Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 15:46   #211
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Bluesky to podróba CND, co by nie miał napisane na opakowaniu, do kupienia na każdej chińskiej stronie typu alibaba czy dhgate.com
http://www.alibaba.com/product-detai...572597336.html
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 22:43   #212
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej

Poszukuje jakichś neonowych lakierów które dobrze kryją, polecicie mi jakieś konkretne firmy oraz numery kolorów?
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 07:23   #213
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

malami teraz weszła jakaś nowa kolekcja z neonów z mistero milano ,ale nic więcej się nie wypowiem ,bo z tej kolekcji nic nie kupowałam
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 07:36   #214
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
Hej

Poszukuje jakichś neonowych lakierów które dobrze kryją, polecicie mi jakieś konkretne firmy oraz numery kolorów?
Ja mam z CZ neon1, bardzo dobrze kryje, dwie warstwy wystarczą
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 09:48   #215
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
kosmetycznamajka a jaką baze i top dajesz do kolorów semilac ??

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------


Dzięki już przejrzałam ,a ten kolor Semilac - 104 Vilet Gray to w realu taki przydymiony fiolet ??
używam bazy i topu z semilac sprawdzają mi się bardzo dobrze
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 09:49   #216
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
Ja mam z CZ neon1, bardzo dobrze kryje, dwie warstwy wystarczą

Jak masz lakierki CZ, możesz wstawić na ich Facebooku zdjęcie swojego mani, ogłosili konkurs, do wygrania lakiery, ja się zastanawiam , bo raczej szalenie pięknych nie potrafię zrobić, ale może postaram się wieczorem bardziej i stworzę coś ładnego
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 09:50   #217
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
ewelina1019 a jakie kolory polecasz ?? Gdzieś tu na forum wyczytałam że robia sie jakieś kropeczki na nich ?? . Z allegro kupujesz ?? Bo już miałam dzis kupić rano ,ale sie wstrzymałam chcę kupić kolory 033 , 040 i 101 jak te sie sprawują ,moze ktos ma fotkę na pazurkach z tymi kolorami ??

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Właśnie jeden kupiłam ten semilac na próbę kolor pink doll
kropeczki czy dziurki mogą Ci się zrobić na każdej hybydzie. czasem jakźle odtłusci się płytkę to wychodzą, ale jak się zrbi kolejna warstwę to znikają. oczywiście zdarzają się wadliwe serie, ale to wg mnie tzreba odsyłac
oj pink doll to mój ulubiony! pierwszy raz jak nim pomalowalam to troszkę za bardzo rzucal się w oczy, ale nikt nie przeszedł obok niego obojętnie. na lato super i podkresla opalenizne
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 10:08   #218
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka Pokaż wiadomość
używam bazy i topu z semilac sprawdzają mi się bardzo dobrze
Ja mam top i baze gelish harmony mam nadzieje ze te dwie firmy nie będą sie gryzły

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka Pokaż wiadomość
kropeczki czy dziurki mogą Ci się zrobić na każdej hybydzie. czasem jakźle odtłusci się płytkę to wychodzą, ale jak się zrobi kolejna warstwę to znikają. oczywiście zdarzają się wadliwe serie, ale to wg mnie trzeba odsyłac
oj pink doll to mój ulubiony! pierwszy raz jak nim pomalowalam to troszkę za bardzo rzucal się w oczy, ale nikt nie przeszedł obok niego obojętnie. na lato super i podkresla opalenizne
Jak na razie przy żadnej firmie mi sie takie kropki nie zdarzały także i mam nadzieje ze ten będzie oki Co do tego koloru pink doll to dostałam info że wczoraj go wyslali ,a kupiłam na allegro wziełam przesyłkę kurierem więc mam nadzieje że dzis dostane od rana niecierpliwie czekam A Ten żółty banana to taki jasny pastel ??

