Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 20:36   #1411
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[Cyt. Michell72 ]Hi hi...pocieszam Cię,ze jak ja wchodze to teżw samotności..stadna jestem..nie lubię w pojedynkę Agam a probowałaś kiedyś thiospotu lub neostrady?filtr masz?bo to teraz podstawa po cosmelanie!!!![/quote]

Michell72 nie próbowałam ani thiospotu ani neostrady Filtry mam z zeszłego roku iwostin, bioderma i la roche - wiem że teraz bedę musiała je pokochac Wyjścia innego nie mam. Niech mi tylko to cholerstwo zejdzie, bo jak jestem bez makijazu to sie musze ukrywać przed wszystkimi np. przed listonoszem, przed tesciową (jak niespodziewanie wnusie odwiedzi )

Edytowane przez agam1977
Czas edycji: 2009-02-18 o 20:38 Powód: jakies takie nieudane cytowanie
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:53   #1412
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość


Witaj kochana tajgo1. Pamietam ze maskę trzymałaś bardzo krótko chyba 4 godziny a skóry raczej suchej jak pisałaś nie masz o ile sobie przypominam. Czy zatem byłaś czerwona po masce? Czy używałaś jakiegoś nawilzacza np hydroK, czy tylko sam cos2. Kiedy zaczęło się u Ciebie łuszczenie? Czy smarowałaś cosmelanem1 i 2 blisko ust? Czy miałas mocne plamy i jak długo? Masz jasna czy ciemna cerę - kiedy zaczęły znikać Twoje plamy. Ile jesteś juz po masce i jaki jest efekt na chwile obecną? Tyle pytań narazie mi się nasunęło.
Maskę trzymałam 6 godzin (tak zaleciła mi dermatolog, u ktorej robiłam zabieg), ale spokojne moja skóra wytrzymałaby jeszcze dłużej... Jeśli będę kiedyś jeszcze robić cosmelan, to potrzymam maskę conajmniej o 2 godz. dłużej.
Skórę mam tłustą, plamy miałam stare (conajmniej 5-cio letnie) i rozległe (największa na czole, oraz na skroniach i pod oczami). Karnację mam raczej ciemną, jestem brunetką. Znikanie (zmniejszanie się ) plam zaczęłam obserowować nieśmiało w 7-8 dobie po masce.

Zaraz po zmyciu maski skóra nie była nawet zaczerwieniona, nie piekła. W nocy czułam ściąganie skóry. Rano obudziłam się z czerwoną twarzą. Łuszczenie zaczęło się od okolicy ust (ok 3 doba po masce). W Kolejne dni skóra zaczęła się łuszczyć na brodzie i policzkach, następnie na czole.

Używałam Hydra K sporadycznie właściwie... w okresie najgorszego pieczenia i łuszczenia smarowałam na cosmelan kilka razy dziennie.
Cosmelanem 1 byłam wysmarowana blisko ust, i cosmelanem 2 też tak się smarowałam. Usta zabezpieczałam wazelinką (tak jak mi radziły cosmelanki inne). Cosmelanem 2 smarowałam się 3x dziennie przez 10 dni, pozniej przeszłam na aplikację 2x dziennie. Teraz kończę 1 słoiczek i smaruję się 1x dziennie.
Efekt jest znaczący !! JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, MOGĘ BEZ MAKIJAŻU WŁAŚCIWIE ŚMIGAĆ Plamy poznikały właściwie w 98% (na czole widzę czasem cień)... Ale i tak w porówaniu z tym co było kiedyś jestem bardzo zadowolona i jeśli po lecie plamy powrócą to na 100% zrobię cosmelan raz jeszcze!!!!!

A TY kochana w której dobie po masce jesteś?? Czytałam, że trzymałaś 10 godz. i że już jakieś łuszczenie zaobserwowałaś...

