Włodzimierz Sidorowicz - prosze o opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 21:59   #1
lodi_dodi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1

Włodzimierz Sidorowicz - prosze o opinie


Czy ktoś może robil u tego pana korektę nosa??

Bardzo prosze o opinie, doświadczenia, wrażenia...

Edytowane przez lodi_dodi
Czas edycji: 2010-03-03 o 22:00
lodi_dodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 16:59   #2
annakn81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Włodzimierz Sidorowicz - prosze o opinie

Witam ja robiłam uszy - masakra nie polecam człowiek jednym słowem nie profesjonalny - uszy dalej odstają - nawet nie wymagał żadnych badań robi operacje z marszu - nie polecam - lepiej dołożyc troche kasy i znaleśc porządnego chirurga przede wszystkim takiego który faktycznie wpisany jest na liste chirurgów plastycznych w polsce. mam nadzieje że ustrzege ludzi przed tym partaczem.

Edytowane przez annakn81
Czas edycji: 2010-03-15 o 17:01
annakn81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 08:59   #3
spoon_sports
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Włodzimierz Sidorowicz - prosze o opinie

Robiłem uszy u doktora Sidorowicza jakieś 4 lata temu.
Przyznaję trochę racji, że profesjonalizm przeprowadzenia zabiegu pozostawiał trochę do życzenia, bo ten nie był poprzedzony jakimkolwiek badaniem a po zabiegu nie otrzymałem żadnego wypisu... ale z efektów operacji jestem bardzo zadowolony.
spoon_sports jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:04   #4
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Włodzimierz Sidorowicz - prosze o opinie

8 maja mam zaplanowaną korektę nosa u pana dr Sidorowicza. Czy ktoś jest już może po? Byłam na konsultacji i jestem pod dużym wrażeniem osoby pana dr, jeżeli jest takim specjalistą jak słyszałam i czytałam, a do tego tak zdolnym jak i kulturalnym człowiekiem na poziomie to już się nie mogę doczekać efektów ;-)
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 11:32   #5
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Włodzimierz Sidorowicz - prosze o opinie

Jestem właśnie pierwszy dzien po oper. Czytałam opinie na forum medycznym dot. Pana dr ale rzeczywistość mnie jeszcze bardziej skłoniła do pozytywnego stosunku do kliniki i samej osoby pana dr.
No wiec wszystko na najwyższym poziomie zarówno w traktowaniu pacjenta , uświadamiania go co jak i kiedy bedzie robione i dlaczego. Do tego totalny brak bólu po oper , pierwsza godzina była mocno nieprzyjemna ale to w związku ze znieczuleniem i intubowaniem , po prostu musi byc rurka w gardle aby krew w trakcie oper spływala do takiego balonika aby sie nią nie zajrztusic . Przy oper nosa sporo krwi leci i to jedyna metoda. Jednak anestezjolog wdzystko mi wytłumaczył i zarówno włożył jak i wyciągnął rurke gdy byłam w stanie uśpienia . Po wybudzeniu drapalo w gardle i odczułam pieczenie nosa jednak po godzinie czułam sie z każda chwila lepiej.
Oper miałam wczoraj po 16 teraz jestem juz w domu , wogole gdyby nie opatrunek to nie czulabym ze cos tam było robione . A miałam zmniejszany łamany nos i zwężany czubek wiec trochę pracy było. A co najdziwniejsze i pozytywnie mnie zaskoczyło pan dr dał mi zamiast gipsu blaszkę i zero stentow. Widzę praktycznie cały dół nosa i moge przez niego oddychać . SZOK !!!
No i teraz na dowód tego ze pan dr Sidorowicz przynosi rano śniadanie własnoręcznie zrobione dla swojego pacjenta zamieszczam zdjęcie jeszcze przed zjedzeniem . Było pycha !!!ImageUploadedByWizaz Forum1399631440.114011.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 12:42   #6
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Włodzimierz Sidorowicz - prosze o opinie

Jestem 10 dni po oper zmniejszenia nosa . Niestety na dzien dzisiejszy efekty sa rozczarowujące . Póki co mam wątpliwości czy nos jest za mało zmniejszony czy opuchlizna go tak powiększa .
Bede tu zaglądać regularnie i informować o postępach lub ich braku .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 18:37   #7
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Włodzimierz Sidorowicz - prosze o opinie

Jutro miną dwa tygodnie od oper. Dzisiaj bylam na drugiej kontroli. Martwilam sie ta opuchlizna i rozmiarem. Pan dr pokazal mi jak masowac nosek, mocno go scisnal a potem zaczal uciskac celem odpow masazu, i powiem ze po bolesnym poczatku poczulam ulge, a nosio się skurczyl na czubku. To mi uswiadomilo jak duza opuchlizna musi tam byc.I dalo nadzieje ze po wygojeniu dojde do wymarzonego efektu mniejszego noska.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 18:04   #8
Lucychix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Włodzimierz Sidorowicz - prosze o opinie

Mi robil dr sidorowicz nos i wyszedl swietnie, aczkolwiek ostateczna forme przybral po 3 mc od operacji (opuchlizna, chrastka itd). W przyszla zime robie sobie u niego piersi.
Lucychix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-27 19:04:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.