Gra na dwa fronty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-19, 18:12   #1
asiula123w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 31

Gra na dwa fronty?


Koniec

Edytowane przez asiula123w
Czas edycji: 2011-07-19 o 20:31
asiula123w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:19   #2
fobiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Gra na dwa fronty?

wkładasz nóż do gardła?
fobiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:22   #3
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Gra na dwa fronty?

Cytat:
Napisane przez asiula123w Pokaż wiadomość
Hej Kochane!

Spotkałam sie dzis z chlopakiem, wszystko bylo ok az do momentu gdy wzial moj telefon i chcial sprawdzic skrzynke odbiorcza. Kiedys tez byla taka sytuacja, ze kazal mi pokazac, ja mu tylko pokazalam nadawcow tych wiadomosci, kiedys chcial abym mu pokazala smsa ktory do mnie przyszedl na spotkaniu( byl od kolezanki- pokazalam mu, nawet pokazalam co odpisuje) JAK DLA MNIE TO CHORE, kiedys przyszedl do mnie sms od siostry i postanowilam ze mu nie pokaze bo niby po co? w sumie to nie bylo nic takiego ale nie wiem czy moja siostra by sobie tego zyczyla. Zreszta nie rozumie o co mu chodzi z pokazywaniem wiadomosci? Albo sie komus ufa albo nie! Ja nie wymagam od niego takich rzeczy, kiedys mu powiedzialam zeby w takim razie on tez mi pokazal ale nie zrobil tego, kiedys pisal na naszym spotkaniu z kims, ok nie ma sprawy jak musisz to pisz. Potem okazalo sie ze to jego kolezanka, ktora sie przyczepia do niego ale on ja ignoruje. Ok ale czemu w takim razie nie mogl pokazac- skoro ja to robie?? Chore.
Wracajac do dzis, pokazalam mu nadawcow swoich wiadomosci, mialam w skrzynce 280 smsow i on powiedzial zebym mu pokazala np 130 smsa, ok pokazalam. Po czym mowie mu zeby on tez mi pokazal nadawcow, a on ze nie itd.... wkurzylam sie bo co to ma niby byc. Sam aspekt przegladania sobie smsow jest chory ale skoro on to zaczal to prosze bardzo, ja nie mam nic do ukrycia. Wkoncu pokazal mi z daleka nadawcow i co ja tam widze??? Jakies sms od JUSTYNA tresci "co robisz?" Poczulam jakby noz stanal mi w gardle...bylo mi tak za✂✂✂iscie przykro, reszty smsow nie zdazylam zobaczyc, ale mialam dosc! Co to ma byc? on mnie kontroluje a sam co niby robi? Do mnei napisze pare smsow na dzien a pisze sobie z jakas suka??? nie zrobilam mu awantury bo stwierdzilam ze to nie ma sensu, rzucialam focha. On twierdzi ze to tylko kolezanka, ze widzial ja ost pol roku temu a wczesniej rok temu, no dobrze ale ja sie pytal co to ma znaczyc? dlaczego ona mu wysyla jakies buziaki?? to jest moj facet!!! on powiedzial ze jest zajeta i ze kazdemu tak wysyla, a ja do niego ze z kim on sie kumpluje w ogole, z jakas cichodajka?? ze kazdemu buziaczki wysyla?
Ufalam mu, chociaz na poczatku zwiazku powiedzial mi ze wczesniej grywal na dwa fronty, ale teraz juz tak nie robi bo ma mnie. Z nim sie nie raz nie da powaznie pogadac, smieje sie, zartuje, juz nie mowie o tym ze poza przytulaniem buziakami i caluskami nie okazuje mi zadnej czulosci.
co ja mam zrobic? wiem ze to jest jakas dziecinna sytuacja, ale ja bynajmniej nie jestem dziecinna. Nie wiem co o tym sadzic. Chyba nie robilam afery gdyby nie to ze keidys gral na dwa fronty...
A i ja mam 18 lat, on ponad 19. Prosze o odp
Dodam jeszcze, ze odkad sie widzielismy minelo 4h a on nic, jeszcez sie nie odezwal a powinien bo przeciez wie ze ma przerabane. Ja sie napewno pierwsza nie odezwe....

