Jednostronny związek? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 08:40   #61
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jednostronny związek?

zerwij z nią chłopaku bo to toksyczny związek .. mój TŻ jak jest zajęty to potrafi odezwać się do mnie dopiero wieczorem ... teraz np. nie widzieliśmy się 1,5 tygodnia bo mamy urwanie głowy... najważniejsze jest zaufanie... ona chce żebyś był tylko jej i nie wychodził nigdzie i z nikim .. uciekaj bo to chory związek

przeczytałam cały wątek: dziewczyna kocha rządzić, kocha mieć rację, uważa że twój czas należy do niej i uwielbia jak ją przepraszasz bo to znaczy że wygrała.
Musisz być twardy i pokazać że chcesz mieć normalny związek a nie pani każe sługa musi.

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2011-06-01 o 08:47
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:43   #62
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Jednostronny związek?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
A teraz chyba najlepsze według mnie..

JAK CI NIE PASUJE TO SOBIE ZNAJDŹ INNA.... i foch rzecz jasna


to Ty mow
chyba tak zrobie...


odwracasz sie na piecie i CISZA.....

po 2 dniach zmiekknie i przeprosi za zachowanie ....daje Ci na to 50% gwarancji

50% ? ja daje 99 ! panna ma wszyskto na zawolanie to rzadzi. jak zacznie jej sie walic grunt i poczuje sie niepewnie to sie zmieni.
Ale to bedzie zmiana chwilowa

Druga sprawa autor jest sam sobie troche winien, ze ja do tego... przyzwyczail! gdyby juz na poczatku reagowal to by panna wiedziala jakie ma prawa w zwiazku.

"nie zadzwonilem - bo nie moglem i juz jak nie rozumiesz to Twoja sprawa"

"nie przyjechalem bo musze pomoc tacie. Przyjade za tydzien. Musisz to zrozumiec jak nie to trudno"

edit: a na jej grążące smsy nie odpisywac przejdzie jej... niech wydzwania niech pisze... olać. jak sie uspokoi i cos zrozumie to zadzwonić porozmawiac i wytlumaczyc ze masz swoje sprawy i swoje zycie. Jak nie zrozumie to zrobic jej znow troche ciszy.

chociaz wg mnie to sie nie zmieni juz. Autorowi wiecznie bedzie jej "zal" a panna bedzie stroic fochy, ze nie odebral telefonu ().

Kupic jej puzzle 10000 czesci to sie czyms zajmie
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png




Edytowane przez kamila2006
Czas edycji: 2011-06-01 o 08:50
kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:41   #63
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jednostronny związek?

Jak ty to wytrzymujesz, chłopaku? To nie jest normalne, że twoja dziewczyna tak się zachowuje.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:51   #64
Madeleeeine
Raczkowanie
 
Avatar Madeleeeine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Uroczysko
Wiadomości: 107
Dot.: Jednostronny związek?

Cytat:
Napisane przez Auriol01 Pokaż wiadomość
Witam was Wizażystki..

Od dłuższego czasu biernie uczestniczyłem w życiu wizażu... czytałem to i owo ale wkoncu musze napisac cos sam od siebie.. 90% wizaż to kobiety i to właśnie do was kieruje moje pytanie..

Moze cos o sobie napisze zebyscie sie troszke rozeznały.. Mam 22 lata studiuje, jestem z małego miasteczka..

