Za ma³o seksu w zwi±zku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-03, 16:24   #31
Manufaktura_Drobiazgow
Raczkowanie
 
Avatar Manufaktura_Drobiazgow
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 144
GG do Manufaktura_Drobiazgow
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Wg mnie to on po prostu nie mówi Ci prawdy - byæ mo¿e sam sobie nie zdaje sprawy z przyczyn swojej niechêci do seksu, które wg mnie s± takie jak napisa³am wy¿ej. Ale dla faceta przyznaæ siê do takiego czego¶ przed kobiet±, to klêska. Mo¿e seksuolog by Wam pomóg³, bo nie wiem czy sama dasz sobie z tym radê, to nie jest prosta sprawa.
__________________
Moje drobiazgi

Manufaktura_Drobiazgow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 16:41   #32
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

wczoraj mi powiedzia³ ze mi tylko na jednym zale¿y, co¶ czujê ze naprawdê w tym zwi±zku nie bd szczê¶liwa i zreszt± jak na razie nie jestem
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 16:43   #33
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 37 060
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
wczoraj mi powiedzia³ ze mi tylko na jednym zale¿y, co¶ czujê ze naprawdê w tym zwi±zku nie bd szczê¶liwa i zreszt± jak na razie nie jestem
Taa zale¿y Ci tylko na jednym, bo Ci tego brakuje a brakuje bo tego nie ma no proste... Jakby by³o to nie nagabywa³aby¶ go o to bo by nie by³o o co skoro by to by³o.
Z facetem jest co¶ ostro nie tak. Potrafi³ powiedzieæ co¶ wiêcej oprócz "zale¿y Ci tylko na jedynym"?
Imperfecta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 16:50   #34
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

nie, tylko to.
¿e zalezy mi tylko na jednym
a tak jak piszesz brakuje mi tego i brakowaæ bêdzie,
ale je¶li on ma mi tak mówiæ, przez co czujê siê zraniona i obrazona, to juz wole w ogóle nie poruszaæ tego tematu. Wiem ¿e powinnam, ale na razie nie jestem w stanie.
Wiem ¿e problem pozostanie i ju¿ nie wiem co robiæ.
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--

