Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-21, 22:06   #1111
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja już kombinuję, że w internetowym D. przy zakupie 2 rzeczy z RBR trzecią dają gratis....To jest choroba już... A swoją drogą testowanie podkładów mnie już wykańcza - ostatnio jak kupuje jakiś po testach - w miarę dokładnych - to i tak okazuje się później za ciemny, a do specjalnych bladziochów nie należę.
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 22:07   #1112
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Ja już kombinuję, że w internetowym D. przy zakupie 2 rzeczy z RBR trzecią dają gratis....To jest choroba już... A swoją drogą testowanie podkładów mnie już wykańcza - ostatnio jak kupuje jakiś po testach - w miarę dokładnych - to i tak okazuje się później za ciemny, a do specjalnych bladziochów nie należę.
A jest taka promocja?
Ja mam tylko jeden podkład akurat, mialam wiecej ale posprzedawalam bo nie pasowaly
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 22:09   #1113
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jest już od jakiegoś czasu, nadal aktualna.

Czy RBR jest gdziekolwiek indziej dostępny niz w D.?

A jakie róże mają piękne.....

edit: Niestety ta trzecia rzecz to niespodzianka....

Edytowane przez ajsikorska
Czas edycji: 2014-02-21 o 22:16
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 22:17   #1114
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Jest już od jakiegoś czasu, nadal aktualna.

Czy RBR jest gdziekolwiek indziej dostępny niz w D.?

A jakie róże mają piękne.....

edit: Niestety ta trzecia rzecz to niespodzianka....
No niestety nie, tylko Dougi.
Kurde, ale nic procz podkladu nie chce. Znaczy cos by sie znalazło, np puder, ale po co na sile
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 22:19   #1115
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

"Na siłę" to moja dewiza, niestety
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 22:26   #1116
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
"Na siłę" to moja dewiza, niestety
Ja ostatnio rozsądnie wydatki planuję, tylko to, co bardzo chce, zadnych takich "do kotleta", z braku laku, etc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 22:50   #1117
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Corii, jak oceniasz 25 z RBR? Myślę czy się przejechać po próbkę

Dostałam w końcu próbaska Lancome TM, ale 005 jest trochę za ciemny i szału nie robi. Na pewno nie kupię. Może nawet jest sprawcą małego wysypu na czole...
Za to Luminous Silk 02 jest całkiem niezły. Podoba mi się wykończenie i kolor, tylko czemu taaaki drogi?

Testowałam też sypkacza prep+prime i na razie jestem zadowolona. Może nie matuje na cały dzień, ale ładnie utrwala. Pozostawia aksamitną cerę, bez płaskiego matu.

Testował ktoś serum Vinosource S.O.S. Caudalie albo ich koncentrat nawilżający z tej samej serii, ewentualnie krem sorbet? Opinie mają niezłe, ale nie umiem się zdecydować.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 23:26   #1118
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Miałam te same obawy co do szczotki (że szybko się znudzę i będzie się kurzyć nieużywana), ale choć czasem mi się nie chce i choć może wielkiego WOW u mnie nie ma (problemy skórne/większe niedoskonałości dotąd i tak miałam raczej sporadycznie), to jednak wyobrażenie, ile po uprzednim umyciu twarzy mydłem zostaje jeszcze nieczystości na szczotce przekonuje mnie jednak do używania jej co najmniej raz dziennie, wieczorem.
Ja najpierw zmywam twarz micelem, potem mydłem w płynie, a potem dopiero używam szczotki z użyciem żelu do twarzy i na szczotce nadal zostają ślady po fluidzie. Gdybym nie umyła szczotką, to te resztki zostałyby na skórze.
Tak więc, ten tego, nie namawiam przesadnie, ale można jednak nad nią pomyśleć .
Ja w sumie też nie mam problemów z cerą, teraz używam takiej gąbki konjac (była w glossyboxie) i jestem nawet zadowolona z efektów.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 01:32   #1119
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczynki, dawno mnie nie było, ale muszę pochwalić internetowy Douglas.
Jestem bardzo mile zaskoczona Obsługą. Kiedy była "noc zakupów" pisałam Wam o kodzie na mini produkty Sensai, niestety po jakimś czasie już nie działał. Złożyłam zamówienie i napisałam do nich maila w tej sprawie - odpisali, ze dodadzą miniaturki do zamówienia. Uregulowałam płatność po około czterech dniach, myślałam, że zmienią listę produktów również w systemie przy zamówieniu. Spasowałam i stwierdziłam, ze po takim czasie pewnie zapomną. A tu miła niespodzianka - miniatury znalazły się w paczuszce