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Dodam ze potem jak zrobilam awanture chcial mi pokazywac wszystkie smsy, ale mialam to w dupie.
A co to w ogóle za praktyki, że sobie w telefonach kopiecie
Jak dzieci.
Skoro kiedyś grał na 2 fronty to teraz pewnie też.
Dodatkowo widzę, że komunikacja kuleje.
A zaufania brak.
Mówisz, że macie 18-19 lat, a zachowujecie się jak 15 latki.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez fobiaczek Pokaż wiadomość
wkładasz nóż do gardła?
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:35   #4
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Gra na dwa fronty?

Sytuacja z tym sprawdzaniem telefonów jak dla mnie chora.
Ok my z TŻem czasem też po cichu sobie zajrzymy, ale to raczej takie żarty, że np coś tam robimy nagle patrze a on bawi się moim tel no i się śmieje zawsze czy szpieguje, a on grzecznie odkłada. I odwrotnie. Ale to raczej taka ciekawość bo w sumie nigdy nie pomyślałam, ze może mnie zdradzać i on też mi ufa.

Jednak twoje podejście też jest dziwne. Czemu piszesz o tej dziewczynie suka? Skąd wiesz jaka jest? Nawet jeżeli twój TŻ by się z nią po cichu spotykał, to ona może nie mieć pojęcia, ze facet jest zajęty.

To, ze wysyła ludziom buziaki oznacza że jest jakąś cichodajką. Ja nie mam takiego zwyczaju odnośnie facetów, ale większości koleżanek w smsach wysyłam buziaki na powitanie czy pożegnanie, to oznacza że jestem lesbijką?
Wiadomo, mi też nie byłoby miło gdyby jakaś dziewczyna wysyłała TŻowi buziaki ale może warto najpierw porozmawiać, a nie robić dzikie awantury i używać takiego słownictwa?
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:46   #5
asiula123w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 31
Dot.: Gra na dwa fronty?

.

Edytowane przez asiula123w
Czas edycji: 2011-07-19 o 20:31
asiula123w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:51   #6
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Gra na dwa fronty?

Cytat:
Napisane przez asiula123w Pokaż wiadomość
ok moze z ta suka przesadzilam ale poprostu pisalam to w przyplywie zlosci.
Ja sie zachowuje jak 15latka? Ja mu nie grzebalam w telefonie, tylko jezeli on mi kazuje pokazywac smsy to niech on mi tez swoje pokazuje, prosta relacja. w poprzednich zwiazkach nie bylo takich akcji, bo niby po co?
Ale pozwoliłaś mu na takie zachowanie.

Cytat:
Jakbys przeczyla moja wiadomosc to bys wiedziala ze z nim gadalam, ale on sie smieje i ma to gdzies.
No właśnie przeczytałam i na tej podstawie widzę, że jednak kuleje.

Cytat:
a i dodam ze ta dziewczyna ma faceta wiec wysylanie innemu tego typu wiadomosci jest fair?
Wiesz, to zależy, są ludzie którzy piszą "" do kogoś kto nie jest ich partnerem. Jasne, że to może irytować, Ty masz ku temu podstawy, bo on już raz w kulki poleciał, ale nie może być tak, że on się obraża, śmieje i odmawia rozmowy. Nie chce gadać? To niech spada, coś kręci.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:17   #7
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Gra na dwa fronty?

po 1. kontrolowanie tel. dla mnie jest chore. rozumiem poczytać sobie smsy przy drugiej osobie razem w celu (nawet nie przychodzi mi żaden do głowy ), ale żeby sprawdzać kto pisze i co pisze za każdym razem zatiuta tel. to masakra jakaś.

