Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14 cz. II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-10, 11:30   #2341
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cześć

Ja nadal chora - na 16:30 mam lekarza.
A Timol już 3 dzień z gorączką - 2 ząbki naraz wychodzą

Malucha pięknie zaczęła kopać od wczoraj, chyba chce mi samopoczucie poprawić

No i dziś zaczynam 5 miesiąc
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:32   #2342
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Obstawiam dziewczynkę albo chłopca Trzeciej opcji nie widzę
A tak serio to trzymam , żeby maleństwo odpowiednio się "rozłożyło"
Ty to dopiero wróżka
dzięki za kciuki, przydadzą się na pewno bo wydaje mi się, że się dzidzius zasłoni, bo juz od dawna czekam na ta wizyte

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Uciekam robić kluski kładzione i na 15 jadę do pracy a potem aqua aerobic
co to są kluski kładzione?
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:35   #2343
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Fame, trzeba będzie cierpliwie, jak się dzidziol zasłoni Ale naprawdę, zaciśnięte, żeby wszystko było widać jak na tacy

Serio martwię się Eydrith, ostatni raz odzywała się 4.02, czyli 6 dni temu
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:35   #2344
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Fame stawiam na chlopczyka

Vegetka to super że Ci sie cos udało upolować

Dziewczyny mam jeszcze pytanie o fotelik czym one się różnia jakies maxi cosi , masi cosi citi, cabrio,peblle co to jest:cra zy:

Elvine super, że wizyta udana:0, glukoza to chyba na miejscu tez mnie to przeraża:rolley es:

Rybka z tego co się orientuję w anglii sa tańsze ubrańka i jest w czym wybrać moja koleżanka tam mieszka od kilku lat, kupuje tam ciuszki i sprzedaje na allegro i jak oglądałam te ciuszki to takie słodkie
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:42   #2345
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Serio martwię się Eydrith, ostatni raz odzywała się 4.02, czyli 6 dni temu
też ostatnio o niej myślałam.. może ma dużo pracy a w weekend nie miała też kiedy się odezwać

Eydrith proszę się odezwać, bo jak nie



ramirka jutro się okażę.. oby! bo jakbym miała czekac jeszcze miesiąc aby się dowiedzieć to chyba bym prywatnie gdzies poszła na 3/4 D żeby miec już pewność
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:44   #2346
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Nautiz Pokaż wiadomość
Spokojnie, zdążysz wszystko kupić. Jak wpadniesz w szał zakupów, to abyś tylko miała kasę, w ciągu 2 tygodni skompletujesz wszystko.
Ja nie mam na chwilę obecną nic dla dziecka, no może poza kilkoma bodziakami, po siostrzeńcu, ale raczej w większych rozmiarach, i poza jedną parą bucików, którą tż kupił na mikołajki.
W przyszłym tygodniu zamawiamy szafę i dopiero jak ją panowie postawią, zamierzam przerobić starą szafę, która będzie w pokoju małego i wtedy to już bedę miała gdzie te skarby maluchowe składować.


Za wizytę trzymam kciukasy


I na koniec pochwalę sie moim brzuchasem. Od środy zaczynam 20 tydzień!
Aaa i jeszcze - teraz już na pewno czuję ruchy małego. To nie może być nic innego, nie da się tego uczucia pomylić z niczym innym
Mój tż chyba tez poczuł, bo któregoś razu przykładał głowę do brzucha i akurat gdy poczułam ruch stwierdził, że poczuł dotknięcie na policzku
Ale pieknie wyglądasz !!

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Ty to dopiero wróżka
dzięki za kciuki, przydadzą się na pewno bo wydaje mi się, że się dzidzius zasłoni, bo juz od dawna czekam na ta wizyte


co to są kluski kładzione?

Miałam napisać kopytka nie wiem czemu napisałam kładzione :P

A kładzione to takie http://plaszkowo.blogspot.com/2014/0...-kadzione.html ale nigdy nie robiłam :P
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:45   #2347
Lena21
Raczkowanie
 
Avatar Lena21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 165
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cześć Wszystkim Ale już macie dużo rzeczy dla dzidziusia. Ja nie mam nawet pół ubranka A Wy już wózki, ciuszki... Pocieszam się, że mam jeszcze czas

Mam pytanie, trochę głupie. Czy uważacie, że stosowanie w ciąży odświeżacza powietrza w dyfuzorze (patyczki air wick) może szkodzić mojemu dziecku?? Pytam bo mam takowy w lazience (smierdzi mi czasem z kanalizacji) a na necie straszą że to szkodliwe bardzo
__________________