Edytowane przez calineczka99
Czas edycji: 2014-06-12 o 10:09
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 10:17   #219
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Jak masz lakierki CZ, możesz wstawić na ich Facebooku zdjęcie swojego mani, ogłosili konkurs, do wygrania lakiery, ja się zastanawiam , bo raczej szalenie pięknych nie potrafię zrobić, ale może postaram się wieczorem bardziej i stworzę coś ładnego
Wiem, dziś właśnie wrzuciłam tam fotkę
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 10:54   #220
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
Ja mam top i baze gelish harmony mam nadzieje ze te dwie firmy nie będą sie gryzły


Jak na razie przy żadnej firmie mi sie takie kropki nie zdarzały także i mam nadzieje ze ten będzie oki Co do tego koloru pink doll to dostałam info że wczoraj go wyslali ,a kupiłam na allegro wziełam przesyłkę kurierem więc mam nadzieje że dzis dostane od rana niecierpliwie czekam A Ten żółty banana to taki jasny pastel ??
Taki dość jasny jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 13:17   #221
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

muszę się poskarżyć na nowe lakiery tifton!!kupiłam ostatnio 7 i jak narazie użyłam 3 i z każdym coś jest nie tak!!!!
neonowy pomarańcz nr 52 nastepnego dnia zaczął blednąć a po posprzataniu łazienki w rekawiczkach porobiły sie na nim różowe przebarwienia!!!!!
bez nr 11 jeszcze przed nałożeniem topu pożółkł od połowy ku wolnemu brzegowi,a zielony chyba nr 27 wyblakł po niecałym tyg noszenia!!!
miałyscie takie przygody??
ja mam chyba 15 kolorow tifton i wczesniej nic sie z nimi takiego nie działo.
moze ma ktoras z was jakis sposob?
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 13:59   #222
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

marta448 na twoim wzorniku ktory wstawiałaś widziałam jeszcze że masz semilac - 047 Pink Peach Milk czy ten kolor Ci nie blednie ile warstw dajesz ??
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 14:28   #223
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
marta448 na twoim wzorniku ktory wstawiałaś widziałam jeszcze że masz semilac - 047 Pink Peach Milk czy ten kolor Ci nie blednie ile warstw dajesz ??
Jeśli masz top z Gelisha czy jakiś inny z blokerem UV to nie ma szans żeby kolor blaknął Ja daję go dwie grubsze warstwy albo trzy cieńsze zależy
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 15:01   #224
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Właśnie kurier przyniósł mi semilac pink doll 033 i okazało sie że jest prawie identyczny z hybrydą z indigo summer you
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07854.jpg (76,4 KB, 79 załadowań)
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 15:42   #225
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Proszę o radę przymierzam sie powoli do zakupu nowej lampy do robienia hybryd i waham się pomiędzy trzema:

1. http://allegro.pl/cc-lampa-uv-led-10...257359263.html

2. http://allegro.pl/lampa-uv-led-20w-s...281590112.html

3. http://allegro.pl/lampa-uv-led-12w-1...305993448.html

Każda ma wady i zalety moim zdaniem i przez to nie wiem co wybrać. Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie. Obecnie posiadam zwykłą lampe uv. Najbardziej korci mnie ta nr 2 bo widziałam ją na żywo, ma wysuwany spód i ogólnie bardzo zgrabna jest ale ma aż 20w.
Dziękuje za każdą odpowiedź
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 16:29   #226
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
malami teraz weszła jakaś nowa kolekcja z neonów z mistero milano ,ale nic więcej się nie wypowiem ,bo z tej kolekcji nic nie kupowałam
Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
Ja mam z CZ neon1, bardzo dobrze kryje, dwie warstwy wystarczą
Dzięki dziewczyny, przejrzę je
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 17:45   #227
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Proszę o radę przymierzam sie powoli do zakupu nowej lampy do robienia hybryd i waham się pomiędzy trzema:

1. http://allegro.pl/cc-lampa-uv-led-10...257359263.html

2. http://allegro.pl/lampa-uv-led-20w-s...281590112.html

3. http://allegro.pl/lampa-uv-led-12w-1...305993448.html

Każda ma wady i zalety moim zdaniem i przez to nie wiem co wybrać. Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie. Obecnie posiadam zwykłą lampe uv. Najbardziej korci mnie ta nr 2 bo widziałam ją na żywo, ma wysuwany spód i ogólnie bardzo zgrabna jest ale ma aż 20w.
Dziękuje za każdą odpowiedź
Mnie najmniej podoba sie trzecia. Druga jest fajna zeby tylko nie ten roz

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 20:21   #228
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mnie najmniej podoba sie trzecia. Druga jest fajna zeby tylko nie ten roz

