Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-27, 11:15   #4111
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Boje się tych bolących piersi, pogryzionych sutków itd.
Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Takich sie opowieści nasłuchałam od kumpelek że juz trzęsę portkami

I tego że podobno dziecko zabiera wszystkie witaminy i lecą włosy , psują się zęby



Cath,
ja karmilam miesiac tylko piersia, a do 5 miesiaca synek byl na karmieniu mieszanym(piers przed snem i kiedy chcial, w dzien butelka) i powiem ci jedno: nienawidzilam karmienia piersia i przy nastepnym dziecku bede od poczatku na mieszanym karmieniu, tzn chcialabym karmic piersia i butelka przez pierwszy miesiac, a potem tylko butelka. ja mam inne skojarzenie z piersiami,a mianowicie sex, przyjemnosc i dlatego obrzydzeniem napawalo mnie karmienie. oczywiscie szanuje kobiety karmiace i absolutnie nie mam nic przeciwko, wrecz popieram, ale sama- no way, never never. uwazam,ze baaardzo sie poswiecilam przez te kilka miesiecy, ale wiem i rozumiem,ze dla niektorych to wlasnie karmienie jest przyjemnoscia. dla mnie nie, ja mam piersi w innym celu, tylko seksualnym. i dobrze mi z tym

dziewczyny, kupilam sobie czarne kozaczki i czarne spodnie trzy czwarte i w ogole jestem soba zachwycooooona. geba tez gładka. tylko te wlosy moglyby byc grubsze
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 11:29   #4112
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980
Boje się tych bolących piersi, pogryzionych sutków itd.
Takich sie opowieści nasłuchałam od kumpelek że juz trzęsę portkami

I tego że podobno dziecko zabiera wszystkie witaminy i lecą włosy , psują się zęby
.....................

Cati witaj a ja powiem tak - karmilam rok synka i gdyby nie to ,ze postanowilam wrocic do pracy karmilabym dluzej ....
uwielbialam miec Go przy piersi , dla mnie cudowne przezycie - zero klopotow z butelkami ,smoczkami i tymi wszystkimi akcesoriami , juz nie wpominajac ,ze dzieciom czesto te sztuczne mleka nie sluza i trzeba testowac ....brrr to nie dla mnie
fakt - piersi bola jak jest nawal pokarmu , fakt -dzieci gryza jak juz maja zeby , moj dostal pierwsze w 5 mies i od razu dwa , potem szybko 2 kolejne i juz bylo niebezpiecznie ale karmienie jest SUPER!

mnie tam wtedy nie wypadalay wlosy ani nawet zeby , bylam szczesliwa ,ze po cesarce moglam od razu karmic i nie mialam z tym problemow zadnych bo mi tez nagadali wczesniej ,ze klopot bedzie ...uparlam sie ,ze bede karic i jak maly zaciagnal po raz pierwszy to juz wiedzialam ,ze bedzie ok

mysle ,ze kazda matka sama musi wiedziec co dobre dla jej dziecka i jej samej ....
Cati , urodzisz sama bedziesz wiedziala jak bedzie najlepiej dla was obojga , zobaczysz ...

pozdrawiam i glowa do gory ! wszystko co cudowne przed Toba ...
no jest i jeden feler - nie przespane noce ale moze bedzie i pod tym wzgledem Twoje dziecko wyjatkowe zycze Ci tego
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 12:04   #4113
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catuś nie słuchaj nikogo tylko sama zobaczysz jak to jest.Znam mnóstwo kobiet które uwielbiają karmić piersią.Pozatym dziecko dziecko owszem sciąga Ci witaminy i różne takie ale przez cały okres ciąży to robiJak dzidziuś ma ząbki to są nakładki.Zresztą jak pisze Lapi sama zobaczysz co dla Was będzie najlepsze
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 13:32   #4114
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

no i jest tak, jak ze wszytskim- jedne kobiety uwielbiaja, inne nienawidza karmienia. A TY dowiesz sie juz wkrotce, do ktorej grupy nalezysz.a co do zebow i wlosow, to niszcza sie chyba niezaleznie od tego,czy sie karmi czy nie. niestety
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:03   #4115
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No juz kupiłam te nakładeczki żeby miec na wypadek.
Jestem przygotowana i na karmienie piersia i na karmienie butelkowe.
W obie strony juz wszystko zakupione ale jakos tak siebie nie widze jako kobiety karmiącej. Może jak ujrzę ta istotę to urodzi mi się taki matczyny instynkt. Nie wiem
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:28   #4116
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
No juz kupiłam te nakładeczki żeby miec na wypadek.
Jestem przygotowana i na karmienie piersia i na karmienie butelkowe.
W obie strony juz wszystko zakupione ale jakos tak siebie nie widze jako kobiety karmiącej. Może jak ujrzę ta istotę to urodzi mi się taki matczyny instynkt. Nie wiem
Wszystko przyjdzie w swoim czasieNic na siłę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 17:55   #4117
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej dziewuszki

W pełni popieram: nic na siłę. Sama się zorientujesz co jest dla ciebie najlepsze.

