Jak często chcemy uprawiać sex? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-03, 13:16   #1
Silen
Raczkowanie
 
Avatar Silen
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 80
Red face

Jak często chcemy uprawiać sex?


Hejka jak czesto chce wam sie kochac ze swoimi TZ ?Moj chłopak mówi ze jestem oziębła bo chce sie kochac tylko raz na tydzien kiedys lubiłam sie kochac nawet 4 razy dziennie (to napocztku jak zaczelismy sie kochac)a teraz on mnie zaspokaja i nipotrzebuje ta czesto czy cos zemna nie tak?jak to jest u was?
Silen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 13:26   #2
male
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Inowrocław- Clevedon
Wiadomości: 575
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

A bierzesz tabletki?
__________________
bo ciastećka ciągną ciemne ciuszki w ciucie na ciurlanie
jestem Asia, mam synka Filipa- 05.05.2009
male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 13:30   #3
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

no my tez na poczatku kochalismy sie ile sie da, teraz po 2,5 roku to tak ze 3 - 4 razy na tyd.
urozmaicamy sobie czesto zmiana miejsc i pozycji
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 13:44   #4
ChocoOna
Przyczajenie
 
Avatar ChocoOna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Nio ja musze przyznac, ze to roznie bywa... Czasem mam ochote robic to ciagle... a czasem w ogole. Mysle, ze zalezy od sytuacji i nastroju. Ostatno jednak mam ciagle ochotke-moze dlatego,ze wiosna przyszla i czuje sie swietnie. Wiem jedno-rutyna w tych sprawach jest ... nie wskazana!
Pozdrawiam
__________________
'' I żeby to był Mruczankowy Dzień, i żeby ptaszki śpiewały.''



ChocoOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 18:38   #5
moonshadow
Raczkowanie
 
Avatar moonshadow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Ja muszę przyznać, że jestem z moim TZ prawie 2 lata i ciągle mamy na siebie niesamowita ochotę może dlatego, że urozmaicamy sobie ciągle jakoś to życie intymne i po prostu nie ma rutyny.
__________________

moonshadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 18:57   #6
anais20
Raczkowanie
 
Avatar anais20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 88
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

do 20 roku zycia myslalam, ze jestem jakas aseksualna, bo rzadko kiedy mialam ochote na baraszkowanie i wlasciwie czesciej robilam to z poczucia obowiazku. to juz za mna gdzies tak po 20. urodzinach cos mi sie odwrocilo i teraz mam codziennie ochote. widocznie potrzeby seksualne musialy sie dopiero we mnie obudzic
anais20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 19:06   #7
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Cytat:
Napisane przez anais20 Pokaż wiadomość
do 20 roku zycia myslalam, ze jestem jakas aseksualna, bo rzadko kiedy mialam ochote na baraszkowanie i wlasciwie czesciej robilam to z poczucia obowiazku. to juz za mna gdzies tak po 20. urodzinach cos mi sie odwrocilo i teraz mam codziennie ochote. widocznie potrzeby seksualne musialy sie dopiero we mnie obudzic
to ja mam nadzieje,ze we mnie tez sie obudza, bo cos ostatnio ochoty nie mam
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 19:14   #8
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Ja na początku mogłam to robić raz za razem.. nawet TŻ mówi, że go wykorzystywałam;-) odkąd zaczełam brać tabletki to spadło libido i to TŻta czasem denerwuje ale wydaje mi się że pomału wszystko wraca do normy. Poza tym nie lubię się kochać gdy jego rodzice są za ścianą a tylko takie amy warunki, gdyby nie to pewnie byłoby częściej. A jajlepsze jest że największą ochotę na seks mam gdy mam okres
Myślę że chęc na seks zależy od nastroju, poziomu stresu, okoliczności itp.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 19:54   #9
anais20
Raczkowanie
 
Avatar anais20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 88
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
A jajlepsze jest że największą ochotę na seks mam gdy mam okres
a to chyba kazdy tak ma
anais20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 22:20   #10
Silen
Raczkowanie
 
