Guerlain-kolorówka - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-24, 09:22   #3061
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
pedzel Sephory kupilam kiedys 1. kabuki. i bardzo mnie zawiodl, wlosy wypadaly z niego niczym z mojego psa na wiosne [], jakos tak sie w dodatku zbil strasznie.. no ale po opiniach na kwc sie zastanawiam nad tym duzym, moze bedzie lepszy.. no bo ogolnie to kulki najlepiej chyba nakladac takim duuuuzym pedzlem, nawet do modelowania w kwestiach kulkowych to ja calkiem zielona jestem
mi kabuki z Sephory odpowiada nie wypada włosie ani nic złego się z nim nie dzieje ale może powinnam rozejrzeć się za jakimś bardziej miękkim pędzlem, to kulki będą się mniej pylić
siedząc w tym wątku coraz bardziej nakręcam się na kosmetyki Guerlain tylko czemu u nas są takie ceny
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 09:30   #3062
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi kabuki z Sephory odpowiada nie wypada włosie ani nic złego się z nim nie dzieje ale może powinnam rozejrzeć się za jakimś bardziej miękkim pędzlem, to kulki będą się mniej pylić
siedząc w tym wątku coraz bardziej nakręcam się na kosmetyki Guerlain tylko czemu u nas są takie ceny
to moze mi sie trafil jakis pechowy no ale na razie mam miekkie douglasowe i sa super

natomiast co do tego watku to masz racje. niedobre baby roztaczaja nam wizje cudownych kosmetykow a nasze zasoby finansowe topnieja
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 10:34   #3063
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Guerlain-kolorówka

no to jeszcze do pędzelków. EDM-owskie super, ale nie nadają się do kulek bo zbyt miękkie (pisałam szczegółowo wyżej) - znam i mam je wszystkie więc pisze z doświadczenia. Używam natomiast do kulek małego kabuki ze smashboxa, bo do sephory przez kilka miesięcy dojechać nie mogę i ciągle mi nie po drodze. Wkurza mnie to zalegające na koncie 100zł. I jak tak dalej będzie to rusze się specjalnie te 50 km, bo na all nie ma i nie ma ich. A sam pędzelek miałam w łapce, dotykałam, miziałam, malowałam się - wg mnie jest superaśny i o klasę rzeczywiście wyżej niż pozostałe jego sephorowskie koleżki

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

mały OT: zdaje się,że tu przewijają się wizażystki ojojoj kobitki niedobrze, ja robię test zawsze wizażystkom, czy mogę im zaufać i czy są kompetentne jeżeli spytam o pędzelki, jak się nie zna to lipa nie makijażystka i wówczas nic nie kupię z jej polecenia w salonie ani w inglocie ani w sephorze ani innym i nie dam się umalować ani nie słucham jej uwag a krytykuję, trzeba być profesjonalistą. wredna jestem, ale cóż.
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 10:47   #3064
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Jz kupilam w tym roku zestaw pędzli z Allegro z Lancrone i zywam z nich pedzla do Pasteli i sprawuje sie swietnie. Super sie nabiera i rozprowadza
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 11:03   #3065
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
no to jeszcze do pędzelków. EDM-owskie super, ale nie nadają się do kulek bo zbyt miękkie (pisałam szczegółowo wyżej) - znam i mam je wszystkie więc pisze z doświadczenia. Używam natomiast do kulek małego kabuki ze smashboxa, bo do sephory przez kilka miesięcy dojechać nie mogę i ciągle mi nie po drodze. Wkurza mnie to zalegające na koncie 100zł. I jak tak dalej będzie to rusze się specjalnie te 50 km, bo na all nie ma i nie ma ich. A sam pędzelek miałam w łapce, dotykałam, miziałam, malowałam się - wg mnie jest superaśny i o klasę rzeczywiście wyżej niż pozostałe jego sephorowskie koleżki

