Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 21:11   #31
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fakt, Peralglide'y są miękkie i przy częstym stosowaniu szybko się zużywają, ale z tym wysychaniem i obkurczaniem sztyftu to zależy - u mnie tylko w jednym się tak stało, choć mam aktualnie 4, a miałam więcej, chociaż wszystkie są tak samo przechowywane .
U mnie we wszystkich 7, w tym jednej nowiutkiej nieruszanej, a tez mam dobrze zamknięte i przechowywane, więc nie wiem jak to jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:13   #32
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dziękuję

a Feline chyba z Cham pale, to już nie do zdobycia
Jest w Dougu on line - kilka sztuk. Ale nie wykupcie wszystkich, proszę Bo ja się wciąż nad nią zastanawiam. Wieki całe nie miałam czarnej kredki, nie wiem, jak się będę czuła

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Corii - mogłabyś dodać też nr do MACa w Poznaniu?

Na stronie podają taki: Tel. +48 667 711 031

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Tak mi się jeszcze nasunęło odnośnie poprzedniego wątku o błyszczykach. Jestem w szoku, że da się zrobić coś bardziej klejącego niż biały Bobbik. Bardzo go lubię, ale konsytencję to on ma jak roztopione "krówki".
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:27   #33
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

O Wy BABY!
Nowy wątek a ja dopiero na drugiej stronie?!
:P

byłam, zmacalam, kupiłam!
Afrodytę, dwa cienie, ciemny błyszczyk i lakier żuczkowy. Jutro testy, ale jestem zakochana w konsystencji cieni ED. Ja je uwielbiam! Szkoda, że kolory takie dupowalne... wzięłam fiolet i ciemną zieleń.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:29   #34
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Tak mi się jeszcze nasunęło odnośnie poprzedniego wątku o błyszczykach. Jestem w szoku, że da się zrobić coś bardziej klejącego niż biały Bobbik. Bardzo go lubię, ale konsytencję to on ma jak roztopione "krówki".
Da się, da, mac w tym jest ekspertem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:32   #35
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

na facebooku kmaga byl konkurs (na czas), mozna było wygrać zaproszenie na makeup Maleficentem. Wyslalam maila, ale nie wiem czy nie za późno
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 07:07   #36
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Jest jakaś dosyć (ale nie przesadnie) miękka kredka z MAC godna polecenia? Chodzi o to, aby była czarna-czarna, głęboka czerń.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 07:37   #37
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Jest jakaś dosyć (ale nie przesadnie) miękka kredka z MAC godna polecenia? Chodzi o to, aby była czarna-czarna, głęboka czerń.
Dopiero o tym było pisane pare postów wstecz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 08:01   #38
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dopiero o tym było pisane pare postów wstecz
Widziałam ale czy to głęboka czerń?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 08:04   #39
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jest w Dougu on line - kilka sztuk. Ale nie wykupcie wszystkich, proszę Bo ja się wciąż nad nią zastanawiam. Wieki całe nie miałam czarnej kredki, nie wiem, jak się będę czuła
O, nie wiedziałam, kusisz . Klikaj szybko, żebym Ci w paradę nie weszła .

Czarna kredka zawsze się przyda - ostatecznie można zrobić kreskę i ją rozetrzeć, albo nałożyć na nią cień i już nie będzie tak kontrastowo. Ja w zasadzie jak chcę intensywną kreskę, to robię ją żelowym eyelinerem, a jak chcę tylko delikatnie przyciemnić linię rzęs, to używam właśnie kredki. No i czasem stosuję na linię wodną. Tak więc nie pękaj, kupuj .


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Tak mi się jeszcze nasunęło odnośnie poprzedniego wątku o błyszczykach. Jestem w szoku, że da się zrobić coś bardziej klejącego niż biały Bobbik. Bardzo go lubię, ale konsytencję to on ma jak roztopione "krówki".
Z Bobbi Brown mam tylko dwa takie mieniące się błyszczyki o miętowym posmaku (nie wiem w sumie, co to za seria), ale wg mnie MACowe Lipglassy są mniej klejące od tych bobbikowych, które mam.

Co do Clear Water, to on samodzielnie na ustach jest dla mnie za jasny, ale w tym typie, tylko z ciut ciemniejszym "podkładem" i mniejszymi drobinami jest Oh My Darling z kolekcji Magnetic Nude - śliczny, a wg mnie niedoceniony . Jest jeszcze w Dougim, jakby co .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
O Wy BABY!
Nowy wątek a ja dopiero na drugiej stronie?!
:P

byłam, zmacalam, kupiłam!
Afrodytę, dwa cienie, ciemny błyszczyk i lakier żuczkowy. Jutro testy, ale jestem zakochana w konsystencji cieni ED. Ja je uwielbiam! Szkoda, że kolory takie dupowalne... wzięłam fiolet i ciemną zieleń.
Też poszalałaś . Zazdroszczę tego fioletowego cienia, bo - jak wcześniej pisałam - też uważam, że formuła tych cieni jest mega.

