Przed i po - czyli wasze makijaze :D - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-15, 19:34   #601
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Ale Kate Moss nigdy moim zdaniem oieknoscia nie byla ani z twarzy ani z figury. Ma po prostu nietypowa urode, ale piekna wcale nie jest :P
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 06:06   #602
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Kate Moss moze klasyczna pieknoscia nie jest,ale jest charakterystyczna,a to wazniejsze w zawodzie modelki. Przede wszystkim jednak ma niesamowicie plastyczna twarz, w kazdej stylizacji wyg;ada zazskakujaco inaczej, czesto nie do poznania.Jako dla modelki jestem dla niej na tak
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 18:42   #603
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Wow, CzarnyElfie, jaki ty masz ładny, szczery i duzy uśmiech! (nigdy go nie pokazywałaś na MM )Bardzo fajnie wygladasz na pierwszej fotce!

Elfineczka - masz łądne oczy i rzęsy, tak wiec podobasz mi sie bez makeupu
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 18:25   #604
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

maja55,Daisy23,Kasiasiar-dziewczyny bardzo milo mi czytac te wypowiedziDzi ekuje
Candibar-dziekujeto fakt nigdy nie usmiechalam sie na MM-ogolnie jestem powazna na zdjeciach(z wyjatkiem tych w Polsce bo sie zawsze bardzo ciesze na spotkanie z rodzina)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:59   #605
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Nie jest klasyczna pieknoscia ,i o tym wlasnie mowie Zgadzam sie z Olaskiem ...Poza tym "piekno " to dla kazdego indywidualna sprawa...Jak bylam mlodsza to podobaly mi sie tylko kobiety o klasycznej, posagowej urodzie np .Monica Bellucci (tak sie pisze nazwisko ? ) Dla mnie nadal ideal kobiety ...Co nie znaczy,ze wstawie sobie sylikonowy biust i przefarbuje wlosy ...Im robie sie starsza tym bardziej ciagnie mnie do charakterystycznych buzi ,ukrytego piekna ...To ,co oczywiste szybko sie nudzi ...Wole niepowtarzalne oczy czy usta ...Nie wyobrazam sobie ,zeby wszyscy wygladali tak samo ...Ja lubie swoja mocna linie szczeki, bo dodaje moim delikatnym rysom charakteru ,poza tym "zapuscilam " brwi, ktore teraz harmonizuja lepiej z moja buzia...Niektorym moze sie to nie podobac , a mnie sie to we mnie podoba Poza tym w makijazu zaczyna sie powoli odchodzic od modelowania wszystkiego ,co tylko mozna wymodelowac- to troche " przeterminowane " .Gdyby tylko klasyczne piekno sie sprzedawalo 3/4 modelek byloby bezrobotne Oczywiscie mozna trzymac sie "tradycyjnej szkoly"ale mnie sie osobiscie nie podoba taka idea . Przykladem moze byc ta nieszczesna czarna kredka w wewnetrznej stronie dolnej powieki przy malych oczach .Ok, nie zrobilabym tego na codzien ,ale w przypadku smokey eyes, wolalabym ciut przymknac oko , ale zysklalabym dramatyczne ,seksowne oko ...Nikt nie patrzylby na to ,ze je czarna kredka pomniejsza
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 21:26   #606
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Nie jest klasyczna pieknoscia ,i o tym wlasnie mowie Zgadzam sie z Olaskiem ...Poza tym "piekno " to dla kazdego indywidualna sprawa...Jak bylam mlodsza to podobaly mi sie tylko kobiety o klasycznej, posagowej urodzie np .Monica Bellucci (tak sie pisze nazwisko ? ) Dla mnie nadal ideal kobiety ...Co nie znaczy,ze wstawie sobie sylikonowy biust i przefarbuje wlosy ...Im robie sie starsza tym bardziej ciagnie mnie do charakterystycznych buzi ,ukrytego piekna ...To ,co oczywiste szybko sie nudzi ...Wole niepowtarzalne oczy czy usta ...Nie wyobrazam sobie ,zeby wszyscy wygladali tak samo ...Ja lubie swoja mocna linie szczeki, bo dodaje moim delikatnym rysom charakteru ,poza tym "zapuscilam " brwi, ktore teraz harmonizuja lepiej z moja buzia...Niektorym moze sie to nie podobac , a mnie sie to we mnie podoba Poza tym w makijazu zaczyna sie powoli odchodzic od modelowania wszystkiego ,co tylko mozna wymodelowac- to troche " przeterminowane " .Gdyby tylko klasyczne piekno sie sprzedawalo 3/4 modelek byloby bezrobotne Oczywiscie mozna trzymac sie "tradycyjnej szkoly"ale mnie sie osobiscie nie podoba taka idea . Przykladem moze byc ta nieszczesna czarna kredka w wewnetrznej stronie dolnej powieki przy malych oczach .Ok, nie zrobilabym tego na codzien ,ale w przypadku smokey eyes, wolalabym ciut przymknac oko , ale zysklalabym dramatyczne ,seksowne oko ...Nikt nie patrzylby na to ,ze je czarna kredka pomniejsza
Zgadzam się, szczególnie z tą czarną kredką
Ale nie o tym wątek i zaraz nas przegonią stąd
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 22:01   #607
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

