Jemu marzy sie male SHOW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 20:20   #1
HeIsMrRight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1

Jemu marzy sie male SHOW


Czesc dziewczyny,
Pisze do was z nadzieja, ze bedziecie potrafily mi doradzic. Kreslac ogolna sytuacje.. Jestem w szczesliwym zwiazku od 3 lat, zareczeni, tfu tfu (odpukac) jest idealnie. Wiem ze mojemu TZ marzy sie 'show' - chcialby patrzec jak sie sama ze soba zabiawiam. Jestesmy otwarci w sprawach seksu, potrafimy o tym rozmawiac I lubimy razem eksperymentowac. Nie chodzi mu o patrzenie jak sie masturbuje podczas seksu bo to nie raz juz bylo, ale on chce usiasc z boku I ogladac. Nie mam jakis wiekszych kompleksow, lubie swoje cialo I uwazam sie za atrakcyjna, ale..
JAK ZACZAC? Dwa kieliszki wina obowiazkowe, ale co dalej? Posadzic go? Wejsc z seksowna bielizna czy poprostu ktoregos dnia lezac razem w lozku powiedziec ze juz czas? Nie chce z tego robic wielkiego przedstawienia, zeby nie wyszlo jakos glupio.. JAK ZACZAC?
Nie wiem, chyba za duzo o tym przegadalismy I to wywiera na mnie jakas presje..
Aaa jak pytalam zeby mi powiedzial jakby chcial zeby to dokladnie wygladalo mowil ze jak tylko ja chce
Ostatnia rzecz jaka dodam to ze ja tez tego CHCE, nie jestem zmuszana itd.
HeIsMrRight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 20:30   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Jemu marzy sie male SHOW

Cytat:
Napisane przez HeIsMrRight Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
Pisze do was z nadzieja, ze bedziecie potrafily mi doradzic. Kreslac ogolna sytuacje.. Jestem w szczesliwym zwiazku od 3 lat, zareczeni, tfu tfu (odpukac) jest idealnie. Wiem ze mojemu TZ marzy sie 'show' - chcialby patrzec jak sie sama ze soba zabiawiam. Jestesmy otwarci w sprawach seksu, potrafimy o tym rozmawiac I lubimy razem eksperymentowac. Nie chodzi mu o patrzenie jak sie masturbuje podczas seksu bo to nie raz juz bylo, ale on chce usiasc z boku I ogladac. Nie mam jakis wiekszych kompleksow, lubie swoje cialo I uwazam sie za atrakcyjna, ale..
JAK ZACZAC? Dwa kieliszki wina obowiazkowe, ale co dalej? Posadzic go? Wejsc z seksowna bielizna czy poprostu ktoregos dnia lezac razem w lozku powiedziec ze juz czas? Nie chce z tego robic wielkiego przedstawienia, zeby nie wyszlo jakos glupio.. JAK ZACZAC?
Nie wiem, chyba za duzo o tym przegadalismy I to wywiera na mnie jakas presje..
Aaa jak pytalam zeby mi powiedzial jakby chcial zeby to dokladnie wygladalo mowil ze jak tylko ja chce
Ostatnia rzecz jaka dodam to ze ja tez tego CHCE, nie jestem zmuszana itd.
Moim zdaniem wyjdzie głupio, jak zaczniesz zabawiać się z samego rana przed śniadaniem albo wieczorem po wiadomościach Do tego jednak potrzeba jakiejś oprawy, żeby nie wyszło, że sobie - kolokwialnie mówiąc - zwalisz i tyle Zrób dla niego striptiz, pomiziaj się przez seksowną, koronkową bieliznę, pogibaj się koło krzesła, a na koniec ściągnij majtki i jazda. Jednak trzeba wprowadzić jakiś klimat, trzepanie w łóżku to nie jest synonim dobrego show Oczywiście wszystko piszę nieco wulgarnym żartem, ale jednak stawiam na striptiz jako wstęp. Wino jak najbardziej na tak
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 20:45   #3
WhoRunTheWorld
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 334
Dot.: Jemu marzy sie male SHOW

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Zrób dla niego striptiz, pomiziaj się przez seksowną, koronkową bieliznę, pogibaj się koło krzesła, a na koniec ściągnij majtki i jazda. Jednak trzeba wprowadzić jakiś klimat, trzepanie w łóżku to nie jest synonim dobrego show Oczywiście wszystko piszę nieco wulgarnym żartem, ale jednak stawiam na striptiz jako wstęp. Wino jak najbardziej na tak

Tylko uważaj na siebie, żeby Ci się na przykład majtki o szpilki nie zachaczyły, bo wyrżniesz głową o ziemię i z nastroju nici
__________________
konto nieaktualne
WhoRunTheWorld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 22:57   #4
KalaNON
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jemu marzy sie male SHOW

Świntuszek z tego twojego TŻcika, szkoda że mój taki nie jest Ale mówmy o mnie, w tym temacie mogę dodać jedynie że majtki są bardzo seksowne, szczególnie polecam pantalony!
KalaNON jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 01:52   #5
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Jemu marzy sie male SHOW

ja to widzę trochę inaczej niż poprzedniczki : podczas wzajemnych pieszczot (po podgrzaniu atmosfery) odsunęłaby Tż i zaczęła się sama bawić
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.