po 2. dlaczego od razu nazywasz dziewczynę, której nie znasz, suką? co z tego, że ma chłopaka i wysyła buziaczki w smsach? sama mam chłopaka, a do swoich najbliższych kumpli wysyłam smsy typu "hej słońce, co robisz ?" mam też takich znajomych, którzy do wszystkich posyłają jakieś tabuny cmoków na powitanie i na pożegnanie. ciężko wyczuć w wirtualnym świecie, co jest teraz normą, a podwalaniem się do kogoś. mam wrażenie, że emotikony wprowadzają czasem chaos w życie niektórych

po 3. tak, zachowujecie się jak 15 latki. potwierdzam, bo czy dorośli w ważnych momentach "strzelają focha"? potrzebna jest tu rozmowa, jak dla mnie i ustalenie pewnych reguł w waszym związku. w ogóle ile jesteście razem?
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 19:23   #8
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Gra na dwa fronty?

Ależ oczko, patrzaj na to :
Cytat:
Napisane przez asiula123w Pokaż wiadomość
Jakbys przeczyla moja wiadomosc to bys wiedziala ze z nim gadalam, ale on sie smieje i ma to gdzies.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:29   #9
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Gra na dwa fronty?

Masz na co się godzisz. Tak, to chore, ale jednak jesteś z nim. Widziały gały co brały.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:46   #10
Joslyn
Raczkowanie
 
Avatar Joslyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 152
Dot.: Gra na dwa fronty?

Jak to śmieje się, kiedy chcesz z nim poważnie porozmawiać?

Ja tam się wcale nie dziwię, że dziewczyna się zdenerwowała. Sama bym też nie nie skakałabym pod sufit ze szczęścia, gdyby mój facet co chwila sprawdzał mój telefon i czytał prywatne wiadomości, czy robił mi wyliczankę "pokaż sms 27, potem 150 a potem 876812631", a sam wielce się krył ze swoimi wiadomościami i pokazywał swoją skrzynkę odbiorczą z daleka... dajcie spokój, paranoja...

Autorko - Mogłaś poczuć się niefajnie widząc sms'a od innej dziewczyny. Ale suka to epitet trochę na wyrost. Tym bardziej, że wiesz, że ona ma chłopaka. Wyluzuj.
Co do Twojego TŻ, to jeśli kiedyś przyznał się, że kręcił na dwa fronty i obiecał, że już tego nie zrobi, to wcale nie znaczy, że faktycznie będzie taki uczciwy. Jeśli jest na tyle bezczelny, że życzy sobie czytać Twoje smsy, to niech odwdzięczy się tym samym (chociaż zaglądanie sobie w tel jest w ogóle nie na miejscu).

Robienie focha nie jest najlepszym wyjściem z sytuacji. Pogadaj z nim poważnie, jak tylko będziesz miała możliwość. Nie możesz jemu pozwalać na takie zachowanie. Jeśli nie będzie chciał rozmawiać, to fora ze dwora, bo najwidoczniej coś kręci.
Pozdrawiam

Edytowane przez Joslyn
Czas edycji: 2011-07-19 o 19:47
Joslyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:03   #11
asiula123w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 31
Dot.: Gra na dwa fronty?

.

Edytowane przez asiula123w
Czas edycji: 2011-07-19 o 20:32
asiula123w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 20:07   #12
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Gra na dwa fronty?

Cytat:
Napisane przez asiula123w Pokaż wiadomość
Może nie obraza ale nie uwaza tego za cos waznego. Mysli ze nie mam powodow aby byc zla;/
I tu tkwi problem, bo on bagatelizuje sprawę. A Ty mu na to pozwalasz, nie walczysz o swoje.

Cytat:
Weronikapr- gdybym mu nie pokazala to pewnie pomyslalby ze mam tam pewno niewiadomo jakich smsow;/
Pewnie tak, ale to jest rezultat tego, że mu na to (znowu to słowo) pozwoliłaś. Ja swojemu chłopu w telefon nie zaglądam, ani on mi i o nic się nie podejrzwamy.

