Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-18, 08:52   #811
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Z cekinkami!

Oj tam oj tam. On będzie miał z cekinkami coby Wam się nie pomyliły który jest czy

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Właśnie aktualizuję swoje CV
Czy w dzisiejszych czasach list motywacyjny (jeśli nie ma naboru na stanowisko) jest obowiązkowy? Ostatnio pracy szukałam wieki temu...

zazwyczaj jak są ogłoszenia o pracy to spotykałam się z informacja czego oczekują, czy CV czy CV+list.
Jeśli uderzałam gdzieś gdzie nie było takich informacji to samo CV z informacja w mailu, że moge dosłać list.
Tyle, że specjalnie doświadczona to ja nie jestem
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 08:56   #812
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

ja też nie, byłam na 3 rozmowach i 2x dostałam pracę
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 08:57   #813
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość

A u mnie sie sypie.. i znow problemy ,awantury ..a to wszystko dzieki jemu ojcu
Miedzy nami dobrze ale ktos to stara sie zepsuc.. wiecej do opisania w klubie ale nawet nie chce mi sie zalic.. bo moglam pomyslec ze tak bedzie..
przykre, że nie cieszyłaś się chwilami szczęścia dlugo mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. I jeszcze raz napiszę to co kiedyś - fajni teściowie to skarb...

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Zima, śnieżki, przytulanie
mi się zima w mieście kojarzy tylko z błotem

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość

No bez kitu, te śnieżki i urok, to tylko na zdjęciach
też mi się wydaje, że to tylko na zdjęciach
ostatnio widziałam filmik ze ślubu w styczniu, no piekny był naprawdę, jak w bajce. Ale nie wiem czy odważyłabym się na takie coś. Trzeba mieć naprawdę farta żeby trafić na snieg, a nie błoto.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam na zimę beret z pomponem, będę robić za mohera Ciekawe czy Blondyn będzie chciał się ze mną na ulicy pokazać
chciałabym lubić czapki, berety cokolwiek co się nosi na głowie
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 09:09   #814
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Dzięki dziewczyny, w takim razie samo CV będę wysyłać
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 09:17   #815
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
przykre, że nie cieszyłaś się chwilami szczęścia dlugo mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. I jeszcze raz napiszę to co kiedyś - fajni teściowie to skarb...
Przecież się nie rozstali Chcą być razem na dobre i na złe, więc ich uczucie ma szansę się wykazać.
Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
mi się zima w mieście kojarzy tylko z błotem
Unikam jak mogę. Poprzednia zima była mroźna i mało śnieżna, na miejskie warunki w sam raz.
Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
też mi się wydaje, że to tylko na zdjęciach
ostatnio widziałam filmik ze ślubu w styczniu, no piekny był naprawdę, jak w bajce. Ale nie wiem czy odważyłabym się na takie coś. Trzeba mieć naprawdę farta żeby trafić na snieg, a nie błoto.
Zawsze można pojechać w góry, tam śnieg gwarantowany.
Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
chciałabym lubić czapki, berety cokolwiek co się nosi na głowie
Przekonało mnie do nich dopiero obcięcie włosów - chronią przed pudlem na głowie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 09:18   #816
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Ja wysyłając CV zawsze stosowałam się obrzydliwie ściśle do podanych w ogłoszeniu wymagań Jak nie było nic o motywacyjnym to nie pisałam, jak nie było o CV ze zdjęciem, to nie słałam zdjęcia.


Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
chciałabym lubić czapki, berety cokolwiek co się nosi na głowie
Ja nie znoszę, kilkanaście lat jedyne co mi się czasem zdarzało założyć to był kaptur ale niestety im starsza jestem, tym silniej doceniam jak mi ciepło w głowę Zresztą nie tylko w głowę, ogólnie zaczęłam się cieplej ubierać.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Przecież się nie rozstali Chcą być razem na dobre i na złe, więc ich uczucie ma szansę się wykazać.
No, takie przeciwności pięknie cementują związek. Albo pokazują, że nie warto dalej tego ciągnąć.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 09:26   #817
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja wysyłając CV zawsze stosowałam się obrzydliwie ściśle do podanych w ogłoszeniu wymagań Jak nie było nic o motywacyjnym to nie pisałam, jak nie było o CV ze zdjęciem, to nie słałam zdjęcia.
Ja też Tylko, że teraz szukam pracy tam, gdzie nie ma ogłoszeń. Więc nie ma wymagań. Więc może samo CV wystarczy.
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 09:35   #818
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Przecież się nie rozstali Chcą być razem na dobre i na złe, więc ich uczucie ma szansę się wykazać.
jasne, ale chyba fajniej byłoby gdyby zaraz po takim wydarzeniu nie spadały na człowieka przyziemne sprawy. Szczególnie, że dotyczą ich związku.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość


