Aparaty ortodontyczne cz. III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-27, 21:30   #3031
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Ja pierscieni nie mam ale dziewczyny tutaj pisaly ze da sie samemu wlozyc - jak sie uda chwycic peseta. Ale ogolnie lepiej zeby orto takie cos montowala bo nie wiesz czy wlozysz tak jak ona, a to ma znaczenie. Zadzwon i spytaj co masz robic. A poki co to zaklej woskiem drut co by Ci policzka na zaoral
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 21:53   #3032
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

ee tam drut w pierscien da sie wlozyc tylko w jeden sposob bo tam jedna dziura jest ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 22:08   #3033
anka:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: z Łodzi
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez MSN do anka:)
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Dziękuję ślicznie za te informacje, teraz myślę, że jakoś sobie poradzę
pozdrawiam
anka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 05:12   #3034
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

ewentualnie jak sobie nie dasz rady a orto twoja jest daleko zadzow do niej i zapytaj sie czy koniecznie mussiz do niej jechac? czasami dentysta moze pomoc w takich sprawach


jade do Sanepidu wziac potrzebne pierdly do badan a potem sie bede łopalała;D a co!


ci ya;*
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 05:16   #3035
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

hej, a ja nadal nie wiem co robic..

wlasnie wrocilam znad morza.. wiec bede miala czas na zrobienie zdjecia
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 07:55   #3036
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
ewentualnie jak sobie nie dasz rady a orto twoja jest daleko zadzow do niej i zapytaj sie czy koniecznie mussiz do niej jechac? czasami dentysta moze pomoc w takich sprawach


jade do Sanepidu wziac potrzebne pierdly do badan a potem sie bede łopalała;D a co!


ci ya;*
ja tam też korzystam ze słoneczka i się oapalam póki jest
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 09:19   #3037
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez milunia27 Pokaż wiadomość
To ja Ci doradziłam
no właśnie nie pamiętałam kto mi tak radził. Ale gumaski fajniutkie są
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 09:29   #3038
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
no właśnie nie pamiętałam kto mi tak radził. Ale gumaski fajniutkie są
tak są super a ja jutro dla mini zmiany wezmę może ciemno-różowe..
widziała ,któraś z was złote gumeczki????


aparatka od 27.05.2008-góra metal
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 10:34   #3039
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

A ja jutro na dziewiątą rano wysuwam do orto Nie cierpię tego czasu przed samą wizytą jak metalowe ligatury zaczynają żyć własnym życiem i tu i ówdzie wystają. W ogóle przez dwa dni "świstałam" jak świstak :P Jakoś tak mi się zęby ułożyły hehe że miałam bardzo syczące sss :P Ale jakoś przeszło
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 11:08   #3040
laurenth
Raczkowanie
 
Avatar laurenth
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 193
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

smv - obejrzałam filmik, kurcze ale zmiana na górze, z miesiąca na miesiąc coraz lepiej, gratulacje

Ja mam aparat 3 tygodnie, na razie tylko góra porcelanowa, ale nic mnie nie bolało jeszcze, nie mam pierścieni. Na górze nie mam dużej wady, ale aparat musi być ze względu na doł. Wizyte mam dopiero na koniec sierpnia, gumki mi już zżółkły
Póki co jestem zadowolona bardzo, bo zupełnie mi ten aparat nie przeszkadza i jest mało widoczny, pewnie dlatego, że mam duże zęby i zameczki giną trochę

