makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 10:53   #991
Neptyda
Przyczajenie
 
Avatar Neptyda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez marekwielgowo Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Umówiłam sie na makijaż pernamentny brwi na 16 marca do gabinetu Diament w Szczecinie na ul. Jasnej. Czy któraś może zna ten gabinet,robiła tam jakieś zabiegi ,bo przyznam ,że boję się jak cholera nie bólu tylko efektu. Czym różni sie metoda włoskowa od cieniowania?Linergistka ,która będzie wykonywała zabieg powiedziała ,brwi wykonane metodą cieniowania sa bardziej naturalne i trwalsze ale chciałabym jednak usłyszeć wasza opinię na ten temat. Bardzo proszę o jakieś komentarz.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------


Moja Droga czy Twoje śliczne brewki sa wykonane metoda włoskową czy cieniowaniem?
Moje są zrobione metodą cieniowania. Zerknij pare stron wcześniej. Znajdziesz zdjęcia brwi zrobionych metodą włoskową. Co do trwalosci i naturalności no to nie wiem. Dla mnie moje sa naturalne, ale nigdy nie widzialam nikogo na zywo z brwiami metoda wloskowa wiec nawet nie mam porownania. Niech sie wypowiadza specjalistki

Edytowane przez Neptyda
Czas edycji: 2009-02-24 o 12:55
Neptyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:39   #992
goslawa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

jeszcze raz ponawiam moja prosbe o polecenie mi dobrego gabinetu w Poznaniu.dziekuje
goslawa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 12:54   #993
bregess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez goslawa17 Pokaż wiadomość
jeszcze raz ponawiam moja prosbe o polecenie mi dobrego gabinetu w Poznaniu.dziekuje
Witam, chyba nikogo nie ma tutaj z Poznania, gdyż sama czekam na jakieś opinie i nic...Ja zastanawiam się nad zrobieniem w La Lumiere, widziałam jak pracownice mają zrobione ale dla mnie to chyba za mało.
bregess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 19:18   #994
goslawa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

wielkie dzieki,ale dla mnie chyba tez!ale i tak dziekuje,ze sie ktos odezwal.
na pocztkowych stronach bylo cos o Poznaniu i gabinecie Aspazja,ale nie za wiele.
goslawa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 21:57   #995
melekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Witam, jestetm tutaj nowa. Interesuje się tak jak niejedna z Was makijazem permanentnym brwi ale mam duzo watpliwosci. Mam 22 lata, czy aby napewno powinnam robic sobie taki makijaz, czy po kilku latach zrobi się on zielonkawy czy niebieskawy( kilka osob mnie juz tym straszyło). Znacie jakis dobry gabinet w Poznaniu??Wie ktoś w ogóle jak taki zabieg przebiega, jak wyglada? Całe brwi sie wyrywa i "maluje się"nowe? Czy na własne brwi dodaje się tego barwnika?Może zadałam teraz bardzo smieszne pytanie ale naprawdę nic o tym zabiegu nie wiem a chciałbym sobie zrobić ładne brewki przede wszystkim końcówki bo tam prawie włosów nie mam. Moje brwi są ciemne ale nieliczne i takie dlugawe.. chciałbym sobie poprawić wygląd ale z drugiej strony boję się tego zabiegu. Dodaje zdjęcia moich beznadziejnych brwi. Możecie się wypowiadać na ich temat bez problemujakoś przeżyje a sama wiem że są okropne.

Ja robiłam makijaż w Poznaniu na Półwiejskiej i mówię Ci omijaj ten salon dużym łukiem... Ta koszmarna kobieta mnie okaleczyła!! Robiłam tam brwi, kreski na powiekach i usta i nic nie jest tak jak powinno być!! Więc brwi chciałam cienkie i brązowe (jestem blondynką) co prawda narysowała wcześniej konturówką, ale po zabiegu były 3 razy grubsze o komicznym kształcie i CZARNE!!! Jak poszłam z reklamacją po zagojeniu to powiedziała, że przeprasza, ale jej się barwnik pomylił i nie chciała mi oddać pieniędzy (800zł), ewentualnie może mi zrobić mikrodermobrazję, ale jak zapłace 300 zł!! Kreski na górnych powiekach (350zł) są mało widoczne i z przerwami, a dolne powieki(350zł) zeszły całkowicie...tylko w lewym kąciku została cienka czarna kreska schodząca w dół, a wcale nie powinno jej tam być!! Na ustach (1000zł) po zagojeniu nie było śladu. Więc dziewczyny nie wybierajcie się do tego salonu nawet na regulację brwi bo będziecie żałować!!
Minęły już dwa lata, ale jeszcze to wszystko widać, chciałabym zrobić poprawkę może uda się coś z tym zrobić, ale nie wiem czy robić w polsce czy w niemczech...Pozdrawiam
melekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:20   #996
Joanna 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

witam
ja dzisiaj o 14stej idę na brwi już się boję. Jak będzie po wszystkim to napiszę wieczorkiem co i jak. Zrobiłam komórka zdjęcie moich brewek, więc dołącze
pozdrawiam
Joanna 1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 12:00   #997
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

