Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-05, 19:32   #61
monika_one
Raczkowanie
 
Avatar monika_one
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

umowilam sie na 14 na farbowanie z obicieciem u Beaty. Jestem ciekawa jak wyjdzie
monika_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 20:24   #62
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Oczywiście mamy nadzieje, że się pochwalisz po powrocie.
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 23:45   #63
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Tak jest- pochwal się później jak było.

A ja właśnie też myślałam, żeby tak z ciekawości (dobrze powiedziane) wybrać się do któregoś innego fryzjera. Tylko nie wiem jeszcze do którego, więc dziewczyny piszcie u kogo byłyście w B&K i jak było
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 09:18   #64
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez koosmaa
Było wesoło a obcina bardzo fajnie co tu dużo mówić, jestem bardzo zadowolona, ale może kolejnym razem z ciekawości wybiorę się do kogoś innego.
jak byłam u Karoliny też był wesoły i cały czas skakał i śpiewał
koosmaa, a Bartek nie obcina zbyt awangardowo?może masz swoja foteczke albo opowiesz jak Cie obciął? miałam wrażenie, że lubi kontrowersyjne cięcia a ja lubię jakoś ciekawie+dziewczęco i zastanawiam się,czy tym razem nie pójśc do Bartka
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 11:58   #65
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Obcina awangardowo i takie raczej ma pomysły chyba ale myślę, że nie zrobi Ci niczego na siłę i jak powiesz mu jak chcesz, to pewnie tak zrobi
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 22:10   #66
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Ja właśnie przy następnej wizycie poproszę o bardzo awangardowe, dynamiczne cięcie
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 22:16   #67
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

koosmaa a jak Ciebie Bartek obciął?
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 09:55   #68
nataliex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

ja tez dodam cos od siebie.....tez bylam w salonie i oddalam sie w rece samego Kublina.....przystalam na jego wizje tj. na duza asymetrie, na poczatku bylam troche w szoku jak zaczal machac nozyczkami ale efekt koncowy boski....teraz jestem w angli i na kazdym kroku ludzie pytaja mnie o adres mojego fryzjera a wiec z czystym sercem moge polecic ten salon...polecam tez Bartka, wczesniej obcinalam sie u neigo i tez bylam w 100% zadowolona....niesttey fotek zadnych nie mam, musicie uwierzyc mi na slowo ale naprawde bylo warto
nataliex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 19:06   #69
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

We wtorki w katowickiej TVP3 leci program "W dobrym stylu"- takie małe metamorfozy kobiet; dobranie fryzury, ubrania, makijażu. O fryzury dba ekipa z Berendowicza- wczoraj fryzurę robiła Karolina, ta sama, u której byłam W piątki są powtórki tego programu
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 20:08   #70
monika_one
Raczkowanie
 
Avatar monika_one
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

no i bylam dzisiaj u kublina. nic rewelacyjnego ale moze byc
monika_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 00:08   #71
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez monika_one
no i bylam dzisiaj u kublina. nic rewelacyjnego ale moze byc
Jakieś konkrety?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 00:53   #72
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

monika_one napisz coś więcej
Jesteśmy ciekawe

Raz miałam okazję oglądać ten program (przewinął mi się kiedy skakałam po programach....niestety zdążyłam tylko na końcówkę, ale nie wiem czemu kompletnie o nim zapomniałam. Lukrecja_Borgia dzięki, że przypomniałaś (w każdym razie mi)

Edytowane przez kruszyna17
Czas edycji: 2006-08-15 o 01:28
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:51   #73
corkarzeznika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Witam .

Skoro już mówimy o Berendowicz & Kublin - Katowice, to jako stała klientka mogę się coś wypowiedzieć . Chodzę tam już ponad dwa lata i dwa lata jestem z siebie zadowolona. Zawsze mam modną fryzurę: grzywka z czubka głowy, z przodu włosy do ramion zazwyczaj, z tyłu w zalezności od nastroju : albo cięte w "trójkąt", albo w odwrócone "U" (którsze na plecach niż z przodu), albo w płotek. Koloryzacja zawsze baleyage w kolorach blond: złoty + platynowy + średni blond. Czasem zmieniam odcienie w zależności od pory roku, na lato lubię mieć ciemniejsze, zimą jaśniejsze. Ostatnio miałam tak, że ciemniejsze wystawały mi tylko na ramionach pod jaśniejszymi. Zawsze mam tak wycieniowane włosy, że nawet jak mam długie, to się dobrze układają.

