Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 10:28   #1051
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nietomna jestem z lekszaMadziu kochana byłaś z ranca..przestudjuje ta biochemie(tylko linka znajde)..Malus dzieki..zamowie odp na PW a gdzie NUSIA? Drugą kawe wlewam w siebie i nie moge sie obudzić
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:32   #1052
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
witam was serdecznie


byłam z olafem w szpitalu - odwodnił sie i dostal kroplówki
ehs
wyszlismy w piatek
od piątku kaszle i jeden i drugi
dzisiaj dostalismy dla obydwu antybiotyk

w szpitalu warunki masakra
chciałam tyle te kroplów i do domu - a gdzi etam
saplismy na jednym łozku
na pryczy
ja mam depresje po tej wyzycie

ehhh kiedy te moje gadziny beda zdrowe???
Hej Winus a wiesz ze myslałam o Tobie czy czasem nie wylądowałas w szpitalu bo sie nie odzywasz..Widzisz mnie tez z corka tak sie kiedys przytrafilo dlatego mam nifuroxazyd w domu zawsze i w niego wierze bo te inne to....a male dzieci tak szybko potrafia sie odwodnic..Szpitale o tak zgroza panska..jesden tylko dobrze wspominam,a troche ich z tym moim pierworodnym choruszkiem zaliczylam,jeden w Kaliszu..szpital bez łez..tam za nim wenflon wkuli emla smarowali,coby dziecko bólu nie czuło..no ale reszta..szkoda gadać..Głowa do gory..wyjda z tego..Co masz za antybiotyk?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:40   #1053
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Winus a wiesz ze myslałam o Tobie czy czasem nie wylądowałas w szpitalu bo sie nie odzywasz..Widzisz mnie tez z corka tak sie kiedys przytrafilo dlatego mam nifuroxazyd w domu zawsze i w niego wierze bo te inne to....a male dzieci tak szybko potrafia sie odwodnic..Szpitale o tak zgroza panska..jesden tylko dobrze wspominam,a troche ich z tym moim pierworodnym choruszkiem zaliczylam,jeden w Kaliszu..szpital bez łez..tam za nim wenflon wkuli emla smarowali,coby dziecko bólu nie czuło..no ale reszta..szkoda gadać..Głowa do gory..wyjda z tego..Co masz za antybiotyk?
Cześć Winniii przykro mi z powodu dzieciaczków, wiem co znaczy szpitalny horror, jestem akurat niestety w temacie. ALe cóż - jesteśmy zdani na taką służbę zdrowia. 3mam kciuki i niestety muszę pracować ( a tak lubię z Wami pogadać
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:49   #1054
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=maallaa;10892261]Cześć Winniii przykro mi z powodu dzieciaczków, wiem co znaczy szpitalny horror, jestem akurat niestety w temacie. ALe cóż - jesteśmy zdani na taką służbę zdrowia. 3mam kciuki i niestety muszę pracować ( a tak lubię z Wami pogadać [/quote no tak Ty tez pisałaś ze teścia masz w szpitalu..ech zdrowie..doceniamy je zbyt póżno...Pracuj..ale jak złapiesz oddech, pisz
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:30   #1055
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hello
ale mam dzionek, ojojoj

zaraz poczytam co tu się działo tylko się przywitam
Miszelka poczytam i coś Ci powiem
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:38   #1056
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hello
ale mam dzionek, ojojoj

zaraz poczytam co tu się działo tylko się przywitam
Miszelka poczytam i coś Ci powiem
Cześć Nusia mało się dzieje, każdy zapracowany z samego poniedziałku to się chwali Miszka - daj znać czy tanie-leczenie przewidziało jakieś gratisy A ja jeszcze nie zamówiłam tego mleczka do demak. Nusi, nie mam czasu
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:41   #1057
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hello
ale mam dzionek, ojojoj