Edytowane przez tajga1
Czas edycji: 2009-02-18 o 20:55
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:54   #1413
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
doradzcie mi
co mam zrobić, konczy mi sie słoiczek cos2 na buzi jest poprawa duza, ale jeszcze syfki sie pojawiaja i zaskórniaki... oczywiscie jest tego duzo mnie... ale jeszcze wyskakują.... i nie wiem czy to tak juz po prostu bedzie, czy zakupienie kolejnego słoiczka cos2 i przedłuzenie kuracji zlikwiduje zupełnie nawet te pojedyńcze krostki?... bo nie wiem czy kupowac czy... zamiast tego kupic jakis inny kremik złuszczajacy mniej drastycznie niz cos2.... co mam robic...
Jak miałaś maske i plamy Ci zeszły to nie zaprzepaść tego - koniecznie dokup ponoc co najmniej rok trzeba cosmelan uzywać + wysokie filtry żeby nie wróciły plamska. Jezeli nie miałaś plam a cos uzywasz dla poprawy cery to polecam Ci Elicine (pisałam o niej kilka postów wcześniej).
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:57   #1414
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
doradzcie mi
co mam zrobić, konczy mi sie słoiczek cos2 na buzi jest poprawa duza, ale jeszcze syfki sie pojawiaja i zaskórniaki... oczywiscie jest tego duzo mnie... ale jeszcze wyskakują.... i nie wiem czy to tak juz po prostu bedzie, czy zakupienie kolejnego słoiczka cos2 i przedłuzenie kuracji zlikwiduje zupełnie nawet te pojedyńcze krostki?... bo nie wiem czy kupowac czy... zamiast tego kupic jakis inny kremik złuszczajacy mniej drastycznie niz cos2.... co mam robic...
Caterina jestem na tym samym etapie. Zaskórniki u mnie niestety również są nadal kolejny słoiczek kupuję na 100%, bo boję się nawrotu plam.
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:13   #1415
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Maskę trzymałam 6 godzin (tak zaleciła mi dermatolog, u ktorej robiłam zabieg), ale spokojne moja skóra wytrzymałaby jeszcze dłużej... Jeśli będę kiedyś jeszcze robić cosmelan, to potrzymam maskę conajmniej o 2 godz. dłużej.
Skórę mam tłustą, plamy miałam stare (conajmniej 5-cio letnie) i rozległe (największa na czole, oraz na skroniach i pod oczami). Karnację mam raczej ciemną, jestem brunetką. Znikanie (zmniejszanie się ) plam zaczęłam obserowować nieśmiało w 7-8 dobie po masce.

Zaraz po zmyciu maski skóra nie była nawet zaczerwieniona, nie piekła. W nocy czułam ściąganie skóry. Rano obudziłam się z czerwoną twarzą. Łuszczenie zaczęło się od okolicy ust (ok 3 doba po masce). W Kolejne dni skóra zaczęła się łuszczyć na brodzie i policzkach, następnie na czole.

Używałam Hydra K sporadycznie właściwie... w okresie najgorszego pieczenia i łuszczenia smarowałam na cosmelan kilka razy dziennie.
Cosmelanem 1 byłam wysmarowana blisko ust, i cosmelanem 2 też tak się smarowałam. Usta zabezpieczałam wazelinką (tak jak mi radziły cosmelanki inne). Cosmelanem 2 smarowałam się 3x dziennie przez 10 dni, pozniej przeszłam na aplikację 2x dziennie. Teraz kończę 1 słoiczek i smaruję się 1x dziennie.
Efekt jest znaczący !! JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, MOGĘ BEZ MAKIJAŻU WŁAŚCIWIE ŚMIGAĆ Plamy poznikały właściwie w 98% (na czole widzę czasem cień)... Ale i tak w porówaniu z tym co było kiedyś jestem bardzo zadowolona i jeśli po lecie plamy powrócą to na 100% zrobię cosmelan raz jeszcze!!!!!

A TY kochana w której dobie po masce jesteś?? Czytałam, że trzymałaś 10 godz. i że już jakieś łuszczenie zaobserwowałaś...
Dziekuje Ci za wyczerpujacą odpowiedź. Ja trzymałam maske 9 godzin - nałozyłam w poniedziałek w południe, zmyłam wieczorem i był burak, ok 18 nastepnego dnia zaczęła się łuszczyć broda, teraz juz wszedzie prawie coś się tam złuszcza zostało czoło i nos. Super że jesteś zadowolona dajesz mi nadzieje ze i ja będe. Plamy z tego co piszesz to tak samo mniej wiecej mam usytuowane i też bardzo rozległe, jeszcze pod noskami okularów mam i strasznie ciemne. Tylko ja mam cerę mieszaną w kierunku suchej. A apropos okularów to przecięłam wacik na pół i połozyłam na nos i dopiero na to okulary, bo kiedys czytałam jak któras cosmelanka bardzo sobie podrazniła od nosków okularowych skóre w tych miejscach.