a teraz o co mi chodzi.. Otóż jestem w jednostronnym związku.. przynajmniej tak mi sie wydaje i nie jestem do konca pewny co z tym zrobic. jesteśmy razem od roku i 3 miesiecy.. Moja dziewczyna równiez ma 22 lata i zachowuje sie według mnie strasznie.. To jest tylko i wyłącznie moja opienia dlatego chce poznac wasza.. Chce mną rządzic jak jakiś dyktator.. Mam byc na każde jej zawołanie.. Spełniac jej kazde zachcianki a jak nie to jest foch i "juz Ci na mnie niezależy" Sytuacji w których próbuje mna maniuplulowac jest jak na lekarstwo.. Moze opisze kilka z nich dla rozeznania... mieszkam 150 km od niej i jak jade do szkoły bo mam po drodze wsepuje do niej na 3-4 dni i tak sie widzimy co tydzien albo co półtorej tygodnia.. Ojciec ma firme i jak to bywa w domu prywatnym jest duzo roboty zwłaszcza w firmie i ojciec jest po operacji oka i nie moze wszytskiego robic wiec musze za niego duzo.. przykładowo jade do niej na niedziele, poniedziałek, wtorek, srode a w czwartek musze jechac do domu bo jest firmowy wyjazd samochodem cieżarowym a ojciec niemoze a mojej dziewczynie to nie pasuje, strzela fochy ze nie jest dla mnie najważniejsza, ze lece na kazde zawołanie rodziców, ze oni sa na 1 miejscu a nie ona.. miałem jechac z ojcen na komisje lekarską ale pojechałem do niej a matka wzieła wolne zebym ja mógł byc u dziewczyny a ona mówi ze i tak nie jest najwazniejsza.. Mam 3 czerwone koszulki i polar kóry bardzo lubie to mi powiedziała ze pod zadnym pozorem nie moge chodzic w tych ubraniach bo sa okropne.. a polar to powiedziała ze mi spali jak go dorwie... Mam sie do niej zgłaszać co 2 godziny i meldowac a jak niezadzonie przez 3 godziny to mówi ze nie mam nigdy dla niej czasu i ze nie jest dla mnie.. Jak do mnie zadzwoni i jak nieodbieram i odzdzwoniam po dosłownie 3 minutach i mówie ze sie kąpałem, albo ze ropalałem siostrze grilla to mówi ze zawsze mam jakies wytłumacznie.. jak zwykle.. Aha no i moze jeszcze jeden przykłąd ostatni juz.. Moja dziewczyna mówi ze ona bedzie zawsze rzadzic u nas w domu w przyszłości.. Ja zawsze chce iśc na kompromis ze pół na pół wszytsko a ona że nic z tego ze ona rządzi wszytskim w każdej kwesti... ze u niej jest tak w domu ze matka wszytskim włada to ona tez tak bedzie.. a ojciec nie ma nic do gadania tylko daje pieniadze... wszytsko co ojciec kupuje to ma paragon przynieśc nawet jak kupi marchewke w warzywniaku przy przyprawe do kurczaka bo ojciec robi obiad zawsze.. Moja dziewczyna chce tak samo.

A teraz chyba najlepsze według mnie..

JAK CI NIE PASUJE TO SOBIE ZNAJDŹ INNA.... i foch rzecz jasna



A teraz pytanie do was dorgie Panie czy to jest normalne?
Z góry dziekuje za odpowiedz..


TO NIE JEST NORMALNE! związki polegają na współpracy na tym żeby dwoje ludzi mogło na sobie polegać a nie sobą rządzić, nie wiem co ta laska sobie wyobraża ale nie daj się chłopaku, owszem kobiety powinny mieć nad wszystkim kontrole(bo mężczyźni sory ale sa troche mniej ogarnięci- nie mowie ze wszyscy) ale nie powinny zachowywać się tak jak Twoja kobieta bo ONA CIĘ PO PROSTU TERRORYZUJE

i jeśli ona tego nie zrozumie to pokaż jej nasze wypowiedzi (w ostateczności) może otworzą jej się oczy zanim nie wytrzymasz i ją zostawisz

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
zerwij z nią chłopaku bo to toksyczny związek .. mój TŻ jak jest zajęty to potrafi odezwać się do mnie dopiero wieczorem ... teraz np. nie widzieliśmy się 1,5 tygodnia bo mamy urwanie głowy... najważniejsze jest zaufanie... ona chce żebyś był tylko jej i nie wychodził nigdzie i z nikim .. uciekaj bo to chory związek

przeczytałam cały wątek: dziewczyna kocha rządzić, kocha mieć rację, uważa że twój czas należy do niej i uwielbia jak ją przepraszasz bo to znaczy że wygrała.
Musisz być twardy i pokazać że chcesz mieć normalny związek a nie pani każe sługa musi.
bardzo mądra wypowiedz
__________________
  • Wykorzystaj swój gniew, zrób skok wiary
  • abyś upomniał się o swoją duszę, zanim będzie za późno



http://www.youtube.com/watch?v=y6NGk0y2u5w

Edytowane przez Madeleeeine
Czas edycji: 2011-06-01 o 12:49
Madeleeeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:53   #65
2016071135
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jednostronny związek?

