Za ma³o seksu w zwi±zku - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-05, 23:08   #61
Manufaktura_Drobiazgow
Raczkowanie
 
Avatar Manufaktura_Drobiazgow
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 144
GG do Manufaktura_Drobiazgow
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez thepinkberry90 Poka¿ wiadomo¶æ
Uwazacie, ze powinnam wy³o¿yæ "kawe na ³awe", stanac nad nim i powiedziec: chce siê teraz kochac i nie ma ucieczki?;/.
Nie To po pierwsze, wcale Ci nie pomo¿e, a po drugie raczej nie jest w porz±dku wobec niego... Uwa¿am, ¿e Twoje wy³o¿enie kawy na ³awê powinno raczej wygl±daæ na zasadzie: "Kocham Ciê i bêdê Ciê wspieraæ we wszystkim, tylko powiedz mi szczerze w czym le¿y problem, czy siê czego¶ obawiasz, czy masz jakie¶ nieprzyjemne wspomnienia, czy sam nie wiesz dlaczego tak jest? Dla mnie bardzo wa¿ne jest zrozumienie Twojej postawy i bêdê szanowaæ ka¿d± Twoj± decyzjê a w zamian proszê tylko o szczero¶æ."

Tylko pytanie, czy taka wypowied¼ by³aby prawdziwa, ale sama sobie na nie odpowiedz.

Mo¿e powinni¶cie zacz±æ od pettingu i stopniowo przekraczaæ granicê? Taki pierwszy raz od pocz±tku do koñca mo¿e byæ bardzo stresuj±cy dla faceta, mo¿e on po prostu boi siê, ¿e nie bêdzie wiedzia³ jak siê do tego zabraæ? Przez ten czas, kiedy my tu wymy¶lamy hipotezy, mog³aby¶ zacz±æ z nim o tym rozmawiaæ.

PS. Jakby mnie kto¶ przed pierwszym razem przypi±³ do muru tekstem "chce siê teraz kochac i nie ma ucieczki?", to bym zerwa³a, s³owo dajê.

I ponownie proponujê, ¿eby¶my przesta³y ka¿dy post pt "mój ch³opak unika seksu" kwitowaæ diagnoz± aseksualizmu, bo takich ludzi jest mo¿e 0,5 mo¿e 1% w spo³eczeñstwie a tu nagle u nas na forum robi siê 20% A ch³opak 22 lata prawdopodobnie albo jeszcze nie jest gotowy, albo ma co do tego olbrzymie obawy (czy siê sprawdzi itd), albo ma jak±¶ traumê z dzieciñstwa, albo jest gejem. Przy czym co najmniej 80% przypadków bêdzie pewnie dotyczy³o pierwszych dwóch opcji.
__________________
Moje drobiazgi


Edytowane przez Manufaktura_Drobiazgow
Czas edycji: 2011-05-05 o 23:13
Manufaktura_Drobiazgow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-06, 09:25   #62
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
ale mi juz chyba pozosta³o jedno - walka
I tak ca³e ¿ycie masz zamiar walczyæ o ten seks?
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-06, 09:36   #63
thepinkberry90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Dziêki dziewczyny za obfite odpowiedzi Rozmawialam z nim... on normalnie zawsze ze mnie musi wszystko wyciagac, jest chetny do rozmow i ulepszania, ale w tym wypaku po prostu on nie widzi problemu. Wczoraj nawet mocno siê pok³ócilismy i nie wiem co dalej bedzie, bo ja mu swoje, a on wtedy zaczal mi wytykac co ja zle robie (typu za malo czasem pisze, za ¿adko widzi moj± rodzinê, a te rzeczy naprawde dla mnie nie s± problemem). I na tym konczy siê nasza rozmowa. Petting uprawiamy juz jakos prawie od roku ( gdzie on chce zawsze byc stron± czynn± mnie ¿adko nawet dopu¶ci), robimy to tak gdzies co 2-3 tygodnie, mam juz do¶æ.... Nie da siê z nim do koñca na ten temat rozmawiaæ gdyz jak mowiam nagle wyskakuje z innymi rzeczami, ja sie wkurzam i rozmowa konczy sie klotnia. W zwi±zku z tym mam do was jedno pytanie: czy uwazacie ze to sie samo od siebie naprawi i on wreszcie do tego dojrzeje, czy raczej na to wygl±da, ze mamy zupelnie inne potrzeby sexualne i nawet po slubie bedzie sex raz na 1-2 miesiace;/ bo ja akurat pod tym wzgledem to jestem wulkanem energii ech;/;/

Edytowane przez thepinkberry90
Czas edycji: 2011-05-06 o 09:39
thepinkberry90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-06, 09:47   #64
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
I tak ca³e ¿ycie masz zamiar walczyæ o ten seks?
no w³a¶nie o to chodzi ¿e nie
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-06, 22:04   #65
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomo¶ci: 8 397
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Moj kolega mia³ podobny problem, ale z dziewczyn±. Na pocz±tku kochali siê regularnie, ale ¿e on mia³ wiêksze potrzey to j± ci±gle namawia³. Ba³a siê do niego przytuliæ bo od razu zaczyna³ siê do niej dobieraæ. Dosz³o do tego,¿e jak siê zbli¿a³ to siê trzês³a,¿e znowu o to chodzi.