Lena21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 11:46   #2348
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość

Miałam napisać kopytka nie wiem czemu napisałam kładzione :P

A kładzione to takie http://plaszkowo.blogspot.com/2014/0...-kadzione.html ale nigdy nie robiłam :P
ciekawe czy to dobre jest.. może by tak zrobił kiedyś..
jadł ktoś te kładzione?
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:48   #2349
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prosbe, jakbyscie mogly mi napisac przykladowe ceny tych podstawowych ciuszkow z sieciowek, chodzi mi o pajace, body na kr.i dl rekaw, ewentualnie legginsy, spodenki. Tu jest niby tanio, ale bez wyprzedazy to tez mozna przeplacic, a ja nie znam polskich cen :/ A jak mam kupowac drozej to siostra kupi sobie w pl.
ja wlaśnie wróciłam z lumpka i nakupiłam całą reklamówkę 2kg ciuchów - 50zł/kg
mogę wypisać co kupilam z jakich firm
3x body george
1x body firmu TU -nie wiem co to za firma
5x pajacy F&F
3xpajace cheroke
7xpajace Next
3x bluzeczki disney
4x ciuszki innej marki ale są prześliczne
ogólnie wyszło niecałe 4zł za sztukę w tym że dwa ciuszki są większe na takie pólroczne dzieci to są śpiochy ale takie przepiękne że nie mogłam się powstrzymać i one pewnie zawyżyły mi wagę bo są dość ciężkie

ogólnie rozmiar rozmiarowi nie równy, zauważyłam że f&f niby 50 a z cheroke 56 tak samo wyglądają i szerokością i długością

Moje zakupy na tym się skończyły, mam prawie całą wyprawkę dla dzieciaka za 100zł :P
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:49   #2350
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Lena21 Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim Ale już macie dużo rzeczy dla dzidziusia. Ja nie mam nawet pół ubranka A Wy już wózki, ciuszki... Pocieszam się, że mam jeszcze czas
to nie zaczynaj jeszcze, bo potem nie można przestać ja to tak się już kontroluje z tymi zakupami, bo jakbym mogła to codziennie bym kupowała po jednym ubranku np.
a co do odświeżacza to nie mam pojęcia jeśli to miałoby być szkodliwe dla kobiet w ciąży to pewnie by pisało na opakowaniu..


malwiska poka kiedyś na wolnym czasie
a i uwielbiam firmę NEXT!

Edytowane przez Fame
Czas edycji: 2014-02-10 o 11:51
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:53   #2351
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiem Wam, że tragedia. Byłam w Lidlu o 8:30 i juz większość rzeczy przebrana, stare baby się tłoczyły, musiałam się kłócić Ale kupiłam 3 dwupaki body z długim rękawkiem. Bawełna mi się podoba, jest dobra jakościowo, a tak naprawdę nie ma co przeginać. Ja wczoraj kupiłam takie zwykłe śpiochy za 30 zł za sztukę I chyba wylał mi się kubeł zimnej wody na głowę, bo te ciuszki to i tak na góra miesiąc dla dziecka są
Witam w klubie... albo oni rzucają tylko trochę tych ciuszków "na wabia" albo tam ludzie koczują na otwarcie... Byłam o 9 w lidlu i no szok, ludzi fulll i przebrane maksymalnie, w sumie miałam 2-3 must have-y i żadnego nie kupiłam.... Oczom niedowierzałam... a niektóre dziewczyny (sporo ciężarówek) to tak raczej garściami brały.... więc ja w tył zwrot, wzięłam jedne śpioszki w burym kolorze.... Byłam tak rozczarowana że poszłam do lumpka, ale dla dzidzi tylko ogrodniczki kupiłam, metka wycięta więc nie wiem co za rozmiar i tak teraz patrzę czy nie będą za małe bo wygląda mi to na 50-56, no ale czas pokaże.

rybka przecudne przesłodkie ciuszki, ale pewnie drogawe? gdzie kupiłaś i za ile pochwal się

Nautiz cudny brzusio i.... piersi

Nieobecność Eydrith też zauważyłam już parę dni temu, stwierdziłam że stażyści ją porwali... a tak bardziej serio to mogłaby dać o sobie znać....