---------- Napisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Ja juz uciekam. Dobranoc Cosmitki.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:19   #1416
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

agam1977
kurcze no ja plam nie miałam.... wiec moze jednak tego ślimaka kupie... a czy konkretnie ten krem który podałeś...bo na allegro widz ze sa różne???? a czy on tez złuszcza????
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 07:26   #1417
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam, witam i o zdrowie pytam zapraszam na kawkę i pączusie - dziś TŁUSTY CZWARTEK
Fajnie, że tajga się do nas odezwała - dziewczyny zawsze w potrzebie pomogą
Miszelka - poszalałaś wczoraj - ja też muszę trochę portfelowi ulżyć tylko czasu mi brakuje
A Nusia miała się odzywać ze szkolenia i co???????
Aga - 3mam kciuki za efekty - aż zazdrość mnie ogarnia jak czytam co pisze Tajga

---------- Napisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Dziewczynki - gdzie jesteście?????? czy to odewt za moją wieczorną nieobecność małżonek oblegał lapciaka - czekałam do 23, ale w końcu padłam...
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 07:32   #1418
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Witam, witam i o zdrowie pytam zapraszam na kawkę i pączusie - dziś TŁUSTY CZWARTEK
Fajnie, że tajga się do nas odezwała - dziewczyny zawsze w potrzebie pomogą
Miszelka - poszalałaś wczoraj - ja też muszę trochę portfelowi ulżyć tylko czasu mi brakuje
A Nusia miała się odzywać ze szkolenia i co???????
Aga - 3mam kciuki za efekty - aż zazdrość mnie ogarnia jak czytam co pisze Tajga

---------- Napisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Dziewczynki - gdzie jesteście?????? czy to odewt za moją wieczorną nieobecność małżonek oblegał lapciaka - czekałam do 23, ale w końcu padłam...
Hej.. Kawusie juz sączę,ale pisze sie na dolewkę jej oczy mi sie nie chcą otworzyć..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 07:37   #1419
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej.. Kawusie juz sączę,ale pisze sie na dolewkę jej oczy mi sie nie chcą otworzyć..
Miszko - jak Thiospot?pomaga Ci coś?bo mi nie specjalnie - co prawda na te najgorsze plamy na poliku używam tego w kulce, bo ponoć mocniejszy, ale może to błąd...
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 07:46   #1420
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Magda a Ty gdzie kobieto?pytan mam do Ciebie 1000 Winni poczytałaś?kusząco brzmi prawda?nie omieszkam wyprobować..juz babka nap ze wysyła Nuśka oj oj..musi byc przystojny pan szkoleniowiec,ze nas zostawiłaś Agam,Tajga..zazdroszczę.. jak tak czytam..pięknie to brzmi-został tylko niewielki cień Dalej chodzcie bo Malus pączkami częstuje..a niech boczki kwiczą, co tam

---------- Napisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Miszko - jak Thiospot?pomaga Ci coś?bo mi nie specjalnie - co prawda na te najgorsze plamy na poliku używam tego w kulce, bo ponoć mocniejszy, ale może to błąd...
E tam..nie pomaga załuje ze go zamówilam..wiesz jak systematycznie neostrade nakladałam,to widzialam lepszy efekt..az oczy mnie bolą od tego wpatrywania sie w lico czy blednie..Łykam ten pyncogenol.Wracam do neostrady i czekam na pigm od Nuski...Popatrz a Molly pomógł thiospot..jednak kazdy reaguje inaczej..pewnie od głębokości tej plamki zależy..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 07:53   #1421
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Magda a Ty gdzie kobieto?pytan mam do Ciebie 1000 Winni poczytałaś?kusząco brzmi prawda?nie omieszkam wyprobować..juz babka nap ze wysyła Nuśka oj oj..musi byc przystojny pan szkoleniowiec,ze nas zostawiłaś Agam,Tajga..zazdroszczę.. jak tak czytam..pięknie to brzmi-został tylko niewielki cień Dalej chodzcie bo Malus pączkami częstuje..a niech boczki kwiczą, co tam

