kolorwka kanebo - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 11:48   #121
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Ebay
a ktora to seria?
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 12:16   #122
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
a ktora to seria?
dołączam się do pytania
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 12:19   #123
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
a ktora to seria?
ojej teraz Ci już dokładnie nie powiem, bo to dawno było ale miałam jakiś krem nawilżający z kolagenem i algami
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 12:27   #124
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Wow ja miałam kiedyś olejek i creamy soap, i o ile sopa wielbię, to olejek mnie nie zachwycił
Niemożliwe!!! jak to nie zachwycił??!! Jestem oburzona!

Powiem Ci szczerze, że ja początkowo też nie byłam z niego zadowolona, ale popełniłam koszmarny błąd, ponieważ nakaładałm olejek na wilgotną twarz, a to zbrodnia!

Olejej (jak zreszta każdy KROK 1 Kanebo) należy nakładać na suchą buźkę, wtedy cudownie się rozprowadza, można wykonać na nim masaż (ja wykonuję, oczywiście, ten prawdziwy wg filozofii marki)

Myślę sobie nawet, że on tak dobrze zmywa makijaż, że nawet juz mydełko jest zbędne, ale japńcy wiedzieli co robią- w końcu oczyszczanie to podstawa pielęgnacji!

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
ojej teraz Ci już dokładnie nie powiem, bo to dawno było ale miałam jakiś krem nawilżający z kolagenem i algami
O jaaaa, krem z algami, to na pewno jest cudo nie z tej ziemi....

powiem Wam, że ostatnio dostałam próbkę kremu Kanebo z serii SENSAI PREMIER. To było coś. Krem o konsystencji miodu. Buzia po nim była jak milion dolarów....

dodam tylko, ze słoiczek tego kremu (40ml) kosztuje......2400zł.:bac ik:

Musiałabym sprzedać rodziców na allegro, żeby go sobie kupić....koszmar.
Znajoma z Douglasa powiedziała, że mają wiele klientek, które krem kupują...
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:10   #125
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: kolorwka kanebo

Mam pytanko do Was (szczególnie Karolinitki) - czy macie jakieś doświadczenia z serum nawilżającym Kanebo Sensai Silk? Warto go kupić? To takie cuś: http://www.sensai-cosmetics.com/deta...ng=pl&id=sk006
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 11:19   #126
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
a jak radzi sobie fluid finish z rozszerzonymi porami?
czy podkresla je jeszcze bardziej?
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile kosztuje podkład Sensai Fluid Finish?
na KWC jest podana cena 145 zł, a w jednej z recenzji ktoś podał cenę 165zł...
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Na początku roku płaciłam koło 160.

Czym według Was różni się fluid Sensai Finish od Sensai Cellular Performance Cream Foundation?

Ktoś próbował obydwóch? Niestety recenzji tego drugiego nie znalazłam. Ale wygląda tak:

http://www.dolce.pl/kanebo_sensai/se...tion/8619.php5
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 12:29   #127
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Czym według Was różni się fluid Sensai Finish od Sensai Cellular Performance Cream Foundation?

Ktoś próbował obydwóch? Niestety recenzji tego drugiego nie znalazłam. Ale wygląda tak:

http://www.dolce.pl/kanebo_sensai/se...tion/8619.php5
Fluid Finish jest lżejszy i bardziej dla skóry suchej, mniej kryjący.
CP Foundation jest już do skóry starszej, nie podkreśla zmarszczek, jest bardziej kryjący.
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 13:47   #128
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
Fluid Finish jest lżejszy i bardziej dla skóry suchej, mniej kryjący.
CP Foundation jest już do skóry starszej, nie podkreśla zmarszczek, jest bardziej kryjący.
Dzięki za odpowiedź

A testowałaś może odcienie?

