Nowości filtrowe LPR 2008 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 12:50   #61
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Bardzo mnie ten filtr ciekawi - mam nadzieję, że zdasz relację z użytkowania
Jutro go uzyje i napisze jak sie nosił w ciągu dnia dla mnie najwazniejsze zeby nie obciązał bo mało ktory krem tego nie robi w moim przyoadku. Podoba mi sie jego konsystencja, bardzo płynna
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:52   #62
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś własnie Anthelios AC 30spf do tłustej skóry. Dermatolog kazała mi go uzywac na maśc skinoren. Moja tłusta skóre obciązał kazdy krem z filtrem (takze lekkie wersje z niskim flitrem). Jak ten nie obciązy to bedzie sukces

Czy dobrze zrozumiałam, ze dermatolog kazała Ci wysmarowac się skinorenem a na to nałożyć filtr? Jeżeli tak, to ja obawiałabym sie tego zestawienia ze względu na podrażnienie (skinoren wysusza skórę, AC ma alkohol i w ogóle nie nawilża), wystawianie twarzy ze skinorenem w dzień z kolei to ryzyko powstania przebarwień (choc niby kwas azalainowy jest pod tym względem bezpieczny, ale ja osobiście zrezygnowałabym z takiej kuracji i skinoren zarezerwowałabym tylko na noc).

Używam Antka AC od tygodnia i powiem Ci, że nie obciąża skóry a wręcz daje niedosyt nawilżenia.


Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Bardzo mnie ten filtr ciekawi - mam nadzieję, że zdasz relację z użytkowania

Na drugiej stronie tego wątku znajdziesz dwa moje posty a propos używania tego filtra (jeżeli interesuje Ciebie akurat moje zdanie oczywiście)
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 21:29   #63
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Jutro go uzyje i napisze jak sie nosił w ciągu dnia dla mnie najwazniejsze zeby nie obciązał bo mało ktory krem tego nie robi w moim przyoadku. Podoba mi sie jego konsystencja, bardzo płynna
Czekam, dzięki.

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość

Na drugiej stronie tego wątku znajdziesz dwa moje posty a propos używania tego filtra (jeżeli interesuje Ciebie akurat moje zdanie oczywiście)
No widzisz, to ślepa jestem
Przeoczyłam, jakoś mi się wydawało, że piszesz o fluidzie 50+.
Zaraz doczytam.

No właśnie, byłabym wdzięczna za porównanie tej 30tki AC do fluidu LRP, jeśli któraś z Was używała obu

Anah, napisałaś, że na Tobie się nie wałkuje - a czy jakikolwiek filtr LRP wałkuje się na Tobie? Ja tak wtopiłam ze sprayem 40+ dla dzieci - zrolował się totalnie. Moi faworyci to DP w mleczku i Lait Veloute.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 21:49   #64
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Anah, napisałaś, że na Tobie się nie wałkuje - a czy jakikolwiek filtr LRP wałkuje się na Tobie? Ja tak wtopiłam ze sprayem 40+ dla dzieci - zrolował się totalnie. Moi faworyci to DP w mleczku i Lait Veloute.

Też miałam ten spray dla dzieci i też się rolował i to przeokrutnie. DP mam zawsze w pogotowiu, ale w upały u mnie się nie sprawdza dlatego szukam czegoś jak zwykle, rok temu był to właśnie ten spray. Lait voloute pozapychał mnie (podejrzewam dwutlenek tytanu wyżej w składzie).
Ciekawi mnie ten nowy aerosol da dzieci, tylko podejrzewam, że się też może rolować, bo z tego co czytam, to spraye LRP sie rolują.

