Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 22:34   #991
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Ja tam rozpoczęłam życie seksualne w wieku 17 lat i też widzę DIAMETRALNĄ różnicę między sobą w wieku 15, a w wieku 17 lat. W wieku 20 lat tym bardziej. Pomijając już w ogóle kwestię, że teraz w przypadku nieplanowanej ciąży, to przynajmniej miałabym oparcie w facecie, który by poszedł do pracy itp., a ile jest takich gimnazjalistek, co zachodzą w ciążę z kolegami w tym samym wieku? Tak wiem, można trafić też na 25-letniego dupka, ale przynajmniej można go podać do sądu o alimenty, a chłopaka co nawet nie zdał testu gimnazjalnego to można cmoknąć w pompkę i tylko załatwiać sprawy z jego rodzicami.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-02-18 o 22:36
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 22:44   #992
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Pokaż wiadomość
nie każdy rodzić ma takie kontakty z dzieckiem.... byłabym nawet skłonna powiedzieć, że może 30%nastolatków bez problemu poszłoby do rodziców i spytało coś związanego z seksem.
dla mnie edukacja seksualna w szkole powinna być i powinno się też mówić o tym w szkole, a nie robić z tego wielki temat tabu,tymczasem na lekcjach nauczycielki omijają te tematy (przynajmniej jak ja chodziłam do szkoły, to tak było, a az tak stara chyba jeszcze nie jestem ).
Ale ja nie twierdzę, że edukacji seksualnej w szkole nie powinno być. Po prostu uważam, że rodzice powinni mieć większy udział we wprowadzaniu swojego dziecka w kolejne etapy jego życia, a nie zwalać wszystko na szkołę.

Cytat:
Napisane przez Koko Szanelll Pokaż wiadomość
Jak dla mnie zanim ktoś podejmie współżycie, powinien zaakceptować potencjalne konsekwencje takich czynów, nie ważne czy stosuje antykoncepcję czy nie... Bo naprawdę znam masę przypadków "świetnie zabezpieczonych" par, a dzidziuś i tak się przytrafił. A jak już się takie coś przydarzy... to dzieci nie powinny mieć dzieci...
Skoro wpadli, to jednak nie do końca dobrze się zabezpieczali. Bo nie uwierzę, że ci wszyscy znajomi mieli takiego pecha, że załapali się na te procentowe ułamki, gdzie mimo dobrego zabezpieczenia ono zawodzi.
Zwykle potem wychodzi, że gumka była założona dopiero przed wytryskiem albo tabletki były zapijane sokiem z grejfruta czy dziurawcem etc.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 00:20   #993
Koko Szanelll
Rozeznanie
 
Avatar Koko Szanelll
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 678
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Skoro wpadli, to jednak nie do końca dobrze się zabezpieczali. Bo nie uwierzę, że ci wszyscy znajomi mieli takiego pecha, że załapali się na te procentowe ułamki, gdzie mimo dobrego zabezpieczenia ono zawodzi.
Zwykle potem wychodzi, że gumka była założona dopiero przed wytryskiem albo tabletki były zapijane sokiem z grejfruta czy dziurawcem etc.
Wiem, dlatego wzięłam to w cudzysłów

Apropos 1 z moich koleżanek to przyszła mamusia, mimo prawidłowego, regularnego stosowania anty:p, bo okazała sie tzw. wolnym metabolizerem, ale to już chyba pech :P ( chociaż wbrew pozorom to nie jest takie rzadkie...) Tyle, że ona ma oparcie w facecie, wspólnie wynajmują mieszkanie i przyszły tatuś podjął pracę, a myślę, że tym niewielu 15-latków może się pochwalić Także są w stanie wziąć na swoje barki ( nie swoich rodziców) pełną odpowiedzialność za swoje czyny.

Edytowane przez Koko Szanelll
Czas edycji: 2013-02-19 o 00:23
Koko Szanelll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:08   #994
Ines_Ines
Raczkowanie
 
Avatar Ines_Ines
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 290
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
a ile jest takich gimnazjalistek, co zachodzą w ciążę z kolegami w tym samym wieku?
To wtedy dziadkowie pracuja na wnuka...
__________________
Bloguję:
http://szczyptapieprzu.blogspot.com/


Blogi o związkach i seksie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)

Ines_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 16:08   #995
vaness886
Raczkowanie
 
Avatar vaness886
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 409
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Ines_Ines Pokaż wiadomość
To wtedy dziadkowie pracuja na wnuka...
i to jeszcze dziadkowie dziewczyny która wpadła
vaness886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.