Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 10:21   #1201
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dlaczego niestety? Jak ja bym chciała taka być, ruda blada... Ja mam typowo słowiańską urodę - zielone oczy, mysie włosy. Brązowa nie jestem, ale do bladolicej też mi daleko...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 11:19   #1202
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

och, jak super,ze ja sama tu blada nie jestem

ja kocham swoja jasna skore i nie zamierzam na solarki chodzic,po co? ktos kiedys powiedzial,ze blada skora jest szlachetna-oj,zgadzam sie

ja uwielbiam podkreslac bardzo oczy-tona mascary,eyeliner po wew stornie dolnej powieki i lekko nad gorna, delikatne brwi, troche jasnego rozu, usta nieco rozowe lub bledsze i naprawde podoba mi sie taki look

dodam,ze mam czarne wlosy, i wtedy bladosc jest nieco widoczna

Ale nie chcialam nigdy sie zamienia w opalona blondynke

i tez mialam problemy ze znalezieniem dobrego jasnego podkladu- jedyny,ktory mi odpowiadal, to byl Astor nr 1, ale juz nie uzywam, ale polecam dla bladych

zaczelam stosowac po prostu jasne korektory-gdyz jak pewne wiecei-z korektorami jest latwiej znalezc naprawde jasne kolorki!
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 18:42   #1203
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez olgicula Pokaż wiadomość
Ja jestem baaardzo blada- praktycznie biała, ale moja skora ma odcien zlotawy- i denerwuje mnie ze WSZYSTKIE podklady sa za ciemne i maja jakis rozowy dodatek...
Maluje sobie usta na jasno i rzesy dosc dokladnie- mam je dlugie. Do tego brwi musza byc perfect, roz na policzki i mowia ze jest tak 'slowiansko'

no i rudzielcem jestem... niestety.
a ja uwielbiam moje rude włosy, przynajmniej się wyróżniam tylko mam problem z różem, bo jakoś nie mogę się ostatecznie sklasyfikować jako np Jesień, bo nie mam ciepłego odcienia skóry (jaki przypisany jest temu typowi), ale też nie jestem jakoś strasznie różowa.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 23:13   #1204
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, zgłasza się kolejna bladolica ! Podlgądam wątek juz od jakichś dwóch lat, ale nigdy nic nie napisałam- czas to zmienić

Mam jasną skórę, którą w sumie od zawsze lubiłam i lubię nadal, mimo, ze w lato zawsze znajdzie się ktos kto stwierdzi, ze moglabym sie w koncu trochę opalic Na dodatek mam ciemnobrązowe oczy i ciemne włosy. Używałam filtrów, jednak wszystkie ktore miałam mnie zapychały, więc aktualnie nie używam, ale przymierzam się do wypróbowania jakiegos kolejnego.

Wydaje mi się, ze jestem latem, tylko trochę nietopywym- bo ciemnowłosym i ciemnookim, ale zdecydowanie typem chłodnym, jednak nie tak intensywnym jak zima Po lecie zawsze mocno jasnieja mi wlosy, dlatego chciałabym je troszkę ujednolicic jakims brązem- moze macie jakies sprawdzone farby o chłodnym odcieniu, brązowe? Myslałam o słodkim capuccino joanny ( w internecie widzialam dwie wersje tej samej farby)- na jednej ładny jasny brąz (tylko czy zimny?) a drugi jakis machoniowy, ten mnie nie interesuje.

Przyjmiecie mnie do swojego bladziutkiego grona?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 09:59   #1205
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja apropos ciemnej szminki i jasnej cery- uwielbiam to połączenie, choć ciężko mi chodzić z czymś "cięzkim" na ustach, muszę się przyzwyczaić.
Dodaję fotki na pierwszym czerwień Rimmela (nie mam tak ciemnej cery, berecik jest bardziej czerwony i włosy też!)
Na drugim Deni Carte z małej drogerii( kolor skóry nieco bliższy prawdy ale prześwietlone niestety, włosy mam rude a nie brązowe w tym momencie )
przepraszam za jakość ale ogólny efekt widać i kolor pomadek nie jest przekłamany

Kurcze jakoś krzywo się pomalowałam :/dodam lepsze fotki jak odzyskam aparat

Mila 17, nie polecam słodkiego capuciono jeśli chcesz chłodnego brązu, mi po tej farbie wyszedł ładny jasny rudy kolor
__________________
ehhh