Jak potestujesz, daj proszę znać jaki wymysliłaś patent na Modern Lure, bo on sam u mnie strasznie ciemno wychodzi i nie mam pomysłu, co z nim robić .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 09:18   #40
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziękuję Dziewczyny za pomoc w wyborze kredki

co do cieni z Alluring to konsystencja jest boska uwielbiam
z Lorelei jest coraz mniej zadowolona aczkolwiek formuła cieni extra, jeszcze bym capnęła ze dwa
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 13:21   #41
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Chciałam polecić jeszcze jedną fajną rzecz - jak dla mnie - Skin Base Visage - bazę pod podkłąd. Już długo koło niej chodziłam, ale dopiero teraz po testach sie skusiłam i jest świetna Łatwiej się podkład na niej rozciera i trzyma swiecenie ryjka w ryzach, zapobiega nadmiernemu wydzielaniu sebum. Tylko cena w stosunku do ilsoci lipna Mam za to nadzieje, ze wydajna w maire będzie, bo wystarczy jej niewiele w sumie do nałozenia.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-05-14 o 13:22
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 13:33   #42
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za pomoc w wyborze kredki

co do cieni z Alluring to konsystencja jest boska uwielbiam
z Lorelei jest coraz mniej zadowolona aczkolwiek formuła cieni extra, jeszcze bym capnęła ze dwa
o, a czemu? u mnie leży jeszcze niemaziany, bo się napatrzeć muszę najpierw
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 13:43   #43
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chciałam polecić jeszcze jedną fajną rzecz - jak dla mnie - Skin Base Visage - bazę pod podkłąd. Już długo koło niej chodziłam, ale dopiero teraz po testach sie skusiłam i jest świetna Łatwiej się podkład na niej rozciera i trzyma swiecenie ryjka w ryzach, zapobiega nadmiernemu wydzielaniu sebum. Tylko cena w stosunku do ilsoci lipna Mam za to nadzieje, ze wydajna w maire będzie, bo wystarczy jej niewiele w sumie do nałozenia.
Ja ja mialam jak mialam bardzo tlusta cere, i do takich bym jej nie polecala, bo jednak sie swieci za bardzo, musialam oddac komus. Ale teraz jak mam cere bardziej normalna/mieszana nie wiem jak by sie zachowala. Jak na primer sklad ma niezly, bo oprocz tradycyjnej wody i silikonow ma fajne antyoksydanty itp. W ogole niektore MACowe produkty do pielegnacji (nie wszystkie) sa naprawde niezle, chociaz ta cena
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 13:51   #44
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ja ja mialam jak mialam bardzo tlusta cere, i do takich bym jej nie polecala, bo jednak sie swieci za bardzo, musialam oddac komus. Ale teraz jak mam cere bardziej normalna/mieszana nie wiem jak by sie zachowala. Jak na primer sklad ma niezly, bo oprocz tradycyjnej wody i silikonow ma fajne antyoksydanty itp. W ogole niektore MACowe produkty do pielegnacji (nie wszystkie) sa naprawde niezle, chociaz ta cena
No piszać o sobie miałam na mysli cere mieszaną
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 14:10   #45
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
o, a czemu? u mnie leży jeszcze niemaziany, bo się napatrzeć muszę najpierw
wiesz co na powiece jest taki dla mnie nijaki bardzo podobny do All that glitters z tym że Lorelei jest bardziej gładki i mniej drobinkowy, dużo mam takich właśnie odcieni i zrobiłam się nieco wybredna
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 15:17   #46
NailsUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ja wczoraj zasiliłam swoja kosmetyczkę paint potem painterly, to moj 4 pot ale pierwszy naprawdę potrzebny oraz pomazinkę clear water, jest naprawdę uroczy solo a jako wykończenie świetnie podrasowuje kolory.

Mam 2 pytania, do dziewczyn posiadających - czy limit 233 jest wart ceny?
i 2 - obiła mi się kiedyś o oczy strona z odsypkami pigmentów czy może ktoś coś?
NailsUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 15:28   #47
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez NailsUp Pokaż wiadomość

Mam 2 pytania, do dziewczyn posiadających - czy limit 233 jest wart ceny?
To zalezy, dla jednej będzie warty, dla drugiej nie. Ja zakupu nie żaluję ani trochę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 16:54   #48
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, nie wiedziałam, kusisz . Klikaj szybko, żebym Ci w paradę nie weszła .

