Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 16:30   #451
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzieki
taki rudawo zloty, do koloru z opakowania chyba mu daleko
Najważniejsze, żeby pasował do twarzy i był ładny, wcale nie musi być taki sam, jak ten z pudełka
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 17:06   #452
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Tak, zerknij w link, który wstawiałam wyżej. Popiele, srebrne odcienie niwelują rudości, opale (barwnik fioletowy) korygują żółty kolor.[COLOR="Silver"]
To suuuuuuuuuper. Zdecydowałam, że zostaję przy blondzie i mam zamiar użyć Satynowy Blondm, który jest z dodatkiem popieli.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:01   #453
niunia_05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
GG do niunia_05
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Juz 3 raz farbowania kolorem 03 za mną, z efektu jestem bardzo zadowolona. Będę farbować jeszcze raz za tydzien albo dwa i pozniej dam troszke odpoczac włosom.
niunia_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 15:46   #454
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

dziewczyny, wracam do rudego przez jakiś czas nosiłam ciemną czekoladę, ale zmieniłam fryzurę i chcę sprawić, by wyróżniała się jeszcze bardziej. kupiłam Pure Paprika z Loreal Feria Preference - z Recital Preference zostały same blondy, a chcę mieć jakiś intensywny kolor. i teraz prośba do Was - jak mam tą farbę nałożyć? problemem jest to, że jakieś 5cm od nasady głowy mam włosy zdrowe, gdzie poprzednia farba (czerwień, farbowane miesiąc temu) przyjęła się ładnie, a na pozostałej długości została ciemna czekolada (nosiłam ją przez kilka miesięcy). czerwień w ogóle nie złapała. nieładnie to wygląda. teraz oba kolory próbuję wypłukać szamponem przeciwłupieżowym, ale tego ciemnego nie jestem w stanie się pozbyć. w związku z tym - jak nakładać farbę? najpierw na te ciemne partie, czy od razu na całość, a jak nie złapie to nałożyć na długość włosów ponownie? a może jeszcze inaczej?

nie chcę iść do fryzjerki, bo moja fryzjerka mimo, że świetnie ścina włosy, to z koloryzacją ma problemy. lepiej i równomierniej mam nałożoną farbę jak sama to zrobię. w moim mieście nie ma takiej fryzjerki, która by się specjalizowała w farbowaniu.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 16:08   #455
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Cytat:
Napisane przez niunia_05 Pokaż wiadomość
Juz 3 raz farbowania kolorem 03 za mną, z efektu jestem bardzo zadowolona. Będę farbować jeszcze raz za tydzien albo dwa i pozniej dam troszke odpoczac włosom.
Nie katuj ich aż tak, bo się pokruszą
Gratuluję dojścia do blondu
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 22:10   #456
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wracam do rudego przez jakiś czas nosiłam ciemną czekoladę, ale zmieniłam fryzurę i chcę sprawić, by wyróżniała się jeszcze bardziej. kupiłam Pure Paprika z Loreal Feria Preference - z Recital Preference zostały same blondy, a chcę mieć jakiś intensywny kolor. i teraz prośba do Was - jak mam tą farbę nałożyć? problemem jest to, że jakieś 5cm od nasady głowy mam włosy zdrowe, gdzie poprzednia farba (czerwień, farbowane miesiąc temu) przyjęła się ładnie, a na pozostałej długości została ciemna czekolada (nosiłam ją przez kilka miesięcy). czerwień w ogóle nie złapała. nieładnie to wygląda. teraz oba kolory próbuję wypłukać szamponem przeciwłupieżowym, ale tego ciemnego nie jestem w stanie się pozbyć. w związku z tym - jak nakładać farbę? najpierw na te ciemne partie, czy od razu na całość, a jak nie złapie to nałożyć na długość włosów ponownie? a może jeszcze inaczej?

nie chcę iść do fryzjerki, bo moja fryzjerka mimo, że świetnie ścina włosy, to z koloryzacją ma problemy. lepiej i równomierniej mam nałożoną farbę jak sama to zrobię. w moim mieście nie ma takiej fryzjerki, która by się specjalizowała w farbowaniu.
Kolejność nakładania farby nic tu nie pomoże. Potrzeba najpierw zrobić dekoloryzację po tej ciemnej czekoladzie żeby kolor wyrównać, bo z biegiem czasu górę włosów będziesz miała jasną rudą, a resztę ciemną z rudą poświatą (bo może prawie wogóle nie chwycić) i to dopiero będzie źle wyglądać.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 07:21   #457
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Loreal preference!!!!!!!

