pocenie -antidral - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 19:19   #61
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: pocenie -antidral

czemu polecasz na noc?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 19:48   #62
Yukiri
Raczkowanie
 
Avatar Yukiri
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
GG do Yukiri
Dot.: pocenie -antidral

Po prostu z doświadczenia wynika, że jak stosuje się go na dzień to nie działa... Chyba, że śpisz za dnia, tak, aby antidral miał czas się wchłonąć
__________________
Jakie to dziwne, tak bolało, nie chciało się żyć; a teraz takie nieważne, niemądre, jak nic [ks. Jan Twardowski]

Album włosowy
Yukiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 20:10   #63
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: pocenie -antidral

Poza tym, pod wplywem wzrostu temperatury szczypie przeokrutnie.
A w dzien jest nieuniknione, aby temperatura pod pachami byla niska.
Chyba, ze sie nic nie robi tylko siedzi.
W nocy za to cialo odpoczywa i temperatura sie obniza.
A i tak musialam unosic rece do gory, bo nie moglam wytrzymac.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 06:55   #64
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: pocenie -antidral

Ja zaaplikowałam rano i nie szczypało prawie w ogóle Ale zmartwiła mnie ta uwaga odnośnie skuteczności..poobserwuję czy zadziała stosowany rano i najwyżej zacznę jednak używać na noc.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 21:40   #65
coccinelle33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: pocenie -antidral

Problem jest taki, że ostatnio zmienili Antidral: opakowanie, skład chemiczny - no i także zastosowanie. Do tej pory należało go stosować na noc, jak Etiaxil, a teraz rano. Waham się, czy go użyć rano, bo on bardzo niszczy ubrania... Skoro polecacie pozostać przy dawnym sposobie użycia, to chyba ja też nie będę nic zmieniać.
coccinelle33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 08:22   #66
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: pocenie -antidral

U mnie jak nakładam rano to słabiej działa i krócej utrzymuje się efekt.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 18:02   #67
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: pocenie -antidral

Dziewczyny! polecam Wam botox na nadmierne pocenie pod pachami. Ja miałam zrobiony zabieg. Efekt jest niesamowity. Przez prawie rok miałam spokój i później się znowu ostrzyknęłam. Biorąc pod uwagę efekt - cena zabiegu była stosunkowo wcale niewysoka, jeśli pomyślę o końcu plam pod pachami.
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 20:54   #68
KaXa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: NieBo
Wiadomości: 17
Dot.: pocenie -antidral

Antidral cudeńko! rowniez jak wy mam ten nieciekawy problem z poceniem;/ o antidralu powiedziala mi kolezanka pomyslalam sobie coz.. moge sprobowac nic nie trace strasznie jestem z jego dzialania zadowolona co prawda czekam na upalne dni zeby dokladnie go sprawdzic ale jak na razie daje rade uff jeden problem z glowy hehe

p.S pieczenie wrr niewyobrazalnie dziwne uczucie noc nie przespana
KaXa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 17:42   #69
ania25szczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: pocenie -antidral

Witam,
Z zakupem tego specyfiku zanosiłam się już od dawna. denerwowało mnie już kierowanie się przy zakupie jakiejś bluzki, kolorem, materiałem czy krojem danej bluzki żeby nie było widać plam pod pachami. Nie ukrywam że przed zakupem antidralu poczytałam trochę na forach i przerażały mnie opinie typu że strasznie piecze skóra, ale co tam ryzyk fizyk. Na opakowaniu jest napisane aby stosować go rano, ale wolałam użyć go wieczorem na noc niż ryzykować i iść z piekącymi pachami do pracy . Posmarowałam, po 5 minutach tak zaczęło szczypać że szok, położyłam się spać, ale tylko się męczyłam tak szczypało, swędziało. Po jakiejś pół godzinie doszłam do wniosku że to bez sensu bo nigdy nie zasnę a do pracy trzeba iść i wytarłam pachy nawilżana chusteczką, było lepiej ale i tak jeszcze trochę szczypało ale dałam radę zasnąć. Oczywiście będę próbować dłużej mieć ten specyfik na skórze. Czy były efekty?hmm… trudno powiedzieć bo pewnie za krótko trzymałam, a akurat dzisiejszy dzień nie był upalny, więc ciężko stwierdzić.
ania25szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:35   #70
Pati155
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 697
GG do Pati155
Dot.: pocenie -antidral

