makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-10, 00:03   #3691
Milu Milu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

hmmm, dopiero teraz zauważyłam te zdjęcia, które wczoraj zamieściłaś... hmmm wg mnie nie wyglądają jakoś naprawdę strasznie, ile czasu minęło dokładnie od wykonania makijażu?

Edytowane przez Milu Milu
Czas edycji: 2013-02-11 o 02:38
Milu Milu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 14:00   #3692
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czy spotkałyście się z Pania Dorotą Bylica?http://www.imagebydorota.co.uk/omnie.html
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:54   #3693
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anna paulinska Pokaż wiadomość
milu milu nie idz przypadkiem na grupowe zakupy, w gabinetach sa rowniez promocje, wiec mozna trafic na dobra cene.
akolor.
a ja bylam z gruponu i jestem mega zadowolona
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 16:41   #3694
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cycatka Pokaż wiadomość
Po zabiegu akurat ja spuchłam ale zawsze puchnę a i robione miałam trzy razy i za trzecim bolało a po trzech dniach było jako tako dzisiaj jest ok lecz kolor za delikatny wyszedł może dla tego, że mam ciemną karnację i 20 lutego poprawka więc go chyba wzmocnię ale ile, o to jest pytanie
Cycatko to, że spuchłaś po zabiegu makijażu ust to normalne, bo to wyjątkowo wrażliwe miejsce
Co do koloru to poczekaj, bo intensywność naprawdę się zmienia, barwnik lokuje się w skórze ok. 28 dni, w między czasie potrafi się przyciemnić, potem rozjaśnić, żeby w końcu znowu stać się ciemniejszym. Jeżeli jednak po upływie tego czasu wciąż będzie dla Ciebie zbyt delikatny to poproś o korektę kolorem o ton ciemniejszym.
A mam pytanie... ta ciemna karnacja to rzeczywiście kwestia karnacji, czy miłości do opalania?

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ipalek Pokaż wiadomość
Ania! Kolor, który mi zrobiła ta pani miał być brązowo-grafitowy, wyszedł sino-czarny, ale wierzę w to, że kolor to jeszcze się jakoś da poprawić. Trochę się wstydzę, ale załączam zdjęcia - i tak nie oddają tego, co w naturze, bo światło zniekształca, poza tym nie mam dobrego zoomu, bo robiłam telefonem, ale zawsze:
- brwi są nierówne, na różnym poziomie, o różnej grubości, także kolor - jedna jest ciemniejsza
- no i przede wszystkim są "chamsko" obrysowane konturem
- u nasady nosa jest coś co mnie najbardziej martwi - tam ten kontur jest najwyraźniejszy, jedna brew jest okrągława a druga trapezoidalna...
to co w Amsadzie nazywają brew zarysowaną metodą włoskową się najszybciej wymywa, a ten chamski kontur zostaje.
Najgorsze jest to że jestem blondynką i mam raczej delikatne rysy - teraz z całej twarzy widać tylko brwi, mimo że kolor już się wypłukał...
Ze zdjęcia trudno określić jaki masz odcień skóry, jeśli jest chłodny, masz tendencje do rozszerzonych naczynek to do brązu nie należało dodawać grafitu, bo wtedy kolor zbyt szarzeje, lub wręcz sinieje.
Pigmentowanie brwi na zasadzie konturu a potem wypełnienia to dla mnie mega brak wyobraźni Przecież przy metodzie włoskowej cień powinien być wykonany delikatnie, bez konturu a dopiero potem należy budować włoski i to one powinny nadać właściwy kształt brwiom.
Przykro to stwierdzić, ale patrząc na większość makijaży, mam wrażenie, że teraz pigmentować każdy może, natomiast mało kto potrafi....
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:08   #3695
cycatka
Raczkowanie
 
Avatar cycatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 164
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Cycatko to, że spuchłaś po zabiegu makijażu ust to normalne, bo to wyjątkowo wrażliwe miejsce
Co do koloru to poczekaj, bo intensywność naprawdę się zmienia, barwnik lokuje się w skórze ok. 28 dni, w między czasie potrafi się przyciemnić, potem rozjaśnić, żeby w końcu znowu stać się ciemniejszym. Jeżeli jednak po upływie tego czasu wciąż będzie dla Ciebie zbyt delikatny to poproś o korektę kolorem o ton ciemniejszym.
A mam pytanie... ta ciemna karnacja to rzeczywiście kwestia karnacji, czy miłości do opalania?

