Pośmiejmy sie troszke......... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-18, 13:50   #1
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361

Pośmiejmy sie troszke.........


Facetowi żona zaczęła mowić przez sen. Jakieś jęki i imie Rysiek...
Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi Aby to sprawdzić, pewnego dnia
udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona
idzie pod prysznic, układa sobie wlosy, maluje się, perfumuje i w
samej koszulce nocnej wraca do łóżka.
W tym momencie otwieraja sie drzwi i wchodzi Rysiek...
Superprzystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym
słowem bóstwo.
Facet w szafie myśli: "Muszę przyznać, że ten Rysiek ma klasę".
Rysiek zdejmuje powoli koszule i spodnie, a na nim stylowe ciuchy,
najmodniejsze i najdroższe w tym sezonie. Facet w szafie myśli:
"kurka, ale ten Rysiek, to jednak jest za***isty".
Rysiek kończy sie rozbierać od pasa w góre, a tu na brzuchu
krateczka-kaloryfer, wysportowany, a na klacie graja mięśnie.
Facet w szafie myśli: "kurka, ten Rysiek, to ekstra gość".
Rysiek zdejmuje super trendy bokserki, a tu pała aż do kolan.
Facet w szafie myśli: "O żesz kurka, Rysiek to za***isty buhaj!"
W tym momencie żona zdejmuje koszulę nocną i pojawia się brzuch z
cellulitisem i obwisłe piersi aż do pasa. Facet w szafie myśli:
"Ja pie......! Ale wstyd przed Ryśkiem!"
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 13:53   #2
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem: żona krząta się w kuchni, mąż
coś naprawia. W pewnej chwili mąż woła:
- Stara! Chodź na chwilę!
- Co?
- Potrzymaj ten drucik.
Żona posłusznie chwyta kabelek, po czym pyta:
- I co?
- Nic, widocznie faza jest w tym drugim...
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 13:55   #3
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Pewna blondynka kupiła sobie w aptece podpaski.
</B>
Chwilę po wyjściu zauważyła jednak, że opakowanie jest podobne lecz rodzaj nie zgadza się z tymi, które zawsze stosuje. Wraca do apteki i pyta...
- Czy może mi pan wymienić?
Młody farmaceuta, zaczerwieniony po uszy odpowiada:
- Pani wybaczy ale nigdy tego jeszcze nie robiłem!
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 13:59   #4
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Przykazania francuskie dla kobiet


Jeśli robisz to dla zabawy-wypluwaj,
Jeśli z miłości-połykaj,
Jeśli chcesz się popisać-przed połknięciem pogulgotaj.

Tak się degustuje wino!!!
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 14:00   #5
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

ok teraz wasza kolej na dowcip
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:23   #6
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

dobre zwlaszcza to z pradem ha ha ha
teraz Ja:
  • - Na ślubie wczoraj byłem. - No i co, jak było? - Normalnie. O, taką obrączke dostałem...
  • Wraca żona po miesiącu z sanatorium wchodzi do domu a tam syn przy nowiutkim komputerze. - Skąd miałeś kasę? Syn: - Ze zmywania. - Jak to ze zmywania? - Tata dawał mi po 100 złotych, gdy chciał, żebym się zmył z chaty.
  • Staruszek przychodzi do czarownika i prosi , żeby zdjął z niego klątwę, która wisi nad nim od 50 lat. Czarownik mówi: - Żeby coś poradzić, muszę znać dokładną treść tej klątwy. Jak ona brzmiała? - Jakoś tak: "I czynię was mężem i żoną".
  • Rozmowa małżeńska ,Ona: - Kochanie, koledzy z biura powiedzieli, że mam bardzo zgrabne nogi. On: - Naprawdę? A nie mówili, że masz wielką dupę? Ona: - Nie, o tobie nie rozmawialiśmy.
  • W środku nocy mąż budzi żonę i podaje jej dwie tabletki. - Co to jest? - Aspiryna na ból głowy, Kochanie. - Ale mnie nie boli głowa. - Aaaaaaaaaa... mam Cię.
  • Rozwiedziony facet spotyka na przyjęciu obecnego męża swojej byłej żony. Po kilku drinkach nabrał odwagi, podchodzi do gościa i pyta z przekąsem: - No... jak to jest używać takiego przechodzonego sprzętu? "Nowy" mąż odpowiada: - Nie jest źle. Po pierwszych 5 centymetrach dalej to właściwie nówka.
  • Facet przychodzi do gazety zamówić ogłoszenie: "Zaginął ukochany kotek mojej żony - czarny, białe skarpetki, wesołe ślepka, figlarne usposobienie. Dla znalazcy nagroda 5000 złotych!" - Czy to aby nie za dużo? - zdziwił się redaktor. - Nie ma obawy, sam skur...syna utopiłem.
  • Mąż wygrał jednoosobową wycieczkę do Paryża. Paryż - stolica mody, mężczyzna doszedł do wniosku, że wyśle na wycieczkę żonę. Żona pojechała na wycieczkę, wróciła zachwycona. Mężowi i dzieciom kupiła prezenty. Mąż pyta co kupiła sobie. Żona odpowiada, że kupiła sobie seksowną bieliznę i pokaże mu wieczorem. Wieczór, mąż przygotowany na mocne wrażenia, wchodzi żona w peniuarze, rozchyla go i pokazuje zakupioną bieliznę. Mąż z wrażenia pada na podłogę kołami do góry, nie daje oznak życia. Żona dzwoni po pogotowie. Przyjeżdża młody doktor, stwierdza u męża wylew i zgon. Pyta co było powodem zdenerwowania lub podniecenia denata. Żona zgodnie z prawdą odpowiada, że pokazała się mężowi w bieliźnie. Doktor twierdzi, że niemożliwym jest, aby na widok kobiety w bieliźnie mąż dostał wylewu. Żona zrobiła doktorowi pokaz jak mężowi. Doktor pada na ziemię i nie daje oznak życia. Ponowny telefon na pogotowie. Tym razem przyjeżdża stary doświadczony doktor. U męża stwierdza zgon wskutek wylewu, u młodego doktora zgon wskutek zawału. Pyta żonę, co mogło być przyczyną w/w zgonów. Żona zgodnie z prawdą opowiada jak było. Oczywiście dochodzi do prezentacji bielizny. Stary doktor popatrzył i stwierdził: "To w pasie nazywa się pas do pończoch. Te tasiemki po bokach, z klamerkami, nazywają się podwiązki. A klamerki służą do podtrzymywania pończoch, a nie do rozszerzania warg sromowych".
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:42   #7
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

