Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-20, 09:58   #61
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
Oooo, musiałam nie zauważyć, sorry.

To że się przyda to wiem, bo raz że mam wykładzinę dywanowa w całym mieszkaniu tzn oprócz przedpokoju, kuchni i łazienki a dwa co 3 miesiące przychodzi facet wyprac i kasuje 130 zł za taka przyjemność...
Tutaj można w rossmannie za darmo wypożyczyć, nie wiem czy w pl tez tak mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:00   #62
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Ja też się wyspałam


Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
A ja laze do wc co najmniej z 5 razy. W ogóle to u mnie noc jest okropna, wszystko boli, ciezko zasnąć i to sikanie... Niedlugo mąż wstaje to i ja wstane razem z nim i wezme się za jakieś porzadki. Już wolę dzień niż kulanie z boku na bok w nocy. A dzidzia wariuje i daje koncerty w brzuchu co noc
Mnie boli po nocy i podczas przekręcania, niby luteina ma pomagać i e razie czego no spa ale jakoś tego nie widzę.


Cytat:
Napisane przez ma_i Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😃

Ja też robię wszystkie badania prywatnie 😒 U mnie tsh jest na drugi dzień, a pozostałych nie pamiętam, bo dawno nie robiłam. Ale też chyba od razu są wyniki, nie trzeba czekać tygodniami 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie pobierają krew w pon, wt i pt, i trzeba ze 3 dni poczekać na wyniki. Ale mogą nie dać tylko wydrukować jak są szybko potrzebne. Tu jest tani lab i zawsze biorę TSH i ft4.

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
normalnie zaliczam co i rusz szokesa jak czytam ze niektore z was nie wstaja w nocy do tojtoja

a dzis w nocy wpadlam na sztanski pomysl spania na lewym boku jak wstalam to myslalm ze mi spojenie rozsadzi nigdy wiecej spania na lewym boku

az sprawdzilam rano jak wstalam wyniki z poprzedniej ciazy i ta tarczyce tez mialam badana we wrzesniu wiec to moze u tej mojej ginki to norma,ze tak pozno bada
no nic, teraz w sobote zrobie sobie bez pytania. mam nadzieje, ze wyniki beda ok.
a, i popatrzylam sobie jeszcze w stara karte ciazy i w 33 tyg wazylam 76kg. czyli +/- o 7 wiecej niz teraz. wiec wychodzi na to ze smialo moge wiecej zrec


jak mlody wstanie i go ogarne to tez sobie zafunduje taki prysznic


o jaaaaaaaaa


a to, to znam. ale nie wiedzialam ze to o krolika/zajaca chodzi ile to sie czlowiek na wizazu na starosc moze dowiedziec
Lewy bok podobno najlepszy!
Ja ważę całkiem podobnie, może kg więcej niż w pierwszej. Nie powinnam żreć

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy też budżecie się z takim zapchanym nosem a na dodatek samą zaschnieta krwią?
Taak, nie zawsze z krwią


Cytat:
Napisane przez Zingi Pokaż wiadomość
Obecna
I na dzień dobry obiecana , jeszcze gorąca, recenzja eukaliptusowego proszku do prania!

1. Jest dobrze, nawet bardzo: wrzuciłam wczoraj dwie pralki zdobycznych ciuszków w różnym stanie, białe, kolorowe razem.
Sypnęłam mikroskopijną ilosć proszku bezpośrednio do pralki-tak zalecają. Prałam w 40 i w 50 stopniach.
Ciuszki pięknie uprane, przyjemnie mięciutkie, czyściutkie, białe zrobiły się białe aż miło.

2. Zapach: ja mam akurat proszek eukaliptusowy, po otwarciu słoiczka zapach jest bardzo mocny, jak sztyft do nosa , natomiast pranie jeszcze mokre pachnie bardzo delikatnie, a w trakcie suszenia zapach praktycznie znika!
Dla mnie bomba, bo jakos nie podchodzą mi te słodkawe nuty zapachowe dzieciecych proszkow.

3. Jestem pod wielkim wrażeniem ekologicznej spójnosci sklepu, gdzie zamawiałam http://eukaliptusowy.pl/
Przesyłka przyszla w kartonie, oklejona papierową taśmą klejąca, wypełnienie wyglądające jak biale chrupki kukurydziane zrobione jest z odpadów organicznych i nadaje się do kompostowania, o czym informuje mała karteczka dorzucona do paczki
Dla mnie duży plus, szczególnie w porównaniu z paczką z Gemini, gdzie ilość użytej folii bąbelkowej była absurdalna, po zgnieceniu to była kula o średnicy metra, jakaś masakra:/ rozumiem opakowac coś delikatnego, ale pięciokrotnie zawinięte w folię pudełko gazików jalowych to chyba przesada...