Edytowane przez will will
Czas edycji: 2011-05-03 o 16:52
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 16:55   #35
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 37 060
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
nie, tylko to.
¿e zalezy mi tylko na jednym
No wiêc co¶ ma³o siê stara cokolwiek wyja¶niæ.
Mo¿e serio zwi±zek z Tob± to tylko przykrywka do jego w³a¶ciwej orientacji, b±d¼ chodzi o jego kompleksy ale to by nie wyja¶nia³o jego ochoty na petting... Ju¿ sama nie wiem, musisz go jako¶ podej¶æ i wszystko z niego wyci±gn±æ.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
ale je¶li on ma mi tak mówiæ, przez co czujê siê zraniona i obrazona, to juz wole w ogóle nie poruszaæ tego tematu. Wiem ¿e powinnam, ale na razie nie jestem w stanie.
Wiem ¿e problem pozostanie i ju¿ nie wiem co robiæ.
I tu b³±d, a nie lepiej wszystkiego wyja¶niæ i przynajmniej wiedzieæ na czym siê stoi?
Imperfecta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 16:59   #36
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
a je¶li chodzi o t± spontaniczno¶æ nie mo¿emy sobie na ni± pozwoliæ poniewa¿ nasze domy sa prawie zawsze ''pe³ne''
moja babcia ma pusty domek nad morzem, lecz gdy chce tam jechaæ, on mówi dobrze ale bêdzie bez seksu, lub (gdy na miejscu chcia³am inicjowaæ seks) mówi '' no wiedzia³em ¿e TO musiao byæ, no jakby mog³o siê obyæ bez tego, wiedzia³em ¿e chcesz tam jechac tylko po to, przecie¿ domek nad morzem=seks ''
Nie chcê Ciê straszyæ, ale wiele czyta³am i s³ysza³am o przypadkach, kiedy kobieta mia³a ochotê na seks i czasami musia³a niemal¿e o niego ¿ebraæ, bo facet wykazywa³ ochotê zerow±. I w którym¶ momencie dochodzi do tego, co w³a¶nie zaczê³o siê w Waszym zwi±zku - robienie z seksu czego¶ z³ego, wmawianie kobiecie, ¿e jest zboczona i ¿e my¶li tylko o seksie, stwierdzenia, jakby seks przeszkadza³ w mi³o¶ci i takie tam... Teksty, którymi Ciê raczy s± bardzo niepokoj±ce. Co to znaczy, ¿e on z góry uprzedza, ¿e seksu nie bêdzie? Widaæ, ¿e nawet nie stara siê zmieniæ tej sytuacji. Wg mnie on albo jest aseksualny albo go nie poci±gasz. Ja rozumiem problemy z seksem - przedwczesny wytrysk czy brak wzwodu itp. - ale w dobrym zwi±zku obie strony staraj± siê z tym sobie poradziæ. U Ciebie Twój facet wydaje siê byæ w ogóle nie zainteresowany sfer± seksu i to jest najwiêkszy problem. W±tpiê, ¿eby to siê zmieni³o.
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 17:04   #37
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chcê Ciê straszyæ, ale wiele czyta³am i s³ysza³am o przypadkach, kiedy kobieta mia³a ochotê na seks i czasami musia³a niemal¿e o niego ¿ebraæ, bo facet wykazywa³ ochotê zerow±. I w którym¶ momencie dochodzi do tego, co w³a¶nie zaczê³o siê w Waszym zwi±zku - robienie z seksu czego¶ z³ego, wmawianie kobiecie, ¿e jest zboczona i ¿e my¶li tylko o seksie, stwierdzenia, jakby seks przeszkadza³ w mi³o¶ci i takie tam... Teksty, którymi Ciê raczy s± bardzo niepokoj±ce. Co to znaczy, ¿e on z góry uprzedza, ¿e seksu nie bêdzie? Widaæ, ¿e nawet nie stara siê zmieniæ tej sytuacji. Wg mnie on albo jest aseksualny albo go nie poci±gasz. Ja rozumiem problemy z seksem - przedwczesny wytrysk czy brak wzwodu itp. - ale w dobrym zwi±zku obie strony staraj± siê z tym sobie poradziæ. U Ciebie Twój facet wydaje siê byæ w ogóle nie zainteresowany sfer± seksu i to jest najwiêkszy problem. W±tpiê, ¿eby to siê zmieni³o.
Podobnie to widzê- on stara sie w Autorce wzbudzic poczucie winy. Tylko z jakiego powodu? ¯e ona potrzebuje zwyk³ej (przynajmniej w zwi±zku) blisko¶ci?
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 17:06   #38
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez klempaa Poka¿ wiadomo¶æ
Podobnie to widzê- on stara sie w Autorce wzbudzic poczucie winy. Tylko z jakiego powodu? ¯e ona potrzebuje zwyk³ej (przynajmniej w zwi±zku) blisko¶ci?
Wiele ju¿ takich w±tków by³o i schemat jest mniej wiêcej ten sam - teksty: "my¶lisz tylko o seksie!", "tylko ten seks Ci w g³owie!", "jeste¶ jaka¶ niewy¿yta!" i inne tego typu... Moim zdaniem kobieta wie, ¿e poci±ga swojego faceta - nawet, je¶li maj± ³ó¿kowe problemy. A tu niestety tego brakuje.
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 18:00   #39
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

niestety wszystkie macie racje, a jesli chodzi o poci±g fizyczny to chyba go pociag³am, sadze po tym ze nawet jak go przytulam czuje ¿e ma wzwód.
Wiêc ja ju¿ nie wiem w czym tkwi problem, mo¿e ¿eczywisæie jest aseksualny, nie potrzebuje seksu. Je¶li tak, to wiem ¿e bedziê mi to przeszkadzaæ
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 18:07   #40
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 9 017
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