c.d
  • Powiedz mi kochanie, czy kiedykolwiek mnie zdradziłaś ? - Proszę, nie pytaj mnie o takie rzeczy. - Ale nalegam, powiedz mi proszę. - No dobrze, zdradziłam Cię trzy razy. - Trzy razy, jak to się stało? - Mężu, czy pamiętasz jak 15 lat temu chciałeś rozkręcić swój własny biznes i żaden bank nie chciał udzielić Ci kredytu? A pamiętasz jak sam prezes banku przyszedł do nas do domu pod Twoja nieobecność i zatwierdził kredyt bez żadnych dodatkowych pytań? - Och kochanie, zrobiłaś to dla mnie. Szanuje Cię jeszcze bardziej za to co zrobiłaś. Ale kiedy był ten drugi raz? - Pamiętasz dziesięć lat temu sytuacje, kiedy miałeś ten straszliwy atak serca i żaden z lekarzy nie chciał się podjąć tej ryzykownej i skomplikowanej operacji? I wtedy ten jeden doktor zgodził się Ciebie operować i dzięki temu do dzisiaj jesteś w tak dobrej kondycji. - Moja najdroższa, nie mogę wprost w to uwierzyć, że zrobiłaś to dla mnie. Jestem Ci wdzięczny. Ale powiedz mi jak to było tym trzecim razem. - Czy pamiętasz te sytuacje, kiedy kilka lat temu chciałeś zostać prezesem klubu golfowego i brakowało Ci 53 głosów?...
  • Sex po 70... Siedemdziesięcioletni lekko przygłuchy dziadek w stodole zaczął obłapiać babcię. Przewrócił ją na słomę... ściąga jej reformy, a babcia krzyczy: - Nie na słomie!! Nie na słomie.... - Złomie to złomie, ale poznasz prawdziwego je**kę...
  • Babcia w ogródku piele warzywka, dziadek w polu orze. Nagle słychać głos dziadka: - Babkaaaa!!! Kurde, babka! Babcia nie wie o co chodzi, patrzy na dziadka. Ten podbiega, zasadził jej kopa w dupsko i mówi: - Dostałem wzwodu po 20 latach, a ty zamiast zdjąć gacie i się nadstawić, nic nie zrobiłaś. Wszystko spieprzyłaś! Na drugi dzień ta sama scenka. Babcia w ogrodzie, dziadek w polu. Nagle znowu dziadek biegnie i coś krzyczy. Babcia nauczona dniem poprzednim, zdjęła gacie, nachyliła się. Podbiega dziadek, kopa w dupsko i krzyczy: - Ty byś się tylko r*chała, a nam ciągnik ukradli!!!
  • Panna młoda i jej mąż. Noc poślubna, leżą w łóżeczku. Atmosfera cud miód. Nagle: - Kochanie, jestem jeszcze dziewicą. Nie mam zielonego pojęcia o tym seksze, seksie, czy jak mu tam. Możesz mi to najpierw jakoś tak po ludzku wytłumaczyć? - Oczywiście dziubeczku moj kochany Ty. Ujmijmy to tak, to co masz między nogami to więzienie, a to co ja mam między nogami to więzien. To co robimy: Wsadzamy więznia do więzienia. I tak kochali się po raz pierwszy. Mąż z błogim uśmiechem na twarzy padł na poduchę, żona zachwycona całymi igraszkami mówi: - Słoneczko... więzień uciekł z więzienia. - No to trzeba go zaaresztować kolejny raz. Spróbowali tego w innych pozycjach itd itd. Mąż po ktorymś tam razie pada na poduchę, sięga po papierosa, nagle słyszy: - Kochanie, nie wiem, może mi sie tylko tak wydaje, ale mam wrażenie, że więzień znów uciekł. Na to mąż resztką sił krzyczy: - Przecież on nie dostał ..... dożywocia!
  • Zatroskany mąż przyprowadza chorowitą żonę do lekarza i prosi o zbadanie co z nią się dzieje. Po kilkunastu minutach zniecierpliwiony wchodzi do gabinetu, a tam żona na kolanach, już zmęczona robi lekarzowi dobrze... Zdziwiony pyta: - I co jej w końcu dolega? - Ona już długo nie pociągnie...
  • Przychodzi facet do seksuologa. Ten go pyta: - Kiedy miał pan ostatnio stosunek ? - Oj panie doktorze tak dawno, że nie pamiętam. Zadzwonię do żony, może ona wie. Wykręca numer i mówi: - Zosia, kiedy ostatni raz uprawialiśmy seks? - A kto mówi?
  • Seks małżeński Podczas normalnego współżycia małżeńskiego występują trzy etapy seksu. Pierwszy to tak zwany SEKS DOMOWY, podczas którego stosunki nowożeńców odbywają się często i w rożnych miejscach, np. w kuchni, w gościnnym, na podłodze, w wannie itd. Następnie przychodzi etap zwany SEKS SYPIALNIANY, podczas którego stosunki płciowe odbywają się regularnie i jak sama nazwa wskazuje w sypialni. Z czasem, nieubłaganie pojawia się trzeci etap zwany SEKSEM PRZEDPOKOJOWYM. Podczas tego etapu małżonkowie mijają się sporadycznie w przedpokoju mówiąc: "Pieprz się!"
  • Nowożeńcy Po hucznym weselu odbywającym się w hotelowej restauracji, młoda para wynajmuje sobie pokój, żeby jak najszybciej doszło do "konsumpcji związku". Zdenerwowany pan młody drżącymi rękami już nie może trafić kluczem w dziurkę zamka. Żona stoi za nim i kręcąc głową mruczy z ironią : - Nooo, nieźle się zapowiada...
  • Jaki znak symbolizuje obrączka? - Zakaz ruchu na cudzym brzuchu.
  • Późny wieczór. Żona wraca do domu. Znudzony mąż z puszką piwa przed telewizorem pyta: -Gdzie byłaś ? - Na cmentarzu. - A czego tam polazłaś? - Tam przynajmniej mnie strach przeleciał, bo w domu nie ma kto.
  • Dwoje 80-latków wzięło ślub. Podczas nocy poślubnej oboje rozebrali się i weszli do łóżka. On przytulił się do niej i ujął w swą dłoń jej dłoń, po czym zasnęli. Nazajutrz on znów przytulił się do niej, ujął w swą dłoń jej dłoń i tak zasnęli. Trzeciej nocy on przytula się do niej, bierze w swą dłoń jej dłoń, a ona: - Nie dzisiaj, kochanie, boli mnie głowa.
  • Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta: - panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie? Lekarz : w pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka. - a można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka? -Leżysz pan koło nory i wyjesz!
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 18:49   #8
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

