Co mogę zmienić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 10:34   #31
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: Co mogę zmienić?

Zdecydowanie blond i grzywka na bok. Długości nie zmieniaj I jeżeli specjalnie nie chce Ci się modelować włosów, to podczas suszenia, daj głowę w dół i susz "od spodu" I zdecydowanie brwi.
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:53   #32
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Co mogę zmienić?

Wielkie dzięki za rady. Właśnie ta moja fryzura najbardziej mnie czasami męczy. W najbliższym czasie postaram się wybrać do fryzjera. Może macie jakiegoś godnego polecenia w Zgierzu lub w Łodzi?
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 18:35   #33
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Co mogę zmienić?

Ja polecam salon fryzjerski Oasis w Łodzi na Widzewie (ul. Bartoka 67A). Możesz sobie znaleźć w internecie. Salon ma stronę internetową.
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 11:54   #34
kanioska
Raczkowanie
 
Avatar kanioska
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 181
GG do kanioska
Dot.: Co mogę zmienić?

Hello, ja tam żadnym ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że tak jak mi, nie będzie pasowało Ci nic przylegającego do szyi, apaszki zawiązane tak jak na ostatnim zdjęciu odpadają tak jak i golfy przy szyi i półgolfy też, przynajmniej mi robią krzywdę, że wyglądam jakbym w ogóle nie miała szyi, czyli wyglądam jak młotek lekko powiedziawszy co do włosów to miałam identyczne w podstawówce przedziałek pośrodku i długie włosy, mi lekko falowały i to też był koszmar, więc tak jak dziewczyny już napisały to zmiana fryzury koniecznie jakiś przedziałek z boku (koloru nie tykam bo sama nie farbuje). Dodam tylko, że jestem starsza od Ciebie, a po zdjęciach przed poznaniem wieku myślałam że masz tak z 32 lata, więc na zmiany czas najwyższy pozdrawiam i 3mam kciuki za zmiany
__________________
Mój zakurzony wątek zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=potwory

Wymianka książki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=691852
kanioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 15:26   #35
izkaa84
Raczkowanie
 
Avatar izkaa84
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 162
Dot.: Co mogę zmienić?

ja zaszalałbym na twoim miejscu z fryzurką. Na pewno coś krótszego, tak żeby włoski nabrały lekkości. Fryzurka wycieniowana i zmiana koloru na kasztanowy. Myślę, że wyglądałabyś super.
__________________
"Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy" - mój blog: skuteczneodzywianie.pl. Zobacz w jaki sposób udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę
izkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:51   #36
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Co mogę zmienić?

co do karnacji, niektóre karnacje po prostu nie chcą się za bardzo opalać (tak jak moja, a jak już się opale to na brzydki kolor, żaden tam brzoskwiniowy i zejdzie mi po dwóch tygodniach) i lepiej to zaakceptować. słońce przyspiesza starzenie i szkodzi cerze. lepiej zainwestwoać może w jakieś delikatne balsamy brązujące albo kremy poprawiające koloryt. mi się np. sprawdza balsam brązujący z bielendy. warto dodać do swojej diety produkty które mają beta karoten (tylko nie w za dużych ilośiach), nie będzie po tym opalenizny ale może cera będzie ciut bardziej zdrowo wyglądać. mi olej kokosowy pomógł się kiedyś opalić, ale mimo wszystko opalania nie polecam.
co do makijażu, to najlepszy jest taki delikatny podkreślający urodę. proponuję jakiś jasnoróżowy błyszczyk (podkreśli jasną cerę), róż do policzków (ożywi skórę) - najlepiej w kolorach pudrowego różu, za ciemne nie będą dawały dobrego efektu, tusz do rzęs, białą kredkę na lini wodnej, może jakieś lekkie podkreślenie brwi, jeśli potrzebujesz to lekki jasny podkład - a jeśli nie masz dużo niedoskonałości to lekki krem tonujący albo sam krem po prostu. oczy będą ładnie wyglądać gdy będą malowane na jakieś jasno beżowe kolory, biały.
co do wybielania zębów to ja bym nie przepłacała i kupiła paski wybielające (sama w ten sposób wybielam, bo mogę w każdej chwili wybielić więcej gdy czuje że zółcieją i nie wydaję astronomicznych kwot u stomatologa). jak już wybielisz i martwy ząb będzie się odznaczał to idź do stomatologa i może nałoż na niego licówkę albo jakoś spróbuj go tam wybielić, w tej kwesti niestety nie pomogę.

moim zdaniem pasowałby Ci jasny blond, oczywiście ciepły, w żadnym wypadku popielaty, a jeśli nie chcesz radykalnej zmiany to porponuję blond pasemka, ożywią twarz, coś takiego jak tutaj: http://1.bp.blogspot.com/-fuEAXPSBvI...ir_color_1.jpg

nie obcinałabym ich, wyglądają zdrowo to po co. może najwyżej końcówki jeśli są zniszczone.
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 20:41   #37
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Co mogę zmienić?

