Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-14, 16:23   #1891
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

trzeba miec naprawde duzo samozaparcia i silnej woli, zeby wytrwac w postanowieniu-od dzis koniec z farbą (brzmi jak wyznanie alkoholika-od dzis nie pije), ale to przecież też nałóg w pewnym sensie, bo w pewnym sensie nas niszczy (nasze włosy), tak sobie myslę, ostatnio w marcu jak miałam takie spore odrosty gdzieś na 6,7 cm to tez myślałam: o Boże pol roku temu byłam u fryzjera,ale sie zaniedbałam, chodzę jak ta ostatnia fleja, cóż teraz chciałabym znowu być jak ta fleja i mieć juz takie odrostyfaktycznie po wcieraniu rzepy jest mrowienie - aż mi się zimno zrobiło na głowie kończy mi sie balsam pottersa z aloesem do zmywania oleju, polecicie coś równie dobrego? chce zrobić przerwę od tego balsamu i potem znów go używać bo jest świetny
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 16:50   #1892
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dziewczyny dziś oficjalnie i z całą pewnością chcę do Was wrócić. Oglądałam, mierzyłam, porównywałam te włosy i farbowańce są okropne;/ Nie chcę już takich włosów oglądać. Jak będę chciała jeszcze raz na własną rękę położyć coś na głowę to mnie opitolcie porządnie:P Jeśli będę zmuszona coś rozjaśnić to tylko refleksami u fryzjera. Podoba mi się to, że na części zdrowej, bez farby włosy są takie giętkie ale sztywniejsze i grubsze:[
__________________
Dbam o włoski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2014-05-14 o 17:03
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:50   #1893
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

iwonsia01 ależ wracaj do nas wracaj, ale na dobre i wiesz co, z tym fryzjerem to może byc tak, że zapuścisz ładne, naturalne włoski, powiesz że chcesz refleksy i trafisz na fryzjera samozwańca , który zafarbuje Ci 3/4 zdrowych włosków - pomyśl tylko NIE WARTO! oczywiście nie musi tak być, ale ... lepiej już wrócić na dobre do zapuszczania naturalnych włosów, to dokładnie jak z nałogiem, przecież nie powiesz sobie od dzisiaj pije tylko jedna lampkę wina dziennie albo pale jedną fajkę raz na 12 godzin, albo to rzucasz albo nie oczywiście, pamiętam w przyszłym roku bierzesz ślub, ale może zapuścisz naturalne do tego czasu , a te farbowańce zrób wtedy sobie na kolor podobny do nich, zdrowych nie niszcz nie warto
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:59   #1894
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
iwonsia01 ależ wracaj do nas wracaj, ale na dobre i wiesz co, z tym fryzjerem to może byc tak, że zapuścisz ładne, naturalne włoski, powiesz że chcesz refleksy i trafisz na fryzjera samozwańca , który zafarbuje Ci 3/4 zdrowych włosków - pomyśl tylko NIE WARTO! oczywiście nie musi tak być, ale ... lepiej już wrócić na dobre do zapuszczania naturalnych włosów, to dokładnie jak z nałogiem, przecież nie powiesz sobie od dzisiaj pije tylko jedna lampkę wina dziennie albo pale jedną fajkę raz na 12 godzin, albo to rzucasz albo nie oczywiście, pamiętam w przyszłym roku bierzesz ślub, ale może zapuścisz naturalne do tego czasu , a te farbowańce zrób wtedy sobie na kolor podobny do nich, zdrowych nie niszcz nie warto
Ale ja nie lubię siebie w ciemnych włosach:/ To jest główny problem. Fryzjera mam zaufanego, także spoko Teraz najważniejsze, żeby odzyskać choć trochę zdrowych włosów. Zobaczymy. Mam nauczkę po 1 próbie. Teraz zanim coś postanowię to będę 3x myśleć. Poza tym mój wiek mnie zniechęca, bo mam już pierwsze siwki.
__________________
Dbam o włoski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2014-05-14 o 18:06
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:08   #1895
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Iwonsia, gdybyś nie uległa pokusie, to miałabyś już nie mały odrost. Ja jeszcze nie uległam pokusie i ciągnę swoje podejście do naturalek nr 1, jest dobrze Mam nadzieję, że podejścia nr 2 nie będzie i zakońćzy się na tym nr 1
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:10   #1896
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