Edytowane przez debesciara
Czas edycji: 2014-02-10 o 12:13
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 11:57   #2352
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ja wlaśnie wróciłam z lumpka i nakupiłam całą reklamówkę 2kg ciuchów - 50zł/kg
mogę wypisać co kupilam z jakich firm
3x body george
1x body firmu TU -nie wiem co to za firma
5x pajacy F&F
3xpajace cheroke
7xpajace Next
3x bluzeczki disney
4x ciuszki innej marki ale są prześliczne
ogólnie wyszło niecałe 4zł za sztukę w tym że dwa ciuszki są większe na takie pólroczne dzieci to są śpiochy ale takie przepiękne że nie mogłam się powstrzymać i one pewnie zawyżyły mi wagę bo są dość ciężkie

ogólnie rozmiar rozmiarowi nie równy, zauważyłam że f&f niby 50 a z cheroke 56 tak samo wyglądają i szerokością i długością

Moje zakupy na tym się skończyły, mam prawie całą wyprawkę dla dzieciaka za 100zł :P
Malwiska wow ale sie obkupiła super...
Ja jakoś nie mogę do używanych ciuszków sie przekonać przynajmniej jak dziecko jest małe, od pierwszych dni wole mieć kupne, może jak podrośnie to co innego. Tym bardziej, kiedys wspomniałam mamie, że pojadę do lumpka to się skrzywiła, że dla tego maleństwa to powinnam kupować a jak nie mam kasy to ona mi kupi

Nie mam nic do sh bo czasami i ja się w nich ubieramhm...
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:05   #2353
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

ramirka ja też tak kiedyś myślałam, ale przeciez takie maleństwo to nie zniszczy tych ubranek, a poza tym jak sie kupuje nowe to też trzeba je wyprać więc co to za różnica. w sumie to sama jeszcze nic nie kupiłam w sh ale mam zamiar się wybrać jutro po wizycie


a tak w ogóle to dowiedziałam się wczoraj dzięki Internetowi, że nie mam piwnych oczu (jak całe życie myślałam) tylko bursztynowe.. to całkiem inny kolor

Edytowane przez Fame
Czas edycji: 2014-02-10 o 12:08
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:09   #2354
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez ramirka Pokaż wiadomość
Malwiska wow ale sie obkupiła super...
Ja jakoś nie mogę do używanych ciuszków sie przekonać przynajmniej jak dziecko jest małe, od pierwszych dni wole mieć kupne, może jak podrośnie to co innego. Tym bardziej, kiedys wspomniałam mamie, że pojadę do lumpka to się skrzywiła, że dla tego maleństwa to powinnam kupować a jak nie mam kasy to ona mi kupi

Nie mam nic do sh bo czasami i ja się w nich ubieramhm...
Moja mama i babcia też są tego zdania, że na sam początek (przynajmniej 2 - 3 miesiące) dziecko powinno mieć ciuszki nowe

Ja lumpeksy uwielbiam, ale nie wyobrażam sobie kupić śpioszków dla takiego maleństwa w second - handzie. Nawet po kilkukrotnym wygotowaniu czułabym opory przed założeniem dziecku takich ubranek

Oczywiście nie neguję Waszych wyborów i praktyk
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:09   #2355
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Jestem po wizycie , ah piękna ta moja niunia , tak tak Marcelinka na 100 % , rozłożyła nogi a tam .... BUŁA , nie chce być inaczej . Mierzy 13,8 cm więc kawał kobitki a to dopiero 18 tc .
Mój termin porodu się zmieni i będzie to prawdopodobnie 07 Lipiec ze względu na cesarkę. W 36 tygodniu wpisze mnie już na operację Świetną mam ginkę a gadałam z nią dziś chyba 40 minut . Następną wizytę mam 4 marca ale umówiłam się u niej prywatnie wieczorem, a to aż na Rydla bardzo daleko od mojego miejsca zamieszkania ale co tam. Warto

Lidl oczywiście zajechałam i zakupiłam śpiworek do wózka beżowy, dresik beżowy, 3-pak bluzeczek beżowych, spodenki 2-pak beżowy fajne gatunkowo , dobra bawełna
Nautiz śliczny brzusio a zdjęcie to prawdziwa pamiątka , świetnie zrobione
Fame obstawiam dziewczynkę
Roksanka trzymam kciuki
Mamaya masz rację Eydrith odezwij się WHERE ARE YOU ?????
Bambusiek zdrowiej kochana
Malwiska zaszalałaś świetnie POKA POKA
Rybka świetne ciuszki
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.