Co do wyrywania ósemek to w moim przypadku była to tragedia. Jak mi wyrwali pierwszą dolną, to miałam krwiak, spuchłam tak, jakbym miała drugą głowę, potem miałam siniaka aż do obojczyka. Powiedzieli wtedy, że gorzej być nie może... Mylili się druga mi usuwał inny lekarz bo ten pierwszy wymiękł i przekazał mnie to stażysty, który to z kolei po wyrwaniu mojego zęba powiedział, że była to jego druga najgorsza 8-ka w karierze. Sam zabieg był dużo gorszy od pierwszego zęba, ale troche lepiej się później czułam, prócz tego, że musiałam przez ponad 2 tygodni co trzy dni zjawiać się na kontroli, na której zakładali mi sączek i wpychali tabsy w dziure. W obu przypadkach ubytek w kości był tak spory, że groziło mi złamanie żuchwy. Oba zęby były dłutowane z kości, przy czym ten drugi haczył się o siódemkę, co stanowilo nielada problem, w trakcie zabiegu szłam zrobić zdjęcie RTG bo facet nie wiedział czy już wszystko wydlubał czy nie. Oczywiście nie muszę mówić, że nie wydłubał wszystkiego... Oboje byliśmy już tak zmęczeni że masakra. Ja na fotelu nie mogłam już usiedzieć, a on nie wiedział co ma ze mną zrobić, w dodatku bał się mocno szarpać, żeby mi nie połamać tej żuchwy. W końcu jakoś się udało. Miałam też powikładnie pozabiegowe w postaci parestezji na brodzie, już myślałam, że bedę tak miała do końca życia, ale mi przeszło bo 3 miesiącach.
Nie życzę nikomu takich ósemek jak moje
Zostały mi jeszcze obie górne, ale z nimi póki co nie muszę nic robić, co oczywiście może ulec zmianie, jeśli się okaże, że się nie zmieszczą.

Po tym wszystkim uważam ketonal za cudowny lek...
laurenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 11:36   #3041
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Właśnie wróciłam z wakacji, zaglądam na wizaż, a tu 10 nowych stron do przeczytania... Postarałyście się, a nie było mnie tylko tydzień :P Od tych upałów tak sobie spiekłam wczoraj pośladki, że ledwo chodzę, a o siadaniu nawet nie ma mowy
Co do ząbków to wszystko bez zmian, wciąż czekam na wizytę...
Dobra, zabieram się za czytanie zaległości
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 12:12   #3042
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Wink Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Czesc Wszystki, we wrzesniu zakladam aparacik u dr zawadzkiej w krakowie, bardzo prosze o jakies informacje o niej , polecacie ? czego sie spoziewac i na co nastawic , lepiej druciany czy krysztalowy ?
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 12:45   #3043
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Droga Justynko! Pofatyguj się do "przeszukaj ten wątek" w sprawie różnic miedzy porcelaną a metalem. Chyba milion razy to było wałkowane...A o dr Zawadzkiej nic nie wiem bo leczę się we Wrocławiu :P Pozdrawiam
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 13:09   #3044
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

laurenth dziekuje
masakra jak przeczytalam tego posta to brrr...faktycznie miaals nie lada przygode;P
ja jzu zeszlam sze slonca bo juz nie moglam:P hehe i tak sie opalilam ladnie wiec luz...

a mnie jakos 3 górna boli od 3 dni:P tak fajnie ;D heh

Maricken pisze do Ciebie na pw mam sprawuche;D

Gonia welcome back jak było
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 14:13   #3045
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

smv było megaśnie i wesolutko , nawet pomimo masakrycznie brudnego jeziorka, w którym pływały kaczki i ich odchody, blee Tylko pod koniec już trochę za gorąco jak dla mnie... No i te moje zwęglone pośladki
Załączam zdjęcie ukazujące moją radochę z najdłuższych w życiu wakacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4367 - Kopia.JPG (116,0 KB, 85 załadowań)
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 14:30   #3046
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

fajna fotka Gonia
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 15:43   #3047
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

nie cielpie mojego oblesnego slomu pses niego seplenie tak jak pise teras i strasnie mnie to wkusa, najlepsze jest to ze mama dlugo przebywajac ze mna kiedy ja non stop gadam sepleniac sama bezwiednie zaczyna seplenic aaaa retencja to najgorsze zlo mowie wam a zeby po zdjeciu bola i sa odretawiale jak zaraz po wizycie po jakiejs polgodzinie wracaja do normalnego stanu w ktorym da sie jesc ;] pic w tym sie da niestety do jedzenia trzeba zdejmowac ja yntelygentnie dzis zapomnialam mojego super pudelka a ze glodna na miescie bylam kupilam sobie bule i w jednej rece mialam bule ktora jadlam a w drugiej nioslam moja sztuczna szczeke bo nie mialam gdzie jej wsadzic ale to tylko ja ^^ milego dnia dziewczyny
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:11   #3048
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Hehe Kasiek87, co się przejmujesz ;p, no chyba nie bedziesz głodna chodzić bo pudełka nie wziełaś , ale swoją drogą dobrze, że dziadki tak na ulicach nie robią ze swoją naprawde sztuczna ;p, pozdrawiam
bagera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:27   #3049
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

