Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14 cz. II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-27, 13:14   #481
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
To w sumie taki beszamel wychodzi, fajne połączenie, ale tż nie zaakceptuje (brak mięsa), ale może kiedyś spróbuję (zwalę na zachcianki). Z podobnych smaków uwielbiam brokuły/kalafior zapiekany z beszamelem i serem chyba będę musiała zrobić
Jest boczek= mięso można jeszcze np. kiełbaskę żeby było więcej. Dzięki tej śmietance jest sycące. A u nas w domu to ja jestem mięsożercą a mąż wszystko je.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:14   #482
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Widzę, że niepotrzebnie pisałam o moim dzisiejszym obiedzie Bo teraz wszystkie macie ochotę a nie macie szpinaku
Nie martwcie się, ja też nie mam Ale lecę zaraz do sklepu
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:18   #483
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
pieróg gryczany - http://www.lubelskie.pl/?pid=672

pieróg jaglany - http://www.lubelskie.pl/?pid=676

niestety przepisów nie znam, bo te pierogi robiły moje babcie i tesciowa robi też.
sa przepyszne! można jeśc na wiele sposobów, jak dla mnie to najlepeij smakuje na ciepło

szkoda że pieczone, pieczenie to dla mnie wyższa matematyka, ale i tak spróbuje dobrze że nie trzeba piero9ga lepić, bo w pierwszej chwili skojarzyło mi się z kulebiakiem a przepis wezmę z netu

dzięki
moja mama robi coś podobnego z wyglądu, ale z ziemniaków, to się nazywa kartoflak - jej, jakie to jest pyyyyszne
głodna się zrobiłam
Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
Eydrith - ja też tak średnio chociaż już się trochę przyzwyczaiłam -ale tż się uparł i już a to zdjęcie u mojej mamy w korytarzu -w tamtym roku robiła remont i sobie właśnie tapetę z kamieniem wymyśliła
podoba mi się kamień na ścianie, cegła też
Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Aaaa dziewczyny z tymi kształtami brzuchów na chłopca/dziewczynkę, albo zachciankami.. to chyba nie do końca się sprawdza, przynajmniej ja niezbyt w to wierzę. Mnie wszystkie wróżki i znawczynie tematu (w 1 ciązy) wróżyły chłopaka, no wszyscy mówię wam, a okazała się dziewczynka, ale był szok hyhy
nie no, wiadomo że to przesądy, dla mnie to taka zabawa, coś jak z bujaniem obrączką nad brzuchem u mnie też wszystkie znaki na ziemi i niebie wróża chłopca, ciekawe czy się sprawdzi ...
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:21   #484
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
debesciara, to dziecinnie proste Gotujemy makaron w garnku, robimy szpinak (ja kupuję zawsze rozdrobniony, bo nie przepadam za liściastym, z resztą rozdrobniony jest lepszy do zapiekanki). Jak już to mi się zrobi to wykładam na blachę najpierw makaron, później szpinak a na górę rozkładam mozarellę lub zwykły żółty ser i wsadzam do piekarnika na jakieś 10 - 15 min. (to kwestia roztopienia sera, więc tak naprawdę co jakiś czas trzeba sprawdzić i "na oko" piec)

Asia, czekam na Ciebie!
Brzmi apetycznie, aż nabrałam ochoty na szpinak

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
a jak lubicie zapiekanki ziemniaczane to podam Wam przepis jak będe w domu na taką zarabistą jest taka prosta a przy tym taka smaczna, że nawet mojemu tż smakuje, a jest wybredny i można sie nią najeśc
To ja czekam na przepis.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:23   #485
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Brzmi apetycznie, aż nabrałam ochoty na szpinak
szpinak - koszmar mojego dzieciństwa
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:26   #486
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Ja szpinak mogłabym jeść non stop Dzieciom w przedszkolu z talerzy wyżerałam, bo nikt nie lubił
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:31   #487
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Ja tak jak mój tz jestem bardziej mięsna niż warzywna, ale czasami mi się po prostu nie chce... jjakby tz pojechał gdzieś w delegacje to czasami z tego lenistwa jadlabym zupke amino pomidorowa i byłabym szczęśliwa ze mam obiad w 5 min.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 13:33   #488
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

ostatnio nasze gusta kulinarne są mega zbliżone - w zeszłym tygodniu pomidorówka i placki ziemniaczane, a teraz szpinak.
W zeszłym tygodniu właśnie kupiłam szpinak liściasty i jutro z braku pomysłu będzie zupa szpinakowa na obiad pierwszy raz będę robić, mam nadzieję, że fajna wyjdzie.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:35   #489
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

haha bo to jest tak, ze jak któras rzuci hasło na jakis obiad to my pozniej robimy to samo

co do szpinaku to ja uwielbiam roladę szpinakową z serkiem topionym i warzywami
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:36   #490
Lena21
Raczkowanie
 
Avatar Lena21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 165
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Ja szpinak mogłabym jeść non stop Dzieciom w przedszkolu z talerzy wyżerałam, bo nikt nie lubił
Hej Dziewczyny Witam w nowym wątku!!! Szpinak.. mniam.. lubię, ale w tej ciąży coś mi nie służy czosnek i cebula, a my obowiązkowo dodajemy do szpinaku.