---------- Napisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------


E tam..nie pomaga załuje ze go zamówilam..wiesz jak systematycznie neostrade nakladałam,to widzialam lepszy efekt..az oczy mnie bolą od tego wpatrywania sie w lico czy blednie..Łykam ten pyncogenol.Wracam do neostrady i czekam na pigm od Nuski...Popatrz a Molly pomógł thiospot..jednak kazdy reaguje inaczej..pewnie od głębokości tej plamki zależy..
No właśnie - masz przynajmniej z Nuśką perpektywę, a ja - no cóż będę dalej maziać się thiospotem i filtrować - oby się chociaż nie pogorszyło. I powiem, że tęsknię za wiosną, ale chyba jednocześnie zaczynam mieć słońcowstręt - boję się każdego promienia - do czego to dochodzi
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 08:00   #1422
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
No właśnie - masz przynajmniej z Nuśką perpektywę, a ja - no cóż będę dalej maziać się thiospotem i filtrować - oby się chociaż nie pogorszyło. I powiem, że tęsknię za wiosną, ale chyba jednocześnie zaczynam mieć słońcowstręt - boję się każdego promienia - do czego to dochodzi
wiem jak to jest..kiedyś lubiłam wystawiac buzie na ogrzanie sie w tych pierwszych promieniach,poczucie wiatru na twarzy..dzis najchetniej od Jacksona maseczke bym pożyczyla..panicznie boje sie lata i ze te małpy ściemnieją..to jest wlasnie najgorsze,bo trudno walić tony podkładów latem gdy żar sie leje z nieba,a bez kamuflazu tak bardzo są widoczne teraz blade,nie przeszkadzają az tak...Mam nadzieje ze ten pigm pomoze,jak nie popróbuje samą 2 cosm..chodz chcialbym tego uniknąć i tak jak Magda miec minimalny cien..Urodzisz Malus to tez cięższe działa wytoczysz
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 08:12   #1423
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
wiem jak to jest..kiedyś lubiłam wystawiac buzie na ogrzanie sie w tych pierwszych promieniach,poczucie wiatru na twarzy..dzis najchetniej od Jacksona maseczke bym pożyczyla..panicznie boje sie lata i ze te małpy ściemnieją..to jest wlasnie najgorsze,bo trudno walić tony podkładów latem gdy żar sie leje z nieba,a bez kamuflazu tak bardzo są widoczne teraz blade,nie przeszkadzają az tak...Mam nadzieje ze ten pigm pomoze,jak nie popróbuje samą 2 cosm..chodz chcialbym tego uniknąć i tak jak Magda miec minimalny cien..Urodzisz Malus to tez cięższe działa wytoczysz
pewnie, do tego czasu przynajmniej cennej wiedzy nabędę A jak zakupki?- jeszcze promocyjno-wyprzedażowe czy z puli nowych kolekcji?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 08:40   #1424
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
pewnie, do tego czasu przynajmniej cennej wiedzy nabędę A jak zakupki?- jeszcze promocyjno-wyprzedażowe czy z puli nowych kolekcji?
Tia guzik tam,jak mnie sie cos spodoba to oczywiście jest to nowa kolekcja i ani grama obniżki kupilam bluzeczke z kr rekawkiem i na naramkach w Tiffi..zgroza jak drogo i sukienke taki styl grecki..z lnu..juz mam wizje połączenia ją z klapkami białymi i z bransoletą...Córce tez spodnie kupilam,tuniki dwie i to mnie bardzo cieszy bo na nia trudno dostac cos długiego..Moda jest jak dla mnie dziwaczna..te wzory kocham czerń,biel..raz po raz cos żóltego..ale raczej jednokolorowe..bez dziwacznych nadruków..udziwnien.ala kimono...Kawke ide dorobić kcesz?zapraszam

---------- Napisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Kupilam tortellini ai funghi i musze sie cofnąć gdzie to Nusia ten przepis podawała na sałatkę Własnie dorwałam sie do buziaka..patrz i czyt..wyciskanie jestem przed okresem i ja nie wiem czy dojrzewam czy przekwitam w dodatku chodze i marudze ze moje unijne 75 b nabrzmialo do rozmiarów Pamelii i mnie bolą tez tak masz??Z tego akurat moj TZ sie cieszy jak tak puchnę tu i tam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 08:46   #1425
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Tia guzik tam,jak mnie sie cos spodoba to oczywiście jest to nowa kolekcja i ani grama obniżki kupilam bluzeczke z kr rekawkiem i na naramkach w Tiffi..zgroza jak drogo i sukienke taki styl grecki..z lnu..juz mam wizje połączenia ją z klapkami białymi i z bransoletą...Córce tez spodnie kupilam,tuniki dwie i to mnie bardzo cieszy bo na nia trudno dostac cos długiego..Moda jest jak dla mnie dziwaczna..te wzory kocham czerń,biel..raz po raz cos żóltego..ale raczej jednokolorowe..bez dziwacznych nadruków..udziwnien.ala kimono...Kawke ide dorobić kcesz?zapraszam

---------- Napisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Kupilam tortellini ai funghi i musze sie cofnąć gdzie to Nusia ten przepis podawała na sałatkę Własnie dorwałam sie do buziaka..patrz i czyt..wyciskanie jestem przed okresem i ja nie wiem czy dojrzewam czy przekwitam w dodatku chodze i marudze ze moje unijne 75 b nabrzmialo do rozmiarów Pamelii i mnie bolą tez tak masz??Z tego akurat moj TZ sie cieszy jak tak puchnę tu i tam
Łał, to poszalałaś rzeczywiście - Ty mi tu o klapkach nie gadaj, bo póki co to wysokie kozaki potrzebne żeby się przez podwórko przedostać - śniegu że hej. I codziennie się zastanawiam czy przejadę z garażu do bramy czy się zakopię hehe.