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------



Ze zdjęcia trudno określić jaki masz odcień skóry, jeśli jest chłodny, masz tendencje do rozszerzonych naczynek to do brązu nie należało dodawać grafitu, bo wtedy kolor zbyt szarzeje, lub wręcz sinieje.
Pigmentowanie brwi na zasadzie konturu a potem wypełnienia to dla mnie mega brak wyobraźni Przecież przy metodzie włoskowej cień powinien być wykonany delikatnie, bez konturu a dopiero potem należy budować włoski i to one powinny nadać właściwy kształt brwiom.
Przykro to stwierdzić, ale patrząc na większość makijaży, mam wrażenie, że teraz pigmentować każdy może, natomiast mało kto potrafi....
Witaj - Tak mam w miarę ciemną karnację opalać się leżąc nie lubię, tyle co w ruchu a zeszły rok prawie nie wychodziłam bez kremu ochronnego 50
cycatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:26   #3696
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cycatka Pokaż wiadomość
Witaj - Tak mam w miarę ciemną karnację opalać się leżąc nie lubię, tyle co w ruchu a zeszły rok prawie nie wychodziłam bez kremu ochronnego 50
poczekaj zatem aż się wszystko wygoi, za ok. 3 tygodnie będzie widać efekt ostateczny
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:47   #3697
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

