Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-02, 17:36   #511
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

enjoy - bo badoo to jest raczej taki portal do umawiania się na krótką piłkę Wiele osób miało z tym problem, bo konta były samoczynnie zakładane przed jakąś aplikację na fb, kiedyś po pijaku u znajomych siedzieliśmy na koncie na badoo i gadaliśmy z gośćmi, ubaw niezły

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
masz jakies ulubione odżywki?
Teraz bardzo lubię odżywki Nivei.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Znaczy wiecie, takie bezpośrednie podejście też ma swoje plusy, przynajmniej wiadomo o co mu chodzi, a nie pół roku słodkiego bajerowania, żeby się potem dowiedzieć, że się założył z kumplem, że zaliczy :P
No dokładnie. Wolę jak gość szybko wywala o co mu chodzi, szkoda czasu obu osób
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 19:25   #512
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Wymyśliłam kiedyś, że tacy pajace sprawdzają najpierw dziewczę, a jeśli okaże się, że im z jakiś względów nie pasuje, próbują wybadać, czy kobietę da się chociaż "poobracać". Coby się nie zmarnowała.
Masakra.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale takich kolesi to się spotyka wszędzie, w realu niestety też. I też nie wiem od czego to zależy...
No, niestety...

Cytat:
enjoy - no to od razu mam dwa pytania - jak Ci się stuka smsy? I jak jest z odblokowywaniem tego telefonu? Mój luby ma samsunga i non stop mu się sam odblokowuje w kieszeni i wybiera jakieś aplikacje...Nie wyobrażam sobie mieć telefonu, który się odblokowuje maźnięciem po ekranie :/
Dobrze mi się stuka ja ogólnie wcześniej też miałam dotykowy ale nokię, tyle, że te "klawisze" były po kilka literek (w sensie np "jkl" w jednym). Tutaj mam inaczej, bo każda literka obok siebie i powiem, że dla mnie to nawet lepsze. Acha no i mam predictive text włączony (a nigdy wcześniej nie używałam), więc ta cała autokorekta mnie czasami do szału doprowadza, ale to można wyłączyć przecież Tzn po angielsku pisze mi się świetnie, za to po polsku już nie jest tak fajnie.
Co do odblokowywania, to nie jest tak źle. Niby odblokowuje się maźnięciem po ekranie, ale wcześniej żeby odblokować tym maźnięciem to musisz wcisnąć guzik z boku telefonu, więc nie ma szans żeby się odblokował sam. No i musisz porządnie maźnąć, bo takie krótkie, albo samo dotknięcie go nie odblokuje
Ja jak narazie jestem bardzo zadowolona z niego tak ogólnie

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
padłam nie jestem sama Nie był to facet poznany na necie, ale po pierwszym spotkaniu dostałam bardziej odważną propozycję. Pisał kilka dni wszystko ładnie pięknie, kulturalnie (poważnie!) a potem bach! Dramat.
E tam, ja co chwilę na takich facetów trafiam, ale już się przyzwyczaiłam

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Znaczy wiecie, takie bezpośrednie podejście też ma swoje plusy, przynajmniej wiadomo o co mu chodzi, a nie pół roku słodkiego bajerowania, żeby się potem dowiedzieć, że się założył z kumplem, że zaliczy :P
A no właśnie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
enjoy - bo badoo to jest raczej taki portal do umawiania się na krótką piłkę Wiele osób miało z tym problem, bo konta były samoczynnie zakładane przed jakąś aplikację na fb, kiedyś po pijaku u znajomych siedzieliśmy na koncie na badoo i gadaliśmy z gośćmi, ubaw niezły
Tego to ja nie wiedziałam
W każdym razie już tego nie używam, za to z tym jednym kolesiem (co to stwierdziłam, że sympatyczny więc mogę z nim popisać) miałam dzisiaj iść na randkę... do klubu golfowego ale niestety odwołał w ostatniej chwili (tyle, że miał konkretny powód, bo jakieś komplikacje w pracy) i od razu zaproponował, żebyśmy jutro poszli do kina. No i jeśli wszystko pójdzie dobrze i nie odwoła znowu to mam randkę jutro
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 21:14   #513
Remedios_Buendia
Raczkowanie
 
