Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 20:09   #3241
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatta nie ma za co
ja uwielbiam zamszowe buciki

rabbitka będę sprzedawała rzeczy akcesoria do paznokci żelowych itp. coś co mnie interesuje
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:11   #3242
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatta to masz odpowiedz skad celult, woda jest potrzebna by wymywac toksyczne substancje. Trzeba myc sie od srodka. Ja nawet nie wierzylam ze cos to daje takie picie... Nagle maz mi powiedzial a ty nie masz celuliu ? I faktycznie gdzies sobie poszedl, a jak tylko dlugo nie pije to maszkary wracaja
czerwona herbata tez pomaga a, i tluszczyk ladnie likwiduje.

Ewcia , Mysia ma boski brzuszek robila AW 6 .

Adzio salon mialas. To ty taki ukryty sarb jestes kosmetyczny
No to Tz nagradzaj , bo taki milutki poswieca sie chlopak .
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:18   #3243
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Wasienkaa może byś spróbowała garniera 10.13 http://www.mysupermarket.co.uk/tesco...sh_Blonde.html , albo jak za jasny 9.13 http://www.mysupermarket.co.uk/asda-...ge_Blonde.html
chciałabym aby teraz blond bunny oceniła która by była lepsza, ale wydaje mi sie ze ta ciemniejsza bedzie ok, sądząc po opakowaniu ps. widze ze szukalas na angielskich stronach dziekuje w asdzie jest najtaniej, akurat jest kolo mnie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:23   #3244
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Yatta to masz odpowiedz skad celult, woda jest potrzebna by wymywac toksyczne substancje. Trzeba myc sie od srodka. Ja nawet nie wierzylam ze cos to daje takie picie... Nagle maz mi powiedzial a ty nie masz celuliu ? I faktycznie gdzies sobie poszedl, a jak tylko dlugo nie pije to maszkary wracaja
czerwona herbata tez pomaga a, i tluszczyk ladnie likwiduje.

Ewcia , Mysia ma boski brzuszek robila AW 6 .

Adzio salon mialas. To ty taki ukryty sarb jestes kosmetyczny
No to Tz nagradzaj , bo taki milutki poswieca sie chlopak .
Dostaje odpowiednie nagrody
Chciała bym pracować w zawodzie wiedz od nowego roku chce zacząć szukać pracy w salonach.A może otworze coś swojego ale na to to bym musiala jeszcze z rok poczekać.Zobaczymy jak się to wszystko poukłada.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:35   #3245
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witam Ponownie.

Dodaję zdjęcie swoje, do tego kolory które mi sie podobają. Myślicie że któryś z tych będzie do mnie pasował? A obok kolor blake, mój ideał koloru, do którego będę dążyła.

Odnoście farb matrixa, pani w sklepie powiedizała że na moje włosy oxydant 6% wystarczy żeby wyczarować na ich kolor 8G, bo ta farba bardzo ładnie pokrywa włosy.

Zgadzacie się?

Mój kolor jest na poziomie 6.

Powiedzcie jak mogłabym uzsyakć ten kolor blake Lively?

Tyle pytań ale prosżę was Baaardzo o odpowiedzi :roll eyes:
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:44   #3246
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dostaje odpowiednie nagrody
Chciała bym pracować w zawodzie wiedz od nowego roku chce zacząć szukać pracy w salonach.A może otworze coś swojego ale na to to bym musiala jeszcze z rok poczekać.Zobaczymy jak się to wszystko poukłada.
Zawalcz , bo warto. Zawody uslugowe tu maja spore wziecie. U mnie krzaki a salonow roznorakich zatrzesienie. Widac ze klientki sa. Na samym osiedlu mam trzy tipsiary i pania od warkoczykow afrykanskich. Chyba bardziej sie u kogos oplaca bo socjal jest. Tak trzeba sie chyba samemu ubezpieczyc. Jak tak lubisz aerobik to moze zrobisz szkolenie instruktorskie, tez warto.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 21:46   #3247
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Lifunia to babka ze zdjecia ma refleksy, to nie jest 1 farba. Ja widzę cieple i chlodne tony.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 00:07   #3248
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yattamanka powiem Ci szczerze że ta farba nie miała żadnego wpływu na kondycję włosów - tak jak mówiłam słabo rozjaśnia i z ciemnym odrostem na pewno sobie nie poradzi. Jak już pisałam szkoda tych 20 zł. jak efekt marny. Ja zostanę przy moim niezawodnym palette E20 do czasu aż wróci moja ukochana XXL czysta platyna

