Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 21:55   #1711
Vloszka77
Raczkowanie
 
Avatar Vloszka77
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 239
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez PassionDay Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny zapomniałam dodać że dr chce zakładać pod powięź, a nie pod mięsień aby za te 15-20 lat przy zmianie wkładek i ewentualnym podniesieniu nie było problemu włożyć pod mięsień już.
A widzę że na forum żadna pod powięź nie miała robione i zaczynam sobie wyobrażać znów bóg wie co....ehhhh
PassionDay ,mamy operacje w tym samym terminie,czyli za tydzień .
04.05.2015 Piaseczno

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Zastanawiam sie jaki PO będzie efekt,bólu sie nie boje ,aż takJestem po lipolizie laserowej i ogólnie nie bolało tak mocnoBardziej czułam ból przy wstrzyknięciu nici hialuronowych
09.2014 lipololiza laserowa
Od 2012 nici hialuronowe,kwas,usta(juv ederm voluma z lidokaina)(botox allergan)(usta juvederm ultra smile)
Vloszka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 22:58   #1712
PassionDay
Raczkowanie
 
Avatar PassionDay
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 75
GG do PassionDay
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Hejka, to może będzie gorąca linia ???
Ja się boję , ale nie bólu. Jestem po 2 cesarkach więc to raczej pikuś będzie- i obym się nie myliła.
Już 3h czytam forum i zaczynam głupieć. Tym bardziej, że fotek dziewczyn nie mogę obejrzeć no ale.....

Mam pytanko do ogółu:
- która miała robione piersi pod powięź?
- jaką macie opinię o dr. g-ł z wa-wy?
__________________
Operka piersi 04.05.2015- allergany okrągłe 295ml, dr. j.g-ł warszawa
Abdominoplastyka- luty 2016r

Szymuś: 25.01.2010
Natalka: 30.03.2012
PassionDay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 07:10   #1713
sisterdevil
Raczkowanie
 
Avatar sisterdevil
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 38
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Hej Dziewczynki

Miłego dnia wam życzę Widzę że mamy nowe przyszłe cycolinki Powodzenia dziewczyny i pamietajcie ... większe lepsze ...apetyt rośnie w miarę jedzenia Ja po operacji juz doszłam do wniosku że w sumie to mogłam wziąć większe implanty i kto wie moze w przyszłości ...:P

Pozdrowionka
__________________
Kiedy ktoś poświęca Ci czas
Pamiętaj,że daje coś,czego nigdy nie odzyska


LSC 93 350cc - A.K Szczecin
sisterdevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 07:50   #1714
jaccom
Raczkowanie
 
Avatar jaccom
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 213
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Ja również się witam
Wczoraj moje auto odmówiło posłuszeństwa - foch - nie odpali i już , więc dzisiaj do mechanika z samego rańca - wniosek - poranne aeroby do zaliczonych - 2 km od mechanika na nogach do domu..... dla mnie to wyczyn :P (Tysia - nie wiem skąd ty bierzesz motywację do biegania)... pisz co z twoimi "pieszczochami".
Czytałam o groupponie.... Nie wiem, nie wiem ale z własnego doświadczenia wiem, że nigdy nie potwierdza się to , co obiecują... robiłam pernamentny.... i wyszło *ujowo lecimy dalej - "hialuron" w usta - nie zrobiłam, bo jak się okazało gówniany kwas i pojemność nie ta, którą reklamują,polecają - to z kosmetyki - z zakupów "nornalnych" - jakiś komplet garmków - przysłali nie te, które reklamowali- tylko "kody im się pomyliły" i prawdziwa wartość garnków - wychodziła na zero z tymi ze sklepu "nie groupponowego" Jeżeli więc któraś z dziewczyn planuje "robić biust" - niech dokłanie!!! i nawet na piśmie zaznaczy jaki implant jaka gwarancja, kto operuje, kto asystuje - zabezpiecz się dziewczno z każdej możliwej strony!!!
__________________
10/12/2013 dr L.P Ostrava: Sebbin 475cc
12,2cm x 6,1
jaccom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 07:56   #1715
sisterdevil
Raczkowanie
 
