Pytanie od faceta: Owłosiona klata za czy przeciw? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 09:07   #151
Missssska
Zadomowienie
 
Avatar Missssska
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 829
Dot.: Pytanie od faceta: Owłosiona klata za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Brunet + dwudniowy zarost + owłosiona klata + fajne ciało (nie jakieś obwisłe fałdy na brzuchu) =

O taaaak, jestem za
__________________
„Odezwij się czasem ciekawy jestem gdzie i z kim teraz umierasz” Borszewicz
Missssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 10:52   #152
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Exclamation Dot.: Pytanie od faceta: Owłosiona klata za czy przeciw?

Tak sobie myślę, że z drugiej strony to chyba też zależy od reszty włosów na Ciele. No bo jak facet ma np dość ciemne włosy i ciemny mocny zarost do tego np sporo włosów na nogach czy rękach i nagle idealnie gładka klata to jakoś to dziwnie wygląda... Tak wymuskanie i sztucznie. A nie wyobrażam sobie żeby znowu blondyn z jasnym mało widocznym zarostem miał sweter na klacie.

Bradley Cooper z włosami na klacie wygląda dla mnie bosko a znowu Skarsgaarda jakoś z włochatą klatą i brzuchem nie widzę w ogóle mimo że oboje podobają mi się tak samo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cooper-ateam-w724.jpg (62,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg true%2Bblood%2Bskarsgard.jpg (21,0 KB, 29 załadowań)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 07:34   #153
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pytanie od faceta: Owłosiona klata za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Brunet + dwudniowy zarost + owłosiona klata + fajne ciało (nie jakieś obwisłe fałdy na brzuchu) =

Tak!!!!! widzę, że mamy ten sam gust
Mó facet jest Portugalczykiem wiec czarne włosy, ciemne oczy, ciemna karnacja i do tego piękna klata- owłosiona, ale dywan to raczej nie jest.

Zauważyłam, że Polacy mają gorsze owłosienie niz np. południowcy, ale gorsze w sensie, że mają kilka włosków na krzyż na klacie i ich nie golą (a wtedy takie liche futro wygląda obleśnie, taki sam level jak mech pod nosem 13latka). Do tego maa strasznie owłosiony brzuch (bleeeeeeeeee!), ramiona i nawet plecy...najgorzej jak jest to świński blond.

Mój facet generalnie ma chyba mniej włosków niż ja bo jak popatrzę na swoje ramiona to widzę lekkie, jasne włoski, taki meszek, a on ma gładkie. Zero. Totalnie. Tak samo na plecach- ja mam taki meszek (charakterystyczny dla osob blond z jasną karnacją), a on tam nawet nie ma ani jednego włosa.
Mój eks Polak- wolałam go bez włosów na klacie bo miał liche 5 włosków na krzyż, do tego jakieś takie jasnawe, a szatynem był czyli urodę miał taką mdłą, niewyraźną.
Obecny partner owłosiona klata jak najbardziej tak. Od razu wygląda bardziej męsko i sexy no i jest też 100 razy przystojniejszy więc nie ma co porównywac.

Nieowłosiony Luis Figo średnio do mnie przemawia, bo coś nie gra, ale to go automatycznie nie czyni paszkwilem. Wszystko zależy od punktu siedzenia. Brzydki, mdły Wiesiek będzie brzydki i mdły niezaleznie czy nadal będzie hodował swój dywan perski czy go zgoli. A przystojniak nie zamieni się w szkardztwo bo wydepilował włosy. Zgodnie z zasadą, że ładnemu we wszystkim ładnie, a brzydkiemu nie pomoże Dior czy Armani

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2013-02-22 o 07:37
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 22:36   #154
KalaNON
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Exclamation Dot.: Pytanie od faceta: Owłosiona klata za czy przeciw?

Jestem przeciwko. Niestety owłosienie tego typu nie jest ani estetyczne, ani męskie. Jestem jak najbardziej na NIE.
KalaNON jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 08:46   #155
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Zarost - ok
Owłosiona klata - nie
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.