10 marca jadę do Bielska na makijaż.Zrobię zdjęcia oczek robionych w Żywcu i dla porównania później w Bielsku.Ciekawa jestem jaka będzie różnicasami ocenicie gdzie lepiej
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 15:41   #998
Joanna 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

i zrobiłam!! naprawdę nic nie bolało, trzymałam na początku maść 15 min a potem moglam już leżeć i miejscami coś czułam, ale bólem tego nazwać nie mogę. Brewki metoda włoskową, wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Mój naturalny kolor brwi to taki ciemny blond, mysi, więc zrobiłyśmy taki jasny grafit i wygląda ok, a jeszcze zblednie 30%. Chciałam tą metodą ale gęsto, a nie takie trzy włoski na krzyż namalowane, wygladają jak zagęszczone naturalne brwi. Zdjęcia dołącze jak tylko odbiore kabel od telefonu, bo robiłam komórką. Już teraz wiem że zdecyduję się na kreskę zagęszczającą górne rzęsy. Rada dla dziewczyn: decydujcie się póki nie ma słońca i nie trzeba wystawiać buzi do słońca. Kosmetyczka sama doradziła tą metode, która teraz jest już częściej stosowana niż malowanie całego łuku brwiowego. Jeśli ktoś chce szczegóły gabinetu w Krakowie i samego zabiegu niech pisze, chętnie odpowiem. Naprawde bardzo się bałam, nie przypuszczałam że będę tak zadowolona. Za 2 tygodnie poprawka. Pozdrawiam serdecznie
Joanna 1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 17:14   #999
marekwielgowo
Przyczajenie
 
Avatar marekwielgowo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny brwi

A ja sie boje jak cholera.
marekwielgowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 18:10   #1000
Joanna 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez marekwielgowo Pokaż wiadomość
A ja sie boje jak cholera.
Nic się nie bój, ja jestem cykor jeśli chodzi o takie eksperymenty, zobaczysz miłe zaskoczenie
Joanna 1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 18:15   #1001
greeneyedlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny brwi

do papadan1
Brwi wcale nie muszą być'na bogato', haha. Można je zrobic metodą cieniowania albo tzw. włos po włosie, czyli takie drobne kreseczki, jakby zagęszczenie brwi
greeneyedlady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 21:06   #1002
marekwielgowo
Przyczajenie
 
Avatar marekwielgowo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny brwi

Nie boję sie bólu tylko końcowego efektu wiesz ,że będą za czarne,że będą nierównomiernie blaknąć. Chyba za dużo się naczytałam Koniecznie pochwal sie swoimi brwiami ,jestem ciekawa efektu.
marekwielgowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 09:05   #1003
marekwielgowo
Przyczajenie
 
Avatar marekwielgowo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ponawiam moje pytanie. Czy ktokolwiek wie coś na temat gabinetu kosmetycznego Diament w Szczecinie na ul. Jasnej?
marekwielgowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:19   #1004
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Widziałam ofertę szkolenia makijażu permanentnego metodą piórkową.Laska ma przyrząd gdzie jest kilka ostrzy i nacina skórę .Szczerze mówiąc przeraża mnie to cięcie,pierwsze pytanie które mi się nasuwa czy kosmetyczki mają uprawnienia do tego typu zabiegów,jak to będzie wyglądało gdy wypłucze się już barwnik(blizny?),co jak za głęboko wjedzie?
Nie zastanawiałabym się nad tym,ale dostałam zdjęcia efektów i rzeczywiście wygląda to bardzo naturalnie.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 17:01   #1005
marekwielgowo
Przyczajenie
 
Avatar marekwielgowo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny brwi

Brzmi dość makabrycznie ,chyba nie chcę próbować tego.
marekwielgowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:16   #1006
malga sz
Przyczajenie
 