Popracuj nad tym, załatw to. Wiesz do czego to prowadzi? Moja przyjaciółka ma takiego faceta. Wieczorami siada z kanapkami na kanapie z laptopem i czyta co tam jego dziewuszka dziś porobiła na mailu, na facebooku... Chcesz tak? Nie sądzę.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:09   #13
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Gra na dwa fronty?

mnie osobiscie dziwi jedna rzecz... skoro to dla Ciebie chore to czemu mu pozwalasz? nastepna rzecz... boisz sie jego reakcji dlatego mu pokazujesz... ze jak nie pokazesz to on z Toba zerwie.. a niech zrywa !! na cholere Ci taki amant za dyche heh

rozumiem w zartach.. razem siasc nie miec tajemnic, posmiac sie, ale tu wali zaborczoscia na kilometr !

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2011-07-19 o 20:10
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:13   #14
asiula123w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 31
Dot.: Gra na dwa fronty?

.

Edytowane przez asiula123w
Czas edycji: 2011-07-19 o 20:32
asiula123w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:13   #15
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Gra na dwa fronty?

Oboje jesteście siebie warci Porażka.
Facet wścibski bardziej niż moje stare sąsiadki a Ty masz jakieś ewidentne problemy z emocjami. Wyzywasz dziewczynę od suk i cichodajek wiedząc jedynie o niej że ma na imię Justyna i kiedyś pod koniec esa o treści " co słychać" wysłała głupią emotikonkę z buziakiem. No żal. Dorośli ludzi a mentalność 13 latków.
Po jaką chorobę pokazujesz mu te smsy a później żal i pretensje do całego świata Jakiś dziwny nawyk grzebania sobie w telefonach. Każdy ma prawo do swojej prywatności.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:17   #16
kuli1986
Raczkowanie
 
Avatar kuli1986
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 444
Dot.: Gra na dwa fronty?

Daj sobie spokój, taka relacja jest "chora". Przemyśźl za i przeciw, poźniej może być za poźno żeby z takiej relacji się wymiksowac.
kuli1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:23   #17
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Gra na dwa fronty?

Cytat:
kiedys pisal na naszym spotkaniu z kims, ok nie ma sprawy jak musisz to pisz.
I co? Siedzieliście sobie, rozmawiali, a on co minutkę dostawał SMS, na który musiał odpisać? Żałosne.

Cytat:
Do mnei napisze pare smsow na dzien a pisze sobie z jakas suka???
Tego nawet szkoda komentować...

Cytat:
nie zrobilam mu awantury bo stwierdzilam ze to nie ma sensu, rzucialam focha.
A "rzucanie focha" jaki miało sens? Trzeba było z nim po prostu porozmawiać i to wyjaśnić.

Cytat:
dlaczego ona mu wysyla jakies buziaki?? to jest moj facet!!!
Bezwstydna. Śmiała wysłać buziaka koledze. A nu nu nu

Cytat:
z kim on sie kumpluje w ogole, z jakas cichodajka??
Pomyśl dwa razy nim kogoś obrazisz .

Cytat:
ale ja bynajmniej nie jestem dziecinna
Cały Twój post pokazuje, że jest wprost przeciwnie.

Cytat:
Dodam jeszcze, ze odkad sie widzielismy minelo 4h a on nic, jeszcez sie nie odezwal a powinien bo przeciez wie ze ma przerabane.
Może właśnie nie powinien, bo będzie miał przerąbane .




Zachowujecie się jak para gówniarzy.
Mój TŻ nawet nie pomyślałby, że mógłby mnie w ten sposób sprawdzać. W druga stronę działa to tak samo. Ba, nawet, gdy potrzebujemy czegoś z telefonu tej drugiej osoby, to prosimy ją o to, żeby sama tego poszukała, bo żadne z nas nie będzie grzebać w cudzym telefonie, komunikatorze internetowym czy na portalu społecznościowym.
Tak więc nawet nie wiem, co mogłabym Ci poradzić, droga Autorko. Hm, może żebyście wydorośleli. Oboje. Ty i Twój chłopak. Póki co zachowujecie się jak dzieci z podstawówki.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:30   #18
asiula123w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 31
Dot.: Gra na dwa fronty?

