Lakiery hybrydowe - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-11, 21:07   #4231
Niutka26
Przyczajenie
 
Avatar Niutka26
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny czy może orientujecie się czy z Cosmetics Zone można dostać podobny kolor? Jeżeli nie to może z innej firmy. Pozwoliłam sobie wrzucić fotkę z internetu w celu pokazania kolorku. Uwielbiam kształt migdałka tylko sama nie umiem go wykonać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5840.jpg (37,3 KB, 62 załadowań)
__________________
Niutka
Niutka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 07:15   #4232
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Niutka26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy może orientujecie się czy z Cosmetics Zone można dostać podobny kolor? Jeżeli nie to może z innej firmy. Pozwoliłam sobie wrzucić fotkę z internetu w celu pokazania kolorku. Uwielbiam kształt migdałka tylko sama nie umiem go wykonać

nie wiem jak w CZ, ale w Estetiqu, który ma praktycznie te same kolory co CZ, w tej gamie kolorystycznej są 30 (pomarańczowy), 84 (rudawy) i 106(pastelowa brzoskwinka)
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 07:38   #4233
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Niutka26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy może orientujecie się czy z Cosmetics Zone można dostać podobny kolor? Jeżeli nie to może z innej firmy. Pozwoliłam sobie wrzucić fotkę z internetu w celu pokazania kolorku. Uwielbiam kształt migdałka tylko sama nie umiem go wykonać
Estetiq 106, brzoskwinka
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 11:01   #4234
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
mam nadzieje, że masz dla mnie dobre wieści bo właśnie zamówiłam dwa kolorki hehehe 023 Banana oraz 033 Pink Doll kolorki boskie poprostu !! kolor 023 https://www.facebook.com/DiamondCosm...type=1&theater
kolor 033 https://www.facebook.com/DiamondCosm...type=3&theater
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

moja mama ma 50 lat i wręcz szaleje za hybrydami uwielbia mieć zadbana dłonie a sama zawsze "paćkała" zwyklakami aż po nadgarstki bo nie umiała sama ładnie pomalować teraz jest zachwycona bo ma mnie i moje hybrydy hehehhehe
Wiadomości są dobre,dobrze mi się malowało
Semilac są troszkę gęstsze niż Estetiq,ale nie tak gęste jak Indigo,czyli idealny środek

Ja dałam dwie warstwy,żałuję że nie dałam 3,bo mam wrażenie że mi żaden lakier po 2 nie kryje dobrze

Oto fotka Semilac 22 i Estetiq 50
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140412_112934.jpg (70,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0453.jpg (41,5 KB, 34 załadowań)
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 11:08   #4235
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Oto fotka Semilac 22 i Estetiq 50
Miałam mieć tą miętkę ale brakło i dostałam taką bardziej pastelową rozbieloną też ładna ale w 22 się zakochałam Kiedyś będzie moja

Właśnie zrobiłam mani zwykłym lakierem i po prostu szlag mnie trafiał tu się dotknie tu przyklei, tu nie doschnie tam coś zjedzie yyyyh wcześniej mogłabym malować paznokcie co dwa trzy dni ale coś mi przeszło i chyba przerzucę się na hybrydy, już myślę nad mani na święta

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-04-12 o 11:09
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 11:12   #4236
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

koniecznie musze dokupić do mojej kolekcji Estetiq nr 50
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 11:21   #4237
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Miałam mieć tą miętkę ale brakło i dostałam taką bardziej pastelową rozbieloną też ładna ale w 22 się zakochałam Kiedyś będzie moja

Właśnie zrobiłam mani zwykłym lakierem i po prostu szlag mnie trafiał tu się dotknie tu przyklei, tu nie doschnie tam coś zjedzie yyyyh wcześniej mogłabym malować paznokcie co dwa trzy dni ale coś mi przeszło i chyba przerzucę się na hybrydy, już myślę nad mani na święta
Ja czekałam na niego dobre kilka dni