żebyś widziała ile ja mam siwych, kolor naturalny mam taki, że na bank będzie je widać za jakiś czas jak odrosną, to był jeden z dwóch powodów dla których 2 lata temu rozjaśniłam już spory odrost, ale teraz mi to juz nie będzie przeszkadzało na Twoich włoskach nie będzie az tak widać siwulców
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:13   #1897
ritaritarita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cześć! Mam 16 lat pierwszy raz w życiu zdecydowałam się na pofarbowanie włosów jednak nie ryzykowałam i zrobiłam sobie blond pisemka(byłam u fryzjerki i rozjasnila mi pasemka) nie podobają mi się moje nowe włosy... chciałabym z powrotem mieć brązowe włosy.. myślicie że brązowa szamponetka pokryje mi włosy razem z blond pasemkami??? Proszę o pomóc.
ritaritarita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 19:13   #1898
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Mi wczoraj minęły 2 miesiące jeszcze tylko jakieś 2 lata do mojej długości
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:19   #1899
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Callen Pokaż wiadomość
Mi wczoraj minęły 2 miesiące jeszcze tylko jakieś 2 lata do mojej długości
a mnie dzisiaj 2 miesiące, będziemy razem świętować

ritaritarita
szamponetka wypłucze Ci się po kilku myciach, a może spróbujesz czegoś co włosy przyciemni bez farbowania, np. jakieś płukanki na początek, farbowałaś jeden raz szkoda znowu włoski niszczyć bo na pewno masz je zdrowe
na Twoim miejscu narazie nic bym nie robiła w kierunku farbowania bo pospiech jest złym doradcą , poczekaj troszkę i rozważ inne opcje
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:09   #1900
Malinkowaaa
Przyczajenie
 
Avatar Malinkowaaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez ritaritarita Pokaż wiadomość
Cześć! Mam 16 lat pierwszy raz w życiu zdecydowałam się na pofarbowanie włosów jednak nie ryzykowałam i zrobiłam sobie blond pisemka(byłam u fryzjerki i rozjasnila mi pasemka) nie podobają mi się moje nowe włosy... chciałabym z powrotem mieć brązowe włosy.. myślicie że brązowa szamponetka pokryje mi włosy razem z blond pasemkami??? Proszę o pomóc.
Hej Szamponetka niestety nie pomoże, bo efekty będziesz miała do pierwszego mycia - ew 2 czy 3. Najbezpieczniej moim zdaniem jest zostawić włosy w spokoju na jakiś czas - powiedzmy z miesiąc i spróbować zafarbować je naturalną henną. Nie wiem jaki masz odcień włosów, ale sama używam henny Khadi orzechowy brąz, zakupionej w sklepie Helfy i moim zdaniem to najlepszy mój wybór jeżeli chodzi o farby do włosów (a próbowałam już naprawdę wiele drogeryjnych produktów).
Cała instrukcja krok po kroku podana jest na opakowaniu Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania a i nie muszę już tak często farbować włosów. Oczywiście proces całego farbowania henną może wydawać się pracochłonny, jednak jest to jeden z najmniej inwazyjnych sposobów na ładny odcień.
Jeżeli nie chcesz sama kombinować, wybierz się do fryzjera po raz kolejny - tylko daj odpocząć włosom przynajmniej ten miesiąc

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-07-15 o 12:09 Powód: link
Malinkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:50   #1901
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

weź pod uwage tylko to, ze jesli za jakis czas Ci sie "odwidzi" i bedziesz chciała znow cos zrobic z włosami, to po hennie moze byc ciezko, henna jest zdrowsza niz chemiczne farby, ale musisz byc przekonana o tym, ze juz nie bedziesz chciala ich rozjaśniać później, ja tak miałam przyciemniłam właśnie ta henna z domieszka jasnego brazu, a potem musiałam czekać 8 miesięcy na wypłukiwanie sie henny i zapuszczanie odrostu, żeby je rozjaśnić bez obawy ze wyjdzie mi zielonka na włosach zresztą możesz sobie zobaczyć na necie efekty rozjaśniania henny
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 09:42   #1902
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