Mo¿e to jest problem Teraz seks kojarzy mu siê z tym namawianiem, k³ótniami...
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Poka¿ wiadomo¶æ
a dla mnie licz± siê intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, ¿e nie ma z kim jest dla mnie tak± sam± szmat± jak facet zdradzaj±cy
dawidowskasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-06, 22:52   #66
Manufaktura_Drobiazgow
Raczkowanie
 
Avatar Manufaktura_Drobiazgow
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 144
GG do Manufaktura_Drobiazgow
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez thepinkberry90 Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj nawet mocno siê pok³ócilismy i nie wiem co dalej bedzie, bo ja mu swoje, a on wtedy zaczal mi wytykac co ja zle robie (typu za malo czasem pisze, za ¿adko widzi moj± rodzinê, a te rzeczy naprawde dla mnie nie s± problemem).
Ale dla niego s± i w³a¶nie Ci o tym mówi, mo¿e zamiast siê d±saæ, wreszcie z nim porozmawiasz a nie tylko siê wkurzasz i k³ócisz?
Cytat:
Nie da siê z nim do koñca na ten temat rozmawiaæ gdyz jak mowiam nagle wyskakuje z innymi rzeczami, ja sie wkurzam i rozmowa konczy sie klotnia.
Mo¿e te inne rzeczy s± dla niego wa¿ne?

Cytat:
W zwi±zku z tym mam do was jedno pytanie: czy uwazacie ze to sie samo od siebie naprawi
Nie.
Cytat:
i on wreszcie do tego dojrzeje,
Nie obra¼ siê, ale z tego co piszesz, to Ty te¿ nie dojrza³a¶ jeszcze do rozwi±zywania problemów w zwi±zku i do s³uchania partnera i interesowania siê jego potrzebami.
Cytat:
czy raczej na to wygl±da, ze mamy zupelnie inne potrzeby sexualne i nawet po slubie bedzie sex raz na 1-2 miesiace;/ bo ja akurat pod tym wzgledem to jestem wulkanem energii ech;/;/
Po ¶lubie zwykle jest gorzej a nie lepiej.
__________________
Moje drobiazgi

Manufaktura_Drobiazgow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-06, 23:02   #67
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez thepinkberry90 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny za obfite odpowiedzi Rozmawialam z nim... on normalnie zawsze ze mnie musi wszystko wyciagac, jest chetny do rozmow i ulepszania, ale w tym wypaku po prostu on nie widzi problemu. Wczoraj nawet mocno siê pok³ócilismy i nie wiem co dalej bedzie, bo ja mu swoje, a on wtedy zaczal mi wytykac co ja zle robie (typu za malo czasem pisze, za ¿adko widzi moj± rodzinê, a te rzeczy naprawde dla mnie nie s± problemem). I na tym konczy siê nasza rozmowa. Petting uprawiamy juz jakos prawie od roku ( gdzie on chce zawsze byc stron± czynn± mnie ¿adko nawet dopu¶ci), robimy to tak gdzies co 2-3 tygodnie, mam juz do¶æ.... Nie da siê z nim do koñca na ten temat rozmawiaæ gdyz jak mowiam nagle wyskakuje z innymi rzeczami, ja sie wkurzam i rozmowa konczy sie klotnia. W zwi±zku z tym mam do was jedno pytanie: czy uwazacie ze to sie samo od siebie naprawi i on wreszcie do tego dojrzeje, czy raczej na to wygl±da, ze mamy zupelnie inne potrzeby sexualne i nawet po slubie bedzie sex raz na 1-2 miesiace;/ bo ja akurat pod tym wzgledem to jestem wulkanem energii ech;/;/

kobieto jakim slubie ? oszalalas ? slub z tym facetem to ostatnia rzecz jaka mozesz zrobic... po co slub marnowac dla takiego zycia we frustracji i zlosci z braku potrzeb.... NIE ROB NIC NA SILE
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 09:05   #68
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 985
GG do apollinka
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Poka¿ wiadomo¶æ
Moj kolega mia³ podobny problem, ale z dziewczyn±. Na pocz±tku kochali siê regularnie, ale ¿e on mia³ wiêksze potrzey to j± ci±gle namawia³. Ba³a siê do niego przytuliæ bo od razu zaczyna³ siê do niej dobieraæ. Dosz³o do tego,¿e jak siê zbli¿a³ to siê trzês³a,¿e znowu o to chodzi.

Mo¿e to jest problem Teraz seks kojarzy mu siê z tym namawianiem, k³ótniami...
To mo¿e byæ przyczyn±.. pamiêtam jak ja nie mia³am ochoty na seks w³a¶nie przez to ¿e ci±gle eks o nim mówi³, d±¿y³ do niego i na ka¿dym spotkaniu musia³ on byæ bo inaczej spotkanie nie jest fajne i czu³am siê przymuszana. Blokowa³am siê, bo mia³am wra¿enie ¿e tylko mu na tym zale¿y a ja siê obwinia³am i czu³am winna, ¿e mi siê mniej chce . Jego zapewnienia ¿e tak nie jest nie pomaga³y bo ju¿ to tak siê zakorzeni³o a k³ótni o to by³o bardzo du¿o..

