Jaki makijaż oczu przy tłustych powiekach /do ślubu/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-16, 16:22   #1
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218

Jaki makijaż oczu przy tłustych powiekach /do ślubu/


Mam wiecznie tłuste powieki - próbowałam już baze Art Deco, Lumene, rózne tricki z podkładami i pudrami i ciągle to samo - cień trzyma mi się na powiekach bardzo króciutko, pół godziny może....

Na co dzień używam tylo tuszu do rzęs. Na bazie jedynie trzyma mi się sypki cień do powiek z Gosha własciwie to jest pyłek, puder dekoracyjny - mam kolor Sky - rozświetlajaca biel - i mysle, by połozyc ten cień na całą powieke, az pod łuk brwiowy, co Wy na to??
kosmetyczka mi doradziła dziś bym spróbowała chociaz obrysowac oczy cieniem - takie kreski a la cienie, jak myslicie?? np. w kolorze szarośći a reszta powieki by była pokryta tym pyłkiem??
pomóżcie proszę
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 16:40   #2
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Jaki makijaż oczu przy tłustych powiekach /do slubu/

Cytat:
Napisane przez kajka216 Pokaż wiadomość
Mam wiecznie tłuste powieki - próbowałam już baze Art Deco, Lumene, rózne tricki z podkładami i pudrami i ciągle to samo - cień trzyma mi się na powiekach bardzo króciutko, pół godziny może....

Na co dzień używam tylo tuszu do rzęs. Na bazie jedynie trzyma mi się sypki cień do powiek z Gosha własciwie to jest pyłek, puder dekoracyjny - mam kolor Sky - rozświetlajaca biel - i mysle, by połozyc ten cień na całą powieke, az pod łuk brwiowy, co Wy na to??
kosmetyczka mi doradziła dziś bym spróbowała chociaz obrysowac oczy cieniem - takie kreski a la cienie, jak myslicie?? np. w kolorze szarośći a reszta powieki by była pokryta tym pyłkiem??
pomóżcie proszę
Ja w takiej sutyacji uzylabym tego pyłku,który trzyma się na twojej powiece.Na pewno nie nakładałabym cienia w załamaniu powieki,bo tam narazony jest na wałkowanie właśnie...Ciemniejszy cień dla podkreslenia oka nałozyłabym tuż nad górną linia rzęs i wyciagneła troche poza zewnetrzna krawędź okaZ dolną powieką chyba już nie masz problemu,bo tam to raczej nie ma co się zwałkować,więc mozna smiało dać jakiś cien

P.s.a tak jeszcze zapytam,na jaką okazję ma byc ten makijaz?
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 16:53   #3
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: Jaki makijaż oczu przy tłustych powiekach /do slubu/

oczywiście mój własny ślub - dlatego weszłam na slubny image
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 19:30   #4
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jaki makijaż oczu przy tłustych powiekach /do slubu/

Cytat:
Napisane przez kajka216 Pokaż wiadomość
oczywiście mój własny ślub - dlatego weszłam na slubny image
spróbuj podpatrzeć na Moich Makijażach
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29

myślę, że radę znajdziesz na Pytaniach do wizażystki, więc pozwolę sobie przesunąć wątek
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 12:12   #5
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki makijaż oczu przy tłustych powiekach /do slubu/