Uzywam pianki Loreal Prof. TechArt - Volume Lift na mokre włosy, potem suszę podnosząc je u nasady, a potem prostuję prostownicą dodając mleczka Iron Finish (nie zawsze z mleczkiem). Na koniec sprysukuję sprayem Hot Style jednocześnie susząc, a potem leciuteńko lakierem nr 3. Wogóle moje włosy nie są obciążone, fryzura jest lekka.

Jeśli chodzi o ceny, to na kartę stałego klienta jest najpierw 5 % zniżki, potem 10 %. Za baleyage różnie płaciłam, przygotujcie sobie 200 zł, na pewno Wam starczy (strzyżenie + baleyage). A może i nawet 20 zł więcej, bo warto wstąpić potem do jakiejś kawiarni poczuć się dobrze w nowej fryzurze .

Conajmniej raz powinnyście się tam wybrać, chociażby dlatego, żeby nadać fryzurze ton. Potem już nie będziecie chciały przestać chodzić do B&K . ... no i na kartę klienta jest zniżka w Bennetonie :P (w NY też).

W załączniku jest wypadkowa mojej fryzury:
- długość i ogólny kształt - lasia.jpg (ta z tym kołnierzem)
- grzywka jak: lasia1.jpg (tylko o 0,5 cm krótsza)
- kolor ciemny na dole jak u: lasia2.jpg
- zadowolenie jak u tego ślicznego pieszczocha

Mam nadzieję, że opisałam już wszystko
Pozdrawiam,
Paula
corkarzeznika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 22:30   #74
lorraine
Raczkowanie
 
Avatar lorraine
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 40
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Paula, twoja fryzurka podoba mi się, a do którego konkretnie fryzjera tam chodzisz? Czy masz jekiegoś ulubionego?
lorraine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 09:11   #75
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Smile Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

cześć, potrzebuję zmienić fryzjera i wybór padł na ten salon, zadzwoniłam tam przed chwilą i Pani z pełną odpowiedzialnością poleciła mi Panią Karolinę.Czytałam tutaj o niej, opinie są skrajne od niezdowolenia po zachwyty. to dobry wybór, jak sądzicie ?? jutro mogę mieć termin. jestem zaskoczona, bo do mojego fryzjera musiałam umawiać się 3-4 tygodnie wcześniej.

z mojego dotychczasowego fryzjera byłam zadowolona, ale juz od pół roku męczę się z jego wizją na mój temat - pracuję w sekretariacie, więc muszę dobrze wygladać, klasycznie, ale nie nudno. On zaproponował mi zapuszczenie włosów, ale mnie juz zalewa. Ostatnio każde modelowanie kończy się rykiem, mój maż juz wie ze ma siedzieć cicho. Kiedys w Katowicach chodziłam do Pani Izabelli właścicielki salonu Izabella na Wilimowskiego 2, ale zrobiło się tam strasznie snobistycznie.Wśród tych elegantek czułam się jak szara myszka :-(

no więc warto do Berendowicz&Kublin ?? kasa jest ważna, ale za dobrego fryzjera i kosmetyki jestem w stanie dobrze zapłacić.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 00:40   #76
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Hej dziewczyny! Teraz ja opisze swoje wrazenia po wizytach u B&K.
Mam krecone wlosy. Niestety z przykrością musze stwierdzic, że ani Maciek ani chyba Kasia(?) nie umieli sobie z nimi poradzic.
Pierwszy raz bylam u Macka Mielnika. Chlopak się wycwanil, bo wyprostował mi włosy zaraz po strzyzeniu. Do następnego mycia wygladało moje wlosy wygladały ładnie. Po ponownym umyciu trudno bylo zauwazyc ze byłam u fryzjera ( i to jeszcze u sławnego Beredowicza!!! ).
Drugi raz to byla kompletna porażkaa. Cieła mnie jakas dziewczyna, ktora zrobiła mi z włosów takie gniazdo, że kazałam jej je umyć jeszcze raz i ułożyc na nowo jakąkolwiek fryzure, byle bym mogla przejechac nie wytykana palcami tramwajem do domu, do Chorzowa! Dziewczynie było glupio. Widziałam miny jej kolegów i kolezanek - fryzjerów i chyba wspołczuli jej ze trafila jej sie klienta z takimi wlosami.... Ostatnecznie poprosiłam ją zeby juz nie kombinoała i poprostu mi je wyprostowala. Zrobila to, ale nie dala mi na wlosy zadnego mleczka prostującego włosy i chroniącego przed zelezkiem. Wychodząc bylam wdzieczna, ze nie popaliła mi włosów, zawiedziona i wsciekla ze wybulilam tyle kasy i nic z tego nie mam.