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
"nie zadzwonilem - bo nie moglem i juz jak nie rozumiesz to Twoja sprawa"

"nie przyjechalem bo musze pomoc tacie. Przyjade za tydzien. Musisz to zrozumiec jak nie to trudno"

edit: a na jej grążące smsy nie odpisywac przejdzie jej... niech wydzwania niech pisze... olać. jak sie uspokoi i cos zrozumie to zadzwonić porozmawiac i wytlumaczyc ze masz swoje sprawy i swoje zycie. Jak nie zrozumie to zrobic jej znow troche ciszy.
Bardzo dobre rady, radzę Ci autorze wypróbować. Ona cię nie szanuje, nie rozumie, jest zwyczajną egoistką, dla której liczy się tylko czubek własnego nosa.
Najlepiej dobitnie jej pokazać, że nie ruszają Cię jej foszki, albo prosto z mostu wywalić jej, co Ci nie pasuje.
Nie powinno Ci być jej szkoda, bo ona zachowuje się po prostu okropnie. To ona powinna czuć się winna i przepraszać z kwiatkami za swoje zachowanie kompletny egoizm, brak szacunku, pomiatanie. Szantażowanie emocjonalne. Zresztą sam już zauważyłeś.
Stosuj te teksty co Ci tu doradzają, dodam swój "czy tak trudno zrozumieć, że człowiek może nie mieć czasu?". W sytuacjach, gdy zachowuje się jak dzieciak, bądź oschły, asertywny i spokojny.

Cytat:
ja- dobranoc kolorowych snów spokojnej długiej wyspanej nocki, zalałem laptopa (serio)

ona- napewno nie bedzie spokojna przez te sytuacje, juz nic nie powiem o twojej mądrości

ja- perfumami, przyłozyłem do swieczki buteleczke a ona tak jakby wybuchła na monitor, skad mogłem wiedziec ze to tak wystrzeli

ona- standardowa wymówka
Ty do niej z miłością, a ona cię depcze jak mrówkę (<- to też możesz jej kiedyś powiedzieć ) a, no i od kiedy wybuch buteleczki perfum to standardowa wymówka?

Może trochę ironii?
-nie zależy ci na mnie!
-no jasne, w końcu nie odzywałem się całe 2 godziny.


edit: ona się tak zachowuje, bo Ty jej na to pozwalasz. Wie, że może mówić co chce, bo Ty i tak ulegniesz. Więc... czas to zmienić

Edytowane przez 2016071135
Czas edycji: 2011-06-01 o 13:01
2016071135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:11   #66
Auriol01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Jednostronny związek?

Macie racje, tak byc niemoze... tak jest teraz a co bedzie za 3-4, 10 lat? jak sie nie zmieni to bede jej musiał paznokcie malowac...

dziekuje wam za pomoc, bede robił tak jak mi piszecie...

dzisiaj wcale do niej niezdzoniłem a o na 11 wysłala mi smsa "Rób sobie tak dalej, Ja raczej nie jade do warzawy w weekend" to jej odpisałem, "zastanów sie nad tym co Ty robisz i nad tym czy chcesz miec takiego meża jak tówj wujek co mało co potrafi zrobi czy takiego faceta który potrafi zapieprzac od rana do wieczora zeby było Ci dobrze, i zeby były na wszytsko pieniadze.. wiec najpierw zastanów sie nad tym a potem zaczniemy rozmawiać.."

no i sms zwrotny: "nie musisz mi tu morałów prawic. Bo ja nie jestem nikim.

i teraz znowu cisza...

co Ona chce przez to osiągnąć, według was?
Auriol01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:26   #67
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: Jednostronny związek?