No to teraz na temat Przed i po ,staje przed wami tak jak mnie Pan Bog stworzyl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez makijazu .jpg (84,3 KB, 1113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieski 5 p.jpg (89,2 KB, 1126 załadowań)
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 22:08   #608
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
No to teraz na temat Przed i po ,staje przed wami tak jak mnie Pan Bog stworzyl
W sumie makijaz Ci nie potrzebny-pieknie wygladasz i przed i po
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 22:17   #609
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

CzarnyElf- dziekuje Makijaz robi swoje i ja lubie "byc " w makijazu ,ale ja go w zasadzie nie nosze Nosze we w wtorki w w srody , bo musze W szkole teraz mam tak katowana buzie,ze sama juz tego w ogole nie robie ...daje buzi odpoczywac .Dzis mialam cala twarz i szyje w lateksie .A od dwoch dni mam okropnie podraznione spojowki i wygladam jak wampir

W zasadzie moglabym sie postaram o lepsze swiatlo,lepsze ujecie itd ...ale byloby to czysta hipokryzja biorac pod uwage to,co napisalam wyzej
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 22:59   #610
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
CzarnyElf- dziekuje Makijaz robi swoje i ja lubie "byc " w makijazu ,ale ja go w zasadzie nie nosze Nosze we w wtorki w w srody , bo musze W szkole teraz mam tak katowana buzie,ze sama juz tego w ogole nie robie ...daje buzi odpoczywac .Dzis mialam cala twarz i szyje w lateksie .A od dwoch dni mam okropnie podraznione spojowki i wygladam jak wampir

W zasadzie moglabym sie postaram o lepsze swiatlo,lepsze ujecie itd ...ale byloby to czysta hipokryzja biorac pod uwage to,co napisalam wyzej
Wygladasz swietniePodoba mi sie Twoja uroda-taka naturalna
Ja tez nie nosze czesto makijazu-ostatnio tylko filtr i transparentny puder do pracy-zrezygnowalam z ciezkich podkladow i od razu lepiej dla cery.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 07:53   #611
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

daisy: piekne brwi! nie widzialam wczesniej jakie byly ale nie zmienilabym ich krztaltu ani ciut ciut. ja tez uwazam ze monica bellucci jest najpiekniejsza kobieta na swiecie hehe ale fakt z czasem sie zmienia idealy
bardzo ladnie wygladasz w makijazu, ale z twoja delikatna uroda wcale nie musisz go miec wiec sie nie dziwie ze go nie masz na codzien.
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 09:02   #612
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
W sumie makijaz Ci nie potrzebny-pieknie wygladasz i przed i po
zgadzam sie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:25   #613
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
No to teraz na temat Przed i po ,staje przed wami tak jak mnie Pan Bog stworzyl
Właściwie to nie ma różnicy między zdjęciem przed i po. W obu wersjach wyglądasz pięknie, a o to właśnie chodzi
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:11   #614
jelonek27
Raczkowanie
 
Avatar jelonek27
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
GG do jelonek27
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

ja bym wydepilowała brwi za męskie jak dla mnie...
__________________
Marietka
jelonek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:18   #615
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez jelonek27 Pokaż wiadomość
ja bym wydepilowała brwi za męskie jak dla mnie...
i co jeszcze ?