Za to jutro nie mam męża na obiedzie i będę robiła, zainspirowana jedną z Was hreniaczki. Znalazłam przepis i będę z sosem koperkowym jeść

Zasypiam dzisiaj na stojąco Zazdroszczę tym z Was które czują ruchy dzidzi, ja ostatnio rano nasłuchiwałam, ale nic z tego. Może już kopie tylko nie wiem, że to to. Coś tam mi po brzuchu jezdzi, raz na czas, ale ja czekam na solidnego kopa
__________________

Lena21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:36   #491
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Ja szpinak mogłabym jeść non stop Dzieciom w przedszkolu z talerzy wyżerałam, bo nikt nie lubił
teraz pewnie masz siłę jak popeye

może w sumie powinnam spróbować, skoro przeszła mi niechęć do kaszy gryczanej to kocham też szpinak, tylko jeszcze o tym nie wiem
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 13:39   #492
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
teraz pewnie masz siłę jak popeye




ja tu sobie siedzę na forum a w kuchni zupa kipie
jednak pomidorówka
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:44   #493
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Ja muszę się nauczyć robić zupy, znam tylko jedną która tz uwielbia a tak to nigdy nie musiałam się uczyć bo mama robiła... mój tz zadowolony ze nie umiem zup bo on zupę traktuje jak herbatę, więc i tak musialabym robić obiad z dwoch dań więc mija się to z celem...

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:49   #494
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Do zwolnienia potrzebny jest tylko nip pracodawcy. I Wasze dane imue nazwisko pesel adres.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:53   #495
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Podliczylam dzisiaj nasze koszty i postanowiliśmy ze trochę przycisniemy pasa i będziemy żyć oszczędniej. Na jedzenie wydajemy średnio 650 miesięcznie, nie licząc jakiś wyjść do restauracji... nie wiem czy to dużo... na rachunki z czynszem 550zl ale tutaj mamy tylko rachunki za tel i rodzicom dajemy 400zl, więc tych kosztów nie da się zmniejszyć. Tak samo jak paliwo dla tz ok 650 - 700 tego też się nie da zmniejszyć bo tz pracuje w różnych miejscach i nigdy nie wie kiedy skończy więc dojeżdżanie pociągiem mija się z celem.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Nie wiem na co idzie reszta kasy :p tzn wiem bo mam wszystko rozpisane ... więc inne koszty trzeba odcinać bo tych co napisałam to raczej się nie da. No i środki czystości też nas trochę kosztują. Nie wiem jakbyśmy wyżyli z jednej pensji...

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:01   #496
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

malwiska u nas najgorsze były fajki.. ok 600 zł miesięcznie
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:07   #497
Lena21
Raczkowanie
 
Avatar Lena21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 165
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Macie może tego linka do strony www porównującej kremy/sera na rozstępy. Dzisiaj idę do drogerii i nie wiem co wybrać... Było chyba coś takiego w poprzednim wątku, ale nie mogę znaleźć. z góry dzięki!!
__________________

Lena21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:15   #498
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Ja muszę się nauczyć robić zupy, znam tylko jedną która tz uwielbia a tak to nigdy nie musiałam się uczyć bo mama robiła... mój tz zadowolony ze nie umiem zup bo on zupę traktuje jak herbatę, więc i tak musialabym robić obiad z dwoch dań więc mija się to z celem...
my tak oboje z mężem też mamy, że tylko konkretna zupa typu gulaszowa z bułką przejdzie, a tak to jesteśmy po chwili głodni, więc inne zupy robię rzadko, najczęściej w niedzielę jako pierwsze danie.

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
haha bo to jest tak, ze jak któras rzuci hasło na jakis obiad to my pozniej robimy to samo
no i ciężarne mają zachcianki :P

Zmykam do domku, papa
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:29   #499
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
malwiska u nas najgorsze były fajki.. ok 600 zł miesięcznie
Ooo no to rzeczywiście... fajki bee my nie palimy na szczęście

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 14:31   #500
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Lena21 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Witam w nowym wątku!!! Szpinak.. mniam.. lubię, ale w tej ciąży coś mi nie służy czosnek i cebula, a my obowiązkowo dodajemy do szpinaku.
Ja czosnek też dodaję do szpinaku i to w ilościach hurtowych
Cebuli z kolei nie jem wcale Nie pamiętam już nawet jak cebula smakuje