Cytat:
Napisane przez Auriol01 Pokaż wiadomość
Macie racje, tak byc niemoze... tak jest teraz a co bedzie za 3-4, 10 lat? jak sie nie zmieni to bede jej musiał paznokcie malowac...

dziekuje wam za pomoc, bede robił tak jak mi piszecie...

dzisiaj wcale do niej niezdzoniłem a o na 11 wysłala mi smsa "Rób sobie tak dalej, Ja raczej nie jade do warzawy w weekend" to jej odpisałem, "zastanów sie nad tym co Ty robisz i nad tym czy chcesz miec takiego meża jak tówj wujek co mało co potrafi zrobi czy takiego faceta który potrafi zapieprzac od rana do wieczora zeby było Ci dobrze, i zeby były na wszytsko pieniadze.. wiec najpierw zastanów sie nad tym a potem zaczniemy rozmawiać.."

no i sms zwrotny: "nie musisz mi tu morałów prawic. Bo ja nie jestem nikim.

i teraz znowu cisza...

co Ona chce przez to osiągnąć, według was?
Osiągnąć? Ona już osiągnęła - władzę nad Tobą. Przepraszam ale ona jest cholerną manipulantką. Nie daj się. Bądz asertywny. Najlepiej nie odpisuj jej na te głupie smsy. Nie może mieć Cię w garści. Gdzie tu jest partnerstwo? Ja bym się zaczęła dusić w takim związku. Masakra.
Rób jej na złość - nie osdpisuj, wychodz ze znajomymi - nie jesteś jej dzieckiem. Może coś zrozumie w co wątpie. Niech się laska do psychologa wybierze.
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 14:37   #68
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Jednostronny związek?

Mnie się osobiście za przeproszeniem w pale nie mieści żeby tak traktować ukochaną osobę......
Kto od miecza wojuje od miecza ginie, zastosuj jej sztuczki wobec niej samej. Zobaczymy czy będzie jej milo
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:41   #69
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jednostronny związek?

Cytat:
Napisane przez Auriol01 Pokaż wiadomość
Macie racje, tak byc niemoze... tak jest teraz a co bedzie za 3-4, 10 lat? jak sie nie zmieni to bede jej musiał paznokcie malowac...

dziekuje wam za pomoc, bede robił tak jak mi piszecie...

dzisiaj wcale do niej niezdzoniłem a o na 11 wysłala mi smsa "Rób sobie tak dalej, Ja raczej nie jade do warzawy w weekend" to jej odpisałem, "zastanów sie nad tym co Ty robisz i nad tym czy chcesz miec takiego meża jak tówj wujek co mało co potrafi zrobi czy takiego faceta który potrafi zapieprzac od rana do wieczora zeby było Ci dobrze, i zeby były na wszytsko pieniadze.. wiec najpierw zastanów sie nad tym a potem zaczniemy rozmawiać.."

no i sms zwrotny: "nie musisz mi tu morałów prawic. Bo ja nie jestem nikim.

i teraz znowu cisza...

co Ona chce przez to osiągnąć, według was?
"rob sobie tak dalej" => to byla grozba, ale coz... taka SE dziewczyne wybrales trzeba bylo jej nie odpisywac umilnie po raz kolejny tylko napisac "trudno. pojade sam".
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 15:01   #70
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jednostronny związek?

A Ty dalej jej się tłumaczysz i przekonujesz. Po kiego grzyba?!

To nie związek, a relacja kat-ofiara, na którą Ty jej pozwalasz
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 15:21   #71
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Jednostronny związek?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
trzeba bylo jej nie odpisywac umilnie po raz kolejny tylko napisac "trudno. pojade sam".
Dokładnie. Następnym razem na takie zaczepki reaguj chłodno, bez żadnego tłumaczenia się.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 15:56   #72
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Jednostronny związek?