Ja nie znoszę, kilkanaście lat jedyne co mi się czasem zdarzało założyć to był kaptur ale niestety im starsza jestem, tym silniej doceniam jak mi ciepło w głowę Zresztą nie tylko w głowę, ogólnie zaczęłam się cieplej ubierać.
też ubieram się cieplej niż kiedyś, bardziej zwracam na to uwagę, ale chyba, żebym założyła czapkę to musi jeszcze trochę czasu upłynąć

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Ja też Tylko, że teraz szukam pracy tam, gdzie nie ma ogłoszeń. Więc nie ma wymagań. Więc może samo CV wystarczy.
tak właśnie wtedy robiłam
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 09:48   #819
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
jasne, ale chyba fajniej byłoby gdyby zaraz po takim wydarzeniu nie spadały na człowieka przyziemne sprawy. Szczególnie, że dotyczą ich związku.
Ich związek od początku nie jest łatwy, zaręczyny były radosną odskocznią, ale niestety nie da się siedzieć na chmurce szczęścia non stop, trzeba zejść na ziemię i stawić czoła rzeczywistości, która się nie zmieniła od blasku pierścienia...tyle że teraz, jak już padły takie a nie inne deklaracje, jak jest już ta pewność że to poważne i z konkretnymi planami na przyszłość, będzie im łatwiej wspólnie walczyć

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
też ubieram się cieplej niż kiedyś, bardziej zwracam na to uwagę, ale chyba, żebym założyła czapkę to musi jeszcze trochę czasu upłynąć
Ja dojrzewałam do tej myśli przez ostatnie dwa zimowe sezony No i w tym roku rozejrzałam się za czapą wcześniej, żeby mieć wybór i wybrać coś, w czym nie przypominam durexa
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 09:52   #820
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Niektórzy wymagają, do korporacji często wypełnia się ichniejszy formularz.
Formularz, do tego dołączasz CV + list motywacyjny. List motywacyjny jest zwykle opcjonalny, ale zawsze mile widziany.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
ja też nie, byłam na 3 rozmowach i 2x dostałam pracę
Ja mam skuteczność 3/3, i oby tak było dalej .

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja dojrzewałam do tej myśli przez ostatnie dwa zimowe sezony No i w tym roku rozejrzałam się za czapą wcześniej, żeby mieć wybór i wybrać coś, w czym nie przypominam durexa


Ja polowałam teraz na bluzę z kapturem do biegania, ale do cholery są same w rozmiarze L, w których się topię. W związku z tym wygląda na to, że pójdę dzisiaj biegać w czapce... albo przynajmniej z czapką :/.
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:26   #821
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ich związek od początku nie jest łatwy, zaręczyny były radosną odskocznią, ale niestety nie da się siedzieć na chmurce szczęścia non stop, trzeba zejść na ziemię i stawić czoła rzeczywistości, która się nie zmieniła od blasku pierścienia...
Czemu widząc pierścionek mam ochotę wrzucić go do ognia z jakiejś wielkiej góry?
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No i w tym roku rozejrzałam się za czapą wcześniej, żeby mieć wybór i wybrać coś, w czym nie przypominam durexa
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 10:33   #822
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość



No, takie przeciwności pięknie cementują związek. Albo pokazują, że nie warto dalej tego ciągnąć.

Ale nie raz mam ochote wyprowadzic sie w cholere i zaczac od nowa zycie .. i wziasc ze soba swinki..Ciagle jakies problemy..
I klocimy sie tez o to ze 3 razy czesciej.. popsuta atmosfera jest.

W ogole zawsze lubilam porzadek robic i posprzatac tutaj.
A teraz mam to w dupie bo od razu mi sie przypomina ojciec i jego tekst ze to jego dom to po cholere mam pucowac.. jak ostatnio posprzatalismy porzadnie a jazda byla do 23 w nocy.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:38   #823
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

A jak się mają świnki?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:43   #824
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A jak się mają świnki?
Dobrze.. szaleja razem i jest sprzatanie
Nie mam humoru w ogole.. bo sprawa jest caly czas nei rozwiazana.. a rozwiazac nie idze bo kasa..

