WITOURS czy OLIMP? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-04, 20:50   #1
kyna93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kutno
Wiadomości: 178
Smile

WITOURS czy OLIMP?


Cześć )
Chcę jechać na obóz z przyjaciółkami. Zastanawiamy się nad biurem Witours lub Olimp. Nie wiemy na co się zdecydować.. Chodzi nam konkretnie o obóz we Włoszech lub w Hiszpanii. AA i chcemy jecać do campingów. Może ktoś był i mógłby powiedzieć jak było?

Edytowane przez kyna93
Czas edycji: 2010-04-04 o 20:51
kyna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 21:22   #2
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

gdzieś tu zakładałam wątek o Olimpie to możesz poczytać.
ja się zdecydowałam na Olimp, też Hiszpania, camping, 1 termin. Głównie ze względu na cenę.
Nie wiem jak to będzie, słyszałam rożne opinie. Ale koleżanki mojej koleżanki xD byly z tego biura w Grecji na campingu i raczej zachwalają sobie skoro w tym roku znów jadą na obóz z tego biura...raz kozie śmierć
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 08:15   #3
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

Tu jest wątek o Witoursie to możesz sobie poczytać http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415292, z Olimpu nigdy nie byłam tak więc nie pomogę
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 12:35   #4
kyna93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kutno
Wiadomości: 178
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

słyszałam, że z witoursa opłaca się jechac z lastów, bo za obóz we włoszech na 15 dni płaci się jakies 700zł, wiec to bardzo tanio, znowu z olipmu jest spoko oferta do hiszpanii ze zwiedzaniem wenecji i jeszcze czegoś.. tylko te campingi...
kyna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 12:54   #5
agnes989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 90
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

te campingi troche mnei przerazaja..;/
a macie moze a oku jakies fajne oferty (niedrogiei sprawdzone)?
agnes989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 13:14   #6
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

Ja tam miło wspominam campingi. Fajnie było
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 14:09   #7
Laramie
Zadomowienie
 
Avatar Laramie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 787
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

Witours mogę polecić, jeżdżę z nimi od trzech lat, w tym roku też mam zamiar. Z Olimpem nie byłam, bo koleżanki narzekały strasznie, więc wolałam nie ryzykować.
__________________

"You can't sleep, you can't eat
There's no doubt, you're in deep (...)
Gonna have to face it, you're addicted to love..."



WYMIANA KSIĄŻEK
Laramie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 17:19   #8
wondroous
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 55
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

olimp ma w tym roku fajną ofertę do hiszpanii, bo zwiedzanie itd.. nie wiem które biuro lepsze. myślę, że byłoby podobnie. tylko z witoursem 15 dni
wondroous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 21:12   #9
kyna93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kutno
Wiadomości: 178
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

no właśnie... jest aż 12 noclegów! mega po prostu ;D tylko te wycieczki są ekstra w olimpie... nie wiem co zrobić, ale chyba poczekam na lasty ;pp
Laramie, jak campingi? są do wybory przyczepy i namioty czy dają to co zostaje? w jakim stanie? aaa i jak łazienki? słyszałam, że we włoszech jest najfajniejszy camping
kyna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:16   #10
Laramie
Zadomowienie
 
Avatar Laramie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 787
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

Nie wiem jak to ma wyglądać w tym roku, bo z tego co widzę to w ofercie są tylko przyczepy. Do tej pory oczywiście przy rezerwacji się wybierało, bo namioty są chyba 200 złotych tańsze. Ja na campingi nie narzekam. W Hiszpanii i we Włoszech było super, łazienki były super. W Grecji odrzucały ubikacje (czytaj: dziury w podłodze ), ale też było ok.
__________________

"You can't sleep, you can't eat
There's no doubt, you're in deep (...)
Gonna have to face it, you're addicted to love..."



WYMIANA KSIĄŻEK
Laramie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:57   #11
mentos7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

ja w 100% polecam OlimpSwietne biuro...byłam juz na wielu obozach z paru biur:harctur,watra travel,almatur i własnie olimp i uwazam,ze jest to najlepszy wybórOpiekunowie młodzi,mozna sie z nimi dogadacJa polecam Hiszpanie-Lloret-hotel(wiadomo jest troche drozsza od campingu w Blanes)jednak gwarantuje 100% zadowolenieLloret to bardzo rozrywkowe miejsce,Blanes juz mniej..wiem ze były tam organizowane wyjazdy na dyskoteki do Lloret jednak to nie to samoW mojej gr do Lloret jechało chyba 21 osob,a do Blanes bodajże ok:60...(wiadomo róznica cenowa) i wiele osob twierdziło,że gdyby miało wybierac jeszcze raz wybrało by Lloretchociaz z wyjazdu równiez byli zadowoleniA wycieczki:Monako,Venecja są poprostu cudowne...
mentos7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 12:13   #12
kyna93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kutno
Wiadomości: 178
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