Ciekawa jestem czy 22 Natural Beige przypomina Sand DW EL czy jest ciemniejszy.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 10:54   #129
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Mam pytanko do Was (szczególnie Karolinitki) - czy macie jakieś doświadczenia z serum nawilżającym Kanebo Sensai Silk? Warto go kupić? To takie cuś: http://www.sensai-cosmetics.com/deta...ng=pl&id=sk006
Witaj!

Odpowiadam o 2 miesiace za późno, ale moze jeszcze kiedys tu zajrzysz co do serum (essence) Sensai Silk to ja osobiście za nia nie przepadam, mam wrażenie, ze emulsja nawilza dużo lepiej. Poza tym spółka lotion plus emulsja robia swoje i wystarczajaco dobrze mnie nawilzaja. Powiem Ci, ze czasami zima mam problemy z przsuszoną skórą i wtedy robię sobie kurację serum Kanebo, ale tym z linii Cellular Performance (ten z brzoskwinią). To serum jest zdecydowanie lepsze od tego Sensai Silk. Cudnie pachnie, ma podobną konsystencję do emulsji. Ja stosuję je na noc na lotion i tak idę spać. Rano jeszcze czuję na twarzy taką leciutka tłustawą powłoczkę - bardzo przyjemną. Mocno nawilża i wygładza, tylko ta cena.... (ok.700 PLN). Ja dostałam dwie próbki w Douglasie..uff

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Czym według Was różni się fluid Sensai Finish od Sensai Cellular Performance Cream Foundation?

Ktoś próbował obydwóch? Niestety recenzji tego drugiego nie znalazłam. Ale wygląda tak:

http://www.dolce.pl/kanebo_sensai/se...tion/8619.php5
Ja osobiście używam FF i jestem z niego bardzo zadwowolona. Moja mam uzywa CF i też bardzo go sobie chwali. tak jak pisała moja poptrzedniczka FF jest dużo lżejszy i (niestety) nie kryje aż tak mocno jak CF. Nie jest też tak mocno pielęgnujący. Czasami podkradam Mamie troche jej pudru i zawsze sie nim zachwycam. Mam wrażanie , ze to koloryzujący krem, bo ma taka konsystencję, aj jednak nie mogłabym go uzywać na codzień, bo dla mnie jest za ciężki, ale jeśli masz jakieś przebarwienia czy blizny do ukrycie to polecam własnie go. Aha. Podkłady różnią sie też ceną CF jest dwa razy droższy niż FF

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź

A testowałaś może odcienie?

Ciekawa jestem czy 22 Natural Beige przypomina Sand DW EL czy jest ciemniejszy.
Ja też używałam Sand DW EL zanim poznałam FF Kanebo Moim zdaniem godnym jego następcą będzie numer 204 FF, jest troszke ciemniejszy od 22.
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osiągnięty.
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 12:03   #130
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: kolorwka kanebo

Ślicznie Ci dziękuję za odpowiedź Nie kupiłam go jeszcze i może i dobrze. Za to nabyłam tonik Sensei, taki który wklepuje się dłońmi w buzię a nie za pomocą wacika. Kobiety w Douglasie zachwycały się nim bez reszty, więc się skusiłam. Używam go niecały tydzień więc jeszcze za wcześnie żeby coś powiedzieć, choć już na pewno wiem, że nie mam po nim tego uczucia ściągnięcia, które zawsze towarzyszy mi po umyciu, a nawet po wklepaniu toniku (nawet takiego do suchej cery).

Chociaż cena tego cuda jest zabójcza - 230 zł za tonik to jakiś obłęd
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 12:36   #131
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ślicznie Ci dziękuję za odpowiedź Nie kupiłam go jeszcze i może i dobrze. Za to nabyłam tonik Sensei, taki który wklepuje się dłońmi w buzię a nie za pomocą wacika. Kobiety w Douglasie zachwycały się nim bez reszty, więc się skusiłam. Używam go niecały tydzień więc jeszcze za wcześnie żeby coś powiedzieć, choć już na pewno wiem, że nie mam po nim tego uczucia ściągnięcia, które zawsze towarzyszy mi po umyciu, a nawet po wklepaniu toniku (nawet takiego do suchej cery).