zaraz poczytam co tu się działo tylko się przywitam
Miszelka poczytam i coś Ci powiem
Nusia bo juz myslałam ze na koncercie tak zaszalałaś....no cio mi powiesz zupe gotuje i sprzątam,mam opoznienie hi hi przez to spanie moze jednak w poprzednim zyciu bylam misiem?jakos zima najchetniej w sen zapadam i wiecznie spiaca jestem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 11:43   #1058
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Nusia mało się dzieje, każdy zapracowany z samego poniedziałku to się chwali Miszka - daj znać czy tanie-leczenie przewidziało jakieś gratisy A ja jeszcze nie zamówiłam tego mleczka do demak. Nusi, nie mam czasu
a powiem powiem..czekam na paczkę..jezu tyle znowu pozamawiałam,ze juz widze listonosza minę hi hi...nie dlugo pojde popracowac to mi glupoty z glowy wybije typu allegro i kup teraz
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:51   #1059
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nusia bo juz myslałam ze na koncercie tak zaszalałaś....no cio mi powiesz zupe gotuje i sprzątam,mam opoznienie hi hi przez to spanie moze jednak w poprzednim zyciu bylam misiem?jakos zima najchetniej w sen zapadam i wiecznie spiaca jestem
na koncercie też
wysyłam ta jedną receptę do koleżanki do niemiec bo tak jak bodajże Cassatta mówiła tego pigmanormu apteki nie maja na stanie tylko zamawiaja więc jak ja pojade to dopiero zamówia i póżniej będe musiała jechac odebrać.
A tak koleżanka zamówi, odbierze i wyśle
a w międzyczasie skombinuje druga receptę i od nowa cała procedura
a ten jeden pigmanorm na jakiś czas nam razem starczy
Wiinnii ucałuj od Nas małego bidulka
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:01   #1060
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
na koncercie też
wysyłam ta jedną receptę do koleżanki do niemiec bo tak jak bodajże Cassatta mówiła tego pigmanormu apteki nie maja na stanie tylko zamawiaja więc jak ja pojade to dopiero zamówia i póżniej będe musiała jechac odebrać.
A tak koleżanka zamówi, odbierze i wyśle
a w międzyczasie skombinuje druga receptę i od nowa cała procedura
a ten jeden pigmanorm na jakiś czas nam razem starczy
Wiinnii ucałuj od Nas małego bidulka
Super nie moge sie doczekać teraz siedze w domu to znakomity czas na odplamianie..potem juz do pracy i ....
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:06   #1061
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Super nie moge sie doczekać teraz siedze w domu to znakomity czas na odplamianie..potem juz do pracy i ....
Miszka - a kiedy Ty do pracy wracasz????bo mnie zazdrość zżera Ja mam piątek wolny - taki długi walentynkowy weekend zaplanowałam
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 12:16   #1062
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Miszka - a kiedy Ty do pracy wracasz????bo mnie zazdrość zżera Ja mam piątek wolny - taki długi walentynkowy weekend zaplanowałam
Maallaa romantyczny weekendzik, będzie sie działo
dziewczynki jak rezultaty po thiospocie?
lece na małe spotkanko, ale wróce do Was plameczki kochane
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:19   #1063
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Maallaa romantyczny weekendzik, będzie sie działo
dziewczynki jak rezultaty po thiospocie?
lece na małe spotkanko, ale wróce do Was plameczki kochane
A jak - troszki poszaleję A thiospot - a bo ja wiem - póki co to nie widzę zmian, choć mój mąż jak mnie ostatnio wkurzył to dla złagodzenia sprawy próbował mi wmówić, że plam nie ma - wcięło je - nie mógł się biedny dopatrzeć ich na twarzyy - był przy tym zabawnie wiarygodny A z drugiej strony to trochę chyba za mało czasu upłynęło na jakieś wymierne efekty.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:26   #1064