Podsumowując: proszek u mnie zostaje
Zajmuje niedużo miejsca(jak mega sloik Nutelli), jest faktycznie mega wydajny, fenomenalnie pierze, pralka pachnie czystoscią, ciuszki też, wypiore w nim wszystko, nie potrzebuję zadnych plynow zmiękczających i ma świetny sklad.
Polecam!!

Zawiedzione mogą być te z Was, które lubią słodki zapach ciuchów i ciuszków - cała reszta może naprawdę być pod wrażeniem
O ciekawy ten proszek! Tylko pewnie cena ostra.
Ja lubię paczki z dużą ilością folii, przydają się przy przeprowadzce

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:01   #63
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

A co do naszej wozkowej torby
Nie byłam przekonana do tych skip hop, bo ceny powalają..
Zaczęłam szukac, ta mi wpadła w oko przez kolorystykę. Nie chciałam żadnej typowo dzieciowej, z kwiatuszkami, misiami itd.
Wylicytowalam ta, a czerwona metke zauważyłam dopiero wieczorem jak tz pokazywałam nigdzie w opisie nie bylo, a zdjęciom aż tak się nie przyglądałam no i chcąc nie chcąc mam słynna skip hop !
I jak dla mnie torba jak torba. Szału nie ma. Babka odrzuciła do niej rachunek 69€. Ja dałam niecałe 15 z wysyłką.
Żeby była warta aż takiej ceny to bym nie powiedziała :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:06   #64
mietowka25
Zakorzenienie
 
Avatar mietowka25
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 112
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Tutaj można w rossmannie za darmo wypożyczyć, nie wiem czy w pl tez tak mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie słyszałam o takiej dogodnosci u nas...
Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
A co do naszej wozkowej torby
Nie byłam przekonana do tych skip hop, bo ceny powalają..
Zaczęłam szukac, ta mi wpadła w oko przez kolorystykę. Nie chciałam żadnej typowo dzieciowej, z kwiatuszkami, misiami itd.
Wylicytowalam ta, a czerwona metke zauważyłam dopiero wieczorem jak tz pokazywałam nigdzie w opisie nie bylo, a zdjęciom aż tak się nie przyglądałam no i chcąc nie chcąc mam słynna skip hop !
I jak dla mnie torba jak torba. Szału nie ma. Babka odrzuciła do niej rachunek 69€. Ja dałam niecałe 15 z wysyłką.
Żeby była warta aż takiej ceny to bym nie powiedziała :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupie tą Skip Hop jak znajdę w tkmaxxx za 170 zł, albo rozejrze się za używaną
mietowka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:07   #65
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez ma_i Pokaż wiadomość
Kurde, jakiś niefart. Poszłam do endokrynolog a tam karteczka na drzwiach, że do końca tygodnia urlop. Nic to, wyniki mam dobre, leki jeszcze mi do następnego tygodnia wystarczą. Wróciłam do domu i myślę sobie - pójdę do Rossmanna, bo mi wczoraj wyskoczyła promocja na pieluszki flanelowe - 3 zeta z kawałkiem. Ale myślę sobie, sprawdzę, czy czasem nie od jutra czy coś. A to się okazuje, ze ta promocja była do wczoraj i dzisiaj już nie ma Dobrze że nie poszłam.
Na pocieszenie zadzwonił kurier że do mnie jedzie. Ciekawe co to? Obstawiam zamówienie ze Smyka albo łóżeczko
kurde, w takiej sytuacji to chyba powinni tel uprzedzic i pozapisywac od razu na innyw miare mozliwy termin i teraz co? nastepna wizyta za rok?
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:10   #66
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o takiej dogodnosci u nas...

Ja kupie tą Skip Hop jak znajdę w tkmaxxx za 170 zł, albo rozejrze się za używaną
Masz gdzieś Komfort w okolicy? Oni wypożyczają za 1zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:16   #67
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Witam się po przedłużonym weekendzie u mamy.
Spakowani załadowany samochód gotowi do drogi siedzieliśmy w aucie w niedzielę o 22 i masakra samochód nie chciał odpalić, ja się za wiele nie znam więc nie będe się zagłębiac by wam opisywać sytuację, no ale musieliśmy zostać na poniedziałek, Teżet pół dnia szukał stacji diagnostycznej lub kogokolwiek kto potrafił by zdiagnozować co się stało, bo to nie była usterka mechaniczna tylko coś z komputerem w samochodzie i komputer blokował uruchomienie samochodu twierdząc że jest coś nie tak z układem hamulcowym.