Chociaż cena tego cuda jest zabójcza - 230 zł za tonik to jakiś obłęd
cena toniku zabócza ale wydajnośc ja się nakłada tak jak piszesz dłońmi a nie wacikiem tez ogromna, uzywam od kilku m-cy i jesteme bardzo zadowolona
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 12:54   #132
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ślicznie Ci dziękuję za odpowiedź Nie kupiłam go jeszcze i może i dobrze. Za to nabyłam tonik Sensei, taki który wklepuje się dłońmi w buzię a nie za pomocą wacika. Kobiety w Douglasie zachwycały się nim bez reszty, więc się skusiłam. Używam go niecały tydzień więc jeszcze za wcześnie żeby coś powiedzieć, choć już na pewno wiem, że nie mam po nim tego uczucia ściągnięcia, które zawsze towarzyszy mi po umyciu, a nawet po wklepaniu toniku (nawet takiego do suchej cery).

Chociaż cena tego cuda jest zabójcza - 230 zł za tonik to jakiś obłęd
Nie ma za co

Tonik jest świetny i mam nadzieję, ze jeszcze się o tym przekonasz. Zreszta Kanebo ma niewiele złych kosmetyków
Z tym tonikiem to jest tak, ze jest podstawowym produktem w pielęgnacji. Tak to już jest z kanebo, że żaden krem czy emulsja nie wchłonie sie odpowiednio bez jego wcześniejszego uzycia. Nie wiem czy to jakiś chłyt martekingowy ale się nad tym nie zastanawiam, bo od toniku już zdążyłam się uzależnić
Aha, poczatkowo uzywałam też tego z serii SS, ale teraz przerzuciłam się na ten z Cellular Performance. Jest dla mnie lepszy, bo ma bardziej bogata konsystencje i ładniej pachnie
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osiągnięty.
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 13:51   #133
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorwka kanebo

a patrzylyscie na sklad?

ja dostalam probki w douglasie - niestety naszpikowane toto silikonami.. nie dla mojej cery. dostalam wysyp zaskornikow.skladniki typu algi na samym koncu

co do podkladu FF - bardzo fajny podklad, jedyny chyba ktorego prawie zuzylam go konca
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:09   #134
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a patrzylyscie na sklad?

ja dostalam probki w douglasie - niestety naszpikowane toto silikonami.. nie dla mojej cery. dostalam wysyp zaskornikow.skladniki typu algi na samym koncu

co do podkladu FF - bardzo fajny podklad, jedyny chyba ktorego prawie zuzylam go konca
No, patrzyłam:/ Rzeczywiście Kanebo naszpikowane jest różnymi świństwamii. Poczatkowo tez bałam się ich używać (tym bardziej, że mam wrażliwą skórę), ale w zasadzie już po tygodniu stosowania (jedynie) ich mydełka do twarzy zobaczyłam niebywałe zmiany na mojej twarzy. Zniknęły wszystkie przebarwienia, cienie pod oczami, zaskórniki. Skóra się rozjaśniła, wygładziła i nawilżyła. Do tej pory nie mogę tego pojąć, ale rzeczywiście efekt jest spektakularny. Ale na pewno nie wszyscy będą zadowoleni. Mam znajome, którym Kanebo jakoś nie służy.
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osiągnięty.
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:07   #135
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Pokaż wiadomość
Witaj!
Ja osobiście używam FF i jestem z niego bardzo zadwowolona. Moja mam uzywa CF i też bardzo go sobie chwali. tak jak pisała moja poptrzedniczka FF jest dużo lżejszy i (niestety) nie kryje aż tak mocno jak CF. Nie jest też tak mocno pielęgnujący. Czasami podkradam Mamie troche jej pudru i zawsze sie nim zachwycam. Mam wrażanie , ze to koloryzujący krem, bo ma taka konsystencję, aj jednak nie mogłabym go uzywać na codzień, bo dla mnie jest za ciężki, ale jeśli masz jakieś przebarwienia czy blizny do ukrycie to polecam własnie go. Aha. Podkłady różnią sie też ceną CF jest dwa razy droższy niż FF