U mnie dopiero pomog³o zerwanie. Potem schodzili¶my siê ale takie poczucie zawsze gdzie¶ we mnie siedzia³o pomimo zmian ogólnych.
apollinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-07, 11:30   #69
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie o to chodzi ¿e nie
Okresowe spadki libido siê zdarzaj±. Pamiêtam, jak by³am zestresowana przed sesj± i nie mia³am ochoty na seks. Stara³am siê jednak, aby mój T¯ nie cierpia³ przez to - dawa³am mu przyjemno¶æ, du¿o przytula³am, mówi³am dlaczego tak jest i on to ca³kowicie rozumia³. Czy tak jest u Ciebie? Czy pozna³a¶ powód, dla którego on nie chce seksu? Czy powtarza Ci, ¿e go poci±gasz, ale z powodu... nie ma ochoty na seks? Czy przytula Ciê i daje du¿o czu³o¶ci w zamian, dba o Twoj± przyjemno¶æ, zaspokaja Ciê?
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-07, 16:06   #70
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomo¶ci: 8 397
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

W innym w±tku pisa³a¶,¿e nie dochodzisz nawet podczas 4 stosunków(jak ja nienawidzê tego s³owa, ale có¿ forum publiczne to forum publiczne) pod rzad.
Mo¿e to go do³uje?¯e nie mo¿e Ciê zaspokoiæ?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez apollinka Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e byæ przyczyn±.. pamiêtam jak ja nie mia³am ochoty na seks w³a¶nie przez to ¿e ci±gle eks o nim mówi³, d±¿y³ do niego i na ka¿dym spotkaniu musia³ on byæ bo inaczej spotkanie nie jest fajne i czu³am siê przymuszana. Blokowa³am siê, bo mia³am wra¿enie ¿e tylko mu na tym zale¿y a ja siê obwinia³am i czu³am winna, ¿e mi siê mniej chce . Jego zapewnienia ¿e tak nie jest nie pomaga³y bo ju¿ to tak siê zakorzeni³o a k³ótni o to by³o bardzo du¿o..

U mnie dopiero pomog³o zerwanie. Potem schodzili¶my siê ale takie poczucie zawsze gdzie¶ we mnie siedzia³o pomimo zmian ogólnych.
Eh, te¿ mia³am podobnego. Budzi³am siê w nocy z jego ³ap± wiadomo gdzie.
Normalnie obrzydzenia nabra³am i potem w ogóle nie by³o gadki o seksie
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Poka¿ wiadomo¶æ
a dla mnie licz± siê intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, ¿e nie ma z kim jest dla mnie tak± sam± szmat± jak facet zdradzaj±cy
dawidowskasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-07, 16:11   #71
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
Okresowe spadki libido siê zdarzaj±. Pamiêtam, jak by³am zestresowana przed sesj± i nie mia³am ochoty na seks. Stara³am siê jednak, aby mój T¯ nie cierpia³ przez to - dawa³am mu przyjemno¶æ, du¿o przytula³am, mówi³am dlaczego tak jest i on to ca³kowicie rozumia³. Czy tak jest u Ciebie? Czy pozna³a¶ powód, dla którego on nie chce seksu? Czy powtarza Ci, ¿e go poci±gasz, ale z powodu... nie ma ochoty na seks? Czy przytula Ciê i daje du¿o czu³o¶ci w zamian, dba o Twoj± przyjemno¶æ, zaspokaja Ciê?
W³a¶nie ca³kowitego powodu mi nigdy nie poda³, a to ¿e nie ma ochoty, a ¿e to jeszcze rana mu siê nie zagoi³a po k³ótni itp.
Wiêc jak widaæ powodu nie pozna³am. Rozumiem ¿e czasami po prostu mo¿na nie mieæ ochoty, nikt nie jest maszyn± do seksu. Ale u nas to ju¿ przekracza wszelkie granice, nie pamiêtam kiedy ostatni raz siê kocha³am.


---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Poka¿ wiadomo¶æ
W innym w±tku pisa³a¶,¿e nie dochodzisz nawet podczas 4 stosunków(jak ja nienawidzê tego s³owa, ale có¿ forum publiczne to forum publiczne) pod rzad.
Mo¿e to go do³uje?¯e nie mo¿e Ciê zaspokoiæ?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------