Adzi07 no na szczęście po wyschnięciu wygląda w porządku a już miałam stracha że będę miała marchewkowy odrost ulga

snowhitee coś w tym jest zimą jak robię jakieś zdjęcia w plenerze gdy spadnie śnieg to prawie nie widać włosów na tym tle
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 08:51   #3249
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witajcie z rana

Chyba snowhitee dziś farbuje Może wkleisz zdjecie odrostu przed farbowaniem? I oczywiście po farbowaniu

Ja już mam przeszkadzający odrost, wkleje zdjęcie wieczorem albo jutro, ma juz ponad 1 cm i widac go Szczegolnie z tyłu gdzie źle sobie zawsze maluje i mam taką plamę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 08:51   #3250
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kiciamała ja niestety a6w nie za bardzo mogę robic, już próbowałam i moje plecy wysiadają niestety...

Agatau no to kiedy farbowanko??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 08:56   #3251
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witajcie
widziałam, że pojawił się temat ćwiczen na brzuszek ja robilam przed wakacjami 8 min abs i na tyłek 8 min buns po żadnych ćwiczeniach nie bylo takich efektow to Ewciu moze spróbuj
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 08:58   #3252
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Zawalcz , bo warto. Zawody uslugowe tu maja spore wziecie. U mnie krzaki a salonow roznorakich zatrzesienie. Widac ze klientki sa. Na samym osiedlu mam trzy tipsiary i pania od warkoczykow afrykanskich. Chyba bardziej sie u kogos oplaca bo socjal jest. Tak trzeba sie chyba samemu ubezpieczyc. Jak tak lubisz aerobik to moze zrobisz szkolenie instruktorskie, tez warto.
No właśnie dlatego chce ten rok jeszcze przepracować i będę mieć czas na zastanowienie się co i jak.Moje znajome maja już tu swoje firmy i sobie chwalą.Ja tez się nad tym bardzo grubo zastanawiam.Zobaczymy jak to będzie.Dziękuje

Snow
A czym farbujesz tym razem? Stokholm?
Trzymam kciuki choć Tobie to i tak zawsze ślicznie wychodzi.

Idę myc włosy i wypróbuje moja nowa odżywkę.Zobaczymy co to za cudo.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-24 o 09:00
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 09:25   #3253
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witajcie
widziałam, że pojawił się temat ćwiczen na brzuszek ja robilam przed wakacjami 8 min abs i na tyłek 8 min buns po żadnych ćwiczeniach nie bylo takich efektow to Ewciu moze spróbuj
a mogłabyś mi podac stronkę do tego?? bo ja bym chciała konkretne cwiczenia
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 09:32   #3254
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio warto, zwlaszcza jesli bedziesz robic cos co lubisz . Praca w czyims salonie tez dobra pod wzgledem szkolen roznych.

Ja bym nie pognala tego szamponu. Mocno myje duzo detergentow ma , do mycia codziennego nie bardzo. Jednak od czasu do czasu, do zmywania masek z glowy , oczyszczania mocniejszego , nada sie.
Do szamponow jakos osobiscie sie nie przykladam byle by myl , to co ma zostac dluzej na glowie maska , odzywka owszem.
A wrzuc te dwa sklady na watek skladnikowy moze tam jakies ukryte piekno ... Dziewczyny tam sie mocno znaja co szkodliwsze od szkodliwego i potrafia sprawdzic tzw zawrtosc cukru w cukrze .
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 09:47   #3255
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

a tak mi się jakos odwidział tamten avatar a tak na poważnie za duzo osób mnie pytało czy to jestem ja i jakim kolorem robie włosy bez urazy dla nikogo, kto pytał, ale mnie to osobiście troszke zmęczyło

paulcia, ja nie wiem dokłądnie jak te exelki działają, ale tam najjaśniejszy to jany blond i to raczej z poziomu 8 a skoro Ty masz 9, to nie sięgaj po exellkę, tylko po cos mocniejszego jak wellaton 12 czy exellence loreala 01. One sa rozjasniające.

ciemne kolory moga miec wode 3%, ale jasne nie sądze, bo to by sie w 10 minut nie dało ze średniego czy ciemnego blondu zrobic jasnego

widzę, ze sie temat ćwiczen przewija.. o rety a mnie sie tak nic nie chce moze sie przed świetami zmobilizuje.. a moze lepiej po.. na razie chyba zostanę przy kobiecych kragłościach
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-24 o 09:49
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 09:59   #3256
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Adzio warto, zwlaszcza jesli bedziesz robic cos co lubisz . Praca w czyims salonie tez dobra pod wzgledem szkolen roznych.