---------- Napisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Łał, to poszalałaś rzeczywiście - Ty mi tu o klapkach nie gadaj, bo póki co to wysokie kozaki potrzebne żeby się przez podwórko przedostać - śniegu że hej. I codziennie się zastanawiam czy przejadę z garażu do bramy czy się zakopię hehe.
Skąd ja to znam no właśnie - punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia - ja to ze 2 tyg. przed @ zaczynam puchnąć i lepiej wtedy do mnie bez noża nie podchodzić, no a mąż - jasne - wtedy chce podchodzić
Wiesz, że dziś rano myyślałam o tej sałatce, miałam szukać, ale byłaś pierwsz - więc ustępuję - jak znajdziesz to wklej Miszko
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 08:52   #1426
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

tu u mnie to w walonkach by trzeba kiedys chcialam dla odmiany isc pieszo do sklepu(kawałek jest)zamiast autkiem..Ubrałam malego i poszedl na podworko..zamknelam domek i slysze jak sie drze:mama utknołem..zakopał sie po kolana w butach mokro momentalnie..spodnie w sniegu..sanki wzielam ale czułam jak moje tricepsy buntuja sie na ciągnięcie sanek,a pod nimi tony sniegu i jeszcze te akrobacje z poslizgiem stwierdziłam ze piesze wędrowki zostawie na cieplejsze dni

---------- Napisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

dam Ci przepis na super sałatkę b. łatwą , nie może się nie udać

kupujesz tortelini z grzybami, gotujesz tak jak jest na opakowaniu napisane ( ok 12 minut )
jak wystygnie kroisz paprykę, pomidora, ogórka świeżego, szczypiorek, można tez rzodkiewke troszkę i robisz sosik - majonez, śmietana, jogutr naturalny, przyprawy i wyciśnięty czosnek - według uznania.
Mówie Wam - palce lizać
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:11   #1427
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Czyżbyś dziś się przymierzała do tych kulinarnych wyzwań jesli tak to daj znać czy smakowało cobym na darmo do stolicy po tortelini nie jechała
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:38   #1428
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jestem i witam - dopiero teraz z kawą i oczywiście dzisiaj z pączusiem.

---------- Napisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

[quote=Michell72;11049460]Tia guzik tam,jak mnie sie cos spodoba to oczywiście jest to nowa kolekcja i ani grama obniżki kupilam bluzeczke z kr rekawkiem i na naramkach w Tiffi..zgroza jak drogo i sukienke taki styl grecki..z lnu..juz mam wizje połączenia ją z klapkami białymi i z bransoletą...Córce tez spodnie kupilam,tuniki dwie i to mnie bardzo cieszy bo na nia trudno dostac cos długiego..Moda jest jak dla mnie dziwaczna..te wzory kocham czerń,biel..raz po raz cos żóltego..ale raczej jednokolorowe..bez dziwacznych nadruków..udziwnien.ala kimono...Kawke ide dorobić kcesz?zapraszam

Hmm, też bym po sklepach pobuszowała (po wyprzedażach znaczy), ale albo buźka bez plam (cosmelan cholernie drogi) albo ciuchy. Ale jak plamy mi zejda to nic mi tak humoru nie poprawi, wtedy byle szmatka za grosze bedzie zdobić. Ale lubię sobie chociaż pochodzić i pooglądać. Teraz jestem absolutnie niewyjściowa.

A co do mojej twarzy właśnie, to wstałam rano i widze ze skóra z brody schodzi mi juz drugi raz, policzki zaczęły się łuszczyć po raz pierwszy i koło oczu na skroniach, pod oczami zrobiły się zmarszczki starowinki, czoło też się lekko pomarszczyło, ale nawet mnie tak bardzo nie ściąga (więc hydrok narazie nie paćkam), nie szczypie i nie swędzi, opuchnieta nie jestem, kolor twarzy jak dość mocna opalenizna po solarium i do tego biała jak śnig szyja
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:43   #1429
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Dzięki Czyżbyś dziś się przymierzała do tych kulinarnych wyzwań jesli tak to daj znać czy smakowało cobym na darmo do stolicy po tortelini nie jechała
Jestem w trakcie krojenia.Sklad troszke sie bedzie róznil,bo papryke ze sloika tez dalam i koperek..Malus ciekawil mnie krem(kiedys pis)aloe propolis..taki cud niby..nap do faceta i on mi probaska 3,5 gr przyslał juz mam na buzi

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Jestem i witam - dopiero teraz z kawą i oczywiście dzisiaj z pączusiem.
Hej Agi śpiochumoze być Agi?tak mi łatwiej i szybciej wymęczyłas tego TZ hi hi ze tak pozno do nas dołączyłaś jak tam buzia?