Ja mam podobne odczucia jak Lapi. Karmiłam każde z dzieci przez 2 lata.
Szczerze mówiąc ja gorzej zniosłam odstawienie od piersi niż maluchy.
Nocy nie zarywałam bo dzieci spały z nami - tylko wtedy gdy były malutkie oczywiscie.
Jedyny minus i to spory to trudności w zostawieniu dziecka np. na noc u babci - bo sciągniety pokarm to nie to samo - brakowało cycusia.

Nie ucierpiały ani włosy ani zęby.
A o piersi bardzo dbałam, zresztą dbam do dziś także ta druga funkcja o której pisze imiro też nie ucierpiała

Cati, sama widzisz że jak bedziesz miała jakiekolwiek pytania wszystkie służymy pomocą
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 20:37   #4118
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jeju , dobrze nenus ,ze to piszesz bo juz myslalam ,ze tylko ja tu taka mamka , ja ten caly rok nie zostawialam dziecka nikomu , wszedzie zabieralam go z soba ,jakos nie umialam inaczej ....mam maly biust i tez nie ucierpial nic a nic , takze ja widze same plusy jesli chodzi o karmienie
aczkolwiek szanuje wybor innych matek w tym temacie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 07:46   #4119
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej gwiazdeczki

kawkę sobie piję

moja mała bidula ma anginę, na szczęście już lepiej, nie gorączkuje

Lapi nie stresuj się, ja uwielbiałam karmić piersią, nie mówiąc już o tym jakie to było wygodne!

dziewuszki ponawiam moje pytanie:
czy któraś z was może robiła sobie po cosmelanie depilacje woskiem na buzi?
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 08:13   #4120
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel, Nenya,
mnie sie wydaje,ze to wlasnie Wy jestescie w zdecydowanej wiekszosci, przynajmniej w Polsce, ztego co ja pamietam, to butelkowe "mamki" byly zle widziane(przynajmniej jak ja mialam niemowlaka). na szczescie w Anglii jest calkowity szacun i do piersi i do butelki, nikt naszych wyborow nie komentuje.


Cath,
pamietaj,ze sposob karmienia dziecka nie ma absolutnie nic wspolnego z miloscia do niego. sposob karmienia nie mowi nic na temat tego,jak kochasz dziecko, bo w obu przypadkach kochasz je tak samo mocno i bez granic. zreszta karmienie niemowlaka to w sumie epizod w zyciu dziecka, z ktory spedzisz wiele wiele lat.
i jeszcze cos- chcia;am karmic piersia, bylam na to nastawiona i ...nie wyszlo. czasem dzieje sie cos innego niz to, na co sie nastawiamy.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 08:59   #4121
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki dziewuszki za podpowiedzi.
Niedługo nam ten wątek zamienią na babyforum

Juz za miesiąc dołącze do Was w cosmelanieniu lub pigmanormieniu.
miłego dzionaska
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 09:38   #4122
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Dziewczynki
Cati najważniejsze się nie stresuj a wszystko będzie ok
Kupiłam puder jedwabny Dr.Hauschki.Drogiale moze warto.Jutro bedę testować.Miała go któraś?

Nenuś nie robiłam cosm wiec nie pomogę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 09:51   #4123
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a ja sie tak odzwyczailam od pudrow...juz zadnego nie stosuje,a wczesniej loreal visible lift- byl niezly,najlepszy,jaki mialam, ale szybko sie swiecilam,jak to ja po czymkolwiek

teraz na noc daje diacneal,a na dzien skinorem plus filtr iwostin i nic poza tym. oczy maluje i usta nawilzam, aha wit c 15% pod oczy
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 12:06   #4124
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam witam
imiro możesz coś więcej napisać o witaminie C jakiej używasz? Byłabym wdzięczna.

