Niezdrowa dieta + dążenie do anorektycznych wymiarów - kto się przyłącza? ^^ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-21, 14:35   #1
tysia1022
Przyczajenie
 
Avatar tysia1022
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 6
GG do tysia1022

Niezdrowa dieta + dążenie do anorektycznych wymiarów - kto się przyłącza? ^^


To ja też się dołączam

Waga: 60kg wzrost:174.
Biust:85cm Talia:63cm Miednica:83cm Pupa:93cm Uda:50cm Łydka:35cm
Ech
cele: 48kg/174cm
Biust taki jak jest nie chcę żeby był mniejszy... talia:58cm Miednica:hmm79cm Pupa:88cm Uda:43cm Łydka:30cm

Ach marzenia no ale uda się Wczoraj zamówiłam sobie na allegro Aplefit i chrom plus,więc w poniedziałek powinny dojść.Połączę je z ćwiczeniami i dietą.
Dieta 500kcal,czasami mniej(zależy ile rodzinka we mnie wepchnie) ćwiczenia od poniedziałku 200brzuszków,100 przysiadów i rowerek z 10minut. Starczy??

Chciałabym wrócić do figury sprzed 2 lat(albo do troszkę chudszej) ,gdzie było 50/174 ojj to były czasy heh no ale wtedy jechałam na samych ćwiczeniach i głodówkach,ale potem miałam wizytę u psychologa i musiałam znowu żreć ale chcę znowu schudnąć ...do lata

No to będziemy się razem wspierały i pisały o swoich wagowych wynikach

Aaa właśnie milusia też mam zamiar zacząć chodzić na solarkę,ale tylko trochę bo jestem strasznie blada

Powodzenia wszystkim życzę
__________________
Pozornie szczęśliwa na wpół uśmiechnięta
błądzę tak rozkosznie po pętli labiryntu
w świetle słońca dostrzegam prawdziwość otępienia
i dno do którego prowadzi złuda

Drogą do szczęścia jest stawanie się kimś lepszym niż było się wczoraj }i{
tysia1022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 14:44   #2
tysia1022
Przyczajenie
 
Avatar tysia1022
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 6
GG do tysia1022
Dot.: APLEFIT

Właśnie zamówiłam wczoraj chrom i aplefit na allegro i pewnie w poniedziałek do mnie dojdzie Będę pisała o wynikach mojej cudownej wagi jak narazie jest 60kg/174cm;(( mam zamiar zrzucić 12kg.
Tylko nurtuje mnie jedno pytanie.Czy można te produkty brać razem?? Oby dwie zawierają dużo jodu,więc nie wiem??;(
A właśnie...oby to nie wpłynęło na moją cerę bo jak na razie jest z nia bardzo dobrze ,a jak pojawia się pryszcze to z domu nie wyjdę...

Mam nadzieję,że połączenie diety z ćwiczeniami i tabletkami pomoże.
Utrzymuję się przy diecie 500kcal albo mniej,zależy od rodzinki;/(co we mnie wepchną) ;/ a ćwiczenia...zacznę robić jak dojdą tabletki. 200 brzuszków ,100 przysiadów i rowerek...starczy?? Nie mam za bardzo gdzie ćwiczyć bo jestem u cioci(ferie) ale od poniedziałku będę musiała się jakoś ukrywać;p

Mam dużą motywację bo 2 lata temu schudłam na samych ćwiczeniach i głodówkach 10 kg.Było 50/174cm. Ale rodzince to nie pasowało...ojj dobra nie piszę o tym lepiej. No i był efekt jojo. I teraz znowu chcę schudnąć na lato

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------
__________________
Pozornie szczęśliwa na wpół uśmiechnięta
błądzę tak rozkosznie po pętli labiryntu
w świetle słońca dostrzegam prawdziwość otępienia
i dno do którego prowadzi złuda

Drogą do szczęścia jest stawanie się kimś lepszym niż było się wczoraj }i{
tysia1022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 21:02   #3
tysia1022
Przyczajenie
 
Avatar tysia1022
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 6
GG do tysia1022
Dot.: APLEFIT

No,ale bynajmniej się schudnie...czy to ważne kto ile je.Słowo odchudzanie mówi samo za siebie.Niektórzy"normalni " ludzie jadą praktycznie na samych głodówkach i też mówi się,że się odchudzają. a więc??...
__________________
Pozornie szczęśliwa na wpół uśmiechnięta
błądzę tak rozkosznie po pętli labiryntu
w świetle słońca dostrzegam prawdziwość otępienia
i dno do którego prowadzi złuda

Drogą do szczęścia jest stawanie się kimś lepszym niż było się wczoraj }i{
tysia1022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 21:27   #4
tysia1022
Przyczajenie
 
Avatar tysia1022
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 6
GG do tysia1022
A no właśnie...co do kawy.Niektórzy mowią,że jest dobra na odchudzanie ,a niektórzy,że "po niej szybko dupa rośnie" więc nie wiem komu wierzyć

Gloria: myślę,że brzuszki mogłyby Ci bardzo pomóc.Kiedyś robiłam 500 dziennie...hmm kiedyś .I miałam naprawdę płaski brzuszek.Myślę,że powinnaś zacząć od 100 i z każdym dniem o 10 więcej.Przyzwyczaisz się.Ja teraz mam taka kondycję ,że po 50 juz się męczę,a kiedyś 500 to była pestka. Dawno temu dużo zjadłam i miałam wyrzuty sumienia,więc zrobiłam 1000 brzuszków o_O wyobrażacie to sobie??
Dietę masz dobrą chociaż jeśli nie chce Ci się siedzieć 2 razy w kuchni to jedz to samo co mąż tylko w takich porcjach jakie uważasz za stosowne.
Powinnaś też kupić sobie jakieś wspomagacze,np. blonnik,chrom lub aplefit.Możesz też spróbować z octem jabłkowym. Jest tani i na niektórych działa ,a na niektórych nie Nie zaszkodzi a spróbowac można2 łyżki stołowe na szklankę wody. Możesz też spróbować z szklanką wody+2łyżki soku z cytryny+2 łyżki syropu klonowego.Nie próbowałam ,ale podobno działa.
A co do aplefitu i chromu to zamówiłam je wczoraj na allegro i w poniedziałek powinny byc u mnie Czytalam na wizażu o apleficie ,że dziewczyny schudły 4kg w 2tygodnie z odpowiednia dietą i ćwiczeniami,więc to coś dla Ciebie + chrom...podobno jest silniejszy niż aplefit i skuteczny
Jeśli zdecydowałabyś się ewentualnie na nie to na allegro można je kupic razem za 30zł jak dla mnie cena idealna
Chyba,że jeśli dostanę ta przesyłkę w poniedziałek to po tygodniu stosowania będę mogła zdać Ci relacje z utraty mojej wagi Jak chcesz
__________________
Pozornie szczęśliwa na wpół uśmiechnięta
błądzę tak rozkosznie po pętli labiryntu
w świetle słońca dostrzegam prawdziwość otępienia
i dno do którego prowadzi złuda

Drogą do szczęścia jest stawanie się kimś lepszym niż było się wczoraj }i{
tysia1022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:30   #5
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Niezdrowa dieta + dążenie do anorektycznych wymiarów - kto się przyłącza? ^^

Tysia, kolejny raz przeniosłam Twoje posty do utworzonego przeze mnie wątku. Dodatkowo, za łamanie regulaminu, dostajesz ode mnie punkty karne.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.