Kończąc mój wywód wydaliśmy kase na diagnostykę, resetowanie komputera i sprawdzenie układu hamulcowego. Okazało się że z układme hamulcowym było wszystko ok

za mało mamy wydatków że jeszcze takie sa potrzebne

najgorsze z tego wszystkiego jest to że dojechaliśmy wczoraj późno wieczorem do domu szczęśliwi że wszystko ok , a teżet dziś rano wstał i znów nie dało sie odpalić auta i komputer wywala znów ten sam błąd

ręce opadają
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 10:18   #68
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Soso, w ogóle to mam wrażenie że bardziej mężczyźni są uprzejmi, a kobiety które były w ciąży i wiedza jak jest to pilnują tylko swojego tyłka i tego żeby nikt nie wszedł przed nie.

PannaIzabela, mnie najbardziej boli żebro jak leze na zalecanym lewym boku i kregoslup w części lędźwiowej jak położę się na plecach. No nic, uroki ciąży...
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:18   #69
ma_i
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 048
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
kurde, w takiej sytuacji to chyba powinni tel uprzedzic i pozapisywac od razu na innyw miare mozliwy termin i teraz co? nastepna wizyta za rok?
Nieee, w ciąży chodzę do mojej endokrynolog za free i bez kolejki! Nie muszę się rejestrować ani nic. Po prostu przychodzę (wyznaczone są tylko terminy od pn-czw od godziny 8-11), mówię że na kontrolę w ciąży i wchodzę między pacjentami! Jest to jedyna baaardzo pozytywna sytuacja, z jaką mam do czynienia w ciąży Normalnie na nfz czeka się ponad rok, chyba że priv to w ciągu tygodnia. Także spoko, pójdę w przyszłym tygodniu
ma_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:20   #70
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

trochę mnie nie było i tyle znów do nadrabiania mam

a w ogóle postanowiłam więcej tu przebywać, udzielać się itp. bo tyle tu ważnych i mniej ważnych rzeczy się można dowiedzieć a do porodu coraz bliżej
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:21   #71
kaga90
Zadomowienie
 
Avatar kaga90
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 709
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
witam sie w nowym watku



zbadam, zbadam wszystkie trzy



oesuuuu
ja juz sie boje moich badan w sobote



ja na badania od gina tez chodze prywatnie i tez jest ok. praktycznie wchodzi sie i wychodzi, a nawet jak trzeba zaczekac to jest sporo krzeselek ale juz od diabetologa mam badania na nfz w szpitalnym labie i tam jest masakeros
naprawde wolalabym za to zaplacic i zrobic je w godnych warunkach ale babka sie uparla ze chce wyniki ze szpitala i doopa



na szczescie nie. bol wszystkiego innego naprawde w zupelnosci mi wystarczy


moze lepiej nie, bo jeszcze gotowa to odebrac w ten sposob ze ma miec nogi po to zeby mogla was czesciej odwiedzac
Zrób zrób wszystkie 3 bo w ciąży są różne zawirowania hormonalne i powinno się spojrzeć na całość

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
kaga90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:22   #72
ma_i
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 048
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
Witam się po przedłużonym weekendzie u mamy.
Spakowani załadowany samochód gotowi do drogi siedzieliśmy w aucie w niedzielę o 22 i masakra samochód nie chciał odpalić, ja się za wiele nie znam więc nie będe się zagłębiac by wam opisywać sytuację, no ale musieliśmy zostać na poniedziałek, Teżet pół dnia szukał stacji diagnostycznej lub kogokolwiek kto potrafił by zdiagnozować co się stało, bo to nie była usterka mechaniczna tylko coś z komputerem w samochodzie i komputer blokował uruchomienie samochodu twierdząc że jest coś nie tak z układem hamulcowym.