I jeszcze jedno - przy zaznaczeniu próbki niespodzianki Sensai, raz mi przyszedł Silk Peeling Powder 0,8g w mini buteleczce, a raz Cellular Performance Emulsion I Light 7 ml (buteleczka). Może komuś się przyda
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 08:35   #1120
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Testował ktoś serum Vinosource S.O.S. Caudalie albo ich koncentrat nawilżający z tej samej serii, ewentualnie krem sorbet? Opinie mają niezłe, ale nie umiem się zdecydować.
Ja mam to serum Caudalie Vinosource SOS Thirst Quenching Serum i powiem Ci, ze nie urywa niestety. Jest raczej w formie takiego mleczka niz serum, wchlania sie OK, krzywdy nie robi (nie zapchal mnie), ale specjalnego nawilzenia po nim nie zauwazylam. Szukalam czegos na skore odwodniona, ale to nie jest to. Tych innych co wymienilas nie mialam, ale z serii Vinexpert mialam Firming Serum i Radiance Day Fluid SPF15 i to pierwsze jest tak samo jak SOS a to za malo zebym mogla pochwalic, a to day Fluid niestety zostawia tlustka powloczke na skorze, wiec tak srednio sie nadaje pod makijaz, ale to na mojej tlustej cerze.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Tak a propos Caudalie, jak kupowalam serum dostalam w aptece probke ich Mineral Tinted Moisturiser, a raczej dwie, jedna dla cery jasnej a druga dla ciemnej. Czegosc TAK pomaranczowego juz dawno nie widzialam, marchewka jak nic. OKROPNOSC Nie wiem komu taki kolor moglby podpasowac. Otworzylam tez ten dla cery ciemnej coby porownac i jest to ciemniejsza pomarancza, tez okropna! To tak ku przestrodze, jakby sie ktos zastanawial nad tym kremem
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 09:50   #1121
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dzisiaj nowy peeling Collistara, ten http://www.douglas.pl/douglas/Piel%2...000070829.html
jest zarabisty, a zapach Wczsniej mialam tez Collistara, ale D'or z drobinakmi i bardzo mi pasował. Generalnie swietne te sruby ma Collistar
A czym on się różni od tych innych wersji poza kolorem ? Wygląda soczyście. Sprawdzałam na KWC i są tylko opinie dot. tych starszych wersji.

Dziewczyny, które już kupowałyście w Sephorze online > jak długo oni realizują zamówienia ? Moje jest za pobraniem, to myślałam, że uda im się już wczoraj wypchnąć je z magazynu, a tu lipa - ciągle w przygotowaniu.

A, czy któraś z Was zna może kosmetyki Yonelle ?
:

http://www.douglas.pl/douglas/search...21&search.y=10


Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-02-22 o 09:52
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-22, 10:24   #1122
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4527509 7]A czym on się różni od tych innych wersji poza kolorem ? Wygląda soczyście. Sprawdzałam na KWC i są tylko opinie dot. tych starszych wersji.
[/QUOTE]