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



Ja też używałam Sand DW EL zanim poznałam FF Kanebo Moim zdaniem godnym jego następcą będzie numer 204 FF, jest troszke ciemniejszy od 22.
Dzięki za odpowiedź.

A Twoja mama jakiego używa odcienia CP? Bo ponoć tam są chłodne odcienie nr chyba od 11 do 14, i ciepłe od 22 chyba do 25.
Myślisz. że te od 11 do 14 dają bardziej zmęczony wygląd?

A co do krycia, skoro używałaś Sand EL to może możesz porównać krycie Double Wear z Cellular Performance Foundation, oraz jakieś inne właściwości (np jak długo się trzymają itp)?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 08:44   #136
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.

A Twoja mama jakiego używa odcienia CP? Bo ponoć tam są chłodne odcienie nr chyba od 11 do 14, i ciepłe od 22 chyba do 25.
Myślisz. że te od 11 do 14 dają bardziej zmęczony wygląd?

A co do krycia, skoro używałaś Sand EL to może możesz porównać krycie Double Wear z Cellular Performance Foundation, oraz jakieś inne właściwości (np jak długo się trzymają itp)?
Witaj!

Moja Mama używa nr 13 i moim zdaniem ten własnie odcień wygląda na jej twarzy przecudnie (sama ma oliwkową karnację). Powiedziałabym, że to raczej ciepły odcień, bo twarz po jego nałożeniu wygląda na wypoczętą i rozjaśnioną. Jak już chyba pisałam - dla mnie jest trochę za treściwy jak na podkład, bo zostawia lekką poświatę, nie matowi, ma raczej działanie pielęgnujące niż upiększające (aczkolwiek naprawdę dodaje skórze blasku i mocno nawilża- w końcu ma w sobie mnóstwo jedwabiu, jak to Kanebo).

Co do krycie to osobiście uważam, że żaden podkład nie kryje tak mocno jak DW EL, chyba, że beton chociaż ostatecznie (w porównaniu z FF Kanebo) ocieniam krycie CF jako dosyć dobre. Zresztą zawsze jeszcze można się wspomóc jakims sypańcem. Co do trwałości - to jest baaardzo trwały, nie spływa, nie ulatnia się i utlenia, nie zapycha porów. To podład który idealnie wtapia sie w skórę i pozostaje tam do końca dnia. Nie wiem czy to do końca zasługa pudru, bo obie z Mamą malujemy się pędzlem do podkładu (polecam ten z Douglasa za niecałe 30 zł. - jest naprawdę dobry) , a ja jeszcze dodatkowo matuje się pudrem w kamieniu (tylko raz dziennie!) i może te dwa składniki mają duży wpływ na trwałość podkładu? Tego nie wiem.

Aha, pamiętaj jeszcze o jednym. Każdy podkład Kanebo po nałożeniu na twarz lekko się rozjaśnia! (dlatego radzę najpierw iść po próbkę do drogerii - tak chętnie je rozdają, a nikt z tego nie korzysta...) - wtedy bedziesz wiedziała, który odcień jest dla Ciebie najlepszy i czy w ogóle podkład Ci służy. Nie ma co kupowac w ciemno tym bardziej, że CF najtańszy nie jest....
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osiągnięty.

Edytowane przez Karolinitka
Czas edycji: 2010-09-23 o 08:45
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:48   #137
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: kolorwka kanebo

Który Lotion jest według Was najlepszy?