W ogole poprzedni zwiazek Tz-eta tez sie rozpadl dzieki ojcu z tego co wiem.. ona tez tu mieszkala i bardzo podobnie..
(z tego co wiem to faktycznie z tamta dziewczyna byly problemy) i sa teraz przypisywane mnie.. ze to ja cpam itd..
Juz nie mowiac o tym jak ojciec dogaduje P ze jestem za gruba/za duzo jem itd.. i ze to oblesne tak sie upasc..czaicie? bardzo milo tego sluchac..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:49   #825
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Ilona, ja nie widzę innej możliwości jak wyprowadzka. Wydaje mi się, że dla dobra związku warto poświęcić komfort i zamieszkać w większym mieszkaniu z innymi.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:35   #826
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Nie śmiejcie się, ale mnie Maruda kazał ściągnąć klapki w lato, bo były takie piżdżąco różowe, aż odblaskowe. Fajne japoneczki, zwykły krój, żadnych brokatów tylko jednolite różowe. On się wstydził ze mną pokazać w nich.
Niech się buja, fajne są. Potem się przyzwyczaił.
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-10-18 o 13:57
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:48   #827
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ilona, ja nie widzę innej możliwości jak wyprowadzka. Wydaje mi się, że dla dobra związku warto poświęcić komfort i zamieszkać w większym mieszkaniu z innymi.
Pozarlismy sie troche o to..
BO on woli poczekac az przeprowadzimy sie np do kawalerki .. i mieszac na razie tu..



Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Nie śmiejcie się, ale mnie Maruda kazał ściągnąć klapki w lato, bo były takie piżdżąco różowe, aż odblaskowe. Fajne japoneczki, zwykły krój, żadnych brokatów tylko jednolite różowe. On się wstydził ze mną pokazać w nich.
Niech się buja, fajne są. Po piątym razem się przyzwyczaił.
Dobra jestes
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:19   #828
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
też mi się wydaje, że to tylko na zdjęciach
ostatnio widziałam filmik ze ślubu w styczniu, no piekny był naprawdę, jak w bajce. Ale nie wiem czy odważyłabym się na takie coś. Trzeba mieć naprawdę farta żeby trafić na snieg, a nie błoto.
Byłam raz na ślubie w lutym, było -25stopni, w połowie ceremonii miałam ochotę uciec z krzykiem, pod koniec patrzyłam tylko rozrzewnionym wzrokiem na wódkę weselną i wyobrażałam ją sobie w moim brzuchu. Poprzysięgłam sobie wtedy, że nigdy ale to nigdy nie wezmę ślubu w lutym. I słowa dotrzymałam
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 21:40   #829
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Byłam raz na ślubie w lutym, było -25stopni, w połowie ceremonii miałam ochotę uciec z krzykiem, pod koniec patrzyłam tylko rozrzewnionym wzrokiem na wódkę weselną i wyobrażałam ją sobie w moim brzuchu. Poprzysięgłam sobie wtedy, że nigdy ale to nigdy nie wezmę ślubu w lutym. I słowa dotrzymałam
no no.. nigdy nie mów nigdy
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 22:11   #830
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
no no.. nigdy nie mów nigdy
Hahahha Grozisz mi? :P

Tata mnie zapytał czy mi włosy nie urosły - to jasny znak, że musiały urosnąć z metr minimum
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 22:20   #831
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tata mnie zapytał czy mi włosy nie urosły - to jasny znak, że musiały urosnąć z metr minimum



Ślub zimą? Pięknie, ale weź idź robić foty w plener z czerwonym, zasmarkanym nochalem

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

P.S. Nie umiem chodzić w japonkach, zawsze koślawię stopy i zdzieram skórę do mięcha...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 23:54   #832
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Hahahha Grozisz mi? :P

Tata mnie zapytał czy mi włosy nie urosły - to jasny znak, że musiały urosnąć z metr minimum

Co do włosów... właśnie wróciłam od znajomej fryzjerki. Mam takie jasne włosy, że jeszcze takich nie miałam ale fajne, tylko muszę się przyzwyczaić

