Rozpoczęcie roku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 22:22   #31
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Rozpoczęcie roku

ładna, ale wg mnie się nie nadaje, i to nie ważne czy w podstawówce, gimnazjum czy liceum.
Cytat:
Napisane przez Dominika12 Pokaż wiadomość
Hmm, cóż może poprostu nie posiadam zwykłej białej koszuli, z innych wyrosłam i jak narazie nie mam potrzeby kupowania następnej.
To jest jedyna moja sukienka, która ma odpowiednią długość. Lubię siebie w długości mini, bo wtedy nie skracam optycznie nóg. Taką długość noszę w roku szkolnym, a nie na jego rozpoczęcie.
rozpoczęcie roku było by akurat dobrą okazją by takową zakupić

btw. jako studentka nie wyobrażam sobie założyć takiego stroju, np. na egzamin ustny. Gdy aktualne gimnazjalistki pójdą na studia i będą zmuszone ubrać coś naprawde eleganckiego na ważny egzamin będą czuły się jak w habicie
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 23:07   #32
Ylaa
Rozeznanie
 
Avatar Ylaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 636
GG do Ylaa
Dot.: Rozpoczęcie roku

Sukienka nie nadaje się na rozpoczęcie roku. Raczej kojarzy mi się z sukienką na codzień.
Sama też nie przychodziłam zawsze ubrana w bieli i czerni na rozpoczęcie i koniec roku szkolnego. Jednak zawsze miałam na sobie "odświętny" strój, który zawsze był przygotowany na takie, czy inne okazje. Zazwyczaj na dół zakładałam brąz, stonowaną zieleń, czy czerń. Za to na górze zawsze miałam coś białego z kołnierzykiem. Było odświętnie, po uczniowsku i nie nudno.
Za to zawsze dziwnie patrzyłam na osoby, które zakładały jeansy... W ten jeden dzień można się postarać.

Poza tym zakup zgrabnej spódniczki i koszuli jest inwestycją na dobre pare lat. Przy normalnym użytkowaniu przyda się na wiele egzaminów, czy chociażby rozmowę o pracę xP.
__________________
"Find the one who will guide you...
To the limits of your choice
"
Ylaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 23:58   #33
Ann1994
Raczkowanie
 
Avatar Ann1994
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 172
Dot.: Rozpoczęcie roku

właśnie, gdyby to była jakaś czarna zwykła sukienka + jakiś żakiet to ok, ale takie szare falbanki?
a koszula no to sory.. Sukienke możesz kupić a koszuli już nie? Przecież biała koszula i czarna spódnica to podstawa w szafie każdej kobiety tak jak u faceta garnitur.

Poza tym pomyśl, że na egzaminy w takiej sukience nie wyskoczysz, na rozmowe kwalifikacyjną do pracy tez nie, na egzaminy na studiach też, wiec przyzwyczajaj się że czasami TRZEBA tak a nie inaczej. Klasyczny zestaw NIGDY nie wyjdzie z mody bo on nie ma być modny, tylko elegancki i na konkretne 'okazje'.

Ale Twoja sukienka i zrobisz jak zechcesz : )
Ann1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 10:11   #34
ja_gna_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 31
Dot.: Rozpoczęcie roku

Cytat:
Napisane przez Dominika12 Pokaż wiadomość
Hmm, cóż może poprostu nie posiadam zwykłej białej koszuli, z innych wyrosłam i jak narazie nie mam potrzeby kupowania następnej.
To jest jedyna moja sukienka, która ma odpowiednią długość. Lubię siebie w długości mini, bo wtedy nie skracam optycznie nóg. Taką długość noszę w roku szkolnym, a nie na jego rozpoczęcie.
dobrze zrozumialam? w roku szkolnym chodzisz na lekcje w miniowkach??????
ja_gna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:08   #35
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rozpoczęcie roku

Cytat:
Napisane przez infante Pokaż wiadomość

btw. jako studentka nie wyobrażam sobie założyć takiego stroju, np. na egzamin ustny. Gdy aktualne gimnazjalistki pójdą na studia i będą zmuszone ubrać coś naprawde eleganckiego na ważny egzamin będą czuły się jak w habicie
Masz w 100 % rację
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:47   #36
jestem ruda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 114
Dot.: Rozpoczęcie roku

Cytat:
Napisane przez Dominika12 Pokaż wiadomość
Lubię siebie w długości mini, bo wtedy nie skracam optycznie nóg. Taką długość noszę w roku szkolnym, a nie na jego rozpoczęcie.

w roku szkolnym chodzisz w miniowkach? :O
OMG!

ja na rozpoczecie sugeruje czarna dopasowana spodniczke (olowkowa), czarne buty na obcasie - ale nie za wysokim, cieliste rajstopy, biala bluzke i albo czarny sweterek albo marynarke.
po 1 sztuce z takich rzeczy powinnas miec w swojej szafie - zawsze sie moga przydac
jestem ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 10:28   #37
freedomn
Raczkowanie
 
Avatar freedomn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 154
Dot.: Rozpoczęcie roku

Czy uważacie, że można założyć jeansy na rozpoczęcie roku w liceum? Nie mam żadnych materiałowych spodni, bo zawsze są za duże, spódniczek czarnych o odpowiedniej długości także. Myślicie, że ciemno-granatowe rurki będą odpowiednie? A jeśli tak, to raczej bardziej luźne?

Edit: Znalazłam czarną spódniczkę, ale jest przed kolano. Jakie buty będą lepsze: balerinki czarne czy brązowe buty na obcasie?

Edytowane przez freedomn
Czas edycji: 2011-08-31 o 10:39
freedomn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 18:05   #38
klaudunia1812
Raczkowanie
 
Avatar klaudunia1812
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 164
Dot.: Rozpoczęcie roku

Cytat:
Napisane przez freedomn Pokaż wiadomość
Czy uważacie, że można założyć jeansy na rozpoczęcie roku w liceum? Nie mam żadnych materiałowych spodni, bo zawsze są za duże, spódniczek czarnych o odpowiedniej długości także. Myślicie, że ciemno-granatowe rurki będą odpowiednie? A jeśli tak, to raczej bardziej luźne?

Edit: Znalazłam czarną spódniczkę, ale jest przed kolano. Jakie buty będą lepsze: balerinki czarne czy brązowe buty na obcasie?
Wydaje mi się, że jeżeli spódniczka jest krótka, to ładnie będzie z balerinkami
klaudunia1812 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.