Avatar Remedios_Buendia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 352
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Nie miałabym problemu z tym, żeby używać tego aparatu analogowego i na nim się uczyć, ale to co powiedziałaś, że "jest drogi w eksploatacji" to już zdecydowanie nie jest dla mnie przynajmniej w tym momencie Ale może kiedyś spróbuję.
W takim razie zakupię sobie tego Nikona D90 albo D80 (w ogóle z tego co patrzę na ebayu, rozbieżność pomiędzy cenami jednego modelu (np D80) to nawet 200 funtów, nie mam pojęcia od czego to zależy Co do obiektywów, to czy jak masz chwilę to mogłabyś zobaczyć i powiedzieć w takim razie jakich bym dokładnie potrzebowała? http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nk...body&_osacat=0
Jak narazie to paczę i nie mam pojęcia co ja paczę, a chciałam tylko wiedzieć ile mnie to mniej więcej wyjdzie. I jeszcze co powinien taki kit na początek zawierać oprócz obiektywów Będę cię maltretować teraz Remedios
Być może w tej szkole będą wymagać aparatu analogowego. Ogólnie jest dość drogi, bo trzeba kupować filmy, wywoływać je itd. Ja na przykład obecnie nie mogę sobie na to pozwolić.

Rozbieżność zależy głównie od stanu aparatu i jego 'przebiegu', czyli ilości uderzeń migawki. Im mniej tym lepiej, biorąc pod uwagę, że żywotność migawki to średnio 150 tys. uderzeń.

Kit, to taki mniej więcej obiektyw: http://www.ebay.co.uk/itm/SIGMA-18-5...item4d04f4e1d1

Stałkę polecałabym 50 mm z małym światłem np. 1.8 (ja mam 1.4 i jest naprawdę cudowny, ale nie potrzebujesz aż tak jasnego) Nikkora. To bardzo dobre obiektywy i dość drogie, więc najpierw warto zastanowić się, czy fotografia jest czymś co Cię interesuje na tyle, by wydać sporą sumkę.

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
czy powinnam Jego Kobietę o tym poinformować? nie znam Jej, nie widziałam Jej..
Ja bym powiedziała, a nuż się kobieta zastanowi z kim jest.
Remedios_Buendia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 21:34   #514
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

enjoy - jeszcze co do włosów, to moje bez prostownicy wyglądają ok, chociaż były czasy, kiedy nadawały się tylko do związania Ja mam rozdwojone i to mnie wkurza, ale jakbym miała obciąć wszystko, co rozdwojone, to bym musiała sobie machnąć gdzieś za obojczyki, bo są postrzępione na różnych długościach. Więc nie obcinam, jedynie co parę miesięcy końce i tyle Jeszcze kilka cm i będą tej długości, którą chcę

A czemu się łamią, to ja też nie mam pojęcia
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 22:45   #515
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Remedios_Buendia Pokaż wiadomość
Być może w tej szkole będą wymagać aparatu analogowego. Ogólnie jest dość drogi, bo trzeba kupować filmy, wywoływać je itd. Ja na przykład obecnie nie mogę sobie na to pozwolić.

Rozbieżność zależy głównie od stanu aparatu i jego 'przebiegu', czyli ilości uderzeń migawki. Im mniej tym lepiej, biorąc pod uwagę, że żywotność migawki to średnio 150 tys. uderzeń.

Kit, to taki mniej więcej obiektyw: http://www.ebay.co.uk/itm/SIGMA-18-5...item4d04f4e1d1

Stałkę polecałabym 50 mm z małym światłem np. 1.8 (ja mam 1.4 i jest naprawdę cudowny, ale nie potrzebujesz aż tak jasnego) Nikkora. To bardzo dobre obiektywy i dość drogie, więc najpierw warto zastanowić się, czy fotografia jest czymś co Cię interesuje na tyle, by wydać sporą sumkę.
Remedios dzięki ci wielkie
Nie wiem czy będę tego analogowego potrzebować, wydaje mi się, że wszystkie te kursy nastawione są raczej na fotografię cyfrową... ale to już się będę dowiadywać wszystkiego w swoim czasie. Myślę, że jak już się zdecydowałam na to, żeby właśnie tego się uczyć, to ta spora sumka w tym wypadku nie ma znaczenia (w sensie jak już będę mieć co wydawać ).