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Byłam raz na ślubie w lutym, było -25stopni, w połowie ceremonii miałam ochotę uciec z krzykiem, pod koniec patrzyłam tylko rozrzewnionym wzrokiem na wódkę weselną i wyobrażałam ją sobie w moim brzuchu. Poprzysięgłam sobie wtedy, że nigdy ale to nigdy nie wezmę ślubu w lutym. I słowa dotrzymałam
Nooo ja jak kiedykolwiek będę brać ślub, to nie ma szans żeby był w zimie A propos, mój znajomy właśnie pojechał się hajtać do Meksyku A w listopadzie idę na jego Wedding Party tutaj
W sumie Fubi - dobrze Monia prawi, nigdy nie mów nigdy. Zawsze możesz wziąć ślub w lutym, ale gdzieś w ciepłych krajach


Szlag mnie trafia z niektórymi ludźmi ode mnie z pracy. Nie ogarniam po prostu. Np parę miesięcy temu przyszedł do nas pracować taki starszy koleś, litwin. Niby po polsku trochę mówił, i trochę po angielsku, ale za cholerę nie można było się z nim dogadać. Teraz mówi już trochę lepiej po polsku ale po prostu nie mam do niego sił. Wtedy co mu nie powiedziałaś, to udawał że rozumie po czym dalej robił coś źle. Teraz myślałam, że już trochę załapał, bo to parę miesięcy i w ogóle. Mówię mu, żeby zrobił coś na komputerze, a ten do mnie: "Ale coo? Jaaak? A jak komputer włączyć?" Nosz ku.wa
Drugi mądry, nasz infromatyk, do którego latam co 5 min, bo nasz system jest tak zrypany, że co chwilę jest jakiś error. No to idę i mu mówię, że error jest. Czekam aż coś z tym zrobi pół godziny, aż w końcu on przychodzi, klika OK, i wraca do biura No to ja robię dalej przez 5 min na maszynie, znowu error. Patrzę - to co zrobiłam w ogóle nie przeszło do następnego komputera. Idę po niego, mówię co się stało, czekam pół godziny, a ten przychodzi, znowu wciska OK i idzie. I tak przez cały dzień. A później mój szef się wkurza, że coś idzie nie tak. BOŻE czy ty to widzisz???

Inna sprawa, że mam dzisiaj do dupy humor, jestem zalatana, bo przyszłam z pracy - 5 min i mam klientkę, byłam umówiona do fryzjera, to się spóźniłam, bo skończyłam paznokcie później niż myślałam. Potem fryzjer i do domu. Do tego przez cały wieczór ignorowałam mojego, nie odpisywałam mu bardzo długo itp. Wróciłam do domu, stęskniłam się i chciałam popisać, bo dzisiaj się nie widzieliśmy, a teraz ten mnie ignoruje i mnie szlag trafia Nie, nie zbliża mi się okres
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 06:56   #833
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Hahahha Grozisz mi? :P

Tata mnie zapytał czy mi włosy nie urosły - to jasny znak, że musiały urosnąć z metr minimum
kto wie moze cię tak strzeli, że stwierdzisz, że do lata nie wytrzymasz

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość


Ślub zimą? Pięknie, ale weź idź robić foty w plener z czerwonym, zasmarkanym nochalem

nos jak nos, ale buty no chyba by trzeba było zakupić białe kozaczki

Edytowane przez _Monia_
Czas edycji: 2012-10-19 o 07:02
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 07:04   #834
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
kto wie moze cię tak strzeli, że stwierdzisz, że do lata nie wytrzymasz
Już ja wiem co to są za strzały i ja na razie za taki podziękuję
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 07:08   #835
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tata mnie zapytał czy mi włosy nie urosły - to jasny znak, że musiały urosnąć z metr minimum
Nie. Jesteś zakochana i promieniejesz, a "włosy" to najłatwiejsze, co facet może powiedzieć, gdy zauważa zmianę w kobiecie. Na drugim miejscu jest "nowa bluzka?".
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ślub zimą? Pięknie, ale weź idź robić foty w plener z czerwonym, zasmarkanym nochalem

P.S. Nie umiem chodzić w japonkach, zawsze koślawię stopy i zdzieram skórę do mięcha...
Fotoszop :P