To co piszesz faktycznie jest niepokoj±ce. Oczywi¶cie ka¿demu z nas mo¿e siê zdarzyæ brak ochoty na seks, ale je¶li problem jest w tym, ¿e jedna strona chcê uprawiaæ seks , a druga nie - to ju¿ nie wygl±da to ciekawie. A tym bardziej smutne, ¿e on odwraca kota ogonem i mówi, ¿e jeste¶ niewy¿yta itp, jednym s³owem chce zwaliæ ca³± winê na Ciebie.
Ja widzê takie mo¿liwo¶ci
a/ trauma z dzieciñstwa
b/ nie poci±gasz go
c/ jest innej orientacji - homo albo aseksualizm
aseksualizm - tu raczej nic nie poradzisz, osoby, które s± tej orientacji nie potrzebuj± seksu wcale lub prawie wcale, seks nie sprawia im rado¶ci, zbli¿enie mo¿e nie podniecaæ ich wcale albo podniecenie jest, ale nie ma satysfakcji seksualnej wszystko jest na si³ê.
Wg mnie porozmawiaj z nim naprawdê POWA¯NIE. Seks nie jest najwa¿niejszy w zwi±zku , ale te¿ jest wazny, tak samo jak inne elementy. Nie mo¿esz siê dla niego wyrzekaæ swojej seksualnosci, to normalne, ¿e chcesz czuæ dotyk ukochanego. Musisz mu powiedzieæ, ¿e jest to wa¿na sfera i nie jestes niewyzyta, tylko seks jest dla Ciebie nieodlacznym elementem zwi±zku, dlatego nie wyobra¿asz sobie zwi±zku bez seksu, ¿e to jest dla Ciebie okazanie mi³osci w pewien sposob i te¿ masz swoje potrzeby.
Candy_lips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 20:09   #41
Manufaktura_Drobiazgow
Raczkowanie
 
Avatar Manufaktura_Drobiazgow
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 144
GG do Manufaktura_Drobiazgow
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
niestety wszystkie macie racje, a jesli chodzi o poci±g fizyczny to chyba go pociag³am, sadze po tym ze nawet jak go przytulam czuje ¿e ma wzwód.
Wiêc ja ju¿ nie wiem w czym tkwi problem, mo¿e ¿eczywisæie jest aseksualny, nie potrzebuje seksu. Je¶li tak, to wiem ¿e bedziê mi to przeszkadzaæ
Czyli nie jest aseksualny, osoby aseksualne nie czuj± podniecenia przy przytuleniu, nie podnieca ich praktycznie nic.

Ja nadal podtrzymujê, ¿e facet ma jak±¶ powa¿n± traumê, ale ¿eby j± zwalczyæ, to potrzeba Waszej wspólnej pracy. Zastanów siê czy zale¿y Ci na nim wystarczaj±co bardzo, ¿eby walczyæ o to, ¿eby siê otworzy³, je¶li nie to najlepiej bêdzie spasowaæ ju¿ teraz.
__________________
Moje drobiazgi

Manufaktura_Drobiazgow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 20:37   #42
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Manufaktura_Drobiazgow Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli nie jest aseksualny, osoby aseksualne nie czuj± podniecenia przy przytuleniu, nie podnieca ich praktycznie nic.
A pomy¶la³a¶, ¿e wzwód u faceta to zwyk³a biologia? Niekoniecznie musi byæ jako¶ bardzo podniecony ¿eby mu "stan±³".
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 00:52   #43
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 9 017
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Znalaz³am co¶ takiego :

aseksualista typu A odczuwa podniecenie, ale nie uwa¿a za atrakcyjne innych osób p³ci mêskiej ani ¿eñskiej,
typ B uwa¿a ludzi za atrakcyjnych, jednak nie odczuwa do nich poci±gu fizycznego,
typ C zarówno odczuwa podniecenie jak i uwa¿a ludzi za atrakcyjnych, lecz nigdy nie ³±czy w zwi±zku emocji z fizyczno¶ci±,
typ D nie odczuwa podniecenia ani poci±gu seksualnego.