Inner Balance Priming Lotion I

Inner Balance Priming Lotion II

Inner Balance Priming Lotion III

czy może

Cellular Performance Lotion I lub

Cellular Performance Lotion II?

Czytałam, że te Lotiony IB mają akkohol w składzie, za to nie znalazłam składu CP.

Używałam kiedyś kremu Inner Balance Immediate Moisture Power i był taki sobie. Może dlatego, że nie używałam go w zestawie z innymi kosmetykami Kanebo.

Teraz szukam czegoś co dobrze nawilży twarz w chłodne dni.

Czy ktoś może porównać któreś z tych toników? Będę wdzięczna za opinie.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:49   #138
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: kolorwka kanebo

Testowałyście może to nowe cudo Kanebo podkład baza i korektor?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 07:48   #139
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Który Lotion jest według Was najlepszy?

Inner Balance Priming Lotion I

Inner Balance Priming Lotion II

Inner Balance Priming Lotion III

czy może

Cellular Performance Lotion I lub

Cellular Performance Lotion II?

Czytałam, że te Lotiony IB mają akkohol w składzie, za to nie znalazłam składu CP.

Używałam kiedyś kremu Inner Balance Immediate Moisture Power i był taki sobie. Może dlatego, że nie używałam go w zestawie z innymi kosmetykami Kanebo.

Teraz szukam czegoś co dobrze nawilży twarz w chłodne dni.

Czy ktoś może porównać któreś z tych toników? Będę wdzięczna za opinie.
To wszystko zależy od Twojej skóry.

Lotion I jest do skóry mieszanej
Lotion II do normalnej i suchej
Lotion III do bardzo suchej.

Inner Balance jest dla skóry młodej, a Cellular Performance dla starszej.
Ja osobiscie (lat 26, skóra mieszna) latem używam Inner Balance Priming Lotion I a zimą Cellular Performance Lotion II, ponieważ potrzebuję czegoś bogatszego do twarzy, a zima mam lekko przesuszoną skórę. Gdybym miała ocenić, kta seria lotionów jest lepsza to na pewno wybrałabym Cellular Performance, bo są bardzo bogate, cudownie pachną i mocniej nawilżają skórę (czasmi używam ich na noc już bez kremu).

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Testowałyście może to nowe cudo Kanebo podkład baza i korektor?
Ja testowałam i ... jestem bardzo zawiedziona. Napisałm zresztą opinię na KWC:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ch-Compact.htm
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osiągnięty.
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 16:34   #140
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Pokaż wiadomość
To wszystko zależy od Twojej skóry.

Lotion I jest do skóry mieszanej
Lotion II do normalnej i suchej
Lotion III do bardzo suchej.

Inner Balance jest dla skóry młodej, a Cellular Performance dla starszej.
Ja osobiscie (lat 26, skóra mieszna) latem używam Inner Balance Priming Lotion I a zimą Cellular Performance Lotion II, ponieważ potrzebuję czegoś bogatszego do twarzy, a zima mam lekko przesuszoną skórę. Gdybym miała ocenić, kta seria lotionów jest lepsza to na pewno wybrałabym Cellular Performance, bo są bardzo bogate, cudownie pachną i mocniej nawilżają skórę (czasmi używam ich na noc już bez kremu).
Dzięki za odpowiedź.

A czym się różnią te na załączonych zdjęciach?
Ponoć jeden i drugi to CP Lotion I.
Któryś jest starszą wersją?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 07:32   #141
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.