Avatar sisterdevil
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 38
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

a swoją drogą jeśli chodzi o grouppon co myślicie o ich ofercie na depilacje laserową??? bo wychodzi moim zdaniem sporo taniej ale czy efekt będzie??? kurcze jakoś nie ufam im zbytnio a szkoda wydać kase i nie widzieć efektów albo jeszcze nie daj Boże sie poparzyć czy cuś... czy nie lepiej dołożyć ? z piersiami to ja bym u nich nie ryzykowała... to nie paznokcie czy włosy... to jednak coś co potrzebuje sporego wkładu finansowego no i jest na dłuższy okres...
__________________
Kiedy ktoś poświęca Ci czas
Pamiętaj,że daje coś,czego nigdy nie odzyska


LSC 93 350cc - A.K Szczecin
sisterdevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 08:05   #1716
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Hej laseczki witam te stare jak i nowe

ostatnio tylko dogladam ale niestety dotknęły mnie przykre wydarzenia...

ściskam wszystkie


Cytat:
Napisane przez sisterdevil Pokaż wiadomość
a swoją drogą jeśli chodzi o grouppon co myślicie o ich ofercie na depilacje laserową??? bo wychodzi moim zdaniem sporo taniej ale czy efekt będzie??? kurcze jakoś nie ufam im zbytnio a szkoda wydać kase i nie widzieć efektów albo jeszcze nie daj Boże sie poparzyć czy cuś... czy nie lepiej dołożyć ? z piersiami to ja bym u nich nie ryzykowała... to nie paznokcie czy włosy... to jednak coś co potrzebuje sporego wkładu finansowego no i jest na dłuższy okres...
Jak nie ufasz, to nie masz się nad czym zastanawiać . Ja tam nie wiem, sama nie korzystałam z Grouponu, ale moje koleżanki tak, na masaże itp. i nie były zadowolone z usług. Jeśli chodzi o depilację laserową, to najlepiej znaleźć dobry punkt, gdzie wiesz, że krzywdy Ci nie zrobią (np. z polecenia), a co do cen, to teraz są tak liczne promocje, że nie trzeba wydawać majątku. Ja osobiście robię w Łodzi i mogę podać dobry gabinet.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 08:23   #1717
sisterdevil
Raczkowanie
 
Avatar sisterdevil
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 38
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Kurcze właśnie z polecenia tutaj to teraz cięzko bo dopiero co sie przeprowadziłam na drugi koniec Polski :P a gdyby nie to że mieszkam teraz pod Niemiecką granicą to chętnie bym wzięła od Ciebie namiary na Łódzki gabinet...ale to jednak trochę za daleko
__________________
Kiedy ktoś poświęca Ci czas
Pamiętaj,że daje coś,czego nigdy nie odzyska


LSC 93 350cc - A.K Szczecin
sisterdevil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 08:35   #1718
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez sisterdevil Pokaż wiadomość
a swoją drogą jeśli chodzi o grouppon co myślicie o ich ofercie na depilacje laserową??? bo wychodzi moim zdaniem sporo taniej ale czy efekt będzie??? kurcze jakoś nie ufam im zbytnio a szkoda wydać kase i nie widzieć efektów albo jeszcze nie daj Boże sie poparzyć czy cuś... czy nie lepiej dołożyć ? z piersiami to ja bym u nich nie ryzykowała... to nie paznokcie czy włosy... to jednak coś co potrzebuje sporego wkładu finansowego no i jest na dłuższy okres...
Ja wykupiłam pakiet depilacji laserowej light sheer przez groupona. Niestety nie byłam zadowolona robią bardzo szybko i niedokładnie na niskiej mocy. Zazwyczaj robią zabieg panie które dopiero się uczą. Efekty były ale dokończyłam zabiegi u siebie w mieście za regularną cenę i dzięki temu widziałam różnicę w wykonywaniu zabiegu, jak się go prawidłowo powinno wykonywać... to było prawie 2 lata temu i niestety już zaczynają włosy odrastać niestety to nie jest zabieg permanentny zastanawiam się teraz nad zakupem depilatora philips lumea. Nie ma takiej mocy jak te w salonach kosmetycznych ale można sobie samemu w domu zrobić kiedy, ile i gdzie się chce a efekty podobno są bardzo zadowalające...
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 08:41   #1719
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez sisterdevil Pokaż wiadomość
Kurcze właśnie z polecenia tutaj to teraz cięzko bo dopiero co sie przeprowadziłam na drugi koniec Polski :P a gdyby nie to że mieszkam teraz pod Niemiecką granicą to chętnie bym wzięła od Ciebie namiary na Łódzki gabinet...ale to jednak trochę za daleko
To rzeczywiście, trochę daleko. Zawsze możesz pochodzić po gabinetach, podpytać jakie mają ceny, jakie promocje, obejrzeć sprzęt itd.