Kochani te¿ s±dzi³am, ¿e cz³owiek "aseksualny" nie jest w stanie podnieciæ siê w sensie , ¿e stanie penis czy cu¶. No ale wyczytuj±c doczyta³am, ¿e mo¿e mu stan±æ w sensie biologicznym , lecz nie bêdzie mia³ ochoty na seks, czyli tylko mu stanie, ale podniecenia nie bêdzie czu³, co¶ jak taki niekontrolowany wzwód, lecz nie³±cz±cy siê z podnieceniem seksualnym, a przecie¿ takowe s± np poranny wzwód te¿ nie ³±czy siê z podnieceniem, tylko uwarunkowane biologicznie. Tak smao jest chyba u tych ludzi.
Candy_lips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 01:02   #44
Manufaktura_Drobiazgow
Raczkowanie
 
Avatar Manufaktura_Drobiazgow
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 144
GG do Manufaktura_Drobiazgow
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
A pomy¶la³a¶, ¿e wzwód u faceta to zwyk³a biologia? Niekoniecznie musi byæ jako¶ bardzo podniecony ¿eby mu "stan±³".
Ech.. wzwód to zwyk³a biologia, je¶li nastêpuje w wyniku bezpo¶redniej stymulacji lub np rano po ¶nie, natomiast je¶li mê¿czyzna ma wzwód w wyniku przytulenia siê do kobiety, to chyba oczywiste, ¿e wynika on z podniecenia... Szczególnie, ¿e na petting ma ochotê i mu siê to podoba, wiêc dajmy ju¿ spokój temu aseksualizmowi...
__________________
Moje drobiazgi


Edytowane przez Manufaktura_Drobiazgow
Czas edycji: 2011-05-04 o 01:05
Manufaktura_Drobiazgow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 09:11   #45
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 7 584
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Will
masz prawie taki sam problem jak moja kole¿anka ze swoim facetem, tylko,¿e! on ma ju¿ 27 lat, od 2 lat razem z przerwami, dot±d ¿adnego seksu, ona bardzo chce, a on ma ci±gle jakie¶ wymówki, opowiada³a mi, jak rozmawiali na temat seksu oralnego, on na to, ,¿e "musia³by byæ pijany,¿eby siê na to odwa¿yæ" petting, owszem, ale jak ju¿ ma do czego¶ doj¶æ, to nagle jest zmêczony, a to nie ma prezerwatyw przy sobie itp. przy sobie ;/ kupi³ jej ostatnio seksown± bieliznê i mu to wystarczy, jak ona siê w to ubierze.
Ponadto niedawno poprosi³ j± o rêkê !! co my¶licie, jak bêdzie wygl±da³o ich ¿ycie seksualne po ¶lubie ?
rozmawiali du¿o o tym,on mówi,¿e " chce j± przetrzymaæ" chyba siebie chce przetrzymaæ.Ja ju¿ nie wiem,co jej radziæ,ale czy ten facet siê kiedy¶ zmieni ??
i on mia³ podobno jak±¶ dziewczynê, ale to by³o dawno i teraz nie wie " czy trafi "
Facet ewidentnie nie lubi seksu,a najgorsze jest to ¿e szczerze nie chce rozmawiaæ, a mo¿e faktycznie nie odchodzi czy co¶ ?ale on jej nawet tego nie powie i tak odk³ada, dzi¶ siê nie pokochamy, mo¿e w ¶rodê jak przyjadê, potem w ¶rodê, nie wysz³o, wiec mo¿e nast. razem i takie b³êdne ko³o. Tak, temperamentnie siê nie dobrali, wg Was co¶ mo¿e byc z takich zwi±zków?
Ieka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 09:18   #46
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Ieka Poka¿ wiadomo¶æ
Will
masz prawie taki sam problem jak moja kole¿anka ze swoim facetem, tylko,¿e! on ma ju¿ 27 lat, od 2 lat razem z przerwami, dot±d ¿adnego seksu, ona bardzo chce, a on ma ci±gle jakie¶ wymówki, opowiada³a mi, jak rozmawiali na temat seksu oralnego, on na to, ,¿e "musia³by byæ pijany,¿eby siê na to odwa¿yæ" petting, owszem, ale jak ju¿ ma do czego¶ doj¶æ, to nagle jest zmêczony, a to nie ma prezerwatyw przy sobie itp. przy sobie ;/ kupi³ jej ostatnio seksown± bieliznê i mu to wystarczy, jak ona siê w to ubierze.
Ponadto niedawno poprosi³ j± o rêkê !! co my¶licie, jak bêdzie wygl±da³o ich ¿ycie seksualne po ¶lubie ?
rozmawiali du¿o o tym,on mówi,¿e " chce j± przetrzymaæ" chyba siebie chce przetrzymaæ.Ja ju¿ nie wiem,co jej radziæ,ale czy ten facet siê kiedy¶ zmieni ??
i on mia³ podobno jak±¶ dziewczynê, ale to by³o dawno i teraz nie wie " czy trafi "
Facet ewidentnie nie lubi seksu,a najgorsze jest to ¿e szczerze nie chce rozmawiaæ, a mo¿e faktycznie nie odchodzi czy co¶ ?ale on jej nawet tego nie powie i tak odk³ada, dzi¶ siê nie pokochamy, mo¿e w ¶rodê jak przyjadê, potem w ¶rodê, nie wysz³o, wiec mo¿e nast. razem i takie b³êdne ko³o. Tak, temperamentnie siê nie dobrali, wg Was co¶ mo¿e byc z takich zwi±zków?