Bo to jest nowość, pisze na stronie ze jest przeciwstarzeniowy.
A tak btw, to myślałam ze 700 g będzie na dłużej niż to złote malutkie 300, ale patrzac ile toto zawiera wody, to bardzo watpie. Chyba dokupię drugie opakowanie póki jest po promocyjnej cenie, bo peeling jest swietny - nawilża i scrubuje idealnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-02-22 o 11:11
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 11:02   #1123
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Miałam te same obawy co do szczotki (że szybko się znudzę i będzie się kurzyć nieużywana), ale choć czasem mi się nie chce i choć może wielkiego WOW u mnie nie ma (problemy skórne/większe niedoskonałości dotąd i tak miałam raczej sporadycznie), to jednak wyobrażenie, ile po uprzednim umyciu twarzy mydłem zostaje jeszcze nieczystości na szczotce przekonuje mnie jednak do używania jej co najmniej raz dziennie, wieczorem.
Ja najpierw zmywam twarz micelem, potem mydłem w płynie, a potem dopiero używam szczotki z użyciem żelu do twarzy i na szczotce nadal zostają ślady po fluidzie. Gdybym nie umyła szczotką, to te resztki zostałyby na skórze.
Tak więc, ten tego, nie namawiam przesadnie, ale można jednak nad nią pomyśleć .
To faktycznie daje do myślenia
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 11:13   #1124
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Corii, jak oceniasz 25 z RBR? Myślę czy się przejechać po próbkę

Dostałam w końcu próbaska Lancome TM, ale 005 jest trochę za ciemny i szału nie robi. Na pewno nie kupię. Może nawet jest sprawcą małego wysypu na czole...
Za to Luminous Silk 02 jest całkiem niezły. Podoba mi się wykończenie i kolor, tylko czemu taaaki drogi?

Testowałam też sypkacza prep+prime i na razie jestem zadowolona. Może nie matuje na cały dzień, ale ładnie utrwala. Pozostawia aksamitną cerę, bez płaskiego matu.
Jeszcze nie znalazłam takeigo pudru, który by na cały dzien bez jednej poprawki zmatowił cerę Nie ma takiego i nie będzie

U mnie Lansome już odpadł jakiś czas temu, kolory ciemnialy na twarzy, dodtakowo przesuszał mi skórę i uwidaczniał skórki Czyli znowu to - Lancome podklady nie dla mnie

Po Luminous Silk swiecilam sie po paru godzinach za mocno.

No to chyba względne odczucia, jak oceniam? Nie nakłdałam tego koloru na buzię jeszcze na razie tylko 26, ale widze ze 25 jest jasniejszy troche, bardziej bezowo-żołty. Ale najmniej widoczny u mnie jest nr 40, przynajmniej na rece.
Ale jednak nie kupie go - krycie słabe i swiece sie juz po godzinie w okolicach nosa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 12:11   #1125
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Mnie szczotka nie kusi, obawiam sie przy mojej nadwrażliwej carze byłoby z niej więcej szkody niż pożytku

Z podkładów tez testuje obecnie właśnie luminous silk i rownież mi się podoba
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 12:33   #1126
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jakie kody jeszcze dzialaja w Dougim onlie prócz evenbetter i beauty?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:59   #1127
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

CLARINS - Woda Pielęgnacyjna Eau de Jardins 30 ml
RGIFT2 - Lolita
CUPONATION25 - - 25zł
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 14:01   #1128
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-02-22 o 14:03
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 14:54   #1129
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Ja w sumie z tej MUFE aktualnie też jestem średnio zadowolona, bo jakkolwiek szminki jakoś tam w ryzach trzyma, to trudno ją nałożyć równomiernie i czasem takie jakby ciasto/gluty mi sie robią (sorry, ale nie wiem, jak to nazwać).
kupiłam dziś Diorową zobaczymy czy będzie spisywać się nienagannie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-22, 15:12   #1130
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Co do bezbarwnej kredki to polecam Isadorę. Przedłuża trwałość i świetnie się rozprowadza. Nałożona na całe usta może dać uczucie suchości ale jak się pomaluje pomadką już jest ok.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 16:47   #1131
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
http://merlin.pl/Collistar-Pomada-do...?place=suggest
kupiłam ją w grudniu za 120 zł
kod zniżkowy do Merlina na - 25%, który jeszcze chyba działa STATOIL2013