to teraz ja


SKINY


(mieszkanie, wchodz&sup1; dwa panki - ch&sup3;op i baba, za nimi wchodzi zwyczajny ch&sup3;opiec w zwyczajnym garniturze)

Synek: Mamo, tato. Ja chc&ecirc; iœ&aelig; do szko&sup3;y.
Ojciec: Gdzie?! SiedŸ na ty&sup3;ku. Ja w twoim wieku wia&sup3;em z budy ile si&ecirc; tylko da&sup3;o, zreszt&sup1; zaraz przyjdzie wujek Szpila z koksem to sobie troch&ecirc; pojaramy.
Synek: Ale&iquest; tato. Dzisiaj mam wa&iquest;n&sup1; klasówk&ecirc; z ca&sup3;ek i ró&iquest;niczek.
Ojciec: SiedŸ powiedzia&sup3;em! Ile razy mamy ci powtarza&aelig; &iquest;e buda to szlam, robi wode z mózgu, to siedlisko bredni i bezprawia. Wi&ecirc;cej nauczy ci&ecirc; ulica i kumple, liczy si&ecirc; tylko anarchia. Jeszcze nie daj Bo&iquest;e zdasz matur&ecirc;.
Matka: A w ogóle to jak ty si&ecirc; wyra&iquest;asz? To nie jest &iquest;aden tata tylko Szpryca, a ja nie jestem mamuœka tylko &macr;yleta, rozumiesz?
Synek: Tak mamusiu.
Ojciec: Nie kapujesz co &macr;yleta do ciebie mówi? Szanuj rodziców.
Synek: Czy musz&ecirc; znów dzisiaj s&sup3;ucha&aelig; tak g&sup3;oœno magnetofonu?
Matka: Spróbuj go œciszy&aelig; to Szpryca spali ci te ostatnie ksi&sup1;&iquest;ki, które ukrywasz pod &sup3;ó&iquest;kiem.
Ojciec: A w ogóle to jak ty wygl&sup1;dasz, spójrz na siebie, co to za &sup3;achy? Za&sup3;ó&iquest; coœ porz&sup1;dnego bo przyjdzie wujek Szpila i znów b&ecirc;dzie wstyd.
Matka: No spójrz na niego, zdrów jak ryba, &iquest;adnych si&ntilde;ców, worów pod oczami, wstyd si&ecirc; z nim gdziekolwiek pokazywa&aelig;. Przebi&sup3;eœ ju&iquest; uszy? Gdzie twój tatua&iquest;?
Synek: Jutro jest wywiadówka, pójdziecie?
Ojciec: Nie, bo nam si&ecirc; kurna nie chce, rozumiesz?
Synek: Rozumiem.
Matka: Widzisz rozumie, w ogóle si&ecirc; nie sprzeciwia rodzicom. Co z niego wyroœnie?
Ojciec: Ty a widzia&sup3;aœ ty &iquest;eby on kiedy &aelig;pa&sup3;?
Matka: Rzeczywiœcie, on nie &aelig;pa!
Ojciec: Nie &aelig;pa, nie pali, nie pije. Bo&iquest;e nasz syn umiera!
Matka: Gdzie by&sup3;eœ wczoraj ca&sup3;y wieczór
Ojciec: Co to za wyrazy? Jak ty si&ecirc; do nas odzywasz? Przynosisz ha&ntilde;b&ecirc; ca&sup3;ej naszej rodzinie.
Synek: Czy mog&ecirc; sobie zrobi&aelig; herbaty?
Matka: Tak, tylko uwa&iquest;aj na kompot, nie wylej!
(synek wychodzi na chwil&ecirc
-
Matka: Co z niego wyroœnie? Wczoraj za kieszonkowe kupi&sup3; sobie bilet miesi&ecirc;czny.
Ojciec: A co robi&sup3; w wakacje, zamiast si&ecirc; w&sup3;óczy&aelig; zbiera&sup3; butelki i makulatur&ecirc;. Gdzie nasze idea&sup3;y wychowawcze? A czy ty wiesz, &iquest;e on si&ecirc; nam jeszcze nigdy nie przeciwstawi&sup3;, nigdy nie zakl&sup1;&sup3; albo splun&sup1;&sup3;, nic z domu nie ukrad&sup3;... Wo&sup3;aj go, tego ju&iquest; za wiele!
Matka: Hej, ty œmieciu, ganiaj tu!
(wchodzi synek, ojciec zdejmuje pas)
Ojciec: Ja ci poka&iquest;&ecirc;! No dalej bij ojca, bij ojca. Ja w twoim wieku pra&sup3;em si&ecirc; ze starym prawie codziennie, no dalej, bij ojca... co za zgni&sup3;ek!
(Synek wychodzi i trzaska drzwiami)
Matka: Widzia&sup3;eœ, widzia&sup3;eœ? Trzasn&sup1; drzwiami... a mówi&sup3;eœ &iquest;e nic z niego nie wyroœnie!
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:54   #9
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