Ja na Antka AC nic nie nakładam, tylko wklepuję w kilka miejsc korektor, zero podkładu, zero pudru. Nie wiem jak zachowałby sie gdyby mi przyszło zaaplikować podkład, nie wykluczam rolowania. jutro nałożę go na twarz a po jakims czasie lekko pomaltretuję skóre i przetestuje pod względem rolowania.
Ten filtr na pewno daje się spokojnie wmasowywać i wtedy sie nie roluje, w dzieciaczkowym sprayu rolowanie występowało bardzo szybko.
bardzo pokrętnie to wszystko napisałam, ale może sie połapiesz
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:27   #65
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Czy dobrze zrozumiałam, ze dermatolog kazała Ci wysmarowac się skinorenem a na to nałożyć filtr? Jeżeli tak, to ja obawiałabym sie tego zestawienia ze względu na podrażnienie (skinoren wysusza skórę, AC ma alkohol i w ogóle nie nawilża), wystawianie twarzy ze skinorenem w dzień z kolei to ryzyko powstania przebarwień (choc niby kwas azalainowy jest pod tym względem bezpieczny, ale ja osobiście zrezygnowałabym z takiej kuracji i skinoren zarezerwowałabym tylko na noc).
Na dzien na ślady(plamki po zaskórnikach) mam skinoren a na noc mam isotrexin. Dermatolog mowiła, ze skinoren NIE gryzie sie ze slońcem ale musze uzywac kremu z wysokim filtrem zeby nie podraznic skóry i nie pogłebiac przebarwień. Ale nie mowila, ze mam unkac slonca jak ognia tylko nie przesadzac i uzywac wysokich filtrów. Poleciła mi AC bo mowilam jej ze obciązają mnie kremy z filtrami ( te ktore dotychczas stosowałam ).Anhelios AC jest własnie do skory tlustej dlatego dermatolog powiedziala zebym go spróbowała. Mam tłusta skore i po nalozeniu takiego filtra poprostu mialam masło na twarzy. Jesli cos bedzie sie dzialo to poprostu pojde do niej jesli zauwaze wysuszanie to kupie tresciwszy filtr i bede wsmarowywac go tylko w miejsca na ktore nakladac skinoren. Nie mam wiele tych sladów i sa stosunkowo male ( kilka małych kropek )wiec stosowanie na cała twarz bardziej tłustego filtru tylko mi zaszkodzi
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-05-13 o 09:37 Powód: .edit
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:44   #66
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Na dzien na ślady(plamki po zaskórnikach) mam skinoren a na noc mam isotrexin. Dermatolog mowiła, ze skinoren NIE gryzie sie ze slońcem ale musze uzywac kremu z wysokim filtrem zeby nie podraznic skóry i nie pogłebiac przebarwień. Ale nie mowila, ze mam unkac slonca jak ognia tylko nie przesadzac i uzywac wysokich filtrów. Poleciła mi AC bo mowilam jej ze obciązają mnie kremy z filtrami ( te ktore dotychczas stosowałam ).Anhelios AC jest własnie do skory tlustej dlatego dermatolog powiedziala zebym go spróbowała. Mam tłusta skore i po nalozeniu takiego filtra poprostu mialam masło na twarzy. Jesli cos bedzie sie dzialo to poprostu pojde do niej jesli zauwaze wysuszanie to kupie tresciwszy filtr i bede wsmarowywac go tylko w miejsca na ktore nakladac skinoren. Nie mam wiele tych sladów i sa stosunkowo male ( kilka małych kropek )wiec stosowanie na cała twarz bardziej tłustego filtru tylko mi zaszkodzi

Rozumiem. Nie wydaje Ci się, że ten Antek przy takiej kuracji będzie Cie dodatkowo wysuszał i podrażniał? W każdym razie zdawaj relacje z używania

Pomaltretowałam nieco skóre dzisiaj i AC nie roluje sie w żadna stronę. niestety przeszkadzają mi smugi, ale da sie je wklepać. Bielenie jest jednak zbyt widoczne, zwłaszcza, że zaczęła się pora niedobra dla bladolic a raczej trupolic. Moje dłonie sa juz troche opalone (czego wcale nie chciałam) a buzia jest trupia. Grrr...
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 17:45   #67
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Też miałam ten spray dla dzieci i też się rolował i to przeokrutnie. DP mam zawsze w pogotowiu, ale w upały u mnie się nie sprawdza dlatego szukam czegoś jak zwykle, rok temu był to właśnie ten spray. Lait voloute pozapychał mnie (podejrzewam dwutlenek tytanu wyżej w składzie).
Ciekawi mnie ten nowy aerosol da dzieci, tylko podejrzewam, że się też może rolować, bo z tego co czytam, to spraye LRP sie rolują.

