Rozjaśnianie po trwałej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-01, 16:21   #1
Ninette88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 19

Rozjaśnianie po trwałej


Kilka miesięcy temu miałam robioną trwałą na naturalnych włosach (ciemny brąz), zawsze jednak marzyłam o jasnych włosach i chciałabym je rozjaśnić w domu, bo fryzjerzy proponują tylko pasemka, które przy ciemnych włosach wyglądają trochę sztucznie. Widziałam w drogerii rozjaśniacze 4-5 tonów... obawiam się tylko, że po nałożeniu rozjaśniacza a potem farby moje włosy się skruszą... dodam tylko, że po tej trwałej wypadają w większych ilościach ;/
Ninette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 16:58   #2
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Rozjaśnianie po trwałej

Cytat:
Napisane przez Ninette88 Pokaż wiadomość
Kilka miesięcy temu miałam robioną trwałą na naturalnych włosach (ciemny brąz), zawsze jednak marzyłam o jasnych włosach i chciałabym je rozjaśnić w domu, bo fryzjerzy proponują tylko pasemka, które przy ciemnych włosach wyglądają trochę sztucznie. Widziałam w drogerii rozjaśniacze 4-5 tonów... obawiam się tylko, że po nałożeniu rozjaśniacza a potem farby moje włosy się skruszą... dodam tylko, że po tej trwałej wypadają w większych ilościach ;/
chcesz uzyskac blond? w takim razie pasemka są dobrym rozwiazaniem. skoro po trwalej juz ci wypadaja wlosy to co bedzie jak je CALE rozjasnisz. farby rozjasniajace o kilka tonow do wlosow naturalnych maja rzekomo rozjasnic troche wlosy bez wczesniejszego uzycia rozjasniacza, bo po prostu go maja. fryzjer to dobre wyjscie. wiesz, rob co chcesz, ale zeby potem nie powstal kolejny watek pt "ratunku mam spalone wlosy"
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 15:00   #3
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: Rozjaśnianie po trwałej

Mojej kolezance fryzjerka mówiła że po trwałej lepiej się wstrzymac na jakiś czas z farbowaniem bo włosy są zmęczone i moga się całowicie popalić lub wypaść.
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 10:14   #4
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Rozjaśnianie po trwałej

Miałam robioną trwałą i rozjaśnianie, jakieś 3 miesiące po trwałej, i nie mogę powiedzieć że jakoś szczególnie to rozjaśnianie mi mocno niefajnie zadziałało na włoski Jak były lekko podniszczone po trwałej, tak nie czułam po rozjaśnianiu jeszcze większego zniszczenia. Jednak nie polecam, bo po kolejnych paru miesiącach musiałam walczyć i z resztakmi trwałej i z rozjaśnianiem. Aaa, miałam rozjaśniane włosy wcześniej farbowane na ciemny brąz.
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.