Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 10:50   #2071
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
laseczki
ja sobie pozwolę na kompletny off - ale przy waszych stanikach i pastach mam nadzieje że sie nikt nie pogniewa

generalnie w związku z moją Julka musiały ulec szybiej zmianie plany wakacyjne - nie będe leciała do Egiptu bo to kompletnie bez sensu...
pozostają wakacje w PL
jako że nie ufam pogodzie nad naszym morzem ( w zeszłym roku porażka - 5 dni lało i sie wkurzyliśmy i wróciliśmy do Poznania - chciałabym jakiś fajny hotel z kompleksem basenów żeby było co robić;
i koniecznie z dobrym jedzonkiem ( śniadania, obiadokolacje) bo nie mam ochoty na jakieś prowizoryczne jedzenie;
generalnie coś w stylu Sandra Spa jeśli znacie ten typ

macie może jakieś fajne sprawdzone miejsca?
no i cena żeby nie była wyższa niż 400 zł / doba bo 4000 za 10 dni w PL to i tak uważam że już dużo

jak macie jakieś doświadczenie to dajcie znać
chodzi o lipiec więc czasu mało - pewnie będzie ciężko
co prawda co do miejsca to nie doradzę, bo nie znam takich kurortów w Polsce, ale co do terminu to nie da razy przesunąć?lipiec ma być do bani i ogólnie od paru lat lipiec to najgorszy termin na polskie morze. Polecam czerwiec bo ja jadę a ja mam zawsze pogodę (tfu, tfu...nie zapeszając )
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 10:55   #2072
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mejkap, moze Jelenia Struga? Znajduje sie w Karkonoszach niedaleko mojego rodzinnego miasta. Nigdy nie bylam w Strudze, ale spa finansowo radzi sobie ponoc bardzo dobrze, otworzyli jakas filie we Wroclawiu chyba nawet, wiec nie moze byc tam zle skoro zainteresownaie duze. Zerknij na ich strone.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 10:56   #2073
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

niestety - nasze zobowiązania ślubne wykluczają wszystkie miesiące aż do października - tylko w lipcu jest luka w której możemy jechac na wakacje

właśnie przez pogodę chcę takie miejsce gdzie w razie czego moge siedzieć, leniuchować a dziecko może sie bawić
a nie kwaterę w której można skisnąć w razie deszczu
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 10:57   #2074
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19267008]To nie ejst miniatura tylko taki rozo-bronzer z kolekcji z 2009 roku chyba. On jest mniejszy niz standardowa Terracota. Mam go nawet u siebie.[/QUOTE]


a to już rozumiem.
A gdzie Ty swój kupowałaś? Jesteś pewna, że masz oryginał?
Jeśli tak to czy mogłabyś wysłać mi zdjęcia?
Ta dziewczyna też mi wyśle swojego i będę miała porównanie.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:01   #2075
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mejkap na tym watku nie istnieje juz cos takiego jak offtop
ja nie bylam, ale moja kumpela byla tu http://www.royalpark.pl/index.php?strona=start i podobno full wypas. plus jest to w mielnie czyli poznanskiej plazy wiec szybko dojedziecie, bo pewnie ani Mlody, ani Julka nie sprzyjaja za dlugim podrozom
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:01   #2076
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
a to już rozumiem.
A gdzie Ty swój kupowałaś? Jesteś pewna, że masz oryginał?
Jeśli tak to czy mogłabyś wysłać mi zdjęcia?
Ta dziewczyna też mi wyśle swojego i będę miała porównanie.
Jestem w pracy, wiec dopiero wieczorem moge zdjecie wyslac. Ja napewno mam oryginal. Jak dziewoja wysle Ci zdjecia to wklej je tutaj. Zerkniemy i powiemy czy podroba czy nie.
btw: mnie ta aukcja troche dziwi, bo jesteli ktos sprzedaje Terracote za 40 zl mowiac, ze siostra dostala jako gratis w salonie Guerlain, ale dawali bez naklejki od spodu to cos dla mnie ejst nie tak. Ja na gratisach zawsze mam kod, nie bylo takich cudow, ze naklejki nie ma, wiec to jest troche podejrzane.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:01   #2077
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a daj jeszcze raz linka

ja tez myslalam, ze to miniaturka terracotty normalnej, ale tak nie jest to jest blush&sun czy jakos tak to bylo ma duzo drobinek i ogolnie kolorek bardziej pomaranczowy (02 mialam)
Faktycznie. Masz rację. Dopiero teraz zauważyła, że on nawet wystawiony jest w kategorii - róże.
Szukam intensywnie ładnego (bez pomarańczy) brązera.
W zeszły roku polecałaś mi paskowańca Ardenki. Strasznie mi odpowiadał jednak teraz, na nowy sezon chciałabym coś nowego. Doradź Kochana coś w kwestii brązerów bo Ty specjalistka

