Sklep iHerb.com (USA) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 09:15   #91
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Aktualnie jest darmowa wysyłka międzynarodowa na kwotę powyżej 40$ (do 18 maja)

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-14 o 19:24 Powód: Usunięcie kodu rabatowego - spam
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:24   #92
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W statusie zamówienia jest napisane "Waiting for Approval" ale może dlatego, że jest weekend. Zobaczymy, chociaż jak poczytałam o tym, że paczki często nie dochodzą to zastanawiam się czy nie wolałabym, żeby mi odrzuciło transakcję i oddało kasę
Finflora nic sie nie martw, na poczatku zawsze tak jest z tym statusem. Pisz czy zaakceptowalo. A co zamowilas?

Dziewczyny zauwazylyscie, ze przeorganizowali strone, didali nowe dzialy i maja wiecej produktow? Podoba mi sie dzial z linkami. Jest tam muedzy innymi taki wykaz jakie substacje koliduja z jakimi. Mysle, ze pomocne.

Jestem troche zla. Probuje zamowic dwzodorant dla meza od jakiegos miesiaca i nie ma go ciagle. A szkoda, bo on tak lubi pachuli...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:29   #93
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Finflora nic sie nie martw, na poczatku zawsze tak jest z tym statusem. Pisz czy zaakceptowalo. A co zamowilas?
Zestaw pędzli Ecotools.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 19:24   #94
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zestaw pędzli Ecotools.
O, ja też zamówiłam. Mam nadzieję, że będą fajne bo strasznie długo się na nie nie mogłam zdecydować.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 20:19   #95
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
O, ja też zamówiłam. Mam nadzieję, że będą fajne bo strasznie długo się na nie nie mogłam zdecydować.
Ja mam nadzieję, że dojdą
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 08:35   #96
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ostatnio chyba zrezygnowali z inposta i paczki ładnie dochodzą
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 08:55   #97
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Ostatnio chyba zrezygnowali z inposta i paczki ładnie dochodzą
Czyli podejrzewasz, że to inpost, a nie poczta polska, byl odpowiedzialny ze te "zaginione" paczki?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 17:42   #98
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Mimo głupiej pomyłki wygląda na to, że wszystko jest ok - dostałam maila, że zamówienie zostało wysłane
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 10:23   #99
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Wklejam obiecane zdj. Jeszcze nic nie testowałam bo ta przygoda z DHL odebrała mi całą radość z zakupów.
Jak tylko czegoś użyję napiszę tu recenzję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (35,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (35,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (35,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (19,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (30,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (38,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (30,5 KB, 59 załadowań)
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 10:57   #100
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

hey tak podejrzewam.

agool zazdroszczę testów

Zamówiłam wczoraj ten kubeczek menstruacyjny i parę drobiazgów
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 18:31   #101
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Agool czekam niecierpliwie na recenzje z testow!!! Szczegolnie interesuja mnie kosmetyki Giovanni, ktore nabylas. Porownaj moze z czyms co lubisz a sie skonczylo ja mam to samo mydelko z Giovanni i pieknie pachnie. Powiedz czy cala ta czarna seria tak pachnie? Szkoda tylko ze malo tego pylu wulkanicznego, bo bez niego wlasciwosci zluszczajace zadne niestety... Uwazaj tylko zeby mydelko nie stalo w wodzie bo jest wyjatkowo mieciutkie i szybko rozmaka. Z Nubian tez mam mydlo (shea z mirra i kadzidlem) ale jeszcze nie uzywalam. I nie przejmuj sie ta paczka! Ja juz ze dwa razy zaplacilam oplaty warte polowe mojej przesylki. Zdarza sie, czlowiek uczy sie na bledach. Niestety tak jest, ze zawsze placa niewinni...

Jaglanka ten kubeczek menstruacyjny coraz bardziej mnie interesuje. Napisz koniecznie jak sie sprawuje! Masz na jego temat moze wiecej informacji? Nie potrafie sobie niestety wyobrazic jak wyglada, jak sie go zaklada, itd... Jest bardziej bezpieczny niz tampony?