Edytowane przez Delave
Czas edycji: 2009-09-19 o 10:05
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 10:09   #1206
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Ja apropos ciemnej szminki i jasnej cery- uwielbiam to połączenie, choć ciężko mi chodzić z czymś "cięzkim" na ustach, muszę się przyzwyczaić.
Dodaję fotki na pierwszym czerwień Rimmela (nie mam tak ciemnej cery, berecik jest bardziej czerwony i włosy też!)
Na drugim Deni Carte z małej drogerii( kolor skóry nieco bliższy prawdy ale prześwietlone niestety, włosy mam rude a nie brązowe w tym momencie )
przepraszam za jakość ale ogólny efekt widać i kolor pomadek nie jest przekłamany

Kurcze jakoś krzywo się pomalowałam :/dodam lepsze fotki jak odzyskam aparat

Mila 17, nie polecam słodkiego capuciono jeśli chcesz chłodnego brązu, mi po tej farbie wyszedł ładny jasny rudy kolor
Jaka Ty piękna
Kolor skóry i ust idealnie ze sobą współgrają
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 11:00   #1207
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Jaka Ty piękna
Kolor skóry i ust idealnie ze sobą współgrają
Dziękuję, ja po prostu dobrze na zdjęciach wychodzę, w realu nie jest aż tak fajnie
Mam żółtawą skórę więc staram się zawsze wybierać ciepłe pomadki.

Zawsze z zachwytem oglądam Twoją twarz i makijaże. Ale już chyba Ci kiedyś o tym mówiłam Stylizacja na Ditę mnie powaliła
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 20:11   #1208
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, ja do Was - bladolicych z konkretnym pytaniem Do tej pory używałam podkładu L'Oreal Translucide koloru SOFT IVORY - najjaśniejszego z tej serii, który pasował mi wyśmienicie. Niestety teraz nie mogę go znaleźć już nawet na Allegro i po przestudiowaniu Wizażu zdecydowałam się na Revlon Colorstay, mam jednak wątpliwości co do wyboru pomiędzy Ivory i Buff...Zrodziły się kiedy wyczytałam, że Ivory ma różowy pigment, a ja (choć pewna nie jestem, niemniej wnoszę z tego, że mi L'Oreal pasował a on raczej z różowym nie miał nic wspólnego) jestem raczej żółtawa... Obawiam się z kolei, że Buff może być za ciemny - chyba , że one się różnią tylko tonacją? Doradźcie coś, proszę Pozdrawiam wszystkie tzw. Snołłajty
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:23   #1209
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Dziękuję, ja po prostu dobrze na zdjęciach wychodzę, w realu nie jest aż tak fajnie
Mam żółtawą skórę więc staram się zawsze wybierać ciepłe pomadki.

Zawsze z zachwytem oglądam Twoją twarz i makijaże. Ale już chyba Ci kiedyś o tym mówiłam Stylizacja na Ditę mnie powaliła
Nie wiem jak w realu, ale na zdjęciach jesteś boska

Dziękuję za miłe słowa Bardzo mi miło
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 13:49   #1210
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez MILENA* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja do Was - bladolicych z konkretnym pytaniem Do tej pory używałam podkładu L'Oreal Translucide koloru SOFT IVORY - najjaśniejszego z tej serii, który pasował mi wyśmienicie. Niestety teraz nie mogę go znaleźć już nawet na Allegro i po przestudiowaniu Wizażu zdecydowałam się na Revlon Colorstay, mam jednak wątpliwości co do wyboru pomiędzy Ivory i Buff...Zrodziły się kiedy wyczytałam, że Ivory ma różowy pigment, a ja (choć pewna nie jestem, niemniej wnoszę z tego, że mi L'Oreal pasował a on raczej z różowym nie miał nic wspólnego) jestem raczej żółtawa... Obawiam się z kolei, że Buff może być za ciemny - chyba , że one się różnią tylko tonacją? Doradźcie coś, proszę Pozdrawiam wszystkie tzw. Snołłajty
ivory jest jaśniejszy i wpada w róż, buff ciemniejszy i żółtawy
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 17:34   #1211
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Dziękuję, ja po prostu dobrze na zdjęciach wychodzę, w realu nie jest aż tak fajnie
Mam żółtawą skórę więc staram się zawsze wybierać ciepłe pomadki.