Też ostatnio pomalowałam zwykłym lakierem i niestety szybko pojawiły się jakieś odpryski,nie to co prz hybrydach
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 11:28   #4238
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Ja czekałam na niego dobre kilka dni

Też ostatnio pomalowałam zwykłym lakierem i niestety szybko pojawiły się jakieś odpryski,nie to co prz hybrydach
Zrobiłam białe w kropki więc kilka dni pochodzę, nie będzie widać startych końcówek które okropnie mnie drażnią i pojawiają się po dniu bądź po umyciu włosów A ostatnio jak zrobiłam hybrydę to przy myciu włosów, później myłam okna prałam ręcznie dywan i w nienaruszonym stanie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 12:30   #4239
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Właśnie wypróbowałam mięte z Semilac później wstawię zdjęcia
już się nie mogę doczekać
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 17:23   #4240
Niutka26
Przyczajenie
 
Avatar Niutka26
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Estetiq 106, brzoskwinka
Dziękuję za odpowiedź. Masz może zdjęcie tego koloru lub kojarzysz, aby na forum ktoś wkleił Powiedz jak trzymają ci się hybrydy z Estetig nigdy nie używałam.
__________________
Niutka
Niutka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 18:25   #4241
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Niutka26 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Masz może zdjęcie tego koloru lub kojarzysz, aby na forum ktoś wkleił Powiedz jak trzymają ci się hybrydy z Estetig nigdy nie używałam.
na pewno wklejałam w galerii zdjęcie swojego wzornika gdzie był ten kolorek, a lakiery z Estetiq na bazie gelish trzymają się bardzo dobrze
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 18:30   #4242
Niutka26
Przyczajenie
 
Avatar Niutka26
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
na pewno wklejałam w galerii zdjęcie swojego wzornika gdzie był ten kolorek, a lakiery z Estetiq na bazie gelish trzymają się bardzo dobrze
Akurat posiadam bazę i top Gelish więc pewnie nie będzie problemu
__________________
Niutka
Niutka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 18:32   #4243
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Biały mam z Estetiq nr 3 i ostatnio robiąc siostrze cały biały mani spokojnie krył po 2 warstwach


Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość

ja z białego z Indigo seria Gel Polish jestem zadowolona,jest też swietny do frencha,bo bardzo elastyczny.....a z Indigo czarny ale z tej podstawowej serii kryje fanie po 2 warstwach bez problemu


Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Mollon na razie malowałam tylko na wzorniku, ale już po pierwszej warstwie ładnie kryje, po 2 jest super. Za to z czarnego jestem niezadowolona

Dzięki za odpowiedzi ale nie wiem na co sie w końcu zdecydować :p na razie sie chyba wstrzymam z decyzja który wybrać. Ostatnio kupiłam nowe kolorki z 5th dimension wiec nimi bede chyba malować żeby wypróbować.


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 18:44   #4244
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny ma może któraś czarny z CZ? Jak z kryciem? Chciałabym sobie zamówić tym razem większy gdyż ostatnio miałam mały z tiftona i szybko się rozeszło
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 20:13   #4245
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
moja mama ma 50 lat i wręcz szaleje za hybrydami uwielbia mieć zadbana dłonie a sama zawsze "paćkała" zwyklakami aż po nadgarstki bo nie umiała sama ładnie pomalować teraz jest zachwycona bo ma mnie i moje hybrydy hehehhehe
Moja mama też uwielbia hybrydy mówi ze już nie może się doczekać, aż przyjadę na święta i zrobię jej pazurki morelką 106 z Estetiq, która sama mi zresztą kupiła