Hey ktore zele do ciala z Giovanni polecasz? Na watku ze zbiorami naturalnymi pisalas, ze je lubisz. Chcialabym jakis nabyc w przyszlosci a tu tyle fajno brzmiacych zapachow: ogorek, zielona herbata, malina... Kurcze sama nie wiem jaki wybrac (znaczy sie wpisac na wish liste )
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 18:41   #102
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey ktore zele do ciala z Giovanni polecasz? Na watku ze zbiorami naturalnymi pisalas, ze je lubisz. Chcialabym jakis nabyc w przyszlosci a tu tyle fajno brzmiacych zapachow: ogorek, zielona herbata, malina... Kurcze sama nie wiem jaki wybrac (znaczy sie wpisac na wish liste )
One wszystkie są mniej wiecej takie same, różnią sie tylko ekstraktami i zapachem. Podoba mi sie prostota ich składów. Ja mam Bamboo Birch, przyznam że liczyłam na jakiś świeżo-liściasto-brzozowy zapch, a tej jest jakiś taki ...cytrusowo-trawiasty ale najwazniejsze ze jest delikatny i nieinwazyjny. Mam zamiar kupić jeszcze White Tea, Tea Tree Triple Treat i Grapefruit Sky
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 21:21   #103
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

moje zamowienie chyba przepadło
zostało wysłane przed majowym weekendem, czyli juz 3 tygodnie
iHerb raczej nie zwraca kasy ani nie wysyla raz jeszcze nie ?
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 09:24   #104
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
moje zamowienie chyba przepadło
zostało wysłane przed majowym weekendem, czyli juz 3 tygodnie
iHerb raczej nie zwraca kasy ani nie wysyla raz jeszcze nie ?
Jak nie było wysyłane przesyłką rejestrowaną to chyba nie zwracają kasy i nie wysyłają ponownie. Ja bym jednak poczekała jeszcze tydzień bo mi normalnie bez żadnych świąt i długich weekendów idzie 3 tyg. Może poprostu gdzieś przetrzymali twoją paczkę
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 17:38   #105
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Myślę, że trzeba jeszcze troszkę poczekać. Czasem idzie troszkę dużej
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:34   #106
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Dzwonilam tam dzis i jestem wkurzona. Oczywiscie do osoby, ktora zajmuje sie moja przesylka, sie nie dodzwonilam (probowalam caly dzien!). Na infolinii natomiast dowiedzialam sie, ze nie ma juz upowaznienia do przedstawicielstwa bezposredniego (czyli ze ja zaplace podatek i dostane paczke potem) bo jak mi powiedziano, zrezygnowali z tego, bo paczki zbyt dlugo lezaly w magazynie. Jasne...przeciez lepiej naciagnac Klienta na przynajmniej 75 zl, niz nie.. Wiec pytam, jaka mam inna opcje, bo przeciez DHL nie moze narzucac mi takiego rozwiazania - moge wybrac tranzyt do innej agencji celnej. W poniedzialek bede jeszcze probowac dodzwonic sie do tego Pana, i spytam, czy moga zrobic tranzyt do mojego UC i stamtad osobiscie odbiore paczke. Generalnie uwazam, ze sposob w jaki DHL zalatwia takie sprawy pozostawia wiele do zyczenia. Czytajac dokumenty, ktore przysylaja, masz wrazenie, ze upowaznienie jest konieczne i ze to jedyna opcja. Nie jest slowem wspomniane o innych możliwościach, zwykle zerowanie na niewiedzy Napisze jak sprawa się zakończy.
biała_czekolada udało ci się jakoś obejść ten DHL?
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 17:52   #107
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
biała_czekolada udało ci się jakoś obejść ten DHL?
Niestety nie 2 dni dzwonilam do tego Pana i sie nie dodzwonilam, a na infolinii nie potrafili powiedziec nic konkretnego. W koncu sie wkurzylam i wypisalam to upowaznienie, zapewne na tym żeruja. Mysle, ze napisze reklamacje potem, beda musieli sie ustosunkowac, dlaczego wprowadzaja Klientow w blad. Ale wiem jedno, na pewno nie kupie juz nic z wysylka DHL
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 12:05   #108
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

iHerb - super sprawa Już parę razy tam kupowałam i zawsze jestem zadowolona, przede wszystkim ceny są bardzo korzystne. najbardziej jestem zadowolona z:

Filtr Badger, SPF 30, mineralny - bałam się że będzie efekt białej maski, ale okazało się, że jest świetny - lekko się świeci, trzeba przypudrować, ale ogólnie nie widać go na twarzy co jest wielkim plusem, ale ja jestem blada ogólnie. Chyba najlepszy filtr jaki miałam.