właśnie świetne są te wycieczki, chyba żadne biuro nie organizuje wycieczek w cenie a w Blanes nie ma żadnych dyskotek?
Kurcze, martwi mnie jeszcze jedno.. gdzieś czytałam, że ogółem Costa Brava jest mało hiszpańska.. To prawda?
obozy do Lloret orgazniuje chyba każde biuro ;P więc chyba jednak musi coś tam być (;
kyna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 14:45   #13
wondroous
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 55
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

kyna93 >> też chyba zaczekam na lasty może się zawsze trafić jakaś fajniejsza oferta. a co do Lloret, to nie wątpię, że ''coś'' w tym mieście jest. ale mam zamiar się tam wybrać jak skończę 16 bo słyszałam, że sprawdzają bardzo dokładnie przy wejściu na dyskotekę, a to przecież takie imprezowe miasto
wondroous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:00   #14
mentos7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

niestety nie orientuje sie czy w Blanes sa dyskoteki..Jednak jest to mało imprezowe miasteczko(jeżeli porównujemy z Lloret)....Co do Twojego pytania(nie wiem o co Ci chodziło w stwierdzeniu,że jest mało hiszpańska)....Jeżeli o hiszpanów to Lloret jest miasteczko turystyczne,nie ma tam za wielu hiszpanówJedynie mozesz ich spotkac w sklepach lub hotelachale jak bedziesz miała takie szczęscie i jakiegos spotkasz to nie pozałujesz...mmmmmm ...W Lloret naj wiecej jest Niemców,Holendrów,Włochów i oczywiście PolakówA jeżeli chodziło Ci o widoki,jedzenie,język to uważm ze jest to prawdziwe,tetniące zyciem miasteczko hiszpanskieChociaz jezyk hiszpański trudno jest usłyszec na ulic..Co do dyskotek..ogolnie sprawdzaja bardzo dokładnie(2 lata temu mnie nie wpuscili a brakowało mi 6 dni do 16 urodzin,dlatego pojechała tam jeszcze w tamte wakacje),ale jesli bedziecie miały fajnych opiekunów to napewno sie jakos dogadacie i jakos was wkrecapodmienianie dowodów itpWłąsnie takie opiekunki były z biurem Olimp..wiec polecam
mentos7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 19:16   #15
kyna93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kutno
Wiadomości: 178
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

z tym nie będzie problemu mamy już za sobą 16 ;D
a w stwierdzeniu, że Lloret jest mało hiszpańskie, chodziło o to, że ktoś pisał że to zuepłnie odrębna część Hiszp i nie ma tam prawdziwego klimatu jak na południu czy coś takiego ;p mniejsza o większość, coraz bardziej mam ochotę na ten obóz
kyna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 13:37   #16
wondroous
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 55
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

http://witours.pl/oferta.php?id=22774 ITALIANO !
wondroous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 14:02   #17
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

Witajcie.
Ja bylam pare razy i z Witoursem i z Olimpem - moge cos powiedziec na ten temat.
Obydwa biura sa godne polecenia, nigdy nie bylo zadnego problemu. Wycieczki z Olimpu sa troche drozsze, bo standard i miejsce na campingach duzo lepsze - przykladem moze byc wyspa Thassos, na ktorej olimp mial lepsze namioty, blizej plazy, a Witours przy ogrodzeniu, przy drodze. Nie sa to jakies wielkie niedogodnosci, ale jednak roznica jakas tam jest.

Bardzo polecam wszystkim Wlochy plw. Gargano - rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! Piekny obiekt, polozony jakies 500 m od plazy, na wzgorzu, jest tam basen, amfiteatr i masa innych roznych fajnych rzeczy - bylam tam dobrych kilka lat temu, wiec zapewne wiele sie zmienilo.

Polecam rowniez Grecje Thassos. Pieknie!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 15:11   #18
kyna93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kutno
Wiadomości: 178
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

a podobno Witours ma przyczpy, a Olimp tylko namioty.
obawiam się trochę spać w tych przyczepach, bo jak oglądałam zdj to takie klaustrofobiczne trochę ;p ciekawe czy nie lepiej w namiotach ;D
w sumie zastanawiam sie nad witoursem w Czarnogórze, tylko tyle że w pensjonacie. Jendak czy nie lepiej dopłacić trochę i jechac np. do Grecji czy Włoszech?
kyna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 10:37   #19
kyna93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kutno
Wiadomości: 178
Dot.: WITOURS czy OLIMP?

a wczoraj witours walnął prmocje prawie na wszystkie obozy, skusił się ktoś?
kyna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.