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Ja wykupiłam pakiet depilacji laserowej light sheer przez groupona. Niestety nie byłam zadowolona robią bardzo szybko i niedokładnie na niskiej mocy. Zazwyczaj robią zabieg panie które dopiero się uczą. Efekty były ale dokończyłam zabiegi u siebie w mieście za regularną cenę i dzięki temu widziałam różnicę w wykonywaniu zabiegu, jak się go prawidłowo powinno wykonywać... to było prawie 2 lata temu i niestety już zaczynają włosy odrastać niestety to nie jest zabieg permanentny zastanawiam się teraz nad zakupem depilatora philips lumea. Nie ma takiej mocy jak te w salonach kosmetycznych ale można sobie samemu w domu zrobić kiedy, ile i gdzie się chce a efekty podobno są bardzo zadowalające...
No bo tak jest, depilacja laserowa nie usuwa nam włosów na całe życie. Jak się widzi większy odrost, to warto iść na tzw. zabieg przypominający. Też myślałam o tym domowym laserze, ale na razie nie mam kasy na takie bajery.

Mon, a jak Twój laser? Coś mi się przypomina, że miałaś taki.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 08:47   #1720
sisterdevil
Raczkowanie
 
Avatar sisterdevil
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 38
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Co do tego lasera z philipsa ... ponoć fajne efekty . Ale czytałam gdzieś ostatnio że jest dostępny laser z taką samą mocą tylko z mniejszą liczbą " wystrzałów" czy jak to tam sie nazywa :P za połowe tej ceny jak znajde to wam wyslę linka

a co do pochodzenia po salonach to też ciężko :P miasteczka przygraniczne mają to do siebie że mają mase fryzjerów solariów kosmetyczek z podstawowymi zabiegami tj paznokcie maseczki itp ale ani jednego gabinetu w którym robi sie depilacje laserem więc tak czy inaczej czeka mnie wycieczka przynajmniej do Zielonej Góry...tam już raczej coś znajdę
__________________
Kiedy ktoś poświęca Ci czas
Pamiętaj,że daje coś,czego nigdy nie odzyska


LSC 93 350cc - A.K Szczecin
sisterdevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 08:48   #1721
mon87
Rozeznanie
 
Avatar mon87
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 999
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
To rzeczywiście, trochę daleko. Zawsze możesz pochodzić po gabinetach, podpytać jakie mają ceny, jakie promocje, obejrzeć sprzęt itd.



No bo tak jest, depilacja laserowa nie usuwa nam włosów na całe życie. Jak się widzi większy odrost, to warto iść na tzw. zabieg przypominający. Też myślałam o tym domowym laserze, ale na razie nie mam kasy na takie bajery.

Mon, a jak Twój laser? Coś mi się przypomina, że miałaś taki.
Mam Philips Lumea użyłam go dopiero 3 raz bo używa sie na początku co dwa tygodnie i widzę juz takie placki bez wlosow na nogach wiec działa, poczekam jeszcze dwa miesiące i zobaczymy jaki efekt końcowy bedzie
__________________
25.08.2014 Eurosilicone 400cc 12,2x4,9
05.11 Juvederm 3 1ml usta
04.05 Janovia kiss usta i bruzdy, botox czoło :róża:
20.08 makijaz permanentny brwi i oczy, Janovia usta i bruzdy, botox
mon87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 08:51   #1722
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

też chyba zainwestuje w philipsa
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:00   #1723
sisterdevil
Raczkowanie
 
Avatar sisterdevil
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 38
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

http://www.agito.pl/depilator-reming..._VIS_VP_AP_CMD


65000 impulsów świetlnych.

fakt faktem philips ma sporo więcej za to ten ma większą moc ... i mozna go kupić od 700zl
__________________
Kiedy ktoś poświęca Ci czas
Pamiętaj,że daje coś,czego nigdy nie odzyska


LSC 93 350cc - A.K Szczecin
sisterdevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:27   #1724
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez sisterdevil Pokaż wiadomość
http://www.agito.pl/depilator-reming..._VIS_VP_AP_CMD


65000 impulsów świetlnych.

fakt faktem philips ma sporo więcej za to ten ma większą moc ... i mozna go kupić od 700zl
Po wykorzystaniu impulsów trzeba dokupić lampę a to dodatkowy koszt... philips lumea ma 5 letnią żywotność...