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
enjoy - jeszcze co do włosów, to moje bez prostownicy wyglądają ok, chociaż były czasy, kiedy nadawały się tylko do związania Ja mam rozdwojone i to mnie wkurza, ale jakbym miała obciąć wszystko, co rozdwojone, to bym musiała sobie machnąć gdzieś za obojczyki, bo są postrzępione na różnych długościach. Więc nie obcinam, jedynie co parę miesięcy końce i tyle Jeszcze kilka cm i będą tej długości, którą chcę
Ja tak samo obcinam tylko końce co parę miesięcy. U mnie jeszcze z 10cm żeby były tak długie jak chcę, mogłyby się pospieszyć

Taki mały update jeszcze, otóż byłam jednak na tej randce dzisiaj, bo niedługo po napisaniu mojego posta, zadzwonił do mnie, że skończył pracę i czy mam jeszcze ochotę się spotkać Ale nie byliśmy już w klubie golfowym, bo było za późno. Było miło i sympatycznie i jak nic się nie zmieni, to idziemy jutro do kina. No to tyle
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 08:23   #516
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Co do aparatów, ja mam akurat hybrydę, taki duży głuptak Gdyby nie to, że daje spory jak na czasy kiedy go kupiłam zoom, to bym już dawno rzuciła toto w kąt i wróciła do małych i poręcznych aparatów. Ciężkie, w torebce się nie mieści, ciągle zapominam go ze sobą wziąć i potem fajne chwile uwieczniam komórką :P

Najlepsze zdjęcia jakie kiedykolwiek udało mi się zrobić, to zwykłym analogowym głuptakiem bez zoomu, olympus mjuII . Ach, wzruszyłam się

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja mam rozdwojone i to mnie wkurza, ale jakbym miała obciąć wszystko, co rozdwojone, to bym musiała sobie machnąć gdzieś za obojczyki, bo są postrzępione na różnych długościach.
Nienawidzę mieć rozdwojonych włosów, wolałabym je opacholić i nosić normalne końcówki. Zawsze mnie rozbrajały dziewczyny z włosami do pasa, gdzie od łopatek szło rozdwojenie, fujfuj.

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
A czemu się łamią, to ja też nie mam pojęcia
Nieodpowiednie związywanie, nadmiar środków do stylizacji, przeciążenie odżywkami...?


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Taki mały update jeszcze, otóż byłam jednak na tej randce dzisiaj, bo niedługo po napisaniu mojego posta, zadzwonił do mnie, że skończył pracę i czy mam jeszcze ochotę się spotkać Ale nie byliśmy już w klubie golfowym, bo było za późno. Było miło i sympatycznie i jak nic się nie zmieni, to idziemy jutro do kina. No to tyle
Miło i sympatycznie, ciąg dalszy, jakaś nowość
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 08:53   #517
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Nie no przecież związuję je delikanie albo wcale, nic do stylizacji nie używam, jedynie na grzywkę, przeciążenie odżywkami? Od tego włosy się łąmią?

Szczerze mówiąc, to ja nie znam żadnej dziewczyny, która by miała włosy za łopatki i nierozdwojone w żadnym miejscu. Tylko tego po prostu z daleka nie widać, jak widać, to już są bardzo zniszczone...

Ja teraz też odłożyłam lustrzankę w kąt i noszę w torebce małą małpkę wielkości komórki (nawet jest mniejsza od mojej komórki ). Lustrzanka zostaje na sytuacje, gdzie mają być zdjęcia naprawdę dobrej jakości, nie chce mi się jej nosić, jest za wielka i za ciężka. A w sytuacjach kiedy idę robić COŚ a nie zdjęcia, to mi się nie chce ustawiać aparatu 5 min zanim zrobię zdjęcie, tylko chcę je zrobić Póki co spisuje się idealnie.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 15:41   #518
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Nie uwierzycie..


Dostalam pierscionek- sliczny

Troszke malo romantycznie bylo ale postaral sie z pierscionkiem
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 15:45   #519
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie..


Dostalam pierscionek- sliczny

Troszke malo romantycznie bylo ale postaral sie z pierscionkiem
Zaręczynowy?
Pokaa
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 15:50   #520
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Zaręczynowy?
Pokaa
Pozniej wkleje fotki bo teraz robie obiad.. bo dzis przypadla akurat moja kolej .. bo on ciagle gotuje i zmywa
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:18   #521
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
przeciążenie odżywkami? Od tego włosy się łąmią?
Ponoć tak, za ciężko im.