Ostatnio farbowałam włosy Antiguą (mroźny kasztan) w nowej szacie graficznej i coś mi nie grało - farba śmierdziała bardziej niż do tej pory, kolor nie miał nic wspólnego z planowanym, brzydko się spiera i mam wrażenie, że farba potwornie wysuszyła mi włosy - próżno było szukać tego połysku, który zawsze Preference dawała...

Czy któraś jeszcze odniosła takie wrażenie, czy po prostu farbowałam w nieodpowiednim dniu cyklu?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 08:42   #458
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Loreal preference!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ostatnio farbowałam włosy Antiguą (mroźny kasztan) w nowej szacie graficznej i coś mi nie grało - farba śmierdziała bardziej niż do tej pory, kolor nie miał nic wspólnego z planowanym, brzydko się spiera i mam wrażenie, że farba potwornie wysuszyła mi włosy - próżno było szukać tego połysku, który zawsze Preference dawała...

Czy któraś jeszcze odniosła takie wrażenie, czy po prostu farbowałam w nieodpowiednim dniu cyklu?
Wydaje mi się, że ktoś już się skarżył na nowe Mango, że mocno wysuszyło i farba jakaś inna

Ja nie mam porównania, bo Lorealem farbowałam wcześniej daaawno temu (i raz kolor nie złapał w ogóle, raz sprał się od razu ). Farbowałam teraz tym Cannes, nie zauważyłam, by wysuszyła mi ta farba włosy, ale śmierdzi tak, że aż ciężko wytrzymać Ale z koloru jestem zadowolona, to istny kameleon
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 09:09   #459
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Loreal preference!!!!!!!

Weegirl, masz może zdjęcie jak Ci wyszło Cannes?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 09:12   #460
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Loreal preference!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ktoś już się skarżył na nowe Mango, że mocno wysuszyło i farba jakaś inna
Obudziłaś we mnie nadzieję, że to co mam teraz na głowie, to wina farby

Tylko...czym ja teraz będę włosy farbować...?

Czeka mnie chyba przelot po sklepach i masowe wykupowanie starych wersji tej farby...uch...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:47   #461
Female_Weezy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Nie wiem czy ten wątek jest nadal na temat farby L'oreal Recital Preferance X 8.3 Cannes - Jasny złocisty blond, lecz może jeszcze komuś przyda się moja odpowiedź na temat tego odcienia.
Farbowałam nim włosy w kolorze bardzo jasny blond, dokładnie nakładany byl na nie Wellaton 12/1.
Ciężko mi ocenić czy kolor był jaśniejszy niż na opakowaniu, ciemniejszy czy taki sam, jednak był to bardzo ładny, średni, ciepły blond ze złotymi refleksami. Z czasem lekko się wypłukał, pojaśniał, lecz nadal wyglądał bardzo naturalnie.
Dodaję zdjęcia robione niedawno, kolor jak widać mocno sprany, ale... moim zdaniem ciągle naturalnie wyglądający. 'Nosiłam' go około miesiąca. [Zjęcia już nie aktualne gdyż włosy były farbowane innym odcieniem.]
Za słabą jakość zdjęć i ich mały rozmiar bardzo przepraszam. Na chwilę obecną nie mam nic więcej, lecz jeśli coś jeszcze się znajdzie - dodam.

Ps. Kiedy teraz patrzę na stonę L'oreala, i porównuję mój kolor ze zdjęć z kolorem włosów modelki na opakowaniu to widzę, że nie mają one ze sobą nic wspólnego. Muszę jednak dodać że po farbowaniu najbprawdopodobniej kolor wyszedł jaśniejszy niż u modelki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1341898300925.jpg (10,9 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1341898354987.jpg (11,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1341898336137.jpg (11,1 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez Female_Weezy
Czas edycji: 2012-07-13 o 10:52
Female_Weezy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 13:37   #462
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Dla zainteresowanych mocą oksydantu w farbach L'Oreala - dostałam odpowiedź od L'Oreal. Pytałam o moc utleniacza w Recital Preference poziom 9, 10 i seria Les Blondissimes. Zapytałam również, czy w Excellence w analogicznych poziomach będą te same utleniacze. Odpowiedź:
"Witam,
Produkty do gotowej aplikacji posiadają utleniacz 6%, superrozjaśniajace 9%."