Nie jestescie w takiej sytuacji wiec nie wiecie jak sie czuje. Juz otrzymalam rady co mam zrobic i to na tyle.
asiula123w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:42   #19
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Gra na dwa fronty?

Cytat:
Napisane przez asiula123w Pokaż wiadomość
Koniec
Cytat:
Napisane przez asiula123w Pokaż wiadomość
Nie jestescie w takiej sytuacji wiec nie wiecie jak sie czuje. Juz otrzymalam rady co mam zrobic i to na tyle.
Oj oj, nie ładnie tak usuwać posty. Regulamin to się czytało czy nie ?

Ależ wiemy jak się czujesz, większość z nas miała kiedyś 13 lat i burze hormonów, dojrzewanie, okres buntu i takie tam inne
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 20:45   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Gra na dwa fronty?

Cytat:
Napisane przez asiula123w Pokaż wiadomość
Nie jestescie w takiej sytuacji wiec nie wiecie jak sie czuje. Juz otrzymalam rady co mam zrobic i to na tyle.
To jeszcze rada ode mnie: dorośnij. Druga rada: więcej szacunku do innych ludzi - dawaj go innym i go wymagaj (i oby Ciebie jakaś nawiedzona dziunia nie nazwała kiedyś "suką"). I jedna rada: nie bierz się za związki, póki nie dorośniesz, a jak się już weźmiesz, to z kimś, kogo będziesz w stanie obdarzyć zaufaniem, a on Ciebie.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Oj oj, nie ładnie tak usuwać posty. Regulamin to się czytało czy nie ?

Ależ wiemy jak się czujesz, większość z nas miała kiedyś 13 lat i burze hormonów, dojrzewanie, okres buntu i takie tam inne
Słuchaj tej pani, dobrze gada.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 23:10   #21
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Gra na dwa fronty?

pomylka
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 03:04   #22
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Gra na dwa fronty?

Uważam podobnie jak niebieskie oczko, że kontrolowanie partnera za plecami, ciągłe śledzenie jego sms-ów nie jest ok. Ja kiedyś, jak pisałam miałam problem z zazdrością i przesadzałam, ale teraz już nie i najwyżej czasem ja i mój facet czasem pokażemy sobie sms-y, bo nie mamy nic do ukrycia. Nie ma jednak mowy, by ktoś bez pytania grzebał w telefonie lub podejrzewał o zdradę, przecież nikt nie chce być tak traktowany.
Dlatego, w Waszym patrzeniu telefonów nie byłoby nic złego, o ile oboje się na to zgadzacie i nie wynika to z jakiegoś braku zaufania. No, przyznaję, on postępuje trochę nie fair, że sam oczekuje, byś mu pokazywała co tam masz, a sam to ni hu hu To niesprawiedliwe. Pewnie traktuje Cię na zasadzie, że zdradzasz go, a sam może nie lepszy, lecz siebie wybiela.
Ty jednak też nie lepsza, bo robisz karczemną awanturę , bo jakaś napisała co słychać i buziaczek. Duzo osób tak pisze, ja wprawdzie nie piszę tak do osobników męskich, ale jak ktoś piszę, to nie znaczy, że ma to podtekst seksualny czy jest to flirt. To może sygnalizować 'przyjacielski cmok' i nie rozumiem Twoje robienie mu awantury. A więc Ty też mu nie ufasz, a tak przecież nie powinno być w związku. Zastanówcie się oboje nad Waszym zachowaniem, bo naprawdę nie jest dobre.
Tę dziewczynę nazwałaś cichodajką i suką, lecz nic o niej nie wiesz. Mogła to faktycznie być jego koleżanka , a nawet jeśli miałby coś na sumieniu, to nie znaczy, że ona wiedziała, że on ma kogoś. Póki nie wiesz co jest grane, to nie oskarżaj nikogo, tak się po prostu nie robi.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 07:35   #23
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Gra na dwa fronty?