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to ja nie znam żadnej dziewczyny, która by miała włosy za łopatki i nierozdwojone w żadnym miejscu. Tylko tego po prostu z daleka nie widać, jak widać, to już są bardzo zniszczone...
Ja znam mnóstwo, tyle że mają nierówne włosy, bo jak są długie, to się wycierają o ciało i się kruszą. Też tak mam, miliard długości na czuprynie, ale rozdwojone nie są.

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja teraz też odłożyłam lustrzankę w kąt i noszę w torebce małą małpkę wielkości komórki (nawet jest mniejsza od mojej komórki ).
Ja zauważyłam jakiś czas temu, że swojej hybrydy używam głównie żeby zobaczyć co jest gdzieś daleko - zoom i widzę

Głuptaka muszę kupić, ale na razie to już zaczynam powoli kombinować prezenty gwiazdkowe


Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie..


Dostalam pierscionek- sliczny

Troszke malo romantycznie bylo ale postaral sie z pierscionkiem
No Ty to umiesz zaskoczyć

Czekamy na demonstrację
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 16:29   #522
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość



No Ty to umiesz zaskoczyć

Czekamy na demonstrację
On tez w sumie mnie zaskoczyl
Bo wybieral cudenko a ja zapuscilam sie po Kakadu
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:34   #523
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Nieźle

Dawaj zdjęcie :P
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:54   #524
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie..


Dostalam pierscionek- sliczny

Troszke malo romantycznie bylo ale postaral sie z pierscionkiem


gratuluję!
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:00   #525
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nieźle

Dawaj zdjęcie :P
Dam pod wieczor bo jeszcze czeka mnie zmywanie sprzatanie klatki swince i inne przyjemnosci a ja siedze na fejsie i wizazu.. nie chcecie wiedziec jak mieszkanie wyglada

Swoja droga ile fajnych rzeczy jest w Kakadu ale te ceny

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
gratuluję!
Dziekuje
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:03   #526
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Dam pod wieczor bo jeszcze czeka mnie zmywanie sprzatanie klatki swince i inne przyjemnosci a ja siedze na fejsie i wizazu.. nie chcecie wiedziec jak mieszkanie wyglada

Swoja droga ile fajnych rzeczy jest w Kakadu ale te ceny



Dziekuje
nie mów, że w takiej chwili myslisz o Kakadu
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:06   #527
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
nie mów, że w takiej chwili myslisz o Kakadu
Mysle o zmywaniu co mnie przeraza
Ej to nie bylo moze tak calkiem spontanicznie bo nie raz o tym gadalismy o wspolnym zyciu i innych duperelach.. od jakiegos czasu mieszkamy razem.Ze wzgledu na koszty tez.. mi chcieli podniesc czynsz tam gdzie wynajmowalam a tu mam duzo taniej z mediami.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:14   #528
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
nie mów, że w takiej chwili myslisz o Kakadu
A bo to jest taki myślopląs, że człowiek sam siebie nie ogarnia
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:30   #529
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A bo to jest taki myślopląs, że człowiek sam siebie nie ogarnia

ok, nie przeżyłam jeszcze takiej akcji więc może kieeedyś doświadcze tego myślopląsu
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 17:34   #530
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Głupawka totalna, bo wiadomo, mega wydarzenie, zwłaszcza jeśli niespodziewane, ugięte kolana i tak dalej, a jednak codzienność trzeba ogarnąć, zwłaszcza jak luby wyskoczył z oświadczynami między tłuczeniem schaboszczaka, a obieraniem ziemniorów

A nawet jeśli jest pełen romantyzm i cały wieczór i noc na rozkoszowanie się tą chwilą, to oszołomienie nie mija od razu, a codzienność atakuje
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:13   #531
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Głupawka totalna, bo wiadomo, mega wydarzenie, zwłaszcza jeśli niespodziewane, ugięte kolana i tak dalej, a jednak codzienność trzeba ogarnąć, zwłaszcza jak luby wyskoczył z oświadczynami między tłuczeniem schaboszczaka, a obieraniem ziemniorów

A nawet jeśli jest pełen romantyzm i cały wieczór i noc na rozkoszowanie się tą chwilą, to oszołomienie nie mija od razu, a codzienność atakuje
Faaaaajnie