i jeszcze jedno
TEKST NIE MA ZA ZADANIE NIKOGO OŒMIESZY&AElig;.

UWAGA TREŒCI NIECENZURALNE!

Do eleganckiego sklepu perfumeryjnego w Londynie wchodzi (K)lient.
(S)przedawca podchodzi do niego i pyta uprzejmie:
S - Czego pan sobie zyczy?
K - Chcialbym kupi&aelig; mydlo.
S - Alez prosz&ecirc; bardzo. Tu mamy swietne, wspaniale mydelka. Pachna niezwykle, nie tona w wodzie, zawieraja balsam, sa pólprzejrzyste...
K - Ile kosztuje to mydlo?
S - Trzy funty.
K - Nie ma pan czegoœ ta&ntilde;szego?
S - Oczywiscie. Klient nasz pan. Tu mamy mydelko, tez nie tonie,slicznie pachnie, luksusowe...
K - Ile kosztuje?
S - Dwa i pól funta.
K - Jednak wolalbym cos ta&ntilde;szego.
S - Ale&iquest; prosz&ecirc; bardzo. Klient nasz pan. Niech pan spocznie. Moze troch&ecirc; kawy? O, prosz&ecirc; bardzo (podaje kubek). Tutaj mamy bardzo dobre mydla toaletowe, pachnace, we wszystkich kolorach.
K - Jak drogie?
S - Póltora funta.
K - A jeszcze cos ta&ntilde;szego?
S - Prosz&ecirc; bardzo. Moze cygaro? Prosz&ecirc; (podsuwa pude&sup3;ko cygar). Te mydelka tutaj dobrze si&ecirc; pienia, calkiem przyzwoicie pachna...
K - Ile?
S - Pól funta.
K - Za drogie.
S - No có&iquest;, mamy jeszcze cos na zapleczu (biegnie i przynosi podluzny kawalek szarego mydla).
K - Ile to kosztuje?
S - Dziesi&ecirc;&aelig; pensów.
K - swietnie. Poprosz&ecirc; polow&ecirc; kostki.
S - Prosz&ecirc; uprzejmie. Klient nasz pan. (znika na chwil&ecirc; i przynosi dwa ma&sup3;e, eleganckie pakuneczki)
K - (zdumiony) Ale ja prosilem tylko polow&ecirc; kostki.
S - Jest, o prosz&ecirc; uprzejmie, tu kawalek mydla (podaje jeden pakuneczek). A tu prezent od firmy.
K - Naprawd&ecirc;? Jak milo! Dla mnie? A co to takiego? (bierze drugi pakuneczek)
S - Prezerwatywy, zebyœ si&ecirc; ch**u nie rozmnazal.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:56   #10
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Sorki za jakies wstawki i brak niektorych literek
i jeszcze jedno
WSZELKA ZBIE&macr;NOŒ&AElig; POSTACI I SYTUACJI PRZYPADKOWA.