A jak ma wygl±daæ? Tak jak wygl±da i teraz.
¦lub to nie magiczne zaklêcie, ktore nagle sprawia, ze partnerzy idealnie do siebie pasuj± i problemy znikaj±.


Owszem. Frustracja i niezadowolenie.
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 10:53   #47
Manufaktura_Drobiazgow
Raczkowanie
 
Avatar Manufaktura_Drobiazgow
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 144
GG do Manufaktura_Drobiazgow
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez klempaa Poka¿ wiadomo¶æ

A jak ma wygl±daæ? Tak jak wygl±da i teraz.
¦lub to nie magiczne zaklêcie, ktore nagle sprawia, ze partnerzy idealnie do siebie pasuj± i problemy znikaj±.

Wg mnie bêdzie wygl±da³o jeszcze gorzej, bo on ju¿ nie bêdzie czu³ siê w obowi±zku przed czymkolwiek t³umaczyæ. Albo w koñcu przyprowadzi ch³opaka do domu pod nieobecno¶æ ¿ony...
__________________
Moje drobiazgi

Manufaktura_Drobiazgow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 12:18   #48
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 7 584
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Manufaktura_Drobiazgow Poka¿ wiadomo¶æ
Wg mnie bêdzie wygl±da³o jeszcze gorzej, bo on ju¿ nie bêdzie czu³ siê w obowi±zku przed czymkolwiek t³umaczyæ. Albo w koñcu przyprowadzi ch³opaka do domu pod nieobecno¶æ ¿ony...
my¶lisz, ¿e mogliby go poci±gaæ faceci ? a mo¿e kobiety i mê¿czy¼ni?
Ieka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 12:43   #49
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Ieka Poka¿ wiadomo¶æ
my¶lisz, ¿e mogliby go poci±gaæ faceci ? a mo¿e kobiety i mê¿czy¼ni?
A kto to wie...

Mo¿e najzwyczajniej, bez pisania dodatkowych scenariuszy, on ma bardzo ma³e potrzeby i tyle. Tylko wtedy kole¿anka i tak szczê¶liwa nie bedzie...
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 14:10   #50
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomo¶ci: 885
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Ja bym siê nigdy w ¿yciu na co¶ takiego nie zgodzi³a. Nie potrafi³abym komu¶ "siê naprzykrzaæ" bo wyra¼nie on siê od ciebie opêdza
I nie wa¿ne jaka jest tego przyczyna, psychiczna czy biologiczna. Ja bym siê nie zastanawia³a.......

My¶l o sobie, swoich potrzebach. Szkoda ¿ycia i m³odo¶ci na tkwienie w tak niedogranym zwi±zku
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 17:04   #51
Manufaktura_Drobiazgow
Raczkowanie
 
Avatar Manufaktura_Drobiazgow
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 144
GG do Manufaktura_Drobiazgow
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Ieka Poka¿ wiadomo¶æ
my¶lisz, ¿e mogliby go poci±gaæ faceci ? a mo¿e kobiety i mê¿czy¼ni?
My¶lê, ¿e mê¿czy¼ni.
__________________
Moje drobiazgi