Matko co ta dziewczyna z Tobą zrobiła..
usiądź z nia i powiedz jej otwarcie co Ci nie pasuje i powiedz jej ze bardzo Ci na niej zalezy ale ze tego po prostu nie wytrzymiesz i albo zacznie cos zmieniac- moze udajcie sie do psycologa albo po prostu potrzebujesz przerwy i musisz sobie wszystko przemyslec.
na tego smsa ze jest nikim bym jej otwarcie napisała ze dla niej nikim to jestes ty i po prostu robic jej dokładnie to co ona Tobie. w pewnym momecie zacznie jej to przeszkadzac i zrozumie co jest grane. ona kaze Ci dzwonic co 2 godziny? dzwon co pol i pytaj co robi gdzie jest i z kim. daj jej w kosc i pokaz jak ty sie czujesz.
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:34   #73
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Jednostronny związek?

Tłumaczenie z Twojej dziewczyny na nasze*


Rób sobie tak dalej, = To ja zachowuje się nie fair, ale lepiej, żebyś myślał, że wszystko jest Twoją winą, to łatwiej będzie Tobą manipulować. Ja raczej nie jade do warzawy w weekend = Chcę jechać do Warszawy, a z Tobą mi będzie wygodniej, ale wolę, żebyś się wystraszył i w tym momencie zaczął mnie błagać żebym pojechała.


nie musisz mi tu morałów prawic. = masz rację, ale jak nazwę to morałem, to zabrzmi, jakbyś to Ty mnie atakował. Bo ja nie jestem nikim. = eee WTF?



*oczywiście jest to moje subiektywne tłumaczenie, ale wydaje mi się bardzo prawdopodobne.
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:39   #74
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jednostronny związek?

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
. Bo ja nie jestem nikim. = eee WTF?
to znaczy, ze dziewczynka ma zaburzone poczucie wlasnej wartosci i probuje podbudowac swoje ego, robiac z autora swoja wlasna wycieraczke
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:53   #75
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Jednostronny związek?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
to znaczy, ze dziewczynka ma zaburzone poczucie wlasnej wartosci i probuje podbudowac swoje ego, robiac z autora swoja wlasna wycieraczke
Masz rację
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:11   #76
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jednostronny związek?

Cytat:
Napisane przez Auriol01 Pokaż wiadomość
Macie racje, tak byc niemoze... tak jest teraz a co bedzie za 3-4, 10 lat? jak sie nie zmieni to bede jej musiał paznokcie malowac...

dziekuje wam za pomoc, bede robił tak jak mi piszecie...

dzisiaj wcale do niej niezdzoniłem a o na 11 wysłala mi smsa "Rób sobie tak dalej, Ja raczej nie jade do warzawy w weekend" to jej odpisałem, "zastanów sie nad tym co Ty robisz i nad tym czy chcesz miec takiego meża jak tówj wujek co mało co potrafi zrobi czy takiego faceta który potrafi zapieprzac od rana do wieczora zeby było Ci dobrze, i zeby były na wszytsko pieniadze.. wiec najpierw zastanów sie nad tym a potem zaczniemy rozmawiać.."

no i sms zwrotny: "nie musisz mi tu morałów prawic. Bo ja nie jestem nikim.

i teraz znowu cisza...

co Ona chce przez to osiągnąć, według was?
Ja myślę, że ona powoli zaczyna czuć, że jej się trochę grunt pali pod nogami, stąd ten pierwszy sms. Jak Ty się nie odzywasz, to ona nie wie co się dzieje i panikuje. Postanowiła się obrazić i ukarać Cię tym, że nie pojedzie do Warszawy. No jak nie chce, to niech nie jedzie...

Niepotrzebnie zacząłeś jej rozwlekle tłumaczyć, moim zdaniem krótkie konkretne komunikaty by były lepsze, niż argumentowanie jej jakimś wujkiem. Poza tym sam się podkładasz - co to znaczy "takiego faceta który potrafi zapieprzac od rana do wieczora zeby było Ci dobrze, i zeby były na wszytsko pieniadze"? Przecież tak jej pokazujesz, że sam się stawiasz w roli umilacza jej życia połączonego z przenośnym bankomatem... Po co tak robisz? Chyba chcesz właśnie, żeby Wasze ewentualne wspólne życie tak NIE wyglądało...?
A jeśli sam wchodzisz w taką rolę, to się później nie należy dziwić, że ona w takiej właśnie roli Cię widzi.

