Bioenergoterapia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-23, 18:15   #1
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina

Bioenergoterapia


Chciałam Was zapytać, co myślicie o bioenergoterapii i bioenergoterapeutach? Czy rzeczywiście pomaga, czy można się wyleczyć w ten sposób? Czy może są to zwykli oszuści, którzy za obmacywanie zbierają kasę. Może któraś z Was korzysta z pomocy bioenergoterapeuty i mogłaby napisać o wynikach terapii.
Mam pięcioletnie dziecko chore na astmę i refluks, bierze dużo leków i chwytam się już każdej możliwości, więc postanowiłam się udać do jednego z bioenergoterapeutów. Był ostatnio opisany w gazecie, pomaga między innymi przy astmie, więc dlatego się tak na niego napaliłam. Wizyta kosztuje 80 zł. Nie wiem, czy mu pomoże, ale mogę stracić tylko pieniadze, a zyskać dużo więcej - zdrowie dziecka...
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:24   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Bioenergoterapia

Kazdy powazny bioenergoterapeuta powie Ci,ze to jedynie moze byc wspomaganie organizmu;duzo tez zalezy od mozliwosci danej osoby na ile potrafia wspomoc organizm.Na to nie ma gotowej odpowiedzi czy recepty a szarlatanow nie brakuje,jednak fenomen leczenia energia drugiego czlowieka istnieje i chociaz sa tacy,co to podwazaja to ja i tak wierze.Siostra mojej mamy przeszla przez taka serie spotkan i juz pozniej po ustabilizowaniu sie choroby bywala na pojedynczych sesjach podzielonych na ciag.Trudno jest to wytlumaczyc ale pomoglo i czuje sie dobrze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:26   #3
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Bioenergoterapia

Dodam jeszcze tyle,ze jakis czas temu w miesieczniku Wrozka byl zamieszczany spis polecanych bioenergoterapeutow,moze warto byloby zadzwonic do redakcji lub napisac maila do nich w sprawie takiej listy,na pewno nie zostawia Cie bez odpowiedzi a moga byc pomocni
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:38   #4
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Bioenergoterapia

Hejka sama doświadczen nie mam ale chetnie podziele sie tym co wiem o kuzynce. Ma ona 13 lat i w zeszłym roku zaczela sie ostro odchudzać, zaczeła mdleć miec zawroty glowy anemie. Zostala wyslana do szpitala tam stwierdzono u niej na podstawie niby tam jakiś badan ze ma początki padaczki. Dostala bardzo silne leki, czula sie po nich coraz gorzej. ślabla i mizerniala w oczach. dodam jeszcze że niby "doświadczona " pani psycholog w szpitalu nie przejęla sie zbytnio jej sposobem odchudzania. Wkoncu ciocia zabrala ja do bioenergoterapeuty, który stwierdził ze ona nie ma padaczki a powodem jej samopoczucia jest jej sposob odchudzania sie. Na szczescie bardzo szybko wrocila do zdrowia. Gdyby nie bioenergoterapeuta moglo dojsc do uszkodzenia narzadów wewn przez branie lekow na padaczke. Tak wiec sa dobrzy bioenergoterapeuci tylko musisz na takiego trafic...
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:43   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bioenergoterapia

przede wszystkim medycyna tradycyjna a potem "czary" ,nigdy odwrotnie ,nigdy "czary" zamiast medycyny tradycyjnej.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:45   #6
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Bioenergoterapia

musialabym byc zdesperowana zeby szukac u takich pomocy.
znam jednak przypadek dziewczyny, ktorej wypadl dysk i wlasnie dzieki bioenergoterapeucie wrocil na swoje miejsce, a ona normalnie funkcjonuje
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:05   #7
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Dodam jeszcze tyle,ze jakis czas temu w miesieczniku Wrozka byl zamieszczany spis polecanych bioenergoterapeutow,moze warto byloby zadzwonic do redakcji lub napisac maila do nich w sprawie takiej listy,na pewno nie zostawia Cie bez odpowiedzi a moga byc pomocni
Ten, do którego chcę iść jest lekarzem medycyny, pediatrą, homeopatą i bioenergoterapeutą. Posiada tytuł Mistrza Bioterapii nadany mu przez Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu, więc chyba musi być dobry.
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 19:11   #8
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez paula78
przede wszystkim medycyna tradycyjna a potem "czary" ,nigdy odwrotnie ,nigdy "czary" zamiast medycyny tradycyjnej.

