Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 18:37   #1
kicia1919
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87

Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(


Wiem, że takich wątków napewno było pełno jednak chcę dodać swój i posłuchać Waszych opinii na ten temat.
Chodzi właśnie o mojego chłopaka i jego byłą. Ogólnie wiem, że nieraz gadają, ale zazwyczaj to " cześć" i takie tam chwilowe pogadanie, jednak dziś mnie zdziwiła jedna sytuacja... otóż dzwoniłam do niego i odebrała właśnie ona jego tel. pytam" z kim rozmawiam", ona, że "z koleżanką" pytam o niego, ona, że poszedł się załatwić i żebym zadzwoniła za chwilę. Ok zadzwoniłam, on powiedział, że poszedł się załatwić, a tel. jej zostawił żeby odebrała jakby ktoś dzwonił. Ale zapewniał, że mnie kocha i, ze to koleżanka, że przecież ją znam itp. ogólnie trochę się uspokoiłam, ale zdziwiłam się, bo nie pamiętam kiedy ostatnio więcej czasu ze sobą gadali. Poznałam ją po głosie, ale napoczątku nie wiedziałam kto to, do niej nic nie mam no, ale nie gadam z nią, bo aż tak się nie znamy. Oni byli razem z jakieś 4 lata temu i myślę, że ona by mi nie zrobiła takiego świnstwa teraz... ufam mu, ale poprostu sie boje;(
dodam, ze niestety mieszkamy prawie 300 km od siebie no i to jest związek na odległość i wiem, że oni sami tam nie byli tylko jeszcze paru kumpli, ale to dlaczego jego tel.nie mogł odebrac ktoś inny.....
Co o tym myslicie??
kicia1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:50   #2
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Ile jesteście ze sobą?
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:54   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Cytat:
Napisane przez kicia1919 Pokaż wiadomość
Wiem, że takich wątków napewno było pełno jednak chcę dodać swój i posłuchać Waszych opinii na ten temat.
Chodzi właśnie o mojego chłopaka i jego byłą. Ogólnie wiem, że nieraz gadają, ale zazwyczaj to " cześć" i takie tam chwilowe pogadanie, jednak dziś mnie zdziwiła jedna sytuacja... otóż dzwoniłam do niego i odebrała właśnie ona jego tel. pytam" z kim rozmawiam", ona, że "z koleżanką" pytam o niego, ona, że poszedł się załatwić i żebym zadzwoniła za chwilę. Ok zadzwoniłam, on powiedział, że poszedł się załatwić, a tel. jej zostawił żeby odebrała jakby ktoś dzwonił. Ale zapewniał, że mnie kocha i, ze to koleżanka, że przecież ją znam itp. ogólnie trochę się uspokoiłam, ale zdziwiłam się, bo nie pamiętam kiedy ostatnio więcej czasu ze sobą gadali. Poznałam ją po głosie, ale napoczątku nie wiedziałam kto to, do niej nic nie mam no, ale nie gadam z nią, bo aż tak się nie znamy. Oni byli razem z jakieś 4 lata temu i myślę, że ona by mi nie zrobiła takiego świnstwa teraz... ufam mu, ale poprostu sie boje;(
dodam, ze niestety mieszkamy prawie 300 km od siebie no i to jest związek na odległość i wiem, że oni sami tam nie byli tylko jeszcze paru kumpli, ale to dlaczego jego tel.nie mogł odebrac ktoś inny.....
Co o tym myslicie??
Ale ja trochę nie rozumiem w czym jest problem?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:56   #4
Hisaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Moi zdaniem nie masz sie czym przejmować -sama przyjaźnie się z moim byłym chłopakiem. I kiedy on rozmawia ze swoją dziewczyną też mówi, ze jestem koleżanką ponieważ ona jest zazdrosna o mnie więc nie chce jej denerwować. Ich sytuacja tez wygląda podobnie-dzieli ich 200km.
Hisaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:59   #5
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

A ja rozumiem. Ogólnie to ciężko mi uwierzyć w jakieś przyjaźnie z exami. Przecież te osoby wcześniej planowały wspólną przyszłość, ufali sobie bezgranicznie, kochali się blablabla. I tak nagle "hej, let's be friends".
Pogadaj może z facetem, on Ci wszystko wyjaśni. Ale przede wszystkim wierz swojemu zdrowemu rozsądkowi.
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 19:03   #6
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

