wystający ząb ratunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-06, 14:36   #1
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Unhappy

wystający ząb ratunku


moim problemem jest mój górny ząb, trójka, on jest wysunięty z rzędu pozostałych, nie moge uśmiechać sie całą buzią, to bardzo krzywdzące i nieestetyczne, na aparat mnie nie stać, czy jest jakaś metoda by go jakoś schować, może troche przypiłować, ratunkuuuu
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 15:09   #2
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: wystający ząb ratunku

no ja bym w zyciu nie wpadla na to, zeby spilowac sobie wystajacy zab:P mysle, ze powinnas porozmawiac o tym ze stomatologiem, ale poza aparatem to pewnie nie ma innej metody
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 23:16   #3
dr Tomasz Foik
Przyczajenie
 
Avatar dr Tomasz Foik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 20
Dot.: wystający ząb ratunku

Cytat:
Napisane przez pysiaczka
moim problemem jest mój górny ząb, trójka, on jest wysunięty z rzędu pozostałych, nie moge uśmiechać sie całą buzią, to bardzo krzywdzące i nieestetyczne, na aparat mnie nie stać, czy jest jakaś metoda by go jakoś schować, może troche przypiłować, ratunkuuuu
Przypiłowanie zdecydowanie nie jest dobrym rozwiązaniem... Niestety, w tym przypadku aparat jest koniecznością.
dr Tomasz Foik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 22:44   #4
motylecudaki
Raczkowanie
 
Avatar motylecudaki
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 96
Dot.: wystający ząb ratunku

mam podobny problem:/ jeden z górynych zebów "wyszed" z szeregu pozostałych i okropnie szpeci to mój uśmiech .Słyszałam zę jezt coś takeigo jak aparat ortodątyczny zakładany tylko na 3 zęby dla wyrównania tegiow środku .Czy to prawda?
__________________
Karna
motylecudaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 15:06   #5
aldara.35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 32
Dot.: wystający ząb ratunku

Ja mam taki problem.Mam 12 letnia corke,poniewaz dlugo utrzymywaly sie jej mleczaki zrobilysmy zdjęcie panoramiczne.Okazalo sie ze nie posiada gornych dwojek(tzn.z lewej strony nie ma zawiązka a z prawej jest taki cieniutki kawaleczek ząbka)Aby sprawa dodatkowo sie skomplikowala okazalo sie ze na miejscu 2-ki tej bez zawiązka, wyszedl kiel!! A na miejcu nr 3 jest nadal kiel mleczak
Poszlysmy do stomatologa,on zaproponowal spilowanie kla(tego na drugim miejscu) do wyglądu 2-ki,a mleczny kiel zostawic ,,na zawsze,,Co do drugiej strony chce zastosowac jakąs tymczasową nakladke.
Wiem ze dosc zawile to opisalam ,ale bardzo prosze o jakąs porade czy to najlepsze wyjscie.Wydaje mi sie ze mimo takich zabiegow nigdy nie będzie miec ladnego usmiechu
aldara.35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 16:24   #6
innnaboinnainaczej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 289
Dot.: wystający ząb ratunku

a mi 2 kly wystaja z szeregu i jeszcze 2 schowana... ale aparat dopiero za rok bede miała..
innnaboinnainaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 08:59   #7
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: wystający ząb ratunku

Pysiaczka - mam identyczny problem ten sam ząb, tez na górze. Próbowałam go wpychać palcami, ale raczej nic mi to nie pomogło i we wrześniu wybieram się do ortodonty Jeśli nie stać Cię na aparat, zawsze można go mieć na kasę chorych.
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.