Kończąc mój wywód wydaliśmy kase na diagnostykę, resetowanie komputera i sprawdzenie układu hamulcowego. Okazało się że z układme hamulcowym było wszystko ok

za mało mamy wydatków że jeszcze takie sa potrzebne

najgorsze z tego wszystkiego jest to że dojechaliśmy wczoraj późno wieczorem do domu szczęśliwi że wszystko ok , a teżet dziś rano wstał i znów nie dało sie odpalić auta i komputer wywala znów ten sam błąd

ręce opadają
Ojej, ale niefart
ma_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:23   #73
kaga90
Zadomowienie
 
Avatar kaga90
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 709
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

A ja jak na złość się rozchorowalam wczoraj mąż miał dyżur a dziś po tym egzaminie całym mieliśmy wielkie plany jak wróci z pracy ale myślę że nic z tego nie będzie bo leżę i dogorywam...nawet nie mam siły iść do sklepu po zakupy do obiadu...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
kaga90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:23   #74
mietowka25
Zakorzenienie
 
Avatar mietowka25
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 112
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Masz gdzieś Komfort w okolicy? Oni wypożyczają za 1zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To taka opcja jest. Tylko ja myślę o kupienia takiego domowego typu zelmer a nie takiego dziada wielkiego przemysłowego ;-)
mietowka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:24   #75
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Pisałyście ostatnio o długich kardiganach. Udało mi się taki kupić na początku ciąży w lumpku za 7 zł. Na teraz jest idealny do legginsów.

Tradycyjnie nie patrzcie na bałagan w pokoju Kacpra Sprzątanie w nim daje efekt na 15 minut
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160920_112024.jpg (159,9 KB, 51 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:25   #76
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
To taka opcja jest. Tylko ja myślę o kupienia takiego domowego typu zelmer a nie takiego dziada wielkiego przemysłowego ;-)
Dooobra to już się nie wysilam z dalszym szukaniem
w wyborze modelu nie pomogę, miałam 1 raz taki wypożyczany, później wywalilismy wszystkie wykładziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:26   #77
mietowka25
Zakorzenienie
 
Avatar mietowka25
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 112
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Dooobra to już się nie wysilam z dalszym szukaniem
w wyborze modelu nie pomogę, miałam 1 raz taki wypożyczany, później wywalilismy wszystkie wykładziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale po wypraniu nie nadawały się do niczego czy przy okazji remontu?
mietowka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:26   #78
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez Anettt87 Pokaż wiadomość


Ja miałam przed ciążą 2,45, potem ok. 7tc spadło mi do ok 0,9 i lekarka dalej już nie kazała robić. Teraz zmieniłam lekarza i dopiero stwierdził, że powtórzymy, sprawdzimy. A Wy co ile badanie TSH?


Zapchany może nie, ale krew znów się pojawiła, a już od dawna był spokój.
co do tsh to troche nie bardzo że nie kontrolowała Ci przec całą ciążę, jak jest już ustabilizowane to sprawdzają u mnie rzadziej a jak w trakcie stabilizacji i w ciąży częściej.

Co do nosa ja ostatnio często się budzę z zapchanym nosem no jakies tam drobinki krwi są, nie przyjemne uczucie.
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:26   #79
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Mietowka, w którym H&M w Gdyni jest dział Mama??
Nie chcę mi się specjalnie na Matarnie jechać.
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:27   #80
puffa25
Rozeznanie
 
Avatar puffa25
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 609
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Melduję się i ja 😊
puffa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:27   #81
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
To taka opcja jest. Tylko ja myślę o kupienia takiego domowego typu zelmer a nie takiego dziada wielkiego przemysłowego ;-)
Moi rodzice od lat mają Wodnika, on zamiast worków ma pojemnik na wodę (jest trochę zabawy bo po każdym użyciu trzeba brudną wodę wylać, pojemnik i parę drobiazgów umyć, no i złozyć przed użyciem) i ma też funkcję prania. O czyms takim myślicie?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:30   #82
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez kaga90 Pokaż wiadomość
A ja jak na złość się rozchorowalam wczoraj mąż miał dyżur a dziś po tym egzaminie całym mieliśmy wielkie plany jak wróci z pracy ale myślę że nic z tego nie będzie bo leżę i dogorywam...nawet nie mam siły iść do sklepu po zakupy do obiadu...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Witam w klubie... Rano myślałam że to jednak źle samopoczucie Ale jednak nie skoczek malinowy od tz cioci poszedł w ruch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:34   #83
ma_i
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 048
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez kaga90 Pokaż wiadomość
A ja jak na złość się rozchorowalam wczoraj mąż miał dyżur a dziś po tym egzaminie całym mieliśmy wielkie plany jak wróci z pracy ale myślę że nic z tego nie będzie bo leżę i dogorywam...nawet nie mam siły iść do sklepu po zakupy do obiadu...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Ooo, bidulka, to kuruj się żeby Cię bardziej nie rozłożyło