Bardzo ładnie Daisy wyglądasz w makijażu. Bez również, masz b. ładną cerę
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:58   #616
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Daisy, slicznie wygladasz bez makijazu bardzo ladna cera!
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 19:13   #617
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

faraula- dziekuje A brwi bardzo lubie, myslalam ostatnio,zeby je troszke uszczuplic ,ale chyba sie jednak nie zdecyduje . Twoje brwi tez uwielbiam Jestem wizazowym brwiowym zboczuszkiem

maja55- schlebiasz mi , ja widze roznice Tylko ,ze na mnie ta roznica nie robi wrazenia...Ja lubie siebie bez makijazu na codzien.Tak sobie myslalam ostatnio,ze chyba sobie zaczne robic henne na rzesach,zeby oczom dodac wyrazu,ale jeszcze ten pomysl dojrzewa Poza tym na codzien nosze okulary i i tak zbyt duzo spod nich nie wiadc .

jelonek27 - ja lubie swoje brwi ,zreszta mozesz to przeczytac wyzej w mojej wypowiedzi ...Wszystko to kwestia gustu no i odpowiedniej wiedzy, a z ta najczesciej gorzej niz gustem.

waq - bardzo mi milo Ostatnio mialam profesjonalna analize skory i wyszlo mi, ze mam wysuszone czolo,lekko tlusta strefe T, wrazliwe policzki , a to ,co zostalo jest normalne Pozory moga mylic

natala- dziekuje bardzo

Dziewczyny ,jeszcze raz dziekuje
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 19:51   #618
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Daisy ty jesteś tak sliczna że aż wierzyć się nie chce.
Masz tak delikatną, angielską urodę... no nic tylko zachwycać sie, co też ja zawsze czynię.
Jak ja patrzę na twoją twarz to normalnie widzę jakby ktoś idealnie wszystko po kolei sobie wyrysował: ślicznie wymalował oczy, staranną kreską zaznaczył nos, piekne usta, dołeczki w policzkach .....
Są takie kobiety, które nawet ''nagie'' bez makijażu będą olśniewające.
I ty do nich należysz
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 20:05   #619
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Vibeska - no kochana jestes Czuje sie teraz jak chodzacy ideal ! Co nie jest prawda - i chyba nawet nie chcialabym, zeby bylo ...Ostatnio sluzylam za modelke swojemu nauczycielowi przy modelowaniu twarzy -tylko makijaz korekcyjny buzi .Wygladalam z bliska jak w latki , co dowodzi tego, ze jest we mnie duzo rzeczy,ktore nie mieszcza sie w pojeciu klasycznego piekna Takie doswiadczenie pozwala popatrzec na siebie i ten zawod z dystansem