Eh, te¿ mia³am podobnego. Budzi³am siê w nocy z jego ³ap± wiadomo gdzie.
Normalnie obrzydzenia nabra³am i potem w ogóle nie by³o gadki o seksie
To na pewno te¿ jest problemem.
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 22:39   #72
201607231707
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 19 414
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez bober111 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem kto wymy¶li³ aseksualizm to ¿ê kto¶ ma spadek libido to chyba nie powód ¿eby tworzyæ now± orientacjê seksulan± w g³owach siê poprzewraca³o. Trzeba podnie¶æ libido, weliminowaæ przyczyny które je zmniejszaj±. Nie wszyscy musz± uprawiaæ seks codziennie to tylko przyjemno¶æ ka¿da przyjemno¶æ uzale¿nia tylko przez trud i wysi³ek da siê co¶ zbudowaæ. Zmieñcie priorytety.
Tylko, ¿e facet autorki jako "przyczynê" podaje to, ¿e jest niewy¿yta i tylko seks jej w g³owie I co ma zrobiæ? Olaæ seks i zostaæ mniszk±?
201607231707 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 12:04   #73
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Demi93 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko, ¿e facet autorki jako "przyczynê" podaje to, ¿e jest niewy¿yta i tylko seks jej w g³owie I co ma zrobiæ? Olaæ seks i zostaæ mniszk±?
Dok³adnie, od dzisiaj seks dla mnie nie istnieje
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 12:47   #74
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 538
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Ja bym sobie odpu¶ci³a, szkoda by mi by³o hodowaæ kompleksy i czekaæ w nieskoñczono¶æ- no w³a¶nie czekaæ... Na co? Ja bym ci±gle siê ba³a, ¿e on ostatecznie oka¿e siê gejem albo ju¿ zawsze bêdzie oziêb³y. Mo¿e ma inne pogl±dy- ok, ale niech w takim razie znajdzie dziewczynê której to bêdzie pasowaæ. Je¿eli mia³by z tym jaki¶ problem (w sensie: jaki¶ uraz, kompleksy itp.) i zale¿a³oby mu na Twoim (waszym!) szczê¶ciu, to by chcia³ co¶ z tym zrobiæ i prêdzej czy pó¼niej szczerze by¶cie o tym pogadali (ka¿dy jest inny i jednym osobom rozmowa o takich rzeczach przychodzi ³atwiej, drugim gorzej). A jemu ta sytuacja najwyra¼niej odpowiada, chyba czuje, ¿e nie odejdziesz i tak trochê Ciê nie szanuje unikaj±c rozmów i sugeruj±c niewy¿ycie.
£atwo mi pisaæ o tym, bo jestem obc± osob± i piszê to bez emocji- ale sama mia³am podobny problem. Mój facet w ogóle nie inicjowa³ zbli¿eñ, owszem, by³o du¿o miziania siê, ale jak ja mu nie rozpiê³am spodni to zapomnij o seksie. I tak przez 2, 3 miesi±ce- nie naciska³am, nie pyta³am o co chodzi, sama inicjowa³am, hodowa³am kompleksy i frustracje. W koñcu wybuch³am, powiedzia³am, ¿e odchodzê (g³upie)- i wiesz co? On mi nie powiedzia³, ¿e jestem niewy¿yta, tylko porozmawiali¶my szczerze. Od tego czasu du¿o o tym gadali¶my i to pomog³o. Mia³ problem by opisaæ o co chodzi, ale zale¿a³o mu na nas i jako¶ stopniowo zaczêli¶my o tym rozmawiaæ i rozwi±zywaæ problem. I my¶lê, ¿e tutaj jest ta ró¿nica, miêdzy facetem który chce, ale ma problem od tego, który nie chce i mu z tym dobrze. Przynajmniej wg mnie
__________________
W³osomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: ¿eby ukochany móg³ wej¶æ po nich na 3 piêtro