Kochana yashe, Ty raz pisałaś ze jak nakładałaś na miętę Estetiq fireworksa IBD to zmienił Ci kolor.
Mi znudziła sie mięta wiec postanowiłam wczoraj na moje pazurki nałożyć jeszcze fireworksa. I co? I faktycznie jak go nałożyłam, to mięta zrobiła się zielona praktycznie całkowicie inny kolor. Ale nie zrażając się tym włożyłem do lampy. A jakie było moje zaskoczenie po wyciągnięciu utwardzonych pazurków z powrotem zrobiły się miętowe, takie same jak przed nałożeniem fireworksa.
Zdjęcia na dowód:

unnamed.jpgunnamed (1).jpg
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 00:32   #4246
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma może któraś czarny z CZ? Jak z kryciem? Chciałabym sobie zamówić tym razem większy gdyż ostatnio miałam mały z tiftona i szybko się rozeszło
Ja osobiście nie polecam czarnego z CZ, bo ma słabe krycie. Przeważnie 3 warstw potrzebowałam.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 02:29   #4247
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie polecam czarnego z CZ, bo ma słabe krycie. Przeważnie 3 warstw potrzebowałam.
to samo mam z Estetiq
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2014-04-13 o 02:34
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 07:21   #4248
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
to samo mam z Estetiq
Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie polecam czarnego z CZ, bo ma słabe krycie. Przeważnie 3 warstw potrzebowałam.
Eeeh a liczyłam na małą pojemność w niskiej cenie się przeliczyłam a znacie jakieś tańsze czarne dobrze kryjące? Nie opłaca mi się zamawiać jednego tiftona
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 19:54   #4249
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Odebrałam dzisiaj lakier z Spn Fedora
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 20:04   #4250
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=izaa29;45977024]Wzięłam : 037 Gold Disco, 093 Silver Dust (uwielbiam zdobienie half moon dlatego je wzięłam bo złoto i srebro idealnie do niego pasuje a brokatem ciężko było to zrobić) Z takich typowych kolorów to : 012 Pink Cherry, 043 Electric Pink (na stronie wydaje się być spokojny, w rzeczywistości to neon ale właśnie takiego szukałam), 086 Full moon, 072 Caribbean sky.
Jak na moje oko są odrobinę gęściejsze niż CZ (po wynurzeniu pędzelka z CZ zdecydowanie szybciej spływa lakier) Co do krycia zależy od koloru ale po dwóch jest perfekcyjne poza 072 (pastelowa mięta) w jej przypadku przydałaby się trzecia na wszelki wypadek. To są na razie pierwsze spostrzeżenia malowania wzornika Ale kolory mega mi się podobają zwłaszcza full moon, granat z milionem drobinek na pewno pokażę je na wzorniku o ile znajdę kabel od aparatu bo nie mogę go odnaleźć

Oj przekonałaś mnie tymi wzornikami na pewno któryś z tych kolorków zamówię i jeszcze bardzo mi się podoba semilac 026 my love, czerwień z drobinkami
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 20:44   #4251
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj lakier z Spn Fedora
Spn ma swietne kolory, tylko konsystencja jak dla mnie za rzadka. Fedore mam i lubie na nia patrzec

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:21   #4252
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Niutka26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy może orientujecie się czy z Cosmetics Zone można dostać podobny kolor? Jeżeli nie to może z innej firmy. Pozwoliłam sobie wrzucić fotkę z internetu w celu pokazania kolorku. Uwielbiam kształt migdałka tylko sama nie umiem go wykonać