Ja na Antka AC nic nie nakładam, tylko wklepuję w kilka miejsc korektor, zero podkładu, zero pudru. Nie wiem jak zachowałby sie gdyby mi przyszło zaaplikować podkład, nie wykluczam rolowania. jutro nałożę go na twarz a po jakims czasie lekko pomaltretuję skóre i przetestuje pod względem rolowania.
Ten filtr na pewno daje się spokojnie wmasowywać i wtedy sie nie roluje, w dzieciaczkowym sprayu rolowanie występowało bardzo szybko.
bardzo pokrętnie to wszystko napisałam, ale może sie połapiesz
Połapałam się

Kusi ten filtr, chociaż cena mało kusząca jednakowoż...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 09:03   #68
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Czekam, dzięki.
Uzyłam juz 3 razy Anhelios AC i jak narazie jestem z niego bardzo zadowolona
Po pierwsze dlatego, ze nie miałam dotąd filtru ktory nie powodowałby u mnie po
2godz "lepu" na twarzy. Nawet lekkie wersje były dla mnie za cięzkie.
AC ma BARDZO płynną konsystencje. Trzeba sie spieszyc z jego nakladaniem bo spływa z dłoni Nie daje (u mnie) matu, cera delikatnie mi sie błyszczy ale po kilku min jak sie wchlonie juz jest duzo lepiej, wystraczy przypudrowac lekko i jest ok Jest niesamowiecie wydajny (mimo płynności).
Mialam kiedys z LRP Hydrapahase Xl (legere) spf 15, ktory raczej nie obciąza i był mnie takze troszke za ciezki Dla porównania Anthelios AC w moim przypadku wypada od niego lepiej

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Rozumiem. Nie wydaje Ci się, że ten Antek przy takiej kuracji będzie Cie dodatkowo wysuszał i podrażniał? W każdym razie zdawaj relacje z używania

Pomaltretowałam nieco skóre dzisiaj i AC nie roluje sie w żadna stronę. niestety przeszkadzają mi smugi, ale da sie je wklepać. Bielenie jest jednak zbyt widoczne, zwłaszcza, że zaczęła się pora niedobra dla bladolic a raczej trupolic. Moje dłonie sa juz troche opalone (czego wcale nie chciałam) a buzia jest trupia. Grrr...
Stosuje już tą kuracje 3 dzien i wszystko jest w najlepszym porzadku Na noc na Isotrexin zawsze nakładam Effaclar H, który doskonale nawilza skóre w trakcie uzywania takich wysuszajacych maści
Mnie Anthelios AC nie bieli,ale nie przesadzam z jego ilością. Moze za duzo go nakładasz?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:16   #69
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Kusi ten filtr, chociaż cena mało kusząca jednakowoż...
Cena jest skandaliczna. Zapłaciłam jakieś 58 zł za 50 ml. Jak zużyje całe opakowanie, to będe sie zastanawiała nad kupnem drugiego. No chyba, ze będzie mnie zachwycał.

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Mnie Anthelios AC nie bieli,ale nie przesadzam z jego ilością. Moze za duzo go nakładasz?

Nakładam go rzeczywiście dosyć obficie, ale bardzo dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu, więc nie załuję filtra.
Na szyję nakładam dermo-pedriatricsa i wydaje mi się, że ten mniej bieli.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:28   #70
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Ech, znowu to samo z tymi filtrami LRP - próbek w aptekach ni cholery, a ja po wtopie ze sprayem dla dzieci spf 40 boję się już ryzykować kasę.

Bielenie mi niestraszne, bo ja na DP albo Lait Veloute walę zawsze Antka tonującego i to neutralizuje biel.

Dziewczyny, a ten spf 50 AC ma taką kuleczkę w butelce jak fluid...?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:37   #71
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ten spf 50 AC ma taką kuleczkę w butelce jak fluid...?
joasia, chodzi Ci o AC spf 30, prawda? Ma kuleczkę i trzeba wstrząsnąc przed
użyciem
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 09:25   #72
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
joasia, chodzi Ci o AC spf 30, prawda? Ma kuleczkę i trzeba wstrząsnąc przed
użyciem
Kurde, coś nietomna jestem
Pewnie, że o ten filtr mi chodzi, ech.