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

mały OT: zdaje się,że tu przewijają się wizażystki ojojoj kobitki niedobrze, ja robię test zawsze wizażystkom, czy mogę im zaufać i czy są kompetentne jeżeli spytam o pędzelki, jak się nie zna to lipa nie makijażystka i wówczas nic nie kupię z jej polecenia w salonie ani w inglocie ani w sephorze ani innym i nie dam się umalować ani nie słucham jej uwag a krytykuję, trzeba być profesjonalistą. wredna jestem, ale cóż.
ale dzial nazywa sie zdaje sie "pytania do wizazystki" i ja tu mam pytania, a jesli cos mowie, to o moich doswiadczeniach. maluje siebie i tylko siebie, znam sie na pedzlach, ktorych sama uzywam [a, ze z kulkami nie mialam do czynienia, to pedzle do nich tez sa mi obce], a zawodowo to sie zajmuje juz czyms innym [pedzlami, ale z Photoshopa
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 11:38   #3066
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja do moich prasowancow uzywam pedzla z Douglasa wlasnie, ceny podobne do Sephorowych, a jakos mi sie bardziej sprawdzaja.. do rozu tez mam od nich pedzel i w sumie najczesciej go uzywam [do prasowancow tez], bo bardzo dobrze modeluje sie nim twarz. ten pedzel do rozu nie byl drogi, kosztowal ok 40 zl z tego, co pamietam, a sluzy mi pol roku i ani wlosek z niego nie wypadl.


takze do prasowanego polecam Ci pedzel Douglasa jak najbardziej, one sa miekkie, ale przy prasowanych to sprawdza sie super [ja tez nie wiedzialam, ze sa inne, laik ze mnie, no ale tu dziewczyny pisaly, ze do kulek musi byc twardszy pedzel, to ja sie ich slucham ]
A który dokładnie, bo te droższe to kosztuja 150 zł, a jak warto tańszy, to po co przepłacać Mają tez pędzle Barbary Hoffman czy jakoś tak i one chyba nie sa takie drogie. Kupię sobie jakis miękki do prasowańców, a potem zastanowię się nad pędzlem do kulek...Dzięki
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:09   #3067
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja używałam do kulek pędzla Sephory,Inglota,Gosh,któr y był dość szorstki,i kilku innych,ale jak dla mnie najlepszy jest z EDM LHK,żaden nie daje u mnie tak wspaniałego efektu jak właśnie ten,jest super mięciutki i delikatny,puder pięknie się wtapia w skórę.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 12:11   #3068
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja zainwestuje tez w pedzel ale to pozniej bo teraz wydalam sporo na nowego kompa

Swoja droga wlasnie tez zauwazylam ze tego pylku w kulkach jest sporo i boje sie, ze Pastele szybko sie skoncza przez to A uzywam ich codziennie bo tak pięknie mnie upiększaja, ze juz nie potrafie sobie ich odmowic

Nawet moj TŻ powiedzial mi, ze wygladam slicznie... wiec cos w tym jest...

Ehhh.. dopiero co je kupiłam a juz sie o Nie boje

A wlasnie!!! Wczoraj wysypałam Pastele na biurko i policzyłam kuleczki - mam 82 w opakowaniu
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:16   #3069
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

no wlasnie ten EDM LHK ma super opinie na KWC i ogolnie jakos tak solidnie wyglada i sie nad nim zastanawiam powaznie [czyli on nie jest za miekki do kulek?]

immolation, to widze, ze dolaczylas juz do tej grupy maniaczek meteorkow, ktore je licza? jak ja bede miala kulkowe to pewnie mi tez do reszty juz odbije
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:19   #3070
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

No troszkę wmanię wpadłam

Ale w sumie policzyłam z czystej ciekawości bo pamiętam, że pisała tutaj kiedyś któraś z dziewczyn zemialaw pudeleczku 52 kulki... a ja mam 82... i zgłupiałam trochę
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:24   #3071
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

ale ta sama edycja? moze bylas po imprezie i dwoilo Ci sie w oczach? ;>
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 12:38   #3072
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Edycja?