Czarna kredka zawsze się przyda - ostatecznie można zrobić kreskę i ją rozetrzeć, albo nałożyć na nią cień i już nie będzie tak kontrastowo. Ja w zasadzie jak chcę intensywną kreskę, to robię ją żelowym eyelinerem, a jak chcę tylko delikatnie przyciemnić linię rzęs, to używam właśnie kredki. No i czasem stosuję na linię wodną. Tak więc nie pękaj, kupuj .

Z Bobbi Brown mam tylko dwa takie mieniące się błyszczyki o miętowym posmaku (nie wiem w sumie, co to za seria), ale wg mnie MACowe Lipglassy są mniej klejące od tych bobbikowych, które mam.

Co do Clear Water, to on samodzielnie na ustach jest dla mnie za jasny, ale w tym typie, tylko z ciut ciemniejszym "podkładem" i mniejszymi drobinami jest Oh My Darling z kolekcji Magnetic Nude - śliczny, a wg mnie niedoceniony . Jest jeszcze w Dougim, jakby co .
Mój Bobbik nie jest miętowy, to jest biały Brightening Lip Gloss, bez drobinek, ma taki słodkawy zapach. Corii go dla mnie kupowała, kiedy wyszła jakaś limitowanka, bodajże Caviar & Oyster.
Bardzo lubię efekt jaki daje, ale można nim dosłownie przyklejać znaczki. Aż trudno sobie wyobrazić że można wyprodukować jeszcze większe lepiszcze do ust.

A propos Dougiego - weszłam przed chwilą, żeby kliknąć Feline i okazało się, że pojawiła się jeszcze jedna sztuka Clear Water. Capnęłam Mam nadzieję, że gdy mnie już mąż z domu eksmituje, to jakaś dobra dusza mnie przygarnie I mam też nadzieję, że z Feline się polubimy.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:12   #49
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

bylam dzis w MACu w Arkadii i babka powiedziała, że Maleficent ma byc tylko online. Mylila się czy mi sie wydaje?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 18:15   #50
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
bylam dzis w MACu w Arkadii i babka powiedziała, że Maleficent ma byc tylko online. Mylila się czy mi sie wydaje?
A diabli wiedzą, zadna jednak strata, bo nic ciekawego w tej kolekcji nie ma
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:31   #51
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A diabli wiedzą, zadna jednak strata, bo nic ciekawego w tej kolekcji nie ma
tu sie z Tobą w zupełności zgodzę.

aczkolwiek czasem mam wrażenie, że tu na wątku wszyscy wiedzą wiecej i lepiej niz Panie w sklepie
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:37   #52
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
tu sie z Tobą w zupełności zgodzę.

aczkolwiek czasem mam wrażenie, że tu na wątku wszyscy wiedzą wiecej i lepiej niz Panie w sklepie
Wiesz co, tutaj są przeważnie same macoholiczki, oblatane w nowych i nachodzących LE z wyprzedzeniem
Natomiast w sklepie obsługa niekoniecznie kocha ta markę, jak my, mimo w niej pracy. A jeśli nie miały Macówki akurat szkolenia nt nowych LE, to tym bardziej moga nie wiedzieć. Chociaz zdarzają sie wyjątki, ale małe - jak z autopsji zaobserwowałam
A rozmawiałam z Macóweczka 2 dni temu nt Maleficent i ona nie wiedziała czy bedzie czy nie, bo nie mieli jeszcze szkolenia własnie, jak mi tłumaczyła.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-05-14 o 18:39
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:56   #53
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz co, tutaj są przeważnie same macoholiczki, oblatane w nowych i nachodzących LE z wyprzedzeniem
Natomiast w sklepie obsługa niekoniecznie kocha ta markę, jak my, mimo w niej pracy. A jeśli nie miały Macówki akurat szkolenia nt nowych LE, to tym bardziej moga nie wiedzieć. Chociaz zdarzają sie wyjątki, ale małe - jak z autopsji zaobserwowałam
A rozmawiałam z Macóweczka 2 dni temu nt Maleficent i ona nie wiedziała czy bedzie czy nie, bo nie mieli jeszcze szkolenia własnie, jak mi tłumaczyła.
no to prawda, wyjątki są ja najbardziej zadowolona jestem zawsze z obsługi na złotych tarasach. Co do tego ze niekoniecznie kochają jak my, to też masz racje, ale ciężko mi to sobie wyobrazić. Ja musze przyznać, że byłabym zadowolona pracując tam.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:05   #54
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
no to prawda, wyjątki są ja najbardziej zadowolona jestem zawsze z obsługi na złotych tarasach. Co do tego ze niekoniecznie kochają jak my, to też masz racje, ale ciężko mi to sobie wyobrazić. Ja musze przyznać, że byłabym zadowolona pracując tam.
W Teresach mam ulubionego Macowego pana Adama i Macówkę Monię
Ja też chętnie bym popracowała w macu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:24   #55
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W Teresach mam ulubionego Macowego pana Adama i Macówkę Monię
Ja też chętnie bym popracowała w macu
nie wiem którzy to naprowadź
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:02   #56
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