no w sumie to i tak nioslam tak zeby nie bylo widac :P co nie zmienia faktu ze ta sztuczna szczeka niezbyt fajna i duzo lepszy i wygodniejszy jest staly druciak ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 20:06   #3050
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Hehe Kasiek ale się uśmiałam :P Ale wiem, że to nie jest takie zabawne Ciekawi mnie jak ja będę retencję odbywać w czymś takim - stucnej scence i uczyć ludzi angielskiego...Mam nadzieję, że mój genialny dr ma na to jakiś sposób ;P
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 20:34   #3051
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Maricken co ci powiem to akcent ma sie z tym idealnie brytyjski moi wykladowcy byliby zachwyceni w ogole wpadlam na pomysl czy by znow nie sprobowac przebrnac przez filologie tym razem naprawde sie uczac musze to przemyslec
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 20:50   #3052
emless
Moderator
 
Avatar emless
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Heh, kasiek, masz namiastkę hassa jak widzę Przy tym ustrojstwie też się nieźle sepleniło na początku...

W sobotę wyrwałam dolną ósemkę, a dzisiaj już w zasadzie nic mnie nie boli. Jestem z siebie dumna bo nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej
__________________


emless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 23:09   #3053
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

ojeeej a ja już chcę seplenić ostatnie dwa tygodnie... oj bardzo to wszystko przeżywam - TAAAAKIE zmiany w życiu co prawda już moje zęby nie będą kolorowe, ale już chcę je zobaczyć bez rusztowania
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 07:36   #3054
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez laurenth Pokaż wiadomość
smv - obejrzałam filmik, kurcze ale zmiana na górze, z miesiąca na miesiąc coraz lepiej, gratulacje

Ja mam aparat 3 tygodnie, na razie tylko góra porcelanowa, ale nic mnie nie bolało jeszcze, nie mam pierścieni. Na górze nie mam dużej wady, ale aparat musi być ze względu na doł. Wizyte mam dopiero na koniec sierpnia, gumki mi już zżółkły
Póki co jestem zadowolona bardzo, bo zupełnie mi ten aparat nie przeszkadza i jest mało widoczny, pewnie dlatego, że mam duże zęby i zameczki giną trochę

Co do wyrywania ósemek to w moim przypadku była to tragedia. Jak mi wyrwali pierwszą dolną, to miałam krwiak, spuchłam tak, jakbym miała drugą głowę, potem miałam siniaka aż do obojczyka. Powiedzieli wtedy, że gorzej być nie może... Mylili się druga mi usuwał inny lekarz bo ten pierwszy wymiękł i przekazał mnie to stażysty, który to z kolei po wyrwaniu mojego zęba powiedział, że była to jego druga najgorsza 8-ka w karierze. Sam zabieg był dużo gorszy od pierwszego zęba, ale troche lepiej się później czułam, prócz tego, że musiałam przez ponad 2 tygodni co trzy dni zjawiać się na kontroli, na której zakładali mi sączek i wpychali tabsy w dziure. W obu przypadkach ubytek w kości był tak spory, że groziło mi złamanie żuchwy. Oba zęby były dłutowane z kości, przy czym ten drugi haczył się o siódemkę, co stanowilo nielada problem, w trakcie zabiegu szłam zrobić zdjęcie RTG bo facet nie wiedział czy już wszystko wydlubał czy nie. Oczywiście nie muszę mówić, że nie wydłubał wszystkiego... Oboje byliśmy już tak zmęczeni że masakra. Ja na fotelu nie mogłam już usiedzieć, a on nie wiedział co ma ze mną zrobić, w dodatku bał się mocno szarpać, żeby mi nie połamać tej żuchwy. W końcu jakoś się udało. Miałam też powikładnie pozabiegowe w postaci parestezji na brodzie, już myślałam, że bedę tak miała do końca życia, ale mi przeszło bo 3 miesiącach.
Nie życzę nikomu takich ósemek jak moje
Zostały mi jeszcze obie górne, ale z nimi póki co nie muszę nic robić, co oczywiście może ulec zmianie, jeśli się okaże, że się nie zmieszczą.