Ja widzę cię w włosach skróconych o ok 10 cm, wycieniowanych. Wiem że poboba ci się ta długośc i pewnie wieki zapuszczałaś , ale skoro potrzebujesz zmian trzeba liczyć się z kosztami

popieram dziewczyny odnośnie stroju( apaszek). Nie musisz od razu chodzić w mini. Skoro lubisz szary i czarny to polecam jakieś kolorowe dodatki i wcale nie musisz wydawać fortuny. Polecam SH. Zawsze można znaleźć coś modnego i za nieduże pieniądze

a i pamietaj o paznokciach u rąk i nóg. Zadbane paznokcie to wizytówka. Choćby wymalowane odżywką ale zawsze ładnie wypiłowane i nie obgryzione
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 21:30   #38
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: Co mogę zmienić?

Przede wszystkim BRWI, regulacja, możne przy okazji jakaś lekka henna o kolorze brązu aby je podkreślić.
Masz ładny kolor oczu i widzę, że się nie malujesz, a warto byłoby podkreślić oczy... zainwestuj w jakiś fajny tusz do rzęs, dobry podkład kryjący, łagodny błyszczyk na usta w odcieniu lekkiego nude różu http://www.e-vive.pl/image/4701.GAL.GL_BIG_v0.jpg , na policzki odrobinkę różu w brzoskwiniowym kolorze, odmieni Ci buźkę
Włosy.. moim zdaniem fajnie wyglądałabyś w jakimś blondzie z jasnymi refleksami, tylko nie z jakimiś tandetnymi pasemkami... ! Mimo iż nie chcesz ich skaracać ja radziłabym Ci to, długie włosy Cię przytłaczają.. widziałabym Cię w takich włosach : http://img.styl.fm/resize/watermark/...33/ef/cff9.jpg może odrobinkę dłuższych, lecz coś na ten wzór, zyskałyby dużo na objętości
Co do ubioru zdecydowanie nie zakładaj bluzek z golfami, i żadnych apaszek !! to strasznie postarza !
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 21:31   #39
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Co mogę zmienić?

i pokaż się koniecznie po przemianie zżera mnie ciekawość
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 16:47   #40
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Co mogę zmienić?

O tak, ja też jestem bardzo ciekawa
Z mojej strony nie wniosę nic nowego:
- regulacja i brązowa henna na brwi, najlepiej pierwszy raz pójść do kosmetyczki, bo jeśli nigdy nie używałaś henny to samodzielne eksperymenty mogą Ci zaszkodzić
- podcięcie włosów np. gdzieś za łopatki, włosy będą odświeżone, ale pozostaną w miarę długie. Kolor masz ładny. Jeśli nie chce Ci się bawić z farbami, możesz zrobić delikatne pasemka w kolorze zbliżonym do obecnego koloru. Wtedy nawet jeśli będziesz miała odrosty to jakoś to będzie wyglądać
- kolorowe ubrania (błękit, jasny fiolet), "ożywcza" byłaby nawet kremowa bluzka z kwiatowym wzorkiem, pełno teraz takich w sklepach.
- zęby można spokojnie wybielać w domu, ja kupuję żel do wybielania za 50 zł, nakładam 2 x dziennie na pól godziny i po 2-3 tygodniach mam bielutkie. Dentysta zrobi to o wiele szybciej, ale skasuje też kilka stówek Po radę stomatologa udałabym się tylko w sprawie martwego zęba, bo sama sobie z nim nie poradzisz. Gdyby Ci go wybielił mogłabyś już bawić się żelem i wyrównać kolor reszty zębów, ale uprzedzam, że do tego trzeba wytrwałości, bo domowe wybielanie zajmuje trochę czasu.
- makijaż: delikatny cień na oczy ożywi spojrzenie, dodałabym też róż (ale bez przesady, wystarczy musnąć policzki). Tutaj masz info odnośnie nakładania różu:
http://www.jejpiekno.pl/nakladanie-rozu-na-twarz.html

Koniecznie wstaw zdjęcie po metamorfozie!!!
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 14:35   #41
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Co mogę zmienić?