Zawsze z zachwytem oglądam Twoją twarz i makijaże. Ale już chyba Ci kiedyś o tym mówiłam Stylizacja na Ditę mnie powaliła
Na zdjęciach jesteś przepiękna- i sądzę że w realu też
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 18:00   #1212
AtaraxiaKruszynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 32
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam, podpinam się pod temat.
Jednak chciałabym naturalnie pielęgnować raczej skóre, rzadko uzywam podkład. Z pewnością jak wiele osób męczą mnie fiolety pod oczyma ;S
Zdjęcie sprzed 2 lat, najchętniej spotęgowałabym to malując na czarno włosy jednak miałam duże problemy z zejściem z rozjaśniacza wiec odpuszczę sobie. Zastanawiałam się czy jestem Lato czy Zima ;>
AtaraxiaKruszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:21   #1213
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

moim zdaniem latem zdecydowanie :Ehem:

Dealave swietnie wyglądasz, i dzięki za cynk- niezly bałagan bym sobie zrobila

Oglądała ktoras z Was wczoraj pierwszy odcinek nowego programu Goka? Zrobili badania skóry kilku dziewczynom- jedna miala 23 lata-jej skóra 29. Jak sama to okreslila uwielbia się opalać. Była tam tez 25 latka ktora unikała słonca- jej skóra była od niej o 5 lat mlodsza
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:24   #1214
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
moim zdaniem latem zdecydowanie :Ehem:

Dealave swietnie wyglądasz, i dzięki za cynk- niezly bałagan bym sobie zrobila

Oglądała ktoras z Was wczoraj pierwszy odcinek nowego programu Goka? Zrobili badania skóry kilku dziewczynom- jedna miala 23 lata-jej skóra 29. Jak sama to okreslila uwielbia się opalać. Była tam tez 25 latka ktora unikała słonca- jej skóra była od niej o 5 lat mlodsza
Widziałam toTakei maski czerwone, jak z horroru "Dyniogłowy".
Swoja drogą dziewczyna (nie pamiętam imion), którą typowałam na najmłodszą cerę wypadła...staro. Bałabym się sobie tego zrobić.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:52   #1215
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Widziałam toTakei maski czerwone, jak z horroru "Dyniogłowy".
Swoja drogą dziewczyna (nie pamiętam imion), którą typowałam na najmłodszą cerę wypadła...staro. Bałabym się sobie tego zrobić.
O kurcze,moze znajde gdzies ten odcinek. Musze to na wlasne oczy zobaczyc
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:56   #1216
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
O kurcze,moze znajde gdzies ten odcinek. Musze to na wlasne oczy zobaczyc
Jest na co popatrzeć. One się same wystraszyły a potem jak im tłumaczyła pani kosmetyczka(?) czemu tak jest to wyglądały jak zawstydzone dziewczynki.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:03   #1217
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
O kurcze,moze znajde gdzies ten odcinek. Musze to na wlasne oczy zobaczyc
Jak znajdziesz to podziel się, również to chętnie zobaczę
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:41   #1218
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mniej więcej tak to wyglądało:0
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:48   #1219
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja też z chęcią to zobaczę
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 06:34   #1220
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A wiecie ktory to nr odcinka? Probowalam wczoraj szukan na youtube,ale narazie bez skutku .
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:40   #1221
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny jakiego kremu używacie na noc? Ostatnimi czasy wszystko mnie zapycha, powstają mi ropne gule podskórne... nie wiem co robić. Używałam Bambino, potem masła kakaowego ziaji (chwilowa fascynacja zapachem tego kremu, i tak mnie nie przyciemnił), acne-dermu przez 2 miesiące (nie zlikwidował przebarwień, za to powstało mnóstwo nowych), ogórkowego ziaja, physiogelu, potem próbowałam nie używać niczego... jednak nic nie pomaga, a stan mojej cery wciąż się pogarsza :/
Dodam, że nie używam podkładu (nie chcę), tylko samego korektora, a na dzień używam musu matującego lirene spf 15. Służy mi dobrze, bo zanim miałam ten wysyp używałam go i miałam śliczną cerę.
Proszę, pomóżcie... coś o nieskomplikowanym składzie nie mającym szans zapchac, dla dziewczyny w wieku 20 lat...
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:00   #1222
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiego kremu używacie na noc? Ostatnimi czasy wszystko mnie zapycha, powstają mi ropne gule podskórne... nie wiem co robić. Używałam Bambino, potem masła kakaowego ziaji (chwilowa fascynacja zapachem tego kremu, i tak mnie nie przyciemnił), acne-dermu przez 2 miesiące (nie zlikwidował przebarwień, za to powstało mnóstwo nowych), ogórkowego ziaja, physiogelu, potem próbowałam nie używać niczego... jednak nic nie pomaga, a stan mojej cery wciąż się pogarsza :/
Dodam, że nie używam podkładu (nie chcę), tylko samego korektora, a na dzień używam musu matującego lirene spf 15. Służy mi dobrze, bo zanim miałam ten wysyp używałam go i miałam śliczną cerę.
Proszę, pomóżcie... coś o nieskomplikowanym składzie nie mającym szans zapchac, dla dziewczyny w wieku 20 lat...
Ja też szukam takiego kremu.. Ostatnimi czasy używam kremu z Lilliputza ze smokiem, aczkolwiek został on już wycofany i muszę się przesiąść na coś innego.
Właśnie czytam te wątki
Klik
Klik
Może coś znajdę ciekawego