Bioenergoterapia to nie czary.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:12   #9
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez Selina
Ten, do którego chcę iść jest lekarzem medycyny, pediatrą, homeopatą i bioenergoterapeutą. Posiada tytuł Mistrza Bioterapii nadany mu przez Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu, więc chyba musi być dobry.

Brzmi wiarygodnie ale az dziw bierze,ze lekarz medycyny przyznaje sie oficjalnie do zwiazkow z homeopatia i bioenergia-ale to tylko dobrze o Nim swiadczy wiec uwazam,ze warto sprobowac.Powodzenia!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:15   #10
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez lain
musialabym byc zdesperowana zeby szukac u takich pomocy.
znam jednak przypadek dziewczyny, ktorej wypadl dysk i wlasnie dzieki bioenergoterapeucie wrocil na swoje miejsce, a ona normalnie funkcjonuje
Uwazam,ze jak znajdziesz sie w takiej sytuacji kiedy bedziesz szukala roznych alternatyw to inaczej na to spojrzysz;poniewaz mimo wszystko to sa ani "czary" ani nie okresle ich mianem "takich" bo szukanie pomocy nawet w obliczu desperacji to nic zlego,wazne by nie trafic na szarlatana,ktoremu zalezy tylko na wyciagnieciu pieniedzy z ludzi.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:58   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Bioenergoterapia to nie czary.
dlatego napisłam w cudzysłowiu.
wszelkie metody leczenia poza medycyna tradycyjna to dla mnie "czary"
i niesttey wielu ludzi powaznie chorujacy zamiast isc do lekarza idzie do czarodzieja i pije ziółka itp bzdury.
dlatego najpier lekarz a potem wspomaganie innymi metodami tak aby sobie te 2 metody nie przeszkadzały a czlowiekowi nie szkodzily.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 21:09   #12
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez paula78
dlatego napisłam w cudzysłowiu.
wszelkie metody leczenia poza medycyna tradycyjna to dla mnie "czary"
i niesttey wielu ludzi powaznie chorujacy zamiast isc do lekarza idzie do czarodzieja i pije ziółka itp bzdury.
dlatego najpier lekarz a potem wspomaganie innymi metodami tak aby sobie te 2 metody nie przeszkadzały a czlowiekowi nie szkodzily.

Czasami to niedoskonalosc slowa pisanego- wirtualnie odbieranego,mialam wrazenie przez cudzyslow,ze to ironia-zwracam honor
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:13   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bioenergoterapia

paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:55   #14
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Bioenergoterapia

ja chodziłam na seanse"akupunktury"z powodu błyskawicznie pogłębiającej się wady wzroku to raczej nie jest ściśle chyba bioenergioterapia,ale mi naprawdę pomogło ocywiście wcześniej(jak mówi Paula)chodziłam do lekarzy,brałam różne specyfiki na zahamowanie wady itd,w końcu lekarka sama(!)mi poleciła pewnego specjalistę,tez z dyplomem Izby Rzemieślniczej także jak normalna medycyna nie skutkuje warto spróbować
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 23:01   #15
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Uwazam,ze jak znajdziesz sie w takiej sytuacji kiedy bedziesz szukala roznych alternatyw to inaczej na to spojrzysz
skoro znajde sie w sytuacji kiedy bede musiala poszukac roznych alternatyw, to mysle ze bede zdesperowana wychodzi na jedno
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 23:02   #16
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Bioenergoterapia

Jak juz bedziesz po wizycie u Niego to daj znac jakie wrazenia i co sadzisz o tymz checia poznam Twoje zdanie,pozdrawiam!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 23:04   #17
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez lain
skoro znajde sie w sytuacji kiedy bede musiala poszukac roznych alternatyw, to mysle ze bede zdesperowana wychodzi na jedno

Czasami desperacja objawia sie juz totalnym brakiem nadziei i nie zawsze pojawia sie chec walki,by jeszcze sprobowac czegos innego.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 23:06   #18
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Czasami desperacja objawia sie juz totalnym brakiem nadziei i nie zawsze pojawia sie chec walki,by jeszcze sprobowac czegos innego.
Hexxano ja w wieku 8-9 lat miałam totalne pogorszenie wzroku,w przeciągu 5 miesięcy moja wada pogłębiła się z -1do(!)-5 dioptrii byłam u wieeelu specjalistów i dopiero bolesne(dla małej dziewczynki wbijanie igieł to nic miłego)zabiegi mi ją zatrzymały...A tez tam szłam bez nadzieji-tylko mama wierzyła
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 23:14   #19
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Bioenergoterapia

