Mój mąż jest maminsynkiem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-26, 16:32   #61
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No to wytłumacz na czym ta odmienność polega, w przypadku wymiany gniazdka, gdzie nie potrzeba użyć siły, tylko umieć odłączyć prąd i trzymać śrubokręt.
Pisałem już wyżej. Choćby w kwestiach wychowania. Istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że przeciętny mężczyzna za dzieciaka dłubał, majsterkował z ojcem, będzie wiedział jaki kolor ma faza, co zrobić z wypadająca puszką i jak urwie drut, to pewnie szybciej ogarnie czy potrzebuje 2,5 mm czy 1,5.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 16:36   #62
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Pisałem już wyżej. Choćby w kwestiach wychowania. Istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że przeciętny mężczyzna za dzieciaka dłubał, majsterkował z ojcem, będzie wiedział jaki kolor ma faza, co zrobić z wypadająca puszką i jak urwie drut, to pewnie szybciej ogarnie czy potrzebuje 2,5 mm czy 1,5.
No i cały czas generalizujesz. Nie powinno się oceniać ludzi na podstawie prawdopodobieństwa, że może chłopiec dlubał z ojcem w warsztacie. A może dana kobieta jako dziecko też?
No i przede wszystkim, w dzisiejszych czasach, przy dostępie do internetu w kieszeni, każdy się może równie szybko tego nauczyć.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 16:40   #63
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Pisałem już wyżej. Choćby w kwestiach wychowania. Istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że przeciętny mężczyzna za dzieciaka dłubał, majsterkował z ojcem, będzie wiedział jaki kolor ma faza, co zrobić z wypadająca puszką i jak urwie drut, to pewnie szybciej ogarnie czy potrzebuje 2,5 mm czy 1,5.
Czyli zakładasz błędnie, że wszyscy ojcowie majsterkują i znają się na dłubaniu i fazach. I dlatego ich synowie też powinni to umieć.

Ile ty masz lat, że stosujesz taką dychotomię kobieta vs mężczyzna, 60+?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 16:41   #64
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No i cały czas generalizujesz. Nie powinno się oceniać ludzi na podstawie prawdopodobieństwa, że może chłopiec dlubał z ojcem w warsztacie. A może dana kobieta jako dziecko też?
No i przede wszystkim, w dzisiejszych czasach, przy dostępie do internetu w kieszeni, każdy się może równie szybko tego nauczyć.
Oczywiście, że generalizuję, bo nie rozmawiamy o jednostkach, lecz o ogóle. Nie da się opisać ogółu nie uśredniając.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 16:43   #65
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Oczywiście, że generalizuję, bo nie rozmawiamy o jednostkach, lecz o ogóle. Nie da się opisać ogółu nie uśredniając.
A odniesiesz się do drugiej części? Skoro każdy, niezależnie od płci, może sobie łatwo takie rzeczy wyszukać w internecie i się nauczyć jak wymienić uszczelkę w kranie, to nadal oceniasz mężczyzn inaczej niż kobiety?
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 16:51   #66
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
A odniesiesz się do drugiej części? Skoro każdy, niezależnie od płci, może sobie łatwo takie rzeczy wyszukać w internecie i się nauczyć jak wymienić uszczelkę w kranie, to nadal oceniasz mężczyzn inaczej niż kobiety?
Jasne, bo podejrzewam, że statystyczna większość mężczyzn nie musi tego googlować. Mogli już kiedyś pomagać bratu, ojcu, koledze, szwagrowi etc.
Podobnie jak i statystyczna większość kobiet nie musi googlować gotowania makaronu
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 16:51   #67
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Jeśli jakieś zachowanie dominuje w społeczeństwie, to jest normą (może nawet i stereotypem). A więc jest normalne. Trudno tu zakrzywiać rzeczywistość i udawać, że jest inaczej.