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2010-05-13 o 12:44 Powód: coby błędami ortograficznymi nie straszyć:)
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 11:03   #2078
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

oooo a jeszcze druga mi mowi, ze byla tu http://www.willa-alexander.pl/pol.html - niespodzianka - tez Mielno
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:04   #2079
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mejkap na tym watku nie istnieje juz cos takiego jak offtop
ja nie bylam, ale moja kumpela byla tu http://www.royalpark.pl/index.php?strona=start i podobno full wypas. plus jest to w mielnie czyli poznanskiej plazy wiec szybko dojedziecie, bo pewnie ani Mlody, ani Julka nie sprzyjaja za dlugim podrozom
Ja bylam w Mielnie i zachwycona nie bylam. Na plazy tlumy. W Mielnie jedna glowna (ledwo sie dwa samochody mijaly) ulica, chodnik miejscami tylko z jednej strony jezdni, wiec nawet jak przejsc nie bylo, gimnazjalisci z piwem w reku w poludnie. Bleee
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:05   #2080
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19267897]Jestem w pracy, wiec dopiero wieczorem moge zdjecie wyslac. Ja napewno mam oryginal. Jak dziewoja wysle Ci zdjecia to wklej je tutaj. Zerkniemy i powiemy czy podroba czy nie.
btw: mnie ta aukcja troche dziwi, bo jesteli ktos sprzedaje Terracote za 40 zl mowiac, ze siostra dostala jako gratis w salonie Guerlain, ale dawali bez naklejki od spodu to cos dla mnie ejst nie tak. Ja na gratisach zawsze mam kod, nie bylo takich cudow, ze naklejki nie ma, wiec to jest troche podejrzane.[/QUOTE]


Ja też myślę, że to podróba i mam zamiar zgłosić faceta do Allegro bo wkurza mnie takie łąmanie prawa. Wolę mieć jednak"niezbite" dowody

Będę czekać na fotki.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:09   #2081
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19267991]Ja bylam w Mielnie i zachwycona nie bylam. Na plazy tlumy. W Mielnie jedna glowna (ledwo sie dwa samochody mijaly) ulica, chodnik miejscami tylko z jednej strony jezdni, wiec nawet jak przejsc nie bylo, gimnazjalisci z piwem w reku w poludnie. Bleee[/QUOTE]

pod katem turystycznym mielno jest beznadziejne tak naprawde - dzikie tlumy
ale z tego, co zrozumialam, to Mejkapownia mysli o wakacjach takich w stylu wypasiony hotel z ktorego raczej nie beda sie za bardzo ruszac a takich w mielnie jest kilka plus Mielno jest miejscowoscia polozona w lini prostej od Poznania na polnoc, nie ma blizszego nadmorskiego miejsca
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 11:13   #2082
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Byłam w Mielnie w tamtym roku (podjechałam, bo byłam w mieścinie 10km obok ) i powiem jedno- to miejsce przeznaczone głownie dla młodzieży i wszelkich imprezowych ludzi, nie dla rodzin..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:18   #2083
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

w mielnie byłam już ostatnimi czasy 3 razy i mi bokiem wyszło ( nigdy pogody tam nie miałam) więc mam uraz;

chodzi mi nie o taki luksus Spa - bo w moim stanie i tak mogę zapomniec o saunach, jaccuzi i połowie fajnych zabiegów - raczej o jakiś aquapark w hotelu - atrakcje dzieciate coby sie nie nudzić;
na plaze chętnie i owszem pójdę tylko znając pogodę nie będzie mi dane...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:24   #2084
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[QUOTE=mejkapownia;1926838 6]w mielnie byłam już ostatnimi czasy 3 razy i mi bokiem wyszło ( nigdy pogody tam nie miałam) więc mam uraz;