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mon87 Pokaż wiadomość
Mam Philips Lumea użyłam go dopiero 3 raz bo używa sie na początku co dwa tygodnie i widzę juz takie placki bez wlosow na nogach wiec działa, poczekam jeszcze dwa miesiące i zobaczymy jaki efekt końcowy bedzie
Fajnie ze już widzisz efekty czy czujesz jakiś ból podczas wystrzałów? Jaki masz dokładnie model tego depilatora?
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:29   #1725
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

hej dziewczyny ja wczoraj pisałam swojego pierwszego i posta i nie wiedziałam ,że nie można używać nazwisk lekarzy także przepraszam bardzo to się więcej nie powtórzy Od początku was nie przeczytałam tylko tak niektóre stronki wyrywkowo i doczytałam ,że MizerneA ma operacje w Ostrawie u tego samego lekarza co ja Mam pytanko choć pewnie już pisałaś jakie będziesz miała? , szczerze to ja tylko nie wiem jakiej firmy będą te implanty. Mieszkam w Niemczech i mam koleżankę która robiła sobie 7 lat temu operacje u tego doktora tylko ,że ona ma pod miesien cięcie okołosutkowe też takie będę miała, jej biust jej bajeczny ,śliczne ma cycuszki i ona mieszka w pl 50 km od Ostravy to jej dom rodzinny bo normalnie mieszka tu w de i ona mnie zawiezie do kliniki i po operacji odbierze.
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:41   #1726
martynatina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 21
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Weropaczino Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Ja jestem po operacji już 2 miesiące, ale mam jedno pytanie, a mianowicie: kiedy piersi stają się juz normalne miękkie i kiedy układają się normalnie w staniku ? Bo ja mam tak, że jak chociazby przymierzam jakiś stanik, to boli jak cholera

I tak zauważyłąm, ze duże macie implanty. Ja mam 255ml i to jest rozmiar duże C małe D, to czy Wam jakieś E powychodziło ?



Pozdrawiam
Cześć

Jestem 3 tyg po operacji. Mam nawet miękkie piersi. Spokojnie mogę je zbliżyć do siebie. Nie bolą i nie mam problemu z przymierzaniem biustonoszy. Oczywiscie chodzę jeszcze w sportowych, ale nie mogłam się doczekać i w niedziele byłam na zakupach w poszukiwaniu biustonosza bez firzbin ( nawiasem mówiąc, ciężka sprawa zdobyć taki biustonosz w moim rozmiarze 70 E) .
Co do gojenia się to sprawa bardzo indywidualna, być może Twoje żelki potrzebują troszkę wiecej czasu. Jeżeli coś Cię niepokoi to powinnaś skontktować się ze swoim lekarzem. Jeżeli stwierdzi, że wszystko ok to trzeba cierpliwie czekać aż się implanty ładnie ułożą .
Jak wiadomo wielkosc miseczki zależy od obwodu. U mnie przy 70 pod biustem jest miseczka E, ale wg "męskiego oka" to mam miseczkę C /D.
Pozdrawiam
martynatina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:53   #1727
sisterdevil
Raczkowanie
 
Avatar sisterdevil
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 38
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

z tą bielizną to w ogóle są jaja nieraz... też już byłam na zakupach bieliźniarskich i brafitterka dobierała mi staniki i co marka to inny rozmiar i to nawet nie chodzi mi tyle o miseczke co o obwód... z różnych firm wyszło mi 75D 70D/E i 65E/F i weź tu kup bielizne przez internet
__________________
Kiedy ktoś poświęca Ci czas
Pamiętaj,że daje coś,czego nigdy nie odzyska


LSC 93 350cc - A.K Szczecin
sisterdevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 11:04   #1728
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Hej laski, wrzucilam 3? Dniowe spuchlaczki do albumu

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Hej Svini, tyle Cie nie bylo ze zdążyłam cyce zrobic haha