Edytowane przez joanna2228
Czas edycji: 2014-02-10 o 13:05
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:11   #2356
Lena21
Raczkowanie
 
Avatar Lena21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 165
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
to nie zaczynaj jeszcze, bo potem nie można przestać ja to tak się już kontroluje z tymi zakupami, bo jakbym mogła to codziennie bym kupowała po jednym ubranku np.
a co do odświeżacza to nie mam pojęcia jeśli to miałoby być szkodliwe dla kobiet w ciąży to pewnie by pisało na opakowaniu..


malwiska poka kiedyś na wolnym czasie
a i uwielbiam firmę NEXT!

Dzięki za odpowiedź Już się zaczęłam nakręcać, na te odświeżacze Na opakowaniu nic takiego nie jest napisane (szkodzi o ile by się to wypiło, albo wylało na skórę albo do oka)..

Ja jeszcze pracuję, więc nie mam czasu na zakupy. Ale za jakiś czas to się zmieni
__________________

Lena21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:15   #2357
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Moja mama i babcia też są tego zdania, że na sam początek (przynajmniej 2 - 3 miesiące) dziecko powinno mieć ciuszki nowe
moja mama też tak twierdzi, ale jakoś akceptuje to, a jakby mój tata się dowiedział (nie daj Boże), że kupuje coś sobie na ciuchach (nie mówiąc już o dziecku) to chyba by mnie prześwięcił

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie , ah piękna ta moja niunia , tak tak Marcelinka na 100 % , rozłożyła nogi a tam .... BUŁA , nie chce być inaczej .
a może "PUSZKA" pamiętacie jak opisywałam moją kruszynkę i napisałam puszka( chodziło mi o policzek) a wy myślałyście, że to ciPUSZKA hahahaha
gratuluję udanej wizyty
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:16   #2358
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Asia, przybij piątkę Ja też już mam pewną cesarkę Tylko, że u mnie termin z USG był ostatnio na 8.07, ginka na razie powiedziała, że jeśli wszystko z moim ciśnieniem będzie ok, to znaczy będzie to pod kontrolą i nic bardzo złego nie będzie się działo to dotrzymamy do 38 tc, więc i tak w czerwcu urodzę
Jednak dobrze mieć tak zaplanowany poród. Wie się, że będzie cesarka, można się na to przygotować i być spokojnym

Fame, oj ta "puszka" to chyba będzie kultowe słowo lipcówek 2014

Uciekam Kochane, bo spotykam się z koleżanką
Miłego popołudnia Wam życzę

Edytowane przez mamaya
Czas edycji: 2014-02-10 o 12:18
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:16   #2359
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

no właśnie Mamaya mam tak samo jak Ty

Joanna gratuluję:jup i:!!! Ale tzn że już nie będziesz miała wizyt u swojego gin? tylko dopiero 4 lipca?
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 12:26   #2360
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Moja mama kupowała mi i siostrze w lumpeksach jak byłyśmy małe. Moi znajomi robią to samo. Pierze się czy nowe czuje używane a te co ja mam wyglądają jak nowki. Wklejam parę bo wszystkich nie dam rady.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie , ah piękna ta moja niunia , tak tak Marcelinka na 100 % , rozłożyła nogi a tam .... BUŁA , nie chce być inaczej . Mierzy 13,8 cm więc kawał kobitki a to dopiero 18 tc .
Mój termin porodu się zmieni i będzie to prawdopodobnie 07 Lipiec ze względu na cesarkę. W 36 tygodniu wpisze mnie już na operację Świetną mam ginkę a gadałam z nią dziś chyba 40 minut . Następną wizytę mam 4 lipca ale umówiłam się u niej prywatnie wieczorem, a to aż na Rydla bardzo daleko od mojego miejsca zamieszkania ale co tam. Warto
super że córeczka nie zamieniła się w synka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:27   #2361
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez ramirka Pokaż wiadomość
no właśnie Mamaya mam tak samo jak Ty