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

nie jest taka zła, ten róż da sie znieść oglądałam ją wczoraj w sklepie. Jest niziutka i z każdej strony po kilka cm mniejsza niż moja uv a do tego ma ten spód wysuwany a na tym mi zależy. Tylko nie wiem czy 20 w to nie za mocna do użytku głównie domowego. Kupiłabym tą pierwszą ale nie wiem czy bedzie dobra ;/ a ostatnia już też mi sie najmniej podoba musze to przemyśleć, mam nadzieje że ktoś jeszcze doradzi bo chciałabym za niedługo kupować a ten zakup musze dobrze przemyśleć. Kusi mnie ta co Ty masz ale nie bardzo chce otwartą żeby nie naświetlać tak oczu
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 21:11   #229
ewelina1019
Raczkowanie
 
Avatar ewelina1019
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: dolnyslask
Wiadomości: 37
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
ewelina1019 a jakie kolory polecasz ?? Gdzieś tu na forum wyczytałam że robia sie jakieś kropeczki na nich ?? . Z allegro kupujesz ?? Bo już miałam dzis kupić rano ,ale sie wstrzymałam chcę kupić kolory 033 , 040 i 101 jak te sie sprawują ,moze ktos ma fotkę na pazurkach z tymi kolorami ??

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Właśnie jeden kupiłam ten semilac na próbę kolor pink doll
Ja kupuje na stronie QMS teraz przy zakupie 5 jest jeden gratis.
Fakt są kropeczki jakieś malusie ale po nałożeniu topu tego nie widać.
Jak uda mi się dodam wzornik z kolorami od semilac. Zaraz zamawiam następne 6 kolorów.



---------- Dopisano o 22:11 ---------- Pop2014-05-16 18.20.41.jpgrzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka Pokaż wiadomość
używam bazy i topu z semilac sprawdzają mi się bardzo dobrze
Ja również tak robię i jest super

Edytowane przez ewelina1019
Czas edycji: 2014-06-12 o 21:16
ewelina1019 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 22:19   #230
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja mam neon1 z CZ, możesz zobaczyć u mnie na insta: http://instagram.com/faninail.s . neon 1 ogolnie jest ciemniejszy od neon 2 - wiem bo kolezanka ma ten 2

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
z Gelisha tez niektóre kolory potrafią ''zjechać'' pozostaje przetarcie bazy suchym pędzelkiem lub wacikiem i przymrażanie w lampie po 2 pazurki.


Używasz gelisha bazy i na to kolorki z Cz? to baza tez Ci tak się kurczy po utwardzeniu w lampie? bo mi właśnie jak koleżanka wcześniej pisała z CZ się tak kurczą i przecieram tylko suchym wacikiem bezpyłowym.
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 22:47   #231
ewelina1019
Raczkowanie
 
Avatar ewelina1019
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: dolnyslask
Wiadomości: 37
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny a jak jest z tym TIFONEM? Kryjące? Odmaczają się normalnie i jak z trwałością.
ewelina1019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 06:29   #232
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewelina1019 Pokaż wiadomość
Ja kupuje na stronie QMS teraz przy zakupie 5 jest jeden gratis.
Fakt są kropeczki jakieś malusie ale po nałożeniu topu tego nie widać.
Jak uda mi się dodam wzornik z kolorami od semilac. Zaraz zamawiam następne 6 kolorów.



ewelina a co to ta strona QMS?? Ja wczoraj robilam tym swoim i też mi sie robiły te kropeczki to jak by powietrze
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 07:13   #233
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dziewczyny a wiecie może gdzie kupię "klej " do foli transferowej ale nie ten normalny tylko ten do robienia tych biżuteryjnych wzorów?
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 07:39   #234
patunia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
nie jest taka zła, ten róż da sie znieść oglądałam ją wczoraj w sklepie. Jest niziutka i z każdej strony po kilka cm mniejsza niż moja uv a do tego ma ten spód wysuwany a na tym mi zależy. Tylko nie wiem czy 20 w to nie za mocna do użytku głównie domowego. Kupiłabym tą pierwszą ale nie wiem czy bedzie dobra ;/ a ostatnia już też mi sie najmniej podoba musze to przemyśleć, mam nadzieje że ktoś jeszcze doradzi bo chciałabym za niedługo kupować a ten zakup musze dobrze przemyśleć. Kusi mnie ta co Ty masz ale nie bardzo chce otwartą żeby nie naświetlać tak oczu
Ja mam właśnie tą drugą do użytku domowego i sprawdza się super, utwardza szybko i dokładnie. Składam wszystkie pazurki na raz. Jak dla mnie mogłaby być jedynie ciut dłuższa