Avatar malga sz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam Was drogie doświadczone Wizażanki! Mam pytanie: ile czasu trwa gojenie sie brwi? Dzis miałam miec zrobiony makijaż permanentny i odwołałam wizytę, bo w poniedziałek muszę być w pracy. Jestem blondynką z jasną karnacją i koleżanki mnie postraszyły, ze bedę wyglądać dość groteskowo przez jakies 5-6 dni. Czy to prawda?? Czy nie da sie tego jakoś przypudrować, czy cos? dzięki i pozdrawiam
malga sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:57   #1007
margo20006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam,
Ja również zastanawiam się nad zrobieniem makijazu permanentnego ust... jestem bardzo na TAK , ale mam obiekcje boję się , że coś może nie wyjśc i właśnie dlatego mam do Was prośbę.... Czy mogłaby, któraś z Was drogie dziewczyny polecić mi dobry i sprawdzony gabinet w Krakowie i napisać jakie macie doświadczenia z takimże makijażem ust...dużo naczytałam się o Der-medzie, czy ktoś miał z nim doświadczenia i mógłby mi poradzić... Będę bardzo, ale to naprawde bardzo wdzięczna za odpowiedz, opinię a na przykład za jakiekolwiek zdjęcia będę wdzięczna jeszcze bardziej Pozdrawiam serdecznie
margo20006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 20:27   #1008
lashqueen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 172
Dot.: makijaż permanentny brwi

Patrzac na brwi permanentne zawsze widac, ze nie sa naturalne. Tak jak wygolone i narysowane kreska niestety...
__________________

lashqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:02   #1009
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez lashqueen Pokaż wiadomość
Patrzac na brwi permanentne zawsze widac, ze nie sa naturalne. Tak jak wygolone i narysowane kreska niestety...
Ja na przykład mam bardzo skąpe brwi na koncówkach, praktycznie ich nie mam więc wole mieć ,,narysowane kredka'' a przynajmniej nic mi sie nie rozmarze i wiem że mam ,,brwi''
loksa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 19:58   #1010
gwareczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 39
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez lashqueen Pokaż wiadomość
Patrzac na brwi permanentne zawsze widac, ze nie sa naturalne. Tak jak wygolone i narysowane kreska niestety...
nie zawsze wyglądają jak narysowana kreska
Poniżej wklajam moją fotkę.........sorki za kiepskie zdjęcie, ale aparat mi się zbuntował i robiłam fotkę telefonem.
Na zdjęciu nie jestem umalowana, mam "na sobie" tylko makijaż permamentny (brwi i kreski górne)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (6,3 KB, 706 załadowań)
gwareczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 10:23   #1011
monixa88
Raczkowanie
 
Avatar monixa88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lbl
Wiadomości: 55
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
a jest tu ktos komu juz ten make up "blaknie"? po 3-4 latach np? co sie wtedy dzieje?
moja kolezanka zrobiła sobie takie brwi, minał zaledwie rok a jej juz blednie. Wyglada to ok jak narazie chociaz planuje sobie poprawic bo nie wyobraza sobie już bez taklich brwi życia
__________________
--------------------------------------------
A więc chcesz być kochany?
Śmiałe to żądanie.
Ale pomyśl przez chwilę,
Czyś zasłużył na nie?!

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200610183438.png
monixa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:06   #1012
marekwielgowo
Przyczajenie
 
Avatar marekwielgowo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Neptyda Pokaż wiadomość
Hej, ja dziś zrobiłam brwi w salonie Kameleon w Szczecinie i jestem baaaardzo zadowolona! Są piękne załączam zdjęcie przed (bez henny) i jedno zrobione 5 min temu. Po znieczuleniu czułam jedynie drapanie po skórze, zero bólu Po wygojeniu się i po poprawce zademonstruje efekt końcowy ogólnie polecam salon Kameleon, chodzę tam od paru lat i nigdy nie byłam zawiedziona Pozdrawiam
Powiedz mi prosze jak to wygląda na drugi dzień,można pokazać się ludziom? Pracuje z ludzmi i nie chce wyglądać jak japońska gejszaChodzi mi konkretnie o to czy ona w pierwszym tygodniu są bardzo czarne. Twoje na zdjęciu wyglądaja bosko ale jak jest w realu?

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Joanna 1982 Pokaż wiadomość
i zrobiłam!! naprawdę nic nie bolało, trzymałam na początku maść 15 min a potem moglam już leżeć i miejscami coś czułam, ale bólem tego nazwać nie mogę. Brewki metoda włoskową, wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Mój naturalny kolor brwi to taki ciemny blond, mysi, więc zrobiłyśmy taki jasny grafit i wygląda ok, a jeszcze zblednie 30%. Chciałam tą metodą ale gęsto, a nie takie trzy włoski na krzyż namalowane, wygladają jak zagęszczone naturalne brwi. Zdjęcia dołącze jak tylko odbiore kabel od telefonu, bo robiłam komórką. Już teraz wiem że zdecyduję się na kreskę zagęszczającą górne rzęsy. Rada dla dziewczyn: decydujcie się póki nie ma słońca i nie trzeba wystawiać buzi do słońca. Kosmetyczka sama doradziła tą metode, która teraz jest już częściej stosowana niż malowanie całego łuku brwiowego. Jeśli ktoś chce szczegóły gabinetu w Krakowie i samego zabiegu niech pisze, chętnie odpowiem. Naprawde bardzo się bałam, nie przypuszczałam że będę tak zadowolona. Za 2 tygodnie poprawka. Pozdrawiam serdecznie
Jak wygladają Twoje brewki dziś? Jestem umówiona na 16 .03 i z każdym dniem mam coraz więcej obiekcji. Boje sie ,że głupio będę wyglądać bo podobno sa bardzo czarne na początku a ja pracuje i niestety nie mogę teraz wziąc urlopu.