Po tym wszystkim uważam ketonal za cudowny lek...
Po przeczytaniu jestem w szoku- to się nadaje do hollywood! Horror....

dzielna jestes!!!!
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 08:03   #3055
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
Maricken co ci powiem to akcent ma sie z tym idealnie brytyjski moi wykladowcy byliby zachwyceni w ogole wpadlam na pomysl czy by znow nie sprobowac przebrnac przez filologie tym razem naprawde sie uczac musze to przemyslec
hehe ja byłam na filologii jeden semestr ale jazda była ładna teraz szybko się na to nie pokuszę hehe
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 08:09   #3056
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
dzieki ja placilam od 30 -100 zl albo nic jak np tylko cos podkrecala bez zmiany drutow albo jak wpadalam co prawei tydzien bo cos mnie uwieralo albo odpadlo :P a teraz za wizyty z retencyjnym u mojej orto nie placi sie nic
To masz fajnie z tymi cenami! Ja poza tym do orto mam daleko i w razie awarii TŻ naprawia mój aparat
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 09:54   #3057
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
nie cielpie mojego oblesnego slomu pses niego seplenie tak jak pise teras i strasnie mnie to wkusa, najlepsze jest to ze mama dlugo przebywajac ze mna kiedy ja non stop gadam sepleniac sama bezwiednie zaczyna seplenic aaaa retencja to najgorsze zlo mowie wam a zeby po zdjeciu bola i sa odretawiale jak zaraz po wizycie po jakiejs polgodzinie wracaja do normalnego stanu w ktorym da sie jesc ;] pic w tym sie da niestety do jedzenia trzeba zdejmowac ja yntelygentnie dzis zapomnialam mojego super pudelka a ze glodna na miescie bylam kupilam sobie bule i w jednej rece mialam bule ktora jadlam a w drugiej nioslam moja sztuczna szczeke bo nie mialam gdzie jej wsadzic ale to tylko ja ^^ milego dnia dziewczyny

pewnie przyzwyczaisz się ro tej retencji. A długo już nosisz?
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 10:24   #3058
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 965
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Witajcie
Dołączam do was bo od wczoraj mam aparat na górnych zębach Jak narazie nie jest źle chociaż mam wrażenie że jak się śmieje to wyglądam jak debil we wrześniu mam mieć założony aparat na dolny rząd, i miałam taką sytuację że miałam mleczaka i mój stały ząbek przestał rosnąc Mleczaka już nie mam i teraz trzeba się do stałego ząbka dostac przez dziąsło i go wyciągac. I mam takie pytanko - czy któraś z was miała taką sytuację? Boli to wyciąganie zęba ? Bo boję się że będę cały czas obolała chodziła
izusiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 10:27   #3059
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez izusiaa93 Pokaż wiadomość
Witajcie
Dołączam do was bo od wczoraj mam aparat na górnych zębach Jak narazie nie jest źle chociaż mam wrażenie że jak się śmieje to wyglądam jak debil we wrześniu mam mieć założony aparat na dolny rząd, i miałam taką sytuację że miałam mleczaka i mój stały ząbek przestał rosnąc Mleczaka już nie mam i teraz trzeba się do stałego ząbka dostac przez dziąsło i go wyciągac. I mam takie pytanko - czy któraś z was miała taką sytuację? Boli to wyciąganie zęba ? Bo boję się że będę cały czas obolała chodziła
o Bialystiok.

u kogo zakladalas? wyrywalas?
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 11:30   #3060
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez milunia27 Pokaż wiadomość
hehe ja byłam na filologii jeden semestr ale jazda była ładna teraz szybko się na to nie pokuszę hehe
ja tez b ylam jeden semestr hehe i chyba jednak sie o to pokusze znow bo inny kierunek ktory ewebntualne mi sie widzi otwieraja za rok w ogole moja przyjaciolka ma wrocic z irl i skladac papiery ze mna mam nadzieje ze sie obie dostaniemy bo razem razniej ;]

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość

pewnie przyzwyczaisz się ro tej retencji. A długo już nosisz?
od 22 lipca ;]
tydzien juz i wcale nie jest fajnie :P
do przezycia w sumie, ale jak dla mnie to niezbyt wygodne
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.