---------- Napisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

[quote=agam1977;11050128]Jestem i witam - dopiero teraz z kawą i oczywiście dzisiaj z pączusiem.

---------- Napisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Tia guzik tam,jak mnie sie cos spodoba to oczywiście jest to nowa kolekcja i ani grama obniżki kupilam bluzeczke z kr rekawkiem i na naramkach w Tiffi..zgroza jak drogo i sukienke taki styl grecki..z lnu..juz mam wizje połączenia ją z klapkami białymi i z bransoletą...Córce tez spodnie kupilam,tuniki dwie i to mnie bardzo cieszy bo na nia trudno dostac cos długiego..Moda jest jak dla mnie dziwaczna..te wzory kocham czerń,biel..raz po raz cos żóltego..ale raczej jednokolorowe..bez dziwacznych nadruków..udziwnien.ala kimono...Kawke ide dorobić kcesz?zapraszam

Hmm, też bym po sklepach pobuszowała (po wyprzedażach znaczy), ale albo buźka bez plam (cosmelan cholernie drogi) albo ciuchy. Ale jak plamy mi zejda to nic mi tak humoru nie poprawi, wtedy byle szmatka za grosze bedzie zdobić. Ale lubię sobie chociaż pochodzić i pooglądać. Teraz jestem absolutnie niewyjściowa.

A co do mojej twarzy właśnie, to wstałam rano i widze ze skóra z brody schodzi mi juz drugi raz, policzki zaczęły się łuszczyć po raz pierwszy i koło oczu na skroniach, pod oczami zrobiły się zmarszczki starowinki, czoło też się lekko pomarszczyło, ale nawet mnie tak bardzo nie ściąga (więc hydrok narazie nie paćkam), nie szczypie i nie swędzi, opuchnieta nie jestem, kolor twarzy jak dość mocna opalenizna po solarium i do tego biała jak śnig szyja
Kobieto jak ja Ci zazdroszcze za malą chwilke bedziesz śliczna to i ciuchy nie potrzebne he he..Malusi pomysł to obwiniecie sie kokardka tylkojako że kolor czerwony napewno Ci sie znudzi(burak)proponuję śliczny błękit lub zielen świezutką..tak iście wiosennie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 09:45   #1430
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie krojenia.Sklad troszke sie bedzie róznil,bo papryke ze sloika tez dalam i koperek..Malus ciekawil mnie krem(kiedys pis)aloe propolis..taki cud niby..nap do faceta i on mi probaska 3,5 gr przyslał juz mam na buzi


Hej Agi śpiochumoze być Agi?tak mi łatwiej i szybciej wymęczyłas tego TZ hi hi ze tak pozno do nas dołączyłaś jak tam buzia?
TZ już chrapał jak dotarłam i dupa bladaDziecko musiałam ubrać, nakarmić, napoić, ponińczyć, podłoge zmyć bo mała pełza i froteruje.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:56   #1431
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Magda a Ty gdzie kobieto?pytan mam do Ciebie 1000 Winni poczytałaś?kusząco brzmi prawda?nie omieszkam wyprobować..juz babka nap ze wysyła Nuśka oj oj..musi byc przystojny pan szkoleniowiec,ze nas zostawiłaś Agam,Tajga..zazdroszczę.. jak tak czytam..pięknie to brzmi-został tylko niewielki cień Dalej chodzcie bo Malus pączkami częstuje..a niech boczki kwiczą, co tam

---------- Napisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------


E tam..nie pomaga załuje ze go zamówilam..wiesz jak systematycznie neostrade nakladałam,to widzialam lepszy efekt..az oczy mnie bolą od tego wpatrywania sie w lico czy blednie..Łykam ten pyncogenol.Wracam do neostrady i czekam na pigm od Nuski...Popatrz a Molly pomógł thiospot..jednak kazdy reaguje inaczej..pewnie od głębokości tej plamki zależy..



cześć piękne plameczki

pozarłam juz pączki


poczytałam kochan apoczytałam
zaskaujący produkt moze warto go nabyc
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:15   #1432
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
agam1977
kurcze no ja plam nie miałam.... wiec moze jednak tego ślimaka kupie... a czy konkretnie ten krem który podałeś...bo na allegro widz ze sa różne???? a czy on tez złuszcza????
Kremy ze ślimaków sa różne, Velvetin tani i dostępny w aptekach - nie znam, Elleza- z telezakupów Mango ponoć ma dobre opinie ale ja nie wiem i ta Elicina którą ja miałam w czarnym pudełku z wykrzyknikiem (made in chile) bardzo delikatnie złuszcza skórę. Ja tu go kupowałam:
http://www.allegro.pl/item548719305_...ysylka0zl.html