Nie, nie bylam ani na imprezie ani po imprezie

Wczoraj je sobie wysypałam zanim zaczelam sie malowac
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:39   #3073
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

no skrot myslowy
Ty masz kulki z limitowanej edycji i chodzilo mi o to, czy te policzone tez z niej byly czy np z jakiejs innej lub ze zwyklej kolekcji [bo one moga sie np roznic wielkoscia i wagowo tyle samo, a ilosc kulek nie ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:41   #3074
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja też używam Inglotowych pędzli do Meteorytów...a konkretnie tego pędzla do różu (chociaż ten największy do sypańca też mam).
Mam bardzo wrażliwą skórę (alergiczną) i muszę używać mięciutkich i puchatych pędzli - inne mnie drapią i podrażniają (miałam swego czasu kilka z Sephory i Kozłowskiego - dla mnie lipa). Bardzo mi odpowiadają te z Inglota
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:42   #3075
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no skrot myslowy
Ty masz kulki z limitowanej edycji i chodzilo mi o to, czy te policzone tez z niej byly czy np z jakiejs innej lub ze zwyklej kolekcji [bo one moga sie np roznic wielkoscia i wagowo tyle samo, a ilosc kulek nie ]
Nie no tylko te moje..
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:47   #3076
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka


chodzilo mi o to, ze te policzone przez inna Wizazanke mogly byc inne niz Twoje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:51   #3077
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Aj no sorki no Zakrecilam sie w poewnym momencie i chyba nie zrozumialam co napisalas Ale juz czaje hahaha
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:52   #3078
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

pewnie juz przez zblizajacy sie weekend i przemeczenie praca obnizyly mi sie zdolnosci komunikacyjne
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:59   #3079
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Albo mi
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 16:25   #3080
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

LHK są na all, ale nie wiem, czy te pędzle tez podrabiają,jak te MAC'owskie, na all są w dobrych cenach, ale te wyglądaja podejrzanie:
http://www.allegro.pl/item751416821_...iekki_edm.html, a te?:
http://www.allegro.pl/item744471100_...rals_nowy.html

bo chyba tego sobie wezmę do kulek, jest najtańszy, a też chwalony...No, chyba, że do prasowańca, jest taki piekny ( na blogu Nevady ) - prasowaniec oczywiście, nie pędzel, że jak dojdzie, to chyba żel mi go będzie uzywać, już tęsknię za nim...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:32   #3081
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Mam pytanko do truskawkowiczek kumpela zamowila kosmetyki i uc sie doczepil :/ ile % sie doplaca? I czy nawet z wizja urzedu celnego sie oplaca tru czy raczej nie?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:36   #3082
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
LHK są na all, ale nie wiem, czy te pędzle tez podrabiają,jak te MAC'owskie, na all są w dobrych cenach, ale te wyglądaja podejrzanie:
http://www.allegro.pl/item751416821_...iekki_edm.html, a te?:
http://www.allegro.pl/item744471100_...rals_nowy.html

bo chyba tego sobie wezmę do kulek, jest najtańszy, a też chwalony...No, chyba, że do prasowańca, jest taki piekny ( na blogu Nevady ) - prasowaniec oczywiście, nie pędzel, że jak dojdzie, to chyba żel mi go będzie uzywać, już tęsknię za nim...
dlaczego podejrzanie? z tego co mi się kojarzy to sprzedają dziewczyny z wizażu
te pędzelki tak wyglądają jak są ściśnięte w tych foliach
to 100% oryginały, zresztą nie wydaje mi się żeby ktokolwiek podrabiał edm-owskie pędzle, ponieważ one jednak nie są takie drogie.
Zastanów się może, czy nie lepiej będzie Ci kupić tego pędzla na wątku ze wspólnymi zakupami z edm-u

