Poważna sprawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 19:07   #1
chomik_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 71
Witam drogie wizażanki
Mam kilka dylematów dlatego też postanowiłam skontaktować się właśnie z Wami.
Tak więc do rzeczy. Pierwszym moim problemem są włosy ( naturalnie jestem szatynka , a włoski nie prostowane falują się...kręcą), chciałabym je nieco zapuścić...ale jak na razie z decyzją poczekam na Wasze propozycje.Kolejną sprawą jest makijaż, troszkę orientuje się w tym temacie aczkolwiek jak wiadomo sama mogę nie zauważać pewnych błędów jakie popełniam, na pewno jednak nie potrafie okreslic jakie kolory mi pasują(jakoś nigdy nie miałam tak ukierunkowanej wyobraźni).
Pora na mój kolejny bardzo przytłaczający problem/kompleks(przepraszam jeśli nie kwalifikuje sie on do tego forum,ale jakby nie było dot.zmiany)...nos, uważam ,że jest okropny dlatego też chciałabym go potraktować skalpelem, godzinami patrze na niego i ...przeraża mnie ten gard , kształt,kiedy pytam o opinie bliskich to odradzają chirurga i mówią,że nos jest spoko. Uważam,że nie chcą mnie załamać a przecież ludzi na ulicy pytać nie będę , zresztą po co skoro mogę zapytać Was , nie liczę na podjęcie decyzji za mnie,ale na szczere opinie , bo ja osobiście myślę ,że szpeci mnie on jak nic ...
Będę bardzo wdzięczna za szczere rady,opinie bo jak wiadomo każda z nas potrzebuje czasami bezinteresownej "uwagi"

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-02-28 o 20:34
chomik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 21:20   #2
Applepie
Raczkowanie
 
Avatar Applepie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 185
Dot.: Poważna sprawa

Jezus maria, co ty chcesz od swojego nosa? :O Jest śliczny, też bym taki chciała mieć, i skalpel trzymaj od niego za daleka! Może nie patrz na niego godzinami, w ten sposób we wszystkim można się doszukać jakichś wymyślonych potwornych niedoskonałości
Co do włosów, według mnie najładniej ci w takich jak na przedostatnim zdjęciu. Chociaż blond też ci pasuje, ale napewno taka długość jak na tamtym zdjęciu. Może to tylko moje zboczenie co do długich włosów, posłuchaj rad innych
Applepie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 21:30   #3
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Poważna sprawa

pierwsza fotka, sliczna fryzurka)
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 21:32   #4
Daria_13
Raczkowanie
 
Avatar Daria_13
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 68
GG do Daria_13
Dot.: Poważna sprawa

Spróbuję odpowiedzieć szczerze jak tylko mogę, więc co do niektóych spraw się nie obraź (jeśli w ogóle będą złe)

Najbardziej podobasz mi się w włoskach pierwszych! One najbardziej Ciebie odmładzają, ale na 3 zdjęciu .... nieco wyglądasz starzej. W kręconych włosach na prawdę wyglądasz nieźle ! Chyba ładniej niż w prostych.. A jeśli lepiej czujesz się właśnie w tych prostych ... to fryzurka ostatnia! A co do koloruu... Najbardziej mi się podobasz w blondzie, ale tylko na pierwszej fotce. tak to w brązie A co do nosu... przestań, inni ludzie mają większe kompleksy ! Nie masz się czego doczepić! Makijaż ... Nie umiem dobrze wybierać... (zresztą w niczym nie jestem dobra) Masz ciemną czy jasną karnację? Bo nie chcę oceniać, bo na każdym zdjęciu wychodzisz inaczej (światło) ... Więc jak mi powiesz, spróbuję do Ciebie dobrać odpowiedni kolor.
Daria_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 21:36   #5
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Poważna sprawa

jezeli prostujesz - to nie zapuscisz. prosta sprawa. prostujac sie niszcza, i koncowki odpadaja po pewnym czasie.
moim zdaniem w wyprostowanych wygladasz poprostu pospolicie. moim zdaniem ladnie ci w ciemnych wlosach, jestes bardziej wyrazista.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:13   #6
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Poważna sprawa

Nosek jest ładny, a w ciemnych wyglądasz bardzo ładnie mi najbardziej podoba się w ostatniej długości.