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
patunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 08:08   #235
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
dziewczyny a wiecie może gdzie kupię "klej " do foli transferowej ale nie ten normalny tylko ten do robienia tych biżuteryjnych wzorów?
Chodzi Ci o Paint Gel z Indigo?
Jeżeli tak, to jest włąśnie u nich na stronie.
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 08:18   #236
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

[QUOTE=ewelina1019;4685953 4]Ja kupuje na stronie QMS teraz przy zakupie 5 jest jeden gratis.
Fakt są kropeczki jakieś malusie ale po nałożeniu topu tego nie widać.
Jak uda mi się dodam wzornik z kolorami od semilac. Zaraz zamawiam następne 6 kolorów.[COLOR=Silver]


Jeśli chodzi o 101 to on jest wg zbyt przezroczystym mało kryję. nie wiem jakie kolorki lubisz najbardziej ale mogę polecić Ci te które sprawdziłam ja lub moje znajome: 033 piękny różo pomarańcz wpadający w neon, 034 niepowtarzalny fiolecik, z neonów to mam 040 i 042, sa super na lato. a z pasteli mam 102 - dobrze kryje i 047 .
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 08:39   #237
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zastanawiają mnie jeszcze dwa kolory semilac ,bo jeden z nich też bym kupiła chodzi mi o 025 i 026 obydwa czerwone ten chyba 026 widziałam gdzieś na blogu ma drobinki i ten 025 też ,ale mnie zastanawia jak te czerwienie sie różnią czy drobinki mają takie same i tylko róznią sie odcieniami ?? Może macie te kolory ?. Ile warstw dajecie tego 033 mam takie delikatne smugi wydaje mi sie że powód to może być top gelish harmony on ma odcień taki fioletowy bo jest z blokerem uv i tu gdzie jest go ciut więcej może wybijać ten fiolet bardziej Jak myslicie raczej rzadko mam takie kolory robione na ciemniejszych tego nie widać tylko własnie na jasnych ,czy to winna prześwitów ??

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

A jeszcze jedno prócz tego 101 które jeszcze semilac są póltransparentne ,bo takich nie chce kupowac .Ale ten 101 miałam na liście w takim razie go wykreślam a szkoda bo kolor śliczny
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 08:52   #238
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
Zastanawiają mnie jeszcze dwa kolory semilac ,bo jeden z nich też bym kupiła chodzi mi o 025 i 026 obydwa czerwone ten chyba 026 widziałam gdzieś na blogu ma drobinki i ten 025 też ,ale mnie zastanawia jak te czerwienie sie różnią czy drobinki mają takie same i tylko róznią sie odcieniami ?? Może macie te kolory ?. Ile warstw dajecie tego 033 mam takie delikatne smugi wydaje mi sie że powód to może być top gelish harmony on ma odcień taki fioletowy bo jest z blokerem uv i tu gdzie jest go ciut więcej może wybijać ten fiolet bardziej Jak myslicie raczej rzadko mam takie kolory robione na ciemniejszych tego nie widać tylko własnie na jasnych ,czy to winna prześwitów ??[COLOR="Silver"]
Mam 025 piękna czerwień drobinki na pierwszy rzut oka są niezauważalne, dopiero kiedy poruszamy wzornikiem widać delikatnie mieniące się drobinki Nawet na zdjęciu ciężko było je uchwycić gdzie przy full moon nie było problemu A o 026 pisała kiedyś pewna blogerka -> My love . Ten 026 jest trochę bardziej jakby ceglany?


Wstawiam wam podpisany wzornik Semilac Może komuś się przyda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4059 - Kopia (2).jpg (66,3 KB, 121 załadowań)
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 09:03   #239
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

izaa29 a jak Ci na pazurkach wychodzi własnie ten 033 ?? Chodzi mi o to co pisałam o nim w poście wyżej Jak uzywasz top ??
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 09:38   #240
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
izaa29 a jak Ci na pazurkach wychodzi własnie ten 033 ?? Chodzi mi o to co pisałam o nim w poście wyżej Jak uzywasz top ??
Mam go na stopach właśnie od tygodnia i dałam trzy cienkie warstwy bo przy dwóch właśnie miałam dziwne smugi ale wczoraj znów robiłam nim znajomej u dłoni i dawałam cienkie warstwy. Powiem Ci, że pokryło idealnie i smug nie było Też używam topu gelish.
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.