powinnam dostać bana na ten wątek

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
o tym http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000068064.html

wzięłam kolor 26 - resztki z testera, więc wystarczy na 2-3 razy pewnie. obiecałam sobie, że nie kupię nic nowego, dopóki nie zużyje tego co mam...(jasne
lubię podkłady RBR, ale nazwę ma mocno kretyńską

ps. szczota na szczęscie mnie nie kusi

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2014-02-22 o 16:49
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 17:30   #1132
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Mam małą prośbę do dziewczyn, które zrobiły zakupy w douglas online. Wstawcie proszę zdjęcia swoich zakupów (gratisów też). Sama nic nie kupiłam to chociaż oczy nacieszę .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 18:57   #1133
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4527509 7]A czym on się różni od tych innych wersji poza kolorem ? Wygląda soczyście. Sprawdzałam na KWC i są tylko opinie dot. tych starszych wersji.

Dziewczyny, które już kupowałyście w Sephorze online > jak długo oni realizują zamówienia ? Moje jest za pobraniem, to myślałam, że uda im się już wczoraj wypchnąć je z magazynu, a tu lipa - ciągle w przygotowaniu.

A, czy któraś z Was zna może kosmetyki Yonelle ?
:

http://www.douglas.pl/douglas/search...21&search.y=10

[/QUOTE]
Nie wiem czy pomogę,bo płaciłam kartę kredytową i na drugi dzień miałabym już paczkę,ale kurier tłumaczył się,że miał dużo przesyłek i przywiózl dzień później.Jestem zadowolona z biura obsługi klienta jak i samej dostawy,próbki były takie które wybrałam.Jeszcze dla sprawdzenia wybrałam pakowanie na prezent jedną przesyłkę(zamawiałam 2 razy) i dostałam w tym fajnym kartoniku na magnez.Jestem na TAK

Teraz w Dougim też wybrałam pakowanie na prezent,ale chyba zapomnieli
No i kiedyś jak wybrałam próbki to jedna bez zapachu była,tyko kartonik
Jednak ja tolerancyjna jestem

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie szczotka nie kusi, obawiam sie przy mojej nadwrażliwej carze byłoby z niej więcej szkody niż pożytku

Z podkładów tez testuje obecnie właśnie luminous silk i rownież mi się podoba
Ja mam wrażliwą cerę i naczynka widoczne,a szczoteczki używam tej z zestawu sensitive i jestem naprawdę zadowolona,krzywdy nie robi,wręcz przeciwnie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 20:19   #1134
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ja mam to serum Caudalie Vinosource SOS Thirst Quenching Serum i powiem Ci, ze nie urywa niestety. Jest raczej w formie takiego mleczka niz serum, wchlania sie OK, krzywdy nie robi (nie zapchal mnie), ale specjalnego nawilzenia po nim nie zauwazylam. Szukalam czegos na skore odwodniona, ale to nie jest to. Tych innych co wymienilas nie mialam, ale z serii Vinexpert mialam Firming Serum i Radiance Day Fluid SPF15 i to pierwsze jest tak samo jak SOS a to za malo zebym mogla pochwalic, a to day Fluid niestety zostawia tlustka powloczke na skorze, wiec tak srednio sie nadaje pod makijaz, ale to na mojej tlustej cerze.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Tak a propos Caudalie, jak kupowalam serum dostalam w aptece probke ich Mineral Tinted Moisturiser, a raczej dwie, jedna dla cery jasnej a druga dla ciemnej. Czegosc TAK pomaranczowego juz dawno nie widzialam, marchewka jak nic. OKROPNOSC Nie wiem komu taki kolor moglby podpasowac. Otworzylam tez ten dla cery ciemnej coby porownac i jest to ciemniejsza pomarancza, tez okropna! To tak ku przestrodze, jakby sie ktos zastanawial nad tym kremem
Dziękuję za odpowiedź
Jak nie ma szału, to się nie zdecyduję. Też szukam czegoś dla odwodnionej skóry, ale jakoś mi nie idzie. Nie mam już pomysłu na krem/serum do twarzy.
Z tym kremem tonującym też słabo. Nie wiem, kto im to kupuje
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jeszcze nie znalazłam takeigo pudru, który by na cały dzien bez jednej poprawki zmatowił cerę Nie ma takiego i nie będzie