Mam kolezanki, ktore mają fryzury made in Berendowicz i niestety musze przyznac, że wiekszosc z nich jest na jedno i to samo kopyto. Polowa mojej uczelni chodzi do tego fryzjera i na przerwach od razu widac, ze "TO" Berendowicz. Fryzury ktore kiedyś były naprawdę "wyjątkowe i odlotowe" stały sie tak oklepane jak stary koń. Sorry za te porównania, ale taka prawda.

Cała historia z moimi włosami konczy sie jednak happy end'em, bo znalazłam fryzerkę w Chorzowie, która obcieła mnie jak dla mnie świetnie, ze smaczkiem i jeszcze za jedne 10 zł! Wklejam fotke jako dowód
Pozdrawiam!
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 18:09   #77
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Lotosowa, dzięki,że opisałaś swoje wrażenia, bo już myślałam, że tylko ja wybrzydzam
U mnie do pierwszego mycia też było ok, potem nikt nie widział różnicy między strzyżeniem u B&K, a wizytą u fryzjera na osiedlu.
Co do strzyżenia "na jedno kopyto", mam podobne odczucia
Mi też nie nałożono żadnego preparatu podczas prostowania włosów. Nawiasem mówiąc, prostownica była już dość zużyta i trochę szarpała włosy.
A ja siedziałam jak ten kołek. Chyba z szoku
P.S. Masz bardzo ładne włosy
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 01:04   #78
lorraine
Raczkowanie
 
Avatar lorraine
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 40
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Widzę, że opinie są skrajne, a mi naprawdę zależy a dobrym cięciu, bo mam "trudne" włosy - proste i bardzo delikatne. W dodatku rano nie mam czasu na długie zabawy z układaniem. Jeśli są dobrze obcięte, to układaja się prawie "same", ale po bardzo mocnym wycieniowaniu wyglądam jak dziecko wojny ;-D Chyba będę musiała wybrać się tam i sprawdzić na własnej skórze (tzn. włosach ;-) ) A powiedzcie: cieniują nożyczkami, czy taką brzytewką (czy jak toto się nazywa...) ? U W. Wajdy brzytewką byłam zdegustowana.
lorraine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 09:40   #79
lorraine
Raczkowanie
 
Avatar lorraine
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 40
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Byłam u Berendowicza kilka dni temu. Obcinał mnie chyba Szymon. Na początku wystraszyłam się nieźle, bo gość wygladał na "zakręconego". Ku mojej dużej uldze okazał się jednak "kumaty" - przedyskutowałam z nim moje oczekiwania, doradził kilka rzeczy. Zadowolona jestem z tego, że pocieniował mi włosy bardzo delikatnie, nie wyglądaja na "powygryzane". Mam skośną grzywkę do brwi (może oni faktycznie specjalizują się w jednym rodzaju fryzury? ). Mam wrażenie, że nie wiedział, co zrobić z dołem włosów, trochę je skrócił (są do ramion), w efekcie po umuciu niestety wywijają mi sie lekko na zewnątrz (wrrr...). W sumie: kilka osób chwaliło moja fryzurę, więc chyba nie jest źle. Za taką cenę mogło być trochę lepiej, ale obleci. Chyba wybiorę się tam jeszcze (o ile nie znajdę tańszego a dobrego i pewnego fryzjera, co jest moim marzeniem ). Fotek nie wklejam, bo nie mam aparatu. Pozdr!
lorraine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 23:01   #80
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

mi też zrobili skośną grzywkę...ale szczerze powiem, że lepiej w niej wyglądam
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 11:53   #81
Aniutek83
Raczkowanie
 