Czy masz jakieś fotki w ciemnych i kręconych włosach?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:20   #7
chomik_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 71
Dot.: Poważna sprawa

Ślicznie dziękuje za odzew.Bardzo się ciesze ,że w długich i/czy ciemnych włosach mi najładniej przynajmniej tak wywnioskowałam A uszczęśliwiona byłabym gdybym mogła wrócić do kręconych....ehhh, staram się je zapuścić i wiem,że robię błąd prostując je,ale uwierzcie mi,że gdybym tego nie zrobiła to na mojej głowie wyszłoby coś fatalnego...są za krótkie na skręty( że tez się skusiłam na krótsze włosy) , a nie mam bladego pojęcia jaką można zrobić fryzurę z tak krótkich kręconych włosów i czy właściwie potrafię robić jakąkolwiek.
Daria_13 absolutnie mnie nie uraziłaś w jakikolwiek sposób...fajnie,że jesteś szczera tak jak reszta dziewczyn Zresztą cos w tym jest,że blond mnie postarza (słyszałam to raz), moze to i dobrze bo przynajmniej dodatkowo nie będę ich katować rozjaśniaczem, a koloryzuje je tylko farbami roślinnymi( to chyba nie takie złe?), co do karnacji jest ona raczej jasna, jednak blada nie jestem
Applepie zapewniam -nie chciałabyś, garbaty nos to mój koszmar
Kasza Manna bardzo mi przykro,ale nie mam ani jednego zdjęcia jak mam ciemne długie kręcone włoski - w końcu to było tak dawno ....
Chciałabym dodać ,ze również mam problem z określeniem mojego kształtu twarzy i czy rysy mam raczej łagodne czy ostre?
Pozdrawiam
chomik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 22:47   #8
Daria_13
Raczkowanie
 
Avatar Daria_13
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 68
GG do Daria_13
Dot.: Poważna sprawa

To jeszcze ci coś powiem. Bo powiedziałaś, jaką masz cerę . Chodzi mi o kolor ...

Srebrny . szary i niebieski ożywią twoje oczy.
Konturówki i cienie w odcieniach od bardzo bladych po bardzo ciemne świetnie pasują do twojej urody!
Róże stosuj w kolorze różowym. Proponuję jakiś jasny róż jeśli masz jasną cerę, a jeśli ciemniejszą, to mocniejszy odcień
Za dnia stosuj różowy błyszczyk, a wieczorem wiśniowy. Natomiast jesli jestes odważna, użyj czerwieni z bieskim poblaskiem, ale nigdy z pomarańczowym! Im ciemniejszą masz karnację, tym mocniejszego koloru opwinnaś użyć.
Wypróbuj tez kolory: lila, niebieski, taki elektryzujący i antraacyt

mam nadzieję. że coś pomogłam :p

Jeśli będę wiedzieć kształt twarzy, też spróuję ci jakoś pomóc
Daria_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 23:13   #9
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Poważna sprawa

Mnie najbardziej podobasz się we włoskach drugich. Ale może Ci być też ładnie w dłuższych kręconych. Na pierwszym zdjęciu naturalny skręt?
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 00:30   #10
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Poważna sprawa

Wg mnie najlepiej wygladasz na przedostatnim zdjeciu, ale ostatnie tez nie jest fajne! Ladnie Ci w takiej dlugosci wlosow, jedyny problem to wlasnie prostowanie- bo nie ma zadnej sensownej fryzury przy takiej dlugosci wlosow
A moze staraj sie bardziej prostowac je za pomoca szczotki przy suszeniu?
Wiem, ze to nie lada problem dla kogos kto nie ma wprawy, ale sama sie nauczylam tego po wielu probach gdy tez musialam prostowac wlosy

Wloski blond tez sa fajne, ale rzeczywiscie troszke Cie postarzaja.
A co do "garbatego" nosa to daj spokoj naprawde nie wiesz jaki moze byc prawdziwy "garbaty" nochal
Ty masz za to zgrabny i pasujacy do Twojego delikanego wyrazu twarzy

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

Przepraszam za blad! Ostatnie zdjecie tez jest fajne!- mialo tak byc
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 08:10   #11
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Poważna sprawa