Norma może ulegnie zmianie, gdy za 5 pokoleń w badaniach GUSu okaże się, że więcej kobiet niż mężczyzn jest właścicielkami warsztatów samochodowych. A faceci masowo otwierają salony psiej urody

Ciężko wartościowa fakty (uznawać je za krzywdzące), skoro wciąż są przecież FAKTAMI.
Ale nikt nie przeczy że wychowanie w dalszym ciągu sprawia że to mężczyźni częściej zajmują się majsterkowaniem, naprawami itp. Chodzi jedynie o Twoją wypowiedź że jak jakiś facet tego jednak nie potrafi to idiota. To ze cos jest dominującym trendem nie oznacza ze jest obowiązkowe. Kobiecie która nie chce mieć dzieci tez byś powiedział że babochłop z niej bo przecież jest predysponowana do posiadania potomstwa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-26, 16:54   #68
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość

Podobnie jak i statystyczna większość kobiet nie musi googlować gotowania makaronu
Teraz to już pojechałeś, ile znasz osób, które nie potrafią gotować makaronu? (podpowiem, instrukcja znajduje się na opakowaniu)
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 16:55   #69
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Jasne, bo podejrzewam, że statystyczna większość mężczyzn nie musi tego googlować. Mogli już kiedyś pomagać bratu, ojcu, koledze, szwagrowi etc.
Podobnie jak i statystyczna większość kobiet nie musi googlować gotowania makaronu
I najgorsze jest to, że naprawdę są ludzie, którzy wierzą, że tak jest
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 16:59   #70
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Teraz to już pojechałeś, ile znasz osób, które nie potrafią gotować makaronu? (podpowiem, instrukcja znajduje się na opakowaniu)
3 sztuki, sami faceci. Ale to nie ja wymyśliłem wcześniej ten przykład. (a wliczając faceta Autorki wątku, to nawet 4)

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;88827943]I najgorsze jest to, że naprawdę są ludzie, którzy wierzą, że tak jest [/QUOTE]

Ba, są nawet ludzie którzy podobnymi rzeczami zajmują się naukowo. I to nawet w Polskiej Akademii Nauk

Edytowane przez Mad_Max
Czas edycji: 2021-07-26 o 17:01
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 17:01   #71
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Podejrzewam, że statystyczna większość dorosłych ludzi, jak czegoś nie umie, a potrzebuje, to się uczy, zamiast polegać na mitycznej wiedzy wyniesionej z tradycyjnego podziału ról w domu.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
3 sztuki, sami faceci. Ale to nie ja wymyśliłem wcześniej ten przykład.
To przykro mi, ale nie ma dla nich usprawiedliwienia.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-26, 17:08   #72
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że statystyczna większość dorosłych ludzi, jak czegoś nie umie, a potrzebuje, to się uczy, zamiast polegać na mitycznej wiedzy wyniesionej z tradycyjnego podziału ról w domu.
Zgadzam się, dlatego uważam, że facet Autorki jest leniem lub idiotą.


Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
To przykro mi, ale nie ma dla nich usprawiedliwienia.
Zgadzam się również.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 17:11   #73
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość

Zgadzam się, dlatego uważam, że facet Autorki jest leniem lub idiotą.









Zgadzam się również.
Ale Ty naprawdę wierzysz, że ktoś "nie umie" zrobić tak prostych rzeczy? Nie wiem po co mieszać w to płeć, bo lenistwo akurat raczej akurat z niej nie wynika.
Przy czym jeśli mężowi autorki się nie chce gotować albo nie lubi, to nie widzę nic złego w zamawianiu zamiast. Sama nienawidzę gotować i jak nikomu w domu się nie chce, to jemy na wynos i tyle.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 17:28   #74
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ale Ty naprawdę wierzysz, że ktoś "nie umie" zrobić tak prostych rzeczy? Nie wiem po co mieszać w to płeć, bo lenistwo akurat raczej akurat z niej nie wynika.
Przy czym jeśli mężowi autorki się nie chce gotować albo nie lubi, to nie widzę nic złego w zamawianiu zamiast. Sama nienawidzę gotować i jak nikomu w domu się nie chce, to jemy na wynos i tyle.
To nie kwestia mojej wiary, lecz tego co pisała Autorka: facet nie potrafi gotować, sprzątać, majsterkować. Nie wpisuje się w jej stereotyp mężczyzny, (ani chyba tym bardziej kobiety). W dodatku jest maminsynkiem.
Gotowanie (wspólne) natomiast jest niesłychanie istotna sprawą, zwłaszcza posiadając dzieci (a takowe jest u nich w drodze). Rozwija małą motorykę u dziecka, stymuluje sensorycznie, poprawia koordynację prac półkul mózgowych itd.

Nie wiem czy ciapa, która nie potrafi żadnej z tych rzeczy może być dobrym ojcem. Ale to już przecież nie moje zmartwienie.