Manufaktura_Drobiazgow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 18:36   #52
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

ja i moj facet jako¶ po pwolutku z k³ótni wychodzimy.
Bardzo Go Kocham wiêc na pewno bd walczyæ o ten seks.
Bd siê starac jak najwiêcej z nim romawiac o tym, lecz powoli,
¿eby siê ch³opak nie speszy³
Dziêkuje Wam wszystkim za rady, z pewno¶cia du¿o mi pomog³y
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 23:59   #53
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 876
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Nie wiem kto wymy¶li³ aseksualizm to ¿ê kto¶ ma spadek libido to chyba nie powód ¿eby tworzyæ now± orientacjê seksulan± w g³owach siê poprzewraca³o. Trzeba podnie¶æ libido, weliminowaæ przyczyny które je zmniejszaj±. Nie wszyscy musz± uprawiaæ seks codziennie to tylko przyjemno¶æ ka¿da przyjemno¶æ uzale¿nia tylko przez trud i wysi³ek da siê co¶ zbudowaæ. Zmieñcie priorytety.
bober111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 09:00   #54
thepinkberry90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Hej! Bardzo fajnie odpowiadali¶cie na pytania kole¿anki, wiêc moze i mi pomozecie? Mam bardzo podobny problem jednak z paroma roznicami..moze zaczne od poczatku
A wiêc razem jeste¶my prawie dwa lata. T¯ jest kochajacy, wyrozumialy, dobry, ogolnie jest ¶wietnych chlopakiem z jedn± wad±... w ogole nie zalezy mu na sexie.. Moze w ogole to przesada.. Jak sam mówi..uwielbia mnie dotykac itd., ale nic poza tym. Raz uprawialismy sex oralny, byl bardzo podniecony, dlugo mowil ze bardzo mu sie podobalo itd., jednak nie stara sie tego powtorzyc (ba! uwa¿am nawet ze unika sytuacji gdy jestesmy sam na sam i mogloby do czegos doj¶æ!). Staram siê go dotykyaæ, "posteka" wtedy ze dwa razy i odsuwa moj± rêkê. Mam ju¿ do¶æ. Nie wiem co mam robic, mowilam mu, ze brakuje mi takiej formy blisko¶ci, ale on w ogole na to nie reaguje, nie chce go tez zmuszac do sexu bo czulabym sie przy tym bardzo nieatrakcyjnie. Na pewno nie jest homo, ani nikogo nie ma Jestem jego pierwsza dziewczyna i mamy po 22 lata... Naprawde czasem jestem tak napalona, a on swoja niechecia mnie od razu wypala Jest wspanialym czlowiekiem wiaze swoja przyszlosc ze mna, jednak nie potrafie tak dluzej
thepinkberry90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 09:10   #55
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez thepinkberry90 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Bardzo fajnie odpowiadali¶cie na pytania kole¿anki, wiêc moze i mi pomozecie? Mam bardzo podobny problem jednak z paroma roznicami..moze zaczne od poczatku
A wiêc razem jeste¶my prawie dwa lata. T¯ jest kochajacy, wyrozumialy, dobry, ogolnie jest ¶wietnych chlopakiem z jedn± wad±... w ogole nie zalezy mu na sexie.. Moze w ogole to przesada.. Jak sam mówi..uwielbia mnie dotykac itd., ale nic poza tym. Raz uprawialismy sex oralny, byl bardzo podniecony, dlugo mowil ze bardzo mu sie podobalo itd., jednak nie stara sie tego powtorzyc (ba! uwa¿am nawet ze unika sytuacji gdy jestesmy sam na sam i mogloby do czegos doj¶æ!). Staram siê go dotykyaæ, "posteka" wtedy ze dwa razy i odsuwa moj± rêkê. Mam ju¿ do¶æ. Nie wiem co mam robic, mowilam mu, ze brakuje mi takiej formy blisko¶ci, ale on w ogole na to nie reaguje, nie chce go tez zmuszac do sexu bo czulabym sie przy tym bardzo nieatrakcyjnie. Na pewno nie jest homo, ani nikogo nie ma Jestem jego pierwsza dziewczyna i mamy po 22 lata... Naprawde czasem jestem tak napalona, a on swoja niechecia mnie od razu wypala Jest wspanialym czlowiekiem wiaze swoja przyszlosc ze mna, jednak nie potrafie tak dluzej

Porozmawiaj z nim. Powiedz mu to wszystko, co napisa³a¶ nam.