Joanna gratuluję:jup i:!!! Ale tzn że już nie będziesz miała wizyt u swojego gin? tylko dopiero 4 lipca?
Będę będę , 7 lipca będę miała cesarkę a wizyty zostają bez zmian , tylko raz na NFZ a raz prywatnie u tej samej
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:31   #2362
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Będę będę , 7 lipca będę miała cesarkę a wizyty zostają bez zmian , tylko raz na NFZ a raz prywatnie u tej samej
ja również zrozumiałam z Twojego poprzedniego postu, że następną wizytę masz dopiero 4 lipca

malwiska śliczne ciuszki! też jutro się wybiorę połazić po lumpkach


mamaya również miłego popołudnia
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:32   #2363
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Malwiska renifer i misie (czy myszki?) cuudowne
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:36   #2364
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

bo tygryski wiedzą co najlepsze też poluję na takiego tygryska
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:37   #2365
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

debesciara - w którym lidlu byłaś ? ja miałam zamiar jutro jechać ale teraz po waszych wypowiedziach to nie wiem czy jest sens ...
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:45   #2366
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Dzieki dziewczyny

mamaya dzieki, nie pomyslalam ze w internecie mozna to sprawdzic

ramirka ogolnie chyba sa tansze nawet bez promocji tutaj, sle chcialam miec porownanie.
A powiedz tej kolezance oplaca sie sprzedawac na all? I czy ludzie chetnie kupuja? Myslalam kiedys o tym, ale nie wiem jaki koszt wysylki jest, bo ciuszki to czasem ladne nowe za 5zl mozna kupic

malwiska no uzywki na pewno wyjda najtaniej, ale ja tylko nowe kupuje, siostra tez chce takie.

debesciara ja w Anglii kupilam, bo tu mieszkam. Ceny takie:
-pajace 3szt(zolte,niebieskie) 25zl
-sztruksy 15zl
-kamizelka 10zl
-jeansy 10zl
-bialy sweterek 15zl
-getry 2pack 7.5
-koszulki 2pack 7.5
-spodenki w paski, szare i niebieskie 7.5 /1szt
-body w groszki 10zl
Kupilam jeszcze 2pack pajacow za 12.50. Rajstopki 2szt za 5zl. Dresiki welurowe za 5zl, ale na 2 lata.
Tu jesli chodzi o pajace, body, to najlepiej sie oplaca pakowane po kilka, wtedy nawet bez promocji jest tanio. A pojedyncze sztuki na wieszaku sa juz drozsze i mysle ze wtedy ceny sa porownywalne do tych w pl.
te rzecy kupilam przecenione o 50-75% . Mysle ze jeansy czy sztruksy mozna w pl kupic za 40zl? No ale za 10-15 zl chyba nie, a tu caly rok sa jakies wyprzedaze i przeceny.
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:47   #2367
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

joanna -jeszcze raz gratulacje a z tą wizytą ja tez zrozumiałam, że 04 lipca dopiero


Fame - co do lupkowych rzeczy to moja mama jak najbardziej, tata już mniej niby nic nie mówi ale nosem kręci (chociaż czasem nie chce wierzyć, że coś z lumpka bo wygląda jak nowe) ale za to rodzina tż koszmar ! nie daj Boże żeby się dowiedzieli - dla nich to obrzydliwe ! no ale oni teraz to chyba nawet z sieciówek rezygnują tylko w takich "lepszych jeszcze sklepach" - bo podstawa metka musi być ! :brzyda l:

malwiska - jejku śliczne te ubranka
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:48   #2368
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Malwiska renifer i misie (czy myszki?) cuudowne
nie wiem co to za zwierzątka hehe ogólnie też kiedyś miałam dystans do ciuchów z lumpków - sama chyba mam jedną rzecz dla siebie i to dostałam do siostry
dzisiaj poszłam pierwszy raz i powiem wam że nie było zle :P
te ciuszki są sliczne, niektóre widać że używane wiele razy ale jak dostałabym od kogoś to tak samo by wyglądało
ogólnie już więcej ciuchów raczej nie kupie bo jest ich naprawdę sporo.
Może kupie jeszcze jakieś półśpiochy, rampersy a tak to nie mam zamiaru nic więcej
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:50   #2369
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

rybka - zdecydowanie taniej ! u nas, znaczy w Polsce taka kamizelka to by kosztowała z 78 zł jak nic np. w takim smyku, za pajaca 25 zł -tak ale za jeden a nie 3

szkoda, że mi nie ma kto takich zakupów zrobić
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:59   #2370
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Rybka nie wiem, czy jej sie opłaca nigdy nie pytałam może ona wystawia takie które przywozi do Polski,zostawia je, a później jej mama to pakuje i wysyła, bo siedzi w domu na rencie. Ale jak bedzie w Polsce w marcu to się spytam, bo sama jestem ciekawa
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 19:02:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.