ja też odradzam hennę na początek, już raz męczyłam się z zielonymi końcami i musiałam obciąć włosy do ramion
tzn nie zrozumcie mnie źle, henna to super rozwiązanie, ale musi być na prawdę przemyślana, bo później są straszne problemy, kolory na włosach nie po przewidzenia i w ruch muszą iść nożyczki..
sama sięgnę po bezbarwną hennę cassię gdy już zapuszczę naturalki
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:45   #1903
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Pokaż wiadomość
ja też odradzam hennę na początek, już raz męczyłam się z zielonymi końcami i musiałam obciąć włosy do ramion
tzn nie zrozumcie mnie źle, henna to super rozwiązanie, ale musi być na prawdę przemyślana, bo później są straszne problemy, kolory na włosach nie po przewidzenia i w ruch muszą iść nożyczki..
sama sięgnę po bezbarwną hennę cassię gdy już zapuszczę naturalki
Ja kiedyś chciałam wypróbować kilka pasemek henną na naturalkach, nic nie chwyciło, nawet śladu nie było, ale może robiłam coś nie tak...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:52   #1904
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
weź pod uwage tylko to, ze jesli za jakis czas Ci sie "odwidzi" i bedziesz chciała znow cos zrobic z włosami, to po hennie moze byc ciezko, henna jest zdrowsza niz chemiczne farby, ale musisz byc przekonana o tym, ze juz nie bedziesz chciala ich rozjaśniać później, ja tak miałam przyciemniłam właśnie ta henna z domieszka jasnego brazu, a potem musiałam czekać 8 miesięcy na wypłukiwanie sie henny i zapuszczanie odrostu, żeby je rozjaśnić bez obawy ze wyjdzie mi zielonka na włosach zresztą możesz sobie zobaczyć na necie efekty rozjaśniania henny
potwierdzam... sama skończyłam z zielonymi włosami


tak na marginesie Witam! podczytuję Was ale się nie udzielam. Już 3 podejścia miałam do powrotu do naturalnych i za każdym razem jak napisałam na wątku to leciałam farbować odrosty
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:01   #1905
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tak na marginesie Witam! podczytuję Was ale się nie udzielam. Już 3 podejścia miałam do powrotu do naturalnych i za każdym razem jak napisałam na wątku to leciałam farbować odrosty
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:11   #1906
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
należy mi się, oj należy

ale jakieś 2-3mce ostatnie farbowałam się Wella Color Touch. I jakieś 2tyg temu patrzę w lustro, że farba wypłukała się w 99% więc można uznać, że startuję z 4cm naturalnym odrostem.

Tak bardzo chciałabym wrócić do naturalnych bo od kilku lat noszę ciemne okropne kłaki, które dodają mi lat.

Póki co dawne farby się wypłukały i nie widać za mocno odrostu. Do tego ścięłam mocno włosy i teraz jak mam farbowańców ze 30cm to jakoś łatwiej mi się myśli o powrocie do naturalnych niż jak miałam kłaki do zapięcia stanika
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:35   #1907
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
należy mi się, oj należy

ale jakieś 2-3mce ostatnie farbowałam się Wella Color Touch. I jakieś 2tyg temu patrzę w lustro, że farba wypłukała się w 99% więc można uznać, że startuję z 4cm naturalnym odrostem.

Tak bardzo chciałabym wrócić do naturalnych bo od kilku lat noszę ciemne okropne kłaki, które dodają mi lat.

Póki co dawne farby się wypłukały i nie widać za mocno odrostu. Do tego ścięłam mocno włosy i teraz jak mam farbowańców ze 30cm to jakoś łatwiej mi się myśli o powrocie do naturalnych niż jak miałam kłaki do zapięcia stanika
to życzę cierpliwości! Mnie, niestety, najbardziej pasują rude (farbowane), a mam ciepły blond (naturalne)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:31   #1908
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja bym tak chciała zobaczyć moje loki w ich naturalnym wydaniu W gimnazjum to miałam naturalne, ale z loków nici nie było, bo wtedy nikt mnie nie nauczył stylizowania moich włosów. Chodziłam z rozczesanym buszem Potem w liceum miałam ładny kształt loków, ale od tamtego czasu farbuję ... i to już będzie z 10 lat w sumie Szkoda, że w czasie studiów nie trafiłam na wątek powrotu do naturalków. Nigdy mi to nawet nie przeszło przez myśl żeby je zapuszczać. Ehh....Lepiej chyba późno niż wcale...Długo to się wydaje, ale z drugiej strony te 2 lata i tak miną a ja znając życie będę w tym samym miejscu co teraz.