A mnie jednak dziwi fakt, że ona odebrała telefon. Ja nigdy cudzych telefonów nie odbieram, nawet jak ktoś dzwoni do przyjaciółki a ona wyjdzie na chwile to nie odbieram tylko jej mówię, ze miała telefon. jedynie czyj to TŻa telefon odbiorę czasami
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 19:04   #7
kicia1919
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Cytat:
Napisane przez bez_sensowna Pokaż wiadomość
Ile jesteście ze sobą?
prawie 4 m-ce, ale widzimy sie tak co 3 tygodnie mniej więcej.
kicia1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 19:51   #8
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 881
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Niby nic...ale jednak gdyby telefon mojego faceta odebrała jego eks....nie byłoby wesolo:/
__________________
"Wierzysz, że można kochać kobietę i ustawicznie ją zdradzać?Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o
intencje, o poezję duszy.Cóż nie jest to proste ale i tak męzczyźni nieustannie to robią."
Dariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:07   #9
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

szczerze? ja bym się nie odważyła odebrać telefonu TŻ'eta, a co dopiero jakiejś koleżanki czy kolegi. no bez przesadyzmu. od czegoś są automatyczne sekretarki, albo wybijanie nr, który się chciał z nami skontaktować. a już w ogóle przedstawianie eks jako koleżanki kiepsko wygląda. ja bym wolała żeby od razu powiedział, że to ona, a nie jakieś dziwne gierki.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:08   #10
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

On jej kazał telefon odbierac jakby co- i tu troche sie dziwie: siedzę choćby z kumplem, wychodzę do łazienki i mówię "odbierz, jakby ktoś dzwonił"? hm...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:17   #11
wiki1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 105
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Też bym pewnie zareagowała, że tak powiem "lekką nieufnością"... Skoro byli tam kumple to niech oni odbiorą. A zresztą wyszedł tylko do łazienki, jakby wrócił to zobaczyłby połączenia nieodebrane i oddzwonił/odpisał. Po co jego eks ma odbierać. Poproś żeby ci to wytłumaczył. Współczuję, że dzieli was tak dużo km
wiki1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 06:18   #12
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Ja nie widzałabym w ogóle sensu wiązać się jeżeli dzieliłaby nas taka odległość. Na dłuższy czas by to nie wyszło, tym bardziej że jest się młodym i nie ma możliwości przerowadzki bliżej.
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 06:57   #13
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

no dla mnie to trochę też dziwna sytuacja. Moich telefonów nie odbiera nikt - ani rodzina, ani facet. Przecież można później oddzwonic gdyby ktos dzwonił.
A zreszta, dlatego jej on ten telefon zostawił? Bo poszedł coś załatwić? I nie wziął telefonu?
Absurd.
Chociaż z drugiej strony chyba by nie ryzykowali w ten sposób, że ta dziewczyna odbiera.
A może jednak chcą dać Ci cos do zrozumienia?
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 07:32   #14
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Dla mnie to dziwne, bo ja niczyich telefonów nie odbieram, ani nikt nie odbiera moich. Ani TŻ nie odbiera moich, ani ja jego, bo i po co? Po prostu mówię mu, że ktoś dzwonił, albo, że dzwonił X, TŻ oddzwania, albo czeka aż ktoś zadzwoni drugi raz i tyle. Tym bardziej nie rozumiem odbierania telefonu kiedy ktoś poszedł do WC, przecież nie siedzi w tym WC cały dzień, tylko ~5 minut, więc spokojnie mógł nie odbierać i oddzwonić później.

Jesteście krótko ze sobą + związek na odległość + widujecie się rzadko + była na horyzoncie = dla mnie to nie wygląda zbyt optymistycznie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 07:40   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
A zreszta, dlatego jej on ten telefon zostawił? Bo poszedł coś załatwić? I nie wziął telefonu?
Absurd.
Poszedł się załatwić, a nie coś. Czyli poszedł do kibla No ja do wc z telefonem nie chadzam


Ale też nikt nie odbiera mojego telefonu...
Chociaż nie, zdarzyło się parę razy, że dzwonił wspólny znajomy, a ja miałam łapy zajęte albo coś, to mówiłam, żeby ktoś odebrał. No ale nigdy nie prosiłabym nikogo żeby odebrał telefon do mnie od osoby, której nie zna...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 09:42   #16
Aisa166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 43
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

równie dobrze mógł nie odbierac telefonu nikt przeviez by pozniej oddzwonil.ale moze on ten telef.zostawil poprostu a ona go odebrala zeby bylo Ci przykro?? nie wierze w przyjazn z eks wiec wydaje mi sie to dziwne.
Aisa166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 09:57   #17
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
A ja rozumiem. Ogólnie to ciężko mi uwierzyć w jakieś przyjaźnie z exami. Przecież te osoby wcześniej planowały wspólną przyszłość, ufali sobie bezgranicznie, kochali się blablabla. I tak nagle "hej, let's be friends".
Pogadaj może z facetem, on Ci wszystko wyjaśni. Ale przede wszystkim wierz swojemu zdrowemu rozsądkowi.
Dokładnie
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:06   #18
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Poszedł się załatwić, a nie coś. Czyli poszedł do kibla No ja do wc z telefonem nie chadzam
wybaczcie źle przeczytałam
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:42   #19
vandes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 584
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