Kupiłam niedawno bronzer Rimmela, cudny jest Zero wściekłych, bombkowych drobinek
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:15   #1223
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość

i tez mialam problemy ze znalezieniem dobrego jasnego podkladu- jedyny,ktory mi odpowiadal, to byl Astor nr 1, ale juz nie uzywam, ale polecam dla bladych

zaczelam stosowac po prostu jasne korektory-gdyz jak pewne wiecei-z korektorami jest latwiej znalezc naprawde jasne kolorki!
Ten astro jest jak dla mnie ciemny.
Cytat:
Napisane przez MILENA* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja do Was - bladolicych z konkretnym pytaniem Do tej pory używałam podkładu L'Oreal Translucide koloru SOFT IVORY - najjaśniejszego z tej serii, który pasował mi wyśmienicie. Niestety teraz nie mogę go znaleźć już nawet na Allegro i po przestudiowaniu Wizażu zdecydowałam się na Revlon Colorstay, mam jednak wątpliwości co do wyboru pomiędzy Ivory i Buff...Zrodziły się kiedy wyczytałam, że Ivory ma różowy pigment, a ja (choć pewna nie jestem, niemniej wnoszę z tego, że mi L'Oreal pasował a on raczej z różowym nie miał nic wspólnego) jestem raczej żółtawa... Obawiam się z kolei, że Buff może być za ciemny - chyba , że one się różnią tylko tonacją? Doradźcie coś, proszę Pozdrawiam wszystkie tzw. Snołłajty
Mysle ze nie ma innej rady jak pojscie do drogerii i prztestowaniu ich na nadgarstku.
Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiego kremu używacie na noc? Ostatnimi czasy wszystko mnie zapycha, powstają mi ropne gule podskórne... nie wiem co robić. Używałam Bambino, potem masła kakaowego ziaji (chwilowa fascynacja zapachem tego kremu, i tak mnie nie przyciemnił), acne-dermu przez 2 miesiące (nie zlikwidował przebarwień, za to powstało mnóstwo nowych), ogórkowego ziaja, physiogelu, potem próbowałam nie używać niczego... jednak nic nie pomaga, a stan mojej cery wciąż się pogarsza :/
Dodam, że nie używam podkładu (nie chcę), tylko samego korektora, a na dzień używam musu matującego lirene spf 15. Służy mi dobrze, bo zanim miałam ten wysyp używałam go i miałam śliczną cerę.
Proszę, pomóżcie... coś o nieskomplikowanym składzie nie mającym szans zapchac, dla dziewczyny w wieku 20 lat...
Nic dziwnego ze bambino Cie zapycha, lepiej nie stosuj go na twarz.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 15:25   #1224
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja kupiłam krem na noc eva natura +18

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...leniajacy.html

jestem zadowolona, nie zapycha mnie (chociaż wiele kremów to robi), szybko się wchłania, nie drogi. tylko trudno dostać, ja swój dorwałam po długich poszukiwaniach w Auchan.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:05   #1225
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuję serdecznie za porady! Ja wiem, że niby Bambino jest pełen zapychaczy, ale wiele osób baaardzo go chwali, nawet w walce z trądzikiem! I mam wrażenie, że to nie on mnie zapycha, tylko że ogólnie moja skóra ostatnio szaleje... Boję się używać czegokolwiek, ale ta Pollena-Eva kusi - uwielbiam tę firmę!