PS. po tym ostatnim farbowaniu nieszczęsnym znów czuje się "zniewolona przez włosy" :/ Ciągle o nich myślę,macam je, porównuje. A było już tak ładnie ehhhh. No nic, widać nauczka była mi potrzebna. Pociesza mnie jednak myśl, że polubiłam strasznie moją obecną długość tj. 4cm za ramiona. Zawsze walczyłam o długie kłaki a w sumie na co mi to było ;/ Zniszczone, smętne siano mi wisiało. Jeśli bym cały czas hodowała taką długość jak mam to nie trwałoby długo moje zapuszczanie.

Moja obecna długość na fotce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-05-13 12.50.21.jpg (118,5 KB, 25 załadowań)
__________________
Dbam o włoski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2014-05-15 o 11:36
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:33   #1909
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Ja bym tak chciała zobaczyć moje loki w ich naturalnym wydaniu W gimnazjum to miałam naturalne, ale z loków nici nie było, bo wtedy nikt mnie nie nauczył stylizowania moich włosów. Chodziłam z rozczesanym buszem Potem w liceum miałam ładny kształt loków, ale od tamtego czasu farbuję ... i to już będzie z 10 lat w sumie Szkoda, że w czasie studiów nie trafiłam na wątek powrotu do naturalków. Nigdy mi to nawet nie przeszło przez myśl żeby je zapuszczać. Ehh....Lepiej chyba późno niż wcale...Długo to się wydaje, ale z drugiej strony te 2 lata i tak miną a ja znając życie będę w tym samym miejscu co teraz.
Ja miałam naturalne... hmmm... jakieś 15 lat temu? (mam teraz 29 lat). Na pewno miały inny odcień niż teraz, były bardziej blond, bardziej ciepłe, takie złotawe. Teraz to... mówię na to przezroczysty blond są takie... kolorowe, jakby perłowe, ani złote, ani popielate. Nie mam pojęcia, jaki to odcień, cieszę się, że przynajmniej nie mysi
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 11:37   #1910
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja miałam naturalne... hmmm... jakieś 15 lat temu? (mam teraz 29 lat). Na pewno miały inny odcień niż teraz, były bardziej blond, bardziej ciepłe, takie złotawe. Teraz to... mówię na to przezroczysty blond są takie... kolorowe, jakby perłowe, ani złote, ani popielate. Nie mam pojęcia, jaki to odcień, cieszę się, że przynajmniej nie mysi
Ja mam obecnie 27 lat, także to już ostatni dzwonek. Zresztą przyda mi się to kiedyś jako podstawa do ew. pasemek jak będę już siwiejąca
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:57   #1911
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Ja mam obecnie 27 lat, także to już ostatni dzwonek. Zresztą przyda mi się to kiedyś jako podstawa do ew. pasemek jak będę już siwiejąca
Ja nawet teraz używam czasami na naturalki szamponu koloryzującego (odcień 7.1 grafit bla bla bla), trochę ochładza kolor, ale szybko się spiera
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 12:06   #1912
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja miałam naturalne... hmmm... jakieś 15 lat temu? (mam teraz 29 lat). Na pewno miały inny odcień niż teraz, były bardziej blond, bardziej ciepłe, takie złotawe. Teraz to... mówię na to przezroczysty blond są takie... kolorowe, jakby perłowe, ani złote, ani popielate. Nie mam pojęcia, jaki to odcień, cieszę się, że przynajmniej nie mysi
ja mam mysi, proszę mnie nie demotywować!
ja to już jestem pewna że naturalek nie zapuszcze takich dlugich jak mam teraz bo włosy mam do pasa, a rosną powoli, po ślubie zaczne systematycznie skracać
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 12:25   #1913
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja miałam kilka podejść zanim zaczęłam tutaj pisać ale to było raczej na zasadzie bo mi się nie chce farbować albo jakoś nie po drodze mi do sklepu było i miałam dosyć duże odrosty dopóki nie popatrzyłam w lustro
A teraz moje 2 podejście na wątku i tym razem sięv uda bo durzo do zapuszczania nie mam Pewnie za kilka miesięcu trzeba będzie jakoś uformować fryzurkę i resztki farbowańców polecą
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 12:34   #1914
lauratini
Raczkowanie
 