A czym się różnią te na załączonych zdjęciach?
Ponoć jeden i drugi to CP Lotion I.
Któryś jest starszą wersją?
Witaj Ajsun

Ten pierwszy (w podłużnej buteleczce) jest nową wersją,a ten drugi juz został chyba wycofany. Nigdy go nie widziałam na półce w Douglasie

A używałaś już kiedys jakichś produktów kanebo? I skąd to zainteresowanie tą marką?
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osiągnięty.
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 15:19   #142
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Pokaż wiadomość
Witaj Ajsun

Ten pierwszy (w podłużnej buteleczce) jest nową wersją,a ten drugi juz został chyba wycofany. Nigdy go nie widziałam na półce w Douglasie

A używałaś już kiedys jakichś produktów kanebo? I skąd to zainteresowanie tą marką?
Tak, miałam krem IB i puder sypki. Są na tyle dobre, że chcę wypróbować też innych produktów. Niestety u mnie o próbki bardzo ciężko więc poprostu wyszukuję opinii.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 14:03   #143
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: kolorwka kanebo

Hej,
Możecie mi coś powiedzieć o różach do policzków Kanebo? Takich jak ten tu? Czaje się teraz na zakup różu a cena na truskawce baaardzo atrakcyjna
http://pl.strawberrynet.com/makeup/k...961/?CatgId=19

Niestety w KWC go nie ma
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 17:39   #144
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kolorwka kanebo

ja mam puder sypki Kanebo i go uwielbiam! obecnie mojego KWC

mloda86 a szukalas jakis recenzji w necie? mi sie wydaje, ze to jest dosc stary rozyk...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:04   #145
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: kolorwka kanebo

szukałam i na polskich stronach nie ma. Też mi się właśnie tak wydaje i dlatego pytam tutaj bo może Wy coś o nim wiecie....
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:18   #146
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
szukałam i na polskich stronach nie ma. Też mi się właśnie tak wydaje i dlatego pytam tutaj bo może Wy coś o nim wiecie....
zaraz lookne czy na jakis zagranicznych forach nie ma recenzji a jak sa to z jakiego sa roku

znalazlam recenzje rozu, ale opakowanie jest inne- recenzje ma z 2008, 2009 i jedna z 2006 wiec moze ten na truskawie byc stara wersja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-11-21 o 18:26
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:28   #147
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: kolorwka kanebo

No właśnie... hmm chyba zrezygnuje z kupna. A swoją drogą to jak jest ze świeżością kosmetyków na truskawce?
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:35   #148
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kolorwka kanebo

roznie niektore sa swiezaki, inne takie 2latki a jeszcze inne skamieliny czasami mozna sie domyslic tak jak teraz po opakowaniu a czasami no niestety rzucaja kosmetyk, ktory jest produkowany caly czas np od 6 lat i dostaniesz tego 6 latka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:44   #149
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: kolorwka kanebo

Czyli co się trafi? przymierzam się do zakupów na truskawce ale chyba przyłącze się do zbiorowego zamówienia bo raczej sama nie będę ryzykować.
Nadal szukam różu jakiegoś w miarę dobrego i nie ma owszem jest NARS ale oczywiście w PL niedostępny, a na amerykańskiej stronie jest w cenie 26$ ale nie wysyłają do PL :/ ech, jakbyś mogła polecić jakiś róż to będę wdzięczna
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:45   #150
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
Fluid Finish jest lżejszy i bardziej dla skóry suchej, mniej kryjący.
CP Foundation jest już do skóry starszej, nie podkreśla zmarszczek, jest bardziej kryjący.
Żadko sie odzywam, ale z tą wypowiedzią po cześci się nie zgodze. Fluid Finish jest polecany do wszystkich cer, zarówno suchej jak i tłustej.
Cellural Performance moze być używany przez osoby o bardzo suchej skórze i oczywiście dla skóry starszej. Dodatkowo jest to seria przeciwzmarszczkowa.

PS. KOCHAM KANEBO i ich eyeliner w pisaku w szczzególności.

MŁODA86, to nie jest róż Kanebo!! Orginalny jest okrągły w srebrnym opakowaniu.

Pozdrawiam
konsultantka Douglas ^^.
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html

Edytowane przez OE6
Czas edycji: 2010-11-21 o 18:48
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.