---------- Napisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Dziewczyny mam pytanie, bo tu się jakieś przepisy kulinarne przewijają a jak czytałam pamiętnik to wszystkie mlaskały jakia dobra kokosówka i baileis. Niestety nigdzie na te przepisy nie trafiłam a Malibu uwielbiam a mój TZ likiery kawowe i jajcówke. Może ma któraś te przepisy...Plizzzzzzzzzzz z!!!
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:22   #1433
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Kremy ze ślimaków sa różne, Velvetin tani i dostępny w aptekach - nie znam, Elleza- z telezakupów Mango ponoć ma dobre opinie ale ja nie wiem i ta Elicina którą ja miałam w czarnym pudełku z wykrzyknikiem (made in chile) bardzo delikatnie złuszcza skórę. Ja tu go kupowałam:
http://www.allegro.pl/item548719305_...ysylka0zl.html

---------- Napisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Dziewczyny mam pytanie, bo tu się jakieś przepisy kulinarne przewijają a jak czytałam pamiętnik to wszystkie mlaskały jakia dobra kokosówka i baileis. Niestety nigdzie na te przepisy nie trafiłam a Malibu uwielbiam a mój TZ likiery kawowe i jajcówke. Może ma któraś te przepisy...Plizzzzzzzzzzz z!!!
Ajerkoniak-7 żółtek 350 gram cukru 2 cukry waniliowe pół litra mleka i pół litra spirytusu.Żółtka utrzeć z cukrem..dlugo na jednolta masęMleko przegotować i wystudzić..wlac do żółtek i rozmieszać.Rozczyn przecedzić przez sitko i wlac spirytus.Mozna dodać kakao lub kawy rozpuszczalnej wtedy jest wersja kawowa..Sprawdzone.Robiła m Boże ślimak..szpik koński,z wymion krowy krem..hi hi..fauna i flora.. Sałatka skonczona..mniam..czosnek dodal jej pikanterii...ufff.jeszcze sprzątanie..u Ciebie maluszek..a u mnie shit-zu..sierściuch jeden
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:24   #1434
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Agam, cześć Winniii a jadłyście kiedyś ślimaki??????????? może lepiej zamiast na buzię to tak od środka się leczyć tymi ślimaczkami?? u mnie po drodze do domu jest ich w lesie całe mnóśtwo dajcie na PW adresy to wam w kopertce prześlę
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:30   #1435
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
cześć piękne plameczki

pozarłam juz pączki


poczytałam kochan apoczytałam
zaskaujący produkt moze warto go nabyc
Nabyłam..dwa z nich są do walki z prycholami...oby skutecznie walczyly dzis dostałam tez probaska aloe propolis krem ktory tez ma w cudowny sposób pomóć..zobaczymy..testuję na buzi

---------- Napisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Agam, cześć Winniii a jadłyście kiedyś ślimaki??????????? może lepiej zamiast na buzię to tak od środka się leczyć tymi ślimaczkami?? u mnie po drodze do domu jest ich w lesie całe mnóśtwo dajcie na PW adresy to wam w kopertce prześlę
o fuuuuuuuuuuuuuuj mój mały jest fanem przynoszenia tego do domu i bron boze ruszyc nie mozna bo to...jego przyjaciel no i kiedyś winniczek Macuś czy jak mu tam bylo..zagubił sie w domku to ryczał chyba z godzinę normalnie bomba ja nie jestem strachowita dziewuszka ale wszelkie pełzające,bądz inne robale mnie brzydzą strasznie a na widok pajaka to drę papę,ze mozna umarłego obudzic jak mawia mój mążbrrrr....
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:33   #1436
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nabyłam..dwa z nich są do walki z prycholami...oby skutecznie walczyly dzis dostałam tez probaska aloe propolis krem ktory tez ma w cudowny sposób pomóć..zobaczymy..testuję na buzi