Mia&sup3;em w domu dwanaœcie butelek ja&sup3;owcówki.
&macr;ona poleci&sup3;a mi zawartoœ&aelig; wszystkich, bez wyj&sup1;tku, butelek wyla&aelig; do zlewu. Postanowi&sup3;em spe&sup3;ni&aelig; &iquest;&sup1;danie &iquest;ony; Odkorkowa&sup3;em wi&ecirc;c pierwsz&sup1; butelk&ecirc; i wyla&sup3;em ca&sup3;&sup1; zawartoœ&aelig; do zlewu, z wyj&sup1;tkiem jednej szklaneczki, któr&sup1; sobie wypi&sup3;em. Nast&ecirc;pnie odkorkowa&sup3;em drug&sup1; butelk&ecirc; i post&sup1;pi&sup3;em tak samo, to znaczy wyla&sup3;em ca&sup3;&sup1; zawartoœ&aelig; do zlewu z wyj&sup1;tkiem jednej szklaneczki, któr&sup1; sobie wypi&sup3;em. Nast&ecirc;pnie odkorkowa&sup3;em trzeci&sup1; flaszk&ecirc;... i wla&sup3;em ca&sup3;&sup1; zawartoœ&aelig; do butelki, z wyj&sup1;tkiem jednej szklaneczki, któr&sup1; sobie wypi&sup3;em. Nast&ecirc;pnie odkorkowa&sup3;em czwart&sup1;, i upiwszy z niej nieco wla&sup3;em butelk&ecirc; do szklaneczki. Nast&ecirc;pnie wyci&sup1;gn&sup1;&sup3;e m butelk&ecirc; z kolejnego korka.... wypi&sup3;em jedn&sup1; szklaneczk&ecirc; i wla&sup3;em reszt&ecirc; w siebie. Nast&ecirc;pnie wyci&sup1;gn&sup1;&sup3;e m zlew z kolejnego korrrka... i wla&sup3;em butelk&ecirc; sobie do gard&sup3;a, po czym wyci&sup1;gn&sup1;&sup3;e m z garrrd&sup3;a nast&ecirc;pn&sup1; butelk&ecirc; i wla&sup3;em ca&sup3;&sup1; zawartoœ&aelig; do zlewu (z wyj&sup1;tkiem jednej szklaneczki,
któr&sup1; sobie wypi&sup3;em). Nast&ecirc;pnie wyci&sup1;gn&sup1;&sup3;e m... korek z kolejnego
zlewu, wla&sup3;em zlew do butelllki i wypi&sup3;em korek. Kiedy opró&iquest;ni&sup3;em je wreszcie wszystkie, zatrzyma&sup3;em jedn&sup1; r&ecirc;k&sup1; domm... i porachowa&sup3;em butelki, których by&sup3;o... szeeee... dwadzieœcia cztery. Kiedy... przeje&iquest;d&iquest;a& sup3;y ponownie... policzy&sup3;em je jeszcze raz, okaza&sup3;o si&ecirc;, &iquest;e jest ich siedemdziesi&sup1;t dwie. A potem, kiedy nadjecha&sup3;y domy... porachowa&sup3;em je tak&iquest;e. Wreszcie, kiedu
mia&sup3;em porachowane wszystkie domy, i wszystkie butelki,
przyst&sup1;pi&sup3;em do zmywania. Wi&ecirc;c: Wywróci&sup3;em ka&iquest;d&sup1; z nich na lew&sup1; stron&ecirc;, op&sup3;uka&sup3;em i wytar&sup3;em do sucha, po czym poszed&sup3;em i opowiedzia&sup3;em o wszystkim mojej drugiej po&sup3;owie.
Lu - dzie! Mam naaaajmiiil&iquest;e&ntil de;sz&sup1;... miiilusi... na œwiecie.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:56   #11
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

i ostatnie
TEKSTU NIE NALE&macr;Y BRA&AElig; NA SERIO. JEST ON TYLKO FIKCJ&yen;.

(szkolna sala, wchodz&sup1; dwaj uczniowie, jeden z nich trzyma pod pach&sup1; komputer osobisty, siadaj&sup1; na krzes&sup3;ach, wchodzi nauczyciel)

Nauczyciel: Dzie&ntilde; dobry, zaczynamy lekcj&ecirc;, prosz&ecirc; wyci&sup1;gn&sup1;&aelig; notebooki.
Ucze&ntilde; 1: Panie profesorze bo ja dzisiaj zapomnia&sup3;em.
Nauczyciel: Jak to nie przynios&sup3;eœ komputera do szko&sup3;y! Sk&sup1;d ja ci teraz wezm&ecirc; kartk&ecirc; i d&sup3;ugopis?
Ucze&ntilde; 1: To ja panie profesorze sobie póŸniej zgram notatk&ecirc; od kolegi.
Nauczyciel: No dobrze, ale &iquest;eby mi to by&sup3;o ostatni raz. Piszemy:"Gry dziel&sup1; si&ecirc; na zr&ecirc;cznoœciowe, logiczne i strategiczne. Oddzieln&sup1; grup&ecirc;, ale jakoby wywodz&sup1;c&sup1; si&ecirc; ze zbioru gier stanowi&sup1; symulatory..."
Ucze&ntilde; 2: Panie profesorze, bo on mi wcisn&sup1;&sup3; "DELETE"!!!
Nauczyciel: Po pierwsze nie "DELETE", tylko "DILEJT", a po drugie ty co si&ecirc; wyg&sup3;upiasz? Prac&ecirc; domow&sup1; odrobi&sup3;eœ?
Ucze&ntilde; 1: Odrobi&sup3;em.
Nauczyciel: Tak? To prosz&ecirc; poda&aelig; mi kod do pi&sup1;tej planszy tej gry, która by&sup3;a zadana do domu.
Ucze&ntilde; 1: No... ...nie znam.
Nauczyciel: To znaczy, &iquest;e nie odrobi&sup3;eœ pracy domowej. W gr&ecirc; nie gra&sup3;eœ.
Ucze&ntilde; 1: Ale&iquest; oczywiœcie, &iquest;e gra&sup3;em tylko pod koniec mi nie wysz&sup3;o i nie sko&ntilde;czy&sup3;em.
Nauczyciel: To powiedz mi w którym miejscu jest tajemne przejœcie z planszy 4 do 6?
Ucze&ntilde; 1: Nie wiem.
Nauczyciel: Nie wiesz. Nie gra&sup3;eœ. Tak? W ogóle w domu komputera nie ruszy&sup3;eœ!
Za kar&ecirc; si&sup1;dziesz teraz i przejdziesz gr&ecirc; do ko&ntilde;ca. Ja musz&ecirc; wyjœ&aelig; na chwil&ecirc; i lepiej &iquest;ebyœ to zrobi&sup3; zanim wróc&ecirc;.