Efekty powalające! Miałam straszne problemy z potliwością. To był koszmar kiedy siedziałam na lekcji i wystarczyło, że lekko się zestresowałam a już robiła się plama pod pachą ;/ Czasem nawet nie musiałam się stresować i i tak za chwilę czułam wilgoć pod pachami. Używałam różnych antyperspirantów typu rexona itd. ale one tylko zapobiegały przed przykrym zapachem, a nie chroniły przed potem. Skutkiem używania rexony itp. było tylko to, że miałam białe odbarwienia pod pachą.. i zresztą niefajnie było kiedy zapach antyperspirantu zlał się z zapachem perfum ;/Poczytałam trochę w necie i postanowiłam zainwestować w antidral. Efekt już po pierwszym użyciu. Zastosowałam go wieczorem (broń Boże na świeżo wydepilowane pachy !) i poszczypało trochę i pojawiło się lekkie zaczerwienienie, ale dało się przeżyć. Nie do końca wierzyłam w to, że mi pomoże, ale doznałam szoku na drugi dzień jak zauważyłam, że wgl się nie spociłam i pod pachą cały czas było całkowicie sucho. Używam go co jakieś 4 dni. Teraz już praktycznie wgl nie szczypie po użyciu, pewnie skóra się przyzwyczaiła.
Pati155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 15:40   #71
1906em
Przyczajenie
 
Avatar 1906em
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
GG do 1906em
Dot.: pocenie -antidral

To poprostu cud! myślałam że już nic mi nie pomoże ; /
Nakładam go na noc. Rano biore prysznic i normalnie antyperspirant (preferuje dove w sztyfcie) i ani śladu! Naprawde polecam!
1906em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 07:29   #72
sylwia2804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: pocenie -antidral

Hej.wieczorem użyłam antidrala i nic nie piekło.czy to znaczy że nie zadziałał???
sylwia2804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:57   #73
Pati155
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 697
GG do Pati155
Dot.: pocenie -antidral

Cytat:
Napisane przez sylwia2804 Pokaż wiadomość
Hej.wieczorem użyłam antidrala i nic nie piekło.czy to znaczy że nie zadziałał???
Niekoniecznie to to znaczy. Możliwe, że po prostu nie masz za bardzo wrażliwej skóry.
Pati155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 17:44   #74
maly007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: pocenie -antidral

Dobry wieczór wszystkim.
Mam na imię Michał i od paru miesięcy mam problemy z nadmiernym poceniem.
Kupiłem przed wczoraj antidral ponieważ czytałem że potrafi działać cuda.
Użyłem go przed wczoraj jak i wczoraj na wieczór.
Pomaga jest to pewne, lecz tak strasznie mnie piecze, że nie potrafię wytrzymać i się chcąc nie chcąc drapie.
Czy to po jakimś czasie ustąpi?
Dodam, że używam go jakieś 30 minut po wieczornej kąpieli i potrafi piec przez 2h przez co nie umiem spać i jest to naprawdę bardzo uciążliwe ponieważ piecze jak nic nigdy mnie nie piekło.
Możecie się wypowiedzieć na ten temat lub coś poradzić?
Był bym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję !
maly007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:02   #75
Pati155
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 697
GG do Pati155
Dot.: pocenie -antidral

Cytat:
Napisane przez maly007 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór wszystkim.
Mam na imię Michał i od paru miesięcy mam problemy z nadmiernym poceniem.
Kupiłem przed wczoraj antidral ponieważ czytałem że potrafi działać cuda.
Użyłem go przed wczoraj jak i wczoraj na wieczór.
Pomaga jest to pewne, lecz tak strasznie mnie piecze, że nie potrafię wytrzymać i się chcąc nie chcąc drapie.
Czy to po jakimś czasie ustąpi?
Dodam, że używam go jakieś 30 minut po wieczornej kąpieli i potrafi piec przez 2h przez co nie umiem spać i jest to naprawdę bardzo uciążliwe ponieważ piecze jak nic nigdy mnie nie piekło.
Możecie się wypowiedzieć na ten temat lub coś poradzić?
Był bym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję !
Witaj Michale Mnie również piekło niemiłosiernie na początku. W sumie to było pieczenie połączone ze swędzeniem (O.O), ale jakoś potrafiłam opanować się aby nie drapać ani nic. Siła woli po prostu. Nie myśl o tym, że coś Cie tam piecze czy swędzi, zajmij się czymś ;] a jak ja kładę się spać to leżę na plecach, ręce w górę i czekam aż tak mi się zachce spać, że żadne swędzenie czy pieczenie nie będzie mi przeszkadzało Teraz w sumie to już nawet nie zwracam na to uwagi, przyzwyczaiłam się no i nie piecze tak jak na początku.
Pati155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 17:18   #76
nika12065
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Question Dot.: pocenie -antidral