Jestem zaskoczona. Myślałam, że te superrozjaśniające będą miały 12%, bo są naprawdę mocne, u mnie rozjaśniają prawie do białości...

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Female_Weezy Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ten wątek jest nadal na temat farby L'oreal Recital Preferance X 8.3 Cannes - Jasny złocisty blond, lecz może jeszcze komuś przyda się moja odpowiedź na temat tego odcienia.
Farbowałam nim włosy w kolorze bardzo jasny blond, dokładnie nakładany byl na nie Wellaton 12/1.
Ciężko mi ocenić czy kolor był jaśniejszy niż na opakowaniu, ciemniejszy czy taki sam, jednak był to bardzo ładny, średni, ciepły blond ze złotymi refleksami. Z czasem lekko się wypłukał, pojaśniał, lecz nadal wyglądał bardzo naturalnie.
Dodaję zdjęcia robione niedawno, kolor jak widać mocno sprany, ale... moim zdaniem ciągle naturalnie wyglądający. 'Nosiłam' go około miesiąca. [Zjęcia już nie aktualne gdyż włosy były farbowane innym odcieniem.]
Za słabą jakość zdjęć i ich mały rozmiar bardzo przepraszam. Na chwilę obecną nie mam nic więcej, lecz jeśli coś jeszcze się znajdzie - dodam.

Ps. Kiedy teraz patrzę na stonę L'oreala, i porównuję mój kolor ze zdjęć z kolorem włosów modelki na opakowaniu to widzę, że nie mają one ze sobą nic wspólnego. Muszę jednak dodać że po farbowaniu najbprawdopodobniej kolor wyszedł jaśniejszy niż u modelki.
Wyszło tak jasno, bo kładłaś na już mocno rozjaśnione włosy.
Ładny efekt
A wątek ten jest nie tylko o Cannes, ogólnie o odcieniach w Recital Preference.
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 19:39   #463
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Cytat:
Napisane przez Female_Weezy Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ten wątek jest nadal na temat farby L'oreal Recital Preferance X 8.3 Cannes - Jasny złocisty blond, lecz może jeszcze komuś przyda się moja odpowiedź na temat tego odcienia.
Farbowałam nim włosy w kolorze bardzo jasny blond, dokładnie nakładany byl na nie Wellaton 12/1.
Ciężko mi ocenić czy kolor był jaśniejszy niż na opakowaniu, ciemniejszy czy taki sam, jednak był to bardzo ładny, średni, ciepły blond ze złotymi refleksami. Z czasem lekko się wypłukał, pojaśniał, lecz nadal wyglądał bardzo naturalnie.
Dodaję zdjęcia robione niedawno, kolor jak widać mocno sprany, ale... moim zdaniem ciągle naturalnie wyglądający. 'Nosiłam' go około miesiąca. [Zjęcia już nie aktualne gdyż włosy były farbowane innym odcieniem.]
Za słabą jakość zdjęć i ich mały rozmiar bardzo przepraszam. Na chwilę obecną nie mam nic więcej, lecz jeśli coś jeszcze się znajdzie - dodam.

Ps. Kiedy teraz patrzę na stonę L'oreala, i porównuję mój kolor ze zdjęć z kolorem włosów modelki na opakowaniu to widzę, że nie mają one ze sobą nic wspólnego. Muszę jednak dodać że po farbowaniu najbprawdopodobniej kolor wyszedł jaśniejszy niż u modelki.
Tobie wyszedł ładny. U mnie po ponad 2 tygodniach farbowania, włosy wyglądają jakbym ich nie farbowała przez co najmniej dwa miesiące. Ale nie mam co się martwić bo za równiutkie dwa tygodnie będę miała nowiutki kolor i fryzurkę - farbować będę sama 3 dni przed wizytą u fryzjera
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 13:55   #464
sowa_corka_piekarza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
recital preference - który odcień?