Co do karmienia też karmiłam 3 m-ce z mieszanymi uczuciami tzn z jednej strony czułam się spełniona jako matka (taki sielski obrazek) z drugiej jednak trochę jak dojna krowa - pamiętam, kiedy pierwszy raz mój mąż wszedł w trakcie karmienia przeze mnie pociechy, to się z nim pokłóciłam - wstyd mi było, nie chciałam aby mnie tak kojarzył, chciałam być sexy kobietką a nie babą z rozchełstaną koszulą i uczepionym dzieckiem przy meeeega cycu. Też miałam cesarkę (w pełnej narkozie) pokarm miałam zaraz po porodzie. Ale karmienie butelką było dla mnie wybawieniem, dla jasności dzieciątko stale się darło (tak tak nie płakało tylko darło się) właściwie pociągnęła 2-3 razy i zasypiała jak ja odkładałam to po 15 min krzyk - i tak na okrętkę, właściwie powinnam chyba mieć na stałe zamontowaną przy piersi(pewnie dlatego jest jedynaczką hihi). Przy butelce jak ręką odjął zaczęła sypiać po 2 - 3 godziny inny dzieciak, no i nie bez znaczenia był także fakt, że mogłam zacząć pić kawkę i jeść wszystko na co miałam chęć, choć przyznam po porodzie pewnie dzięki brakom w spaniu i chronicznemu przemęczeniu ze względu na tryb życia "mnie karmiącej" w ciągu 3 tygodni wróciłam do figury z przed ciąży (no nie zupełnie bo miseczkę miałam B a po porodzie 65DD-masakra).
Życie pokaże co tam dla Ciebie za scenariusz jest przygotowany, dziewczyny mają rację: nic na siłę, nic na zapas. Pozdrawiam
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 16:56   #4125
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ochydka,
moje dziecko tez dopiero po butelce przestalo z glodu plakac, ale pielegniarki do konca by mi wmawialy,ze jestem w stanie wykarmic, choc nie bylam w stanie, bo dziecko mi z glodu sie zplaczu zanosilo.

a co do wit c to mam flavo c forte 15%. kupilam w sklepie internetowym biomed. drogie to cudo, ale dosc wydajne, bo wystarczy kropla pod oczy, w formie plynu jest to cudenko.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 17:35   #4126
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miałam Flavo c a nawet dokupiłam z tej serii kremik niestety nie pieje z zachwyru nad nimi.Nie widziałam pozytywnych zmian poprostu.A krem mimo ze ma tylko kwas hialuronowy i vit C jest dla mnie jakby za ciezki choć stosowałam na noc.
Ja po filtrach sie swiecę i to mi przeszkadza stąd ten puder ale tylko dla zmatowienia
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 17:47   #4127
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanko,
tez sie boje,ze nie bede piac z zachwytu nad flavo, a to dlatego,ze tanie to nie bylo. na razie jednak za krotko stosuje,zeby sie wypowiadac. wydaje mi sie,ze pod oczami ciut lepiej, ale tez piecze mnie przy stosowaniu, czasem czerwone plamki mi sie robia, ale jak znikna, to wygladam dobrze.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 17:49   #4128
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
Szatanko,
tez sie boje,ze nie bede piac z zachwytu nad flavo, a to dlatego,ze tanie to nie bylo. na razie jednak za krotko stosuje,zeby sie wypowiadac. wydaje mi sie,ze pod oczami ciut lepiej, ale tez piecze mnie przy stosowaniu, czasem czerwone plamki mi sie robia, ale jak znikna, to wygladam dobrze.
Nie jestem pewna ale być może jest tam alkohol.Jak sie robi samemu serum to daje się ciut alkoholu.Albo ja źle coś przeczytałam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 17:51   #4129
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI


Edytowane przez agatab80
Czas edycji: 2009-11-01 o 09:40
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 18:13   #4130
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A z innej beczki to miałyscie styczność może z depilatorem Panasonic WD70?Chce kupić ale wolę znać opinie żeby nie umoczyć kasy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:22   #4131
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Osobiscie uwazam ,ze flavo C 15% to jakas porazka , pieklo mnie przy kazdym uzyciu i wysypalo , po 2 tyg stosowania nie wytrzymalam i oddalam komus ....teraz mam krem flavo c i znow zaczyna mnie wysypywac , tez po 2 tyg ....chyba musze znow komus oddac , jednak nie dla mnie te kosmetyki ...

na zadne kremy i serum moja twarz tak paskudnie nie reagowala ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:31   #4132
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
kalaris jesli kupisz na allegro to albo u biomed albo sklepestetyka. Oba sprawdzone i ceny podobne.
Teraz własnie tam zajrzałam i spadło nawet do 380

pewnie dlatego że teraz hitem jest dermamelan
Czy ten bio-med z Koszalina to na pewno rzetelna firma? ja zakupiłam dermamelan i zupełnie rożni sie od tego co kopiłam wcześniej u lekarza. Inna konsystencja, tłusta, wygląda jak jakiś krem nawilżający, inny zapach i inny kolor... boże jakaś poraszka...i nie było foli zabezpieczającej na pudełku..z tego co pamiętam oryginalnie jest. Proszę dziewczyny o jakieś komentarze...jak w ogóle teraz można wyegzekwować zwrot pieniędzy?
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:34   #4133
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mnie zostało kilka kropel serum a trzymam je chyba ze wzgledu na kroplomierzKremik też trzymam w lodówce i czasem uzywam przez kwas hial.Ale ogólnie żałowałam zakupu