(nauczyciel wychodzi z sali, uczniowie zaczynaj&sup1; cich&sup1; rozmow&ecirc
Ucze&ntilde; 2: Ty wiesz co. Czyta&sup3;em wczoraj "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza.
Ucze&ntilde; 1: Tak, no i co?
Ucze&ntilde; 2: Mówi&ecirc; ci ch&sup3;opie jaki czad!
Ucze&ntilde; 1: A ja wczoraj napisa&sup3;em rozprawk&ecirc;.
Ucze&ntilde; 2: Yaaa, a na jaki temat?
Ucze&ntilde; 1: (wyci&sup1;ga z kieszeni wypracowanie) "Jaki dziœ jesteœ Mickiewiczu?"
Ucze&ntilde; 2: Ale ekstra. I jakich argumentów u&iquest;y&sup3;eœ?
Ucze&ntilde; 1: Ró&iquest;nych. Takich za i przeciw. Wiesz co przyjdŸ dzisiaj do mnie to sobie je wszystkie omówimy.
Ucze&ntilde; 2: Dobra, wpadn&ecirc; wieczorem do ciebie. Przyjd&ecirc; z "Gra&iquest;yn&sup1;" .
Ucze&ntilde; 1: Fajnie, poczytamy sobie.
Ucze&ntilde; 2: No, ale b&ecirc;dzie super.

(nagle do sali wchodzi nauczyciel)
Nauczyciel: Co mieliœcie robi&aelig;? Co to jest? Oddaj mi to. (zabiera wypracowanie, czyta) Mickiewicz? Mickiewicz, co to poezja? Ja wam dam poezj&ecirc;. To ju&iquest; przechodzi ludzkie poj&ecirc;cie co si&ecirc; wyprawia w tej szkole! (do ucznia 1) Jutro ty, zg&sup3;osisz si&ecirc; do mnie z nagranym na dyskietce save'em z ostatniej planszy gry. (do ucznia 2) A ciebie jak zobacz&ecirc; wieczorem w miejskiej bibliotece to ci pod&sup3;&sup1;cz&ecirc; internet i b&ecirc;dziesz musia&sup3; do mnie co pi&ecirc;&aelig; minut e-mail'a przysy&sup3;a&aelig;. Ja wam wybij&ecirc; z g&sup3;owy te wasze wieczorki poetyckie, to &sup3;a&iquest;enie do bibliotek, teatrów i innych domów rozpusty. A co ci tu wystaje z kieszeni. (wyci&sup1;ga bilet z kieszeni ucznia) Co to jest? Bilety do opery! Ja wam dam oper&ecirc;. Wynocha do domu i siedzie&aelig; przed komputerami. (uczniowie wychodz&sup1;, nauczyciel zwraca si&ecirc; do publicznoœci) A wy co? Kabaretów wam si&ecirc; zachciewa, tak? Do domu, ju&iquest; do swoich komputerów. Ale si&ecirc; cz&sup3;owiek czasów doczeka&sup3;. Co za m&sup3;odzie&iquest;!
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 08:08   #12
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

ale sie uśmiałam
za chwile tez coś jeszcze napisze
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 10:53   #13
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

ale wstyd przed Ryśkiem
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:35   #14
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Karol i Hela spędzają powtórny miodowy miesiąc, na uczczenie 40tej rocznicy ślubu. Lecą sobie do Australii. Nagle głos pilota :
- Drodzy pasażerowie, silniki odmówiły posłuszeństwa. Możemy lądować awaryjnie na wyspie przed nami, ale prawdopodobieństwo że ktoś nas odnajdzie jest równe zeru. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Karol drapie sie w głowę i mówi do Heli:
- Kochanie opłaciłaś rachunki za mieszkanie?
- Tak najmilszy, uregulowałam tuz przed wyjazdem.
- A za telefony ?
- Też zapłaciłam najdroższy.
Karol myśli, myśli, myśli...
- A ZUSy nasze popłaciłaś ?
- O Boże, kochanie na śmierć zapomniałam! Och dowalą nam karę!
Karol całuję ja tak jak nie całował od lat 30tu, śmieje się, wrzeszczy jak wariat:
- Przeżyjemy! Znajdą nas! Te skur***** znajdą nas, nawet na końcu świata!!!
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:38   #15
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Mężowi zaginęła żona. Kamień w wodę! On szaleje: wydzwania na policję, pogotowie, szuka po szpitalach, dręczy rodzinę i znajomych - Nic!
Po dwóch dniach usilnych poszukiwań wpada do domu i... słyszy jakiś hałas w kuchni. Zagląda i widzi, że żona krząta się przygotowując mnóstwo kanapek...
- Kochanie, ja od zmysłów odchodzę, co się stało, gdzie byłaś, pół miasta cię szuka!
- Ach, skarbie, nie uwierzysz, co mi się przytrafiło: porwało mnie paru facetów, zawiozło na chatę a tam seks: orgie, pozycje takie, siakie, z przodu, z tyłu, afrodyzjaki, gadżety, no mówię ci - koszmar! I tak przez cały tydzień!
- Zaraz, zaraz, skarbie, jaki tydzień? Przecież nie było cię dwa dni?
- No tak, ale ja tylko wpadłam na chwilę po kanapki!
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:41   #16
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Noc poślubna, na piętrze mąż dobiera się do żony, a na parterze teściowa czuwa
Żona krzyczy:
- Oj Antek zaraz zemdleję!
Z dołu teściowa:
- Nie bój się Antek od tego się nie mdleje!
Żona:
- Oj Antek zaraz umrę!
Teściowa:
- Nie bój się Antek od tego się nie umiera!
Żona:
- Oj Antek bo zaraz się zesram!
Teściowa:
- Folguj Antek to się może zdarzyć...
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:43   #17
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Dziś rano Lech Kaczyński ogłosił ambitny plan dla IV RP, plan dostał kryptonim AKCJA WISŁA. Akcja ma polegać na pogłębianiu dna i trzymaniu się koryta.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:44   #18
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Dwa plemniki wydostały się na wolno?ć. Nagle jeden pyta drugiego:
-Daleko jeszcze do jajeczka?
-Tak, dopiero mineli?my migdałki...
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:46   #19
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Czemu blondynka cieszy się, że ułożyła układankę puzzle w 4 miesiące?
- Ponieważ na pudełku napisano: "Od 2 do 5 lat"!
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 13:48   #20
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Sposoby na ptasią grypę:

1. Nie chodzić spać z kurami.
2. Nie siadać na jajach.
3. Nie rzucać pawiem.
4. Nie wycinać orła w progu.
5. Uważać na wylatujące gile.
6. Nie pić na sępa.
7. Nie bawić się ptaszkiem.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 21:20   #21
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Cytat:
7. Nie bawić się ptaszkiem.

__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 17:28   #22
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Adatka w twoim przypadku wolno bawić sie ptaszkiem ,a nawet trzeba.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 19:26   #23
studentka
Rozeznanie
 
Avatar studentka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mOje mIastO To Biały100k :)
Wiadomości: 740
GG do studentka
Smile Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

ja wysiadam bo inaczej sie posikam hehehe dobre dobre
__________________
studentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 21:14   #24
jaro071
Rozeznanie
 
Avatar jaro071
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 936
GG do jaro071
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

A ja dorzuce cos innego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thumb_ale-fryz.jpg (2,7 KB, 353 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb_bodyart-57.jpg (3,6 KB, 351 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb_babcia-faja_2.jpg (3,0 KB, 352 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb_babcia-faja.jpg (3,4 KB, 356 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb_popeye.jpg (2,6 KB, 359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb_rozciaganie.jpg (3,1 KB, 356 załadowań)
jaro071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 10:55   #25
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Cytat:
Napisane przez kasia1361 Pokaż wiadomość
Adatka w twoim przypadku wolno bawić sie ptaszkiem ,a nawet trzeba.
hahahhahaahahahahah A to dobre
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:07   #26
asica_aa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 620
GG do asica_aa
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

asica_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:19   #27
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

to jeszcze ja cos dodam
  • Dwóch facetów gra w golfa, chcą szybko rozegrać partię, ale przed nimi grają dwie początkujące kobiety, którym bardzo wolno idzie gra. Jeden mówi do drugiego: - Idź do nich i zapytaj się, czy możemy je wyprzedzić? Drugi idzie, dochodzi do połowy, zatrzymuje się i szybko wraca. Pierwszy pyta: - Co się stało? - Słuchaj, ty musisz iść, bo jedna z nich to moja żona, a druga to moja kochanka! Nie mogę się z nimi równocześnie zobaczyć! - Ok, rozumiem, jasne. Pierwszy podszedł do połowy, zatrzymał się i też wraca. Drugi pyta go: - No, co jest? - Jaki ten świat mały!
  • Rozmawia dwóch kumpli przy piwie i jeden mówi: - Ty słyszałeś o tych badaniach na temat sexualności facetów? - Nie.. a o co chodzi? - Naukowcy udowodnili, że 90% facetów pod prysznicem się masturbuje, a tylko 10% śpiewa. - No to rzeczywiście ciekawe... - No ciekawe, ciekawe, ale ja się zastanawiam, co oni takiego śpiewają pod tym prysznicem? - Nie wiem...
  • Pewnego razu niewidomy postanowił odwiedzić Teksas. Wsiada do samolotu teksańskich linii lotniczych i zapada się w miękkim, dużym fotelu. - Hej... - mówi niewidomy - ale duży fotel. - W Teksasie wszystko jest większe, niż gdzie indziej - mówi siedzący obok pasażer. Kiedy niewidomy wylądował w Teksasie, pierwsze kroki skierował do baru. Dostał kufel, bada go dłońmi i mówi z podziwem: - Ale duże kufle tu macie. - W Teksasie wszystko jest większe niż gdzie indziej - mówi barman. Po kilku piwach niewidomy pyta barmana, gdzie jest toaleta. - Na drugim piętrze, trzecie drzwi po prawej - pada odpowiedź. Niewidomy idzie, ale gubi drogę i zamiast do toalety, wchodzi do sali z basenem. Potyka się, wpada do wody i przerażony krzyczy: - Nie spłukiwać! Nie spłukiwać!
  • 98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada: - Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna... Doktor myśli chwilę i mówi: - Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem? - Nie - odpowiada staruszek. - Niedźwiedź padł martwy jak kłoda. - Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek. - Ktoś inny musiał wystrzelić! - I do tego punktu właśnie zmierzałem...
  • - Tato, czemu pies sąsiadów już nie szczeka? - Nie pyskuj, smarkaczu, tylko jedz kotlety!
  • - Jak mężczyźni definiują podział obowiązków "pół na pół"? - Ona gotuje - on je, ona sprząta - on brudzi, ona prasuje - on gniecie...
  • 20-30 letni: jak pociąg towarowy, stoi przy każdej okazji 30-40 letni: jak pociąg osobowy, kursuje regularnie, stoi według rozkładu jazdy 40-50 letni: pociąg pośpieszny, staje rzadko, jeździ szybko 50-60 letni: pociąg okolicznościowy. Kursuje tylko 2x do roku, staje bardzo rzadko 60-70 letni: pociąd luksusowy z parowozem. Kursuje tylko na specjalne zamówienie, staje tylko do pobrania wody (albo jej zdania).
  • - Patrycja, Po litrze to z ciebie nawet niezła laska... - Roman, zwariowałeś? To ja, Bronek!
  • Penis jest jak pies: - plącze się miedzy nogami, - lubi, jak się go głaszcze, - cieszy się razem z panem.
  • - Czy mogę prosić o rękę pana córki? - A co, nie masz swojej - zażartował ojciec - Mam, ale jest już zmęczona. - odpowiedział poważnie kandydat.
  • Przychodzi facet do pracy pobity, podrapany itd. Kumpel go pyta: - Kto ci to zrobił ? - Żona... - Żona? Za co !? - Powiedziałem do niej "ty". - I za to cię pobiła? A jak dokładnie powiedziałeś ? - Ona mówi do mnie "już się nie kochaliśmy ze dwa lata..." A ja do niej: - Chyba ty...