mam naturalne włosy w odcieniu, myślę, średniego blondu (jaśniejsze od tzw ciemnego, ale też ciemniejsze od tzw jasnego).
chcę zrobić sobie prawdziwy jaśniutki blond, przeczytałam wiele pozytywnych recenzji o l'oreal recital preference i chciałabym wybrać farbę tej firmy, natomiast zastanawiam się nad odcieniem.
zwróciłam uwagę na odcień scandynavie, ale zastanawiam się czy jednak nie mam trochę za ciemnych włosów, żeby mnie dobrze złapał.
który z odcieni NAJMOCNIEJ mnie rozjaśni?
będę wdzięczna za odpowiedzi.

(nie załączam zdjęcia swoich włosów, bo wydaje mi się, że w zależności od światła jakie pada mam na każdym z nich albo ciemniejsze albo jaśniejsze niż normalnie, także niewiele by dały, ale ew. mogę wrzucić jeśli mój opis jest zbyt mętny).
sowa_corka_piekarza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 20:22   #465
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: recital preference - który odcień?

Szczerze mogę polecić Ci "L'Oreal Recital Preference Stockholm Bardzo Bardzo Jasny Blond Opalizujący" ja osobiście go używałam
Włosy miałam bardzo, bardzo jasne i bez problemu rozjaśniał też moje odrosty, a naturalnie mam ciemny blond/jasny brąz.
I co ważne, za pierwszym razem może Ci nie wyjść aż tak jasno jakbyś tego chciała, ale za każdym następnym farbowaniem będą jaśniejsze bo ta farba ma w sobie dużo utleniacza
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 20:37   #466
sowa_corka_piekarza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: recital preference - który odcień?

oo, dziękuję za odpowiedź!!!

a opakowanie kupić jedno czy dwa?

mam cienkie, ale dość gęste włosy, do łokci.
czytałam, że farba jest bardzo wydajna i nawet dziewczyny z dłuższymi od moich włosami farbowały jednym opakowaniem, ale mam wątpliwości - one mogły mieć np rzadkie włosy..
sowa_corka_piekarza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 20:49   #467
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: recital preference - który odcień?

Do takiej długości koniecznie dwa
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 20:54   #468
sowa_corka_piekarza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: recital preference - który odcień?

Ok!
sowa_corka_piekarza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 12:02   #469
niunia_05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
GG do niunia_05
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Ja bym Ci poradzila loreala z serii les blondissimes kolor 03. Nakładałam go na rudy i wyszedl mi piekny blond. Ta seria jest superrozjasniająca wiec na pewno pokryje twoje włosy. Aha, i mam wlosy dosc geste do PASA i jedno opakowanie mi starcza bo z farby robi sie piana i spokojnie pokrywa wszystkie włosy podczas wmasowywania.
niunia_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 19:16   #470
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Teraz będę kładła Satynowy Blond, a za miesiąc chyba Preferance Cannes X 8.3. Bo tej drugiej farby zostało mi pół, a ponadto w przyszłym miesiącu mam urodzinki i chcę ślicznie wyglądać
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.

Edytowane przez nutusia16
Czas edycji: 2012-07-18 o 19:18
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:14   #471
sowa_corka_piekarza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

kupiłam wczoraj Stockholm!
da radę wymienić w Rossmannie farbę do włosów? (nieruszaną)

czy ktoś może używał i Stockholmu i blondissimes 03 i ma porównanie?
teraz mam dylemat..!
sowa_corka_piekarza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 10:25   #472
niunia_05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
GG do niunia_05
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Jeśli masz paragon to powinni Ci wymienic. Ja ze swojej strony mogę powiedziec, że 03 nie wychodzi żółto, a to dla mnie duzy plus. No i rozjasnia bardzo bardzo mocno.
niunia_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 11:32   #473
sowa_corka_piekarza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

przy tym odcieniu jest rozróżnienie na jasny blond popielaty i na bardzo bardzo jasny blond popielaty? bo dwie nazwy spotykam, nie wiem jakiej szukać. to jest dokładnie ta sama seria co Stockholmy itd..?
sowa_corka_piekarza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 11:44   #474
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Cytat:
Napisane przez sowa_corka_piekarza Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj Stockholm!
da radę wymienić w Rossmannie farbę do włosów? (nieruszaną)