Fakty nie przestaj± istnieæ z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 14:32   #75
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez ston3d Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym sobie odpu¶ci³a, szkoda by mi by³o hodowaæ kompleksy i czekaæ w nieskoñczono¶æ- no w³a¶nie czekaæ... Na co? Ja bym ci±gle siê ba³a, ¿e on ostatecznie oka¿e siê gejem albo ju¿ zawsze bêdzie oziêb³y. Mo¿e ma inne pogl±dy- ok, ale niech w takim razie znajdzie dziewczynê której to bêdzie pasowaæ. Je¿eli mia³by z tym jaki¶ problem (w sensie: jaki¶ uraz, kompleksy itp.) i zale¿a³oby mu na Twoim (waszym!) szczê¶ciu, to by chcia³ co¶ z tym zrobiæ i prêdzej czy pó¼niej szczerze by¶cie o tym pogadali (ka¿dy jest inny i jednym osobom rozmowa o takich rzeczach przychodzi ³atwiej, drugim gorzej). A jemu ta sytuacja najwyra¼niej odpowiada, chyba czuje, ¿e nie odejdziesz i tak trochê Ciê nie szanuje unikaj±c rozmów i sugeruj±c niewy¿ycie.
£atwo mi pisaæ o tym, bo jestem obc± osob± i piszê to bez emocji- ale sama mia³am podobny problem. Mój facet w ogóle nie inicjowa³ zbli¿eñ, owszem, by³o du¿o miziania siê, ale jak ja mu nie rozpiê³am spodni to zapomnij o seksie. I tak przez 2, 3 miesi±ce- nie naciska³am, nie pyta³am o co chodzi, sama inicjowa³am, hodowa³am kompleksy i frustracje. W koñcu wybuch³am, powiedzia³am, ¿e odchodzê (g³upie)- i wiesz co? On mi nie powiedzia³, ¿e jestem niewy¿yta, tylko porozmawiali¶my szczerze. Od tego czasu du¿o o tym gadali¶my i to pomog³o. Mia³ problem by opisaæ o co chodzi, ale zale¿a³o mu na nas i jako¶ stopniowo zaczêli¶my o tym rozmawiaæ i rozwi±zywaæ problem. I my¶lê, ¿e tutaj jest ta ró¿nica, miêdzy facetem który chce, ale ma problem od tego, który nie chce i mu z tym dobrze. Przynajmniej wg mnie
Masz absolutn± racje, mój T¯ wie ¿e od niego nie odejdê i po prostu (po dzisiejszym dniu) s±dzê ¿e mnie totalnie olewa. Dzisiaj powiedzia³ mi ze nie chce siê ju¿ W OGÓLE ze mn± kochaæ poniewa¿ mo¿e siê rozejdziemy (powiedzia³ 50/50), powiedzia³ te¿ ¿e on chce dopiero zacz±æ to robiæ na relacji narzeczony-ona a nie na relacji ch³opak dziewczyna, ¿e mi tylko na tym zale¿y. Na to ja mu odpowiedzia³am ze ³zami w oczach ¿e chce tak by by³o kiedy¶, chce znów budowaæ, ¿eby nas ³±czy³o g³êbokie uczucie na co on odpar³ ¿e g³êbokiego uczucia nie bêdzie, bo on ju¿ nie chce siê kochaæ W OGÓLE. Nie wiem ju¿ co mam robiæ, jeszcze takie s³owa pada³y z tego ust. A gdy pyta³am dlaczego, by³am dociekliwa (ju¿ po rozmowie i tak chcia³am wiedzieæ co siê sta³o) on odpar³ bo nie a pozniej nie zas³ugujesz na to ¿ebym ci powiedzia³.
Mama mi radzi ¿ebym go zostawi³a (chodzi te¿ inne rzeczy, o ³ó¿kowych nie wie) ale ja po prostu nie umiem tak zostawiæ, Kocham go ale nie chce ¿eby mnie tak traktowa³, chce mi³o¶ci i blisko¶ci a tego mi mój partner nie zapewnia. Teraz postanowi³am nie odzywaæ siê do niego przez najbli¿szy tydzieñ, mo¿e za mn± za têskni i co¶ siê w nim ruszy, a mo¿e to tylko ju¿ z³udzenia. Mam wra¿enie ¿e T¯ po prostu ju¿ mnie nie chce, i boi mi sie o tym powiedzieæ. Jak mu zagrozi³am ¿e zerwê odpowiada no to zrywaj, bd mia³a lepszego. Nie wiem czy to istotne ale mo¿e ze 2 lata wyjadê za granice, chcia³am przyje¿d¿aæ do mojego T¯ na wakacje, ca³e. On odpowiada nie chce mnie tu widzieæ, tam sobie ¿yj i znajd¼ lepszego. Ja mam plany marzenia a on ? Wszystko burzy, ju¿ nie wiem co robiæ, wróci³bym do niego, przysiêga³am a on dalej swoje. Ja pomimo swoich m³odych lat biorê ten zwi±zek bardzo powa¿nie, on jednak nie. Dzi¶ te¿ co¶ wspomina³ o wakacjach beze mnie, wypad nad morze, bez mojego udzia³u. Ju¿ za³amujê rêce, co robiæ ? Czy to ma jeszcze jakikolwiek sens ?
Jeszcze dopiszê ¿e powiedzia³am mu, czy bym nie mogli budowaæ bez seksu, jak na razie nie chce, ¿e chcia³abym ¿eby mnie tylko szczerze przytuli³, po czym on mnie wy¶mia³ odburkaj±c ty bez seksu ? zabawne.
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--

Edytowane przez will will
Czas edycji: 2011-05-08 o 14:38
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 14:37   #76
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
Masz absolutn± racje, mój T¯ wie ¿e od niego nie odejdê i po prostu (po dzisiejszym dniu) s±dzê ¿e mnie totalnie olewa. Dzisiaj powiedzia³ mi ze nie chce siê ju¿ W OGÓLE ze mn± kochaæ poniewa¿ mo¿e siê rozejdziemy (powiedzia³ 50/50), powiedzia³ te¿ ¿e on chce dopiero zacz±æ to robiæ na relacji narzeczony-ona a nie na relacji ch³opak dziewczyna, ¿e mi tylko na tym zale¿y. Na to ja mu odpowiedzia³am ze ³zami w oczach ¿e chce tak by by³o kiedy¶, chce znów budowaæ, ¿eby nas ³±czy³o g³êbokie uczucie na co on odpar³ ¿e g³êbokiego uczucia nie bêdzie, bo on ju¿ nie chce siê kochaæ W OGÓLE. Nie wiem ju¿ co mam robiæ, jeszcze takie s³owa pada³y z tego ust. A gdy pyta³am dlaczego, by³am dociekliwa (ju¿ po rozmowie i tak chcia³am wiedzieæ co siê sta³o) on odpar³ bo nie a pozniej nie zas³ugujesz na to ¿ebym ci powiedzia³.
Mama mi radzi ¿ebym go zostawi³a (chodzi te¿ inne rzeczy, o ³ó¿kowych nie wie) ale ja po prostu nie umiem tak zostawiæ, Kocham go ale nie chce ¿eby mnie tak traktowa³, chce mi³o¶ci i blisko¶ci a tego mi mój partner nie zapewnia. Teraz postanowi³am nie odzywaæ siê do niego przez najbli¿szy tydzieñ, mo¿e za mn± za têskni i co¶ siê w nim ruszy, a mo¿e to tylko ju¿ z³udzenia. Mam wra¿enie ¿e T¯ po prostu ju¿ mnie nie chce, i boi mi sie o tym powiedzieæ. Jak mu zagrozi³am ¿e zerwê odpowiada no to zrywaj, bd mia³a lepszego. Nie wiem czy to istotne ale mo¿e ze 2 lata wyjadê za granice, chcia³am przyje¿d¿aæ do mojego T¯ na wakacje, ca³e. On odpowiada nie chce mnie tu widzieæ, tam sobie ¿yj i znajd¼ lepszego. Ja mam plany marzenia a on ? Wszystko burzy, ju¿ nie wiem co robiæ, wróci³bym do niego, przysiêga³am a on dalej swoje. Ja pomimo swoich m³odych lat biorê ten zwi±zek bardzo powa¿nie, on jednak nie. Dzi¶ te¿ co¶ wspomina³ o wakacjach beze mnie, wypad nad morze, bez mojego udzia³u. Ju¿ za³amujê rêce, co robiæ ? Czy to ma jeszcze jakikolwiek sens ?
Ja nie wiem, wybacz brutalno¶æ, ale czy Ty jestes naprawdê taka g³upia? Popatrz na to, co Ci zakolorowa³am. Naprawdê to Ci nic nie mówi?