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Miszka - a kiedy Ty do pracy wracasz????bo mnie zazdrość zżera Ja mam piątek wolny - taki długi walentynkowy weekend zaplanowałam
mam działalnosc handlową..takze teraz pasywa,ale wiosna i reszta roku absorbuje caly moj czas..czasami jest tak ze latem nie mam chwili oddechu wiec zimą odpoczywam na zapas ups walentynki...dalej nie mam tej bielizny hi hi Nuśki radaMalus co swojemu kupujesz?podrzuc pomysła płyte mojemu zamówiłam..kosmetykow ma a wiecej ode mnie miec nie moze hi hi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:31   #1065
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
A jak - troszki poszaleję A thiospot - a bo ja wiem - póki co to nie widzę zmian, choć mój mąż jak mnie ostatnio wkurzył to dla złagodzenia sprawy próbował mi wmówić, że plam nie ma - wcięło je - nie mógł się biedny dopatrzeć ich na twarzyy - był przy tym zabawnie wiarygodny A z drugiej strony to trochę chyba za mało czasu upłynęło na jakieś wymierne efekty.
ech moj tez mi tak mowi..fakt ze nosi okulary go usprawiedliwia hi hi ale to miłe nie..jak sie tak starają..nie widac mocno,ale bez makijazu JA WIDZĘ cien czy nie cien..miec go nie kcem thiospot narazie nie moge nic powiedziec bo za krotko,ale dalej uwazam ze typy neostrada,thiosp..dzialaj a słabiej,powierzchniowo..r ozjasniaja..pozbycie sie zupelne to albo pigm..albo cosmelan..Buczusia wlasnie wczoraj pyt jak to jest po cosmelanie z twarza w odstepie dluzszego czasu od nalozenia maski.. i cudów nie ma..niestety..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:34   #1066
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
mam działalnosc handlową..takze teraz pasywa,ale wiosna i reszta roku absorbuje caly moj czas..czasami jest tak ze latem nie mam chwili oddechu wiec zimą odpoczywam na zapas ups walentynki...dalej nie mam tej bielizny hi hi Nuśki radaMalus co swojemu kupujesz?podrzuc pomysła płyte mojemu zamówiłam..kosmetykow ma a wiecej ode mnie miec nie moze hi hi
A ja siebie w kokardkę zawinę - ot taki prezent MARZENIE A co do własnej działalności - są plusy i minusy - ale teraz odczuwasz same plusy - a w wakacje to po co wolny czas jak i tak przed słońcem trza sie chować
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:42   #1067
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
A ja siebie w kokardkę zawinę - ot taki prezent MARZENIE A co do własnej działalności - są plusy i minusy - ale teraz odczuwasz same plusy - a w wakacje to po co wolny czas jak i tak przed słońcem trza sie chować
Tak plusy i minusy(stres).W kokardke nio siem by przydało bo moj drazliwie zazdrosny o Was a mnie to forum weszło w krwiobieg bardzo Was lubie i jakos lzej czlowiekowi jak pomysli ze inne plamki tez są Przestudiowałam biochemie Madzi.Byłaś tam?sprobuje zamowic pare tych cudeniek,moze to faktycznie lepsze od sklepowych,nie ma konserwantow,nie uczula,nie grozi wysypka...a Magda mowi ze efekty widac od razu o to lubie..od razu
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:45   #1068
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Tak plusy i minusy(stres).W kokardke nio siem by przydało bo moj drazliwie zazdrosny o Was a mnie to forum weszło w krwiobieg bardzo Was lubie i jakos lzej czlowiekowi jak pomysli ze inne plamki tez są Przestudiowałam biochemie Madzi.Byłaś tam?sprobuje zamowic pare tych cudeniek,moze to faktycznie lepsze od sklepowych,nie ma konserwantow,nie uczula,nie grozi wysypka...a Magda mowi ze efekty widac od razu o to lubie..od razu
To fakt, całkiem inaczej jak ludzie mają wspólny problem, w kupie raźniej A co do BU to byłam tam, ale na nic nie mogłam się zdecydować, z resztą nie miałam za bardzo wtedy weny. A coś konkretnego sobie upatrzyłaś?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:52   #1069
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziękuje dziewczyny za słowa otuchy