U mnie Lancome już odpadł jakiś czas temu, kolory ciemnialy na twarzy, dodtakowo przesuszał mi skórę i uwidaczniał skórki Czyli znowu to - Lancome podklady nie dla mnie

Po Luminous Silk swiecilam sie po paru godzinach za mocno.

No to chyba względne odczucia, jak oceniam? Nie nakłdałam tego koloru na buzię jeszcze na razie tylko 26, ale widze ze 25 jest jasniejszy troche, bardziej bezowo-żołty. Ale najmniej widoczny u mnie jest nr 40, przynajmniej na rece.
Ale jednak nie kupie go - krycie słabe i swiece sie juz po godzinie w okolicach nosa
Hah, racja. Na cały dzień się nie da. Ważne, że nie robi efektu "ciasta" na twarzy jak Ben Nye i utrwala jak trzeba.

U mnie LS też się trochę świeci, ale tak do zaakceptowania.

Z RBR to wiadomo, że względne, ale zawsze warto mieć jakąś opinię dla porównania Ciekawi mnie przede wszystkim hmm... poziom jasności. Może przy okazji podejdę pomacać, jak będę przejazdem w Dougim.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 21:29   #1135
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Z RBR to wiadomo, że względne, ale zawsze warto mieć jakąś opinię dla porównania Ciekawi mnie przede wszystkim hmm... poziom jasności. Może przy okazji podejdę pomacać, jak będę przejazdem w Dougim.
Poziom jasnosci, to tak myslę ze 25 odpowiada diorowi 010 forever. A 40 macowemu NC 15 - tak pi razy drziw bo moge sie mylić oczywiscie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 22:26   #1136
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Poziom jasnosci, to tak myslę ze 25 odpowiada diorowi 010 forever. A 40 macowemu NC 15 - tak pi razy drziw bo moge sie mylić oczywiscie
Dziękuję Szkoda, bo pewnie oba będą za ciemne.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 22:37   #1137
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję Szkoda, bo pewnie oba będą za ciemne.
Mnie sie wydaje, ze 40 powinna byc dla Ciebie dobra
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 23:13   #1138
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jest taka promocja?
Ja mam tylko jeden podkład akurat, mialam wiecej ale posprzedawalam bo nie pasowaly
a jaki masz nr podkładu z RBR? jakiś jasny odcień?
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 09:16   #1139
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Wczoraj złożyłam zamówienie na stronie Sephory, dodałam kod rabatowy na -20%, wybrałam zapłatę zwykłym przelewem bankowym. Jako że wczoraj miałam problemy z wysyłaniem przelewów, chciałam zamówienie opłacić dzisiaj. Jednak po wejściu na konto okazało się że zamówienie jest anulowane. Wiecie może dlaczego tak się stało?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 09:38   #1140
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję Szkoda, bo pewnie oba będą za ciemne.
Spróbuj jednak 40-tkę (kokosowa doskonałość ), ta formuła jest transparentna, doskonale się wtapia w skóre. Ja mam jasną (na pozomie MAC 20) i używam 25.

Ostatnio używam z RBR tego drugiego podkładu - Sanktuarium dla skóry czy jakoś tak (nazwy faktycznie mega wydumane ) w odcieniu 51 i chyba wolę go nawet od Mlecznej akwareli. Lepiej kryje, lepiej matuje. Genialny jest
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.