A ten bronzer Rimmela nie jest za ciemny dla bladolicych? Też myślałam o używaniu bronzera zamiast różu (przejadł mi się), ale boję się brązowych placków na policzkach i śmiesznego efektu...
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 19:44   #1226
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiego kremu używacie na noc? Ostatnimi czasy wszystko mnie zapycha, powstają mi ropne gule podskórne... nie wiem co robić. Używałam Bambino, potem masła kakaowego ziaji (chwilowa fascynacja zapachem tego kremu, i tak mnie nie przyciemnił), acne-dermu przez 2 miesiące (nie zlikwidował przebarwień, za to powstało mnóstwo nowych), ogórkowego ziaja, physiogelu, potem próbowałam nie używać niczego... jednak nic nie pomaga, a stan mojej cery wciąż się pogarsza :/
Dodam, że nie używam podkładu (nie chcę), tylko samego korektora, a na dzień używam musu matującego lirene spf 15. Służy mi dobrze, bo zanim miałam ten wysyp używałam go i miałam śliczną cerę.
Proszę, pomóżcie... coś o nieskomplikowanym składzie nie mającym szans zapchac, dla dziewczyny w wieku 20 lat...
ja smaruję się mieszanką lipobazy z olejem arganowym i żelem hialuronowym( z BU) bo mam mega suchą skórę z AZS. ale ogólnie - oleje z tym żelem to najlepszy wybór, dla każdego typu skóry (są różne oleje, można wybrać też naprawdę leciutkie i niezapychające)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 14:03   #1227
judytkap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

witajcie, chciałabym się Was poradzić który podkład wygląda ładniej na mojej twarzy. Też tak ja Wy jestem bladziochem, typem zimy południowej (jasna cera, ciemne oczy i włosy). Poożej wklejam zdjęcie z twarzą pomalowaną dwoma podkładami - po lewej stronie MAC NC15, po prawej Revlon Ivory. Bardzo proszę o obiektywną ocenę i pomoc.
judytkap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 14:22   #1228
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez judytkap Pokaż wiadomość
witajcie, chciałabym się Was poradzić który podkład wygląda ładniej na mojej twarzy. Też tak ja Wy jestem bladziochem, typem zimy południowej (jasna cera, ciemne oczy i włosy). Poożej wklejam zdjęcie z twarzą pomalowaną dwoma podkładami - po lewej stronie MAC NC15, po prawej Revlon Ivory. Bardzo proszę o obiektywną ocenę i pomoc.
Zdjęcie jest w bardzo słabej jakości, że nie widać żadnej różnicy na mocno rozmazanej twarzy. Wstaw lepsze to odpowiemy.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:03   #1229
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez judytkap Pokaż wiadomość
witajcie, chciałabym się Was poradzić który podkład wygląda ładniej na mojej twarzy. Też tak ja Wy jestem bladziochem, typem zimy południowej (jasna cera, ciemne oczy i włosy). Poożej wklejam zdjęcie z twarzą pomalowaną dwoma podkładami - po lewej stronie MAC NC15, po prawej Revlon Ivory. Bardzo proszę o obiektywną ocenę i pomoc.
a nie po prostu 'zwykłej' zimy? bo zima południowa to chyba raczej czarne włosy+śniada cera?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 13:37   #1230
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Melduję się w wątku, bo też jestem bladolica. Podziwiam was dziewczyny, że macie tyle zapału i wiary, którą zaszczepiacie u osób, które trochę wstydzą się swojej bladości.

Bardzo podoba mi się kontrast między bladą cerą, a ciemnymi włosami, niestety mnie natura obdarzyła trochę przewrotnie. Mam jasną cerę i włosy ciemny blond, ale oczy brązowe i całą oprawę oczu (brwi, rzęsy) bardzo wyraźną, ciemną. Nie mam aparatu, więc wstawię zdjęcia Keiry, która przez jakiś czas miała podobne cechy. Jaki kolor różu pasuje do takiej urody? Dotychczas próbowałam tylko róży w odcieniach brązu, ale zastanawiam się czy czasem coś w różu nie ożywiłoby mojej cery?

Dopisek:
ja mam cerę jasną, jak na zdjęciu 1, 2 i 3 wstawiłam żeby pokazać kolor włosów i ciemną oprawę oczu, jaką posiadam.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2009-09-27 o 13:39 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.