Ja bym nie pognala tego szamponu. Mocno myje duzo detergentow ma , do mycia codziennego nie bardzo. Jednak od czasu do czasu, do zmywania masek z glowy , oczyszczania mocniejszego , nada sie.
Do szamponow jakos osobiscie sie nie przykladam byle by myl , to co ma zostac dluzej na glowie maska , odzywka owszem.
A wrzuc te dwa sklady na watek skladnikowy moze tam jakies ukryte piekno ... Dziewczyny tam sie mocno znaja co szkodliwsze od szkodliwego i potrafia sprawdzic tzw zawrtosc cukru w cukrze .
No właśnie mam zamiar wrzucić te składy tam.No tam dziewczyny są nieziemskie.Sama tam często kiedyś zaglądałam.Matko jak one zapamiętują te wszystkie łamańce języków
A ja już umyłam włosy BD i nałożyłam ta odżywkę.Matko ale mnie milo zaskoczyła.Dodała objętości i poniosła ładnie u nasady.Choć suszyłam jak zwykle.A co jest jeszcze fajnie to ma śliczna perłową poświatę.Włosy miękkie i gładkie.Chyba znalazłam sobie zabawę na dziś.Moje włosy,nie mogę się odpędzić od nich.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-24 o 10:04
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:10   #3257
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
kiciamała ja niestety a6w nie za bardzo mogę robic, już próbowałam i moje plecy wysiadają niestety...

Agatau no to kiedy farbowanko??
Ewcia a dobrze wykonywalas cwiczenia? Bo mozliwe ze ciagnelas cialo wlasnie kregoslupem a nie brzuchem . Nastepna sprawa dosc czesto zapominana przy cwiczeniach brzucha o ile cwiczy sie wszelkie partie i daje nacisk na skosne, zapomina sie o plecykach i miesniach grzbietu. Nalezy je tez wzmocnic , robic tz deseczke czyli ochyl do tylu w kleku, foczke lezenie na brzuchu rece w przod i unosimy cialo do gory , nozyce lezac na brzuchu. No zablyslam watpilwie.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:15   #3258
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

tak Adzio bo ta odzywka jest wlasnie taka lekka a jednoczesnie nawlza dobrze za sprawa wysoko w skladzie nawilzaczy stad efekt lekkosci i miekkosci
gdyby nawalili do niej silikonow to wlosy byly by rowniez miekkie gladkie ale obciazone z efektem przyklapu
odzywka na duzy +
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:27   #3259
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak Adzio bo ta odzywka jest wlasnie taka lekka a jednoczesnie nawlza dobrze za sprawa wysoko w skladzie nawilzaczy stad efekt lekkosci i miekkosci
gdyby nawalili do niej silikonow to wlosy byly by rowniez miekkie gladkie ale obciazone z efektem przyklapu
odzywka na duzy +
Nie no mogę powiedzieć nic złego po prostu jest świetna.Maska będzie raz w tygodniu a ta odżywkę co mycie.Dziękuje ze mnie uświadomiłaś.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 10:29   #3260
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

hej melduje się w nowym wątku.
włosy rozjaśnione, prawie aż białe.
i mam jeden problem, który doprowadza mnie do nerwicy :/ jak farbuje odrosty to nie są tego samego koloru co reszta głowy. są jakieś ciemniejsze, żółtawe... nie wiem dlaczego. wczoraj trzymałam farbę na samych odrostach i dalej to samo.
ratujcie!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:43   #3261
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Witajcie z rana

Chyba snowhitee dziś farbuje Może wkleisz zdjecie odrostu przed farbowaniem? I oczywiście po farbowaniu