chodzi mi nie o taki luksus Spa - bo w moim stanie i tak mogę zapomniec o saunach, jaccuzi i połowie fajnych zabiegów - raczej o jakiś aquapark w hotelu - atrakcje dzieciate coby sie nie nudzić;
na plaze chętnie i owszem pójdę tylko znając pogodę nie będzie mi dane... [/QUOTE]
jest na to rada! mnie zabierzcie! dziecki się będą razem bawić i pogoda będzie na bank
ej co mi cytat taki brzydki wyszedł!?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2010-05-13 o 11:25
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:29   #2085
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mariola piekny
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ten to najbardziej wierne zdjęcie jakie znalazłam ale i tak przekłamane. Ja wklepjałam zdjęcia na wątku o Opi ale wyszły tak kompletnie bez sensu, ze nie ma co pokazywać. Ja się nie podejmuję robić fotek bo nie umiem złapać koloru. Mogę Ci maznąć kawałek folii i wysłać , ale zdjęć nie zrobię bo tylko zamęt wprowadzą.
Na zdjęciu śliczny Oj biedna ja- też go chcę
Dziewczyny dostałam odpowiedź z VB, że administrator wporowadzał zmiany na stronie i stąd były te broblemy i że wszystko jest teraz ok. Ale niestety nie jest Strona ma już inną nazwę, zalogować się nie można - trzeba założyć nowe konto. Jak już to zrobiłam to nawet Vodka&Kawiar są niedostępne, chociaż jeszcze wczoraj było niby 5 sztuk
Nie wiem co oni tam wyprawiają
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:35   #2086
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Faktycznie. Masz rację. Dopiero teraz zauważyła, że on nawet wystawiony jest w kategorii - róże.
Szukam intensywnie ładnego (bez pomarańczy) bronzera.
W zeszły roku polecałaś mi paskowańca Ardenki. Strasznie mi odpowiadał jednak teraz, na nowy sezon chciałabym coś nowego. Doradź Kochana coś w kwestii bronzerów bo Ty specjalistka
heh no z brazerow to ja teraz uzywam z guerlaina Orient Sun tez z jakiejs kolekcji rozswietlajacy, bardzo ladny odcien bo to taki braz z domieszka rozyku super wyglada na policzkach
lubie tez hoola benefitu, ale troche jasny jest jednak tak na lato teraz z tych wszystkich ktore mam najbardziej wlasnie lubie i uzywam Orienta
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:40   #2087
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nooo one są taaak słodkie, że muszą być moje, bo śnią mi się po nocach i w ogole cała seria z tą panterą podobała mi się też ta koszulka, tylko, że ta głowa pantery to broszka jest no przecież nie będę spała w koszulce nocnej z broszką, bo mi się akupunktura samoistnie zrobi a z kolei bez tego już traci swój urok
i jeszcze podoba mi się to, to i to...
ale jestem dzielna i nie kupię całej kolekcji i jednak te szorty najbardziej krzyczą, że chcą być moje, tylko jeszcze nie jestem pewna czy w wersji jaśniejszej czy ciemniejszej

NIC mi nie mów! ja się czeszę grzebieniem jak już pisałam.. ale wystarczy, że nam Truskawa jakaś powie, że fajne, jeszcze zobaczymy różowy kolor tudzież brokat i wszystkie ale spoko - ja już sobie pięknie uzasadniłam zakup szczotki za 60 zł otóż od kilku miesięcy miałam na stanie paypala 60 kilka zł, które daaawno tru mi oddała za opłaty celne. na ebayu nie kupuję w zasadzie, na tru tym bardziej no i ta kasa tam była taka biedna malutka i samotna
piżamek nie kupuję - walczę z tendencją do gromadzenia strasznie lubię te wszystkie gadżety z ws -> panterowo najbardziej kusi mnie TO
szorty bierz szare

włącza się owczy pęd -> "wszyscy mają mambę, mam i ja"
Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Oł Jeeee Będziemy się wszystkie czesać szczotką dla psa za 60zł


A teraz będzie offtop : widziałyście nową promo na Tru na kosmetyki włosowe?
nudny ten Twój offtop
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ilios ta jest super
http://womensecret.com/Store/Product...7.aspx?lang=en
te gacie ma cudne

no tak tutaj to juz norma- jedna rzuci jakies haslo i wszystkie zaraz kupuja

a ja dzisiaj robie sobie labe i nie ide na uczelnie


Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja sie popsułam
NIC mnie nie kusi
żadne lushe, żadne lakiery, żadne staniki, pasty, szczotki, i miski;
nic
chce tylko spać

ratuuuuuuunkuuuuuu
musisz się wyspać, żeby mieć siłę na szał zakupowy, który na pewno w końcu przyjdzie
piżamki niet?