bład w sztuce, kontur nie jest dobrym pomyslem, za 3 tyg. ocenimy kolor ostateczny. Miejmy nadzieje, ze sporo sie zluszczy. Proponuje nie poprawiac juz tych brwi na korekcie, bo tylko wprowadzisz kolejny raz barwnik, czyli utrwalisz go. Poczekaj, przemysl i zastanow sie, czy chcesz je naprawiac, wtedy latwiej wybarwiac raz wprowadzany barwnik. Pamietaj jednak, ze zrobi sie od poczatku nowego, pieknego ksztaltu, naprawa, to wybranie mniejszego zla.
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 16:54   #3698
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mam pytanie- przede wszystkim do Muscat.
Mam makijaż permanentny brwii od jakichś 4 lat. Brwii wybarwiły się na rózowo-fioletowo-szaro (jedna jest jaśniejsza, druga ciemniejsza) Moje pytanie, czy mozna teraz skorygowac brwii metodą piórkowa? O ponownym całkowitym wypełnieniu nie ma mowy, nie podoba mi się ona, juz wole dalej je delikatnie pudrować tak jak robie to teraz, i czekac az znikną kiedyś całkowicie.. Jestem z Warszawy ale jestem gotowa jechać do Krakowa jesli Muscat powie (tudzież napisze) ze da się coś zrobić
justwords jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:55   #3699
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justwords Pokaż wiadomość
Mam pytanie- przede wszystkim do Muscat.
Mam makijaż permanentny brwii od jakichś 4 lat. Brwii wybarwiły się na rózowo-fioletowo-szaro (jedna jest jaśniejsza, druga ciemniejsza) Moje pytanie, czy mozna teraz skorygowac brwii metodą piórkowa? O ponownym całkowitym wypełnieniu nie ma mowy, nie podoba mi się ona, juz wole dalej je delikatnie pudrować tak jak robie to teraz, i czekac az znikną kiedyś całkowicie.. Jestem z Warszawy ale jestem gotowa jechać do Krakowa jesli Muscat powie (tudzież napisze) ze da się coś zrobić
Oczywiście, że się da lubię takie robótki a klientki z Warszawy zaglądają do mnie dość często, więc i Ciebie zapraszam Jeśli masz możliwość to podeślij proszę zdjęcie brwi na priv a ja napiszę co dalej
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 15:46   #3700
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Świetnie Zdjęcie podeśle Ci na PW na dniach- chciała bym je zrobić w dziennym świetle żeby uchwycić kolory
justwords jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 07:36   #3701
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justwords Pokaż wiadomość
Mam pytanie- przede wszystkim do Muscat.
Mam makijaż permanentny brwii od jakichś 4 lat. Brwii wybarwiły się na rózowo-fioletowo-szaro (jedna jest jaśniejsza, druga ciemniejsza) Moje pytanie, czy mozna teraz skorygowac brwii metodą piórkowa? O ponownym całkowitym wypełnieniu nie ma mowy, nie podoba mi się ona, juz wole dalej je delikatnie pudrować tak jak robie to teraz, i czekac az znikną kiedyś całkowicie.. Jestem z Warszawy ale jestem gotowa jechać do Krakowa jesli Muscat powie (tudzież napisze) ze da się coś zrobić
Jesli zostana brwi "przerobione" na metode wloskowa przy pomocy korektora, to ( dluzsza sprawa do tlumaczenia), to nie wyjdzie to dobrze. Pierwszy etap, to wyjscie z koloru rozowo-szarego, a jak to zrobic, skoro po calosci sa w tym kolorze, a nie pojedyncze wloski? Widzialam juz brwi przerabiane na metode wloskowa i nie jest to idealny pomysl. Poprawiam nieudane makijaze i z doswiadczenia wiem, ze czasem warto klientke przekonac, do zrezygnowania z przeróbek, poprawek. Kolejne wrastwy nakladane powoduja utrwalenie nieudanego makijazu itp. Chetnie zobacze brwi na zdjeciu i okresle, co mozna zrobic lub przestac juz wydawac pieniazki na cos co nie bedzie estetyczne.
poprosze na priv zdjecia a obektywnie ocenie.
akolor- warszawa
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 09:05   #3702
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anna paulinska Pokaż wiadomość
Jesli zostana brwi "przerobione" na metode wloskowa przy pomocy korektora, to ( dluzsza sprawa do tlumaczenia), to nie wyjdzie to dobrze. Pierwszy etap, to wyjscie z koloru rozowo-szarego, a jak to zrobic, skoro po calosci sa w tym kolorze, a nie pojedyncze wloski? Widzialam juz brwi przerabiane na metode wloskowa i nie jest to idealny pomysl. Poprawiam nieudane makijaze i z doswiadczenia wiem, ze czasem warto klientke przekonac, do zrezygnowania z przeróbek, poprawek. Kolejne wrastwy nakladane powoduja utrwalenie nieudanego makijazu itp. Chetnie zobacze brwi na zdjeciu i okresle, co mozna zrobic lub przestac juz wydawac pieniazki na cos co nie bedzie estetyczne.
poprosze na priv zdjecia a obektywnie ocenie.
akolor- warszawa
...a skąd przypuszczenie, że miałyby być przerabiane korektorem????? W takich przypadkach pracuję z neutralizatorem a nie z korektorem, poza tym pytanie dotyczyło poprawy piórkiem a nie metodą włoskową. Metoda włoskowa a metoda piórkowa to dwie różne metody, dające zupełnie inne efekty.
A żeby nie być gołosłowną to dołączam zdjęcie jak można wyprowadzić makijaż wybarwiony do koloru czerwonego, który był wykonany 1,5 roku temu metodą cienia. Do takich brwi z korektorem zabrałaby się chyba tylko nowicjuszka.


---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez justwords Pokaż wiadomość
Świetnie Zdjęcie podeśle Ci na PW na dniach- chciała bym je zrobić w dziennym świetle żeby uchwycić kolory

Szczerze powiedziawszy to wolę zdjęcie z użyciem lampy błyskowej, bo na takim zdjęciu mam wszystko, nawet to czego gołym okiem nie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01097-vert-vert.jpg (33,9 KB, 239 załadowań)

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2013-02-20 o 09:21
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 17:35   #3703
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Piękna praca!! Jestem pod wrażeniem.. A powiedz mi jeszcze, czy taki makijaż wykonany metoda piórkową również może sie wybarwiać na jakis dziwny kolor po kilku latach? I na jaka głębokość wprowadzany jest barwnik?
justwords jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 22:25   #3704
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
...a skąd przypuszczenie, że miałyby być przerabiane korektorem????? W takich przypadkach pracuję z neutralizatorem a nie z korektorem, poza tym pytanie dotyczyło poprawy piórkiem a nie metodą włoskową. Metoda włoskowa a metoda piórkowa to dwie różne metody, dające zupełnie inne efekty.
A żeby nie być gołosłowną to dołączam zdjęcie jak można wyprowadzić makijaż wybarwiony do koloru czerwonego, który był wykonany 1,5 roku temu metodą cienia. Do takich brwi z korektorem zabrałaby się chyba tylko nowicjuszka.