w MACu on line niektóre produkty z Alluring z wyprzedano zmieniły status na "wkrótce w sprzedaży"
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:46   #57
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mój Bobbik nie jest miętowy, to jest biały Brightening Lip Gloss, bez drobinek, ma taki słodkawy zapach. Corii go dla mnie kupowała, kiedy wyszła jakaś limitowanka, bodajże Caviar & Oyster.
Bardzo lubię efekt jaki daje, ale można nim dosłownie przyklejać znaczki. Aż trudno sobie wyobrazić że można wyprodukować jeszcze większe lepiszcze do ust.

A propos Dougiego - weszłam przed chwilą, żeby kliknąć Feline i okazało się, że pojawiła się jeszcze jedna sztuka Clear Water. Capnęłam Mam nadzieję, że gdy mnie już mąż z domu eksmituje, to jakaś dobra dusza mnie przygarnie I mam też nadzieję, że z Feline się polubimy.
Ja mam z tej serii - Firefly (wypatrzyłam na filmiku Pixiwoo ) i Electric Violet. Są mocno lepiące, IMO bardziej niż lipglassy.

No to Feline mogłam teraz ze spokojem sumienia kliknąć . Fajnie, że udało Ci się załapać na Clear Water

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
w MACu on line niektóre produkty z Alluring z wyprzedano zmieniły status na "wkrótce w sprzedaży"
Może mieli zwroty
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:06   #58
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
nie wiem którzy to naprowadź
Adam - to taki króciutko obcięty w okularach - ale teraz to on wiecej jeździ po macach niż na miejscu jest, z tego co pamietam. Monia - to taka fajan ładna brunetka z długimi włosami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:07   #59
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam z tej serii - Firefly (wypatrzyłam na filmiku Pixiwoo ) i Electric Violet. Są mocno lepiące, IMO bardziej niż lipglassy.

No to Feline mogłam teraz ze spokojem sumienia kliknąć . Fajnie, że udało Ci się załapać na Clear Water

Może mieli zwroty
Obydwa Bobbiki piękne MACowego lipglassa na pewno przetestuję wzdłuż i wszerz kiedy już do mnie dotrze. No chyba, że okaże się, że był jakiś błąd w systemie i jednak mi go nie wyślą Ciekawe, czy to właśnie egzemplarz ze zwrotu
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 05:02   #60
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez fragolarossa Pokaż wiadomość
Tak robilam zamowienia w USA.

Zalozylam konto w mac w USA ,wyslalam na adres polameru a oni to wyslali do Polski.

Koszt przesylki do polamer USA z mac byl bezplatny

Do Polski koszt lotniczej 18 $ ( 15 produktow w paczce,cienie, roz,pomadki,pedzelki i poczworne podelko na cienie)

Wszystko bylo super dopoki paczka nie dotarla do POlski

Wiedzialam ze musze zaplacic vat i clo ,ale jeszcze dolicZyli my koszty oplaty celnej bagatela tylko 100 zl Takze mialam tyle zaoszczedzic a wyszlo mi prawie takie ceny jak Polsce. Celnicy powiedzieli ze do 300 zl czy $ juz nie pamietam jest 100 zl za odprawe wiadomo za wyzsze kwoty jeszcze wieksze koszta odprawy brrr

Zaklada sie konto na stronie Polamer lub Doma ,robis sie zakupy w sklepach w USA ,ktore maja Platnosc PAYPAL.Wiekszosc sklepow w USA mozna placic tylko karta wydana wUSA i na adres tylko z tej karty.Niektore sklepy uruchomily PayPal i mac ma wlasnie taka mozliwosc dlatego sie zdecydowalam

Po historii z tymi dodatkowymi oplatami za odprawe ,stwierdzilam ze bede czekac na promocje w Douglas w PL choc tam np. Nie mozna kupoc wkladow cieni i czesto nie ma limitowanych edycji

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Polamer ani doma nie pobieraja zadnych dodatkowych oplat za wyslanie paczki do Polski.Placi sie tylko koszty wysylki

Jesli wysylamy np. Na adres polameru w USA kilka paczek z roznych sklepow.To oni to pakuja w jedna paczke ,wtedy za przepakowanie trzeba zapalcic 10$ dolarow
ja tez mam takie same doswiadczenie z polamerem, co prawda kupowalam buty ale paczka lezakuje w agencji celnej a oni co chwile zadaja jakies papiery.. dla mnie tragedia
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.