Avatar Silen
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 80
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Cytat:
Napisane przez male Pokaż wiadomość
A bierzesz tabletki?
hejka niebiore zadnych tabletek, ostatni myslałam ze to moze dlatego ze była zima ze zapadłam w jakis sen zimowy,ale juz maj a u mnie sie nic niezmieniło niechce mi sie wogle mój chłopak ma wielki temperament i meczy go to troche zazwyczaj robimy to bo on tego chce,prubóje sie przemóc ale jakios tak nie moge nic na siłe mam nadzieje ze mi sie to odwróci on by był bardzo szczesliwy gdybym ja sama chciała,zdazaja sie dni ze sama chce ale to dosłownie jak swieto.
Silen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 23:25   #11
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Wcześniej z moim byłym z którym bylam przez 3 lata kochalam się rzadko, kochaliśmy się wtedy kiedy ja tego chciałam czyli raz na 2 tygodnie z czasem rzadziej, nie ciągneło mnie do seksu i myślałam,że po prostu tak mam, teraz od 4 miesięcy jestem z moim nowym obecnym Kochaniem i no jestem w szoku mam ochotę na seks codziennie, moje Kochanie ma oggggromny temperament i ja odkryłam w sobie go również ratuje nas to,że razem nie mieszkamy hah teraz wiem,że nie pasowaliśmy do siebie (ja i mój ex) i wiem co znaczy prawdziwa przyjemność z seksu tylko coś kosztem czegoś hah moje Kochanie to tragedia jeśli chodzi o miłość francuską troszkę pracy trzeba włożyć ale dobrze,jest mieć coś nad czym trzeba popracować
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 09:53   #12
Silen
Raczkowanie
 
Avatar Silen
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 80
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Ja na poczatki cału czas miałam ochote a teraz to jaks dziwna jestem wogule mi sie neichce wrrr moze troche to jest przez samopoczucie cały zcas chodze zaspana boli mnie brzuch i taki leni troche ze mnie a jego to meczy troche bo on by chciał a mi sie nigdy niechce az mi głupio nieraz!!!
Silen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 11:10   #13
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Ze mna też różnie bywa z ta ochota na seks jak jestem sama w domu to mi sie nie chce, ale wystarczy, że TŻ mnie po nózce pogłaszcze i nagle strszaniemi sie chce 'tu i teraz' Tak że myśle, że on ma wpływ na to czy mi sie chce seksu Gdy byliśmy razme na wakacjach i byliśmy cały czas ze soba chciało mi sie kilka razy dziennie ale gdy nie widze go kilka dni to raczje nie teskine za skesem ale za sama bliskościa z moim TŻem
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 18:19   #14
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Jeszcze nie zdarzyło mi się nie chcieć. Szczerze mówiąc to ja na ogół proponuję sex mojemu TŻ
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 14:36   #15
Silen
Raczkowanie
 
Avatar Silen
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 80
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

niekochałam sie ze swoim chłopakiem juz chba ok 2 tygodni i nadal mi sie nichce niewiem co mi jest pocoaga mnie kocham cgo nad zycie neiwem czy taki okres poprosu przechodze moze powinnam isc do seksuologa?
Silen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 19:08   #16
monis276
Raczkowanie
 
Avatar monis276
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 109
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Silen wszystko jest moim zdaniem z tobą ok tylko poprostu może ci sie znudziło to troszkę?jak myslisz?ja jestem ze swoim chłopakiem od 5 lat a współżyjemy od 2 lat i ktoś moze powiedziec ze to dopiero początek i dlatego ale kochamy się 4 razy w tygodniu i zawsze mam ochotę chyba że jestem zmęczona!
monis276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 11:58   #17
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

zalezy od cyklu kobiety, sytuacji i wiele innych czynnikow
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 13:18   #18
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Ja sama z siebie rzadko mam ochote,ale wystarczy ze moj tz zacznie mnie miziac po pleckach a nie daj boze calowac-od razu jestem gotowa
Mysle ze to ze ja sama nie mam ochoty wynika z faktu brania tabletek...ale na szczescie nie powoduja one calkowitej utraty ochoty
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 16:43   #19
Silen
Raczkowanie
 