Ja już mam przeszkadzający odrost, wkleje zdjęcie wieczorem albo jutro, ma juz ponad 1 cm i widac go Szczegolnie z tyłu gdzie źle sobie zawsze maluje i mam taką plamę
Tak juz zaraz lece farbowac Zdj odrostu mowisz hmmm nie wiem czy chce wrzucac takiego tlusciocha na forum

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego chce ten rok jeszcze przepracować i będę mieć czas na zastanowienie się co i jak.Moje znajome maja już tu swoje firmy i sobie chwalą.Ja tez się nad tym bardzo grubo zastanawiam.Zobaczymy jak to będzie.Dziękuje

Snow
A czym farbujesz tym razem? Stokholm?
Trzymam kciuki choć Tobie to i tak zawsze ślicznie wychodzi.

Idę myc włosy i wypróbuje moja nowa odżywkę.Zobaczymy co to za cudo.
Tak stockholm no bo juz mam a nastepnym razem zastanowie sie nad excell'ka

Fajnie, ze odzywka Ci przypasowala

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

paulcia, ja nie wiem dokłądnie jak te exelki działają, ale tam najjaśniejszy to jany blond i to raczej z poziomu 8 a skoro Ty masz 9, to nie sięgaj po exellkę, tylko po cos mocniejszego jak wellaton 12 czy exellence loreala 01. One sa rozjasniające.
Najjasniejsza excell'ka to 10.13 bardzo bardzo jasny lodowy blond, wczoraj widzialam ja w carrefourze i kuuusi bardzo

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
hej melduje się w nowym wątku.
włosy rozjaśnione, prawie aż białe.
i mam jeden problem, który doprowadza mnie do nerwicy :/ jak farbuje odrosty to nie są tego samego koloru co reszta głowy. są jakieś ciemniejsze, żółtawe... nie wiem dlaczego. wczoraj trzymałam farbę na samych odrostach i dalej to samo.
ratujcie!
A jakie masz naturalne wloski? Musialabys miec swoje bardzo jasne, zeby prawie nie bylo widac roznicy w odrostach Niestety ale farbujac na tak jasne kolorki trzeba liczyc sie z tym ze odrosty prawie zawsze beda sie odcinac. Ale po kilku myciach zawsze jasnieje i praktycznie jakos zlewa sie z reszta My tu cos o tym wiemy Moglabys sprobowac metoda podklad+farba pozniej ale to jesli masz jakies ciemniejsze wloski bo jak swoje masz np sredni blond to nie ma co ich meczyc.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:53   #3262
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A jakie masz naturalne wloski? Musialabys miec swoje bardzo jasne, zeby prawie nie bylo widac roznicy w odrostach Niestety ale farbujac na tak jasne kolorki trzeba liczyc sie z tym ze odrosty prawie zawsze beda sie odcinac. Ale po kilku myciach zawsze jasnieje i praktycznie jakos zlewa sie z reszta My tu cos o tym wiemy Moglabys sprobowac metoda podklad+farba pozniej ale to jesli masz jakies ciemniejsze wloski bo jak swoje masz np sredni blond to nie ma co ich meczyc.
naturalne mam blond. na zime mam ciemny blond, a na lato jaśniutki blond.

jaki podkład?
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:56   #3263
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kiciamała wydaje mi się, że dobrze wykonywałam te cwiczenia, ale poza tym słyszałam, że a6w jest na wzmocnienie już umięnionego brzucha, a nie na zrzucenie troszkę i żeby było trochę mięśnie widac

Snow no pokaż pokaż, co z tego, że tłuścioch

agnesuk no własnie to wszytsko zależy od tego jaki masz wyjściowy kolor naturalnych

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
naturalne mam blond. na zime mam ciemny blond, a na lato jaśniutki blond.

jaki podkład?
podkład to farba z proszkiem rozjaśniającym np. palette deluxe 100 albo skandynawski, która daje się na same odrosty i potem najlepiej po 3 dniach jak włosy się trochę przetłuszczą daje się farbę której kolor Ci się podoba, ale skoro Ty masz włosy swoje jasny blond, to nie męcz ich podkładami...a jaką farbą farbujesz??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:00   #3264
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
naturalne mam blond. na zime mam ciemny blond, a na lato jaśniutki blond.