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez agatab80 Pokaż wiadomość
Czy ten bio-med z Koszalina to na pewno rzetelna firma? ja zakupiłam dermamelan i zupełnie rożni sie od tego co kopiłam wcześniej u lekarza. Inna konsystencja, tłusta, wygląda jak jakiś krem nawilżający, inny zapach i inny kolor... boże jakaś poraszka...i nie było foli zabezpieczającej na pudełku..z tego co pamiętam oryginalnie jest. Proszę dziewczyny o jakieś komentarze...jak w ogóle teraz można wyegzekwować zwrot pieniędzy?
Napisz do tej firmy albo zadzwoń ze chcesz zrezygnować z zakupu o ile go nie otworzyłaś.Ale jeśli otworzyłaś to nie powinni przyjąć zwrotu.Wiem ze są przepisy dotyczące zakupów w necie.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:40   #4134
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Mnie zostało kilka kropel serum a trzymam je chyba ze wzgledu na kroplomierzKremik też trzymam w lodówce i czasem uzywam przez kwas hial.Ale ogólnie żałowałam zakupu

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------



Napisz do tej firmy albo zadzwoń ze chcesz zrezygnować z zakupu o ile go nie otworzyłaś.Ale jeśli otworzyłaś to nie powinni przyjąć zwrotu.Wiem ze są przepisy dotyczące zakupów w necie.
Jakbym nie otworzyła to bym nie zwiedzała ze oszustwo..ale tam nie było żadnych foli ani zabezpieczeń wiec nawet nie widać że otwierany....dzwoniłam ale facet głupa walił ze skład zmienili może i dlatego tak rożnica..
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:45   #4135
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agatab80 Pokaż wiadomość

Jakbym nie otworzyła to bym nie zwiedzała ze oszustwo..ale tam nie było żadnych foli ani zabezpieczeń wiec nawet nie widać że otwierany....dzwoniłam ale facet głupa walił ze skład zmienili może i dlatego tak rożnica..
Może ale chyba faktycznie coś jest nie tak.Ja nie robiłam tej maski to nie wiem co i jak i Ci nie poradzę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:04   #4136
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

agata,
zamowilas dermamelan cream czy mask? z tego co pamietam, to krem az tak ciemny nie byl. martwi mnie to,co piszesz, bo ja rowniez zamowilam u nich ten krem,ale ponoc jeszcze nie maja, bedzie na poczatku listopada
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:32   #4137
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
agata,
zamowilas dermamelan cream czy mask? z tego co pamietam, to krem az tak ciemny nie byl. martwi mnie to,co piszesz, bo ja rowniez zamowilam u nich ten krem,ale ponoc jeszcze nie maja, bedzie na poczatku listopada
Zamówiłam crema nie maske. Poprzedni krem kupiłam w salonie u lekarza i jest kompletnie inny. Jutro ide wysłac im spowrotem to cos co wpakowali do słoiczka, ale wątpie bym dostał pieniądze jestem załamana

bo nawet nie wiem jak starać się o zwrot kasy jeśli pan mi ich nie odeśle

Edytowane przez agatab80
Czas edycji: 2009-11-01 o 09:42
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 09:31   #4138
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

O kurczeto faktycznie jakaś sciema dlatego jak mogę unikam zakupów przez neta
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 09:46   #4139
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Agata ja kupowałam u nich kremy neostraty i wszystko było ok.
Co do cosmelanu i dermamelanu nie miałam jeszcze więc w tej kwestii Ci nie pomogę.
Napisz do innych osób z allegro które w tej samej aukcji kupiły co Ty i zapytaj czy miały tą folie. Ja tak często robie jak kupuje perfumy i nie jestem pewna czy to oryginał to konsultuje z reszta która to kupiła.

Jak większość z Was stwierdzi że coś jest nie tak ze składem i brakiem folii możecie napisać do allegro i złożyć skargę. Wtedy facet już będzie musiał się wytłumaczyć.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

A jak się cofniesz do starszych wersji pamiętników to pamiętam że kolory bardzo często się rózniły między sobą i dziewczyny też panikowały czy mają ten prawdziwy czy jakiś podrabiany cosmelan.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 10:11   #4140
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

no to mam teraz niezlego stracha...zamowilam dermamelan treatment cream z biomedu( cena 429zl)
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.