Tak czy inaczej, bardzo dziekuje To jest niesamowicie mile i ja sie czuje rozpieszczona przez Ciebie ponad wszelkie granice przyzwoitosci takim komentarzem !
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 20:14   #620
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Wiesz co Daisy, ja myślę że mało jest takich ludzi którzy akceptują swój wygląd tak od początku do końca.
Wydaje mi sie że każdy z nas ma jakieś kompleksy, ktoś wolałby mieć zgrabniejszy nos, ktoś inny wieksze usta.
Ale myślę też że to dzięki tym wadom, tym niedoskonałością jesteśmy wyjątkowi.
Taki pieprzyk, charakterystyczny garb na nosie czyni nas osobowościami niepowtarzalnymi.
Ale ważne jest żeby zaakceptować siebie takim jakim sie jest, zatuszować to co niedoskonałe a podkreślić to co ładne.
I w Tobie widac że Tobie dobrze z samą sobą, że siebie akceptujesz, że nie żyjesz kompleksami
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 20:32   #621
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Vibesko- i ja sie z Toba w 100 % zgadzam Jak bylam mlodsza to ciezko mi sie zylo z roznymi rzeczami - nie cierpialam swojego nosa I moze nie dlatego ,ze cos z nim bardzo nie tak (obiektywnie jest troche za dlugi) ,ale dlatego ,ze te kompleksy akurat zawdzieczalam rodzenstwu ,ktore ot tak robilo sobie zarty z mojego nosa- nie mozna przecenic odpowiedzialnosci za slowa w stosunku do dzieci...To wszystko sie gdzies ukrywa w zakamarkach podswiadomosci . Ja pamietam wiekszosc przykrych rzeczy ,ktore uslyszlam od kogos na temat swojego wygladu ,gdy bylam mala...Czasami to byly glupsta typu - ale Ty masz duze oczy Malgosiu ,gdy jestes przestraszona...Pozniej przez dwa lata myslalam,ze mam wytrzeszczone oczy A jak dojrzewalam to absolutnie nie cierpialam swojego ciala...Zakrywalam rekami biodra przed lustrem ,zeby wyglac ta jak mlodsza siostra, ktora wtedy nawet nie miala sladu talii i bioder Teraz uwielbiam swoje biodra i talie Mysle,ze nie pozbylam sie jeszcze wszystkich kompleksow ,ale chyba jestem na dobrej drodze ...Ostatnio nawet zaczelam myslec o sporcie jak o srodku do usprawnienia motoryki ciala, a nie o soposobie na schudniecie
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 20:51   #622
Toffiii
Raczkowanie
 
Avatar Toffiii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 63
Unhappy Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Ratunku nie mogę dopasować do siebie makijażu, półmetek jutro a ja jestem w kropce
Pomoże ktoś ??
__________________
>> Piękno to coś, co mamy w sobie
co tkwi w naszych oczach. <<


>> Bo w oczach tkwi siła duszy. <<

Paulo Coelho cyt. z książki "Alchemik"
Toffiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:25   #623
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Po dłuższej chwili zastanowienia wstawiam swoje zdjęcia.

Pierwsza seria zdjęć bez makijażu, druga w makijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez.JPG (59,7 KB, 392 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z.JPG (60,7 KB, 393 załadowań)
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."

Edytowane przez lady_butterfly
Czas edycji: 2008-07-18 o 09:53
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:31   #624
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Bardzo ladna z Ciebie dziewczyna, trudno nawet zauwazyc ,ktore jest przed , a ktore po Fajnie wygladasz w tym marchewkowym blondzie Cala stylizacja jest fajna .
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:36   #625
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Daisy23 masz śliczny kolor tęczówki
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:47   #626
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

myszeczka00 - a dziekuje . Ale obawiam sie ,ze wcale tak nie wyglada ...Wybladzilo kolory ,a tym samym jakos mi wyniebiescilo teczowke Normalnie moje oczy sa zielono-szaro-niebieskie -takie wszystko i nic w jednym
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 11:00   #627
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

lady_butterfly, dla mnie bez makijażu wyglądasz lepiej niż w nim
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 18:27   #628
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Ach, dziewczyny... Po przejrzeniu całego wątku od deski do deski mam ochotę zaszyć się w domu i nie pokazywać nigdy więcej! Jesteście naprawdę prześliczne, bez makijażu również Ja mam małe oczy + opadającą powieke + prawie wcale rzęs i musze porządnie oczy pomalować żeby się nie "gubiły" :/ Przez co niestety jestem od makijażu uzależniona... Niestety fotek nie mam bo może bym wkleiła.. Ale dość o mnie!

wiki124 - gdyby nie to, że lubię facetów zakochałabym się w Tobie, poważnie! Jesteś PRZEŚLICZNA

koniczynkaa - zatkało mnie, jesteś boska, naprawdę! Zarówno w makijażu jak i bez!


Jeszcze bardzo chciałam zobaczyć zdjęcia mi.a ale za nic nie umiem ich znaleźć, chyba całkiem oślepłam Może ktoś kojarzy która to strona? Byłabym wdzięczna

Pozdrawiam
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 16:29   #629
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Teraz ja postrasze

1 i 2 zdjecie bez makijazu

3,4 z makijazem

Straszna jestem bez
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 16:40   #630
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Ilona,bardzo ladnie wygladasz bez makijazu
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.