Avatar Aniutek83
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 75
GG do Aniutek83 Send a message via Skype™ to Aniutek83
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

haa ja tez byłam u berendowicza , moja 3 kolezanki tez i jakos nie jestem zadowolona! Wcale mi sie te włosy nie układały tak jak powinny i tez były jakies takie postrzepione! A zaproponoiwali mi taka koloryzacje ,że chyba bym sie na ulicy nie pokazała! Odrosty na ciemno a reszte na blond! UROCZO! Moja kolezanke tez tak ufarbowali,że ja mialam od niej ładniejkszy balejaz była u p. ani Kochanej , Taki balejaz zrobiłby jej kazdy! Za uroczagrzywke która nijak jej nie pasuje i ten balejaz zapłacła 280 zeta! Nastepna kolezanke tak wypitolili bo obcinał ja sam p. Kublin ze przez pól dnia płakała- wygladała jak zaczarowany ołówek!
__________________
Mam nadzwyczaj prosty smak- zawsze zadowala mnie to co najlepsze
Aniutek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 12:04   #82
callinecka
Raczkowanie
 
Avatar callinecka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 122
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

MUsze to napisać bo mnie skreca ze zlości:P...bylam ostatnio u Kublinów i strzygła mnie Beata ........i musze powiedzieć , że nigdy wiecej do niej nie pojde.Strasznie mnie wyskubala i bardzo skrócila:/.Wcześniej bylam u Bartka i Ilony i bylam zadowolona .Teraz czekam aż odrosnie
callinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 11:59   #83
elunia_st
Raczkowanie
 
Avatar elunia_st
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 173
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Dziewczyny! Piszcie kto fajnie strzyże w salonie Berendowicz-Kublin w Katowicach,bo chciałabym iść za jakiś czas a nie wiem do kogo się zapisać. Nie chcę żadnej awangardowej fryzurki, ale taką kobiecą, z ładną grzyweczką na bok( na tym mi najbardziej zależy). Nie chciałabym się rozczarować w.w. salonem
elunia_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 12:18   #84
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Ja byłam w Katowicach u stylisty Mariusza, poleciła mi go pani z recepcji, gdy powiedziałam,że mam trudne włosy (falowane, lekko kręcoce, grube). Byłam bardzo zadowolona - to było w marcu - fryzura super odrastała, idealnie, tak, że dopiero przed wakacjami byłam u mojej fryzjerki osiedlowej na retusz.
Naprawdę polecam - pierwszy raz spotkałam się z fryzjerem, który zrobił z moimi włosami coś innego niż dotychczas, uwzględnił wszystkie aspekty rozmowy ze mną. Włosy były dość długie, za ramiona, u góry bardzo mocno ścieniowane (nie falowały się ani nie kręciły!!!), grzywka asymetryczna, mocne strzyżenie, takie bardziej niegrzeczne, nowoczesne. Rewelacja. Mam właśnie zamiar się tam niedługo przejść.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 12:19   #85
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez elunia_st Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Piszcie kto fajnie strzyże w salonie Berendowicz-Kublin w Katowicach,bo chciałabym iść za jakiś czas a nie wiem do kogo się zapisać. Nie chcę żadnej awangardowej fryzurki, ale taką kobiecą, z ładną grzyweczką na bok( na tym mi najbardziej zależy). Nie chciałabym się rozczarować w.w. salonem
Podpinam sie
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 07:29   #86
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Ja polecam Karolinę- jestem bardzo zadowolona z jej cięcia.Teraz niestety nie miałam czasu jechać do Katowić, więc wybrałam salon w Opolu i słynnego Pana Andrzeja- sesja w Twoim Stylu, prestizowa nagroda i co ?? Pytam za co ?? Wyglądam tak, że patrzę w lustro i ryczę-dosłownie-bombka na głowie, FATALNIE !! Nie poddaja sie w ogóle stylizacji !! to mialo być tylko odświeżenie fryzury, ale p.Andrzej zniszczył mi fryzurę-dawno tak źle nie czułam sie po wizycie u fryzjera. Poczekam jakieś 2 tygodnie i pojadę do p.Karoliny, może ona cos mi pomoże.Jestem załamana :-(
A jeśli będziecie we Wrocławiu ja z pełna odpowiedzialnośćią polecam salon UNIQUE i p.Sebastiana- dla mnie fryzjer wszech czasów, niestety nie mogę teraz jeździć do Wrocławia.
Apropos, czy widziałyście może na TVN Style Metamorfozy z udziałem p.Beaty Berendowicz- dla mnie nic rewelacyjnego, raczej nie zdecydowałabym się na wizytę u Pani Beaty.