I jak ci idzie matamorfoza Kochana?
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 21:08   #42
marry2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Co mogę zmienić?

A co byś powiedziała na delikatne cieniowanie i dłuższą grzywkę na bok ?
marry2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 16:49   #43
eliza1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: Co mogę zmienić?

Ją też uważam, ze bardzo ładnie Ci jest z grzywką, taka jak na pierwszym zdjęciu czy inną ale jednak z grzywką. Nie powinny być jak na 2 i 3 zdjęciu ulizane i założone za uszy. powinnaś nadać objętości wlosom np. susząc przeczesywac je palcami w różne strony, to po wysuszeniu będą puszyste i będzie ich dużo. Możesz zrobić przedzialek z boku i ułożyć włosy tak, żeby zaslanialy trochę czoło i boki twarzy. Wypruboj szampan nadający objętość, a zrezygnuj z takich z odzywką czy silikonami bo po nich włosy tracą objętość.
Druga sprawa to zastanów się jednak nad chociaż małą zmiana kolorystyki w zbiorze silikonami.Blondynkom zazwyczaj nie jest dobrze w ciemnych kolorach. Błękit, lila, turkus, róż to kolory wręcz stworzone dla blondynek. Zmiany możesz wprowadzać powoli np. do popielatej spodniczki założyć błękitną czy liliową bluzeczke.
Ja uwazalabym z samodzielnym wybielaniem zębów, bo ponoć można zniszczyć szkliwo. Zapytaj stomatologa czy nie zalecilby Ci aparatu ortodontycznego.
Noi jeszcze dobrze by było wyregulować brwi, podkreślić oczy np. tuszem di rzęs, nałożyć nieco różu na policzki i jasno różową pomadkę na usta. Jesteś bardzo ladna, tylko nie gaś swojej urody przez ciemne stroje i przylizaną fryzurę.Pozdrawiam
eliza1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 17:31   #44
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Co mogę zmienić?

Odnośnie zębów - na moim przypadku. Troszkę przydługawo, ale z doświadczeniem :p

Niestety również moja jedynka została poddana leczeniu kanałowemu i po niedługim czasie zaczęła się odróżniać. Był to dla mnie ogromny kompleks. Dlatego też jak tylko mogłam to wybieliłam ją od środka. Lekarz otworzył plombę, poborował i włożył jakieś cudo. Po kilku dniach wyjął i ząbek rzeczywiście był o wiele bielszy i zgrywał się z resztą. Byłam zachwycona, jednakże pojawiło się jedno małe "ale". Po borowaniu ząb stał się cieńszy i wydawało mi się, że zaczął prześwitywać. Nie wiem co to, ale widać było ciemniejszy, prostokątny kształt. Po roku niestety efekt już zanikał znacznie i w sumie to było może gorzej ze względu na ten "prześwit".
Nie odważyłam się na ponowne wybielanie kanałowca. Jak tylko uzbierałam $$ to wybrałam się na zakładanie licówki. Koszt w sumie trochę ponad 500 zł. Niby piszą, że nie piłuje się wtedy aż tyle, ale...naprawdę byłam zszokowana. Mam duże zęby a został mi mały kwadracik, z którym musiałam kilka dni pochodzić. Wyglądało to strasznie, ale czego to się nie przeboleje... Zaznaczę, że zaryzykowałam założenie tylko jednej licówki, co odradzał mi lekarz. Mimo iż nie jest idealnie, to była to moja najlepsza i najbardziej wyzwalająca decyzja. Znam to uczucie, kiedy wstydzisz się uśmiechnąć, zakrywasz dłonią...zaczęłam wtedy zupełnie nowe życie. Polecam Ci z całego serca i nie czekaj z tym! Tracisz tyle pięknych chwil, być może też znajomości...

Moja będzie już liczyć sobie z 4 latka i nic się z nią nie dzieje. Jest niestety "tępa" i czasem mam problem, żeby ugryźć jakąś twardszą rzecz. Należy też zwracać uwagę na czyszczenie linii między licówką a dziąsłem. Kolor zawsze będzie trochę się różnił, tym bardziej jeśli robisz to na 1 zębie zamiast do pary. Moja ma bardziej szarawy poblask, podczas gdy naturalny ząb wpada w krem. I na podstawie kształtu można je czasem odróżnić, ale to zależy jak spojrzeć. Jeśli chcesz jakieś jeszcze szczegóły to śmiało wbijaj na priv
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 18:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.