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mam pytanko do truskawkowiczek kumpela zamowila kosmetyki i uc sie doczepil :/ ile % sie doplaca? I czy nawet z wizja urzedu celnego sie oplaca tru czy raczej nie?
płaci się 22% vatu plus jeśli idziesz osobiście to 1zł za... właściwie nie wiem za co
opłaca się jak najbardziej, ponieważ jak napisze maila do truskawkowych kitajców - oni zwracają ten vat.
Zapraszam na wątek truskawkowo-zakupowy, masz tam wszystko pięknie wytłumaczone w 1 poscie
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:14   #3083
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja używam sephorowego kabuki

jak Ci się udaje omijać kulki? ja ostatnio przekręcam pudełko do góry nogami, ale tego pyłku jest mnóstwo mam wrażenie, że jak tak dalej pójdzie, to szybko się skończą czemu one są takie kruchutkie
no tak idealnie ich nie ominę
ale po otwarciu pędzelkiem przesuwam kulki na jedną stronę pudełeczka - w BC jest mi łatwo, po jest mniej kulek, a w Pastelach i GT jest ich więcej, więc trochę kuleczek przesypałam do pudełeczek po sypańcach i jest mi łatwiej dostać się do pyłku
Mythic mam miniaturkę i tam nie ma gdzie przesunąć kulek, a ja nie mam już pustego opakowania po innym puderku, więc nabieram z kulek bezpośrednio, ale tu się nie boję, ze mi stwardnieją
a mimo, że mam osobny pędzel do meteorytów to jednak trochę się brudzi od pudru w czasie samej aplikacji, a jakoś nie mam czasu, zeby prać pędzel po każdym użyciu - robię to raz w tygodniu - w weekend

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no wlasnie ten EDM LHK ma super opinie na KWC i ogolnie jakos tak solidnie wyglada i sie nad nim zastanawiam powaznie [czyli on nie jest za miekki do kulek?]

immolation, to widze, ze dolaczylas juz do tej grupy maniaczek meteorkow, ktore je licza? jak ja bede miala kulkowe to pewnie mi tez do reszty juz odbije
pędzle z EDM są bardzo mięciutkie - do sypańców super, ale ja nie mogę jakoś nabrać na nie nic z kulek, a pyłku z kolei nabiera się za dużo
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:41   #3084
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

[QUOTE=Priyaa;14418694]dlaczego podejrzanie? z tego co mi się kojarzy to sprzedają dziewczyny z wizażu
te pędzelki tak wyglądają jak są ściśnięte w tych foliach
to 100% oryginały, zresztą nie wydaje mi się żeby ktokolwiek podrabiał edm-owskie pędzle, ponieważ one jednak nie są takie drogie.
Zastanów się może, czy nie lepiej będzie Ci kupić tego pędzla na wątku ze wspólnymi zakupami z edm-u [COLOR=Silver]

Dzięki! No właśnie nie wiedziałam czy je mogą podrabiać. Zzaraz się zorientuje co do wspólnych zakupów i podejmę decyzję.
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 23:23   #3085
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

pędzle z EDM są bardzo mięciutkie - do sypańców super, ale ja nie mogę jakoś nabrać na nie nic z kulek, a pyłku z kolei nabiera się za dużo
o to to wszystko na pędzlu, a pyłku nie próbowałam nawet tym gęściakiem
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 15:11   #3086
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

ja kuleczki nakładam na zmianę wysuwanym sephory albo tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24841

a tak w ogóle to chanel i dior mają już propozycję na zimę a guerlain co? śpi?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 15:53   #3087
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to chanel i dior mają już propozycję na zimę a guerlain co? śpi?
no wlasnie ja tez czekam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 18:28   #3088
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

dziewczyny! zobaczcie co mam!

http://www.temptalia.com/guerlain-im...r-holiday-2009
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 18:47   #3089
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 18:49   #3090
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

to chyba kuleczki?
Météorites Perles Impériales ($53.00)

;>
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.