Skrócona miesiączka- czy mam sie martwić??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 06:02   #1
olka8888
Raczkowanie
 
Avatar olka8888
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 70

Skrócona miesiączka- czy mam sie martwić???


Hej Dziewczyny.
Bardzo długo mnie tu nie było...ale miło znów zawitać.
Mam ostatnio problem. Od jakiś 8 miesięcy skróciła mi się miesiączka. Kiedyś mój okres trwał 5-6 dni, teraz 1 dzień jest b.obfity, drugi już tak mniej a 3 to już wogole plamienia:/
Martwię się tym trochę, byłam u ginekologa, robiłam badania, cytologia wyszla mi wporzadku, grupa I, tabletek antykoncepcyjnych nie biorę, mam 26 lat.
Wiem, ze to nie ma zadnego wpływu, ale moja miesiaczka skrocila się i zauwazylam, jak wzielam w tamtym roku antybiotyk, ponieważ borykam się z przewlekłym zapaleniem zatok. Wtedy okres spoznil mi się 2 tyg i od tego czasu mam krótszy;/
Proszę o jakies komentarze..czy ktoś tak ma, czy tylko ja, czy mam się martwic i ewentualnie jakie badania zrobić. Dziekuje z góry za odpowiedzi.
olka8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 07:48   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Skrócona miesiączka- czy mam sie martwić???

Cytat:
Napisane przez olka8888 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.
Bardzo długo mnie tu nie było...ale miło znów zawitać.
Mam ostatnio problem. Od jakiś 8 miesięcy skróciła mi się miesiączka. Kiedyś mój okres trwał 5-6 dni, teraz 1 dzień jest b.obfity, drugi już tak mniej a 3 to już wogole plamienia:/
Martwię się tym trochę, byłam u ginekologa, robiłam badania, cytologia wyszla mi wporzadku, grupa I, tabletek antykoncepcyjnych nie biorę, mam 26 lat.
Wiem, ze to nie ma zadnego wpływu, ale moja miesiaczka skrocila się i zauwazylam, jak wzielam w tamtym roku antybiotyk, ponieważ borykam się z przewlekłym zapaleniem zatok. Wtedy okres spoznil mi się 2 tyg i od tego czasu mam krótszy;/
Proszę o jakies komentarze..czy ktoś tak ma, czy tylko ja, czy mam się martwic i ewentualnie jakie badania zrobić. Dziekuje z góry za odpowiedzi.
Moim zdaniem nie ma żadnego powodu do niepokoju, tym bardziej, że byłaś u lekarza i robiłaś cytologię. Ja bym się cieszyła Też za czasów nastoletnich miałam okres 7-8 dni, a teraz mając 20 parę lat trwa 3-4 dni.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 20:40   #3
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Skrócona miesiączka- czy mam sie martwić???

Też słyszałam, że przychodzi taki moment, że miesiączka właśnie się skraca do 3-4 dni ;-)
To nie dotyczy kobiet, które mają problemy z hormonami...
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 18:27   #4
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Skrócona miesiączka- czy mam sie martwić???

https://wizaz.pl/forum/group.php?groupid=1648 zapraszam do klubu
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 19:27:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.