Roxi, jaka Kochana
wlasnie patrze.....super duzy rozmiarek wzielas

ja Wam powiem, ze za jakies 5 lat wymienie na troche wieksze jednak, mysle, ze tak z 350 wloze i bedzie idealnie
no i pod miesien
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 11:16   #1729
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

sisterdevil, czy robilas piersi u A. Krajewskiego? Jestes zadowolona? Napisz mi prosze jak przebieg operacji bez narkozy? Dziekuje
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png

Edytowane przez starapanna
Czas edycji: 2015-04-28 o 11:19
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 11:21   #1730
Roxi69
Raczkowanie
 
Avatar Roxi69
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 241
Wink Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Hej dziewczyny


Depilator laserowy - fajna sprawa. Dostalam w prezencie jeden, w takiej bialej walizeczce, z Groupona I...masakra. Moze I dziala ale po pierwszej sesji zrezygnowalam, musialabym wieki spedzic by usunac wszystkie wloski z nog I okolic bikini a to dlatego, ze koncowka lasera bierze tylko pojedyncze wloski, masakra jakias. Najezdzasz na kazdy wlosek z osobna, poczym pstryk-I nastepny I tak az cie krew nie zaleje.
Musze sie zastanowic nad tym z Philipsa a najwyzej ten moj upchne jakiejs nieswiadomej istotce chce ktoras kupic? mam zaje***ty depilator laserowy do sprzedania! )
Roxi69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 11:25   #1731
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Wyliczanka na dzisiaj

mizerneA 11.05 - 13
olivka1989 12.05 - 14
zabojadka88 25.05 - 27
lijuana 10.06 - 43
nightWish159 11.06 - 44
maginka23 08.07 - 71
tysiaczek83 10.09 - 135
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 11:28   #1732
sisterdevil
Raczkowanie
 
Avatar sisterdevil
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 38
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Roxi69 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny


Depilator laserowy - fajna sprawa. Dostalam w prezencie jeden, w takiej bialej walizeczce, z Groupona I...masakra. Moze I dziala ale po pierwszej sesji zrezygnowalam, musialabym wieki spedzic by usunac wszystkie wloski z nog I okolic bikini a to dlatego, ze koncowka lasera bierze tylko pojedyncze wloski, masakra jakias. Najezdzasz na kazdy wlosek z osobna, poczym pstryk-I nastepny I tak az cie krew nie zaleje.
Musze sie zastanowic nad tym z Philipsa a najwyzej ten moj upchne jakiejs nieswiadomej istotce chce ktoras kupic? mam zaje***ty depilator laserowy do sprzedania! )


haha dobre ogłoszenie :P auropromocja :P ale szczerze wątpie ze któraś sie skusi :P

ciekawe czy lepiej zainwestować w laser domowy czy lepiej chodzić do tej kosmetyczki na zabiegi laserowe? jak uważacie?

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
sisterdevil, czy robilas piersi u A. K? Jestes zadowolona? Napisz mi prosze jak przebieg operacji bez narkozy? Dziekuje
Bez nazwisk

ale nie, ja robiłam u przemiłego Pana o takim zwierzęcym nazwisku jestem zadowolona chociaż czuje niedosyt ale to chyba zawsze tak jest :P i byłam pod pełną narkozą
__________________
Kiedy ktoś poświęca Ci czas
Pamiętaj,że daje coś,czego nigdy nie odzyska


LSC 93 350cc - A.K Szczecin

Edytowane przez sisterdevil
Czas edycji: 2015-04-28 o 11:31
sisterdevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 11:30   #1733
Roxi69
Raczkowanie
 
Avatar Roxi69
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 241
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez mon87 Pokaż wiadomość
Mam Philips Lumea użyłam go dopiero 3 raz bo używa sie na początku co dwa tygodnie i widzę juz takie placki bez wlosow na nogach wiec działa, poczekam jeszcze dwa miesiące i zobaczymy jaki efekt końcowy bedzie
Mon daj znac w swoim czasie jak rezultaty
Roxi69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 11:31   #1734
PassionDay
Raczkowanie
 
Avatar PassionDay
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 75
GG do PassionDay
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Chętnie dołączę do wyliczanki już tylko 6 dni aaaaaa!!!!!!!!!!!
__________________
Operka piersi 04.05.2015- allergany okrągłe 295ml, dr. j.g-ł warszawa
Abdominoplastyka- luty 2016r

Szymuś: 25.01.2010
Natalka: 30.03.2012
PassionDay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 11:49   #1735
Roxi69
Raczkowanie
 