Alba Botanica, Passion Fruit Nectar Clear Lip Gloss - b.fajny błyszczyk, bezbarwny, tani i 100% naturalny

Alba Botanica, Blaze, TerraTints Lip Balm - pomadka ochronna i szminka w jednym, b.fajna, piękny kolor (czerwień).

Ps. Ja też nie polecam DHL - kazali mi płacić ok. 60-70 zł (już nie pamiętam) za rzekomą "obsługę celną". :/ Od tamtego czasu zamawiam zawsze tą przesyłką za 4$.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-14 o 19:25 Powód: Usunięcie kodu rabatowego - spam
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 14:44   #109
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Gruby_Louie Pokaż wiadomość
iHerb - super sprawa Już parę razy tam kupowałam i zawsze jestem zadowolona, przede wszystkim ceny są bardzo korzystne. najbardziej jestem zadowolona z:

http://www.iherb.com/Badger-Company-...0&rcode=DAJ354 - Filtr Badger, SPF 30, mineralny - bałam się że będzie efekt białej maski, ale okazało się, że jest świetny - lekko się świeci, trzeba przypudrować, ale ogólnie nie widać go na twarzy co jest wielkim plusem, ale ja jestem blada ogólnie. Chyba najlepszy filtr jaki miałam.

http://www.iherb.com/Alba-Botanica-P...0&rcode=DAJ354 - b.fajny błyszczyk, bezbarwny, tani i 100% naturalny

http://www.iherb.com/Alba-Botanica-B...0&rcode=DAJ354 - pomadka ochronna i szminka w jednym, b.fajna, piękny kolor (czerwień).

Ps. Ja też nie polecam DHL - kazali mi płacić ok. 60-70 zł (już nie pamiętam) za rzekomą "obsługę celną". :/ Od tamtego czasu zamawiam zawsze tą przesyłką za 4$.
Gruby Loui dzieki za notke - znaczy sie nie kazdemu gina paczki, to dobrze. Fajnie ze lubisz Terra Tints. Ja tez mialam ta czerwona ale lekko wpadala w pomarancz i nie przypadla mi do gustu. Opakowanie sugeruje ze woada w roz, dlatego kupilam. Dalam jednak mamie i ona sobie chwali. Ja oso iscie wole ta choc kolor na zdjeciu jest odrobine przeklamany - nie wpada we fiolet w rzeczywistosci, to raczej typowy nude ozywuajacy lekko usta. Jak dla mnie idealny. Do tego lekki posmsk miety - super, choc na poczatku nie bylam nia zachwycona. Teraz lubie. Mam ta:
www.iherb.com/Alba-Botanica-Bloom-TerraTints-SPF-8-15-oz-4-2-g/4527?at=0
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-14 o 19:25 Powód: Usunięcie kodu rabatowego z cytatu - spam
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 19:57   #110
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

I ja złożyłam dziś swoje pierwsze w życiu zamówienie na iherb - a zbierałam się do tego gdzieś od końca lutego
Oto, co zamówiłam:
Giovanni, Nutrafix Hair Reconstructor
Alba Botanica, Blaze TerraTints Lip Balm SPF 8
Eco Tools, Loofah Facial Sponges, 6 Loofahs
Nubian Heritage, African Black Soap
Queen Helene, The Original Mint Julep Masque
Aubrey Organics, Honeysuckle Rose, Moisturizing Conditioner

Na razie bez szaleństw, po Waszym przygodach z paczkami wolałam nie szaleć. Najbardziej nie mogę się doczekać mydełka i odżywki Aubrey
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 21:23   #111
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja obecnie czekam od kilku dni na następną paczkę) między innymi idą pędzle EcoTools, ciekawa jestem, bo mają b.dobre opinie.

la songerie- wlasnie zastanawiałam się nad tą pomadką, ale stwierdziłam, że pewnie będzie za ciemna i fioletowa więc nie kupiłam w końcu. Może następnym razem;P W ogóle najlepsze jest to, że te kosmetyki są tanie, np. taka pomadka ok. 6 zł. Dla mnie od jakiegoś czasu najważniejsze jest, żeby kosmetyki były naturalne, dlatego cenię sobie iherb.
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 14:04   #112
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja też wolę częściej a mniej zamówić, żeby nie płacić vatu i nie stresować się za bardzo. Do tego zawsze można dobrać 2 próbki - ostatnio były różne witaminki warte 30$ za free
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 22:49   #113
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Gruby Lui ta pomadka wlasnie nie jest fioletowa! Ja ja zamowilam calkiem przypadkiem bo tej co ty masz nie bylo. Pozniej zamowilam ta twoja i nie bylam zadowolona bo sadzilam, ze jest bardziej rozowa, a to czerwien wpadajaca w cegle. Jesli ktos sie na cos takiego nastawia to ok. Moja bloom jest na dodatek tego delikatniejsza w kolorze wiec jest super na takie codzienne mazianie. Do tej pory nie lubilam balsamow bo mam za jasne usta do nich dlatego kocham te z Alby za pigmentacje.