Avatar lauratini
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

iwonsia01 i kaguya- jedziemy na tym samym wózku, moje jedyne zwątpienie w czasie zapuszczania naturalek to właśnie myśl o siwych włosach. Jeszcze ich nie mam, ale założę się, że gdy moja czupryna będzie cała naturalna to się pojawią :P
iwonsia01-ale masz piękne loczki, całe życie o takich marzę!
goldika- życzę wytrwałości!
monika1983k-fajne porównanie

A ja nie potrafię określić koloru moich naturalnych włosów, ostatnio widziałam je chyba z 12-13 lat temu, musiałabym poszperać w albumach ze zdjęciami. Niby są szaro-mysio-bure ale błyszczą się ciepłymi refleksami. Choć dzień po olejowaniu z daleka jak czarne wyglądają :P
lauratini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 12:39   #1915
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
ja mam mysi, proszę mnie nie demotywować!
ja to już jestem pewna że naturalek nie zapuszcze takich dlugich jak mam teraz bo włosy mam do pasa, a rosną powoli, po ślubie zaczne systematycznie skracać
a na pewno mysi? wpisz w Google "mysi blond" i popatrz. Ja tam mysiego nie widzę, dla mnie mysi to taki bez wyrazu, szaro-brązowy, bez połysku, a większość zdjęć pokazuje modelki z pięknym, niejednolitym kolorem włosów, właśnie takim ciepło-chłodnym
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 12:41   #1916
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Potwierdzam
Teraz sam proces farbowania wydaje mi się tak nieprzyjemny że możliwość uniknięcia woni farby, brudnej szyi i twarzy (zawsze taką miałam przy farbowaniu na ciemno ) ostatecznie zniechęca mnie do ponownego farbowania
nie zapomnij o wiecznie brudnej wodzie przy kolorach, kilkudniowej chemicznej woni po farbowaniu, włosach w dotyku jak tektura, rudzeniu koloru, płowieniu...
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 13:35   #1917
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
nie zapomnij o wiecznie brudnej wodzie przy kolorach, kilkudniowej chemicznej woni po farbowaniu, włosach w dotyku jak tektura, rudzeniu koloru, płowieniu...

...i jeszcze niemałych pieniądzach wyrzuconych na farby które tylko szkodzą Oj tak, farbowanie jest feeee Szkoda że dopiero od jakiegoś pół roku o tym wiem, przez pierwsze pół zapuszczania naturalek codziennie ględziłam że chyba nie wytrzymam. Ale lepiej późno niż wcale

A wczoraj minęło mi 15 miesięcy bez farby
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 16:16   #1918
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Jejciu mylę już wątki na wazażu
__________________
Dbam o włoski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2014-05-15 o 16:24
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 16:29   #1919
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

kaguya mi też ludzie mówią, że rudzielcem powinnam być, ostatnio usłyszałam od kuzynki "zafarbuj się na zdzirowaty rudy", ale narazie podziękuję

Callen, ja się na tym wątku przewijam wiele razy od 4-5 lat, i dopiero teraz mi się udało, ale musiałam denerwować ludzi

Catacomb_Kitten gratuluję! mi 6 dni temu minęło 16 miesięcy, sprawdziłam dokładnie dopiero teraz, to wiem jak się czujesz, na początku same wahania, a potem niech się dzieje co chce
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 16:41   #1920
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

[QUOTE=Meadow;46470429]kaguya mi też ludzie mówią, że rudzielcem powinnam być, ostatnio usłyszałam od kuzynki "zafarbuj się na zdzirowaty rudy", ale narazie podziękuję

he he moja siostra twierdzi, ze mój naturalny kolor to właśnie taki
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.