Kuleczkę ma, hm. Nie lubię tych kuleczkowych filtrów, jakoś zawsze obiecują lekkość, a zostawiają smalec na facjacie.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 19:49   #73
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Joasiak - antka tonującego pewnie masz starą wersję?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 20:21   #74
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Kuleczkę ma, hm. Nie lubię tych kuleczkowych filtrów, jakoś zawsze obiecują lekkość, a zostawiają smalec na facjacie.
Ten akurat jest najmniej, jeżeli w ogóle niesmalcowaty, z filtrów, które używałam. Przy większej ilości zostawia lekki glow, który z czasem matowieje. Zależy to oczywiście od rodzaju skóry, stosowanych innych kosmetyków, itp.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 06:38   #75
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
Joasiak - antka tonującego pewnie masz starą wersję?
Starą.

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Ten akurat jest najmniej, jeżeli w ogóle niesmalcowaty, z filtrów, które używałam. Przy większej ilości zostawia lekki glow, który z czasem matowieje. Zależy to oczywiście od rodzaju skóry, stosowanych innych kosmetyków, itp.
No nic, znając życie, pewnie się w końcu skuszę mimo zbójeckiej ceny.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 09:18   #76
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

a widzialyscie moze gdzies w krakowie stara wersje kremu (creme fondante) SPF 50+ - ta bez alkoholu http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16599 ?
jak tak to bardzo prosze o namiar na apteke

ja ze starych widziam jeszcze krem (creme fondante) SPF 40 http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20549
oraz mleczko (lait veloute) SPF 50+ http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18740
maja dosc podobne sklady i sa bez alkoholu

no i oczywiscie nowa wersja kremu SPF 50+ z alkoholem

jezeli ktoras z was ma porownanie, to ktory z tych filtrow najbardziej przypomina stary creme fondante 50+?? chodzi mi glownie o nie-bielenie, nie-tluszczenie, nie-swiecenie
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 09:40   #77
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Kurde, coś nietomna jestem
Pewnie, że o ten filtr mi chodzi, ech.

Kuleczkę ma, hm. Nie lubię tych kuleczkowych filtrów, jakoś zawsze obiecują lekkość, a zostawiają smalec na facjacie.
Jest naprawdę lekki ja zapłaciłam za niego 62zł. Do serii Anthelios XL dodaja fajny prezencik od La Roche- płytę z inf o wpływie słońca na skóre itd,40ml Postehlios-a, 5ml Anthelios-a spf50+ ( z dzieciaczkiem) i próbke samoopalacza Authelios
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 17:58   #78
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

A czy któraś z was miała Anthelios Żel W SPF 40 albo mleczko 50+? Właśnie zastanawiam się nad kupnem, ale boję się tego alkoholu w składzie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 08:55   #79
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

mleczko (lait veloute) 50+ jest bez alko no chyba ze do nowej wersji dolali
swoja droga zastanawia mnie czemu ma sluzyc ta powszechna alkoholizacja??

udalo mi sie zdobyc probke nowej wersji kremu 50+ i niestety nie zachwyca mnie jak poprzednik. przede wszystkim czuc go na twarzy czego nie znosze no i swieci sie bardziej niz stara wersja (pierwszy dzien to normalnie jak psu jajca. zapach alkoholu jest lekko wyczuwalny ale nie podraznia i nie piecze w galki oczne. zuzyje probki ale raczej nie kupie

a w ogole to wszystkie firmy maja ambicje co roku wprowadzac nowe filtry?
bo chetnie skupilabym sie na takich ktore tego nie robia zeby co roku nie szukac idealu
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 09:39   #80
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
udalo mi sie zdobyc probke nowej wersji kremu 50+ i niestety nie zachwyca mnie jak poprzednik. przede wszystkim czuc go na twarzy czego nie znosze no i swieci sie bardziej niz stara wersja (pierwszy dzien to normalnie jak psu jajca. zapach alkoholu jest lekko wyczuwalny ale nie podraznia i nie piecze w galki oczne. zuzyje probki ale raczej nie kupie
Ja też testowałam nowy Creme Fondante i nie zauważyłam wielkich różnic w porównaniu z poprzednikiem bez alkoholu - nowa wersja jakby lepiej się wchłania, może ciut bardziej błyszczy, ale minimalnie, alkoholu nie czuć, w oczy nie podrażnia.
Puder łatwiej się na niego nakłada, robi mniejsze placki niż na tym starym.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 23:52   #81
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Czekam, dzięki.