Uwazam,ze drogi do medycyny niekonwencjonalnej sa rozneale nie nalezy jej lekcewazyc,w kazdej materii znajda sie ludzie,ktorzy chca tylko zarobic na czyims nieszczesciu ale ....pomimo takich czarnych owiec funkcjonuja tez specjalisci z prawdziwego zdarzenia.
Wazne,ze Tobie Mirianko pomoglomiejmy nadzieje,ze Selina tez podzieli sie optymistyczna wiadomoscia z Nami-choc mysle,ze na to bedzie potrzeba czasu,bo to nie hokus-pokus,jednak wydaje mi sie,ze juz po pierwszym zabiegu Jej synek moze poczuc roznice.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 23:16   #20
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez Selina
Chciałam Was zapytać, co myślicie o bioenergoterapii i bioenergoterapeutach? Czy rzeczywiście pomaga, czy można się wyleczyć w ten sposób? Czy może są to zwykli oszuści, którzy za obmacywanie zbierają kasę. Może któraś z Was korzysta z pomocy bioenergoterapeuty i mogłaby napisać o wynikach terapii.
Mam pięcioletnie dziecko chore na astmę i refluks, bierze dużo leków i chwytam się już każdej możliwości, więc postanowiłam się udać do jednego z bioenergoterapeutów. Był ostatnio opisany w gazecie, pomaga między innymi przy astmie, więc dlatego się tak na niego napaliłam. Wizyta kosztuje 80 zł. Nie wiem, czy mu pomoże, ale mogę stracić tylko pieniadze, a zyskać dużo więcej - zdrowie dziecka...
Selino zawsze warto spróbować,trzymamy kciuki
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 06:14   #21
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Bioenergoterapia

Dzięki dziewczyny! Spróbowanie nic nie szkodzi, a może tylko pomóc. Jak będziemy po wizycie, to napiszę, co i jak
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:08   #22
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Bioenergoterapia

najczesciej jest to pic na wode

ale zdarzaja sie przypadki ze wizyty u bioenergoteraoeuty pomagaja, zwiazane to jest z ogromnymi nakladami dobrej wiary u pacjentow.
nie pisze tego tak po prostu - moj dziadek byl bioneregoterapeuta i moglam obserwowac jego prace.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:17   #23
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez Selina
Chciałam Was zapytać, co myślicie o bioenergoterapii i bioenergoterapeutach? Czy rzeczywiście pomaga, czy można się wyleczyć w ten sposób? Czy może są to zwykli oszuści, którzy za obmacywanie zbierają kasę. Może któraś z Was korzysta z pomocy bioenergoterapeuty i mogłaby napisać o wynikach terapii.
Mam pięcioletnie dziecko chore na astmę i refluks, bierze dużo leków i chwytam się już każdej możliwości, więc postanowiłam się udać do jednego z bioenergoterapeutów. Był ostatnio opisany w gazecie, pomaga między innymi przy astmie, więc dlatego się tak na niego napaliłam. Wizyta kosztuje 80 zł. Nie wiem, czy mu pomoże, ale mogę stracić tylko pieniadze, a zyskać dużo więcej - zdrowie dziecka...

Moj TZ ma astme i leczy sie w Krakowie u jakiegos specjalisty w klinice na Podgorzu(wiem ze ludzie z calej Polski do niego jezdza i ma zupelnie zaleczona ta astme. Praktycznie jej nie czuje, nie nosi inhalatora ani niczego takiego, nie dusi sie, nie sapie ani nic z tych rzeczy. Zyje jak normalny czlowiek. Tyle ze musi wieczorem uzyc inhalatora i jezdzic co miesiac na kontrole.
Moze i Ty bys sprobowala.
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:19   #24
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Bioenergoterapia

radzilabym Ci zamiast bioenergiterapii sprobowac HOMEOPATII I MEDYCYNY NATURALNEJ. Moj wujek tym sie zajmuje i wyleczyl juz troche osob z astmy.
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 11:20   #25
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Bioenergoterapia