  • Dziadku, dziadku, a kiedy pierwszy raz się kochałeś? - Na wojnie, wnusiu... - A jak, a z kim? - Jak to z kim... Na wojnie się nie wybiera...
  • Rozmawiają dwie Rosjanki. Jedna się pyta drugiej: - Jaki rodzaj seksu preferujesz? - Ja lubię po bożemu, odpowiada, a ty? - Ja uwielbiam kochać się "na rodeo". - Na rodeo, o co w tym chodzi? - Na początku, kocham się w pozycji na jeźdźca, potem po 20 sekundach mówię, że mam AIDS i próbuję się utrzymać.
  • Czym się różni mężczyzna od choinki? - Choinkę jak się rozbierze to zostaje tylko badyl, a jak mężczyznę to i dwie bombki.
  • Jak brzmiało AUTENTYCZNE hasło reklamowe polskich prezerwatyw przed wojną? - Prędzej pęknie Ci serce!!!
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:03   #28
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
to jeszcze ja cos dodam
  • Dwóch facetów gra w golfa, chcą szybko rozegrać partię, ale przed nimi grają dwie początkujące kobiety, którym bardzo wolno idzie gra. Jeden mówi do drugiego: - Idź do nich i zapytaj się, czy możemy je wyprzedzić? Drugi idzie, dochodzi do połowy, zatrzymuje się i szybko wraca. Pierwszy pyta: - Co się stało? - Słuchaj, ty musisz iść, bo jedna z nich to moja żona, a druga to moja kochanka! Nie mogę się z nimi równocześnie zobaczyć! - Ok, rozumiem, jasne. Pierwszy podszedł do połowy, zatrzymał się i też wraca. Drugi pyta go: - No, co jest? - Jaki ten świat mały!

    • 98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada: - Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna... Doktor myśli chwilę i mówi: - Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem? - Nie - odpowiada staruszek. - Niedźwiedź padł martwy jak kłoda. - Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek. - Ktoś inny musiał wystrzelić! - I do tego punktu właśnie zmierzałem...
    • - Czy mogę prosić o rękę pana córki? - A co, nie masz swojej - zażartował ojciec - Mam, ale jest już zmęczona. - odpowiedział poważnie kandydat.

[LIST][*]Dziadku, dziadku, a kiedy pierwszy raz się kochałeś? - Na wojnie, wnusiu... - A jak, a z kim? - Jak to z kim... Na wojnie się nie wybiera...
[LIST][*]Rozmawiają dwie Rosjanki. Jedna się pyta drugiej: - Jaki rodzaj seksu preferujesz? - Ja lubię po bożemu, odpowiada, a ty? - Ja uwielbiam kochać się "na rodeo". - Na rodeo, o co w tym chodzi? - Na początku, kocham się w pozycji na jeźdźca, potem po 20 sekundach mówię, że mam AIDS i próbuję się utrzymać.
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 11:28   #29
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

masowe sa niektore
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 01:49   #30
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Pośmiejmy sie troszke.........

Nauczycielka do Jasia:
- Przyznaj się, ściągałeś od Małgosi!
- Skąd pani to wie?
- Bo obok ostatniego pytania ona napisała: "nie wiem", a ty napisałeś: "ja też".


Wieczorna rozmowa małżeństwa w łożku:
- Bądź miły i powiedz mi przed snem coś czułego, na przykład "kocham Cie".
- Kocham cie!
- Powiedz jeszcze "Mój najdroższy skarbie"
- Mój najdroższy skarbie!
- I dodaj coś od siebie...
- Dobranoc!
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.