Ten go¶æ Ciê nie kocha a Ty zachowujesz siê jak ostatnia idiotka. Mama dobrze mówi- rozstanie to jedyne wyj¶cie.

Nie wyobra¿am sobie, by mój T¯ tak do mnie powiedzia³, ani ja do niego. Ale wiesz, miêdzy moim zwi±zkiem a Twoim jest pewna zasadnicza ró¿nica: u nas jest obustronna mi³o¶æ.
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 14:41   #77
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez klempaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie wiem, wybacz brutalno¶æ, ale czy Ty jestes naprawdê taka g³upia? Popatrz na to, co Ci zakolorowa³am. Naprawdê to Ci nic nie mówi?

Ten go¶æ Ciê nie kocha a Ty zachowujesz siê jak ostatnia idiotka. Mama dobrze mówi- rozstanie to jedyne wyj¶cie.

Nie wyobra¿am sobie, by mój T¯ tak do mnie powiedzia³, ani ja do niego. Ale wiesz, miêdzy moim zwi±zkiem a Twoim jest pewna zasadnicza ró¿nica: u nas jest obustronna mi³o¶æ.
Nie szkodzi, muszê od kogo¶ dostaæ porz±dnego kopa ¿eby siê zebraæ do kupy i móc to zrobiæ. Dam sobie parê dni czasu, na och³oniêcie, wiem ¿e bêde musia³a podj±c ten ostateczny krok, ale jestem tchórzem, bojê siê to zrobiæ. W moim zwi±zku jest mi³osæ jednostronna, wiem o tym.
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 14:44   #78
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
Nie szkodzi, muszê od kogo¶ dostaæ porz±dnego kopa ¿eby siê zebraæ do kupy i móc to zrobiæ. Dam sobie parê dni czasu, na och³oniêcie, wiem ¿e bêde musia³a podj±c ten ostateczny krok, ale jestem tchórzem, bojê siê to zrobiæ. W moim zwi±zku jest mi³osæ jednostronna, wiem o tym.
Na co tu czekaæ? Po co?

I czego siê boisz? Naprawdê masz niewielk± szansê trafiæ na gorszego faceta ni¿ ten aktualny. On sam Ci powiedzia³, ¿e nie jeste¶ dla niego warta nawet tyle, by Ci cokolwiek wyja¶nia³.

Wiesz, tyle, to s± dla mnie warci koledzy z grupy, a co dopiero T¯... z którym rozmawiamy zawsze do skutku.


Je¶li masz fajny kontakt z mam± (a chyba masz, skoro z ni± o tym gada³a¶) to powiedz jej ze chcesz zerwac ale potrzebujesz wsparcia. I nie ma tu na co czekaæ....



A skoro wiesz, ze w Twoim zwi±zku jest mi³o¶æ tylko z Twojej strony.... to naprawdê nie masz tyle godno¶ci osobistej, by t± farsê (trudno to nazwaæ zwi±zkiem) po prostu zakoñczyc...?
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 15:40   #79
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez klempaa Poka¿ wiadomo¶æ
Na co tu czekaæ? Po co?

I czego siê boisz? Naprawdê masz niewielk± szansê trafiæ na gorszego faceta ni¿ ten aktualny. On sam Ci powiedzia³, ¿e nie jeste¶ dla niego warta nawet tyle, by Ci cokolwiek wyja¶nia³.

Wiesz, tyle, to s± dla mnie warci koledzy z grupy, a co dopiero T¯... z którym rozmawiamy zawsze do skutku.


Je¶li masz fajny kontakt z mam± (a chyba masz, skoro z ni± o tym gada³a¶) to powiedz jej ze chcesz zerwac ale potrzebujesz wsparcia. I nie ma tu na co czekaæ....