Jak na moje "oko " ten kolor do złudzenia przypomina CZ pst9
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:29   #4253
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kurcze znalazłam dystrybutora Eco w mieście ale coo jest to hurotwni przeznaczona tylko dla osób pracujących w branży kosmetycznej i nie ma innej sprzedaży. Nawet chcąc się zarejestrować na ich stronie należy podać NIP
Teraz już mam dylemat polecacie jeszcze jakiś top poza eco? Jeśli nie to chyba będę się musiała poświęcić i po świętach zamówić z internetu tylko te koszty przesyłki
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:50   #4254
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Kurcze znalazłam dystrybutora Eco w mieście ale coo jest to hurotwni przeznaczona tylko dla osób pracujących w branży kosmetycznej i nie ma innej sprzedaży. Nawet chcąc się zarejestrować na ich stronie należy podać NIP
Teraz już mam dylemat polecacie jeszcze jakiś top poza eco? Jeśli nie to chyba będę się musiała poświęcić i po świętach zamówić z internetu tylko te koszty przesyłki
Ja mam Top z Gelish i jestem bardzo zadowolona super sie blyszczy, posiada bloker UV, wiec kolory sie nie odbarwiaja ani nie blakna. No i jest tani. Na All widzialam juz za 50zl
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 15:05   #4255
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ja mam Top z Gelish i jestem bardzo zadowolona super sie blyszczy, posiada bloker UV, wiec kolory sie nie odbarwiaja ani nie blakna. No i jest tani. Na All widzialam juz za 50zl
A jak z odmaczaniem? Fajnie schodzi czy trzeba skrobać?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:00   #4256
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
A jak z odmaczaniem? Fajnie schodzi czy trzeba skrobać?
Jak zmatowie wierzch pilniczkiem lub bloczkiem to bardzo szybko schodzi, chodz ja jestem w garacej wodzie kapana to i tak skrobie zeby szybciej zeszlo
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:06   #4257
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Jak zmatowie wierzch pilniczkiem lub bloczkiem to bardzo szybko schodzi, chodz ja jestem w garacej wodzie kapana to i tak skrobie zeby szybciej zeszlo
Też tak miałam dopóki nie naruszyłam sobie paznokcia dlatego ostatnio lekko zmatowiłam i poczekałam przepisowe 10-15 minut. Folie ściągnęłam po około 13 i samo wszystko zeszło aż się zdziwiłam
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:16   #4258
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Też tak miałam dopóki nie naruszyłam sobie paznokcia dlatego ostatnio lekko zmatowiłam i poczekałam przepisowe 10-15 minut. Folie ściągnęłam po około 13 i samo wszystko zeszło aż się zdziwiłam
Podziwiam was ze sciagacie swoje hybrydy za pomoca wacika i foli. Ja zawsze wlewam troszku acetonu albo zmywacza issana do specjalnej miseczki, wkladam lapke i co jakis czas delikatnie skrobie
Raz sprobowalam z ta folia i wacikami i szczerze myslalam ze szlak mnie trafi, ile z tym ciapania i zachodu, masakra! I jeszcze jak mnie do tego palce po tym bolaly...
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:16   #4259
ewelina1019
Raczkowanie
 
Avatar ewelina1019
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: dolnyslask
Wiadomości: 37
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć dziewczyny. Mam problem z hybrydą- Odkleja się po zrobieniu odrazu przy skórkach w rogu- potrafi zejść całym płatem jak podważę, nie wiem w czym problem. Krok po kroku co robię, może wy mi pomożecie i zauważycie co jest nie tak
1) nakładam preparat do skórek i je odsuwam
2) matowie płytkę bloczkiem (może mało dokładnie bo właśnie ciężko mi do tych miejsc dojechać przy rogach sórek)
3) odtłuszczam cleanerem firmy cosmetics zone i płatkami bezpyłowymi
4) nakładam bazę cz bądź gelish, daje do lampy UV na 2m
5) przemywał płatkiem bezpyłowym bardzo dokładnie
6) nakładam kolor i 2m do lamy
7) powtarzam krok 6 - dwa, trzy razy
8) nakładam top firmy cz
9) do lampy 2 m
10) przemywam cleanerem cz

coś nie tak...? Staram się zamykać wolne brzegi paznokcia.
ewelina1019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:20   #4260
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Podziwiam was ze sciagacie swoje hybrydy za pomoca wacika i foli. Ja zawsze wlewam troszku acetonu albo zmywacza issana do specjalnej miseczki, wkladam lapke i co jakis czas delikatnie skrobie
Raz sprobowalam z ta folia i wacikami i szczerze myslalam ze szlak mnie trafi, ile z tym ciapania i zachodu, masakra! I jeszcze jak mnie do tego palce po tym bolaly...
Jakoś tak zaczęłam i tak robię z miseczką nie próbowałam
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.