Elve a wy już macie date ślubu ustalona? (jeśli mogę zapytać )
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:56   #532
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Zdjecie pierscionka..nie wyrazne bo z komorki
Obciete mocno bo robione z lazienki i wyszla m.in rolka papieru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reka.jpg (7,9 KB, 23 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2012-10-03 o 18:59
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 22:00   #533
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Gratuluję Ilona, bardzo ładny pierścionek, oryginalny

elve - no ja jestem mega zadowolona ze swojej małpeczki, zdjęcia robi bardzo spoko jak na tego typu sprzęt Aaaaa w ogóle super dzień dziś miałam
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 22:15   #534
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

No zaszalałaś z ostrością na tej fotce Ale jak ja robiłam zdjęcia chwilę po, to musiałam przełożyć na drugą łapę, bo nie mogłam utrzymać telefonu w ręku żeby zrobić ostre

Pierścionek kompletnie nie w moim stylu, ale wdzięczny kobiecy Teraz dość często lecą kolorowe kamienie

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
Elve a wy już macie date ślubu ustalona? (jeśli mogę zapytać )
Nie mamy, ale u nas nie będzie długiego załatwiania, więc nie trzeba planować rok przed
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 22:54   #535
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Gratuluję Ilona, bardzo ładny pierścionek, oryginalny

elve - no ja jestem mega zadowolona ze swojej małpeczki, zdjęcia robi bardzo spoko jak na tego typu sprzęt Aaaaa w ogóle super dzień dziś miałam
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No zaszalałaś z ostrością na tej fotce Ale jak ja robiłam zdjęcia chwilę po, to musiałam przełożyć na drugą łapę, bo nie mogłam utrzymać telefonu w ręku żeby zrobić ostre

Pierścionek kompletnie nie w moim stylu, ale wdzięczny kobiecy Teraz dość często lecą kolorowe kamienie

Ja lubie kolorowe kamyczki
Maly slub planujecie?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 00:10   #536
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Miło i sympatycznie, ciąg dalszy, jakaś nowość
No... ciąg dalszy był dzisiaj, i ciąg dalszy wciąż się zapowiada. I teraz mogę powiedzieć tylko... O kurczeeeeeeeeeeę

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie..


Dostalam pierscionek- sliczny

Troszke malo romantycznie bylo ale postaral sie z pierscionkiem
Wow! Gratulacje


P.S. Oglądaliśmy horror "The house at the end of the street", i powiem że całkiem mi się podobał (mówię o częściach filmu, które widziałam, bo nie musiałam zamykać oczu ze strachu ).
__________________
Good things come to those who wait!

Edytowane przez enjoy89
Czas edycji: 2012-10-04 o 00:13
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 04:34   #537
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Ilona, wow, tego się nie spodziewałam gratuluję!
Śliczny piździonek chociaż ja i tak gustuję w prostych z jednym kamyczkiem
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 08:04   #538
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Hehe, chyba nikt się nie spodziewał, po tych akcjach które nam tu Ilona opisywała...a tu proszę, jednak

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Maly slub planujecie?
Tak, bez szaleństw i pompy

A Wy jak, macie już jakiś plan działania?

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
No... ciąg dalszy był dzisiaj, i ciąg dalszy wciąż się zapowiada. I teraz mogę powiedzieć tylko... O kurczeeeeeeeeeeę
O ŁOŁ
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 09:16   #539
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Witam z powrotem Przepraszam, że nie nadrabiam dogłębnie, ale naprawdę szczęśliwie nie mam czasu.

Wróciłam na forum, bo zobaczyłam newsa Ilony, który wbił mnie w fotel :P

Poza tym zrobiłam coś bardzo, bardzo głupiego, a tu przynajmniej znajdę spokojną przystań do niemyślenia
Cytat:
Napisane przez Groverka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj we Wrocławiu byłam po odbiór legitymacji i rozkładu zajęć 3,5 godziny w kolejce, masakra Dzisiaj miałam egzamin na prawko kolejny i ZDAŁAM!!! Jeżu w końcu A jutro przeprowadzam się do Wroc
Gratuluję
Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
moje pytanie brzmi - czy powinnam Jego Kobietę o tym poinformować? nie znam Jej, nie widziałam Jej..
Ja bym ją poinformowała i w momencie jak to piszę, widzę gromy padające z oczu Elve :P
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 09:19   #540
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cześć, u mnie też zabawnie. Hehe.

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2014-02-20 o 20:57
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-16 00:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.