A skoro wiesz, ze w Twoim zwi±zku jest mi³o¶æ tylko z Twojej strony.... to naprawdê nie masz tyle godno¶ci osobistej, by t± farsê (trudno to nazwaæ zwi±zkiem) po prostu zakoñczyc...?
W³a¶nie je¶li chodzi o to, to nie potrafie z nim od tak zerwaæ. Mam przys³owiowe klapki na oczach. Potrzebuje troszkê czasu ¿eby móc to zwalczyæ i skoñczyæ to. Wiem ¿e on mnie nie kocha i nie wiem za czym jeszcze czekam, jestem tego ¶wiadoma. Chyba bojê sie samotno¶ci. Ale wiem ¿e nikt nie ma prawa mnie poni¿aæ czy obrazaæ i nie z nim nie mam ju¿ przysz³o¶ci.
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 15:43   #80
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie je¶li chodzi o to, to nie potrafie z nim od tak zerwaæ. Mam przys³owiowe klapki na oczach. Potrzebuje troszkê czasu ¿eby móc to zwalczyæ i skoñczyæ to. Wiem ¿e on mnie nie kocha i nie wiem za czym jeszcze czekam, jestem tego ¶wiadoma. Chyba bojê sie samotno¶ci. Ale wiem ¿e nikt nie ma prawa mnie poni¿aæ czy obrazaæ i nie z nim nie mam ju¿ przysz³o¶ci.

G***o prawda ze nie potrafisz.
Potrafisz, tylko nie chcesz.


Twoj wybor. Chcesz dalej daæ siê poni¿aæ i traktowaæ jak idiotka.... Twoj wybor.
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 16:00   #81
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 538
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Ty serio s³ysz±c takie s³owa nie wybuchnê³a¶ w trakcie ¶miechem i nie rzuci³a¶ go? O matko, co siê z tymi babami dzisiaj dzieje

ID¬ GO PRZEPRO¦!
Za³ó¿ pas cnoty! Zapal ¶wieczki i z krzy¿em po³ó¿ siê na ³o¿u, na którym dopu¶cili¶cie siê niecnych czynów i nuæ Bogurodzicê.

Jaka ró¿nica czy jeste¶ samotna czy nie? I tak nie bzykasz, we¼ siê ogarnij babo.
__________________
W³osomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: ¿eby ukochany móg³ wej¶æ po nich na 3 piêtro



Fakty nie przestaj± istnieæ z powodu ich ignorowania.


Edytowane przez ston3d
Czas edycji: 2011-05-08 o 16:02
ston3d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 17:11   #82
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez ston3d Poka¿ wiadomo¶æ
Ty serio s³ysz±c takie s³owa nie wybuchnê³a¶ w trakcie ¶miechem i nie rzuci³a¶ go? O matko, co siê z tymi babami dzisiaj dzieje

ID¬ GO PRZEPRO¦!
Za³ó¿ pas cnoty! Zapal ¶wieczki i z krzy¿em po³ó¿ siê na ³o¿u, na którym dopu¶cili¶cie siê niecnych czynów i nuæ Bogurodzicê.

Jaka ró¿nica czy jeste¶ samotna czy nie? I tak nie bzykasz, we¼ siê ogarnij babo.
nie o bzykanie mi chodzi, tylko o ¶wiadomo¶æ jaka jest ¿e budzê siê dla kogo¶, mam w kim¶ oparcie, mam do kogo pobiec i siê przytuliæ. W tym przypadku akurat tego oparcia nie mam, i bojê siê znów za jaki¶ czas z kim¶ wi±zaæ ¿e znów tak bêdzie, wiem ¿e po tym zerwaniu bêdê ba³a siê mi³o¶ci. Racja, potrafiê lecz nie chce.
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 17:28   #83
du¶.
Raczkowanie
 
Avatar du¶.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin / FFM.
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o nasze problemy seksualnie to jest jego przedwczesny wytrysk oraz to ¿e bardzo rzadko dochodze i byæ moze to ¿e jego penis nie jest zbyt du¿y. Zapewnia³am ¿e to nie problem ¿e mi to nie przeszkadza i wydawa³o mi siê ¿e probelm jest juz rozwi±zany. Znaczy jest na pewno.
Nie wiem, jak to dok³adnie ujê³a¶, ale je¶li to brzmia³o jak "kochanie nie przeszkadza mi Twój ma³y penis" to ten problem nigdy nie bêdzie rozwi±zany.


Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
Masz absolutn± racje, mój T¯ wie ¿e od niego nie odejdê i po prostu (po dzisiejszym dniu) s±dzê ¿e mnie totalnie olewa. Dzisiaj powiedzia³ mi ze nie chce siê ju¿ W OGÓLE ze mn± kochaæ poniewa¿ mo¿e siê rozejdziemy (powiedzia³ 50/50), powiedzia³ te¿ ¿e on chce dopiero zacz±æ to robiæ na relacji narzeczony-ona a nie na relacji ch³opak dziewczyna, ¿e mi tylko na tym zale¿y. Na to ja mu odpowiedzia³am ze ³zami w oczach ¿e chce tak by by³o kiedy¶, chce znów budowaæ, ¿eby nas ³±czy³o g³êbokie uczucie na co on odpar³ ¿e g³êbokiego uczucia nie bêdzie, bo on ju¿ nie chce siê kochaæ W OGÓLE. Nie wiem ju¿ co mam robiæ, jeszcze takie s³owa pada³y z tego ust. A gdy pyta³am dlaczego, by³am dociekliwa (ju¿ po rozmowie i tak chcia³am wiedzieæ co siê sta³o) on odpar³ bo nie a pozniej nie zas³ugujesz na to ¿ebym ci powiedzia³.
Nie widzisz, ¿e to co on robi to szanta¿ emocjonalny? "Wiem, ¿e Ci na tym zale¿y, wiêc Ci tego nie dam". Uciekaj dziewczyno. To, ¿e go kochasz usprawiedliwia Twoje nieszczê¶cie? Wiem, ¿e pierwsza mi³o¶æ jest cudowna i ciê¿ko siê j± traci, ale MY¦L O SOBIE! Spe³nienie w ³ó¿ku jest tak samo wa¿ne jak spe³nienie w ¿yciu.
__________________
You never know when your lies will come back and start fucking up your life.