---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

[/COLOR]


Szczerze powiedziawszy to wolę zdjęcie z użyciem lampy błyskowej, bo na takim zdjęciu mam wszystko, nawet to czego gołym okiem nie widać
super
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 22:42   #3705
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

"REWOLUCJA W TRWAŁYM MAKIJAŻU RZĘS" - rewolucja to ponoć żadna i strata pieniędzy, efekt ten sam a nawet słabszy niż wytuszowanie samej rzęs normalną maskarą. Nie widziałam ale to zdanie mojej koleżanki, która z owego zabiegu skorzystała.
Co do przedłużania rzęs to zdania są podzielone. Rzęsy naturalne i tak wypadną bo taka ich natura, mają swój określony cykl życia no i dłużej nie posiedzą więc sztuczna rzęsa nie przyczynia się do żadnego osłabienia tej naturalnej.
A metoda 1:1 jest zdecydowanie efektowniejsza i też uzupełnia się co najmniej co 3 tyg.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez danceratena Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie do doswiadczonych osob m.in do MUSCAT , ktore juz robily makijaz permanentny poniewaz ja bardzo intensywnie i charakterystycznie sie maluje cenie perfekcje i jak cokolwiek bede miec krzywo to dostane szalu chyba :P sama jestem wizazystka wiec mam taki pomysl na kreski..chciala bym polozc brazowa lub szara grubsza kreske a na niej ciensza czarna zeby byl efekt przechodzenia koloru, cos jak OMBRE z kreski :Pco myslicie? i pytanie do MUSCAT czy wiesz o jakis na prawde dobrych paniach ktore wykonuja takow makijaz z woj.łódzkiego ?
hm... też się z taką zachcianką nie spotkałam ale w firmie Abacosun (mają kilka swoich punktów po Polsce)możesz się podpytać ponieważ oni prowadzą szkolenia z makijażu perm. "cienie na powiekach" i wygląda to dokładnie tak jakbyś użyła tradycyjnych cieni i ładnie je wycieniowała
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:48   #3706
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

hm, no wlasnie metoda piorkowa imitujaca raczej plotek niz wloski.
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:22   #3707
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A co myślicie o tym efekcie.Zdjęcie zrobione zaraz po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0183.jpg (32,8 KB, 234 załadowań)
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:51   #3708
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justwords Pokaż wiadomość
Piękna praca!! Jestem pod wrażeniem.. A powiedz mi jeszcze, czy taki makijaż wykonany metoda piórkową również może sie wybarwiać na jakis dziwny kolor po kilku latach? I na jaka głębokość wprowadzany jest barwnik?

Oczywiście, że tak, ale tylko w sytuacji, kiedy linergistka nie używa neutralizatora, który ma na celu zniwelować wybarwienie się do niepożadanego koloru, w jak największym stopniu. Jak jeszcze wykona zabieg zbyt głęboko to wybarwienie gwarantowane. Prawidłowa głębokość to maksymalnie do trzeciej warstwy, czyli nie ma mowy o wchodzeniu piórka w naskórek jak w masło. Piórko ma bardziej drapać, niż ciąć, co przy wprawnej ręce nie jest problemem, zważywszy, że piórko to nie lancet, tylko rząd płasko ułożonych igiełek.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez anna paulinska Pokaż wiadomość
hm, no wlasnie metoda piorkowa imitujaca raczej plotek niz wloski.