Maddziara czekamy na twoje opinie. Szczegolnie interesuje mnie odzywka Honeysuckle. Mam juz szampon Honeysuckle, wiec ciekawa jestem czy kupowac do pary odzywke czy moze jakas inna z Aubrey.

Jaglanka a ja widzisz nigdy probek nie dobieralam sobie - skorzystam nastepnym razem! Dzieki! Jak twoj kubeczek menstruacyjny? Dostalas go juz? Czy jesli nigdy nie rodzilam a wlsnie stuknela mi trzydziestka to musze zamowic ten mniejszy czy ten co ty?

Agool napisz koniecznie jak tam po testach - z czego jestes zadowolona a z czego nie!
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2011-05-22 o 22:57
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 12:59   #114
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ale kusicie tymi pomadkami, następnym razem zamawiam

Ja nadal czekam na przesyłkę i już nie mogę doczekać się kubeczka. Mieli małe opóźnienie z wysyłką, bo zabrakło próbek które zamówiłam.

Jeśli chodzi o kubeczek, to ja wzięłam większy. Poczytałam opinii dziewczyn o kubeczkach i wydaje mnie się, że te kubki różnią się głównie pojemnością, więc przy obfitych miesiączkach, lepiej wziąść większy.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:29   #115
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Witajcie dzieczyny
Skladam wlasnie pierwsze zamowienie na iherb. Mozecie wtajemniczyc mnie jak dziala kod rabatowy? Wiem, ze uzyjac kodu bede miala znizke 5 dolcow, ale czy uzywajac potem swojego kodu bede miala jakas znizke przy zakupach?I czy jesli ktos uzyje mojego kodu bede miala z tego jakis zysk rowniez?
Dziekuje za pomoc
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 14:26   #116
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Witajcie dzieczyny
Skladam wlasnie pierwsze zamowienie na iherb. Mozecie wtajemniczyc mnie jak dziala kod rabatowy? Wiem, ze uzyjac kodu bede miala znizke 5 dolcow, ale czy uzywajac potem swojego kodu bede miala jakas znizke przy zakupach?I czy jesli ktos uzyje mojego kodu bede miala z tego jakis zysk rowniez?
Dziekuje za pomoc
Jeśli ktoś użyje Twojego kodu otrzymujesz "prowizję", ze swojego kodu nie możesz korzystać. Wszystko jest dokładnie opisane na stronie
https://www.iherb.com/RewardProgram#q20
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:22   #117
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Lili99 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś użyje Twojego kodu otrzymujesz "prowizję", ze swojego kodu nie możesz korzystać. Wszystko jest dokładnie opisane na stronie
https://www.iherb.com/RewardProgram#q20
Dziekuje slicznie za pomoc
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:58   #118
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hej dziewczyny. Chciałam zapytać jak długo zwykle czekacie na paczkę - chodzi oczywiście o przesyłkę za 4$. Swoje pierwsze zamówienie zrobiłam w maju - nic wielkiego - żel do twarzy http://www.iherb.com/Alba-Botanica-P...-ml/11646?at=0 i jakieś suplementy, razem za jakieś 30parę$. Wysłane zostało 15 maja - powinnam już się bać, że zaginęło (tfu!!!)
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:09   #119
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chciałam zapytać jak długo zwykle czekacie na paczkę - chodzi oczywiście o przesyłkę za 4$. Swoje pierwsze zamówienie zrobiłam w maju - nic wielkiego - żel do twarzy http://www.iherb.com/Alba-Botanica-P...-ml/11646?at=0 i jakieś suplementy, razem za jakieś 30parę$. Wysłane zostało 15 maja - powinnam już się bać, że zaginęło (tfu!!!)
Też mam też żel
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:18   #120
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Też mam też żel
O i jak - czuć działanie tych enzymów - bo chciałam kupił początkowo peeling z tej samej serii, ale wyszedł
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.