---------- Napisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------


o fuuuuuuuuuuuuuuj mój mały jest fanem przynoszenia tego do domu i bron boze ruszyc nie mozna bo to...jego przyjaciel no i kiedyś winniczek Macuś czy jak mu tam bylo..zagubił sie w domku to ryczał chyba z godzinę normalnie bomba ja nie jestem strachowita dziewuszka ale wszelkie pełzające,bądz inne robale mnie brzydzą strasznie a na widok pajaka to drę papę,ze mozna umarłego obudzic jak mawia mój mążbrrrr....
Ja też nie cierpię takich robali, ale co do pająków to ja muszę się ich pozbywać - mój mężuś z zamkniętymi oczami kapciem w nie wali i dziwi się, że nie trafia. A pokazac mu żabę to na koniec świata ucieknie - hehe - twardziele - myślałby kto
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:42   #1437
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Ajerkoniak-7 żółtek 350 gram cukru 2 cukry waniliowe pół litra mleka i pół litra spirytusu.Żółtka utrzeć z cukrem..dlugo na jednolta masęMleko przegotować i wystudzić..wlac do żółtek i rozmieszać.Rozczyn przecedzić przez sitko i wlac spirytus.Mozna dodać kakao lub kawy rozpuszczalnej wtedy jest wersja kawowa..Sprawdzone.Robiła m Boże ślimak..szpik koński,z wymion krowy krem..hi hi..fauna i flora.. Sałatka skonczona..mniam..czosnek dodal jej pikanterii...ufff.jeszcze sprzątanie..u Ciebie maluszek..a u mnie shit-zu..sierściuch jeden
Na ajerkoniak mam akurat sprawdzony przepis i bardzo szybki:
16 łyżek cukru
8 żółtek
1/2 litra mleka skondensowanego niesłodzonego w kartoniku
cukier waniliowy
ćwiartka spirytusu (ten dodaje się na końcu)

Żółtka utrzeć z cukrem i cukrem waniliowym dodać mleko i dalej miksować a na konic wlać spirytus - spowoduje on że objetość troszke zmaleje to normalne. Z tego przepisu wychodzi litr jajcówki. Polecam.

Położyłam małą spać ide umyć buzię i nałożyć cos2. Widzę że pod nosem skóra złazi juz drugi raz.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:03   #1438
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Ja też nie cierpię takich robali, ale co do pająków to ja muszę się ich pozbywać - mój mężuś z zamkniętymi oczami kapciem w nie wali i dziwi się, że nie trafia. A pokazac mu żabę to na koniec świata ucieknie - hehe - twardziele - myślałby kto
He he..dobre lancelotami to oni nie sąPeriod zniewieszczenia czy co?no ,ale nie ma nic straszniejszego niz typ kobiety-facet..o to mnie sie nie podoba..potrafiące doslownie szystko..łącznie z mech sam Malus brązer dostałam własnie Clinique...a biochemii jak nie ma,tak nie ma..Czytałaś o tym?Horoskop sobie przeglądam..ktos jest spod znaku Wagi moze?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:03   #1439
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Kremy ze ślimaków sa różne, Velvetin tani i dostępny w aptekach - nie znam, Elleza- z telezakupów Mango ponoć ma dobre opinie ale ja nie wiem i ta Elicina którą ja miałam w czarnym pudełku z wykrzyknikiem (made in chile) bardzo delikatnie złuszcza skórę. Ja tu go kupowałam:
http://www.allegro.pl/item548719305_...ysylka0zl.html

---------- Napisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Dziewczyny mam pytanie, bo tu się jakieś przepisy kulinarne przewijają a jak czytałam pamiętnik to wszystkie mlaskały jakia dobra kokosówka i baileis. Niestety nigdzie na te przepisy nie trafiłam a Malibu uwielbiam a mój TZ likiery kawowe i jajcówke. Może ma któraś te przepisy...Plizzzzzzzzzzz z!!!
Aga mówisz żen krem jest dobry Bo ja uzywałam kolagenu naturalnego i nic PIC, teraz Strivectin konczę i nic znowu PIC nosz oszz ale super mi pasują sera z BU to jest moje odkrycie i REWELACJA serum RENEW bajeczne

A ja pochłonełam 5 pączkow mama zrobila ale mnie zapchało i dzieńdoberki wszystkim
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:08   #1440
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkie plamiste,
Mam pytanie do "agam1977" bo z tego co zauważyłam to jako ostatnia z was miała robiony cosmelan. Chciałam zapytac czy nakładałaś maskę sama w domu czy robiłas to w gabinecie ?, czy maskę nakłada się na całą twarz czy tylko na przebarwienia ? czy można nałożyc ją równiez na piegi i na małe znamionka ?, jak gruba warstwa musi byc nałożona ? , czy ten mały słoiczek maski wystarcza np. na dwa razy, jak przechowywac resztę maski i jak długo ?, z jakim odstępem czasowym mogę ją powtórzyc ? moje przebarwienia mam od 4 lat, głównie na policzkach, miałam robione peel.. itp , również CO2 + po zabiegu cosmelan 2. Plamy wracają, nie widac ich już w takim stopniu jak wczesniej, jednak są nadal. Obecnie chcę kupic zestaw cosmelan i zaaplikowac go sobie sama w domu by zaoszczędzic kosztów. Bardzo przepraszam, ze tak duzo napisałam ale widzę , że od was mogę uzyskac najwiecej niezbędnych dla mnie informacji, proszę o odpowiedź. Monika
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.