jaki podkład?
Jak ciemny blond zima to moze moglabys sie nad tym zastanowic ale z kolei jasny latem? heh Dziewczyny tu robia tzw podklad czyli najpierw na odrosty klada farbe z aktywatorem rozjasniacza, np palette 100 lub palette deluxe 100. Wychodzi zawsze zoltko ale odrosty sa wstepnie rozjasnione. Tak chodza z nimi 2-3dni zeby troche sie przetluscily i klada farbe z docelowym kolorem czyli takim jaki chca miec Najlepiej jak dotad pokrywaly to zolkti n&e 522 i syoss 9-5 choc na obie farby juz kilka osob psioczylo ze nie doknca pokrylo im to zoltko Tak samo najpierw klada ja na odrosty a pozniej przeciagaja na chwile na dlugosci zeby rowno wyszlo. Troche roboty jest

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
kiciamała wydaje mi się, że dobrze wykonywałam te cwiczenia, ale poza tym słyszałam, że a6w jest na wzmocnienie już umięnionego brzucha, a nie na zrzucenie troszkę i żeby było trochę mięśnie widac

Snow no pokaż pokaż, co z tego, że tłuścioch

agnesuk no własnie to wszytsko zależy od tego jaki masz wyjściowy kolor naturalnych
no dobrze moze sie skusze
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:04   #3265
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny chciałam Wam coś pokazac, kiedyś tam napisałam, że jak wyprostuje włosy po umyciu to na drugi dzień po spaniu, są dalej idealnie proste, chciałam Wam dac fotki, pierwsza wczoraj wieczorem, druga robiona przed chwilą
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-24 o 11:13
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:06   #3266
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam Wam coś pokazac, kiedyś tam napisałam, że jak wyprostuje włosy po umyciu to na drugi dzień po spaniu, są dalej idealnie proste, chciałam Wam dac fotki, pierwsza wczoraj wczoraj wieczorem, druga robiona przed chwilą
Ewcia ale nie przejmuj sie tym, ja jak raz wyprostuje to do kolejnego mycia mam praktycznie takie same No moze gdzies tam sie zegna wiadomo To cieszyc sie powinnas ze nie musisz ich tyle prostownica katowac A na tych zdj to masz srebrne te wloski Przynajmniej na moim komputerze
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:11   #3267
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee daj fotkę tłuściocha
Duży jest?

Ewcia na moim masz srebrno białe, zero zolci
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:13   #3268
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ewcia śliczne masz te włoski ja nie moge patrzeć na swoje ......masakra brrr ta żółć!kurcze chyba wstawie zaraz wam fotki i może coś mi poradzicie.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:13   #3269
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Yattamanka powiem Ci szczerze że ta farba nie miała żadnego wpływu na kondycję włosów - tak jak mówiłam słabo rozjaśnia i z ciemnym odrostem na pewno sobie nie poradzi. Jak już pisałam szkoda tych 20 zł. jak efekt marny. Ja zostanę przy moim niezawodnym palette E20 do czasu aż wróci moja ukochana XXL czysta platyna
Dlaczego przy tak jasnych naturalnych włosach męczysz je palette xxl? Ona rozjaśnia od 5 do 7 tonów bo ma oprócz wody - aktywator rozjaśniacza.. To ja mając średni blond a chcąc białych włosów mogłabym po nią sięgnąć (raz już robiłam i faktycznie wyszło biało - za jasno jak dla mnie..).. Ale Ty przy dobrodziejstwie natury z tak jasnymi włoskami może pomyśl o czymś delikatniejszym?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:13   #3270
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jak ciemny blond zima to moze moglabys sie nad tym zastanowic ale z kolei jasny latem? heh
takie mam właśnie włosy. mam ciemne i jasne pasemka. na zime mi ciemniały jak miałam jeszcze naturalne. wpadały w bardzo ciemny blond.
na lato stawały się jasne z prześwitami ciemnych pasemek.


ja używam angielskiej jakiejś farby - clairol czy jakoś tak. poźniej kupie jakiś rozjaśniacz i zrobię.
a drugi problem - są strasznie suche i zniszczone... używam szamponów do włosów zniszczonych i suchych, i ciągle są słabe. dodam jeszcze to,że w duzy wpływ też ma angielska woda :/ jest strasznie twarda i włosy za każdym razem wypadają mi garściami.
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.