Poza tym dziewczyna strasznie histeryzuje, właściwie o nic - chce odzyskać przewagę po prostu. Nie wiem, dla mnie jej zachowanie nie wskazuje, żeby miało się cokolwiek zmienić. Moim zdaniem jest dość prawdopodobne, że chcesz reanimować trupa...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:15   #77
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Jednostronny związek?

Powiedz Autorze, jeśli to nie kłopot czy Twoja kobieta ma przyjaciół? Jeśli tak to czy nimi też tak rządzi? Jest jedynaczką czy ma rodzeństwo? Wobec innych osób też zachowuje się tak jak wobec Ciebie? Dla mnie jest typową manipulatorką i rządzicielka...Naprawdę ci współczuję...
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:21   #78
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jednostronny związek?

autorze...dopoki nie zrozumiesz ze staranie sie w zwiazku nie polega na wazeliniarstwie pseudo ksiezniczek vel zimnych suk, tylko na partnerstwie to guzik z tego bedzie.....

ona musi poczuc ze nie jest jedyna kobieta na ziemi oraz ze nie tego po niej oczekujesz....

nie daj sie aby Toba pomiatala...bo ja tu milosci NIE WIDZE... w milosci powinien byc szacunek a nie lelum polelum...

niewolnictwa jako takiego juz nie ma...ksiezniczki tez wyginely...

i nie gadaj z nia przez smsy czy tez telefon gg, FB itp... olej to... lepiej face to face... spraw zeby to ona do Ciebie biegiem przyleciala i jakos to prostowala te zachowanie...

tak jak tu pisaly dziewczyny, jestes dla niej wycieraczka..
a Ty robisz wszystko byleby jej nie stracic...

bedac na Twoim miejscu rzucilbym ta dziewczyne nawet jakby to byla miss swiata

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2011-06-01 o 17:22
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 18:28   #79
maedle
Rozeznanie
 
Avatar maedle
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 795
Dot.: Jednostronny związek?

Moze do tego dochodzi jeszcze bardzo slaba samoocena autora, i kompleks na kompleksie?
Bo naprawde ciezko mi zrozumiec, jak mozna dac sie tak traktowac, uczucie uczuciem, ale ludzie- bez przesadyzmu...
__________________

"Czytanie książek wymaga odwagi.
Siły woli, odporności psychicznej
oraz umiejętności jednoczesnego
kąpania się, czytania i picia
w ten sposób, by nie oblać się wrzątkiem."
S.K
maedle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 18:38   #80
2016071135
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jednostronny związek?

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Tłumaczenie z Twojej dziewczyny na nasze*


Rób sobie tak dalej, = To ja zachowuje się nie fair, ale lepiej, żebyś myślał, że wszystko jest Twoją winą, to łatwiej będzie Tobą manipulować. Ja raczej nie jade do warzawy w weekend = Chcę jechać do Warszawy, a z Tobą mi będzie wygodniej, ale wolę, żebyś się wystraszył i w tym momencie zaczął mnie błagać żebym pojechała.


nie musisz mi tu morałów prawic. = masz rację, ale jak nazwę to morałem, to zabrzmi, jakbyś to Ty mnie atakował. Bo ja nie jestem nikim. = eee WTF?



*oczywiście jest to moje subiektywne tłumaczenie, ale wydaje mi się bardzo prawdopodobne.
Też bym tak przetłumaczyła.

Edytowane przez 2016071135
Czas edycji: 2011-06-01 o 18:39
2016071135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 20:18   #81
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Jednostronny związek?