Edytowane przez dorotabat
Czas edycji: 2006-11-02 o 08:06
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 09:28   #87
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez dorotabat Pokaż wiadomość
Ja polecam Karolinę- jestem bardzo zadowolona z jej cięcia.Teraz niestety nie miałam czasu jechać do Katowić, więc wybrałam salon w Opolu i słynnego Pana Andrzeja- sesja w Twoim Stylu, prestizowa nagroda i co ?? Pytam za co ?? Wyglądam tak, że patrzę w lustro i ryczę-dosłownie-bombka na głowie, FATALNIE !! Nie poddaja sie w ogóle stylizacji !! to mialo być tylko odświeżenie fryzury, ale p.Andrzej zniszczył mi fryzurę-dawno tak źle nie czułam sie po wizycie u fryzjera. Poczekam jakieś 2 tygodnie i pojadę do p.Karoliny, może ona cos mi pomoże.Jestem załamana :-(
A jeśli będziecie we Wrocławiu ja z pełna odpowiedzialnośćią polecam salon UNIQUE i p.Sebastiana- dla mnie fryzjer wszech czasów, niestety nie mogę teraz jeździć do Wrocławia.
Apropos, czy widziałyście może na TVN Style Metamorfozy z udziałem p.Beaty Berendowicz- dla mnie nic rewelacyjnego, raczej nie zdecydowałabym się na wizytę u Pani Beaty.
oooj nie przejmuj się pojedz do Karoliny, ja też do niej chodzę, na pewno coś pomoże chociaz ostatnio nie było juz miejsc, więc zaryzykowałam do Basi i źle na tym wyszłam za jakies 2 tyg. włosy odrosną i będzie ok- wtedy też się udam do Karoliny,żeby nadała temu fajny zarys, ale na razie wiążę włosy bo są przesadnie wycieniowane
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 10:03   #88
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

dzięki Carrie cmok wypiłam sobie lampke koniaczku i od razu zrobilo mi sie tak jakoś lżej- poczekam te 2 tygodnie i śmigam do Karoliny i obiecuję, żadnych zmian fryzjera !!
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 10:24   #89
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Cytat:
Napisane przez dorotabat Pokaż wiadomość
dzięki Carrie cmok wypiłam sobie lampke koniaczku i od razu zrobilo mi sie tak jakoś lżej- poczekam te 2 tygodnie i śmigam do Karoliny i obiecuję, żadnych zmian fryzjera !!
nie ma sprawy kochana ja też już więcej nie "zdradzę" Karoliny
ale kusi mnie jeszcze odwiedzenie takiego jednego chłopaka u Berendowicza. może kojarzysz- łysy, raczej dobrze zbudowany, nosi na pasie taką saszetkę z nożyczkami itp. potrzebne mi jego imię, bo w wakacje widziałam jak ładnie obciął jakąś dziewczynę nie wspomnę już o tym jak się wczuł w masaż klientka tak odpłynęła, że wygladała, jakby miała zaraz zsunąc sie z fotela
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 10:35   #90
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Wiem o kim piszesz, ale nie jestem pewna jego imienia- coś mi sie tli Maciek. Rozmawiałam o nim z Karoliną, mówiła że chłopak uwielbia "pojechane" cięcia i jest rzeczywiście dobry,ale o Andrzeju z Opola też mówila że facet ma niezły talent i co ?! widziałm kilka cięć Maćka, rzeczywiście fajne, nowoczesne-ale mnie raczej asymerie, mocne cieniowania- nie interesują. pracuję w sekretariacie, więc muszę raczej postawić na dobre, klasyczne cięcie i Karolina spełnia moje oczekiwania.Widzisz, wybralam się do Andrzeja w Opolu i mam co nie chcialam :-(
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.