......
kurcze... az nie chce sie wierzyć,ze produkty do makijazu oka nawet na bazie trzymają sie tak krótko...a własciwie nie trzymaja się wcale <mówi to posiadaczka podobnych problematycznych powiek>...moze to kwestia jednak odpowiedniego nakładania kolejnych warstw...?
moze zrób tak<tylko nie spiesz się..poszczególne kosmetyki musza miec czas,zeby się ładnie połączyć> :
1 przetrzyj powieki tonikiem,nie nakladaj na nie zadnego kremu
2 rozsmaruj na powiekach odrobine podkladu
3 na to odrobinę bazy pod cienie<ja lubie najbardziej Lumene> pomrujaj oczami,nadmiar kosmetyku jaki sie ewentualnie zbierze w załamaniu powieki wytrzyj patyczkiem kosmetycznym
4 przypudruj całość pudrem sypkim
5 mozesz na całosć powieki az pod łuk brwiowy nałozyc ten pyłek Gosha,skoro Ci pasuje
6 zrób maksymalnie przy lini rzęs kreskę czarna kredka do powiek<taką cieniutką>
7 na nią nałoż pacynką cien do powiek..nie wiem jaki masz kolor oczu..ale zawsze pasować będzie jakis neutralny brąz,albo ciemny grafit,szary...zeby zakonturować oko
8 ja bym dała jeszcze jakiś neutralny kolorek cienia<ciemny beż np > w na linij ruchomej i nieruchomej oka zeby podkreslic jego ksztalt
9wiekszym pędzelkiem ładnie wygładz powieki,zeby wszystko ładnie się połączyło
10 pomaluj rzęsy...odradzam malowanie dolnych... na dolnej powiece zeby ją zaznaczyc,zrób podobna delikatną kreseczkę kredką i cieniem...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 11:07   #6
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Jaki makijaż oczu przy tłustych powiekach /do slubu/

Ja mam ten sam problem- baza Sephora (nic nie daje, a nawet przyspiesza znikanie cienia), baza Kryolan trpche lepiej, ale 3 godz max .
Nic nie pomaga, zaden podklad, przecieranie powiek, zaden puder, cienie czy za 5 czy za 100 zl tak samo znikaja.
Nie wiem co mozna w takiej sytuacji poradzic :/ Tez sie zastanawiam jaki zrobic makijaz na wieksze wyjscia w takim ukladzie. Na codzien uzywam zazwyczaj kredek jedynie.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 11:25   #7
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jaki makijaż oczu przy tłustych powiekach /do ślubu/

ja również mam tłuste powieki i zanim odkryłam bazy pod cienie malowałam się tak:

- kreska eyelinerem - w zależności od okazji różne kształty i kolory kresek
- rozświetlający cień pod łuk brwiowy i w wewnętrznym kąciku oka
- tusz do rzęs

do tego wymodelować buzię, trochę rozświetlacza, szminka/błyszczyk... i makijaż gotowy
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 11:34   #8
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Jaki makijaż oczu przy tłustych powiekach /do ślubu/

ja tez sie tak maluje teraz na codzien, ale na wieksze wyjscia wartoby jakos lepiej sie pomalowac. Musze wyprobowac kiedys baza Lumene, bo baze Artdeco probowalam (co prawda raz i od kolezanki), ale nic nie dawala :/.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 20:27   #9
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jaki makijaż oczu przy tłustych powiekach /do slubu/

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem- baza Sephora (nic nie daje, a nawet przyspiesza znikanie cienia), baza Kryolan trpche lepiej, ale 3 godz max .
Nic nie pomaga, zaden podklad, przecieranie powiek, zaden puder, cienie czy za 5 czy za 100 zl tak samo znikaja.
Nie wiem co mozna w takiej sytuacji poradzic :/ Tez sie zastanawiam jaki zrobic makijaz na wieksze wyjscia w takim ukladzie. Na codzien uzywam zazwyczaj kredek jedynie.
Ja takze mam ten problem.
Zadne bazy na mnie nie dzialaja.
Najlepsza baza APC ( w zelu)
Cienie trzymaja mi sie maksymalnie do 6 godzin na tej bazie(po 6 sie walkuja)
I do 6 h tylko cienie w kamieniu.
Odpadaja u mnie cienie kremowe i w musie.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 10:58   #10
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Jaki makijaż oczu przy tłustych powiekach /do ślubu/

a może powinnaś użyć kamuflażu, wydaje mi sie że trzymały by sie te cienie dłużej
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.