Powiem tak, Twoja wypowiedź kojarzy mi się z brakiem klasy, nadmiarem czasu i brakiem klientek. Taki zbiór "przypadłości" to mieszanka iście wybuchowa Ja rozumiem, że Ty z metodą piórkową pracowałaś, masz w tej kwestii doświadczenie i wiesz o czym piszesz..... A skoro tak to prosty dowód na to, że chyba sobie z nią nie poradziłaś, bo inaczej nie atakowałabyś jej tak zajadle, natomaist stałabyś się jej zwolenniczką
Dla mnie ta metoda jest cudna i taką pozostanie. Cudna jest dla mnie również radość moich klientek i to ona jest dla mnie ważna i miarodajna, natomiast sączenie jadu przez jakąś Annę Paulińską jest tylko dowodem, że to Anna Paulińska ma jakiś problem. Jak mi ktoś powie, że metoda piórkowa mu się nie podoba, piórko kojarzy się komuś niefajnie, nie ma do tego przekonania to uszanuję to, ma do tego prawo, ale jawny atak, czytaj: bicie piany powoduje, że przestaję być grzeczna i uprzejma, bo dla mnie moja praca jest pasją a pasję się szanuje. Pasja jest darem za który się dziękuje i nie pozwolę wpychać tej metody do jednego worka z wypocinami partaczek.
A swoją drogą jakież to polskie... zamiast energię kierować na swoje podwórko, swoje podwórko doskonalić to my wciąż uwielbiamy podkopywać cudze. Wciąż zawody jak utrącić kogoś, zamiast skupić się na sobie
Na tym forum z reguły jest spokojnie i sympatycznie, bez zbędnego nadęcia, ale ja rozumiem, że Ty chcesz zmienić charakter Wizażu i postanowiłaś się tu poprzepychać No to pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2013-02-21 o 22:56
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 18:15   #3709
Nikita28
Raczkowanie
 
Avatar Nikita28
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 302
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny nie dam rady się przekopać przez cały wątek, a szukam linergistki dobrej w brwiach w KRAKOWIE.

Pomożecie ?
__________________
For Your Lashes
Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Kraków
http://foryourlashes.blogspot.com/

motocyklistka od 21.06.2012 - Kawasaki ER5
Nikita28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 00:03   #3710
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nikita28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie dam rady się przekopać przez cały wątek, a szukam linergistki dobrej w brwiach w KRAKOWIE.

Pomożecie ?
Muscat , robi bosko brewki
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:02   #3711
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Byłam na konsultacji w Strefie Urody w Szczecinie u Pani Albiny, odradziła mi Rejuvi mowiac , ze moje brwi mozna poprawić takze w ciagu 2 tygodni ide na korekte do niej, namalowała mi jak moglyby wygladac brwi po poprawce i jest duzo lepiej, łagodniej,naturalniej

ale jestem happy
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:05   #3712
Nikita28
Raczkowanie
 
Avatar Nikita28
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 302
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Muscat , robi bosko brewki
Fenkju , faktycznie bardzo ladnie
Czy Muscat robi brwi w gabinecie różanym ?

Ciekawe jak wyglądają np po 2 latach... chodzi mi o kolor...
__________________
For Your Lashes
Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Kraków
http://foryourlashes.blogspot.com/

motocyklistka od 21.06.2012 - Kawasaki ER5

Edytowane przez Nikita28
Czas edycji: 2013-02-23 o 14:15
Nikita28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:15   #3713
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Musctat- dziekuje za wyjasnienie, fotki swoich brwii juz zrobiłam, jak tylko odnajde kabelek usb to przesle na PW

Nikita28- Muscat jest uzytkowniczka forum i ma swoj gabinet w Krakowie. Jest to włanie Gabinet Różany. Widziałam ze kilka dziewczyn z forum 'robiło' sobie tam piekne brwii. Ja zamierzam sie do niej wybrać na 'naprawe' swoich, wybarwionych na szro-fioletowo-rózowo, jak tylko zrobi sie troche cieplej ;-)

Edytowane przez justwords
Czas edycji: 2013-02-23 o 14:17 Powód: dopisek
justwords jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 20:14   #3714
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jestem 2 dni po zabiegu.
Cały czas mam brwi natłuszczone.Dzis po drzemce zauważyłam odbity kawałek brwi na poduszce a w łazience brakujący kawałek brwi.Teraz mam przerwę i w tym miejscu nie widzę za bardzo barwnika
Czy to normalne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9850.jpg (53,4 KB, 163 załadowań)
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:07   #3715
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Jestem 2 dni po zabiegu.
Cały czas mam brwi natłuszczone.Dzis po drzemce zauważyłam odbity kawałek brwi na poduszce a w łazience brakujący kawałek brwi.Teraz mam przerwę i w tym miejscu nie widzę za bardzo barwnika
Czy to normalne?