No właśnie, byłabym wdzięczna za porównanie tej 30tki AC do fluidu LRP, jeśli któraś z Was używała obu

.
Ja wcześniej stosowałam Fluide Extreme 50+ LRP, był stosunkowo lekki jak na filtr, ale mimio to w upały ciężko się go nosiło, bo co by tu nie mówić, nazwijmy to - nabłyszczał Teraz kupiłam LRP 30 AC dla skóry tłustej i jestem ABSOLUTNIE ZACHWYCONA! To pierwszy filtr do którego nie mam żadnych zastrzeżeń - wchłania się w 100%, skóra się nie błyszczy i nie zapycha. Słowem - znalazłam swój ideał. Bardzo polecam właścicielkom cer tłustych i dziękuję Anah, kupiłam go po przeczytaniu Twojej recenzji

Tylko cenę ma rozbójnicką - ja w Poznaniu zapłaciłam za niego 73 zł za 50 ml No ale co zrobić.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 06:27   #82
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Ja wcześniej stosowałam Fluide Extreme 50+ LRP, był stosunkowo lekki jak na filtr, ale mimio to w upały ciężko się go nosiło, bo co by tu nie mówić, nazwijmy to - nabłyszczał Teraz kupiłam LRP 30 AC dla skóry tłustej i jestem ABSOLUTNIE ZACHWYCONA! To pierwszy filtr do którego nie mam żadnych zastrzeżeń - wchłania się w 100%, skóra się nie błyszczy i nie zapycha. Słowem - znalazłam swój ideał. Bardzo polecam właścicielkom cer tłustych i dziękuję Anah, kupiłam go po przeczytaniu Twojej recenzji

Tylko cenę ma rozbójnicką - ja w Poznaniu zapłaciłam za niego 73 zł za 50 ml No ale co zrobić.
Dziękuję pięknie za opis porównawczy

A nie roluje się aby na twarzy przy nakładaniu albo pudrowaniu...?
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:29   #83
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Ja wcześniej stosowałam Fluide Extreme 50+ LRP, był stosunkowo lekki jak na filtr, ale mimio to w upały ciężko się go nosiło, bo co by tu nie mówić, nazwijmy to - nabłyszczał Teraz kupiłam LRP 30 AC dla skóry tłustej i jestem ABSOLUTNIE ZACHWYCONA! To pierwszy filtr do którego nie mam żadnych zastrzeżeń - wchłania się w 100%, skóra się nie błyszczy i nie zapycha. Słowem - znalazłam swój ideał. Bardzo polecam właścicielkom cer tłustych i dziękuję Anah, kupiłam go po przeczytaniu Twojej recenzji

Tylko cenę ma rozbójnicką - ja w Poznaniu zapłaciłam za niego 73 zł za 50 ml No ale co zrobić.

Miło mi, że przydała się
lilianaX, no to sie wykosztowałaś. Cena szokująca. U nas w stacjonarnych też takie ceny dlatego kupuje w necie, bo nawet z przesyłką taniej wychodzi a jak kupię jeszcze coś czego mi brakuje to nie płace za przesyłkę i troszkę zaoszczędzę.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:20   #84
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za opis porównawczy

A nie roluje się aby na twarzy przy nakładaniu albo pudrowaniu...?
Przy nakładaniu się nie roluje, jak jest z pudrowaniem to nie wiem, bo pudru nie uzywam. Zresztą wierz mi, w przypadku tego filtra pudrowanie konieczne nie jest.
Właściwie jedyny mały minusik to to, że lekko pobiela, ale ja nie nakładam przepisowych ilości, no i nakładam później fluid (który się nie roluje) więc nie jest to dla mnie żaden problem. Grunt, że po raz pierwszy nie mam wrażenia wysmarowania się tłustym kremem, co było dla mnie prawdziwą udręką przy stosowaniu filtrów.
Anah, następnym razem również skorzystam z zakupów w sieci, ale i tak nie żałuję wydanych pieniędzy - warto było!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 06:54   #85
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Miło mi, że przydała się
lilianaX, no to sie wykosztowałaś. Cena szokująca. U nas w stacjonarnych też takie ceny dlatego kupuje w necie, bo nawet z przesyłką taniej wychodzi a jak kupię jeszcze coś czego mi brakuje to nie płace za przesyłkę i troszkę zaoszczędzę.
U mnie w mieście Łodzi też widziałam za taką cenę.
Wariactwo.