STOP zakupom ubraniowym 4/30

Edytowane przez du¶.
Czas edycji: 2011-05-08 o 17:35
du¶. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 18:15   #84
2016071135
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 220
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Wszystko zosta³o ju¿ powiedziane, dodam tylko, ¿e serio nie ma na co czekaæ. Im szybciej tym lepiej. Kop w dupê! Skoro jest taki pewien, ¿e nigdy od niego nie odejdziesz, niech siê zdziwi ka¿dy boi siê samotno¶ci, ale przecie¿ nie bêdzie trwa³a wiecznie
2016071135 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 18:44   #85
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Przyszed³ do mnie nie dawno z kwiatami i przeprosinami ...
Mowi³ jaki by³ g³upi, ¿e przej¿a³ na oczy, ¿e chce znów budowaæ, p³aka³
Powiedzia³am ¿e ma mi daæ troche czasu, nie wiem co robiæ
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 18:45   #86
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
Przyszed³ do mnie nie dawno z kwiatami i przeprosinami ...
Mowi³ jaki by³ g³upi, ¿e przej¿a³ na oczy, ¿e chce znów budowaæ, p³aka³
Powiedzia³am ¿e ma mi daæ troche czasu, nie wiem co robiæ
Dziewczyno, przejrzyj na oczy. On Ciê nie kocha i nie szanuje. Nie dawaj tak sob± pomiataæ.
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 18:47   #87
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyno, przejrzyj na oczy. On Ciê nie kocha i nie szanuje. Nie dawaj tak sob± pomiataæ.
dlatego powiedzia³am ¿e ma mi daæ czas, nie polecia³am w jego ramiona
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 18:54   #88
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
dlatego powiedzia³am ¿e ma mi daæ czas, nie polecia³am w jego ramiona
Powinna¶ powiedzieæ, ¿e nie wrócisz do niego. Powiedzia³a¶, ¿e ma Ci daæ czas, a pewnie i tak wrócisz z podkulonym ogonem.
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 19:02   #89
201607231707
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 19 414
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
nie o bzykanie mi chodzi, tylko o ¶wiadomo¶æ jaka jest ¿e budzê siê dla kogo¶, mam w kim¶ oparcie, mam do kogo pobiec i siê przytuliæ. W tym przypadku akurat tego oparcia nie mam, i bojê siê znów za jaki¶ czas z kim¶ wi±zaæ ¿e znów tak bêdzie, wiem ¿e po tym zerwaniu bêdê ba³a siê mi³o¶ci. Racja, potrafiê lecz nie chce.
Nie masz tego, wiêc jaka jest ró¿nica miêdzy tkwieniem w takim zwi±zku, a byciem singlem?

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
Przyszed³ do mnie nie dawno z kwiatami i przeprosinami ...
Mowi³ jaki by³ g³upi, ¿e przej¿a³ na oczy, ¿e chce znów budowaæ, p³aka³
Powiedzia³am ¿e ma mi daæ troche czasu, nie wiem co robiæ
Mój ojciec jest TAKI SAM jak twój by³y. Dzwoni³, robi³ nadziejê, udawa³, ¿e mu zale¿y, a tak na prawdê ma to w dupie.
Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
dlatego powiedzia³am ¿e ma mi daæ czas, nie polecia³am w jego ramiona
To co napiszê zabrzmi patosowato, patetycznie i ogólnie szajsowato, ale: Te s³owa to tylko u³uda. Chcesz mieæ wra¿enie, ¿e masz nad nim kontrolê, nawet chwilow±, ale kontrolê. I tak do niego wrócisz.
201607231707 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 19:12   #90
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Demi93 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie masz tego, wiêc jaka jest ró¿nica miêdzy tkwieniem w takim zwi±zku, a byciem singlem?



Mój ojciec jest TAKI SAM jak twój by³y. Dzwoni³, robi³ nadziejê, udawa³, ¿e mu zale¿y, a tak na prawdê ma to w dupie.


To co napiszê zabrzmi patosowato, patetycznie i ogólnie szajsowato, ale: Te s³owa to tylko u³uda. Chcesz mieæ wra¿enie, ¿e masz nad nim kontrolê, nawet chwilow±, ale kontrolê. I tak do niego wrócisz.
kurcze, z nim same problemy, najlepiej ¿eby znikn±³
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.