Odpadła Ci część strupa, spokojnie poczekaj aż wszystko się zagoi i wtedy dopiero ocenisz. Teraz wydaje Ci się, że po odpadnięciu strupka tam nic nie ma, ale to tylko złudzenie. Natłuszczaj dalej i nie wpadaj w panikę

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez justwords Pokaż wiadomość
Musctat- dziekuje za wyjasnienie, fotki swoich brwii juz zrobiłam, jak tylko odnajde kabelek usb to przesle na PW

Nikita28- Muscat jest uzytkowniczka forum i ma swoj gabinet w Krakowie. Jest to włanie Gabinet Różany. Widziałam ze kilka dziewczyn z forum 'robiło' sobie tam piekne brwii. Ja zamierzam sie do niej wybrać na 'naprawe' swoich, wybarwionych na szro-fioletowo-rózowo, jak tylko zrobi sie troche cieplej ;-)
Justwords, zatem czekam na zdjęcia
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 23:27   #3716
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dzięki.
Też sobie potem tak pomyślałam ale trochę kasy zapłaciłam i sie wystraszyłam,że nic z tego nie będzie.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 07:53   #3717
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dzięki.
Też sobie potem tak pomyślałam ale trochę kasy zapłaciłam i sie wystraszyłam,że nic z tego nie będzie.
Nie wystrasz się też jak po wygojeniu stwierdzisz, że efekt jest o wiele delikatniejszy, niż byś sobie życzyła, bo to też jest normalne. Na korekcie efekt zostanie wzmocniony.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:35   #3718
Ipalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zdjecia nie oddaja tego, co tam naprawdę jest - czyli obrysowany kontur dookoła moich własnych brwi i wypłukujące się wypełnienie, w dodatku w prawej brwi rozlał się pigment...ja to muszę teraz wywabic laserem, to jedyna metoda, a Ambasade Urody po prostu pozwę do sądu, bo to jest nie do pomyslenia- za tyle pieniedzy nikt nawet nie zadął sobie trudu, zeby mnie przeprosić - więc zaplacą odszkodowanie...mam dobrą prawniczkę. Czy ktoś kiedyś pozywał salon kosmetyczny do sądu?
Ipalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:39   #3719
Ipalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Własnie cała sprawa polega na tym, że tam w ogóle nie powinno być konturu...bylam juz w Sahrleyu, kobieta, która ogladala te moje brwi nie mogła się nadziwić jak można az tak schrzanic sprawę...brwi są krzywe i różnej grubości, a nade wszystko króluje w nich obwódka dookoła włosków...Ja tego tak nie zostawię - pozwę Ambasadę Urody i zażądam odszkodowania, ż sie nie pozbierają - ja na codzien pracuję twarzą bo jestem stewardessą, to jest kpina, nawet jak zamaluję to ohydztwo, to nadal mam nierówne brwi na twarzy...a na dodatek nie da się poprawić - to znaczy lepiej to wywabić laserem i narysować od nowa...masakra..
Ipalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:04   #3720
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ipalek Pokaż wiadomość
Własnie cała sprawa polega na tym, że tam w ogóle nie powinno być konturu...bylam juz w Sahrleyu, kobieta, która ogladala te moje brwi nie mogła się nadziwić jak można az tak schrzanic sprawę...brwi są krzywe i różnej grubości, a nade wszystko króluje w nich obwódka dookoła włosków...Ja tego tak nie zostawię - pozwę Ambasadę Urody i zażądam odszkodowania, ż sie nie pozbierają - ja na codzien pracuję twarzą bo jestem stewardessą, to jest kpina, nawet jak zamaluję to ohydztwo, to nadal mam nierówne brwi na twarzy...a na dodatek nie da się poprawić - to znaczy lepiej to wywabić laserem i narysować od nowa...masakra..

Ipalek a czy rozmawiałaś już ze swoim adwokatem? Nie wiem, czy ktoś pozywał salon, bo nie śledzę takich informacji, natomiast myślę, że od tego powinnaś zacząć.
Pewnie w takiej sytuacji będzie Ci potrzebne orzeczenie innej linergistki, stwierdzające, że rzeczywiście Twój zabieg został źle wykonany i tu pytanie, czy ta osoba z Sharleya będzie chciałą wypowiedzieć się jeszcze raz, ale tym razem oficjalnie.
Nie chcę się tu rozpisywać, natomiast myślę, że skoro chcesz starać się o odszkodowanie to zacznij od adwokata, unikaj oficjalnych krytyk z użyciem nazwy salonu. Myślę, że dobry adwokat jest sobie w stanie poradzić z problemem już na etapie przedsądowym. No w każdym razie ja bym od tego zaczęła na Twoim miejscu.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.