Cytat:
Napisane przez maly007 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór wszystkim.
Mam na imię Michał i od paru miesięcy mam problemy z nadmiernym poceniem.
Kupiłem przed wczoraj antidral ponieważ czytałem że potrafi działać cuda.
Użyłem go przed wczoraj jak i wczoraj na wieczór.
Pomaga jest to pewne, lecz tak strasznie mnie piecze, że nie potrafię wytrzymać i się chcąc nie chcąc drapie.
Czy to po jakimś czasie ustąpi?
Dodam, że używam go jakieś 30 minut po wieczornej kąpieli i potrafi piec przez 2h przez co nie umiem spać i jest to naprawdę bardzo uciążliwe ponieważ piecze jak nic nigdy mnie nie piekło.
Możecie się wypowiedzieć na ten temat lub coś poradzić?
Był bym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję !
Ja też uzywam Antidralu od niedawna i też bardzo mnie to szczypie, swędzi i nie potrafie zasnąć.
Ale mam do was takie pytanie, jak niby rano to zmyc, jak nic nie ma-wszystko sie chyba wchłania w skóre !?NIE WIEM POWIEDZCIE MI !!
Ja mam tez takie uczucie po użyciu Antidralu ze skóra pod paszkami jest taka dziwna w dotyku ( inna niż reszta ciała ) czy wy też tak macie ??
nika12065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 14:47   #77
madziuska2202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Arizona/ Phoenix
Wiadomości: 16
Dot.: pocenie -antidral

Cytat:
Napisane przez nika12065 Pokaż wiadomość
Ja też uzywam Antidralu od niedawna i też bardzo mnie to szczypie, swędzi i nie potrafie zasnąć.
Ale mam do was takie pytanie, jak niby rano to zmyc, jak nic nie ma-wszystko sie chyba wchłania w skóre !?NIE WIEM POWIEDZCIE MI !!
Ja mam tez takie uczucie po użyciu Antidralu ze skóra pod paszkami jest taka dziwna w dotyku ( inna niż reszta ciała ) czy wy też tak macie ??
Wg. mnie skóra pod pachami zawsze jest inna w dotyku Więc nie zauważyłam, Twoich zmian.
Ja dopiero zaczęłam, stosuję tydzień. Jest rewelacja, 25 st. na dworze, tańczę, jeżdżę autobusem- 0 potu (;
Co do pieczenia- jak kładę się spać, to przed samym snem to aplikuję. Zaciskam mocno pachy, bo szczypie, i zasypiam nie czując w nocy tego (;
madziuska2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 14:20   #78
olenkaaa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: pocenie -antidral

I ja zaczęłam zastanawiać się nad zakupem Antidralu. Widzę że przez 2 lata cena podskoczyła o 7-8zł. Jutro kupię w aptece i zobaczę czy coś mi pomoże, bo naprawdę mam problem z poceniem
olenkaaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 15:14   #79
bidi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dolnysląśk
Wiadomości: 13
Dot.: pocenie -antidral

witam, ostatnio kupiłam bloker ziaji i powiem Wam, że chyba na mnie działa, Antidral, Perspi Block i jakiś mineralny z apteki mi nie pomógł a ten Bloker dziekuje Bogu ! zobaczymy jak dalej będzie, ale po pierwsze miej piecze i działa ! cud za 6 zł z groszami, polecam na spróbowanie jako pierwszego bo tani, no z naszym problemem trzeba szukać odpowiedniego specyfiku co zadziała pozdrawiam i nie poddawajcie się, ja już prawie to zrobiłam i miałam fart bo była przecena i się skusiłam
bidi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 14:19   #80
justa1501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: pocenie -antidral

Kupiłam antidrala miesiąc temu. Co zauważyłam:

1. Nie pocę się zupełnie tylko jeśli nałóżę go na dobrze ogoloną pachę.
2. Działa ok. 4-5 dni
3. Szczypie i podrażnia - nie tylko od razu po goleniu
4. Po ok. 2 użyciach pojawiły sie krosty na czole i dekolcie

Zamierzam używać tylko na ważne okazje, za często nie jest to zdrowe moim zdaniem, ponieważ organizm musi się oczyszczać.
justa1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 22:22   #81
stokroteczka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: pocenie -antidral

Kurcze, stosowałam Antidral przez prawie rok... Działanie pożądane z czasem zanikało... Później zaczęłam używać Etiaxil... Ale gdy posmaruje nawet nie piecze mnie skóra i tak jakoś średnio to działa... Myślę, że mój organizm przyzwyczaił się do tych środków... I straciły swoje pierwotne właściwości... To możliwe jest? Czy to ja jestem jakaś dziwna? Znacie jakieś inne skuteczne środki na zahamowanie pocenia ( oprócz tabletek perpsi block czy coś takiego - też już używałam )
Dodam, że ja cierpię na nadpotliwość i bardzo zależy mi na zachowaniu jakiegoś normalnego standaru życiowego...
stokroteczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 19:28   #82
Do_
Raczkowanie
 
Avatar Do_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 317
Dot.: pocenie -antidral

U mnie działa ale tylko jeden dzień. Poza tym martwie sie, ze takie rzeczy mogą szkodzić zdrowiu ;( że też poce się tak mocno
Do_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:14   #83
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: pocenie -antidral

są też inne zabiegi na nadpotliwość, nie tylko botoks. Myślę, ze jak się ma z tym poważne kłopoty to najlepiej byłoby się poddać dobremu zabiegowi.
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 12:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.