łoj łoj. no ja tutaj widzę poważny problem. skoro nie są ze sobą już 4 lata, a teraz jakimś cudem znowu zaczęli spotykać się na dłużej to chyba jest coś nie tak. chociaż w sumie nie musi.
sama miałam taką sytuację, gdzie mój chłopak często kontaktował się z byłą i to też było po 4 miesiącach związku. on nie tolerował moich kolegów, co dopiero byłych, więc dlaczego ja miałam tolerować? ja zrezygnowałam ze spotykania się z kolegami sam na sam i od niego też tego zażądałam.tym bardziej, że jeszcze zobaczyłam sms-y no i miał awanturę na cały blok. i szczerze to poskutkowało, bo naprawdę kocha. jesteśmy ze sobą już dwa lata i po jego byłych nie ma śladu

więc na Twoim miejscu byłabym czujna. tym bardziej, że dzieli was całkiem spora odległość.
vandes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 15:18   #20
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Oj, nie spodobałoby mi się to.
Autorka jest ze swoim TŻ, jeżeli dobrz doczytałam 4 miesiące, a widują sie raz na 3 tygodnie, co daje, jakieś.... 4-5 spotkań w sumie.
Jestem za przyjaźnia damsko-męską. Wierzę, że jezeli się było z kims x lat, a rozstanie było pokojowe- mozna się po upływie pewnego czasu- przyjaźnic.
Jednak, odbieranie telefonu to juz inna para kaloszy. To jak włażenie w butach intymnośc. Był w kiblu, świat by sie zawalił, jakby przez 15 min nie odebrał telefonu?
Może niegdys mieli taki układ, że Ona odbierała Jego telefon i teraz zrobiła to "odruchowo", jednakże- na miejscu TŻ bym sie za to bardzo zmarszczyła, a Ciebie przeprosiła....
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 16:55   #21
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Ja bym dostała chyba ataku wewnętrznego szału ponieważ mam podobną sytuację, o ile nie gorszą ponieważ była dziewczyna mojego TŻ jest u niego co kilka dni, siedzą sobie wspólnie z jego rodzicami, jedzą obiadki, oglądają tv... Często jak przychodzę ona już tam jest - gdyby odebrała telefon to moja obsesja powiększyłaby się jeszcze bardziej.
Z resztą, nie rozumiem jak można odebrać czyiś telefon. Może chciała zrobić Ci na złość.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 18:04   #22
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Przyjazń chłopaka z byłą.... Co mysleć?:(

Cytat:
Napisane przez kicia1919 Pokaż wiadomość
Wiem, że takich wątków napewno było pełno jednak chcę dodać swój i posłuchać Waszych opinii na ten temat.
Chodzi właśnie o mojego chłopaka i jego byłą. Ogólnie wiem, że nieraz gadają, ale zazwyczaj to " cześć" i takie tam chwilowe pogadanie, jednak dziś mnie zdziwiła jedna sytuacja... otóż dzwoniłam do niego i odebrała właśnie ona jego tel. pytam" z kim rozmawiam", ona, że "z koleżanką" pytam o niego, ona, że poszedł się załatwić i żebym zadzwoniła za chwilę. Ok zadzwoniłam, on powiedział, że poszedł się załatwić, a tel. jej zostawił żeby odebrała jakby ktoś dzwonił. Ale zapewniał, że mnie kocha i, ze to koleżanka, że przecież ją znam itp. ogólnie trochę się uspokoiłam, ale zdziwiłam się, bo nie pamiętam kiedy ostatnio więcej czasu ze sobą gadali. Poznałam ją po głosie, ale napoczątku nie wiedziałam kto to, do niej nic nie mam no, ale nie gadam z nią, bo aż tak się nie znamy. Oni byli razem z jakieś 4 lata temu i myślę, że ona by mi nie zrobiła takiego świnstwa teraz... ufam mu, ale poprostu sie boje;(
dodam, ze niestety mieszkamy prawie 300 km od siebie no i to jest związek na odległość i wiem, że oni sami tam nie byli tylko jeszcze paru kumpli, ale to dlaczego jego tel.nie mogł odebrac ktoś inny.....
Co o tym myslicie??
A jaki problem jest wziąć telefon ze sobą? Od razu trzeba komuś dać do potrzymania? Wybacz, może zabrzmi to głupio ale ja nawet często idąc do toalety biorę go ze sobą...Albo do kieszeni albo kładę na podłodze ( zależy od sytuacji)...Dziwne to trochę...
Dziwne jest też to, że ta dziewczyna miała odwagę odebrać ten telefon...Przecież mógł oddzwonić jak by wyszedł już z tej toalety...
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.