Avatar Silen
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 80
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Cytat:
Napisane przez monis276 Pokaż wiadomość
Silen wszystko jest moim zdaniem z tobą ok tylko poprostu może ci sie znudziło to troszkę?jak myslisz?ja jestem ze swoim chłopakiem od 5 lat a współżyjemy od 2 lat i ktoś moze powiedziec ze to dopiero początek i dlatego ale kochamy się 4 razy w tygodniu i zawsze mam ochotę chyba że jestem zmęczona!

Hej nie no nieznudziło mi sie kocham sie z moim chłopakiem od jakis roku kocham go całym sercem lubie robic mu dobrze albo ja on robi mi mintke ale jakos na sex niemam ochoty niewiem dlaczego dziwna jestem moz emam taki okres akurat
Silen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 12:32   #20
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Cytat:
Napisane przez Silen Pokaż wiadomość
Hejka jak czesto chce wam sie kochac ze swoimi TZ ?Moj chłopak mówi ze jestem oziębła bo chce sie kochac tylko raz na tydzien kiedys lubiłam sie kochac nawet 4 razy dziennie (to napocztku jak zaczelismy sie kochac)a teraz on mnie zaspokaja i nipotrzebuje ta czesto czy cos zemna nie tak?jak to jest u was?
U mnie nawet czasem raz na tydzień to dużo
Masakra......ale sama sobie nie umiem z tym poradzić
Biorę tabsy.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 12:47   #21
szmidtka
Raczkowanie
 
Avatar szmidtka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 94
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

ja to bym mogła kochać sie codziennie ale tylko z moim miśkiem bo nie wyobrażam sobie z kim innym...
__________________
Dzieci są skrzydłami człowieka...
szmidtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:03   #22
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Z moim obecnym Tz to jest cudowne i robimy to praktycznie codziennie..Nie uzywam zadnych tabletek,rzadko kiedy zabezpieczenie.Moze tez ma to wpływ ,ze nie boimy sie wpadki
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:05   #23
Asieq
Raczkowanie
 
Avatar Asieq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 217
GG do Asieq
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Doradźcie mi coś, bo ja mam problem odwrotny... Ja mam niesamowity popęd i bym chciała zawsze i wszędzie (nawet pigułki nie są w stanie tego zmienić), ale to mój TZ nie chce Tłumaczy, że jest zmęczony, nie ma siły... Dlatego kochamy się raz na tydzień, co dla mnie jest stanowczo za mało. Dzieje się tak odkąd zaczął pracować, a faktycznie pracuje sporo. Dodam, że staż mamy 2-letni, mieszkamy ze sobą już ponad rok.
Nie jest to kwestia urozmaiceń, bo staram się urozmaicać na wszelkie sposoby. I to ja najczęściej proponuję, a on odpowiada, że się zastanowi, albo że jest zmęczony. No i co ja mam zrobić? Myślałam, że mu przejdzie, ale już więcej niż pół roku mija a dalej to samo.
__________________

Asieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:11   #24
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Cytat:
Napisane przez Asieq Pokaż wiadomość
Doradźcie mi coś, bo ja mam problem odwrotny... Ja mam niesamowity popęd i bym chciała zawsze i wszędzie (nawet pigułki nie są w stanie tego zmienić), ale to mój TZ nie chce Tłumaczy, że jest zmęczony, nie ma siły... Dlatego kochamy się raz na tydzień, co dla mnie jest stanowczo za mało. Dzieje się tak odkąd zaczął pracować, a faktycznie pracuje sporo. Dodam, że staż mamy 2-letni, mieszkamy ze sobą już ponad rok.
Nie jest to kwestia urozmaiceń, bo staram się urozmaicać na wszelkie sposoby. I to ja najczęściej proponuję, a on odpowiada, że się zastanowi, albo że jest zmęczony. No i co ja mam zrobić? Myślałam, że mu przejdzie, ale już więcej niż pół roku mija a dalej to samo.
zawsze tak jest,ze jesli druga połowa nie chce seksu to my chcemy tym bardziej i tym bardziej nas do tego ciagnieraz na tydzien to jest bardzo mało,ale jesli Twoj chlopak jest zmeczony praca to to wszytsko tłumaczy-jesli troche przystopowałby z praca i wybralibyscie sie na romantyczny weekend lub zrobili sobie jakies romantyczne wolne dni napewno wszytsko by sie odmienilo.

Radze Ci,zebys postarala sie byc bardziej niedostepna,a raczej udawala,ze tez nie masz ochoty,nie pokazywala po sobie ze o tym myslisz itp,bo to mezczyzna powinien zachecac kobiete.Zobaczymy co wtedy bedziemysle,ze on sam zacznie przychodzic do Ciebie
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:36   #25
Asieq
Raczkowanie
 
Avatar Asieq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 217
GG do Asieq
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Ojej... a jak powie "nie chcesz, ok"? To wtedy już zupełnie dno będzie. Były już wyjazdy, byliśmy w marcu w Zakopcu cały tydzień, ale że nie potrafimy usiedzieć na miejscu, to codziennie chodziliśmy po górach. W pierwszą noc udało mi się go namówić, ale w następne to nawet ja byłam tak padnięta, że marzyłam wyłącznie o spaniu
No nic, muszę znowu z nim o tym porozmawiać, tylko że on pewnie powie "moje ty biedactwo", przytuli i na tym się skończy
A może są jakieś środki zmniejszające chuć? Oprócz zimnego prysznica
Asieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:47   #26
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

a moze jest tez tak,ze on widzi Cie codziennie?jesli mieszkacie razem jest zupełnie inaczej,niz gdybyscie nie byli ciagle razem i nie spali w jednym łózku.
to moze powinniscie zrobic sobie przerwe i nie widzec sie kilka dni?
albo tez zrob sie na bostwo,zrob mu striptiz,moze to zadziala?
w Twoim przypadku chuc jest zrozumiala,jesli tak rzadko uprawiacie seks
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:54   #27
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Dla mnie sex moglby w ogole nie istniec
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 21:35   #28
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Dla mnie sex moglby w ogole nie istniec
Kochanie!! Ty nie mów takich rzeczy głosno bo mi 99,9% przyjemnosci zycia zabierzesz!!

U mnie to jest bardzo róznie...Czasem mam ogromna ochotę i kochamy się co 5 min a czasem mam tak ze lepiej do mnie z takimi propozycjami nie podchodzic (szczególnie jak jestem zdolowana albo zapracowana)..Natomiast ze mna jest wogole dziwnie bo lubie zupelnie inny sex niz wiekszaosc kobiet...Tzn Nie lubię gry wstepnej, miziania itp...uwielbiam mocna,szybka ,zaskakujaca kopulacje....
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 09:54   #29
Silen
Raczkowanie
 
Avatar Silen
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 80
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Dla mnie sex moglby w ogole nie istniec

Dla mnie po czesci tez smutne to ale wogule niemam ochoty juz 2 tydzien sie niekochamy on jakis dziwny sie zaczyna robic tez juz niemam ochoty niewiem co sie dzieje boje sie ze znajdzie sobie kogos niewiem co mam robic juz sobie panienki w necie neawet oglada a wczesniej nigdy neiwiedziałam zeby to robił
Silen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 10:51   #30
@marta@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 134
Dot.: Jak często chcemy uprawiac sex?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Dla mnie sex moglby w ogole nie istniec
Dla mnie tez
__________________

@marta@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-21 10:24:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.