Kochana na wszystkich fotkach wyglądasz pięknie...bo piękna z Ciebie Kobieta:

i w blondzie i w ciemnych włosach Ci do twarzy...a nos, nos nie jest na pewno Twoim mankamentem...

uważam, że świetnie wyglądasz...
pozdrawiam...a i więcej wiary w siebie
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 12:30   #12
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Poważna sprawa

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1267385985

swietnie Ci w blondzie!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 13:16   #13
czarnachmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Poważna sprawa

ładnie Ci w ciepłym odcieniu włosów, ale lepiej w ciemnych. może kolor mlecznej czekolady? i zdecydowanie kręcone, wysmuklają buzię.
czarnachmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:45   #14
madziunia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 76
GG do madziunia5
Dot.: Poważna sprawa

jak dla mnie to na drugiej fotce wyglądasz świetnie i zostałabym przy takim kolorku i fryzurce, jak dla mnie rewelacja
a co do nosa to twoi bliscy mają rację, nie masz czym się przejmowac, i odradzałabym ten skalpel
__________________
madziunia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 16:53   #15
kasja112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Poważna sprawa

Też jestem za grzywką lekko zaokrągloną po bokach (taką jaką ma główna bohaterka serialu Majka).
kasja112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:36   #16
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Poważna sprawa

Jak dla mnie ostatnie zdjecie wymiata (makijaz tez bardzo mi się podoba... no i pies )
Przychylam się do opinii, ze blond Cie nieco postarza... W ciemniejszych jestes bardziej wyrazista, "z klasą'.
Co do nosa, to zdecydowanie przesadzasz, nigdy nie zwrocilabym na rzekomy garbek uwagi, gdybys nie zaznaszczyla, ze istnieje.Ale to absolutnie nie zaburza Twojej urody, moim zdaniem nie masz się co martwić
Uwazam, ze z kręconymi włosami też byś wyglądała fajnie,szkoda ze zdecydowalas sie na ciągłe prostowanie. pozdrawiam!
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:08   #17
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Poważna sprawa

Pierwsze i ostatnie zdjęcie super Co jest troche śmieszne, bo jesteś na nich totalnie różna... Na pierwszym słodko i świeżo, na ostatnim drapieżnie i sexy
Nos masz najnormalniejszy na świecie! Oczywiście jeśli nie masz co zrobić z paroma tys. złotych i się nudzisz, to spoko, Twoja sprawa, choć spektakularnej zmiany raczej nie będzie... Ja bym sobie darowała operację, ból, sińce i opuchnięcia za tak dużą kasę i bez wyraźnej potrzeby.
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:30   #18
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Poważna sprawa

Ej, nosek masz naprawdę śliczny. W ogóle ładny profil twarzy.

Ja mam większy nos, brzydki, nie cierpię go. I też chcę kiedyś iść z nim pod nóż.

Ale Ty absolutnie nie masz ku temu powodów. Masz ładny, mały nosek i ogóle śliczna jesteś.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 23:33   #19
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Poważna sprawa

Kobito jesteś śliczna podobasz mi się i w wersji blond i wersji ciemnej, bardziej wole brunetki ale wyglądasz tak świeżo w tych blond włosach taka uśmiechnięta na zdjęciu w płaszczyku również świetnie wyglądasz ja jestem za naturalnością jeżeli chodzi o włosy, myślę że najlepiej nam w takich z jakimi się urodziliśmy ewentualnie nadać włosą głebi przyciemnic lub rozjaśnic o 1 ton, co do makijażu wg mnie wygląda perfekcyjnie a co do twojego nosa....po prostu 3majcie mnie masz najnormalniejszy nos w świecie, chyba sobie nie zdajesz sprawy jakie ludzię maja naprawdę problemy..najnormalniejsz y, bardzo ładny, pasujący do ciebie i oddający twoją osobowość nosek wszyscy twoi znajomi cię z takim znają i z całą pewnością nie kłamią mówiąc że wygląda normalnie, też mam taką leciutką górkę na nosie ale już sie do niej przyzwyczaiłam i tylko z profilu wydaje się być nieładny..więc..nie patrze na swój profil życzę powodzenia i więcej pewności siebie
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.