I zapytaj, czy rzeczywi¶cie tak jest, ¿e unika sytuacji, w których do seksu mog³oby doj¶æ...
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 11:22   #56
Manufaktura_Drobiazgow
Raczkowanie
 
Avatar Manufaktura_Drobiazgow
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 144
GG do Manufaktura_Drobiazgow
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

No w³a¶nie nale¿y zacz±æ od rozmowy. Tylko niech nie przebiega ona w sposób "bo Ty siê nie chcesz ze mn± kochaæ", tylko niech ma na celu zrozumienie go. Ró¿ne powody mog± byæ przyczyn± niechêci do seksu, choæby nawet molestowanie seksualne w dzieciñstwie (odpukaæ). Oczywiste jest, ¿e do czego¶ takiego ciê¿ko siê przyznaæ nawet po latach, wiêc potrzebne jest zaufanie i wyrozumia³o¶æ.
__________________
Moje drobiazgi

Manufaktura_Drobiazgow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 11:38   #57
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
ja i moj facet jako¶ po pwolutku z k³ótni wychodzimy.
Bardzo Go Kocham wiêc na pewno bd walczyæ o ten seks.
Bd siê starac jak najwiêcej z nim romawiac o tym, lecz powoli,
¿eby siê ch³opak nie speszy³
Dziêkuje Wam wszystkim za rady, z pewno¶cia du¿o mi pomog³y
Dla mnie seks to co¶, o co nie powinno siê "walczyæ"... Ale to ja.
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 11:51   #58
thepinkberry90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

No wlasnie z ta rozmowa jest dziwnie, bo on nie widzi ¿adnego problemu. Po prostu sex jest mu chyba niepotrzebny (ciagle siê zastanawiam czy chlopak w tym wieku naprawde nie ma poci±gu czy np. siê masturbuje, ale nie wiem jak bym mia³a siê go zapytac czy to robi). Staram siê delikatnie nawi±zaæ temat, bo nie chce zeby wyszlo ze sie narzucam, ale on na to w ogole nie reaguje... Uwazacie, ze powinnam wy³o¿yæ "kawe na ³awe", stanac nad nim i powiedziec: chce siê teraz kochac i nie ma ucieczki?;/. Naprawde jest to pierwszy chlopak ktorego znam ktory nie dazy do zblizenia (jestem dziewica)... i ciagle sie zastanawiam co z nim nie tak, czy uwazacie ze to jest normalne i dac mu jeszcze troche czasu?
thepinkberry90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 13:21   #59
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie seks to co¶, o co nie powinno siê "walczyæ"... Ale to ja.
ale mi juz chyba pozosta³o jedno - walka
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 13:23   #60
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomo¶ci: 885
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

hmmmm......ciê¿ko tu wyrokowaæ. Mo¿e sam nie jest gotów na ten ostateczny krok? Mo¿e jest aseksualny i tylko udaje ,ze twoje pieszczoty sprawiaj± mu rado¶æ? A powiedzia³a¶ mu wprost ,ze chcia³aby¶ siê kochaæ ju¿?

Te¿ bym siê ¼le czu³a gdybym za ka¿dym razem musia³a siê niemal¿e "dopraszaæ"
Ameryki Ci tu nie odkryje. Szczera rozmowa, b±d¼ delikatna ale wy³ó¿ kawê na ³awê i koniecznie "wyci±gnij" z niego w czym tkwi tak na prawdê problem. Nie ma sensu go na silê zaci±gaæ do ³ózka. Poka¿ mu ,¿e zale¿y ci na tym aby rozwi±zaæ problem, bo z Twojej perspektywy jest to problem. Podkre¶l jak bardzo go kochasz a tym samym pragniesz co jest ca³kowicie normalne.
Inaczej bêdziesz tak tkwiæ i czekaæ a¿ co¶ siê "samo" ruszy a wierz mi, naczekasz siê trochê
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.