Cytat:
Napisane przez Auriol01 Pokaż wiadomość
Macie racje, tak byc niemoze... tak jest teraz a co bedzie za 3-4, 10 lat? jak sie nie zmieni to bede jej musiał paznokcie malowac...

dziekuje wam za pomoc, bede robił tak jak mi piszecie...

dzisiaj wcale do niej niezdzoniłem a o na 11 wysłala mi smsa "Rób sobie tak dalej, Ja raczej nie jade do warzawy w weekend" to jej odpisałem, "zastanów sie nad tym co Ty robisz i nad tym czy chcesz miec takiego meża jak tówj wujek co mało co potrafi zrobi czy takiego faceta który potrafi zapieprzac od rana do wieczora zeby było Ci dobrze, i zeby były na wszytsko pieniadze.. wiec najpierw zastanów sie nad tym a potem zaczniemy rozmawiać.."
Dobra reakcja. Idź dalej tą drogą, a może uda się wszystko naprostować.

Cytat:
no i sms zwrotny: "nie musisz mi tu morałów prawic. Bo ja nie jestem nikim.

i teraz znowu cisza...

co Ona chce przez to osiągnąć, według was?
Wzbudzić w Tobie poczucie winy. Może robi to nieświadomie, ale właśnie na tym opiera się ta manipulacja.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 10:04   #82
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Jednostronny związek?

Auriol01

I jak wygląda obecnie wasza sytuacja?
Mniemam, ze nic się nie zmieniło skoro zamilkłeś.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:44   #83
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Jednostronny związek?

O rany
Troszkę mi szczęka opadła jak przeczytałam Twoje wypowiedzi Autorze. Są takie typy ludzi, których bez względu na wszystko należy unikać i nie liczyć na to że się zmienią. Jednym z takich typów są właśnie despoci.

Ona już Tobie psychikę podniszczyła, zobacz co z Tobą zrobiła! Ty Nas pytasz czy jej zachowanie jest normalne, czy powinieneś ją przepraszać! To powinno być dla Ciebie oczywiste, a nie stanowić przedmiot dyskusji.

Swoją drogą zacznij się bardziej szanować człowieku. Wydajesz się być całkiem rozsądny i niegłupi więc pozwolę sobie na szczerość Jak ktoś z siebie daje zrobić szmatę to podłogi, choćby to było w imię nie wiadomo czego, to niech nie liczy na szacunek, wybuch uczuć, uwielbienie itp.

Bądź mężczyzną, jeżeli jej zachowania będa się powtarzać albo będzie w Tobie wzbudzać poczucie winy, to znaj swą wartość, odwróć się na pięcie i zwyczajnie odejdź
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 12:24   #84
xxxagusiaqxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxagusiaqxxx
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 97
Dot.: Jednostronny związek?

Ja gdybym była na Twoim miejscu to bym ją zostawiła ... pewnie leci na kasę i tyle
__________________
,Prawdziwa elegancja nie polega na tym, by zostać zauważonym, ale na tym by być zapamiętanym''




xxxagusiaqxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 15:20   #85
zanderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 169
Dot.: Jednostronny związek?

Ja tam nie oceniam, bo jak to się mówi winne są dwie strony. Ty przedstawiasz swój punkt widzenia, heh niedługo pary zamiast ze sobą rozmawaić będą rozwiązywały problemy za pośrednictwem mediatorów z for internetowych.

Weź z nią chłopie pogadaj, a nie szukasz decyzji na wizażu. Albo Ci się podoba jej charakter, albo nie. U was jest może kwestia niezgodności charakterów, nie ma dopełnienia. Znam związki, w których jedna strona jest podporządkowana drugiej i jest im dobrze. A że Ty niee chcesz być pantoflarzem to nie będziecie szczęśliwi. Trudno jej będzie zmienić model rodziny, skoro wyniosła taki z domu i co najwzniejsze podoba jej się taki typ rodziny.

Klapki z oczu Ci spadły, chemia opadła, czas się statkować, ale Tobie nie odpowiada osobowość, dla mnie wyjście jest raczej jedno. Chyba, że to jest naprawde wielka miłość, a jak to się mówi miłość Ci wszystko wybaczy.
zanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.