Wróciłam ze sklepu i jestem przerażona kwotą, jaką wydałam! Kupiłam szpinak, 4 puszki dla kota i ser żółty w plastrach pakowany a zapłaciłam ponad 30 zł Chyba baba mnie w tym sklepie oszukała Najlepsze, że zorientowałam się, że to chyba coś za dużo jak wróciłam już do domu a po raz drugi nie mam zamiaru wychodzić, chociaż sklep pod nosem Trudno, głupiemu wiatr w oczy
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:31   #501
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Do zwolnienia potrzebny jest tylko nip pracodawcy. I Wasze dane imue nazwisko pesel adres.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to jeszcze dopytam - adres zameldowania czy zamieszkania? bo ja mam inny
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:34   #502
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Dziewczyny, 500 postów od czwartku Szalejemy
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:35   #503
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
to jeszcze dopytam - adres zameldowania czy zamieszkania? bo ja mam inny
Ja podaje zameldowania ale wydaje mi się, że jednak adres zamieszkania był by bardziej wskazany bo w razie kontroli z ZUS-u trafią pod nie właściwy adres.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:37   #504
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Ja podaje zameldowania ale wydaje mi się, że jednak adres zamieszkania był by bardziej wskazany bo w razie kontroli z ZUS-u trafią pod nie właściwy adres.
oesu, to mogą mnie skontrolować? ale to chyba tylko jak mam nakaz leżenia, tak?
wiecie że ja nigdy na l4 nie byłam zupełnie nie mam orientacji w temacie
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:42   #505
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Eydrith, ZUS jakiś czas temu wziął się za "lewe" zwolnienia, więc istnieje takie prawdopodobieństwo
I myślę, że jednak bardziej wskazany jest adres zameldowania, bo po nim ewentualnie i tak Cię znajdą w razie czego
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:44   #506
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Eydrith, ZUS jakiś czas temu wziął się za "lewe" zwolnienia, więc istnieje takie prawdopodobieństwo
I myślę, że jednak bardziej wskazany jest adres zameldowania, bo po nim ewentualnie i tak Cię znajdą w razie czego
to w ciąży jest "lewe"? przecież większość kobiet w ciąży jest na zwolnieniu

no w sumie jak nie ma zagrożenia to jest, dość to logiczne

a zdarzają się takie kontrole? ciekawe ...
__________________
eat U alive

Edytowane przez Eydrith
Czas edycji: 2014-01-27 o 14:46
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:47   #507
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Eydrith, napiszę Ci pw w tej kwestii
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:54   #508
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Ooo no to rzeczywiście... fajki bee my nie palimy na szczęście
ja tez juz nie palę dzieki mojemu dzidziusiowi, który od początku nie lubił zapachu papierosów
paliłam z 7 lat i przestałam z dnia na dzień i oszczędzam 300 zl miesięcznie

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Wróciłam ze sklepu i jestem przerażona kwotą, jaką wydałam! Kupiłam szpinak, 4 puszki dla kota i ser żółty w plastrach pakowany a zapłaciłam ponad 30 zł Chyba baba mnie w tym sklepie oszukała Najlepsze, że zorientowałam się, że to chyba coś za dużo jak wróciłam już do domu a po raz drugi nie mam zamiaru wychodzić, chociaż sklep pod nosem Trudno, głupiemu wiatr w oczy
a paragon masz? sprawdz.. ja kiedys też taka oszołomiona byłam kwotą zakupów, ale potem po sprawdzeniu paragonu i poobliczaniu to faktycznie mi tyle wyszło.. takie niepozorne te zakupy czasami

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
to w ciąży jest "lewe"? przecież większość kobiet w ciąży jest na zwolnieniu

no w sumie jak nie ma zagrożenia to jest, dość to logiczne

a zdarzają się takie kontrole? ciekawe ...
bardzo czesto się zdarzają, przynajmniej u mnie w rejonie
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:56   #509
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Eydrith, napiszę Ci pw w tej kwestii
ok, to czekam, dzięki

mam nadzieje że ZUS nas n ie podczytuje

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
ja tez juz nie palę dzieki mojemu dzidziusiowi, który od początku nie lubił zapachu papierosów
paliłam z 7 lat i przestałam z dnia na dzień i oszczędzam 300 zl miesięcznie
u mnie iden tycznie, z ciążą nałóg przeszedł jak ręką odjął paliłam -uwaga- 16 lat
Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
bardzo czesto się zdarzają, przynajmniej u mnie w rejonie
n o nie, z każdej strony zagrożenie, i weź tu spokojnie przejdź przez ciążę
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 15:37   #510
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Nie no, oszukała mnie franca w tym sklepie na bank
Aj trudno, jak pójdę to jeszcze mi powie, że wcale nie w tym sklepie kupowałam jak nie mam paragonu
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 19:02:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.