A na Allegro był ostatnio za 35pln plus przesyłka.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 21:01   #86
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Dziś po raz pierwszy wypróbowałam podkład na Antheliosie AC. Nic sie nie rolowało. Podkład ładnie udało mi się rozprowadzić. Wreszcie nie wyglądałam jak trup.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 14:25   #87
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Dziś po raz pierwszy wypróbowałam podkład na Antheliosie AC. Nic sie nie rolowało. Podkład ładnie udało mi się rozprowadzić. Wreszcie nie wyglądałam jak trup.
anah, kusisz, kusisz... O ile dobrze kojarzę - masz cerę podatną na zapychanie, prawda? I, jak rozumiem, Anthelios AC 30, nie zapycha Cię? Jeśli nie, chyba się zdecyduję na ten filtr Tylko ta cena Wprawdzie mam w szafce mojego Antka dzieciaczka, ale jakoś nie ciągnie mnie do niego szczególnie A właśnie - czy Antek AC pachnie podobnie do Antka DP?
PS. Czy ja dobrze widzę, że jesteś w ciąży? I mimo to się filtrujesz? Bo ja już tak wybiegam myślami nieco do przodu i zastanawia mnie kwestia filtrów właśnie w stanie błogosławionym
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 15:46   #88
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

a czy ktoras z was slyszala cos o kremie hydraphase UV Spf 30? bo widzialam gdzies opis i wydawal sie intreresujacy...
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 21:08   #89
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
anah, kusisz, kusisz... O ile dobrze kojarzę - masz cerę podatną na zapychanie, prawda? I, jak rozumiem, Anthelios AC 30, nie zapycha Cię? Jeśli nie, chyba się zdecyduję na ten filtr Tylko ta cena Wprawdzie mam w szafce mojego Antka dzieciaczka, ale jakoś nie ciągnie mnie do niego szczególnie A właśnie - czy Antek AC pachnie podobnie do Antka DP?
PS. Czy ja dobrze widzę, że jesteś w ciąży? I mimo to się filtrujesz? Bo ja już tak wybiegam myślami nieco do przodu i zastanawia mnie kwestia filtrów właśnie w stanie błogosławionym

Tak, pani-jesień, mam cere tłustą, kiedyś dosyc problematyczna i musze uważać z pielęgnacją, bo już nieraz coś mnie porządnie pozapychało. Jestem w ciązy i sprawa odnośnie rodzaju mojej cery jest troche inna, do tego dochodzi wiek Od jakichs 2 lat moja tłusta buzia powoli przekształca sie w mieszaną (znowu po tylu latach). W odmiennym stanie jest jeszcze mniej tłusta, ale nie jakoś szczególnie podsuszona. Nie uzywam agresywnej pielęgnacji, nie złuszczam się, tylko jakieś 3 razy w tyg. effaclar k.
Antek AC nie zapchał mnie. Niestety słabo nawilża.
Co do zapachu, to odorek alkoholowy taki jak w DP, ale z czasem zawsze sie ulatnia, poza tym nie wyczuwam innych zapachów

W ciąży filtruję sie oczywiście, tylko nie używam filtrów przenikających i dlatego zrezygnowałam z mojego ulubionego sprayu Klorane.
Wolałabym nie stosować denata w kosmetykach, podczas ciąży, ale chyba nie mam wyjścia. Niestety z nie istnieje chyba filtr bez denata, który mogłabym stosować.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 22:49   #90
maupka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 67
Dot.: Nowości filtrowe LPR 2008

może wyjdę na ignorantkę, ale czy na ten Roche Posay, Anthelios AC SPF 30 o którym tu mowa można nakładać każdy podkład np. revlon colorstay? Wiem,że na Aneve można mazać się czym popadnie. I kolejne pytanie czy to SPF30 nie jest jednak za małe ( w końcu to nie 50)
Dopiero zaczynam z filtrami i w głowie mi się już przewraca od tych wszystkich informacji
Dodam, że mam cerę okropnie tłustą skłonną do wyprysków, rozszerzonych porów i wszystkich "przyjemności", które się z tym wiążą...Teraz walcze kwasem i poszukuje filtra. Pomóżcie! I z góry przepraszam za głupie pytania-jeśli takie zadałam
maupka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.