A czy jego nastawienie wynika z płci? Myślę, że zdecydowanie tak. Gdyby był kobieta, matka mogłaby wychować go zupełnie inaczej.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 17:34   #75
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Tu nie ma nic do umienia, to jest kwestia raz przysiąść i sprawdzić jak, raz. Małpa się nauczy. Nie robić nie równa się nie umieć i to na wieki wieków, bo się jest idiotą.


Wyobraziłam sobie, że mój facet wypisuje o mnie na forum, że bezskutecznie prosi mnie od tygodni żebym mu skróciła nogawki w spodniach na maszynie i nie, nie można ich zanieść do krawcowej, muszę ja osobiście, bo jestem kobietą. Sam sobie by wystawił świadectwo.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 17:58   #76
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Dla mnie jest masa rzeczy, które warto umieć jako dorosły człowiek, niezależnie od płci, dla własnego komfortu życia. Ale nigdy w życiu bym nie kiwnęła palcem jakby mąż coś ode mnie chciał tylko dlatego, że jestem kobietą i pewnie umiem. Ja też nie wymagam od niego, żeby wiedział wszystko o naprawach kranów czy elektryki, jak chce to ogarnia, jak ja chcę to ja ogarniam, jak nie to się kogoś woła i tyle.
I nie przesadzałabym z tym gotowaniem, ja dzieci nie mam, nie muszę nikomu motoryki rozwijać, najchętniej bym ciągle jadła na mieście w domu mnie gotować nikt nie uczył (już prędzej majsterkować), wszystko jakoś ogarnęliśmy razem z mężem, jak się wyprowadziliśmy na swoje.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:14   #77
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ale nigdy w życiu bym nie kiwnęła palcem jakby mąż coś ode mnie chciał tylko dlatego, że jestem kobietą i pewnie umiem.
Well...
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:22   #78
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ale nigdy w życiu bym nie kiwnęła palcem jakby mąż coś ode mnie chciał tylko dlatego, że jestem kobietą i pewnie umiem.
Ja za to chętnie wykonuję zadania typowo męskie, na prośbę Żony lub sam z siebie. Trudno żebym siedział z założonymi rękami, gdy Ona próbuje wsadzić 40kilogramowego psa do wanny lub ma targać dwudziestoparokilogramowe go syna przez 12 km w górach. Albo nie sięga na górną półkę pociągu.
A o orientacji w terenie nawet nie wspominam!
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:26   #79
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Ja za to chętnie wykonuję zadania typowo męskie, na prośbę Żony lub sam z siebie. Trudno żebym siedział z założonymi rękami, gdy Ona próbuje wsadzić 40kilogramowego psa do wanny lub ma targać dwudziestoparokilogramowe go syna przez 12 km w górach. Albo nie sięga na górną półkę pociągu.
A o orientacji w terenie nawet nie wspominam!

No spoko, ale gdyby ważyła 120 kg większość mięśnie, a Ty byś był chuderlakiem + 150 cm wzrostu, to co ma do tego kto jest kobietą, a kto mężczyzną. Pisałam już w siostrzanym wątku, ludzie to ludzie i po co rozdzielać na dwa gatunki. Każdy jest osobnym przypadkiem jako człowiek i tak należy to rozpatrywać.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-26, 18:28   #80
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Ja za to chętnie wykonuję zadania typowo męskie, na prośbę Żony lub sam z siebie. Trudno żebym siedział z założonymi rękami, gdy Ona próbuje wsadzić 40kilogramowego psa do wanny lub ma targać dwudziestoparokilogramowe go syna przez 12 km w górach. Albo nie sięga na górną półkę pociągu.
A o orientacji w terenie nawet nie wspominam!
Hmm, a może to dlatego, że jesteś... wyższy i silniejszy?
Wiedziałam, że w końcu strzelisz z jakąś orientacją w terenie albo wyobraźnią przestrzenną, zieeeew.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:32   #81
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Ja za to chętnie wykonuję zadania typowo męskie, na prośbę Żony lub sam z siebie. Trudno żebym siedział z założonymi rękami, gdy Ona próbuje wsadzić 40kilogramowego psa do wanny lub ma targać dwudziestoparokilogramowe go syna przez 12 km w górach. Albo nie sięga na górną półkę pociągu.
A o orientacji w terenie nawet nie wspominam!
Taka malutka i słabiutka?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Też pomagam z wrzuceniem bagażu na półkę w pociągu, ale to bardziej staruszkom.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:36   #82
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
No spoko, ale gdyby ważyła 120 kg większość mięśnie, a Ty byś był chuderlakiem + 150 cm wzrostu, to co ma do tego kto jest kobietą, a kto mężczyzną. Pisałam już w siostrzanym wątku, ludzie to ludzie i po co rozdzielać na dwa gatunki. Każdy jest osobnym przypadkiem jako człowiek i tak należy to rozpatrywać.
A gdyby mi urwało obie nogi, to sama targałaby zakupy.
My tu nie bawimy się w gdybania, tylko raczej rozmawiamy o faktach z życia wziętych