Z japonek uwielbiam tylko kobiety.
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Co do włosów... właśnie wróciłam od znajomej fryzjerki. Mam takie jasne włosy, że jeszcze takich nie miałam ale fajne, tylko muszę się przyzwyczaić
Wrzucaj na fejsa!
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Inna sprawa, że mam dzisiaj do dupy humor, jestem zalatana, bo przyszłam z pracy - 5 min i mam klientkę, byłam umówiona do fryzjera, to się spóźniłam, bo skończyłam paznokcie później niż myślałam. Potem fryzjer i do domu. Do tego przez cały wieczór ignorowałam mojego, nie odpisywałam mu bardzo długo itp. Wróciłam do domu, stęskniłam się i chciałam popisać, bo dzisiaj się nie widzieliśmy, a teraz ten mnie ignoruje i mnie szlag trafia Nie, nie zbliża mi się okres
Oj, biedna Każdemu się zdarzają gorsze chwile...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 07:40   #836
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Do tego przez cały wieczór ignorowałam mojego, nie odpisywałam mu bardzo długo itp. Wróciłam do domu, stęskniłam się i chciałam popisać, bo dzisiaj się nie widzieliśmy, a teraz ten mnie ignoruje i mnie szlag trafia Nie, nie zbliża mi się okres
A poooo coooo teeee giiiieeeeeeerrkiiiiiii?


Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
nos jak nos, ale buty no chyba by trzeba było zakupić białe kozaczki
Ja planuję kolorowe buty (ta, a potem zakocham się w jakiś białych i po temacie ), więc tu akurat nie byłoby problemu


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Już ja wiem co to są za strzały i ja na razie za taki podziękuję
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 07:46   #837
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Już ja wiem co to są za strzały i ja na razie za taki podziękuję
nie wiedziałam, żeś zakochana także no gratulacje mam nadzieję, że szczęśliwie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Ja planuję kolorowe buty (ta, a potem zakocham się w jakiś białych i po temacie ), więc tu akurat nie byłoby problemu

też podobają mi się kolorowe, ale półbuty jakoś kozaki niekoniecznie do kiecki
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 07:52   #838
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Ostatnio jak byliśmy z Marudą na zamku w Mosznie to były 4 pary które wykorzystywały te piękne widoczki na sesję zdjęciową. I wiecie co?
Była laska która miała piękną sukienkę, w ogóle była cudowna i miała... różowe buty. Druga miała też jakieś tam kolorowe.
Z pożałowaniem popatrzeliśmy na nie i ... wyśmialiśmy, serio.

Wyglądało to OBRZYDLIWIE i tylko staraliśmy się żeby Państwo Młodzi nie zobaczyli nas rechoczących na ziemi, bo to był widok komiczny.. never

Piękna sukienka, piękna panna młoda. Białe albo beżowe buty tak, kolorowe - mega kicz.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 09:05   #839
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wrzucaj na fejsa!
Jak będę mieć jakieś dobre zdjęcie to wrzucę

Cytat:
Oj, biedna Każdemu się zdarzają gorsze chwile...


Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A poooo coooo teeee giiiieeeeeeerrkiiiiiii?
Nie, że gierki Ja go ignorowałam, bo nie miałam po prostu czasu pisać. Co do niego, to był z kolegami wtedy i ja to doskonale rozumiem, że mi nie odpisywał, bo np jak ja jestem ze znajomymi, albo z kimś rozmawiam to rzadko kiedy w ogóle odpisuję. Tylko, że wtedy akurat ja chciałam z nim popisać No i w ogóle mi nie odpisywał, odpisał mi dopiero rano. A mnie szlag trafiał, bo ostatnia jego wiadomość to było, że wraca do domu. No to ja już zawał, że coś się stało, spać nie mogłam, od zmysłów odchodziłam, że dlaczego, bo nigdy tak nie robił. A ten mi rano pisze, że mu bateria padła i jak dojechał do domu i czekał aż mu się podładuje to zasnął. Nosz
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 13:42   #840
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Piękna sukienka, piękna panna młoda. Białe albo beżowe buty tak, kolorowe - mega kicz.
Mnie tam na przykład Hosenki image ślubny zachwycał.
I całe szczęście że nie wszystkim się to podoba, dzięki temu będzie oryginalnie
Zresztą tak jak mówię, jeszcze nie mam wizji ślubu, może mnie jakieś białe tak zachwycą, że och i ach. Ale na dzień dzisiejszy chciałabym kolorowe.


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
A ten mi rano pisze, że mu bateria padła i jak dojechał do domu i czekał aż mu się podładuje to zasnął. Nosz
Ja ostatnio dostałam opieprz jak stąd do Honolulu, bo się nie zameldowałam po wieczornym powrocie do domu. Nie chciałam go budzić, a ten do mnie że woli się obudzić niż nie spać z nerwów
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-16 00:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.