czy ktoś może używał i Stockholmu i blondissimes 03 i ma porównanie?
teraz mam dylemat..!
Ja używałam obu. Blondissimes 03 to farba superrozjaśniająca. Też należy do Recital Preference, jak Stockholm, ale jest mocniejsza. Ma napisane na pudełku: Recital Preference Les Blondissimes 03, Bardzo, Bardzo Jasny Blond Popielaty.
Mam włosy ciemny blond i ona rozjaśnia lepiej. Efekt jest moim zdaniem lepszy, choć po Stockholmie też było ok.

Edytowane przez Absurdalna07
Czas edycji: 2012-07-19 o 11:45
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 12:59   #475
sowa_corka_piekarza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Super! Dziękuję Wam bardzo i lecę wymienić farbę

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

blondissimes 03 nie było - zostaje Stockholm.
trudno, zobaczymy, co wyjdzie.
sowa_corka_piekarza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 07:32   #476
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Myślicie,że to prawda?
http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title...ed98&_ticrsn=3

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Teraz będę kładła Satynowy Blond, a za miesiąc chyba Preferance Cannes X 8.3. Bo tej drugiej farby zostało mi pół, a ponadto w przyszłym miesiącu mam urodzinki i chcę ślicznie wyglądać

Wstawiałaś gdzieś zdjęcie jak Ci wyszedł ten Cannes?
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-07-22 o 07:31
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 08:54   #477
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
To stary artykul, u nas na watku juz omawiany

moze byc prawda, czemu nie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 09:39   #478
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Myślicie,że to prawda?
http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title...ed98&_ticrsn=3

Wstawiałaś gdzieś zdjęcie jak Ci wyszedł ten Cannes?
PPD to wyjątkowo uczulająca substancja- z jakiegoś powodu na opakowaniu farby jest napisane by KONIECZNIE przeprowadzić test alergiczny. Inna rzecz, że wiele kobiet stosuje też np. hennę do brwi, która też zawiera PPD.

Najgorsze jest to, że jak to z uczuleniem- może nagle się pojawić. Firmy produkujące farby do włosów dobrze się zabezpieczają- poczytaj na opakowaniu możliwe skutki ciężkiej reakcji alergicznej.

Tak swoją drogą, ciężko znaleźć farbę bez PPD poza tymi ekologicznymi
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:29   #479
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Myślicie,że to prawda?
http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title...ed98&_ticrsn=3

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------




Wstawiałaś gdzieś zdjęcie jak Ci wyszedł ten Cannes?
Na 4 stronie znajdziesz. Ale Cannes kłaść najlepiej na rozjaśnione wcześniej włosy albo na naturalnie jasne - od poziomu 8 czyli jasny blond. Mnie na odroście jakoś tak nijako wyszedł - poziom 7 blond, a na reszcie włosów, które wcześniej rozjaśniałam Satynowym Blondem - Casting kolor jest bardzo ładny.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 13:23   #480
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Na 4 stronie znajdziesz. Ale Cannes kłaść najlepiej na rozjaśnione wcześniej włosy albo na naturalnie jasne - od poziomu 8 czyli jasny blond. Mnie na odroście jakoś tak nijako wyszedł - poziom 7 blond, a na reszcie włosów, które wcześniej rozjaśniałam Satynowym Blondem - Casting kolor jest bardzo ładny.
Ja mam z kolei inne odczucie Zauważyłam, że u mnie na odroście (blond z poziomu 6-7, ale to 7 to tylko latem, od słońca) kolor wygląda na bardziej głęboki, niż tam, gdzie włosy były rozjaśnione (do poziomu 10). W jasnym świetle kolor i tak jest jednolity, ale gdy tego światła nie ma za dużo- widać jednak różnicę. Na odroście kolor jest taki głęboki, bardziej przypomina złoty blond.
Ja nie jestem pewna, czy zostanę przy L'orealu, czy się jednak zdecyduję na Intercosmo Voila 8,3 (albo nawet 8,33), ale już się nie mogę doczekać, kiedy będę miała dłuższe te włosy farbowane jedynie jasnym złotym blondem
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-29 00:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.