Facet sprawdza, czy robisz to co on. Zwykle patrzymy na innych przez pryzmat własnych doswiadczen i zachowan. Sam ma wiele do ukrycia, mysli, ze Ty tez. Powie Ci kilka miłych kłamstwek i łykniesz jak pelikan, jak zapewne teraz. Na 100% gra na wiecej niz 2 fronty i kompletnie nic do Ciebie nie czuje. Swiadczy o tym fakt, ze nie potzrebuje okazywac Ci czułosci, traktuje jak swoja zabawke (przegladajac telefon) i zdradza.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 08:15   #24
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Gra na dwa fronty?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Facet sprawdza, czy robisz to co on. Zwykle patrzymy na innych przez pryzmat własnych doswiadczen i zachowan. Sam ma wiele do ukrycia, mysli, ze Ty tez. Powie Ci kilka miłych kłamstwek i łykniesz jak pelikan, jak zapewne teraz. Na 100% gra na wiecej niz 2 fronty i kompletnie nic do Ciebie nie czuje. Swiadczy o tym fakt, ze nie potzrebuje okazywac Ci czułosci, traktuje jak swoja zabawke (przegladajac telefon) i zdradza.

Rzadko się z gwaizdeczką zgadzam, ale 100% racji.
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:10   #25
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Gra na dwa fronty?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Facet sprawdza, czy robisz to co on. Zwykle patrzymy na innych przez pryzmat własnych doswiadczen i zachowan. Sam ma wiele do ukrycia, mysli, ze Ty tez. Powie Ci kilka miłych kłamstwek i łykniesz jak pelikan, jak zapewne teraz. Na 100% gra na wiecej niz 2 fronty i kompletnie nic do Ciebie nie czuje. Swiadczy o tym fakt, ze nie potzrebuje okazywac Ci czułosci, traktuje jak swoja zabawke (przegladajac telefon) i zdradza.
O tym to nie pomyślałam. Lubię jak ktoś mi pokazuje zupełnie nowy punkt widzenia

Edytowane przez Weronikapr
Czas edycji: 2011-07-20 o 09:12
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 11:52   #26
kuli1986
Raczkowanie
 
Avatar kuli1986
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 444
Dot.: Gra na dwa fronty?

Dajcie sobie spokój! Takie zachowanie do niczego dobrego nie prowadzi. Zero zaufania, podejście do związku na poziomie podstawówki. Wiem z doświadczenia że takie związki prędzej czy poźniej rozpadają się! Przemyśl to sobie wszystko na spokojnie i zastanów się czego oczekujesz od tego związku i czy to wszystko ma wogóle jakiś sens.
kuli1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 13:39   #27
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Gra na dwa fronty?

Co to za świat, gdzie kogoś wyzywa się od suk i cichodajek tylko dlatego, że dana osoba użyła dwukropka i gwiazdki..... dwukropka i gwiazdki! W głowie się nie mieści. Strach pomyśleć gdyby użyła "<" i "3" - znak mniejszości i cyfra trzy! Toż to byłby koniec świata!
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 15:30   #28
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Gra na dwa fronty?

a może to ON do niej pisze?
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 10:32   #29
fleurr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 60
Dot.: Gra na dwa fronty?

My z moim TŻ też czytamy sobie smsy(oczywiscie nie za plecami, tylko wspólnie), ale nie jest to sprawdzanie siebie, bo nie mamy nic do ukrycia. Po prostu WSZYSTKO sobie mówimy, stąd też to czytanie smsów, choć i tak głównie piszemy tylko ze sobą Nie wyobrażam sobie żeby mój TŻ miał pisać z inną dziewczyną. Rozumiem napisać w konkretnej sprawie, ale nie pisać tylko dla pisania czyli 'hej co robisz, bla bla bla'. Nie akceptuję takiego pisania o niczym z innymi laskami będąc w związku. A Twój facet do tego jest jakiś niedojrzały, sam Ci czyta smsy, a Tobie swoich nie chce pokazać. Więc ewidentnie ma coś do ukrycia no i chyba już wyszło na jaw co
Uważam że jeśli facet kocha i mu zależy to nie zwraca uwagi na inne dziewczyny i z nimi nie pisze.

Edytowane przez fleurr
Czas edycji: 2011-08-01 o 10:34
fleurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.