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Hmm, a może to dlatego, że jesteś... wyższy i silniejszy?
Wiedziałam, że w końcu strzelisz z jakąś orientacją w terenie albo wyobraźnią przestrzenną, zieeeew.
Hmm.. ciekawe dlaczego jestem wyższy i silniejszy

Edytowane przez Mad_Max
Czas edycji: 2021-07-26 o 18:41
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:39   #83
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
A gdyby mi urwało obie nogi, to sama targałaby zakupy.

My tu nie bawimy się w gdybania, tylko raczej rozmawiamy o faktach z życia wziętych
A robisz w domu coś poza tymi okazjonalnymi "męskimi" zajęciami, czy Twoja żona z równym entuzjazmem przyjmuje na siebie wszystko co "babskie"?
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:40   #84
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Hmm, a może to dlatego, że jesteś... wyższy i silniejszy?
Wiedziałam, że w końcu strzelisz z jakąś orientacją w terenie albo wyobraźnią przestrzenną, zieeeew.
Ja czekałam aż padnie zarzut, że kobiety nie umieją czytać mapy, ale wykręcił się orientacją w terenie.
A sam uważa, że kran składa się z kranu właściwego i uszczelki, więc tak naprawdę do wnętrza kranu sam się nie dobrał.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:44   #85
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
A robisz w domu coś poza tymi okazjonalnymi "męskimi" zajęciami, czy Twoja żona z równym entuzjazmem przyjmuje na siebie wszystko co "babskie"?
Robię. 5 lat kawalerskiego życia i porządne wychowanie robi swoje.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A sam uważa, że kran składa się z kranu właściwego i uszczelki, więc tak naprawdę do wnętrza kranu sam się nie dobrał.
Ach, te osobiste wycieczki gdy brakuje argumentu.

Edytowane przez Mad_Max
Czas edycji: 2021-07-26 o 18:46
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:48   #86
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość

Hmm.. ciekawe dlaczego jestem wyższy i silniejszy

Zdajesz sobie sprawę, że kobiety i mężczyźni bardzo różnią się posturą w obrębie swojej płci? I konfiguracje par są też różne?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:52   #87
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Zdajesz sobie sprawę, że kobiety i mężczyźni bardzo różnią się posturą w obrębie swojej płci? I konfiguracje par są też różne?
Widzisz, dobrze że kobiety nie mają orientacji w terenie, jeszcze by im się udało trafić na siłownię, gdzie nabrałyby siły i stały się niezależne xD i już ciężej by było zaimponować wrzuceniem psa do wanny
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:53   #88
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Zdajesz sobie sprawę, że kobiety i mężczyźni bardzo różnią się posturą w obrębie swojej płci? I konfiguracje par są też różne?
Tak, znam też dane statystyczne dotyczące średniej masy, wzrostu, IQ, długości życia i przeciętnych osiągnięć sportowych w rozróżnieniu na płci.
Ale co to wnosi do dyskusji o maminsynku?
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:57   #89
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Tak, znam też dane statystyczne dotyczące średniej masy, wzrostu, IQ, długości życia i przeciętnych osiągnięć sportowych w rozróżnieniu na płci.
Ale co to wnosi do dyskusji o maminsynku?
Nic, odpowiadam na Twoje bezsensowne teorie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Widzisz, dobrze że kobiety nie mają orientacji w terenie, jeszcze by im się udało trafić na siłownię, gdzie nabrałyby siły i stały się niezależne xD i już ciężej by było zaimponować wrzuceniem psa do wanny
Hahaha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 19:02   #90
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Mój mąż jest maminsynkiem

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Nic,
A no tak. Przecież my się niczym nie różnimy i wszyscy jesteśmy wychowywani jednakowo, bez względu na płeć. Nie ma hormonów, nie ma różnic w budowie mózgu, a fakt, że większy odsetek mężczyzn jest leworęczny to przypadek. Jeden wielki światowy kołchoz
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 08:09:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.