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
Witam w klubie... Rano myślałam że to jednak źle samopoczucie Ale jednak nie skoczek malinowy od tz cioci poszedł w ruch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty też na siebie uważaj
ma_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:39   #84
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Oprócz problemów są też dobre wieści musze się pochwalic prezentami od mojej mamy, kupiła 2 przecudowne kocyki obłęd po prostu sama mówiła że nie mogła się zdecydować który dlatego wzieła oba, jeden grubszy większy drugi trochę cieńszy mniejszy. Oprócz tego kołderkę i taką płaską podusie , nie wiem jeszcze czy bede używać od razu czy na później i dwa komplety pościeli do tej kołderki i poduszki , i 2 komplety body, śpiochy/półśpiochy i pajac no i najwazniejsze łóżeczko z materacem

zrobiłabym wam foty ale mi sie nie chce tzn. łóżeczko jeszcze nei złożone więc nie ma co focić ale jak stanie już w pokoiku to razem z pościelą i kocykami coś tam cyknę

w ogóle mama powiedziała że musi kupić nastepne komplety bo u niej koniecznie też musi być jak przyjedziemy no i łóżeczko też chce kupić do siebie , raczej turystyczne , no ale powariowała

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kaga90 Pokaż wiadomość
A ja jak na złość się rozchorowalam wczoraj mąż miał dyżur a dziś po tym egzaminie całym mieliśmy wielkie plany jak wróci z pracy ale myślę że nic z tego nie będzie bo leżę i dogorywam...nawet nie mam siły iść do sklepu po zakupy do obiadu...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
współczuję

chyba trzeba zacząć bardziej na siebie uważać, jesień przyszła na dobre
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:39   #85
mietowka25
Zakorzenienie
 
Avatar mietowka25
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 112
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Mietowka, w którym H&M w Gdyni jest dział Mama??
Nie chcę mi się specjalnie na Matarnie jechać.
W Gdyni nie ma nigdzie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moi rodzice od lat mają Wodnika, on zamiast worków ma pojemnik na wodę (jest trochę zabawy bo po każdym użyciu trzeba brudną wodę wylać, pojemnik i parę drobiazgów umyć, no i złozyć przed użyciem) i ma też funkcję prania. O czyms takim myślicie?
Myślę o czymś takim http://www.zelmer.pl/dla-domu/odkurz...-plus-zvc762sp

Wstawiłam Wam coś do klubu ;-)
mietowka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:44   #86
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty


Chciałam was cytować a tu nowy wątek i już trzy strony

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Ja mam kolejny kryzysowy dzień Problem z zaśnięciem, ale w końcu sie udało, pewnie byla juz 23 godzina
No i co? jakoś po 4 się obudziłam Zjadłam nawet ale nie moglam już zasnać. Jak sie udalo to zaraz budzik zadzwonił i ledwo sie z lozka zwlekałam. Mialam ochote pospać jeszcze :/ Do doopy to wszystko jest, chcialabym sie tylko wyspać :/

Rano miałoam dentystę i okazało się, ze nie ma czego leczyć Za obejrzenie ząbków zapłaciłam az 30 zł. a bylam pewna ze bedzie mi cos robić. Nie wzielam telefonu z domu, a tz zabral klucz i siedzialam ponad godzine pod domem :/ gdyby bylo pozniej to bym sobie poszla gdzies na kawe, do sklepu a tak wszytsko pozamykane, do kogos tez za wczesnie tak wpadać z nienacka, ale bylam zła na siebie. Tz na mnie jeszcze bardzeij bo sie martwił, ze nie odbieram telefonu, ale zrobilo mu sie mnie za chyba ze tak czekalam bo zaczal mnie przytulać

Ae humor to mam dzisiaj do niczego.

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2016-09-20 o 10:46
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:46   #87
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Hosenka, piękny brzusio
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:48   #88
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
Znajac nasza ☠☠☠☠☠☠☠owatosc to jeszczw mozemy zdazyc kolejny zalozyc
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:48   #89
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

a teraz opieprzam sie ciasteczkami zamiast zjeść coś konkretnego
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:48   #90
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Listopadowe mamy 2016: Pierdołowaty wątek vol. VIII uważam za otwarty

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
Ale po wypraniu nie nadawały się do niczego czy przy okazji remontu?
Jak się wprowadzalismy to w mieszkaniu były wykładziny. Wiec chcieliśmy odświeżyć. a później i tak na panele się zdecydowalismy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-11 13:28:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.