Edytowane przez marekwielgowo
Czas edycji: 2009-03-04 o 13:09
marekwielgowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 16:35   #1013
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: makijaż permanentny brwi

lashqueen nie uwazam aby moje brwi wygladaly nienaturalnie.
fotka na stronie 7 i 8

marekwielgowo ja po zrobieniu brwi normalnie pracowalam,jedynie co mi przeszkadzalo to to ze sie swieca od masci
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:45   #1014
marekwielgowo
Przyczajenie
 
Avatar marekwielgowo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny brwi

misia_25_26 Dziekuję czyli mogę być spokojna.
marekwielgowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:58   #1015
goska2110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny brwi

ja mam ciemne włosy i oczy więc moje brwi tak strasznie nie rzucały się w oczy pozatym mam tez grzywke i nie oby one ,,na wierzchu'' właśnie najgorsze było to że się świeciły od maści ...

marekwielgowo w Twoim przypadku najlepiej by było gdbyś zrobiła sobie ten makijaż w piatek po pracy i myśle że w poniedziałek bez obaw mozesz się pokazywać w pracy
goska2110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:57   #1016
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez bregess Pokaż wiadomość
Witam, chyba nikogo nie ma tutaj z Poznania, gdyż sama czekam na jakieś opinie i nic...Ja zastanawiam się nad zrobieniem w La Lumiere, widziałam jak pracownice mają zrobione ale dla mnie to chyba za mało.

Ja też narazie jeszcze poszukuje gabinetu i kosmetyczki jakiej mogłabym powierzyć moje brwi. Słyszałam coś o gabinecie Miód Malina w Poznaniu a także o Instytucie Zdrowia i Urody na Katowickiej w Poznaniu. Byłam chętna umówić się własnie w tym drugim gabinecie, ale miała zbyt duze wątpliwości i w końcowym efekcie zrezygnowałam. Nadal czekam więc na odpowiedni gabinet, bo to jednak zabieg, którego efekty będą bardzo dlugo widoczne na mojej twarzy, wiec ryzkować nie zamierzam...
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 15:51   #1017
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Ja też narazie jeszcze poszukuje gabinetu i kosmetyczki jakiej mogłabym powierzyć moje brwi. Słyszałam coś o gabinecie Miód Malina w Poznaniu a także o Instytucie Zdrowia i Urody na Katowickiej w Poznaniu. Byłam chętna umówić się własnie w tym drugim gabinecie, ale miała zbyt duze wątpliwości i w końcowym efekcie zrezygnowałam. Nadal czekam więc na odpowiedni gabinet, bo to jednak zabieg, którego efekty będą bardzo dlugo widoczne na mojej twarzy, wiec ryzkować nie zamierzam...
ja juz tutaj w tym wątku niejednokrotnie wypowiadałam się i polecałam Miód Malinę- p.Beate
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 07:56   #1018
Palla86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez gwareczek Pokaż wiadomość
nie zawsze wyglądają jak narysowana kreska
Poniżej wklajam moją fotkę.........sorki za kiepskie zdjęcie, ale aparat mi się zbuntował i robiłam fotkę telefonem.
Na zdjęciu nie jestem umalowana, mam "na sobie" tylko makijaż permamentny (brwi i kreski górne)

bardzoo ładny kształt brwii, wyglądają naturalnie

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Dziewczyny, ponawiam pytanie...

poszukuję salonu który robi makijaż pernamentny w trójmieście..
będę wdzięczna za pomoc
Palla86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:06   #1019
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: makijaż permanentny brwi

a jakiś salon we Wrocławiu ??
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 09:38   #1020
goska2110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny brwi

ja juz polecałam salon na ul. Jedności Narodowej 66 we Wrocławiu p. Agnieszka z Bolesławca przyjeżdza robić tam makijaż. Ja jestem bardzo zadwolona w końcu mam brwi
goska2110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.