Avatar Roxi69
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 241
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez PassionDay Pokaż wiadomość
Chętnie dołączę do wyliczanki już tylko 6 dni aaaaaa!!!!!!!!!!!
w takim razie trzymam kciuki I powodzenia
Roxi69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 11:54   #1736
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Pinia16 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Pisze drugi raz i proszę o odpowiedz ponieważ jestem 3 tyg po zabiegu lekarz niestety malo osiągalny bo zabieg robiłam daleko od swojej miejscowości.
1. Nosze cały czas stanik pooperacyjny który dostałam w klinice ale wydaje mi sie ze w tym momencie jest na mnie za duży �� czy powinnam kupic jakiś inny ? Jeśli tak to jaki polecacie ?
2. Wyjeżdżam na wakacje jutro na CHorwacje nie bedzie co prawda jakiś zabójczych temperatur ale czy żadne opalanie nie wchodzi w grę ? Czy chodzi tylko o blizny?
3. Czy sama pierś kształt bardzo sie jeszcze zmieni bo na obecna chwile jestem mocno niezadowolona z kształtu piersi sa szpiczaste wizytę kontrolna mam za 2 tyg ale niepokoi mnie to �� dodam ze mam implanty 360 fx anatomiczne firmy Polytech


Zmienia sie jeszcze bardzo. Conajmniej pol roku musisz poczekac na to, aby wszystko sie tam ulozylo. Opalac sie wg mojego lekarza nie wolno do 3 miesiecy i nie chodzi tylko o blizny, lecz o to ze w srodku goi sie wszystko dluzej niz nam sie wydaje.


Rozmiar biustu to chyba bardzo subiektywna sprawa ��moim zdaniem 80% lekarzy robi biustybw rozmiarze C. Zelek nie ma co okreslac rozmiarami stanikow, bo to ma sie nijak, do piersi naturalnych. Rozmiary "wizualne" wiecej nam powiedza o rzeczywisym rozmierze piersi, niz te stanikowe. Takie moje zdanie.
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7

Edytowane przez kochaneczka7
Czas edycji: 2015-04-28 o 12:06
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 12:02   #1737
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

zapisałam się dziś na konsultacje do A.B jestem umówiona na 20.05
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 12:41   #1738
mon87
Rozeznanie
 
Avatar mon87
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 999
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Po wykorzystaniu impulsów trzeba dokupić lampę a to dodatkowy koszt... philips lumea ma 5 letnią żywotność...

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------



Fajnie ze już widzisz efekty czy czujesz jakiś ból podczas wystrzałów? Jaki masz dokładnie model tego depilatora?
model 2003/11 jak ustawiam na 5 to tak, uczucie goraca i uszczypniecia, ale na mniejszych stopniach jest bezbolesnie

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
zapisałam się dziś na konsultacje do A.B jestem umówiona na 20.05
super
__________________
25.08.2014 Eurosilicone 400cc 12,2x4,9
05.11 Juvederm 3 1ml usta
04.05 Janovia kiss usta i bruzdy, botox czoło :róża:
20.08 makijaz permanentny brwi i oczy, Janovia usta i bruzdy, botox
mon87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:38   #1739
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
zapisałam się dziś na konsultacje do A.B jestem umówiona na 20.05
Świetnie ciekawe czy Ci się spodoba

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mon87 Pokaż wiadomość
model 2003/11 jak ustawiam na 5 to tak, uczucie goraca i uszczypniecia, ale na mniejszych stopniach jest bezbolesnie

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------


super
Ja bym chciała model 2008/11 z końcówką do bikini i twarzy. Czy moc 5 to najmocniejsza?
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:44   #1740
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez sisterdevil Pokaż wiadomość
ciekawe czy lepiej zainwestować w laser domowy czy lepiej chodzić do tej kosmetyczki na zabiegi laserowe? jak uważacie?
To chyba logiczne, że lepiej do gabinetu, tam są zupełnie inne lasery, inne moce . Jeśli jednak Twoje owłosienie jest słabe, to możesz zainwestować w taki domowy laser. Ja wiem, że takim nie zdołałabym pozbyć się swoich włosów, miałam je mocne i gęste.

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
zapisałam się dziś na konsultacje do A.B jestem umówiona na 20.05
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-10 13:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.