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ja też myślę, że to podróba i mam zamiar zgłosić faceta do Allegro bo wkurza mnie takie łąmanie prawa. Wolę mieć jednak"niezbite" dowody

Będę czekać na fotki.
all ma to w
milion razy zgłaszałam rozmaite podróby MAC i nic -> jak ktoś dużo sprzedaje, to go nie ruszają
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
w mielnie byłam już ostatnimi czasy 3 razy i mi bokiem wyszło ( nigdy pogody tam nie miałam) więc mam uraz;

chodzi mi nie o taki luksus Spa - bo w moim stanie i tak mogę zapomniec o saunach, jaccuzi i połowie fajnych zabiegów - raczej o jakiś aquapark w hotelu - atrakcje dzieciate coby sie nie nudzić;
na plaze chętnie i owszem pójdę tylko znając pogodę nie będzie mi dane...
uwielbiam deszcz nad morzem
kaloszki, pelerynki i zabawa przednia
smażenie się na plaży mnie przeraża rekord ostatnich lat to 2h
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:41   #2088
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja nie wiedzialam, ze wszystkie beda mi brawo bily bo na uczelnie nie ide
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:43   #2089
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Na zdjęciu śliczny Oj biedna ja- też go chcę
Dziewczyny dostałam odpowiedź z VB, że administrator wporowadzał zmiany na stronie i stąd były te broblemy i że wszystko jest teraz ok. Ale niestety nie jest Strona ma już inną nazwę, zalogować się nie można - trzeba założyć nowe konto. Jak już to zrobiłam to nawet Vodka&Kawiar są niedostępne, chociaż jeszcze wczoraj było niby 5 sztuk
Nie wiem co oni tam wyprawiają
-> wirus Zenek atakuje
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 11:44   #2090
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Na zdjęciu śliczny Oj biedna ja- też go chcę
Dziewczyny dostałam odpowiedź z VB, że administrator wporowadzał zmiany na stronie i stąd były te broblemy i że wszystko jest teraz ok. Ale niestety nie jest Strona ma już inną nazwę, zalogować się nie można - trzeba założyć nowe konto. Jak już to zrobiłam to nawet Vodka&Kawiar są niedostępne, chociaż jeszcze wczoraj było niby 5 sztuk
Nie wiem co oni tam wyprawiają
o nie...ja to chyba nigdy tej wódki z kawiorem nie kupię
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:04   #2091
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

i gdzie ta szczotka dla psów? bo szukam 4 strony wstecz i znaleźć nie mogę, a też chcę
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:10   #2092
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
i gdzie ta szczotka dla psów? bo szukam 4 strony wstecz i znaleźć nie mogę, a też chcę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1921
Prosze
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:12   #2093
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

a to dla królików też się nadaje??
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:16   #2094
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a to dla królików też się nadaje??
krolik bedzie sobie ogonek z kudelek rozczesywal
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:17   #2095
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
i gdzie ta szczotka dla psów? bo szukam 4 strony wstecz i znaleźć nie mogę, a też chcę
Możesz ją w Bootsie pomacać stacjonarnie

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
krolik bedzie sobie ogonek z kudelek rozczesywal
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:18   #2096
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19269914]https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1921
Prosze[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a to dla królików też się nadaje??
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
krolik bedzie sobie ogonek z kudelek rozczesywal

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Możesz ją w Bootsie pomacać stacjonarnie

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



aaaaaaa ale nie wiedziałam jej chyba u mnie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:27   #2097
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
i gdzie ta szczotka dla psów? bo szukam 4 strony wstecz i znaleźć nie mogę, a też chcę
a kupic mozesz ze str producenta, albo stad http://cgi.ebay.pl/Purple-Glitter-Ta...item23068777b7
[ja biore rozowa ]
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a to dla królików też się nadaje??
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:35   #2098
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a kupic mozesz ze str producenta, albo stad http://cgi.ebay.pl/Purple-Glitter-Ta...item23068777b7
[ja biore rozowa ]
ooo zaciekawiła mnie. chyba kliknę
(nieważne, że mam 2 dobre szczotki do rozczesywania kłaków )
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:50   #2099
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Zaraz tu padne. Siedzie w pracy a spac mi sie chce przerazliwie. Dobrze, ze dzis za wiele do roboty nie mam to sobie na wizazu siedze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:53   #2100
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19271005]Zaraz tu padne. Siedzie w pracy a spac mi sie chce przerazliwie. Dobrze, ze dzis za wiele do roboty nie mam to sobie na wizazu siedze.[/QUOTE]

mnie od wczoraj migrena męczy. miałam się dzisiaj wykąpać w lushu i iść zrobić sobie rzęsy, ale nie mam nawet siły podnieść pupy i iść pod prysznic
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.