Ja Wam powiem, że warto. Miałam problemy zdrowotne i juz szykowła mi się operacja, po której miałam mieć bliznę na piersi, na szczescie znalazłam sie u bioenergoterapeuty i operacja mnie ominela - wszystko jest w porzadku, potwierdzone pozniejszym usg. Ale np ten sam bioeneroterapeuta nie dał rady pomoc mojej kolezance, ktora po przejsciu zapalenia nerwa twarzowego, pozostała na twarzy krzywa (owa krzywosc miala zostac wyelimionowana przez bioenergoterapeute - bo kolezanka juz byla zdrowa, zostal tylko ta przykra konsekwencja), niestety tutaj nie pomogl. Dodam tylko, ze idac do niego nie bardzo wierzylam w tego typu rzeczy, a tym bardziej nie bardzo ze i mnie wyleczy - nie moze wiec to byc efekt wiary, placebo.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 19:17   #26
kasia2635
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Bioenergoterapia

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
przede wszystkim medycyna tradycyjna a potem "czary" ,nigdy odwrotnie ,nigdy "czary" zamiast medycyny tradycyjnej.
Przede wszystkim moze i tak, pytanie jak nie masz juz zadnej mozliwosci do wykorzystania z tego zakresu to co dalej. Kiedys mi sie wydawalo, ze wtedy jedynym rozwiazaniem bedzie smierc, ale mam lek, ze w kolejnym wcieleniu bede to przerabiac jeszcze raz Chwytalam sie medycyny naturalnej w kazdym zakresie, ale nic nie pomagalo. Pomogl bioenergoterapeuta i moge powiedziec, ze zrobil cud. Trafilam przez przypadek do Ezoteryk Kosma, a wyszlam jako nowo narodzona.
kasia2635 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 21:17   #27
cubu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Bioenergoterapia

Żeby taka terapia mogła zadziałać, musi być przeprowadzona, więc warto spróbować. Bioenergoterapeutą z prawdziwego zdarzenia, czyli z dyplomem, jest Zbigniew Jan Popko, który prowadzi konsultacje zarówno w Warszawie, jak i w Rusinowicach. Można wybrać się osobiście na spotkanie, a można też zadzwonić.
__________________
<ciach_reklama>
cubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 17:47   #28
Solimares
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 11
Dot.: Bioenergoterapia

Cześć, może uznacie że to głupota ale potrzebuje pomocy, od kilku lat jestem sama (w sumie od dnia kiedy potłukłam lustro), nie mam chłopaka, a jeśli już zaczęłam się z jakimś spotykać to mnie zostawiał zazwyczaj dla innej, ciągle o tym myślę, ostatnio zaproponowałam mamie abyśmy kupiły jakiegoś małego pieska to usłyszałam że lepiej byłoby jakbym znalazła sobie chłopaka a nie pieski mi w głowie. Cierpię gdy widzę pary, ciągle siedzę w domu nie mam ochoty na nic. Napisałam do pewnej wróżki/ bioenergoterapeuty o tym wszystkim to odpisała mi ze otacza mnie bardzo zła energia, że nie widzi przy mnie żadnego mężczyzny na stałe, że wszystko pod górkę itd zaproponowała mi jakieś oczyszczanie 7dniowe za 150 zł, niestety ale nie jestem w stanie zapłacić... Nie wiem co robić, znacie kogoś kto pomoże ale nie za taka sumę...
Solimares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 15:51   #29
kasia2635
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Bioenergoterapia

hej.

Jak chcesz, oczywiscie chcesz.
Sprobuj skontaktowac sie z Ezoteryk Kosma.
Jego strona internetowa: biotv.pl
skype:ezoterykkosma

Decyzja nalezy do Ciebie.

Edytowane przez kasia2635
Czas edycji: 2015-07-15 o 15:53
kasia2635 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:58   #30
OneCzcislaw1401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Bioenergoterapia

W moim przypadku bioenergoterapia bardzo pomogła w leczeniu chorób psychosomatycznych a zwłaszcza nerwicy żołądka. Lekarze mieli dla mnie tylko jedno lekarstwo, psychotropy. Nie chciałam ich brać, bo miałam wtedy dwadzieścia lat.
OneCzcislaw1401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-10 12:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.