bylismy dzis z dwomo moimi pociechami u lakrza maja obydwoje zapalenie oskrzeli
i dostali augumentin acidolac oczywiscie i syrop pepto drill do lepszego odrywania sie zwiesiny

mysle ze 5 dni i wyjda z tego
ja chce słońce , zdrowie, życie na powietrzu


buziaki piekne i madre
duchem jestem z wami


Buczuś gratuluje 4000 postu
jestes mistrzynia :*
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-02-09 o 12:54
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 13:22   #1070
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
To fakt, całkiem inaczej jak ludzie mają wspólny problem, w kupie raźniej A co do BU to byłam tam, ale na nic nie mogłam się zdecydować, z resztą nie miałam za bardzo wtedy weny. A coś konkretnego sobie upatrzyłaś?
Serum Granat,serum kiwi..olejek pomaranczowy do mycia buzi,cos tam do wlosów jeszcze mi sie podobało i musze Magdy spytac hydrolant jaki poleca i co mysli o tym moim wyborze czy tego jest duzo??? zobacz warto chodzby BYĆ ze względu na spostrzezenia,rady..jedna cos tam odkryje dzieli sie z innymi..to faaaajne

Winuś bedzie dobrzedawaj im lakcid i nystatyne jak masz,bo np moje dzieci zaraz mialy odczyny wysypkowe w intymnych miejscach ,a po tej nystatynie(przeciwgrzybic zna)jest oki i augmentin moge podawac..np moja pani pediatra malemu do.....tez zapisala nystatyne(masc do oczu)hi hi do uzytku dolnegoale działa!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:26   #1071
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mam 500 to takie pół szczytowania hi hi..ale zawsze coś
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:44   #1072
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Mam 500 to takie pół szczytowania hi hi..ale zawsze coś
Gratulacje Miszko ! ja za to daleko w tyle, w końcu mnie gdzieś zostawicie może podgonię jakoś wieczorkiem czy cuś
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:46   #1073
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Mam 500 to takie pół szczytowania hi hi..ale zawsze coś
nom
i juz nie raczkujesz hi hi
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:47   #1074
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Gratulacje Miszko ! ja za to daleko w tyle, w końcu mnie gdzieś zostawicie może podgonię jakoś wieczorkiem czy cuś
Nie zostawimy,jestes wazną częscia tego pamietnika Lece z malym do fryzjera.Odezwe sie pozniej.Pa
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:52   #1075
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nie zostawimy,jestes wazną częscia tego pamietnika Lece z malym do fryzjera.Odezwe sie pozniej.Pa
Dzięki za słowa otuchy
Ja też muszę do fryzjerka jeszcze przed walentynkami Wypadałoby się umówić
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:52   #1076
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nie zostawimy,jestes wazną częscia tego pamietnika Lece z malym do fryzjera.Odezwe sie pozniej.Pa
dokładnie 1/3 jego częścią bo aż tyle nas tu jest
napewno nie zostawimy, my mamy podobnie, raczkujemy jeszcze
ja zaglądałam na BU ale jakos nie potrafie tak nic kupić
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:00   #1077
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Serum Granat,serum kiwi..olejek pomaranczowy do mycia buzi,cos tam do wlosów jeszcze mi sie podobało i musze Magdy spytac hydrolant jaki poleca i co mysli o tym moim wyborze czy tego jest duzo??? zobacz warto chodzby BYĆ ze względu na spostrzezenia,rady..jedna cos tam odkryje dzieli sie z innymi..to faaaajne

Winuś bedzie dobrzedawaj im lakcid i nystatyne jak masz,bo np moje dzieci zaraz mialy odczyny wysypkowe w intymnych miejscach ,a po tej nystatynie(przeciwgrzybic zna)jest oki i augmentin moge podawac..np moja pani pediatra malemu do.....tez zapisala nystatyne(masc do oczu)hi hi do uzytku dolnegoale działa!!!
olejek jest super, hydrolat z kocanki bo na naczynka jest bardzo dobry (śmierdoli -ale idzie wytrzymać) A serum to jak uważasz tych akurat nie miałam....a sprawdź na KWC biochemia jak dasz forum - biochemia to u góry powinno bć to kwc tych rzeczy......ale ja mam flavo z amla, 3rose i dzis może renew dostane....ale one rewelka są
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:02   #1078
ellae2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Ellae musisz wykazac wiecej cierpliwości To nie takie łatwe ukazac światu bezbarwne,nowe lico..nie cosmelaniłam sie ,ale z tego co czytałam trwa to napewno dłużej..u nie ktorych dopiero drugi zabieg przynosi efekty..Wierzę ze tobie sie uda to szybciej i trzymam kciuki za udane odplamianie
Dzięki za słowa otuchy , bo szczerze przyznam , że straciłam już nadzieję na buzię bez przebarwień. Poczekam jeszcze trochę i zobaczymy...
ellae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:12   #1079
ellae2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
cholera wie czy zle mialas zrobiny zabieg Jak dlugo trzymalas maske? I jak teraz stosujesz cosm.2? Napisz cos wiecej A z reszta 2 tyg. to jest jeszcze wczesnie,zeby cos mowic o zle zrobionym zabiegu.Nawet na ulotce jest napisane,ze po miesciacu widac efekt.Takze glowa do gory


Miszelka probowalas juz diorka?
buczacza maskę trzymałam 9 godzin. Cos2 przez pierwszy tydzień smarowałam 3 razy dziennie, w drugim tygodniu zmniejszyłam do 2 razy dziennie plus po południu delikatnie na przebarwienia. Fakt niektóre plamki całkowicie zeszły i w tych miejscach skóra jest biała , a niektóre zostały Nadal się złuszczam i jestem czerwona jak rak. Tylko , że na mnie Cos2 działa jakoś inaczej , po nałożeniu jakieś 5 minut mnie szczypie i zaraz mija , no i buzia po cos2 jest super ładna bez przebarwień. A jak tylko go zmyję plamki nadal są widoczne. Czy zabieg można powtórzyć po 1 miesiącu ? Jeśli oczywiście część przebarwień nadal zostanie...
ellae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:21   #1080
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
olejek jest super, hydrolat z kocanki bo na naczynka jest bardzo dobry (śmierdoli -ale idzie wytrzymać) A serum to jak uważasz tych akurat nie miałam....a sprawdź na KWC biochemia jak dasz forum - biochemia to u góry powinno bć to kwc tych rzeczy......ale ja mam flavo z amla, 3rose i dzis może renew dostane....ale one rewelka są
Madzius dzięki za pomoc no i melduje:zamówiłam granat serum,żel hialur i skwalan olejek..a i jakąś buteleczkę no na początek wypróbuje to..wahalam sie czy nie dolożyc serum 3 rose,ale moze lepiej wypackac jeden a potem ewentualnie zamowie inny Co to jest ten renew???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.